Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Thierry Blanchard + Reily Brose: Les - UKONČENO

Share
Reily Brose

Poèet pøíspìvkù : 24

Thierry Blanchard + Reily Brose: Les - UKONČENO

Příspěvek pro Reily Brose za Sat Dec 17, 2016 11:34 pm

First topic message reminder :

[b]Les[/b]
Nevím jak, ale prostě jsem se zase jaksi objevila v lese. Od té doby, co jsem stoprocentně věděla o nadpřirozenu, jsem zatím s nikým nemluvila. Vůbec s nikým, o ničem. Jen jsem prostě chodila, spala, popřípadě něco málo jedla, ale nebylo moc co. No, nevadí.
Tak či tak jsem teď chodila po lese, přemýšlejíc o nadpřirozenu. Přitom všem jsem si ale hlídala okolí před sebou a vedle sebe, jestli tu někdo není, ale asi nikdo, tak snad. Byla jsem teď strašně opatrná, co kdyby se do mě ještě někdo pustil, ale ten by mě už nepustil? Co kdyby mě přímo zabil? To by teda nebylo moc dobré, vlastně vůbec dobré.
Kráčela jsem tedy dál a přemýšlela jsem, co budu dělat. Vlastně by se hodilo, najít si přátele, kteří by mě před nadpřirozenem ochránili nebo by mi pomohli. Jak se taky mám někomu hodně silnému ubránit, že? Ale i tak jsem šla furt dál. Tempo nebylo rychlé, ale ani pomalé. Zkrátka takové normální.
Reily Brose

Re: Thierry Blanchard + Reily Brose: Les - UKONČENO

Příspěvek pro Reily Brose za Sun Dec 18, 2016 5:21 pm

Les
Když promluvil, nespokojeně jsem zavrtěla hlavou. "Ha, ha, ha. I kdyby, zařídila bych tam nahoře v nebi, aby tě můj duch chodíval strašit." Zavrčela jsem. "Tak to zase vtipkuješ, ne? Tebe by zabila i krysa." Namítla jsem, ale když mi bolestivě stiskl rameno, tak jsem bolestivě kníkla. Opět jsem se pokusila od něj vzdálit a zároveň se mu ze sevření vymanit. Tudíž jsem sebou hodně začala cukat.
Thierry Blanchard

Poèet pøíspìvkù : 47

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Sun Dec 18, 2016 7:06 pm

Les
"Ty bys strašila mě?" zasmál se. Jeho hlas se náhle změnil. Byl nečitelný necitelný. Ledový. Vražedný "Krysa? Opravdu? Moc si dovoluješ člověku" když začala škubat jen se pousmál. "Nezabili mě ani nadaní lovci.. ale ty brzo přijdeš k úhoně" usměje se temně. Stiskne ji rameno tak bolestivě aby se jí podlomili nohy.
Reily Brose

Příspěvek pro Reily Brose za Sun Dec 18, 2016 8:57 pm

Les
Když položil tu otázku a zasmál se, opět se mi sevřelo břicho a vyschlo v hrdle. Chtěla jsem od něj pryč. Hodně rychle. Měla jsem neskutečný strach. To je strašné! "Mluvím pouze pravdu." Vyhrkla jsem ze sebe tišeji, než předtím. Posléze mi ještě řekl, že ho nezabili ani nadaní lovci, ale že prý já brzo přijdu k úhoně. "Ne, prosím. To všechno byla jenom hloupá sranda, neber to tak." Odvětila jsem, ale když mi stiskl to rameno, tak jsem bolestí vyjekla a podlomily se mi nohy. Koukala jsem na něj, co hodlá dělat dál. Nicméně jsem použila svoje ruce, chytla jsem mu tu jeho a pokoušela jsem ji dostat ze sebe pryč.
Thierry Blanchard

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Sun Dec 18, 2016 9:21 pm

Les
"Zažil jsem i ty vaše války a stále žiju" zkonstatoval cítil že se ho ta holka bojí to bylo jen dobře. Jen ať se bojí m tak to má být. "Hloupá sranda? Urážíš mě tu a pak to vše nazveš hloupou srandou? Opravdu? Nějaké logičtější vysvětlení nemáš?" ušklíbl se a povolil trochu stisk
Reily Brose

Příspěvek pro Reily Brose za Sun Dec 18, 2016 9:32 pm

Les
Stále jsem ho nespouštěla z očí. "To jsi byl ale někde zalezlý, ne?" Otázala jsem se. Ty demente, už ho neprovokuj. Pomyslela jsem si, ale já si prostě nemohla pomoct. Jednou jsem se bála a jednou jsem měla potřebu ho provokovat. Bylo to takové půlené prostě. "Toto je nejlepší vysvětlení, které jsem ti mohla dát. Ty si lepší nezasloužíš." Odpověděla jsem a když povolil stisk, tak jsem trochu vydechla.
Thierry Blanchard

Příspěvek pro Thierry Blanchard za Mon Dec 19, 2016 6:45 am

Les
"Provokuješ maličká?" ušklíbl se pobaveně. Zřejmě nevěděla kde je hranice ale tedy dobrá. "Zabil bych tě.. ale dnes ne.. možná příště psychickou újmu" usměje a pak si ji k sobě otočí aby ji viděl do oci. Začal ji zhypnotizovat. "Nikdy jsme se spolu nebavili.. teď půjdeš k sobě domů a usneš na nic z tohodle si nikdy nevzpomeneš" řekl a luskl prsty a by tedy šla a on šel taky pryč
Reily Brose

Příspěvek pro Reily Brose za Mon Dec 19, 2016 8:47 pm

Les
"Snad ti to nevadí." Odpověděla jsem a pozorovala ho. "Jéé, super, tak to se můžeme radovat a bude párty, ne?" Zazubila jsem se na něj, jenže pak mě otočil, abychom si viděli do očí, do kterých jsem se jako kdyby kouzlem podívala. A po tom, co promluvil, jsem se prostě otočila a odešla jsem někam pryč, kde bych se na chvíli mohla usadit...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:44 pm