Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 209

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 6:35 pm

First topic message reminder :

Blízko jezera

Měl jsem velký hlad a byl jsem v lese. Vypadalo to, že dneska večeřím veverky. Jak chutná to večeře. Pomyslel jsem si znechuceně. Každopádně, ať už budu pít z veverky nebo liškodlaka, měl jsem hlad. Tudíž na chuť nijak hledět nebudu.
Přelezl jsem si nějaký spadlý kmen a rozhlédl se kolem. Zatím jsem nic necítil, pominu-li tedy pár těch ptáků ve větvích.
Pomalu jsem šel hlouběji do lesa.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 89

Re: Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 1:56 pm

Blízko jezera

Bylo jen dobře vylézt ven na strom, protože mi to v podstatě zachránilo krk. Ohlédla jsem se abych se ujistila, že je Seb v pohodě. Samozřejmě že si taky našel úkryt ale já se prostě musela ujistit. Svou pozornost jsem přesunula k lovcům pod námi a naslouchla. Nic z toho co říkali mi pořádně nedávalo smysl ale došlo mi, že mluví o nadpřirozené. Uniklo mi zavrčení, které možná bylo až moc hlasité. Tak jako tak je snad nenapadne, že se někdo schovává ve větvých nad nimi.
Nakonec, což bych vysvětlila jako záchvat šílenství, jsem se vrhla ze stromu přímo na jednoho z lovců, kterému jsem prokousla krk a zastavila tak jeho křik. Jakmile klesl k zemi, vrhla jsem se na dalšího. Věděla jsem, že z tohohle asi živá nevyjdu ale doufala jsem, že Sebastian zůstane schovaný.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 2:06 pm

Blízko jezera

Následovalo toho ještě hodně. Stále kecy ohledně Sarah, posměšky, nechutné narážky. Dělalo se mi z toho zle. Tak tak jsem se držel abych mezi ně nevletěl, když jsem uslyšel křik. Přesunul jsem pohled tím směrem a zašklebil se. Talla se mezi ně vrhla a začala se rvát, takže už jsem se zpět držet nemusel.
Bez váhání jsem seskočil dolů a zlomil vaz prvnímu lovci který ochromeně zíral jak Talla rve hrdla jeho společníků. Nejspíše vůbec nečekali, že by tu vůbec někdo mohl být.
Na Tallu se jich pár sesypalo, takže jsem se asi musel angažovat v jejím osvobozování, což jsem také udělal. Bez váhání jsem k nim přiskočil, jednoho jsem z ní strhl a mrštil jím pár metrů od nás. Asi hodinu dozadu bych zase takovou sílu na to, abych mohl s někým házet neměl. Za veškerou sílu a energii kterou teď mám vděčím Tall..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 2:24 pm

Blízko jezera

Lovci měli spoustu hnusných keců, které ovšem skočili ve chvíli, kdy jsem skočila mezi ně. Zprvu se vůbec nebránili, neboť jsem je zaskočila ale pak se nějak vzpamatovali a bránit se začali. Seb se ke mě nakonec přidal také a musím říct že lovci budou mít alespoň trochu pročištěné řady.
V jednu chvíli jsem jich měla kolem sebe až moc ale Seb se mi snažil pomoct. Já začala kromě zubů používat i drápy, další užitečnou zbraň kterou jsem měla. Lovců už kolem mě nebylo tolik a já díky tomu viděla jednoho, který se blížil k Sebovi, který si ho nevšiml. Zasyčela jsem a vrhla se k němu. Zakousla jsem se mu do nohy a stáhla ho na zem, kde jsem mu rozsápala hrdlo. Poté jsem se znovu vrhla mezi ostatní. Pokud jsem utrpěla nějaké zranění, nevnímala jsem to, protože v tom zápalu boje jsem se soustředila spíš na to, abych jich pozabíjela co nejvíce.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 2:38 pm

