Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 6:35 pm

Blízko jezera

Měl jsem velký hlad a byl jsem v lese. Vypadalo to, že dneska večeřím veverky. Jak chutná to večeře. Pomyslel jsem si znechuceně. Každopádně, ať už budu pít z veverky nebo liškodlaka, měl jsem hlad. Tudíž na chuť nijak hledět nebudu.
Přelezl jsem si nějaký spadlý kmen a rozhlédl se kolem. Zatím jsem nic necítil, pominu-li tedy pár těch ptáků ve větvích.
Pomalu jsem šel hlouběji do lesa.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 135

Re: Sebastian Clark + Talla Cyan: Poblíže jezera - UKONČENO

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Dec 18, 2016 6:52 pm

Blízko jezera

Ačkoliv jsem plánovala zůstávat v lese jen chvíli, byla jsem tu už několik hodin. Mezitím se toho moc nestalo a po pravdě, nudila jsem se. Po nahánění zvěře jsem měla radost a po rozhovoru s Darlou se to změnilo spíš na nejistotu. Byla jsem trošičku rozrušená, hlavně proto, že nic se nemohlo vrátit do starých kolejí ale možná bych nad tím měla přestat přemýšlet. Přeci jen, co to změní? Přesně tak, vůbec nic.
Byla mi zima ale nijak zvlášť jsem to neřešila. Mohla jsem jít do toho polorozpadlého domečku, když budu chtít. Momentálně jsem se tam ale vrátit nechtěla. Tady byla alespoň ta zvířata a.. Ztuhla jsem a zastavila se. Znovu jsem zavětřila a rychle se rozhlédla kolem sebe. Poblíž byl upír. Byla jsem si tím stoprocentně jistá. Pomalu jsem se vydala vpřed a téměř neustále se rozhlížela kolem sebe. Nešlo o to, že bych se bála ale nestála jsem o překvapení, kdyby se rozhodl najednou zjevit.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 7:29 pm

Blízko jezera

Asi všechny zajímá jak probíhalo moje pátrání po něčem k snědku. Asi takhle: pták, veverka, pták, pták, veverka. A to se periodicky opakovalo pořád dokola. Už jsem začínal mít chuť si je začít doopravdy chytat. Když najednou tenhle zajetý "systém" narušil nový pach.
A nebylo to nic jako srna nebo člověk, který se sem zatoulal z kalby v kempu. Kočkodlak.
Spokojeně jsem si oblízl rty. Bude legrace. Proběhlo mi hlavou škodolibě. Poté jsem se bez rozmyslu za dlakem rozeběhl.
Legraci jsem spatřoval spíše v tom, jak se moje oběť trhala, jak prosila a jak se cukala. Než jako většina ve hře "na honěnou" nebo v psychickém týrání. Já tohle nedělal. Dělal jsem to rychle a pokud možno tak, aby to nebolelo ani neublížilo.. Tohle neměla být vyjímka. Opět jenom pár loků krve, které měly utišit a potěšit žaludek..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Dec 18, 2016 7:39 pm

Blízko jezera

Upírův pach sílil, což mi napovědělo, že se blíží ke mě. Neřekla bych, že mi bude chtít ublížit. Spíše bych se přiklonila k tomu, že se prostě octl v lese bez nějakého konkrétního důvodu. Já šla do lesa proto, že jsem mohla uniknout ruchu města a užít si trošku klidu. A pak vlastně i proto, že jsem tu mohla narazit na živé bytosti. Nevýhodou bylo, že jsem nedokázala určovat, z jakého směru se ke mě pachy dostávají. Nějak jsem tuhle přesnost ztratila. Možná v době, kdy jsem byla na pokraji smrti, kdo ví.
Každopádně byl upír blízko a já prozatím zůstávala v lidské podobě. Pokud by mi ale šlo o krk, změnila bych se. Znovu jsem se rozhlédla. Tak kde tě máme?
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 7:44 pm

