Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 209

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 6:35 pm

First topic message reminder :

Blízko jezera

Měl jsem velký hlad a byl jsem v lese. Vypadalo to, že dneska večeřím veverky. Jak chutná to večeře. Pomyslel jsem si znechuceně. Každopádně, ať už budu pít z veverky nebo liškodlaka, měl jsem hlad. Tudíž na chuť nijak hledět nebudu.
Přelezl jsem si nějaký spadlý kmen a rozhlédl se kolem. Zatím jsem nic necítil, pominu-li tedy pár těch ptáků ve větvích.
Pomalu jsem šel hlouběji do lesa.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 89

Re: Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jan 03, 2017 3:50 pm

Jezero

Snažila jsem se, abych se mu v ranách moc nerýpala ale i tak jsem občas zajela hlouběji, než jsem chtěla. V těch chvílích jsem vždycky zašeptala omluvu a nadále se věnovala ošetřování. Po pár minutách už rány na zádech neměl skoro viditelné, což bylo je dobře. Zbývala tedy rána v rameni.
Než jsem se ale pustila do čistění, pro jistotu jsem ještě omrkla mizející rány na zádech. Po ujištění že se hojí tak jak mají jsem plnou pozornost obrátila na jeho rameno.
Bohužel pro mě mi jeho otázka potvrdila, že plně vnímal a moc dobře tedy slyšel to, co jsem řekla. "No, našla jsem si na boku maličký škrábanec.." Dobře, lžu. Rána byla hluboká asi cenťák a dlouhá nějakých šest až sedm, ale to jsou zanedbatelné detaily, nebo ne? "Ale s ohledem na to, že to nic není, nechtěla jsem to zmiňovat. Otravovala bych tě úplně zbytečnou věcí, což mi nepřišlo vhodné. Zvláště potom, co tě tak rozhodil ten lovec." Mezitím co jsem plácala tyhle hlouposti, jsem mu vyčistila ránu v rameni, která se už naštěstí také začala hojit.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 03, 2017 4:02 pm

Jezero

Nedůvěřivým pohledem jsem se na ní díval. Nakonec přiznala, že má na boku malý škrábanec. Trochu jsem se uculil. "Ok..jestli je jen malý, tak mi prosím pomož s ramenem a pak se okamžitě vrhneme na ten škrábanec." Řekl jsem jí a otočil se na ni. Hlavu jsem natočil trochu stranou aby mohla pokračovat v započaté činnosti a sám jsem se znovu řádně zapřel abych moc nevyváděl až začne s čištěním.
Proběhlo to celkem rychle a rána se mohla začít zatahovat. "Tak..jmenuji tě městskou čističkou." Eh, snad si to nepřebere jako čističku vod nebo nějak blbě. Já to myslel dobře.
"Ukaž tu ránu.." Řekl jsem, mezitím co jsem se zmrzle soukal zpět do trička a mikiny.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jan 03, 2017 4:21 pm

Jezero

S tím jak mě pozoroval, mi bylo jasné, že před ním prostě nic nezatajím. Otočil se ke mě a tím mi usnadnil přístup k ráně. Nijak jsem to nezdržovala, stejně budu muset s pravdou ven. Když mi řekl, že mě jmenuje městskou čističkou, začala jsem se smát. Znělo to celkem pitomě ale nevadí. Poté jsem musela ukázat tu ránu, což jsem vůbec ale vůbec nechtěla. Nakonec jsem se ale podvolila. Natočila jsem se bokem k němu a povytáhla si tričko. "Bude to v pohodě, nebolí to a ani nekrvácí..." Zamumlala jsem, ačkoliv mi bylo jasné, že se mu to líbit nebude. "Neléčí se to nejspíš proto, že moje regenerace trvá o něco déle než tvoje.." Mumlala jem s pohledem zabodnutým do země.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 03, 2017 5:45 pm

Jezero

Natáhl jsem na sebe klokanku a upravil ji tak aby nebyla na ramenou nepříjemně pokroucená. Rána na rameni se pomalu uzdravovala.
Otočil jsem se k Talle a natočil hlavu na stranu, bylo znát, že se celkem zdráhá otočit se a ránu ukázat, což mě trochu rozhodilo. Vzhledem k tomu jak se ke mě před tím tulila jsem nepředpokládal, že by byla nějaká stydlivka. Každopádně když ránu odhalila tak jsem to pochopil. Zamračil jsem se a naštvaně na ni podíval. Škrábaneček jsem si představoval jinak. Tohle byla ošklivá, velká hluboká rána.
"Mělo by se ti to vyčistit." Zamračil jsem se ignorujíc její slova. Sáhnul jsem po pár kouscích oděvu které tu ještě zůstaly a namočil je. Poté se k ní nahnul a co nejopatrněji jí začal ránu vytírat. Rána byla rozhodně o dost méně nebezpečné než ty co jsem utržil já, ale i tak jsem to nehodlal nechat být.
"Příště nic takového nezatajuj." Zasyčel jsem k ní, když jsem si byl jistý, že rána je čistá.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jan 03, 2017 6:01 pm