Blízko jezera

Zrovna když jsem si špinil pěst krví a slinami jednoho z těch imbecilních kriplů, skočila najednou Talla ke mě. Prvně mě zaskočila a vypadalo to, že má v plánu srazit na zem mě, ale nakonec rozervala nějakého z nich, který se plížil za mnou.
Děkovně jsem se na ni podíval a pustil jsem toho, kterého jsem držel. Poté se podíval po zbytku, na kterém si smlsla Talla. Po chvíli už jich tam moc nezbývalo. Ti co zbyli už jenom leželi na zemi a skuhrali. Moment překvapení dělá očividně svoje.
Z těch deseti bylo naživu asi pět a hádal jsem, že z nich to přežijí nanejvýše tři.
"Myslím, že máš hotovo, Tall." Podotkl jsem k ní, když jsem viděl jak rve maso z krku jednoho z těch, na které se vrhla mezi posledními. Sám jsem se poté přesunul k jednomu z těch co ještě dýchali.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 3:15 pm

Blízko jezera

Přišlo mi, že ti lovci toho moc neumí, přeci jen jsme je se Sebem rozprášili docela snadno a to měli převahu. Nijak zvlášť jsem nad tím ale nepřemýšlela, prostě jsem kousala a škrábala všechny, co se protáhli kolem mě.
Když jsem se rozhlédla kolem, nikdo z lovců už na nohou nestál a většina byla mrtvá. Přišlo mi, že se jeden z nich příliš pohnul a proto jsem na něj okamžitě skočila. Trhala jsem jeho hrdlo a nevnímala nic kolem sebe. Tedy až do chvíle, kdy promluvil Seb. Okamžitě jsem se od mrtvého lovce odtrhla a otočila se na Seba. Ten se přemýstil k jednomu živému a já se koukla po ostatních. Někdo by možná měl šanci na přežití ale já to nemohla dovolit. Proto jsem rychle ukončila jejich životy a naživu tedy zůstal už jen ten, u kterého byl Sebastian.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 3:25 pm

Blízko jezera

Mužíček dýchal dost přerývaně, ale vnímal. Klekl jsem k němu a ruce zapřel o kolena. Chtěl jsem aby mi vyklopili všechno co jí udělali a aby mi řekl o všem o čem věděl.
Chytil jsem jej za předek mikiny která čuhala zpod bundy a jednoduše jej nadzvedl. Hlava mu přepadla dozadu, takže jsem naklonil hlavu tak, abych mu viděl do tváře.
"Co jste s ní dělali?" Zasyčel jsem na něho nakonec a vražedně jej probodával pohledem. Zabiju ho tak jako tak. Jenom jsem se chtěl dozvědět víc.
Zhluboka se nadechl a začal koktat. Opravdu to byla skupinka idiotů. Myslel si, že ho pustím, když mi to řekne.
Vyklopil něco o tom, že na ní dělali prapodivné pokusy s tím, že jí chtěli vrátit lidskost. Nic co bych nevěděl. Jediná užitečná informace byla, že prý si ten vyšší z nich pořídil dům v Minew. Vcelku velkou budovu. Nemohl si ale vzpomenout kde přesně.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 3:53 pm

Blízko jezera

Když předtím lovci mluvili o té nadpřirozené, Sebastian nejspíš věděl o koho šlo, protože jeho otázky na posledního přeživšího byli dost jasné. Pomalu jsem se přemístila k nim ale nijak Seba nevyrušovala. Jen jsem pozorovala lovce a poslouchala.
Byla jsem trochu zaskočená, když nám lovec prozradil, jaké plány mají. Takže oni nás nechtěli vyvraždit, oni z nás chtěli udělat lidi pomocí čehosi? To je divný a hlavně nepřirozený. Nikdy to nemohlo vyjít. Bylo by to proti řádu světa a pokud to chtěli změnit...
Střelila jsem pohledem na Seba a poté se o kousek stáhla. V první řadě by to chtělo se jít umýt. Tlapy a tlamu jsem měla dost od krve, no a nad tím ostatním jsem přemýšlet nechtěla.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 4:28 pm

