Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Share
Tabitha Dawson

Poèet pøíspìvkù : 45

Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Dec 23, 2016 9:38 am

Nebylo překvapením, že jsem se nacházela zrovna v Baru. Někdo je závislý na drogách, či podobných... dovolím si říci blbostech. Já na alkoholu závislá nebyla. Ne. Byla jsem závislá na zábavných chvilkách s random lidmi, které jsem v baru mohla potkat. A když k tomu přidáte ještě pitíčko, tak to byl naprosto ideální večer. Takže jsem tak hezky seděla na stoličce, lokty opřená o barový stůl a více méně jsem se rozhlížela kolem sebe. Víceméně proto, že jsem spíš prolítla pohledem všechny zde a víc se jimi moc nezabívala. Jen je občas zkontrolovala. Bože, nic lepšího na práci jsem neměla?
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Re: Sebastien Davello + Tabitha Dawson - Bar (Minulost) - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Dec 23, 2016 4:16 pm

Bar

Malou chvíli jsem se ochomýtal po městě a přemýšlel, že se nejspíše odeberu k sobě do auta a nebo si to střihnu přes město k lesu a do karavanu.
Opravdu už jsem měl k lesu nakročeno, když můj pohled zavadil o nějaký, vcelku dobře vypadající podnik s velkým nápisem nesoucím jméno podniku a menším písmem dopsáno "bar". Nijako jsem se nemusel rozmýšlet, nohy si pomalounku určily směr samy a chvíli na to co jsem změnil trasu jsem smačkal kliku dveří, na kterých jsem si mohl přečíst upozornění, že lidé mladší dva a dvaceti let mají počítat s vyhozením. Tohle se mě už dva roky netýkalo a tak jsem s úsměvem mohl vejít dovnitř. Moje kroky se téměř automaticky ubíraly k jednomu ze stolů v koutu místnosti.
Bar byl sladěný do černo-fialové barvy a na baru, který byl ve středu toho všeho svítilo jasné světlo.
Usedl jsem na moderně vyhlížející lavičku a lokty se zapřel o stůl.
Bar byl celkem prázdný, viděl jsem jenom nějaký pár sedící v protějším rohu, partu kamarádů u jednoho ze stolů uprostřed a dívku která seděla u baru.
Teprve když jsem si jí všiml, praštil mě najednou do nosu vlkodlačí pach. Lehce jsem zaklonil hlavu a znovu nasál vzduch. Nebylo pochyb, pach se linul od ní a šlo o vlkodlaka. Sestřička.. Pomyslel jsem si s úsměvem.
To už u mě, ale stál číšník a ptal se co si žádám. S úsměvem jsem mu řekl ať mi donese nějakou levnější whiskey a on s poklonkováním odběhl.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Dec 23, 2016 4:32 pm

Bar
A bylo to tady. Jen málo kdy se stalo, že mě nějaký človíček zaujal. A ani tentokrát to tak úplně člověk nebyl. Když do baru někdo vstoupil. Otočila jsem se a věnovala mu pohled. A samozřejmě, že se ke mně doplazil i vlkodlačí pach. Nad tím se nešlo neusmát. Že by zase někdo? Pro jednou. Třeba se i pobaví. Stálo mě to chvíli přemýšlení, ale co bych pro zábavu neudělala? Bože, v té chvíli jsem si přišla dost divně. Důvody neznám a zaobírat se jimi nebudu. Avšak zvedla jsem se a vzala si i svou sklenku, ze které se cestou napila. "Když sem budeš chodit každý druhý večer a nechávat barmany, aby ti namíchali random alkoholický nápoje, za chvíli ti to otupý chuťový buňky, mám pocit, že už se to blíží." Ušklíbla jsem se. Nějak jsem hovor začít musela -jasně, bylo by hrozně jednoduchý ho prostě pozdravit. Ale to já ne. Zase jsem musela mít něco extra. "Smím?" Zeptala jsem se a poukázala na židli.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Dec 23, 2016 5:58 pm

