Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastian Clark + Trish Callwey: Opuštěný barák - UKONČENO

Share
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 56

Sebastian Clark + Trish Callwey: Opuštěný barák - UKONČENO

Příspěvek pro Trish Callwey za Sat Dec 17, 2016 9:28 pm

First topic message reminder :

Les --> Opuštěný barák
Tak nějak jsem se teď potulovala v lese. Poslední dobou jsem vůbec nikoho nepotkávala, s nikým jsem raději nemluvila. Asi to tak bylo lepší. Pro všechny. Celkově jsem vlastně byla jenom tady, někde zašitá, odříznutá od ostatních. I když mi nějaké mluvení s někým začínalo chybět. Občas jsem tedy mluvila i sama se sebou. Buď jsem na sebe jen mluvila, jako někdo a nebo, když jsem se fakt nudila, tak jsem prostě hrála dvě osoby. Občas jsem si připadala, jako kdyby mi hráblo, ale to nevadí, ne? Nicméně jsem často vzpomínala na Seba. Ten mi chyběl tak nějak ze všeho nejvíce. Vlastně strašně moc, ani si to nedovedete představit. Předtím jsem ho potkávala skoro furt... a teď? Nic jsem o něm nevěděla. Je v pořádku? Žije? Jen takovéhle otázky jsem si kladla, ale nemohla jsem na ně nalézt odpověď. Kdo mi ale chyběl dál? Byla to ta Sarah. Moc jsem toho o ní teda nevěděla, ale pamatovala jsem si, že jsem byla se Sebem jednou u ní v bytě a že nás tam snad i nechala nebo takhle. Byla moc hodná, kdybych potkala ji, tak bych byla též moc ráda. Ale to se nestane. Ani jednoho už asi nikdy nepotkám. Ne, počkat. Co když je to pravda? Co když už nikoho neuvidím? To se přece nesmí stát, ne, ne, ne. To nejde. Nicméně, teď jsem se rozhodla se jít někam podívat. Asi hlavně kvůli tomu. Zkusit to. Jít z lesa pryč, alespoň do nějakého opuštěného baráku. Do města ne, na to jsem si netroufala. Jen pouze na kraj, jen to zkusit. Nebudu ale moc riskovat? No, asi budu, ale tak alespoň se něčím trochu zabavím a třeba se to pak stane i místem, kam se budu občas z lesa prostě vracet. A tak jsem se vydala na cestu.
Po trochu delší cestě jsem byla na hranici s městem. Vlastně jsem na hranici často tahle chodila, jen se prostě podívat, jako kdybych na někoho čekala, jako kdyby měl někdo přijít, ale nikdo nikdy. A až teď jsem se odvážila jí překročit. Proč jsem se ale musela odvážit? Vlastně jsem ani nevěděla. Čeho jsem se tak bála? Toho, že tam potkám lidi a neudržím se? No, to asi jo. Asi to celé bylo tímhle. Jenže jsem nakonec tedy hranici s městem překročila a kupodivu jsem měla štěstí, skoro hned na začátku jsem uviděla tak dva domy. I ty vypadaly neobydleně, jenže vedle nich byl další, který mi padl do oka a zdál se mi lepší. Co jsem si pamatovala, tak to, že v nějakém opuštěném domě jsem byla vždycky se Sebem. Povzdechla jsem si, nad těmi všemi vzpomínkami. Ale nakonec jsem tam vstoupila a celý jsem ho prošmejdila.
Po mé prohlídce celého domu jsem zjistila, že tu teče i voda. Ne ve všech místnostech, ale v jedné ano. A to byla koupelna. V domě byl prach, jak se neuklízel, někde i pavučina, ale nebylo to tak strašné, jak jsem si myslela, že bude. Každopádně, teď právě jsem ležela v nějaké ložnici, či co, na posteli. Ležela jsem na zádech a koukala jsem do stropu, v hlavě se mi honilo strašně moc myšlenek. Nejvíce se však točily asi okolo Seba. Bylo strašně těžké se od tohohle vzpomínání odtrhnout a myslet na něco jiného. A tak jsem se nakonec přemístila k zavřenému oknu. Měl vcelku velký parapet i zevnitř, tudíž jsem si na něj sedla a koukala jsem z toho okna. Myšlenky opět naběhly. Nemůžou se jít projít i někam jinam?
Trish Callwey