Blízko jezera

Pustil jsem jej a zvedl se. Byl to jeden z těch, u kterých jsem o přežití opravdu pochyboval, takže jsem se rozhodl nechat ho být.
Mezitím se ke mě přesunula Talla, která se asi zatím postarala o zbytek. Nevím, nesledoval jsem ji.
Sjel jsem ji pohledem a usoudil, že by nebylo od věci jít k nějakému potoku, nebo rovnou k jezeru kousek odtud. Cestou bychom mohli probrat dojmy z toho co se stalo.
Pokud se ptáte na má zranění, asi dvě nebo tři bodné rány v zádech a jedna na rameni. Stejně jako Talla jsem to díky přívalu Adrenalinu moc nevnímal. Každopádně kdyby to byly dřevěné zbraně, dostali by mě.
"Jdeme?" Pronesl jsem k Talle tázavě, mezitím co jsem stáčel krok k jezeru.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 4:58 pm

Blízko jezera

Sebastian nechal toho lovce být a já měla chuť protestovat. Jenže poté, co jsem si lovce pečlivě prohlédla bylo jasné, že jeho zranění nejsou slučitelná se životem. Nechala jsem ho tedy být.
Seb si mě prohlédl a nejspíš i on uznal, že by nebylo na škodu smýt krev.
Chtěla jsem se tedy vydat k jezeru ale všimla jsem si, že je zraněný. Ačkoliv jsem moc nechtěla, změnila jsem se na člověka a přešla k němu. "Jsi v pořádku? Není to nijak vážný že ne?" Pokud by potřeboval, mohla jsem mu dát krev. Já sama zřejmě zraněná nebyla protože mě nic nebolelo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 6:03 pm

Blízko jezera

Pomalu jsem pokračoval v chůzi i přes její dotaz. Nutno podotknout, že v lidské podobě vypadala na jednu stranu komicky a na druhou hodně děsivě. Trochu mi připomínala Jokera.
"V pohodě, to se zhojí." Odpověděl jsem jí jakoby se nic nedělo, ačkoli to začínalo svinsky bolet. "Byli to celkem lamy, co říkáš?" Houkl jsem k ní, mezitím co jsem šel směrem k jezeru, hádal jsem, že se sune za mnou. V mém případě sice nebylo moc dobré říkat, že jsou to lamy, ale když to tak vezmete..bylo jich asi deset a v tom množství by měli být schopni nás rozprášit jako nic. Ale jediné co se stalo, byli čtyři rány na mě. A ještě k tomu nebyly smrtelné.
"Co ty, jsi ok?"
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 6:20 pm

Blízko jezera

S ohledem na to, že se nezastavil, musela jsem ho následovat. Řekl že se to zahojí a já to tedy nechala být. Sám musel vědět jak na tom je. "Celkem jo.. přeci jen jich bylo dost na to, aby nás oba dostai a místo toho je po nich. Pokud to takhle je i s ostatními, nebude těžké se jich zbavit." Zamumlala jsem a popoběhla, abych ho dohnala. "No, nejsem si jistá ale asi jo, nic mě nebolí. Ačkoliv přes všechnu tu jejich krev co mám na sobě nemůžu říct, jestli nějaká není moje." Zazubila jsem se.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 6:42 pm

Blízko jezera -> Jezero

Rány přicházeli k sobě a pomalu se zase uklidňovali, protože regenerace na sebe nenechala dlouho čekat. Otočil jsem se po ní.
"Co si myslíš o tom, co tu chtějí dělat?" Zajímal jsem se, aniž bych se po ní podíval a dál pokračoval v chůzi. Aspoň jsem si potvrdil že v sobě Sarah nemá čip.. Pomyslel jsem si a podrbal se za uchem. Jednu ruku jsem přiložil na probodlé rameno.
Jak jsem přišel na to, že Sarah asi nemá čip? Protože kdyby měla, tak by jí měli hned a nebloudili by tu po lesích..nebo se pletu?
Na obzoru před námi se zaleskla hladina jezera a já přidal do kroku. "Tak teď se aspoň umyješ a uvidíš." Houkl jsem k ní, když jsem si klekl na břehu.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 7:12 pm

