Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastian Clark + Trish Callwey: Opuštěný barák - UKONČENO

Share
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 56

Sebastian Clark + Trish Callwey: Opuštěný barák - UKONČENO

Příspěvek pro Trish Callwey za Sat Dec 17, 2016 9:28 pm

Les --> Opuštěný barák
Tak nějak jsem se teď potulovala v lese. Poslední dobou jsem vůbec nikoho nepotkávala, s nikým jsem raději nemluvila. Asi to tak bylo lepší. Pro všechny. Celkově jsem vlastně byla jenom tady, někde zašitá, odříznutá od ostatních. I když mi nějaké mluvení s někým začínalo chybět. Občas jsem tedy mluvila i sama se sebou. Buď jsem na sebe jen mluvila, jako někdo a nebo, když jsem se fakt nudila, tak jsem prostě hrála dvě osoby. Občas jsem si připadala, jako kdyby mi hráblo, ale to nevadí, ne? Nicméně jsem často vzpomínala na Seba. Ten mi chyběl tak nějak ze všeho nejvíce. Vlastně strašně moc, ani si to nedovedete představit. Předtím jsem ho potkávala skoro furt... a teď? Nic jsem o něm nevěděla. Je v pořádku? Žije? Jen takovéhle otázky jsem si kladla, ale nemohla jsem na ně nalézt odpověď. Kdo mi ale chyběl dál? Byla to ta Sarah. Moc jsem toho o ní teda nevěděla, ale pamatovala jsem si, že jsem byla se Sebem jednou u ní v bytě a že nás tam snad i nechala nebo takhle. Byla moc hodná, kdybych potkala ji, tak bych byla též moc ráda. Ale to se nestane. Ani jednoho už asi nikdy nepotkám. Ne, počkat. Co když je to pravda? Co když už nikoho neuvidím? To se přece nesmí stát, ne, ne, ne. To nejde. Nicméně, teď jsem se rozhodla se jít někam podívat. Asi hlavně kvůli tomu. Zkusit to. Jít z lesa pryč, alespoň do nějakého opuštěného baráku. Do města ne, na to jsem si netroufala. Jen pouze na kraj, jen to zkusit. Nebudu ale moc riskovat? No, asi budu, ale tak alespoň se něčím trochu zabavím a třeba se to pak stane i místem, kam se budu občas z lesa prostě vracet. A tak jsem se vydala na cestu.
Po trochu delší cestě jsem byla na hranici s městem. Vlastně jsem na hranici často tahle chodila, jen se prostě podívat, jako kdybych na někoho čekala, jako kdyby měl někdo přijít, ale nikdo nikdy. A až teď jsem se odvážila jí překročit. Proč jsem se ale musela odvážit? Vlastně jsem ani nevěděla. Čeho jsem se tak bála? Toho, že tam potkám lidi a neudržím se? No, to asi jo. Asi to celé bylo tímhle. Jenže jsem nakonec tedy hranici s městem překročila a kupodivu jsem měla štěstí, skoro hned na začátku jsem uviděla tak dva domy. I ty vypadaly neobydleně, jenže vedle nich byl další, který mi padl do oka a zdál se mi lepší. Co jsem si pamatovala, tak to, že v nějakém opuštěném domě jsem byla vždycky se Sebem. Povzdechla jsem si, nad těmi všemi vzpomínkami. Ale nakonec jsem tam vstoupila a celý jsem ho prošmejdila.
Po mé prohlídce celého domu jsem zjistila, že tu teče i voda. Ne ve všech místnostech, ale v jedné ano. A to byla koupelna. V domě byl prach, jak se neuklízel, někde i pavučina, ale nebylo to tak strašné, jak jsem si myslela, že bude. Každopádně, teď právě jsem ležela v nějaké ložnici, či co, na posteli. Ležela jsem na zádech a koukala jsem do stropu, v hlavě se mi honilo strašně moc myšlenek. Nejvíce se však točily asi okolo Seba. Bylo strašně těžké se od tohohle vzpomínání odtrhnout a myslet na něco jiného. A tak jsem se nakonec přemístila k zavřenému oknu. Měl vcelku velký parapet i zevnitř, tudíž jsem si na něj sedla a koukala jsem z toho okna. Myšlenky opět naběhly. Nemůžou se jít projít i někam jinam?
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Re: Sebastian Clark + Trish Callwey: Opuštěný barák - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 4:24 pm

Byt Sarah - Opuštěná budova

Musel jsem najít Trish. Po tom co mi řekla Sarah jsem byl více méně na prášky. Byl jsem hodně vystrašený a teď nemluvím o tom co se mohlo stát mě - šlo mi o ty dvě.
Prošel jsem místa kde jsem si myslel, že by Trish mohla být.
Pár uliček ve městě, náměstí, jednu část lesa. Teď už mi zbývala jenom stará část města, kde byli neobydlené paneláky. Jestli nebude tam, tak nejspíše odešla z města. A nebo si našla další místo kam ráda chodila.
Procházel jsem mezi domy a pomalu šel směrem k prvnímu z těch domů. Nehodlal jsem to celé probíhat. Stačilo abych šel kolem a snad bych ji měl cítit.
Přešel jsem přes trávník, který měl nejspíše za účel to tady alespoň trochu ozdobit a vyvrátit tvrzení o tom, že města jsou bez zeleně a jenom ničí přírodu. Stejně bych si za tím stál.
Mno a pak jsem se konečně dostal tam kam jsem se plahočil.
Konečně jsem ji ucítil. Byla tady, někde poblíž.
Zvedl jsem hlavu a přejel pohledem přes všechny budovy.
Nakonec jsem určil od které pach jde a bez nějakého dlouhého přemýšlení do ní vešel.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Dec 18, 2016 6:06 pm