Re: Sebastian Clark + Trish Callwey: Opuštěný barák - UKONČENO

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon Jan 02, 2017 2:17 am

Byt Sarah
Pozorovala jsem ho. "Hele, ty si fakt tak dementní dement. To jako vůbec není pravda! Jestli tím spíš nemyslíš sebe. Takovej idiot... a ještě aby něco uměl. HA HA HA!" Usmívala jsem se, ale když mi přehmátl na tu ruku, kterou jsem ho bodla pod žebra, tak úsměvy zmizely. "Au, au, au! To je ublížení na zdraví! To bolí!" Začala jsem bolestivě skuhrat, i když to vlastně ani nebolelo. Jenom divadýlko.
Na můj návrh, že by mě Sebík mohl nést nereagoval. "Ty si fakt jako ignorant!" Podotkla jsem a vrtěla u toho hlavou, ale úsměv nechyběl.
Seb mi oplatil šťouchnutí do žeber. "Ty vole, chceš mě zabít?! Nejsi normální. Odmlčela jsem se a zasmála se. "Joo, přesně tak. Fajn, neměj si to zapotřebí, ale takový báby drbny povídaly, úplně, že Sebastian Clark potřebuje depilaci svýho zadku, ten je tak chlupatej, no až je to hnusný!" Zazubila jsem se na něj. Možná bych se malinko mohla zklidnit, ale i když... možná za chvíli.
Na to půjčení mikiny mi Seb řekl, že není zač. Jen jsem se pousmála a už jsem mlčela, protože jsme se blížili k městu. Blíž a blíž. Byli tady lidé, cítila jsem je, ale Seb mě pevně uchytil kolem pasu, takže jsem se k němu tak nějak přimáčkla. Chm, udělal to dobře, bylo to tak lepší. Cítila jsem někoho u sebe. Někoho, kdo je mi s tím vším pomoct a to byl uklidňující pocit.
No, a nejen, že jsem cítila jejich pachy, které byly mimochodem všude, ale i jejich pohledy. Jojo, Sebík by tady mohl chodit už skoro polonahej a já jsem byla takový prasátko. Nicméně jsem se občas po těch lidech tak podívala, kdyby tady byl někdo jinej, než Seb, asi bych se už pokoušela nějak odtrhnout, ale Seb mě uklidňoval už jenom tím, že u mě byl a že jsem ho měla, jak se říká za zadkem, heh...
No, pak jsme do toho bytu vešli, i já jsem si sundala boty. Nikdo tu fakt nebyl, jenom my dva. I když musím uznat, že to tu vypadalo lépe, než tam v té budově, přeci jen, tam byly pavučiny a tak, tady bylo fajn. Trošku jsem se protáhla a otočila jsem se na Seba. Nakonec jsem si sundala mikinu a podala jsem mu jí. "Ještě jednou vám mockrát děkuji, jste opravdu gentleman, pane Clarku." Poděkovala jsem s vážným obličejem a lehce jsem se poklonila. Vůbec jsem nevěděla, co mě to napadá za kraviny.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 210

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 02, 2017 11:48 am

Byt Sarah

Přišla mi, jako kdyby něco pila, mohla by se trošku zklidnit. Na druhou stranu, takhle se chovala i když byla člověk. Byla to zase ta stará Trish.. Na většinu vět jsem se jenom pobaveně usmál a u posledních pár jsem zadržoval smích.
Konečně jsme se dokodrcali k domu a vyškrábali se po schodech do bytu.
Jakmile vešla, zavřel jsem a zamkl dveře. Následně mi podala moji mikinu a začala říkat něco o tom, že jsem gentleman. Koukl jsem na ni a neodolal jsem rýpnutí. Dvěma prsty jsem jí bodl pod žebra. "Gentleman s chlupatou prdelí, co?" Zachechtal jsem se a pak narychlo prošel dál do bytu.
V klidu jsem se posadil na svoje milované křesílko a rozvalil se po něm. Okamžitě jsem natáhl ruku po první knize kterou jsem viděl.
Carlo Goldoni - Sluha dvou pánů. Tu knížku jsem znal nazpaměť..ale koho to štve?
Otevřel jsem ji a dal se do čtení, mezičímž jsem čekal, že Trish zaleze do sprchy.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Jan 06, 2017 11:31 pm