Blízko jezera → Jezero

Po tom všem, co jsme se dozvěděli se mi zdálo, že je Seb nějaký divný. Jak moc ho vzalo to, co jsme zjistili? No, každopádně mě jeho otázka ani nepřekvapila. "Pitomost.. je to proti řádu přírody... nikdy nás nedokážou změnit i kdyby se sebevíc snažili.." I když na druhou stranu.. nemuselo by být špatné stát se člověkem. Mohla bych konečně zapadnout a začít žít.
S pvzdechem jsem zavrtěla hlavou a nechala to být. Nefungovalo by to, alespoň myslím.
Před námi se ukázalo jezero a díky tomu jsme konečně měli možnost smýt všechnu tu krev. Díky tomu jsem našla hluboký škrábanec, který se mi táhl přes bok. Divný ale bylo, že skoro nekrvácel. Střelila jsem pohledem po Sebovi. Naštěstí měl dost práce, takže se na mě ani nepodíval. "Tak jsem v pohodě, nic mi neudělali." Oznámila jsem mu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 11:26 pm

Jezero

Vzhledem k tomu, že jsem měl dost práce s čistěním sebe sama, na Tallu jsem se moc nedíval.
Souhlasil jsem s ní, je to pitomost - tohle prostě nejde. "Moji..em..." Chtěl jsem se zmínit o Sarah, ale nějako jsem se zadrhl na tom, co ona je vlastně moje. Přítelkyně? Kamarádka? Podrbal jsem se na zátylku. "Moje kamarádka, je ta holka co hledají..kvůli těm idiotům si téměř nic nepamatuje a má rány, které se nehojí ačkoli jsou několik týdnů staré.." Vrčel jsem nepříčetně, mezitím co jsem si drhnul krev ze zápěstí.
V duchu jsem přemítal o tom, co jsem jim měl udělat, jak jsem se měl za Sarah mstít a podobně. Nakonec jsem, ale začal zklidňovat a prostě už se jenom pokoušel nějak ze sebe dostat tu špínu.
Mezitím promluvila Talla, jejíž zranění jsem přehlédl. "Tak super, alespoň jeden z nás.." Zamumlal jsem nakonec a podíval se na ni.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jan 02, 2017 6:47 pm

Jezero

Chvilkama jsem zkoumala své zranění, takže jsem se lekla, když Seb najednou promluvil. Svou pozornost jsem tědy přemístila na něj a čekala, co řekne. Řekl sotva jednu, dvě věty ale i tak mi řekl hodně. Konečně jsem měla možnost pochopit, proč ho řeči lovce tolik vzali. Přesunula jsem se k němu a zlehka se dotkla jeho paže. "Někteří už za to zaplatili, ostatní to brzy čeká také." Zašeptala jsem povzbudivě, i když jsem si tím nebyla moc jistá. Když jsem se znovu chtěla vzdálit, něco mě napadlo.
"Sebe, pokud se tvé kamarádce rány nehojí, co když se nebudou hojit ani tobě? Mohli tě otrávit a i kdyby tě to nezabilo, oslabí tě to." Tohle "kličkování" bylo lepší, než kdybych se ho na rovinu zeptala. Nechtěla jsem aby o mé ráně věděl.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 02, 2017 7:55 pm

Jezero

Zranění pořád dost štípala, ale více než ta bolest mě štvala rozervaná mikina kterou si budu muset zašít. Přetáhl jsem si mikinu přes hlavu a položil ji vedle sebe. Na šedivém triku byly dobře vidět potůčky krve řinoucí se z tří ran po zádech. Krev byla teplá, takže mi nebylo taková zima. Každopádně jsem měl pocit, že si musím rány vymýt jinak se nic nebude dít. Pořád bolely, pořád byly rozšklebené.
Za účelem rány vymýt jsem stáhl i triko a posadil jsem se na břeh jezera. Bylo chladno, to ano, ale co nadělám?
"Doufám, že se to hojit bude." Odpověděl jsem jí, když stála za mnou.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jan 02, 2017 8:27 pm

