Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Share
Tabitha Dawson

Poèet pøíspìvkù : 45

Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Dec 23, 2016 9:38 am

First topic message reminder :

Nebylo překvapením, že jsem se nacházela zrovna v Baru. Někdo je závislý na drogách, či podobných... dovolím si říci blbostech. Já na alkoholu závislá nebyla. Ne. Byla jsem závislá na zábavných chvilkách s random lidmi, které jsem v baru mohla potkat. A když k tomu přidáte ještě pitíčko, tak to byl naprosto ideální večer. Takže jsem tak hezky seděla na stoličce, lokty opřená o barový stůl a více méně jsem se rozhlížela kolem sebe. Víceméně proto, že jsem spíš prolítla pohledem všechny zde a víc se jimi moc nezabívala. Jen je občas zkontrolovala. Bože, nic lepšího na práci jsem neměla?
Tabitha Dawson

Re: Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun Jan 01, 2017 11:08 pm

Bar → Dům

Zavrtěla jsem hlavou. Měla jsem své důvody, proč bych nešla zrovna v ten čas ven a zůstala tam.
Věnovala číšníkovi pobavený úsměv a byla by na něj i vyplázla jazyk, ale to už by bylo příliš dětinské. Nicméně bojovala jsem s pokušením to udělat.
Když jsme vyšli ven, zhluboka jsem se nadechla a ihned sklopila zrak k zemi. Občas jsem se podívala na Sebastiena.
Po několika odbočkách a ulicích jsme se ocitli u konce města. Ten odlehlý domek byl můj. Vždy jsem se ráda prošla. I když raději ve dne.
"Tadá." Řekla jsem slavnostně a došla ke dveřím, které jsem odemkla a vešla dovnitř.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 01, 2017 11:33 pm

Tabitin dům

Muselo to působit celkem legračně. Klučina a holčina a klučina si přitom nese dvě velké lahve whiskey. Jak..normální..? Asi ne, že?
Proběhli jsme si většinu města a nakonec se konečně ocitli před jejím domkem. Vypadalo to tam hezky, zamlouvalo se mi to.
Udělala tadá, odemčela a vešla. Já cinkl láhvemi o sebe a spiklenecky se zazubil. "Tadá!" S těmito slovy jsem vešel za ní.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun Jan 01, 2017 11:48 pm

Dům

Ušklíbla jsem se a zula si boty, které jsem dala do botníku. Jen co vešel do domu, zavřela jsem za ním a následně si sundala i kabát. Přece tu s ním nebudu pobíhat.
K jeho 'tadá' jsem se musela zasmát. "Promiň, ale nejsi už trochu napitý teď?" Řekla jsem. No samozřejmě jsem to myslela ze srandy.
Naznačila jsem mu, aby mě následoval. Prošla jsem chodbou až do obývacího pokoje.
"Posaď se a já donesu sklinky." Pokynula jsem mu rukou k sedačce.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 01, 2017 11:51 pm

Tabitin dům

Po jejím vzoru jsem se vyzul. Bundu jsem si ale nechal pořád na sobě, byl jsem zvyklý jí nosit tak nějak všude a vždy.
Nakonec jsem se i s láhvemi rozešel za ní. "Hele, budeš se divit, ale já mám celkem výdrž." Oponoval jsem jí s úsměvem a nakonec se na její pokyn posadil v obýváčku a láhve odložil na konferenční stoleček naproti gauči.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Jan 13, 2017 9:13 pm

Dům

Došla jsem do kuchyně pro dvě skleničky. Ta byla ve vedlejší místnosti. Hned jsem se vrátila zase zpátky do obýváku.
"Budeš se možná divit, ale já taky." Mrkla jsem na něj spiklenecky a položila sklenky na konferenční stolek.
Usadila jsem se na gauč a natočila se čelem k němu. Čekala jsem tedy, kdy nalije do skleniček, aby mohli začít hrát. Ach, to bylo jako na koleji -a že to nebylo dávno.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Jan 13, 2017 9:57 pm