Byt Sarah
Seb mi na moje otázky opět nereagoval nějak slovy, ale povětšinou se tak jako smál, viděla jsem, že jsem ho pobavila, za což jsem byla samozřejmě ráda, že alespoň to.
Cesta byla teda v pohodě, nějak jsme to zvládli. Nebo spíš já, Seb to zvládal v klidu, ale vlastně zvládli, protože to musel zvládnout se mnou. A když jsme do bytu tedy už vešli, tak jsem mu podala tu mikinu. Jenže on mě bodl do žebra a promluvil. "Jo, to teda fakt jsi. A už mi přestaň ubližovat na zdraví, jinak to někomu kecnu!" Vyplázla jsem na něj jazyk. Nakonec se ale on ještě rozešel do bytu. Kousek jsem šla za ním, abych věděla, co dělá -jo, musela jsem prostě vědět všechno- a když jsem uviděla, že si sedl na nějaké křeslo a vzal si knížku, uznala jsem, že by byl asi správný čas se teď vydat do té sprchy, takže jsem to učinila.
Nebudu vám tady popisovat, kudy mi kapky vody stékaly po těle, jestli voda měla 25 nebo 35 stupňů... prostě jsem se umyla. Samozřejmě i vlasy. Nakonec jsem se usušila, oblékla a zase jsem vyšla.
V koupelně jsem nějakých pár minut určitě pobyla. Musím uznat, že to bylo příjemné, dát si zase sprchu a být pod tekoucí vodou. Nakonec jsem se rozhodla vydat k Sebíkovi. Zjistila jsem, že si stále četl, tak jsem se rozhodla ho trochu vyrušit, hh. "Sebíku, ty náš vášnivý čtenáři." Podotkla jsem, když jsem byla na prahu místnosti a vyšla jsem ještě vstříc němu. "Nechtěl bys mi někdy předčítat před spaním? Klidně i nějaké pohádky!" Zazubila jsem se.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 07, 2017 6:28 pm

Byt Sarah

Ani tak nešlo o to, že bych tu musel vyloženě přežívat kvůli její přítomnosti. Šlo o tu šílenou zimu, která byla teď mnohem silnější než před tím - neměl jsem mikinu, tu měla Trish.
Když o tom tak přemýšlím, to že jsem držel Trish kolem pasu aby se po někom nezačala sápat byla celkem výhoda - nemusel jsem se tolik bát a trochu hřála.
Konečně jsme se dostali z dosahu všech zvadavých a nevrlých pohledů na ulici a já ji pustil dovnitř. Vrátila mi mikinu a poté co jsem se začetl se šla vykoupat.
Četl jsem a četl jsem a četl jsem. Z koupelny se ozýval zvuk tekoucí vody. Alespoň jednu z těch dvou jsem našel a měl ji u sebe.
Ani jsem si neuvědomoval kolik uběhlo času. Stihnul jsem přečíst něco přes deset stran a pak mě z hltání písmenek vyrušila Trishina sarkastická poznámka.
Odpočítal jsem si řádky, koukl se na které jsem stránce a poté knihu sklonil. Podíval jsem se na ni. Už by stačilo jenom mít brýle. Hezky bych sklonil hlavu, brýle si posunul na nose níže a zadíval se na ni takovým tím pohledem jakože "problém"? Ale místo toho jsem se uculil. "To bych nebyl já, musíš mě chápat." Zakřenil jsem se a pak knihu zaklapl a položil.
Ptala se, jestli bych jí někdy nechtěl předčítat pohádky. Zamračil jsem se a chvíli ji mlčky pozoroval. "Sežeň si knížku a i předčítání bude." Zachechtal jsem se nakonec a sjel ji pohledem. Měla mokrou hlavu.
"Až uschneš, hodíš přes sebe nějakou její bundu nebo něco a měli bychom ti něco sehnat." Trval jsem na svém.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sat Jan 07, 2017 11:15 pm

Byt Sarah
Když jsem vylezla z té sprchy a šla k Sebovi, tak si samozřejmě přestal číst, ale bylo vidět, jak si přesně zkontroloval, kde skončil a nakonec tu knížku sklonil. "No, to jo, a co to vůbec čteš?" Položila jsem dotaz směrem k němu a udělala jsem ještě pár kroků, ale zastavila jsem se značný kus od něho. Ani nevím, proč přesně tohle a takhle, ale to je tak nějak jedno.
Nakonec se na moji otázku trochu zamračil, chvíli mlčel, nakonec však odpověděl. "Jupíííí!" Zajásala jsem. "A co si představuješ? Pohádky? Nebooo... cokoliv jiného?" Culila jsem se, i když jsem to nemyslela samozřejmě vážně, ale sranda musí být, no ne?
A po chvilce nakonec ještě Seb promluvil. "Nechceš jít raději beze mě, že bych počkala tady?" Zamumlala jsem docela nejistě. Ne, že by se mi nechtělo ven, že bych byla třeba líná nebo že bych nechtěla Sebovi pomoci, ale spíš jsem asi měla trochu strach, co kdyby se něco zvrtlo... věřila jsem Sebovi, že by to se mnou nějak zvládl, ale nechtěla jsem mu furt a furt přidělávat starosti. Co kdyby se něco stalo a já bych fakt někoho pokousala? Seb by měl kvůli mně zase nějaké problémy, zase by musel něco řešit a tak. Jestli by nebylo lepší, se zase vrátit do toho lesa. Ale bez něho... em... teď? Když se zase po dlouhé době setkáme? Ty jsi dement, ty vole. Kdyby se o tebe nechtěl postarat nebo ti pomoct, tak ti nebude říkat, to co ti řekl a nevezme tě s sebou. A hlavně... furt na něj myslíš a najednou chceš zase raději odejít? Co kdyby si raději zvedla někdy prostě zadek a šla bys to trénovat? Mluvila jsem takhle na sebe v duchu. Nahlas jsem ale přesto nic neřekla a jen jsem čekala, na jeho odpověď. Měla bych se ale asi trochu vzpamatovat.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 07, 2017 11:54 pm

