Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 6:35 pm

First topic message reminder :

Blízko jezera

Měl jsem velký hlad a byl jsem v lese. Vypadalo to, že dneska večeřím veverky. Jak chutná to večeře. Pomyslel jsem si znechuceně. Každopádně, ať už budu pít z veverky nebo liškodlaka, měl jsem hlad. Tudíž na chuť nijak hledět nebudu.
Přelezl jsem si nějaký spadlý kmen a rozhlédl se kolem. Zatím jsem nic necítil, pominu-li tedy pár těch ptáků ve větvích.
Pomalu jsem šel hlouběji do lesa.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 135

Re: Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 23, 2016 8:53 pm

Blízko jezera

Moje chování mi vůbec nepřišlo divné a toho, že byl překvapený jsem si také nevšimla. Ale přiznejme si to, oproti normálu jsem se chovala divně. Nejspíš to bylo způsobeno tím, co jsem před chvílí podstoupila nebo nevím. Tak jako tak, jsem teď byla celkem spokojená. Nějakou dobu poté, co jsem položila svou otázku, byl upír ticho. Myslela jsem tedy, že odpovědět nechce ale když jsem se mu chtěla omluvit za mou vtíravost, ozvala se odpověď.
Nebyl tu tak dlouho ale i tak mi bylo divné, že jsem ho nikdy nepotkala. Z přemýšlení mě vytrhla jeho otázka. Trochu mě to zarazilo, protože jsem si už vůbec nevzpomínala na dobu, když jsem sem přišla. Zamračila jsem se a snažila se vydolovat jakékoliv vzpomínk. Ale bezvýsledně. "Jediné co můžu říct je, že tu jsem dlouho. Všechny podrobnosti se mi nějak vymazali z hlavy.." Zamumlala jsem a podívala se na něj. "Ale možná je to tak lepší. Možná by bylo fajn začít znovu. Najít si práci, začlenit se mezi lidi..." Tak trochu jsem použila slova, jenž mi řekla Darla při našem nedávném setkání. Předtím jsem to rovnou odmítla ale teď.. kdo ví...
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Dec 23, 2016 10:14 pm

Blízko jezera

Stále jsem měl ruku položenou kolem jejích ramen. Začínalo mě svrbět za krkem, tudíž jsem se volnou rukou poškrábal a poté se zase mohl bez nějakého přerušování zaposlouchat do toho co mi ona říkala a nebo do okolních zvuků. Jelikož kolem bylo ticho jako po výbuchu atomové bomby, poslouchal jsem ji..
"Takže odhadem.pět, šest let?" Koukl jsem se na ni. Nešlo mi do hlavy, jak si někdo nemůže pospojovat určité události a z toho vyvodit od kdy někde bydlí.
Pohled jsem zvedl k nebi. Poledne, zataženo, zima, sníh.
Ano, sníh tu tak nějak byl, bohudík stromy měli dost husté větve, takže jsme seděli na jednom z mnoha míst, kde nebyl sníh, ale jehličí a listí.
Z jejích slov mi došlo, že se distancovala od lidí. Trochu jsem se uchechtl a promnul kořen nosu. "Máš strach z lidí?" Hodil jsem po ní okem a čekal co mi řekne, Zajímalo mě, jestli už jí je o něco líp. Kdyby mě někdo něco udělal, touhle dobou už bych měl ránu stáhlou a na ní téměř hotový strup.
"Jak se cítíš? Je ti lépe?"
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 23, 2016 11:04 pm

Blízko jezera

Bylo zvláštní jak dobře jsem se cítila v přítomnosti úplně cizí osoby. Stále jsem také neznala jeho jméno ale přišlo mi hloupé se po takové době ptát. Bylo trochu chladno a proto jsem se k němu více přitulila. "Možná jo, nevím.. Je to už dlouho a stalo se toho příliš." Nic bližšího jsem mu k tomu neřekla. Nechtěla jsem si toho moc připomínat. I když asi ani nebylo co.
Tu a tam jsem se na něj podívala a jen občas se naše pohledy setkaly. On totiž z větší části koukal kolem. "Není to strach. Tedy, alespoň ne přímo. Spíše se cítím nejistě, když je kolem mě více lidí najednou." Vysvětlila jsem s mírným úsměvem. "Delší dobu jsem svou krev nikomu nedala, takže to byl trošku šok ale teď už jsem v pořádku. Rána za chvíli zmizí úplně." Odpověděla jsem na jeho další otázky a chvilku ho pozorovala. "Ale pokud budeš ještě potřebovat, stačí si říct..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Dec 23, 2016 11:15 pm