Dům

Měl jsem jisté pochybnosti o tom, že vydržíme nějakou moc dlouhou dobu. Tedy, spíše jsem pochyboval o tom, že vůbec dopijeme byť jednu láhev. Ale to bylo jedno. Spokojeně jsem se opřel na tom gauči na kterém jsem seděl a za hlavou si složil ruce. Mezitím se vrátila a odložila skleničky na konferenční stolek.
Hned jsem se tedy přisunul a s pohledem upřeným na ni jsem se dal do otevírání láhve, což se mi podařilo a já nám mohl nalít.
Jednu skleničku jsem přisunul k ní a druhou jsem si posunul k sobě. "Začínáš." Sladce jsem se na ni usmál a čekal, kdy začne mluvit. V duchu jsem přemýšlel nad tím, na co se jí zeptat.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Jan 13, 2017 10:59 pm

Dům

Už jsem se chtěla nadechnout a přenechat mu nepříjemné, tíživé břemeno první věty. Nicméně on mě předběhl.
To mu nedaruju. Ještě si to s ním vyřídím. Muchachachachá! -Aka. To má být ďábelský smích.
"Fajn." Odkašlala jsem si a s hrdě pozviženou hlavou jsem vzala naplněnou slinku do ruky.
"Nikdy jsem neplavala v moři." Řekla jsem tedy a přesedlala si do tureckého sedu, což bylo pohodlnější.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat Jan 14, 2017 9:19 am

Dům Tabithy

a v plánu dát právo první otázky mě. To je v pořádku holčičko, jenom se ptej.
Její otázka byla krapet neobvyklá. Většinou v té hle hře byly hodně osobní věci. Ale tak budiž. Moje sklenice zůstala stát na stole a ani se nepohnula. "Ne, nikdy jsem nebyl v moři." Já v moři opravdu nikdy nebyl. Zajímalo mě, jak na tom je ona. "Ty také ne?" Koukl jsem na ni, byla natočená směrem ke mě a tak jsem se rozhodl udělat do stejné, složil jsem si jednu nohu pod sebe a pozoroval ji.
"Nikdy jsem nespáchal žádný trestný čin." Koukl jsem se na ni s tázavým pohledem a sám jsem se natáhl po skleničce, ze které jsem se měl napít.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Tue Jan 17, 2017 8:57 pm

Doma

Vzhledem k tomu, že mě příliš neznal, vlastně vůbec, nemohl vědět, že věta navazovala na mou 'fóbii' z moře. Ani nevím proč se ho 'bojím.' Nějaká připitomělá Tabitha se bojí vody. Lol. Tak se zasmějeme a jdeme dál. Ju? Už můžeme? Super.
"Ne, že bych k tomu neměla příležitost, jenom jsem neměla nějak chuť krmit žraloky." S úšklebkem jsem pokrčila rameny a prohrábla si blonďaté vlasy.
"Mhh, už to začíná!" Prohlásila jsem důležitě a napila jsem se ze skleničk, kterou jsem držela v ruce. Lalala, každý vlkodlak přeci musel někdy něco udělat, ne snad? Nehledě na to, že ten mmůj 'přestupek' se ani toho netýkal.
"Fajn, takže, em, nikdy jsem... s nikým neměla vztah trvající dýl než dva dny." Trochu jsem se popošoupla na gauči blíž a roztáhla úsměv od ucha k uchu.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Jan 17, 2017 10:31 pm