Byt Sarah

Chtěla znát jméno té knihy. Trochu jsem se uchechtl a knížku zvedl a ruku s ní natáhl tak aby viděla titulek. Měla by být schopná ho přečíst i z druhého konce místnosti, ale to je teď jedno. Tak jako tak jsem ji pak stáhl zase k sobě. "Dočetl jsem ji před pár dny, tak jedu znova." Zasmál jsem se na ni a pak se začal zvedat. Knížečku jsem položil
Když jsem jí řekl, že předčítání bude jenom v případě, že si donese knížku, tak se začala vyptávat, co bych si asi tak představoval. Uchechtl jsem se. "Přečtu všechno krom Padesáti odstínů šedi." Odpověděl jsem jí a koukl se k oknu. Ještě bylo dost světla, měli jsme fůru času. Bohužel ona se bála, že se něco stane. Uchechtl jsem se.
"Budu tam s tebou, nemusíš se ničeho bát, ano?" Usmál jsem se na ni a došel pomalu co nejblíže. Trochu jsem se sklonil a položil jí ruce na ramena. "Ničeho se neboj, kdybych měl pocit, že se něco děje tak tě odtamtud vyvedu a vrátím se tam později, ok?" Usmál jsem se na ni a pak se odtáhl. Nad něčím nejspíše přemýšlela.
"Běž si pro nějaký ten kabát, půjdeme.."
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Jan 08, 2017 12:53 am

Byt Sarah
Po mojí otázce s tím názvem, tak Seb zvedl tu knížku tak, že jsem uviděla její titulek. Samozřejmě, že jsem název ještě nikdy neslyšela a neznala jsem tu knížku, ale znělo to zajímavě. Sluha dvou pánů, to si musím někdy počíst. Pomyslela jsem si a koukala na něj. "To děláš takhle často? Že si čteš jednu knížku dokola nebo vícekrát? Vyptávala jsem se dál.
Na moji další otázku tentokrát už Seb zareagoval přímo verbálně. Chm, vypadá to, že teď se budu častěji ptát na něco. "Dobře, ale... kdybych byla autorkou knihy: Padesát odstínů Sebastiana Clarka, tak to by si si přečetl nebo taky ne?" Zajímala jsem se a na mé tváři mi pohrával i úsměv.
Jenže ten úsměv později zmizel, když přišlo na to další téma. "N-no, dobře. Jasně." Zakývala jsem hlavou, přičemž mi Seb položil jeho ruce na má ramena. "Fajn, ano. Nic se nestane. Všechno dobře dopadne." Odpovídala jsem opět s kýváním hlavy. Přeci jen... když nebudu trénovat, tak nic nezískám, a vlastně ani nic neztratím, ale když trénovat budu, tak třeba přeci jen něco získám a uvidíme, jestli i ztratím. Risk je zisk. Trish, zvládneš to! A žádné odmlouvání. Snažila jsem se ještě nějak přesvědčit. Nejistota tam však byla furt.
"Samozřejmě." Podotkla jsem jen, rychle jsem se otočila a stále rychlejším tempem, jsem vyšla vstříc nějakým bundám nebo kabátům od Sarah. Oblékla jsem si něco, co jsem viděla skoro jako první. Snad jí to nebude moc vadit. Napadlo mě. Budu jí to muset pak nějak oplatit. Jenže já... jak asi, ty chytrá? No, budu muset na něco přijít. Ale... nepřipomíná vám to něco? Stejně jako se Sebem. Akorát on mi už řekl, že za to nic nechce, jenže já mu to překvapení připravím!
Tak či tak, od skříně už jsem se šla rovnou obout...
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 08, 2017 11:31 am