Blízko jezera

Rozhodl jsem se trochu zvolnit tempo. Třeba bych si mohl hrát na polochcíplého, vysíleného upíra a kočka by mi dala svoji krev z lítosti sama. A vlastně, jestli se dnes nenakrmím, tak polomrtvý asi budu.
Trochu jsem tedy zpomalil a blížil jsem se dál ke kočkodlakovy který už byl jenom kus ode mě.
Stála zády ke mě a zdála se mi zmatená.
Zbývalo mi už jenom pár metrů abych byl u ní.
Zastavil jsem se a nechal mezi námi metr mezeru. "Za tebou." Řekl jsem klidným hlasem. Ačkoliv jsem uvnitř byl neklidný a roztěkaný.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Dec 18, 2016 7:57 pm

Blízko jezera

Byla jsem opravdu naštvaná, že jsem ho prostě nedokázala zaměřit. Vždyť to bylo směšné. Jsem kočkodlak, a jako kočkodlak bych měla umět určit směr, odkud se kdo blíží. Místo toho jsem se tu otáčela jak idiot a snažila se nějak vzbudit smysl pro přesnost. Bohužel bezvýsledně a proto jsem se celkem dost lekla, když za mnou kdosi promluvil. Prudce jsem se otočila a poté ustoupila o půl kroku. Upír stál sotva metr ode mě ale nevypadalo to, že by se k něčemu chystal. "Můžu ti nějak pomoct?" Zeptala jsem se a pozorovala ho. Nevypadal o moc starší než já, tedy co se týče "lidského" věku. Dle toho druhového, těžko říct.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 8:05 pm

Blízko jezera

Rozhodl jsem se, že tedy zkusím hrát tu hru na z poloviny chcíplého upíra.
"Jedna věc, kterou bys mohla udělat by tu byla." Odpověděl jsem jí a naklonil hlavu ke straně. A nebo, že bych to zkusil "diplomatickou" cestou? Dáš mi napít a zaručuju ti, že ti nijak víc neublížím? Chech.
"Co děláš tak pozdě v lese?" Zeptal jsem se jí nakonec, aby se nezdálo, že mi jde vyloženě jenom o to, rozpárat jí hrdlo.
Strčil jsem si ruce do kapes, abych si mohl hrát s prsty a nějak nepozorovaně ventilovat vnitřní neklid, který opravdu nebyl nijak příjemný.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Dec 19, 2016 4:47 pm

Blízko jezera

Asi bych se měla bát, přeci jen ne každý upír je přátelský ale když jsem se dívala na tohohle, bylo na něm cosi zvláštního. Nevím jak to říct, ale zdál se mi nějaký roztěkaný. "Pokud to bude v mých silách, ráda ti pomůžu." Zamumlala jsem. Ne, v tuhle chvíli mi opravdu ještě nedocházelo co doopravdy chce, tedy spíše potřebuje. Jeho otázka mě překvapila, přeci jen, proč se na něco takového ptá? Zavrtěla jsem hlavou a pousmála se. Třeba chtěl být jen přátelský a já bych ho tu obvinila z bůh ví čeho. "Před pár hodinami jsem šla na procházku a tak nějak jsem se tu zdržela." Odpověděla jsem. "A co sem tedy přivedlo tebe?"
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Dec 19, 2016 4:58 pm

Blízko jezera

Krev mi musela opravdu hodně chybět, vzhledem k mému chování. Měl jsem tendence trochu sebou cukat a mozek běžel ještě hůře než obvykle. Přitom jsem se snažil být pořád v klidu. Chtěl jsem se ovládat a nechtěl jsem jí zbytečně děsit. Na druhou stranu jsem nechtěl být jako ta bába z metra co v jednom kuse opakuje "dejte mi napíííííííííííííít".
Řekla, že pokud to bude v jejích silách tak mi pomůže. Koutky mi cukly v prazvláštním úsměvu. "Nechám to na později.." Odpověděl jsem jí ještě a usmál jsem se. Bylo to dlouho, co jsem takhle dlouho nepil.
Na moji otázku mi neodpověděla prakticky nic, co bych mohl považovat za důležité. Uvnitř jsem se přesvědčoval, že na ni nesmím jenom tak zaútočit. Kdyby byla člověk, šel bych na ni zezadu, jednoduše bych ji pokousal, možná bych ji odtáhl k městu a pak bych se zdejchl.
Nechtěl jsem jí děsit a ani jsem jí nechtěl zbytečně ubližovat. Bohužel, přišla otázka i na mě a tahle otázka mě donutila promluvit dřív než si mozek uvědomil, že to není dobrý nápad.
"Lov....skoro týden jsem se nekrmil.." Řekl jsem jí a pak se na ni podíval. Očekával jsem, že se teď otočí na podpatku a uteče.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Dec 19, 2016 5:20 pm