Tabithin dům

Poslouchal jsem ji a pak se trochu usmál. "Chápu." Následovala moje otázka, po které jsem se napil a sledoval, že i ona se tak nějako napila. Uculil jsem se. "Co jsi provedla?" Zeptal jsem se jí zvědavě. Hádal jsem, že se něco stalo při tom jejím pobíhání po barech.
Její otázka mě trochu pobavila. Zamyslel jsem se. Já jsem většinou měl jednorázovky. A když to nebyl vztah na jednu noc, tak to nebyl vztah, protože jsme se o sebe stejně nezajímali. Dlouhou dobu jsem přemýšlel a nakonec zavrtěl hlavou. "Ne, já nikdy vztak delší jak dva dny neměl.
Respektive já nikdy neměl vztah."
Upřesnil jsem to a koukal na ni. Všiml jsem si, že se přisunula blíže. Možná špatně slyšela a tak jsem se přisunul taktéž. "Co ty?" Zeptal jsem se jí a mezitím přemýšlel o nějaké vhodné otázce. Ptát se na osobní věci jako konkrétní věci o vztahu, mi prozatím přišlo hloupé. "Nikdy jsem si nepřál ničí smrt." Promluvil jsem a opět se napil. Bože, to bylo tolik lidí.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Wed Jan 18, 2017 10:45 pm

Dům

Na tváři se mi zableskl ďábelský úsměv. "Vykradla jsem banku, teda, nevím, jestli se tomu banka říkat dá, ale přišla jsem si jako ve starých, westernových filmech." Zazubila jsem se.
"Ne, že bych to potřebovala, jenom mi to v té době prostě přišlo hrozně úžasný. No a nezvedni si ego, byla jsem přes noc na stanici, ale nic mi nedokázali, protože jsem ty peníze ještě stihla utratit." Rozpovídala jsem se a povzdechla si nad vzpomínkou na staré, dobré časy.
"Mhh, počítá se školka?" Zamyslela jsem se s pobaveným úsměvem.
"Protože to jsem si nabrnkla rovnou tři najednou, nevím jak jsem je teda zvládala, ale zřejmě to moc neklapalo. Což mi připomíná, že ani nevím, jestli jsme se rozešli." Zazubila jsem se a zavrtěla hlavou.
"Nejsi třeba můj ztracenej bratr? Ne že bych nějakýho měla, ale máš až podezřele podobnej milostnej život." Ušklíbla jsem se a v tom momentě jsem se z njakého důvodu najednou cítila jako citron. Nevím, čím to bylo.
Odkašlala jsem si, když přišla jeho další věta a sladce jsem se usmála. "A chceš abych to vypila rovnou celý nebo co?" Napila jsem se bez otálení ze skleničky. Kdybych měla napočítat, kolik lidí už jsem chtěla hodit proti zdi, nebo seznámit jejich spánek s kulkou random zbraně co bych někde splašila, asi bych oslavovala nový rok na gauči se sklenkou v ruce -jo počkat, přesně tak to vypadá. Ale to už je zase jiná.
"Nikdy jsem neměla plnohodnotnou práci." Semkla jsem rty. Ono to je vlastně docela smutné, ale když jsem se opravdu hodně nudila, chodila jsem někam vypomáhat. Sice ne do nemocnice, ale v útulku už jsem párkrát byla. Ti psi mě měli rádi a zvyšovali mi tak ego.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jan 18, 2017 11:18 pm