Byt Sarah

Nezdálo se mi, že by ji titulek knihy nějako zaujal. Nic neřekla, nijak moc se nezatvářila. Nevadí. Pořád je to super knížka!
"Jak kdy. Občas to tak prostě dělám..nijak mi to nevadí, všímám si při každém přečtení něčeho nového..vždy je to jako bych četl pokaždé jinou knihu." Usmál jsem se na ni a pak se zvedl.
Po jejích slovech jsem se ušklíbl. "Nepřečetl, protože na takový brak by ses nesnížila." Odpověděl jsem jí a pak se protáhl a zvedl se z křesla.
Z chození ven byla pořád taková vyjukaná. Najednou odpovídala krátce, úsečně a jednoduše to nevypadalo moc dobře. Povzbudivě jsem se na ni usmál a když se otočila, já si na něco vzpomněl. Lahvička s lidskou krví od Sarah. Teď by s mohla hodit. Asi ji předám Trish, budu jí pomáhat lahvičku doplňovat a ona bude v klidu, když bude před lidmi nakrmená.
Když jsem viděl jak vyšla z šatny a zatočila se rovnou obout, vytáhl jsem si lahvičku z kapsy a zatřásl si s ní u ucha. Bylo tam toho ještě dost.
Došel jsem až k ní a podal jí lahvičku. "Na, vypij to..teď je tvoje." Usmál jsem se na ni ještě a pak rychle vklouzl do tenisek.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Jan 08, 2017 12:15 pm

Byt Sarah
Koukala jsem na Seba a chvíli jsem tak přemýšlela, než mi odpověděl na můj několikátý dotaz. "Jó, tákhle." Odvětila jsem a pokývla hlavou. "Mno, čteš vlastně asi hodně rád, co?" Položila jsem už asi mojí poslední otázku ohledně Sebovo čtení.
Následně jsem viděla jeho ušklíbnutí, po mých slovech. "A co kdyby jo?" Prohodila jsem a trochu jsem se naň zazubila.
Nakonec jsem se šla tedy trochu přiobléct a obout. Zrovna, když jsem se obula, Seb ke mně přišel a podával mi nějakou lahvičku. Joj, to byla ta lahvička s krví. Řekl mi, ať to vypiju, že teď je to prý moje. Lahvičku jsem si tedy od něj nakonec vzala a její obsah jsem opravdu vypila. Byla to lidská krev a byla dobrá. Rozhodně o hodně lepší, než zvířecí, kterou jsem za onu dobu, jenž jsem byla v tom lese, pila. Jop. Fakt dobrý. "Děkuju moc." Poděkovala jsem mu. Musím uznat, že teď mi došlo, že když jsem se nakrmila, tak asi budu mnohem klidnější, než kdyby ne. Seb to asi takhle vymyslel... a měl to vymyšlené dobře.
Posléze jsem se na něho opět podívala. "Takže teda jdeme?" Vydechla jsem jen a můj pohled furt setrvával na něm. No jo, upřímně... na něj bych se klidně vydržela dívat celý den, ne-li déle, heh...
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 08, 2017 4:50 pm

Byt Sarah

Uculil jsem se. "Jo, knihy mám rád..a vlastně co dělat přes den jiného, když na počítač nemáš a tady telka není?" Zeptal jsem se jí pobaveně. Ano, měl bych moct pobíhat venku a také jsem často pobíhal. Ale co si budeme říkat, slunce je pořád nepříjemnost.
Následoval dotaz, co kdyby ji přece napsala. Chvíli jsem ji pozoroval a pak mi zacukaly koutky. "Tak tě vydědím!" Zasmál jsem se na ní. Ovšem, že jsem si dělal srandu. Nikdy bych jí neposlal do Prčic kvůli takové hlouposti.
Lahvičku přijala a obsah vypila, na což jsem se s díval s úsměvem. "Lidská krev v ní vydrží i měsíc a půl čerstvá." Oznámil jsem jí ještě a pak odemkl dveře a vyšel ven.
"Vůbec nemáš zač děkovat, rád ti pomáhám." Usmál jsem se na ni. Zamkl jsem za námi a klíč schoval do kapsy. "Ano, jdeme." Odpověděl jsem jí a chytil ji kolem pasu. Poté jsem s ní sešel schody, otevřel dveře do domu a byli jsme venku.
Pomalu jsem ji vedl k jednomu z bazárků, o kterých jsem věděl, že je to tam dost levné a že si tak Trish bude moct namísto jednoho trička dovolit i pět kousků.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Jan 08, 2017 7:47 pm