Jezero

Trošku mě znervózňovalo jak mě pozoroval ale překousla jsem to a ránu ukázala. No, jeho naštvaný pohled mi stačil. Očividně se mnou až tak nesouhlasil a měl na to jiný názor. "Opravdu to nic není..." Zamručela jsem a stočila pohled někam stranou. Nechala jsem ho, aby mi ránu vyčistil, ačkoliv mi to přišlo zbytečné. No jo, já vím. Já a moje názory...
"Slibuju, že příště nic zatajovat nebudu." Připadala jsem si jako dítě, kterému rodič vynadá, když něco provede. "Nejsem si moc jistá, jestli tvá snaha k něčemu byla.. přeci jen, je trošku divný že to ani necítím ne?" Zamumlala jsem a nakrátko se na něj podívala. "Stejně jako je divný, že to nekrvácí..." Bylo asi zbytečné tohle všechno zmiňovat ale nevadí. "Třeba umřu.." Vypadlo ze mě po chvilce ticha. Bylo to myšleno více méně jako vtip ale na druhou stranu bych to možná i uvítala. To jsem ale nahlas raději neřekla, protože jsem se bála toho, jak by Seb reagoval.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 03, 2017 6:06 pm

Jezero

Nad jejími slovy jsem se opět zamračil. Asi jí dám facku.
"Stejně jako je zvláštní, že moje rána se nezatáhla. A na to ani nemysli." Zasyčel jsem na ni a naklonil hlavu ke straně, zatímco jsem pozoroval její ránu. Nezdálo se mi to - začalo se to uzdravovat. Pomalu, ale jistě.
"Fajn, co teď?"
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jan 03, 2017 6:26 pm

Jezero

Pod tím jeho nasupeným pohledem jsem se přikrčila, protože jsem nějak netušila, co by se mu mohlo honit hlavou. A po pravdě, ani jsem to vědět nechtěla. Bylo mi trochu nepříjemné jak neustále pozoroval mou ránu a proto jsem si stáhla triko dolů.
"Po pravdě.. nevím. Možná by jsme měli sledovat stopu, kterou nám dal ten lovec a jít do Minew. Nebo to nechat být a čekat až přijdou... Možností je hodně..." Odpověděla jsem šeptem. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se chtěl Seb vzdálit a jít za svou kamarádkou. Nebo kdyby mě teď nějakou dobu nechtěl vidět.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 03, 2017 8:18 pm

Jezero

Koukal jsem se na ni. "Pokud možno nechal bych to být. Spíše bych varoval nadpřirozené které znám aby si dávali pozor a raději nechodili sami. Chápeš mě, ne?" Koukl jsem se na ni. "Každopádně, pokud jich tu bude většina takovýhle, tak je to problém který se vyřeší sám." Mínil jsem jejich neschopnost a nepřipravenost při boji. Jediné co bylo dobré, byly ty zbraně potřené nějakým jedem. Tedy..pro ně dobré, pro nás nic moc. Zajímalo by mě co to bylo.
"Mno nic..omlouvám se ti, ale měl bych se podívat po svojí dcerunce." Usmál jsem se na ni. Myslel jsem Trish, někde musela být. Opět jsem měl o důvod víc než před tím.
"Dej na sebe pozor, budu rád, když tě někde uvidím." Řekl jsem jí ještě a poté zmizel v lese.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Jan 03, 2017 8:33 pm

Jezero

Seb měl za to, že bude lepší varovat známé než sedovat lovce. Musela jsem to přijmout, přeci jen, lovci mohou počkat. Potvrdil mi, že chce zmizet. Neřekl že chce mít ode mě klid, ale že jde někoho hledat. No, alespoň že tak.
Jeho poslední věta mě trošku překvapila. Prý bude rád, když se někde potkáme. I já budu ráda pokud se naše cesty někdy zase sejdou ale jak dlouho to může trvat?
"Hlídej si záda..." Zašeptala jsem, když už byl dávno pryč. Seb byl po dlouhé době někdo, koho jsem si oblíbila a představa že by ho třeba lovci dostali, se mi opravdu nelíbila.
V jednom měl ale pravdu, museli jsme varovat naše známé a proto jsem co nejkratší cestou vyrazila k městu abych našla své přátele.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 4:00 pm