Jezero

Lehce nechápavě jsem sledovala Seba, když si začal sundávat mikinu. Přeci jen tu byla zima a ačkoliv to jemu jako nadpřirozenému moc nevadilo, i tak to musel cítit. Ve chvíli, kdy si sundal i tričko mi došlo, že si chce vyčistit rány. S ohledem na to, že měl ty tři na zádech, neměl by to tak lehké a proto jsem se toho ujala já. Měla jsem na sobě slabý svetřík, který jsem si sundala a roztrhala na malé "hadříky." Klekla jsem si vedle něj, abych měla přístup jak k vodě, tak i k jeho zádům. "Pokud ne, pomůžeme tomu." Pousmála jsem se. "A teď mě nech ti pomoct." Nečekala jsem na svolení, přeci jen by mohl protestovat. Jeden z hadříků jsem namočila do ledové vody a poté co jsem jej vyždímala, dala jsem se do čištění ran. Věděla jsem, že krev by mu zajisté taky pomohla ale nemohla jsem riskovat, nevěděla jsem totiž, jestli v krvi nemám nějakou drogu či jed.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 02, 2017 8:57 pm

Jezero

Namočil jsem si ruku v ledové vodě a pomalu vjel prsty do rány. Okamžitě jsem cítil velkou bolest a se sykáním jsem z rány vyjel a zakrvácenou rukou se opřel o zem. Pohledem jsem přejel přes okolí. Byli jsme naproti kempu, bylo zvláštní, že i teď jsem tam viděl karavánky.
Na zamrzlém jezeře jsem si všiml i pár kachen, které se drželi u díry v ledu.
Mezitím co jsem se díval kolem, Talla si bez nějjakého rozmýšlení rozervala nějaký plátěný svetřík a já na ni nechápavě koukal. Drobnými hadříky, které z jejího oděvu zbyly se mi začala pokoušet o čištění rány. Neprotestoval jsem. Jenom jsem se zapřel o zem a zatnul zuby. Bolelo to, ale hodlal jsem to přetrpět.
Hodně mě udivovalo, že se rány nezhojovaly. Měly snad něčím potřené zbraně? Nebo co to bylo?
Lehce jsem sklonil hlavu, jakoby mi to mohlo pomoct se snášením bolesti a přivřel jsem oči.
"Děkuju.." Procedil jsem zkrze zuby poděkování za její pomoc a více se už jenom snažil nemluvit.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jan 02, 2017 9:14 pm

Jezero

Než jsem se dostala k čištění jeho ran, pokusil se o to sám. No, přesně jak jsem předpokládala. Spíše si víc ublížil, než aby si nějak pomohl. Když jsem se dala do "ošetřování" nijak neprotestoval, jen jsem vnímala že je trochu napnutý. Poděkoval mi ačkoliv ani nemusel. Byla samozřejmost, že mu pomůžu, když on předtím pomohl mě. Nebýt jeho, byla bych nejspíš mrtvá.
"Omlouvám se, pokud ti působím bolest." Zašeptala jsem a volnou rukou ho pohladila po tváři. "Každopádně ty rány už vypadají lépe. Krev by ti pomohla ale nechci riskovat, že bych ti ještě více ublížila." Až příliš pozdě mi došlo, že jsem se prořekla. No, zpět se to vzít nedalo ale on to třeba ani nevnímal.
Rány mu přestávaly krváce a vypadalo to, že se pomalu začaly hojit což bylo jen dobře. Znamenalo to totiž, že ať už na zbraních bylo cokoliv, Sebovo tělo se s tím dokázalo poprat.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 02, 2017 9:50 pm

Jezero

Čistila rány a po malé chvíli jsem cítil úlevu od štípání. Jakoby tam snad opravdu něco bylo a stačilo to pořádně vyčistit. Cítíl jsem jak rána splaskává, zavírá se a pomalu se hojí. Bůh ví, co by se dělo kdyby se ta rána nevyčistila.
Když zavadila v jiné ráně o něco trochu hlouběji, cukl jsem sebou a sykl. Pomalu vyčistila všechny tři rány na zádech a já cítil velikou úlevu.
"Vím cítím to, je to o dost lepší.." Potvrdil jsem jí a lehce se k ní natočil. Rána v rameni byla pořád dost bolavá. Mno a pak jsem se zarazil a podezíravě se na ni podíval. "...Co tím chceš říct?" Zeptal jsem se jí a otočil se na ni úplně. Nezatajovala mi snad nic, že ne..?

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:59 pm