Tabithin dům

Uchechtl jsem se nad ní. Zvláštní. "Eh. Celkem smutný, když stačilo udělat tohle, aby jsi policii oblbnula, nemyslíš?" Optal jsem se jí. A pak se divme, že je většina případů FBI vyřešených špatně. Protáhl jsem se.
Na moji otázku do hry se zeptala, jestli se počítá školka. Ďábelsky jsem se zazubil. "Všechno!" Odpověděl jsem jí a pak se podrbal za krkem. "Popravdě, já byl ve školce koule sádla. Já byl ve šťastném vztahu se svým jídelním stolem." Zachechtal jsem se na svůj účet. "Tak, u tebe je to celkem jedno, ty si je můžeš najít. Co já vím, kde skončil ten stůl." Uculil jsem se na ni a doufal, že po téhle větě nebude chtít abych si dal loka za její předchozí otázku.
"Ztracenej bratr? Hele, asi raději neee.." Zazubil jsem se na ní. V našem případě by testy na dokázání si příbuzenstva nemuseli dopadnout dobře - ještě si v krvi zjistí, že nemáme krev tak úplně normální a bylo by to v kelu. Čekal jsem až položí otázku.
Ptala se mě, jestli nechci aby to vypila rovnou celý. Zle jsem se zazubil, natáhl se ke stolu a pošoupl k ní láhev s whiskey. "Když budeš tak hodná.." Zazubil jsem se na ni a potlačoval smích. Že by nám to do hlavy lezlo až tak rychle?
Trochu jsem se zašklebil a chvíli přemýšlel. Pak jsem se natáhl po skleničce, když jsem si vzpomněl, že jsem vlastně dělal dva roky automechanika. "Dva roky jsem dělal v jedný autoopravně." Objasnil jsem jí a koukl na ni.
Uvědomil jsem si, že jsem "na tahu" a začal přemýšlet jakou otázku položit. Začínalo se to trochu stáčet. Když už jsme byli u těch milostných vztahů. "Chm..nikdy jsem se nevyspal s nikým, koho jsem znal kratší dobu než hodinu." Promluvil jsem a natáhl jsem se pro láhev. Na tuhle otázku bych si měl asi naložit trochu víc, aby to bylo fér ne? Bez průtahů jsem se napil a koukl se na ni.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Wed Jan 18, 2017 11:35 pm

Dům

"No, podvodníčci na tom zbohatli a já měla dobrý pocit na srdíčku, že jsem je darovala na 'charitu,' cítím se jak hroznej rebel a zároveň hodná holka, je to divnej pocit, chce to ještě trochu alkoholu, abych se toho zbavila." Pozvedla jsem 'hrdě' bradu a zazubila se tak, jako obvykle. Naprosto nevinný výraz a tím nevinný myslím hrozně podezřelý.
"No to nene! Já vždycky chtěla takovej vztah, bohužel, jediný, s čím jsem měla tak blízko ke vztahu byla čokoláda, jenomže tu jsem snědla dřív, než k něčemu došlo." Teatrálně jsem posmutněla a svěsila ramena, aby to vypadalo více autenticky.
"Jo, kdybych tak věděla, jak se jmenovali." Povzdechla jsem si a zakroutila hlavou. To jak vidím nebyli jediný kluci, jejichž jméno si nepamatuju.
"Tak hrozná sestra bych nebyla, nehodlám tě utopit." Krátce jsem se zasmála představě, jak moc by byla vtipná válka mezi námi, kdy bych se ho snažila utopit a on jakožto triliardakrát silnější jedinec by jen stál a v klidu baštil čokoládu, zatímco by druhou rukou objímal svůj jídelní stolek.
"Takže ty jsi přes auta?" Povytáhla sem v otázce obočí a rychlým zamrkáním naznačila, že ho poslouchám.
"A já mám pocit, že bych vážně měla přejít k pití rovnou z té lahve, protože s takovou to ušetří práci a drahocený čas, kdy už budu moct být spokojeně na hromadě." Prohodila jsem s úšklebkem a sama jsem se bez otálení napila. Protože prostě stane se.
"Fajn, tak když už jsme u toho, nikdy jsem nezůstala přes noc." Trochu jsem se na místě zavrtěla, abych si vytvořila pohodlnější 'prostředí,' nebo také, abych si vyseděla důlek.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Jan 19, 2017 7:44 pm