Blízko jezera

Vyslechl jsem ji a pokýval hlavou. "Prostě nemáš ráda davy." Řekl jsem klidně. Bylo mi trochu divné, jak se ke mě tulila. Ale právě mě nakrmila, takže jsem ji od sebe nehodlal odstrčit, dokud se sama nebude chtít stáhnout stranou.
"To mě těší." Usmál jsem se na ni, když mi řekla, že stačí chvíle a rána bude zcela zahojená. Pak už jenom aby se zregenerovala co se krve týče a bude to dobré.
Nakonec mi řekla, že když si budu přát, dá mi napít znovu. "V pořádku, delší dobu teď nic takového potřebovat nebudu." Oznámil jsem jí a lehce se k ní natočil, takže mi díky jejímu opírání se o mě málem spadla do klína. "Heh, jak se vlastně jmenuješ?" Zeptal jsem se jí.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Dec 24, 2016 12:19 am

Blízko jezera

"I tak by se to dalo říct."
Zazubila jsem se a přivřela oči. Nenapadlo mě, že mu třeba není příjemné to, jak jsem se k němu tulila. V přemýšlení nad vším možným, kromě podstatných věcí, jsem se dostala k tomu, že by z nás třeba mohli být přátelé. Otázkou ale bylo, jak to viděl on. Byla jsem pro něj cizí holka, kočkodlačice, která mu dala krev a tím to haslo? No, pokud se ho nezeptám, pravdu ani vědět nebudu. Každopádně jsem neměla v plánu se zeptat, alespoň ne teď.
Nečekala jsem, že se nějak více pohne a proto mě to trochu vyvedlo z rovnováhy. Zasmála jsem se a opřela se o kmen stromu. "Talla a ty?" Mezitím co jsem čekala na odpověď, nastražila jsem uši a rozhlédla se kolem. Zaslechla jsem jakýsi zvuk, který nijak nezapadal do krajiny kolem. Více jsem to ale neřešila, prozatím nám totiž bezprostředí nebezpečí nehrozilo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Dec 24, 2016 10:35 am

Blízko jezera

"Mno, každý máme něco." Řekl jsem jí. Už bych jí řekl, že já nemám příliš v lásce kočkodlaky, ale rozhodl jsem se být sticha. "Já konkrétně nemůžu vystát jednoho kočkodlaka. Kdybych ho potkal asi bych ho obrátil naruby." Řekl jsem nakonec, ale svoji nenávist jsem směřoval pouze k jedinci který za moji nelásku ke kočkodlakům mohl. Každopádně, tahle byla celkem fajn, když pominu její tulení asi to ke kočkodlakům patří..ale měla na to právo, právě jsem jí vypil docela dost krve.
Po mém pohnutí se a jejím lehkém skoro pádu se začala smát a já se jenom nevinně uculil.
Představila se a já se usmál, bylo fajn konečně vědět jak ji mohu oslovovat. "Sebastian. Talla je fajn jméno, za tu spoustu let jsem ještě nikoho s takovým jménem nepotkal." Přiznal jsem jí a naklonil hlavu ke straně. Talla, vážně hezké jméno..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Dec 24, 2016 9:28 pm

Blízko jezera

Po jeho přiznání jsem se snažila poznat, zda nemá rád jen toho daného jedince nebo nesnáší celou mou rasu. On mi k tomu bližší info nedal a já se raději ani neptala. Mohla bych se totiž dozvědět něco, co by se mi nelíbilo.
Zdálo se, jako by byl rád, že zná mé jméno ale velmi brzy jsem se vzpamatovala. Byl rád protože věděl, jak mě oslovovat a ne proto.. No to je jedno.
"Moji rodiče... tedy myslím že to byli moji rodiče.. měli velkou oblibu v neobvyklých jménech. Myslím že jsem měla i sourozence.. nebo ne?" Povzdechla jsem si a podívala se na Seba. "Je těžké dolovat vzpomínky staré více jak 280 let. Hlavně proto, že si je nejspíš ani pamatovat nechci." Lehce jsem sebou škubla a zavrtěla hlavou. "Bože.. měla bych se přestat litovat. Život je dar a já bych měla být vděčná, že mohu žít déle než obyčejní lidé. A místo toho tady kňourám... Podvědomě jsem věděla, že ho nic z toho co říkám nejspíš zajíma nebude a že ho budu nudit. Asi nejsem dobrá společnice. Možná je tohle důvod, proč s nikým pořádně nevycházím.
Z přemýšlení nad těmito záležitostmi mě znovu vytrhl zvuk, který jsem zaslechla už předtím. "Slyšel jsi to, Sebe?" Otázala jsem se. "Nedokáži ten zvuk nikam zařadit, jediné co vím je to, že nepatří do lesa..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 25, 2016 7:59 pm