Blízko jezera

Víte, nedokázala jsem určit, jaké chování je pro upíra normální, protože upírek jehož jsem nějakou dobu doprovázela, na tom byl psychicky dost špatně. Tenhle se zdál v pohodě ale neušlo mi, že sebou párkrát škubl. Výraz jeho tváře a jeho úsměv ve mě vzbudil pocit, že tu bude něco špatně.
Jo, měla bych si asi gratulovat k tomu, jak zpomaleně přemýšlím. Kdybych si totiž všímala drobností, už teď bych věděla o co jde a nemusela bych čekat, až mi to řekne sám.
Překvapilo i mě samotnou, že jsem nechtěla utéct a ještě více mě překvapilo, co jsem udělala potom. O kousek jsem se k němu přiblížila a pousmála se. "S tím bych ti mohla pomoct..." Myslela jsem to vážně, opravdu. Nabídla jsem svou krev upírovi, stejně jako jsem to udělala už dřív. "Kočkodlaci, vlkodlaci, upíři a další. Nepatříme sice ke stejné rase ale.. měli bchom si pomáhat."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Dec 19, 2016 5:59 pm

Blízko jezera

Mohla si všimnout krapet nepřirozené polohy, ve které se octnula moje hlava. Ucítil jsem pár záškubů v rameni. Bylo to celé takové zvláštní, nikdy se mi tohle nestalo.
Byl jsem opravdu na hraně a stačil jediný hloupý pohyb. Který by mě donutil po ní skočit.
Udělala krok blíž a já hlavu zase narovnal.
Jindy bych se bál, abych se ovládal, ale teď jsem cítil jenom tu potřebu - všechno ostatní šlo stranou.
"Byl bych ti zavázán." Řekl jsem jenom, abych nebyl celou dobu zticha a v očekávání na ni hleděl. Čekal jsem co bude dělat.

Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Dec 19, 2016 6:10 pm

Blízko jezera

Teď, když jsem věděla jak dlouho neměl krev, jsem pochopila jeho chování. Asi byl opravdu hladový. Proto jsem nechtěla nějak více prodlužovat jeho "utrpení."
Odhrnula jsem si vlasy z krku a lehce naklonila hlavu na stranu. Těžko říct, co se mu odráželo v očích. Snad očekávání? Touha? Opravdu nevím ale asi to bylo v tuto chvíli úplně jedno. "Tak pojď.." Zašeptala jsem a usmála se. Bylo mi jasné že teď už v klidu rozhodně stát nebude. Sama jsem věděla, jaké to je když trpíte hlady a pak se vám něco naskytne. Prostě po tom skočíte a na ničem jiném v tu chvíli nezáleží.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Dec 19, 2016 6:33 pm