Bar

Číšník se vrátil během malé chvíle a nesl mi moji objednávku. Já ho poslal pryč s tím, že si možná ještě něco dám a on opět odklusal. Spokojeně jsem vzal sklenici do ruky a lehounce upil.
Stále jsem na sobě měl kapuci, moc jsem si neuvědomil, že bych ji mohl z hlavy stáhnout. Byla to kapuce patřící k mojí už hodně opotřebované, kožené bunda, která zamezovala pohledu do mé tváře komukoli, kdo by se o to pokusil.
Zvedl jsem hlavu a podíval se na štěně které ke mě přišlo. Trochu jsem se uculil. "Nejsem někdo kdo příliš holduje alkoholu. Myslím, že tě v tom nechám, Štěně." Zakřenil jsem se na ni provokativně. Optala se jestli si smí přisednout a já kývl. "Posluž si." Odstrčil jsem se od stolu a pohodlně se opřel v židli, abych na ni viděl.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Dec 23, 2016 9:17 pm

Bar
Ono to zpozornělo a kouklo se to na mě. Wow, ono to na mě koukalo. A ten kukuč. Přes tu černou kapuci jsem sice viděla úplný prd zlatého prasátka, ale i tak to byl kouzelný kukuč. Toť logika Tabs Dawsonové. Co nepochopíš, prostě přijmi. Stane se, že. "Jasně, díky dědo." Zašklebila jsem se ironicky a posadila se na židli naproti němu. "O nic nepřicházíš." Pokrčila jsem rameny a napila se neznámého nápoje. Že mě ještě neotrávili. Divím se.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Dec 23, 2016 9:56 pm

Bar

Tak jsem podle všeho povýšil na dědu. Nebo ponížil? Ach, co to tu plácám?
"Vypadám až tak staře?" Na rtech se mi vyloupl ukřivděný úsměv.
Projel jsem si vlasy rukou a přitom ze sebe shodil kapuci, jejíž přítomnost jsem si uvědomil teprve teď. Poté si dívku prohlédl. Drobounká blondýnka s hodně výrazným obočím a roztomilým, vyloženě štěněčím kukučem. Usmál jsem se a opět se trochu napil.
Ačkoli to byl bar, hezky to tu vonělo a zněla tu celkem dobrá hudba. Něco mezi rockem a punkem, těžko bych to rozlišoval. Ačkoli byla dost hlasitá, pořád to nebylo tolik, aby jste se neslyšeli s člověkem sedícím naproti vás.
Koukl jsem se zase zpět na vlkodlaka naproti mě a naklonil hlavu ke straně. "Mám stejný pocit." Zachechtal jsem se a lehce se narovnal v zádech.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Fri Dec 23, 2016 10:35 pm

Bar
Přeměřila jsem si ho dramaticky pohledem a poškrabala se na pomyslných vousech.
"Hmm..." Zamyšleně jsem se na něj dívala. "Ne." Odpověděla jsem prostě a sklenku si položila na stůl, takže jsem si hlavu mohla podepřít oběma rukama. Ale to mě nebavilo. A tak jsem je po chvíli zase stáhla k tělu. A potom vlček ukázal svou tvářičku a já byla donucena jen se spokojeně usmát a pohodlněji se usadit. "Tabitha Dawson, říkej mi Tabs." Uculila jsem se.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat Dec 24, 2016 10:19 am

Bar

Uchechtl jsem se a pak koukl po baru. Dívka naproti mě byla sice hezká, ale náš rozhovor nenabíral žádný zajímavý spád. V ruce jsem stále držel nizoučkou sklenici a polízával zlatavou whiskey.
"Tak aspoň, že tak." Uchechtl jsem se. Stále mi, ale nešlo do hlavy, proč mě tak oslovila. Chm, měla-li to být odplata za to štěně, tak nic extra.
Pohled mi opět zabloudil ke skupince kamarádů, kteří se začali hlasitě smát. Usmál jsem se nad tím. Taky bych chtěl mít partu kámošů, co o mě ví naprosto všechno a stejně mě mají rádi. Že by mi začínala chybět smečka? Ne, to nepřipadá v úvahu. Zašklebil jsem se a kopl do sebe zbytek obsahu skleničky, který jsem si doposud celkem šetřil.
Děvče naproti mě promluvilo a představilo se. Trochu jsem se uculil. "Sebastien Davello, stačí Bast nebo Seb." Představil jsem se jí na oplátku a koukl se na ni.
"Co vlastně děláš tady na baru? Neměla bys raději někde dovádět s přáteli?" Zeptal jsem se jí a naklonil hlavu ke straně.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sat Dec 24, 2016 10:49 am