Blízko jezera

Vyslechl jsem ji a promnul si spánky. "Možná bych si to s tebou docela rád vyměnil." Uchechtl jsem se a stáhl ruku podél těla. Dlaň přitom spočívala na jehličí, do kterého jsem posléze prst začal bořit. Jehličky lehce píchaly a pod zmrzlým jehličím byla velká zima.
"Mě asi před čtyři sta padesáti lety zemřeli rodiče. Zadupal je kůň..z celé mojí rodiny byli jediní, kteří mě tak nějak neodsuzovali nebo si ze mě nestříleli kvůli mému oku. Měl jsem s nimi nejlepší vztah z celé rodiny." Čekal jsem otázku, co mám s okem, ale rozhodl jsem se, že nic říkat nebudu, dokud se opravdu nezeptá. Pohled jsem sklonil k prstu, který měl díky rýpání v zemi špínu za nehty. Zašklebil jsem se a otočil se opět k ní. "Hodně jsem začal pít, celá rodina - teď už jenom sourozenci a strýcové, či tety kočovali dál, jako před smrtí mých rodičů. A jednou se mě, úplně na mol rozhodli zbavit. Už dříve mě mezi sebou nechtěli, teď když tam nebyl nikdo kdo by jim to vyčetl měli šanci. Vysadili mě někde v lese, nedali mi ani nějaké peníze..nic. Prostě mě vyhodili z vozu a pobídli koně k rychlejší jízdě." Pořád jsem si to pamatoval jakoby se mi to právě stalo.
"Tu noc, když jsem se tam tak motal, mě proměnil můj stvořitel. Stvořitel vyloženě na baterky. Řekl mi, že jsem upír a pak mi zamával taky." Vypověděl. jsem jí také.
Stejně jako ona, i já jsem si všiml zvuku, který mi nějako neseděl do tohoto prostředí. Pomalu jsem se zvedl. Znělo to jakoby někdo..nabíjel zbraň?
Polkl jsem. "Tallo..můžeš chodit?" Zašeptal jsem k ní tak tiše, jak jenom to šlo a rozhlédl se, mezotím co jsem se díval kolem, jsem jejím směrem natáhl ruku aby se mohla postavit. Ve chvíli kdy se obrátil vítr, jsem ucítil lidský pach.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Dec 26, 2016 9:44 am

Blízko jezera

Z prvu jsem nechápala, jak to myslel ale on pak začal vyprávět. V tichosti jsem poslouchala a snažila se, aby nebylo vidět, jak moc ho lituji. Na to, co má s okem jsem se ho neptala, nechtěla jsem se v tom totiž nějak více šťourat. Pokud by mi to chtěl říct, řekl by to.
Jeho dřívější život nestál za nic a já nedokázala určit, zda se má teď lépe nebo je to ještě horší. Když domluvil, nic jsem mu na to neřekla. Beztak bych řekla nějakou pitomost a proto jsem považovala za vhodnější, když budu mlčet.
Sebastian mi po chvilce naštěstí potvrdil, že ten zvuk slyšel také, takže jsem nebyla cvok. Chytla jsem ho za ruku a pomalu se vytáhla na nohy. "Měli by jsme jít za tím zvukem. Pokud hrozí nám i ostatním nebezpečí, je nutné vědět o co jde." Věděla jsem že můj návrh je hloupost, protože pokud nám šlo o krk, nejhorší co bychom mohli udělat je, že půjdeme smrti naproti. Ale co znamená jeden život oproti těm ostatním?
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 29, 2016 12:44 pm

*Sebastian Clark*

Blízko jezera

Mlčela. Nejspíše ani netušila proč jsem o tom začal mluvit. Očima jsem přejel okolí a nakonec jsem se zase podíval na ni.
Zvuk se opakoval a já nevěděl moc jistě jak daleko se ti lidé nachází. Ani jsem moc nerozlišil kolik jich je.
Její slova mě nemálo překvapila.
Hodně nechápavě jsem si ji změřil pohledem. "Na to ani nemysli." Znělo to varovně.
"Nemůžeš tam jít. Jestli jsou to lovci zabijí tě než si jich stihneš všimnout." Přehmátl jsem si z její dlaně na její zápěstí a pevně kolem něj semkl prsty.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 29, 2016 2:21 pm