Byt Sarah
Promnula jsem si oči a při tom jsem poslouchala Sebovu odpověď. "No, to je tak nějak vlastně fakt." Pousmála jsem se. Když bereme jakože takovéhle aktivity, tak to zkrátka doopravdy byla pravda. Ale v tu mě něco napadlo. Až se začnu ovládat, začnu chodit na brigádu a vydělám Sebíkovi na počítač, johohó! Problesklo mi hlavou, i když jsem věděla, že je to úplně dementní a že to neuskutečním.
Posléze mi Seb dal ještě odpověď na moji již několikátou otázku. Zasmála jsem se. "No, tak to ji teda stoprocentně nenapíšu, abys mě teda nevydědil." Zazubila jsem se.
Nakonec ještě Sebík konstatoval, že v té lahvičce vydrží krev čerstvá až měsíc a půl. Ještě jsem si ji uklidila do kapsy od kabátu, budu si ji pak muset zase vyndat a vzít. "Ano, Horste. Úplně čerstvá, jako byste právě pili z člověka!" Odpověděla jsem ze srandy, i když jsem mu samozřejmě věřila. Nakonec jsem ještě vyšla z bytu, což Seb promluvil na ten můj dík. "Nóó, dobře. Ale je to slušnost." Vydechla jsem taky s úsměvem a počkala, než zamkne. Potom opět odpověděl, na což jsem znovu přikývla, přičemž mě opět chytil okolo pasu, sešli jsme schody a vyšli jsme ven. Směr jsem opět přenechávala Sebovi. Jak mě ale držel, tak jsem se k němu zase hodně přitiskla. Sic jsem byla nakrmená, ale i tak jsem to udělala. A další důvod - prostě Sebík, asi chápete, hh. Kdyby jste šli vedle něho takhle a měli šanci, se k němu pořádně přitisknout, taky byste to udělali, protože on by byl tááák boží, že byste neodolali.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 08, 2017 8:53 pm

Byt Sarah ->Obchůdek

Konečně začala normálně přemýšlet a svolila tedy, že se psaní knihy, která by měla něco společného s Padesáti odstíny šedi raději zavrhne. Hah, got it! Takže až se mi nebude něco co dělá líbit, pohrozím jí vyděděním a bude pokoj. To je geniální!...dobře, není.
Tenisky jsem měl nazuté a tak nic nebránilo našemu vyražení. Až na vtip který Trish pronesla. Se smíchem jsme seběhli schody a vyšli ven.
Šli jsme svižnou chůzí, venku byla pořád větší a zima a já nechtěl být moc dlouho v mrazu.
Proběhli jsme dvě uličky a konečně jsme mohli vidět ten malý krámek.
Všiml jsem si jak se na mě Trish tiskla. Ani v nejmenším mi to nevadilo.
Došli jsme k obchodu a já otevřel dveře. Poté jsem Trish pomalu pouštěl.
"Na cenu tady moc koukat nemusíš..něco si vyber." Usmál jsem se na ni s povzbudivým pohledem a poodstoupil od ní. Stále jsem byl ale dost blízko na to, abych ji v případě potřeby mohl stáhnout.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Jan 08, 2017 9:42 pm

Byt Sarah - Obchůdek

Všechno, co jsem pověděla, už se asi tak nějak uzavřelo. Většinu času jsem pozorovala spíše Sebíka, občas jsem se jen tak porozhlédla. No, ale teď už jsme tedy jaksi vyšli ven, všimla jsem si, že Seb nasadil trochu rychlejší tempo. Mno jo, asi kvůli tomu mrazu, což jsem samozřejmě chápala.
Jenže zanedlouho už jsme byli v tom obchodě. Tohle byl asi jeden z těch levnějších krámků, ale to mi teda vůbec nevadilo. Ucítila jsem ale i, že mě Seb pouštěl a při tom promluvil. "Dobře, dobře." Zamrmlala jsem nějak, jenže to už ode mě odstoupil. Musím uznat, že značnou chvíli jsem tam jen stála, než jsem se konečně pomalejším tempem rozešla do uliček s oblečením. Vybírala jsem si převážně uličky, kde se nenacházel většinou ani jeden člověk.
No, vrhněme se na to oblečení. Jako první jsem si vybrala mikču, která vypadala celkem i pěkně. A přesto, že mi Seb říkal, ať se na ty ceny nedívám, tak jsem se na ně stejně tak jako nenápadně vždycky koukla. Mno, a cena byla přívětivá, tudíž jsem si vzala tak svojí velikost. Poté jsem si vybrala ještě nějaké jedno volnější tričko a černé legíny. I tady byla cena dobrá. Zkoušet se mi to moc nechtělo, mikina mi dle mého sedne určitě a to ostatní jsem tak nějak zkrátka odvodila, prostě... tak či tak, nakonec jsem se otočila na Seba. "Tak to už je všechno." Podotkla jsem s mírným úsměvem a pak jsem se porozhlédla kolem nás. Vlastně tu naštěstí ani moc lidí nebylo. Musím ale uznat, že mě hodně ovlivňovala ta krev z té lahvičky.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 09, 2017 12:31 pm