Tabithin dům

"Dala jsi něco z kořisti charitě?" Položil jsem otázku a zakřenil se na ni. Nevěděl jsem, jestli si dělá legraci nebo ne. Ale tak, aspoň je o čem mluvit. Naše debata ohledně mého vztahu s jídelním stolem a její čtyřce ve školce stále neskončila a ona to posunula na to, že ona by svoji čtyřku ve chvíli vyměnila za čokoládu a že jediná věc která se jí nelíbí je, že by jí moc dlouho nezůstala. Zazubil jsem se. "Příště čokoládovou fontánu. A musíš si zařídit byteček poblíže nějaký sámošky." Řekl jsem a zatvářil se u toho neskutečně důležitě. Jakobych věděl o čem mluvím, pak mi zase začaly cukat koutky a na tváři se mi tak znovu usadil ten můj typický úsměv.
"Pro mě byl stůl jenom Stůl. Ale mezi stoly je jméno Stůl až moc oblíbené." S žertem jsem se usmál a poposedl si.
"Kdo říká, že ty hrozná sestra? Třeba já příšerný bratr." Zakřenil jsem se. Hlavou se mi mihl bratr Gabriel a já si trochu povzdechl. S další otázkou jsem se znovu křenil na celé kolo.
Ptala se, jestli jsem přes auta. "Tak, tak.." Potvrdil jsem jí to a zakřenil se. Další její věta mě donutila nahlas se zasmát, když uvažovala o pití přímo z láhve. "Chceš ji podat?" Optal jsem se jí se zvláštní, hravou jiskrou v oku a sledoval, jak do sebe klopí zlatavou tekutinu. Stejně tak jsem učinil já.
Její otázku jsem moc nechápal, nakonec jsem si ji vyložil prostě tak, že chtěla vědět jestli jsem se u nějaké dívčiny vzbudil po ránu a poté se hezky potichu vykradl z jejího domu. Většinou to tak bylo, já bych tu holku mohl vzít maximálně do auta. A nebo ji ohnout o nejbližší pult, taky možnost..aleee. To je jedno, dále nerozvádět.
Natáhl jsem se po skleničce a napil se. "Co ty?"
Chvíli jsem přemýšlel nad tím, na co se jí zeptat. Nakonec jsem se rozhodl zase vybočit z tématů ohledně intimna a položil jinou otázku. "Nikdy jsem neutekl nebo nechtěl otéct z domu." Poté co jsem to dořekl jsem se natáhl po láhvi, protože se mi nechtělo pořád dolévat a napil se z ní.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sat Jan 21, 2017 12:03 am

Doma
"Jo, něco" Ušklíbla jsem se a párkrát nehty zaklepala do skleničky.
Souhlasně jsem přikývla. Dobrá, takže pro příště si pořídím fontánu do pokoje. Nebo ložnice.
Ještě jsem se nerozhodla, ale to možná nějakou tu delší chviličku potrvá. Co už.
"No jo, to se prostě stává." Pokrčila jsem rameny k jeho poznámce o jméně stolu.
Přišla jsem si, jako kdybych vážně byla už opilá. Ale to by tak rychle určitě nešlo.
"Za zkoušku nic nedáme, od teď jsi můj příšerný bratr." Prohlásila jsem naprosto důležitě.
Pobavený úsměv na tváři nemizel. "No to viš že joo. A rovnou si ji můžu celou nalít do krku."
Zakroutila jsem usměvavě hlavou. Ono to bylo takové zvláštní, že jsem se pořád tlemila.
No nemyslete si, až tak obvyklé to nebylo. Teda co to tu melu. Já se tlemila jako lachtan pořád.
"Nikdy." Zakroutila jsem hlavou a skleničku jsem si přendala do druhé ruky.
"Snad každý den." Povzdechla jsem si a znovu jsem se napila a to plnými doušky.
Tak jo, myslím, že s takovou budeme opilí za chviličku.
"Nikdy jsem nezpívala karaoke před lidmi." Zazubila jsem se.
Vzhledem k tomu, že zpívám jako retardovaná vorvaň, radši bych toho všechny ušetřila.
Ale nestalo se a já se musela napít.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat Jan 21, 2017 10:04 am