Blízko jezera

Vše co jsme slyšeli nám jen potvrdilo, že už tu dávno nejsme sami. Byli o dost blíže než před chvílí ale prozatím nám nehrozil přímí střet. Tedy, alespoň myslím. Když jsem zmínila, že by jsme měli jít za nimi, Seb nahodil dost překvapený a nechápavý pohled. Chtěla jsem se ho zeptat, o co jde ale on mi to vzápětí objasnil.
Překvapilo mě jak se zachoval. Skoro nikomu na mém životě nezáleželo a on...
Se stále dost šokovaným pohledem jsem sledovala jeho ruku, kterou mě velmi pevně držel za zápěstí. Svůj pohled jsem po chvíli obrátila zpět na něj a ještě chvilku si rozmýšlela, co řeknu. "Proč by mělo záležet na životě jednoho kočkodlaka, když by jsme mohli zabránit ve vraždění ostatních? Přeci jen.. lepší je smrt jednoho než desítek dalších..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 29, 2016 4:17 pm

Blízko jezera

Opravdu jsem nechápal o co jí jde. "Když budeš mrtvá, těžko někomu pomůžeš." Odpověděl jsem jí a semkl prsty kolem jejího zápěstí pevněji a přitáhl ji.
Ze směru kde byli jssm uslyšel prasknutí..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 29, 2016 5:56 pm

Blízko jezera

Zasyčela jsem, když jeho stisk zesílil. "Dala bych si pozor. Šla bych za nimi jako puma, ne jako člověk. Navíc, žádný člověk nepozná že mezi ně nepatřím, když se nezměním přímo před ním." Lovci byli blíže než před chvílí a bylo jen otázkou času, než najdou naší stopu. A po pravdě, raději bych měla nějaký plán než tu jen čekat. Bylo mi ale jasné, že Sebastian na můj nápad nepřistoupí ačkoliv jsem nechápala proč. "No tak, Sebe.. musíme zjistit o co jde. V tichosti se přiblížím k nim a budu si dávat opravdu pozor. Jakmile budu vědět, o co jim jde, vrátím se..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Dec 30, 2016 1:01 pm

Blízko jezera

Přimhouřil jsem oči. Opravdu je tak pitomá?
S pohledem naprosto všeříkajícím jsem ji pozoroval. Byla neskutečně hloupá. Ale jak si žádá. Jestli jsou to lovci alespoň bude sranda...fakt hrozně velká sranda.
Ne opravdu jsem tam nehodlal jít. Zabíjení jsem se už dlouhou dobu úspěšně vyhýbal.
"Tak jdi." Řekl jsem nakonec chladně a pustil ji. Nedivil bych se kdyby sebou sekla na zem - celkem táhla a když jsem ji teď pustil mohla by přepadnout.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 30, 2016 3:01 pm

Blízko jezera

Nedokázala jsem se mu do očí koukat moc dlouho, bylo na něm totiž jasně vidět, co si o mém nápadu myslí. Raději jsem stočila pohled někam stranou. To co řekl potom mě překvapilo. A to že mě pusil, jsem nečekala. Díky tomu jsem sebou plácla na zem, kde jsem také zůstala. Klečela jsem před ním jako kdybych chtěla prosit. Trošku hloupé no. "Nechápu to.. to ti tolik záleží na tom, jestli budu žít?" Jo, nejspíš jsem dost naivní. Určitě šlo spíš o to, abych lovce nezavedla blíž.
"Vím co dokážou. Tolik věcí, kterých jsou schopní.. nezabíjejí hned, tedy někteří ano ale většina se snaží dostat nějaké informace. Omlouvám se za svou hloupost a naivitu. Jen jsem chtěla alespoň jednou ve svém životě udělat něco, za co bych na sebe mohla být hrdá. Chtěla jsem jen změnit to, jak mě ostatní vidí..." Věděla jsem, že se mi Seb nejspíš vysměje, ani bych se tomu nedivila. Přeci jen, měl na to právo. Zírala jsem do země, neboť jsem neměla odvahu na to, podívat se mu do očí.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 9:42 am

Blízko jezera

Vážně..co si myslela?? Hah, to už je jedno. Teď se stejně válela po zemi.
Když jsem jí řekl ať si teda jde tak vypadala dost překvapeně. O dost více ji, ale asi překvapil pár na zem který má slova následoval.
Klečela na zemi a vzhlížela ke mě. "Záleží na každém životu." Oponoval jsem její nesmyslné a pitomé otázce. "Jestli si tak zoufale přeješ umřít, jdi za těmi lovci, kteří nejspíše slyšeli většinu našeho rozhovoru a dost možná teď stojí jenom pár metrů od nás." Protočil jsem oči a pohled stočil na nebe......bylo zataženo i když jsem přišel? Asi ne..nevadí.
"Věř mi, že já také vím co dokáží." Odsekl jsem jí a promnul kořen nosu. Když s ní neůpůjdu a nebo ji nechám na holičkách a odejdu odtud, dozajista ji zabijí. Stáhl jsem ruku a chvíli na ni ještě nechápavě koukal. To co řekla mě celkem nalomilo..
"Fajn, budu tě krýt.."
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 11:30 am