Obchůdek

Bylo vidět, že je nervózní. Dlouhou dobu stála na místě a jenom se koukala. Když už jsem ji chtěl pošťouchnout tak se rozešla. Pokaždé jsem šel s ní, tak daleko abych ji měl pod dohledem, ale ároveň tak aby neměla pocit, že ji držím na uzdě.
Moc dobře jsem si všiml, že chodila do uliček, ve kterých nikdo nebyl. Když tam někdo pak přišel, otočila se a šla jinam.
Proběhla to celkem na rychlo. Vzala si jenom pár věcí a šla ke mě. Zatvářil jsem se trochu skepticky. "Vážně nechceš něco dalšího?" Zeptal jsem se jí a naklonil hlavu na stranu. Nevadilo mi na ni čekat, nákupy mi nepřišly jako nudná záležitost, zvláště teď. Byla legrace ji pozorovat.
"Ani vyzkoušet si to nechceš?" Zeptal jsem se jí ještě a narovnal se v zádech. Bylo by na pytel, kdyby si to odnesla a pak jí to nebylo.
Sám jsem si poté co si vybere chtěl najít nějakou bundu nebo něco takového.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon Jan 09, 2017 2:55 pm

Obchůdek

Když jsem k Sebovi došla s tím oblečením, zeptal se mě, jestli nechci něco dalšího. Zavrtěla jsem hlavou. "Ne, už ne. Děkuju." Odpověděla jsem i verbálně, s menším úsměvem a pozorovala jsem jej. Nic dalšího jsem opravdu nechtěla. Nechtěla jsem, aby to za mě bylo nějak drahé a já si s tímhle snad vystačím zase nějakou delší dobu.
Po další chvilce se ale zeptal, jestli si to nechci alespoň vyzkoušet. Mno... tak nakonec bych mohla. Ale vlastně, když si to tak vezmu, tak jistota je jistota. "No, tak dobře. Tak já teda jdu." Pověděla jsem. Předpokládala jsem, že Seb si taky bude něco chtít vzít, tak proto jsem asi řekla tu poslední větu, nebo nevím... tak či tak, vyšla jsem tedy hodně rychle vstříc kabinkám, kde jsem si do nějaké zalezla a začala jsem ze sebe sundavat oblečení, abych si mohla obléct to druhé. Vlastně jsem byla vcelku i ráda, že si to teda nakonec i zkusím.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 09, 2017 3:38 pm

Obchůdek

Nic víc nechtěla. Nevadilo, kdyby náhodou chtěla, mohl jsem sem s ní zajít znovu. "Ok." Odpověděl jsem jí jednoduše a koukl se po věcech, které tu byli. Nic moc mě tu nezaujalo, ale i tak jsem měl v plánu to tady potom proběhnout také.
Trish svolila alespoň zkoušení oblečení. Ne, že bych nevěřil jejímu odhadu, ale sám jsem to znal moc dobře. Raději zkusit tady a pak s tím odejít, než si to na slepo vzít a zjistit, že téměř nic nesedí.
Šel jsem s ní až ke kabinkám a když jsem slyšel, že se převléká, začal jsem se tu procházet já. Opravdu tu nebylo nic moc pro mě, ale pak jsem konečně našel něco co mě zaujalo a co mi pasovalo. Navíc to bylo teplé, což bylo ještě lepší.
Černý kabát s velikou kapucí, celý vedený ve vyloženě gotickém stylu, který mi sahal nad kolena. Trochu mi asocioval mozkomora. Líbil se mi. Cena byla trochu větší než bych čekal..ale jak to tak znám, mě oblečení vydrží dlouho. Po malé chvíli váhání jsem šel kabát rovnou zaplatit a oblékl jsem si jej. Poté jsem šel čekat na Trish, která se stále převlékala.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/94/bb/cf/94bbcfa0e874408996dcffff49dede2f.jpg - přibližný vzhled kabátu, pro představu
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon Jan 09, 2017 3:56 pm

Obchůdek

Oblečení jsem si jakž takž jakože zkoušela. No, ne jakž takž, ale prostě jsem si ho zkusila. Kupodivu mi tak nějak všechno sedělo. No jo, ale riskovat, že mi to nebude zase nebylo moudré, takže bylo dobře, že jsem si to nakonec vyzkoušela. Oblečení jsem si ale zase sundala a oblékla jsem si to svoje + ten kabát, co jsem si vypůjčila od Sarah. Ještě jsem si ale zkontrolovala, jestli mám v kapse tu lahvičku od Seba, nerada bych ji tady vytrousila, to bych byla vážně dementní, ale ono nebylo jak ji vytrousit, ty kapsy díry neměly, takže to skoro nešlo, když tam byla ještě zapnutá. Jenže... kdyby se mi to přece jenom vážně povedlo, tak to bych byla fakt jako kráva, kdyby se mi povedlo i nemožné.
I s oblečením jsem rychle přeběhla k Sebovi. Neběžela jsem, ale prostě jsem i teď nasadila rychlejší tempo. Všimla jsem si, že si Sebík koupil kabát. "Ó lalá, ty jsi kočičák, Sebíku." Zazubila jsem se na něj a poté jsem se usmála. Myslela jsem to ale vážně. I když... jemu by to slušelo i v pytli od brambor, hh. "Tak mně to tak nějak sedí." Poznamenala jsem ještě s dalším úsměvem.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 09, 2017 4:19 pm