Bar
Chvíli se zadíval někam k baru, kamž tedy směřoval i můj pohled. Co je tam asi tak zajímavého? Nicméně poté jsem se podívala zase na něj. Jen co se představil také, přikývla jsem. "Těší mě." Řekla jsem s pobaveným tónem, jako kdybych právě vyslovila naprostou banalitu.
A pak se mě zeptal, proč jsem v baru místo toho, abych byla s přáteli. "Mohla bych se zeptat na to samé. Ale předpokládám, že vzhledem k tomu... k tobě, tu zase tolik přátel nemáš." Povytáhla jsem zvědavě obočí. "A asi tak nějak to mám já." Až na to, že já nemám žádné přátele.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat Dec 24, 2016 11:10 am

Bar

Kývl jsem hlavou na znamení, že i mě těší. Nějakou chvíli jsme oba sledovali dění kolem, než jsem opět promluvil já. Její odpověď mě trochu zarazila a možná i urazila. "Jak to myslíš??" Chtěl jsem se ujistit, že jsem to pochopil správně. Jak myslela to její "vzhledem k tobě"?
"Máš pravdu, moc lidí tu neznám, prakticky nikoho." Přiznal jsem a rychle začal přemítat o lidech, které tu znám. Azura, Amerika a Sally..a Sally tu není.
Přihnal se k nám číšník a já si nechal dolít. Číšník zase odklusal a já se na ni podíval.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sat Dec 24, 2016 11:28 am

Bar
Pokrčila jsem rameny. "No, působíš samotářsky, jsi vlkodlak, ve městě. Zdržuješ se tu dlouho? A taky ta kapuce." Odpověděla jsem jednoduše a poukázala na jeho koženou bundu. Kapuci měl už sice sundanou, ale předtím ne. "Není to mířeno proti tobě." Dala jsem ruce nad hlavu v obraném gestu a zasmála se. Poté jsem ruce opět stáhla k tělu a dopila. "Nápodobně." Ušklíbla jsem se a znovu se rozhlédla kolem dokola, dokud můj pohled znovu nezakotvil na Sebastienovi.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sat Dec 24, 2016 6:00 pm

Bar

Naklonil jsem hlavu ke straně a poslouchal ji. "Fajn, všechno bych chápal..jediná věc která mi nejde do hlavy je, proč ti kapuce přidala na tvojí teorii." Řekl jsem s tázavým výrazem ve tváři a nehnutě ji pozoroval.
Kolem bylo pořád stejně živo. V jednu chvíli jsem si všiml, že číšník šel k páru v protějším koutě a něco jim řekl. Chvíli něco řešil a následně je vyvedl ven. Jooo, máš být starší. Pomyslel jsem si. Když jsem to pozoroval, vyloupl se mi na rtech škodolibý úsměv. Pohled jsem znovu přesunul na vlkodlaka naproti mě. "Proč sis přisedla?" Položil jsem nakonec otázku. Rozhovor se mi zdál trochu nudný..
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun Dec 25, 2016 2:02 pm

Bar

Pokrčila jsem rameny. "Dodává ti to takový samotářský podtón." Odpověděla jsem jednoduše. Tedy dle mého. Sice v baru nebylo příliš lidí, ale partička svými 'vtipy' a následným smíchem tvořila iluzi opravdového davu. Navíc hrála i hudba, což bylo jen dobře. Jinak by to tu bylo ponuré stejně jako uličky Londýna.
Při otázce, proč jsem si přisedla ve mně vzbudil dojem, že ho snad otravuji. "Pardon, překážím?" Povytáhla jsem tázavě obočí a opřela se do opěradla židle. "Jen tak nepotkám vlkodlaka." Odpověděla jsem.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Dec 25, 2016 8:06 pm

Bar

"Třeba jenom rád nosím kapuce." Rýpl jsem si s hravým úsměvem a koukl se na ni.
Po mém dotazu zněla ublíženě. "Ovšem, že ne. Jsem poctěn přítomností tak hezké slečny." Pokusil jsem se nepříjemnou otázku zalepit lichotkou a provokativním úculem. Já si prostě nedám pokoj. "Ani já, pouze mi přišlo zvláštní, si k někomu náhodnému přisednout."
Chtělo by to nějakou zábavu. Nějakou picí hru, to by mohla být legrace. Ale e dvou se vlaška hraje blbě a kelímky jsem kupovat nechtěl. Zbývala ještě jedna možnost.
"Co si něco zahrát?" Koukl jsem na ni na klonil hlavu na stranu.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun Dec 25, 2016 8:23 pm