Blízko jezera

Pro změnu mi lehce škublo v krku. Začínal jsem mít chuť ji svalit na zem a vysát z ní naprosto všechnu krev kterou mohla mít.
Překvapovalo mě, jak jednoduše jsem ji přesvědčil aby mi mi chtěla dát svoji krev. A vlastně, já ji ani nepřesvědčoval. Asi bych ji měl varovat, že se dost možná nedokáži ovládat..ale proč bych ji zbytečně odradil, když se mi snažila pomoct?
Sledoval jsem jak si vlasy shrnula ke straně a naklonila hlavu. Opravdu mě chtěla nechat abych se napil? Na chvíli jsem tam stál a nejistě ji sledoval. Musela poznat, že si tím nejsem moc jistý. Snažil jsem se neběžet k ní, připadal bych si trapně. Asi jako malý kluk, kterému někdo slíbil lízátko.
Několika kroky jsem překonal zbývající vzdálenost mezi námi a pak ji chytil do náručí. Jindy jsem byl ke svojí oběti vcelku něžný - lehce jsem si podpíral, držel jsem ji aby neupadla kdyby se jí udělalo zle. Teď ne. Doslova jsem si ji na sebe mačkal. Možná by pro ni bylo lepší, kdyby mi dala napít ze zápěstí.
Nakonec jsem tedy přiložil ústa k jejímu krku a proniknul skrze její kůži.
Hlad byl neúprosný a její krev chutnala úžasně. Moc jsem si nehlídal kolik jsem si bral, ale snažil jsem se nehltat její krev moc rychle, aby alespoň stihla upozornit, že je něco špatně.
Jak mi hrdle protékala její krev, cítil jsem jak ten křečovitý stisk mizí a já ji držel už opravdu jako kdybych ji jenom podpíral.
Hlavně se ovládej.. Proběhlo mi ještě hlavou.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Dec 19, 2016 6:53 pm

Blízko jezera

Ačkoliv měl hlad, tak po mé nabídce nějakou dobu váhal. Bál se snad že mi ublíží? Nebo si nebyl jistý jestli to myslím vážně? Tak jako tak se nakonec odhodlal a vcelku rychle byl u mě. Když mě chytl, tichounce jsem vyjekla protože jeho stisk byl silný a trošku to zabolelo. Poté už jsem zůstávala ticho, nechtěla jsem ho nějak rušit. Ironické že? Bolest, když jeho špičáky pronikly kůží, jsem necítila skoro žádnou. Bylo to, jako když vám doktor zapíchne jehlu do ruky. Prostě to štípne a pak už je to dobré.
Pro jistotu jsem se ho chytla za mikinu a v podstatě se o něj opírala. Zprvu to bylo v pohodě ale po nějaké době jsem cítila, že už ho nedržím tak pevně a nakonec jsem ho pustila úplně. Ruce jsem měla svěšené podél těla a na nohou jsem stála snad jen díky jeho podpírání. Normálně bych něco takového vydržela o dost déle a v tuto chvíli to byl trošku šok pro mé tělo. Zavřela jsem oči a snažila se klidně oddechovat. Větší ztráta krve by pro kočkodlaka neměla být problém, takže jsem se nebála.
Zůstávala jsem ticho, přeci jen on tu krev potřeboval když byl týden o hladu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Dec 19, 2016 7:28 pm

Blízko jezera

Vyjeknutí mi ovšem neuniklo, stejně tak ani to, jak se mě chytila mikiny. Pil jsem dlouho, byl jsem rád, že jsem konečně měl možnost se nakrmit.
Ta chuť byla úžasná. Co čekat od krve nadpřirozeného, že?
Nějakou tu chvíli jsem pil, pil jsem až do chvíle kdy mi ztěžkla v náručí. To jsem se tak nějak donutil ji pustit, ačkoli to šlo ztuha.
Podepřel jsem ji a jelikož mi tak nějak padala na zem  vzal jsem jí do náručí a pomalou chůzí ji odnesl ke stromu, u kterého jsem ji posadil a opřel ji.
Sám jsem si pak sedl vedle ní. Bylo mi hloupé začít s tím trapným "promiň, nechtěl jsem si vzít tolik" raději jsem se rozhodl počkat si až sama promluví.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Dec 20, 2016 8:08 am

Blízko jezera

Bylo zvláštní, že jsem měla tak velkou potřebu pomáhat ostatním, i když jsem je vůbec neznala. Dalo by se to označit za velkorysost ale vraťme se zpět do reality. Upír nejspíš poznal, že ne všechno je tak, jak by mělo být, protože se ode mě odtáhl. Díky tomu, že jsem v tuto chvíli nedokázala ovládat své tělo, musel mě vzít do náruče. Tedy, vlastně nemusel.. Dokonce mě odnesl ke stromu abych tady neležela rozpláclá a pak se usadil vedle mě. Nechápala jsem to.
Měl snad opravdu starost, zda budu v pořádku? Zvláštní. Přinutila jsem se pootočit hlavu a podívat se na něj.
"Jsi v pohodě? Bude ti ta krev stačit?" Zeptala jsem ho po chvilce ticha. Udržet se při vědomí bylo v tuhle chvíli těžké, temnota jenž prostupovala mou myslí byla lákavá a slibovala odpočinek. Jenže to prostě nešlo. Ne teď.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Dec 21, 2016 8:56 pm