Tabithin dům

Tak, očividně mám nového sourozence. Jenom jsem se na ni usmál takovým tím poťouchlým úsměvem a pak se nadechl. "Jak chceš." Vynechal jsem svoji poznámku o tom, že jako příšerný bratr bych s ní měl zacházet jako s kytkou - svázat a hodit do vody, a raději jsem jenom koukl k oknu, za kterým byla slušná tma.
Nabídl jsem jí podání láhve a ona se optala, jestli si ji nemá rovnou nalít do krku, načež jsem se jenom zazubil. "Když jsem ten tvůj příšerný bratříček, za chvíli ti to tam vyliju sám." Zatvářil jsem se, jakobych to opravdu plánoval. Po chvíli mi ale cukly koutky.
V duchu jsem přemítal nad tím, kolik už jsme toho vypili. Maximálně čtyři skleničky, víc ne. Ale ona už mi přišla, jakoby to na ni lezlo.
Řekla, že u nikoho přes noc nebyla. A že z domu utéct chtěla každý den. "Já utekl poté co mě proměnili.." Odpověděl jsem jí, abych tu z ní netahal informace a sám jí nic neřekl.
V další chvíli zase navodila trochu veselejší téma, kterému se nezazubila jenom ona. Jednou jo. Trapas jako prase. S náhle poněkud zarudlými tvářemi jsem si přihnul z láhve a po očku na ni koukl. "Nesuď mě, byl jsem na šrot.." Řekl jsem jí a začal dumat nad další otázkou.
"Chmm..nikdy jsem nelitovala svojí přeměny." Koukl jsem se na ni. Zajímalo mě jestli ji třeba někdo neproměnil, protože si to přála. Já jsem se znovu napil.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri May 05, 2017 10:22 pm

Abych řekla pravdu, měla jsem pocit, že nebude trvat dlouho a úplně vysmátí se tu v křečích budeme válet na zemi a smát se. Smát a smát a smát. A možná i ještě trochu pít, ale to nevěděla jistě. Pohlédla jsem na něj s takovým tím šibalským úškebkem. "To si zkus!" Zvedla jsem ukazováček do výše nosu těsně před jeho obličej a mírně nakrčila obočí. "A..-" Potom mi došlo, že vlastně nevím, co se stane, jestli se mi pokusí obsah láhve vylít do krku. Bylo by to asi dost vtipný, hlavně ale nepříjemný -pro mě, ne pro něj, on by vyšel bez úhony, což se mi nezamlouvalo. Ani v nejmenším.  "To domyslím pak!" Rozmáchla co nejvíce teatrálně rukama následně prostě jen pokrčila rameny. Jelikož se mi nesedělo zrovna nejpohodlněji, rozhodla jsem se pro jinou alternativu. Přehoupla jsem se do jakéhosi zvláštního sedu, takže jsem byla čelem k hornímu opěradlu -if you know what i mean.- Nohy jsem přehoupla přes něj a hlavu svěsila z gauče dolů. "Mhhh." Zabručela jsem a postavila láhev na stůl. "Čekala jsem, že to bude pohodlnější." Odrfkla jsem si a věnovala mu dlouhý pohled po dobu, co sděloval informaci o jeho útěku. "Tak ses dostal sem?" Zeptala jsem se zcela nezávazně ke hře, protože mě to prostě zajímalo. Potom už jsme se přesouvali trochu dál. Přiznal, že zpíval karaoke- ha! Vlastně to není nic až tak hrozného, ale u mě by po tom snad nikdo moc netoužil. Po jeho další otázce jsem jen vytvořila na tváři jakousi ne příliš uvěřitelnou grimasu všechno-je-v-pohodě. "Ehh." Zachraplala jsem a natáhla se z toho svého úžasného posedu vzhůru nohama, po láhvi. Musela jsem se samozřejmě trochu zvednout, čímž jsem splnila své večerní cvičení, protože víc jsem dělat nehodlala. Poté jsem láhev opět odložila. "Faajn-" Zamyslela jsem se a s povzdechem se poškrábala na hlavě. "Tak třeba, nikdy jsem neletěla letadlem." Vymýšlet další a další otázky už pro mě bylo příliš těžké, taky bych ani za jiných okolností neměla ani tucha, na co se ptát, ale to nikdo neví. Pššt.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat May 06, 2017 12:58 am