Bar

"Tak to budem dva." Ušklíbla jsem se a na hlavu si nasadila šedou kapuci mikiny. Což mělo být jen takové odražení jeho rýpnutíčka.
Tak hezká slečna? Jistě že. "Ještě aby ne." Řekla jsem se smíchem, jistě že jsem si z toho dělala legraci. "Zvláštní? Jo, to jsem já!" Uculila jsem se a kapuci jsem si raději zase sundala.
Zeptal se, jestli si něco zahrají, na což jsem jen pokrčila rameny. "Co takhle klasické 'Nikdy jsem'?" Zeptala jsem se.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Dec 25, 2016 8:28 pm

Bar

Zašklebil jsem se a odolal jsem pokušení si kapuci nasadit také. Po malé chvíli však kapuci z hlavu znovu sundala. "Joo, to by jsme si mohli rozumět." Zakřenil jsem se.
Nakonec došla přesně ta odpověď, kterou jsem chtěl. Ústa se mi zvlnila do pobaveného úsměvu.
"Co chceš pít?" Zeptal jsem se jí poté, co jsem v duchu zapřemýšlel nad tím, kolik u sebe mám financí. Když jsem došel k tomu, že na tom stále nejsem nějak zle, koukl jsem k číšníkovi, na kterého jsem mávl rukou aby došel. Vím, že se to nesluší, ale kdo by na to hleděl?
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun Dec 25, 2016 9:04 pm

Bar

S pobaveným úsměvem jsem přikývla a zapřela se se lokty o stůl. "No to je jasný." Ušklíbla jsem se.
Při otázce jaké pití jsem jen pokrčila rameny. "Vlastně je mi to docela jedno." Řekla jsem zcela pravdivě. Byla tak nějak zvyklá už téměř na všechno.
Do tohoto baru jsem chodila ještě rok před tím, než jsem byla plnoletá. Zřejmě jsem přišla barmanovi dostatečně dospělá. Ale zase tak velký roozdíl to nebyl. No a za ten rok a půl už jsem ochutnala snad vše. Jak smutné.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Dec 30, 2016 5:03 pm

Bar

Křenil jsem se. Pití jí bylo jedno. Znovu jsem tak nějak rozmyslel co bych mohl vzít podle peněz v mojí peněžence a nakonec se otočil po číšníkovi, který k nám právě přicházel.
Požádal jsem o dvě láhve whiskey - nějaké levnější, ale stále ne takovou aby to byla podřadná kvalita.
"Hele, čistě proto, že si myslím že dneska bude jeden z nás na šrot. Nechceš jít raději někam jinam?" Koukl jsem se na ni. Bylo by určitě lepší jít třeba do nějakého toho domu na okraji města - tam bychom se za hlasitý smích stydět nemuseli.
Číšník odklusal a po malé chvíli zase šel zpět už s láhvemi.
Tabitha Dawson

Příspěvek pro Tabitha Dawson za Sun Jan 01, 2017 10:31 pm

Bar

Objednal tedy alkohol. Do toho jsem se nijak nezapojovala, jen jsem se tupě usmívala a mlčela.
"Domek na okraji města se zahradou a výhledem na les by stačil?" Zazubila jsem se a oblékla si svůj kabátek.
"Snad to tam nezdemolujeme." Ušklíbla jsem se a zvedla se z místa. Pohlédla na Sebastiena tedy s úsměvem, jestli jde.
No většinou si domů nikoho nezvala, ale nepředpokládala, že to tam zdemolují. Ač stát se mohlo vše, že ano.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Jan 01, 2017 10:51 pm

Bar - Byt Tabithy

Souhlasila a hned i něco nabídla. Zachechtal jsem se. "Popravdě by stačil i nějaký plácek v lese, jenom něco, kde si oba dva neurveme ostudu." Řekl jsem jí. To už si natahovala nějaký kabátek. Zvedl jsem se a bundu jsem si zapl do půl hrudi. Číšník k nám opět přiklusal a bylo vidět, že si o nás myslí své. Vzal jsem si od něho obě láhve a zaplatil mu. Nechal jsem mu tam nějaké to spropitné a pak už jsem vycházel ven ze dveří baru spolu s Tabithou. Tabitha..zvláštní jméno.
"Snad." Potvrdil jsem s pobaveným pokýváním.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:17 am