Blízko jezera

Hodlal jsem si počkat. Jakmile jsem se mohl napít a tak nějak se moje roztěkané smysly začali zase všechny soustředit na to co jsem chtěl já a ne na to, co létalo kolem, mohl jsem uvažovat i o něčem jiném než o krvi - tudíž mi došlo, že by nebyl moc fajn deal, kdybych jí nechal ať si pospí. Takže jak už jsem řekl - počkám tu a uvidím jak na tom bude.
Seděl jsem vedle ní, rukama jsem se zapíral o kolena a sledoval ji. Tiky ustaly a já byl schopen sledovat její oči a tvář, ne hrdlo a slabiny, do kterých se také dalo zakousnout.
Otočila hlavu a ptala se, jestli mi tolik krve bude stačit. Kývl jsem.
"Teď si odpočiň." Oproti lehce křečovité mluvě předtím, jsem teď mluvil klidně.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 21, 2016 9:18 pm

Blízko jezera

Ačkoliv jsem měla v hlavě vždycky až moc myšlenek, teď jsem překvapivě nemyslela na nic. Snažila jsem zůstat na příjmu a tím to haslo. Občas jsem pohledem zabloudila k němu ale jinak jsem zírala před sebe. I když bych mu bez váhání dala krev znovu, pokud by si řekl, byla jsem vděčná za to, že už další nechce. Alespoň prozatím. Mohla jsem tedy načerpat potřebnou sílu a dát se dokupy. Normálně bych tuhle ztrátu krve "přežila" bez problémů ale v posledních měsících už nic nebylo jako dřív. Všechno se měnilo.
"Děkuji..." Zamumlala jsem a položila mu hlavu na rameno. "Jak dlouho už tu žiješ?" Zeptala jsem se. Ano, moje zvědavost se znovu projevila a navíc mi to pomáhalo zůstat při vědomí.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Dec 22, 2016 6:32 am

.

Naposledy upravil Sebastien Davello dne Thu Dec 22, 2016 6:33 am, celkově upraveno 1 krát
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 22, 2016 6:32 am

Blízko jezera

To, že mi položila hlavu na rameno mě nemálo překvapilo, ale nereagoval jsem na to nijak zle, možná jenom lehce zvláštním výrazem tváře.
Následně jsem jí dal ruku kolem ramen, aby mě do ní netlačila, bylo to tak o mnoho příjemnější. Dlaň jsem jí položil na rameno, a svým způsobem ji opět lehce podpíral, ačkoliv tady jsem se nemusel bát, že někam spadne.
Měla dotaz a já se trochu uculil. Zamyslel jsem se a zadíval se nad nás, začínalo se stmívat. V duchu jsem si přehrál první okamžiky tady a tak nějak všechno co se mi stalo. Potkal jsem Sarah, lišák mě pokousal v rozkroku, Sarah mi vzal Hikaru, málem mě zabil zaklínač, Sarah zmizela a pak se dvakrát objevila, proměnil jsem Trish a nakonec Sarah utekla do lesů, protože se bojí, že ti imbecilové by mohli ohrozit i další nadpřirozené. "Asi rok a půl." Odpověděl jsem jí a podrbal se za uchem, rukou kterou jsem neměl na jejím rameni. Poté jsem se podíval na ni.
"Jak dlouho tu jsi ty?" Optal jsem se jí a naklonil hlavu na stranu, když jsem ji sledoval. Jakmile jsem začal přemýšlet nad tím co všechno se mi tu stalo, bylo mi trochu teskno. Jak hádáte, po Trish i po Sarah. Ale na to, že Sarah je v trapu jsem byl zvyklý, na to, že je v trapu Trish jsem zvyklý nebyl.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:21 am