Tabithin dům

"Neříkej dvakrát." Naklonil jsem hlavu na stranu. Chvíli jsem si pohrával s myšlenkou, že chytím láhev, jí si přitáhnu a naznačím chrstnutí. Asi by to následovala dlouhá chvíle naplněná jejími nadávkami a následovné vykopnutí před práh. Případně by se díky opilosti začala jen v klidu smát, možná by mi to oplatila, třeba by si odskočila do sprchy..hah, hlavně na to nemyslet déle nebo mě budou napadat i jiné věci než sprcha.
Využil jsem přítmí v místnosti, pohledem jsem sjel linii jejího těla a po chvilce opět pohlédl na její obličej. Teprve teď jsem si uvědomil, že drží zvednutý ukazovák a poněkud zaraženě kouká. "A..?" Koukl jsem na ni a pobaveně jsem se uculil.
Tak to domyslí pak. To jsem zvědavý. Přes tvář mi přeběhl náznak úsměvu a já se spokojeně protáhl. Mezitím co jsem měl ruce za sebou, zakloněnou hlavu a protahoval se, jsem ucítil pohyb vedle sebe. Hodil jsem po ní okem a jenom jsem sledoval, jak si na mě hodila nohy a hlavu zaklonila za gauč. Chvíli jsem ji pozoroval, než jsem si sám v hlavě ujasnil, jestli chci risknout, že mi dá po palici nebo ne. Nakonec jsem stejně jednu ruku položil pod její nohu, dlaní druhé ruky jemně objal její chodidlo a začal jí je promačkávat. Možná už i mě alkohol trochu lezl do hlavy, ale v tenhle moment mi přišla masáž jejích chodidel jako fajn nápad.
"A takhle to je pohodlnější?" Zeptal jsem se poté, co jsem jí začal nohy mačkat. Doufal jsem, že ano.
"Ano, měl jsem..trochu zvláštní prácičku." Uchechtl jsem se a koukl po ní. "Pak jsem měl možnost jet kamkoli." Odpověděl jsem jí lehce zasněně. Cestování mi možná i trochu chybělo. Na druhou stranu jsem ho už měl ale i plné zuby.
Začala se vrtět, pomalu mi sjela nohama z klína a tak jsem usoudil, že mám přestat, ačkoli je stále měla vedle na gauči. Pustil jsem ji a sám jsem si vyhodil nohu nahoru k sobě. Ona mezitím podala láhev.
Byl jsem rád, že nic víc k mojí zmínce o karaoke neřekla a tak jsem se rozhodl ani neptat na to, jestli ona někdy zpívala. Mezitím položila další otázku a já chvíli mlčel. "Ne, nikdy jsem neletěl." Zakřenil jsem se. Jestli to takhle bude pokračovat dál, asi nebudu první totálně na šrot.
Začal jsem pomalu přemýšlet o tom, na co se zeptat. Byla tu hodně odlehčená atmosféra, přišlo mi, jako kdyby tu nebylo nic tabu a stejně jsem nevěděl co říct.
"Nikdy jsem nezažil opravdový trapas." Koukl jsem se na ni. Mínil jsem něco jakože vás někdo vysvleče do spodního prádla, namatlá vám na prdel nějakou hnědou barvu a nechá vás promenádovat se po škole. Já sám jsem si žádný takový trapas opravdu nepamatoval, zajímalo mě, jak na tom byla ona.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sat May 06, 2017 8:30 pm