Blízko jezera

Samozřejmě že mu nezáleželo na mě, jen mu nejspíš přišlo zbytečné, aby někdo umíral. Nějak jsem nedokázala pochopit proč se najednou choval tak chladně. Bylo to tím, co jsem říkala? Nebo v tom bylo i něco jiného? Zavrtěla jsem hlavou a pomalu se vyškrábala na nohy. "Nemyslím si, že by nás slyšeli. Zase tak blízko nejsou." Zamumlala jsem. Zdálo se, jako kdyby se rozhodoval, co teď. Nakonec řekl něco co mě donutilo na něj minimálně minutu zírat jak na cvoka. Naštěstí jsem se po chvilce vzpmatovala. "Díky..." S tím jsem se otočila a změnila se. Cítila jsem se o něco lépe než v lidské podobě, navíc takhle nemohl Seb zjistit na co myslím. Jako člověk jsem totiž svoje pocity moc dobře neskrývala. Bez dalšího čekání jsem vyrazila směrem k lovcům a jen doufala, že všechno půjde tak, jak má.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 12:13 pm

Blízko jezera

Ovšem, že nebyli zase tak blízko, ale trocha nadsázky nikoho nezabije. Zatímco lovci ano.
Po nějaké té chvíli jsem nakonec svolil, že ok a že ji budu krýt. Byla oslabená a bylo to tak díky mě, takže bych se k ní mohl alespoň trochu hlásit. Chvíli se mi zdálo, že se jí to snad nelíbí a že teď bude ona přesvědčovat mě o tom, že je to volovina - což byla, ale co mi zbývá. Každopádně nakonec jenom pokývala hlavou, poděkovala a pak se rozešla dál.
Konečně jsem mohl vidět její přeměnu. Pumička, chech.
Prolezli jsme nějakým křovím a už po několika desítkách metrů jsme mohli slyšet jejich hlasy..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Jan 01, 2017 1:01 pm

Blízko jezera

Seb to opravdu myslel vážně, a následoval mě což byla dobrá zpráva. A v jedné věci měl pravdu. Lovci od nás nebyli tak daleko, jak jsem si myslela. No, na tom už tak nějak nezáleželo. Hlavní bylo zjistit, o co tu jde. Protože tyhle "zátahy" nikdy neznamenaly nic dobrého.
Lovci už byli kousek od nás a míst, kde bych se mohla schovat ubývalo. I tak jsem to ale riskla a šla dál. Jistě, byla to pitomost ale takhle z dálky jsem nerozuměla tomu, co si povídali. Čím blíže jsme byli, tím nejistěji jsem se cítila. Ohlédla jsem se na Seba a poté svůj pohled stočila k jednomu menšímu stromu, který měl relativně dobře rozložené větve. Nečekala jsem na souhlas a vyškrábala se nahoru. Usadila jsem se na jednu širší větev, ze které byl výhled opravdu dobrý, ale otázkou spíš bylo, zda si mě nevšimnou a jestli se dozvím něco důležitého.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 1:17 pm

Blízko jezera

Přibližovali jsme se pořád víc a víc a nakonec se Talla vyšplhala na nějaký strom na kterém zůstala. Bylo to dobře, chlapíci už byli skoro tady. Já jsem se také vyškrábal na jeden z mnoha jehličnanů a pohodlně jsem se usadil v jeho větvích. Nezbývalo než čekat až se přiblíží.
Mno a konečně jsem se mohl zaposlouchat do toho rozhovoru.
"Myslím, že když se rozdělíme tak ji najdeme o hodně dřív. Už ji tu hledáme celou věčnost." Promluvil první z nich. "To víš, že jo. Ta modrovlasá čubka toho využije a po jednom si nás odkrágluje..to tak!" Odpovídal mu druhý zavrčením. Dalších pár vzadu mlčelo, až na jednoho. "Máme jasný úkol - najít ji a dotáhnout zpátky. Byla hloupost ji pouštět, jenom přidělávají práci která už mohla být hotová."
Až moc rychle jsem si dal dvě a dvě dohromady. Byli to ti, kteří ublížili Sarah. Byli to ti, kteří donutili Sarah schovávat se v lesích. Zaráželo mě, že mě to prvně nenapadlo.
Zatnul jsem zuby a dál poslouchal.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:22 am