Obchůdek -> byt Sarah -> Les

Vyšla ven a ihned mě přivedla do rozpaků. Zacukaly mi koutky a já netušil co odpovědět. Každopádně jsem se po chvíli zasmál a trochu ji rozcuchal. "Tak díky, mnom." Poděkoval jsem jí pobaveně.
Podle jejích slov jí všechno bylo. To bylo fajn. "Máš asi holt dobrý odhad." Uculil jsem se na ni a poté si to od ní přebral a vyrazil k pokladně, u které jsme si museli počkat než pár lidí zaplatí svůj nákup. Netrvalo to dlouho, dívčina za kasou byla rychlá.
Dal jsem jí oblečení a nechal ji ať si to namarkuje. Poté jsem vytáhl peníze a dal jí je, neměl jsem to přesně, ale rozhodl jsem se jí tam pár těch drobných nechat. "To si nech." Usmál jsem se na ní a pomalu se rozešel dál.
Už automaticky jsem vyhledal Trish a chytil ji kolem pasu.
Svižnou chůzí jsem s ní opět šel k Sarah do bytu. Bylo mi o dost tepleji než před tím. Bylo to lepší.
Došli jsme a já si sundal kabát a pověsil jej. Poté jsem se pustil do tenisek a najednou se zarazil. Mohl bych se podívat po Sarah. Jak na tom asi je?
"Trish, zůstaň tu, do dvou hodin budu tady...zatím si asi můžeš číst." Šťouchl jsem do ní s úsměvem. "Jenom se podívám jak na tom je Sarah a vrátím se, slibuju." Usmál jsem se na ní a na rychlo vypadl ven. Nezapomněl jsem za sebou zamknout, kdyby náhodou Trish začala mít chutě, ačkoli jsem jí věřil, že je schopná se kočírovat.
Svižnou chůzí jsem se vydal do lesa k tomu velkému stromu..
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon Jan 09, 2017 4:44 pm

Obchůdek - Byt Sarah

Všimla jsem si, že Sebíkovi trochu zacukaly koutky a mlčel. Chm, copak... snad jsem ho nepřivedla do rozpaků nebo tak. Jenže poté se zasmál a trochu mě rozcuchal. "Není zač a to děláš jako abych byla ještě hnusnější, než ty a než právě jsem?!" Odpověděla jsem, když mi poděkoval. Ale též s úsměvem.
Posléze jsem se uculila. "To víííš, to jsem prostě já." Zakývala jsem spokojeně hlavou a šla jsem stát v té frontě společně s ním. Držela jsem se teda blíže něho, protože před námi i za námi byli lidé a musím říct, že to bylo fakt nepříjemné...
Celou dobu jsem tak nějak těkala pohledem právě po nich. Občas jsem se prostě musela i otočit a chvíli jsem přemýšlela, jestli to třeba nepřestanu hlídat a nepustím se do nich. Jenže následně jsem se koukla na Seba, přičemž mi došlo, že by to asi nebyl dobrý nápad. Proto jsem se tedy hlídala, co nejvíce to šlo. Nedopadlo by dobře, kdybych tu teď chtěla někoho povraždit.
Díky bohu to nakonec ale uteklo celkem rychle. Ta holka za kasou měla štěstí, hh. Seb zaplatil, já si vzala to oblečení, které teď bylo v tašce a šla jsem společně po Sebově boku. On už mě opět chytl kolem pasu, takže jsem si ani teď neodpustila větší přimáčknutí k němu.
Když jsme došli dovnitř, tak jsem položila tu igelitku, vslékla jsem ze sebe kabát od Sarah a sundala si boty. Když na mě však Seb promluvil, podívala jsem se na něho. "Jasně, dobře." Řekla jsem s úsměvem. Bylo dobře, že se o ní takhle staral, bylo to hezké. Očividně mu na ní hodně záleželo a jí na něm asi taky. Vlastně... když o tom tak přemýšlím, zajímalo by mě, jak to spolu vlastně mají. Mno, pak se na to někdy můžu jednoho zeptat...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-

Právě je Mon Sep 25, 2017 4:58 pm