Doma

Ani jsem raději nechtěla vědět, co se mu honilo hlavou, vlastně celkově by nerada četla myšlenky, musí to být... pohoršující -u některých případů. Co se Sebových myšlenek týče, možná bych se ještě zasmála, ale kdoví. Věnovala jsem mu úšklebek a krátce vyplázla jazyk. No a ve chvíli, kdy se jen dotkl chodidel, prohnula jsem se v zádech, nehledě na to, jak moc to bylo v mé vzhůru-nohama pozici nepohodlné a krátce jsem se rozhihňala -což u mě nebylo příliš obvyklé, ale nemůžu za to, že jsem lechtivá. A kdo lehctivý není, ani netuší jak je to nepříjemné. A šimrá to, moc, moc, moc. Rychle jsem nohy stáhla víc k sobě s nutkáním si do něj alespoň trochu kopnout, takže jsem ho nohou žduchla do ramene. Jen tak jemně, abych Sebíka náhodou nezranila.
"Mám se ptát, jaká práce to byla?" Pozvedla jsem zvědavě obočí a přejela ho káravým pohledem -samozřejmě jsem hned viděla všelijaké kriminálky a překupníky v nich, nějaké dealery nebo tak něco. Nahh, možná lepší nevědět. "Nebo je to přísně tajný a musel bys mě zabít?" Na tváři se mi zase rýsoval pobavený úšklebek. Možná jsem měla vážně dost divný 'humor.'
"Opustit to tady, můj sen, ale ani mě nehne, jsem příliš líná." Odfrkla jsem si a následně nad tím máva rukou. Bylo to docela smutné, ale byl to fakt. Nějak jsem se prostě nedostala k tomu, abych opustila město -nadobro. Možná to bylo prostě těžké a já si to nemohla přiznat -nebo jsem byla vážně tak líná.
Vzhledem k tomu, že prý hodně cestoval, mě jeho odpověď docela překvapila -ale cestovat se dá o bez letu. Asi. Teda určitě, auta, lodě, ale na loď bych v životě nevstoupila. Určitě by ztroskotala jako Titanic, nebo bych skončila jako Robinson, ale mnohem hezčí a v ženské verzi.
Při další větě jsem se dopila zbytek, co byl v láhvi a odložila ji zpět na stůl. Poté jsem si normálně sedla a zhluboka se nadechla. "Tak, to by snad stačilo." Zasmála jsem se a poklepala si na čelo -bezdůvodně.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun May 07, 2017 12:01 pm

Tabithin dům

Ve chvíli kdy se prohnula v zádech o trochu více než předtím, když si lehala, jsem dostal větší chuť ji zlechtat, než ji masírovat. Každopádně jsem ji jen s přátelským úsměvem sledoval jak se směje. Když nohy stahovala, pustil jsem ji. Na její vyšklebování ani na vyplázlý jazyk jsem nereagoval.
Když mě však 'kopla' do ramene, chytil jsem ji za kotník nohy, která za to byla zodpovědná a stáhl ji blíž k sobě. Asi za to mohla nálada, každopádně jsem měl chuť blbnout, vyvádět, běhat a podobně. Tudíž když se naskytla ta příležitost, vyhoupl jsem se nad ni,chytil jí jednu ruku, kterou jsem jí znehybnil nad hlavou a šibalsky se zazubil. "Zažila jsi už šikanu od staršího sourozence?" Narazil jsem na to, jak si prve stála za tím, že jsem její ztracený bratr. Každopádně jsem ji nijak moc 'nešikanoval', jen jsem jí párkrát dloubl do žeber, než jsem ji pustil a stáhl se do předchozí polohy.
"Ano, jakožto pracovník u benzínové pumpy, kde jsem dělal v přidělené opravně prohlašuji, že mé zaměstnání je přísně tajné a musel bych ti udělat betonový boty." Oči jsem si překryl dlaní a jen se užuloval.
Na moji otázku dopila láhev a odložila ji. Zvědavě jsem se na ní díval a čekal jestli se pochlubí, namísto toho jen řekla, že to už stačí a láhev odložila. Zatvářil jsem se jako dítě kterému byla upřena pohádka na dobrou noc. "Povídej, copak se ti stalo?"

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Mon Sep 25, 2017 4:57 pm