Opuštěná budova
Stále jsem seděla na tom parapetu u okna a přemýšlela jsem. Pak jsem jen tak zavřela oči a i teď jsem přemýšlela. Oh, jak překvapivé! Prostě jen přemýšlení a přemýšlení. Předpokládám, že víte o čem, vlastně spíš o kom, myslím, že je to více jak jasné... ale prostě mě pochopte. To nešlo o něm nebo i o nich nepřemýšlet. Strašně mi chyběl. Všechno.
A po několika chvílích přemýšlení mě najednou vytrhl pach. Ihned jsem otevřela oči. Seb... probliklo mi hlavou hned, jak jsem jej jen ucítila. Tenhle pach mi byl docela dost dobře známý. Už bych se i radovala, ale váhala jsem. To nemohl být on. Ale proč by to on nemohl být? No, ale proč by zase jo? "Ne, ne, ne... to není možné. Už mám iluze a halucinace i na pachy? To přece nejde. Už mi asi fakt hráblo a jenom se mi to zdá. Nebo jsem snad usnula a tohle je sen?" Vrtěla jsem hlavou. Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit. Jenže pach se přibližoval. "Co když je to jenom nějaké kouzlo a někdo mi chce ublížit? Co když to není on? Co by tady dělal? Co když... mu vlastně vůbec nechybím?" Mumlala jsem furt nahlas a přemítala, jestli je to on.
Ještě jsem ale posléze slezla z toho -již několikrát zmíněného- parapetu a opřela jsem se zády o zeď hned vedle něho, toho parapetu. Cítila jsem, že pach byl furt blíž, blíž a blíž. Šel sem. Mířil ke mně.
Nakonec jsem po zdi zády sjela, až jsem dopadla na zem. Nohy jsem nechala pokrčené, přitisknuté na hrudi a rukama jsem si nohy objala, v úrovni kolen. Jenom jsem tam takhle seděla, vnímala jsem ten pach a čekala, co bude dál. Vlastně jsem z toho měla i strach.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 6:30 pm

Opuštěná budova

Byla to ona. Na sto procent. Schody jsem bral po třech, jako kdyby snad šlo o život. Přitom jsem ji chtěl jenom vidět a říct jí, co se možná děje.
Konečně jsem byl ve stejném patře jako byla ona. Podlaha pode mnou hlasitě kvílela a to nebyla jediná věc, kterou bych podlaze tady vytknul. Další věc byla totiž díra v podlaze asi dva metry na pravé straně ode dveří, za kterými Trish musela být.
Za doprovodu skřípání podlahy jsem položil ruku na kliku, když jsem slyšel co říkala.
"Jsem to já.." Řekl jsem nahlas, aby mě přes dveře slyšela a pak stiskl kliku.
Dveře skřípaly snad ještě více než podlaha vedle. A šli poměrně ztuha.
Udělal jsem krok skrze ně a konečně ji viděl.
Seděla na zemi, objímala si kolena a vyjeveně se koukala na dveře, ze kterých jsem se tu objevil.
Svižnou chůzí, dalo by se říct až klusem jsem k ní došel a klekl si k ní. Na nic jsem nečekal a vřele si ji k sobě přitiskl.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Dec 18, 2016 8:44 pm

Opuštěná budova
Jen jsem slyšela skřípání podlahy. Podle všeho to byl on. Ale co když to on nebyl? Co když se v něho někdo proměnil? Ne. Musí to být on. Kdo by tuhle situaci pozoroval, aby věděl, že jsem tady a že mi chybí? Kdyby mě někdo v lese sledoval, tak bych si ho asi všimla nebo ne? Opět jsem zavrtěla hlavou. Musí to být on. Pomyslela jsem si opět.
Po tom, když jsem mluvila, tak se ode dveří ozval hlas. Sebův hlas. Prý, že to on je. Očividně slyšel, co jsem říkala. Nicméně jsem na to nijak nereagovala, protože téměř skoro hned po tom se klika pohnula a dveře se otvíraly. Šlo to ztuha. Jo, to i mně.
No, a vešel. Vešel Seb. Byl to on. Tohle musí být on. Nemůžu se mýlit. Pane bože. On je fakt tady. Přišel. I tohle bylo neuvěřitelné. A vlastně... možná bych se i zvedla a šla za ním, jenže můj vyjevený výraz a šok z něho, to nechtěli dovolit. Nicméně to téměř hned udělal on. Hodně rychle byl u mě, klekl si a přitiskl si mě k němu. Vůbec jsem tomu neodporovala. Naopak. Tak strašně ráda jsem zase byla u něho. Cítila jsem se... bezpečně? No, prostě jsem měla strašně dobrý pocit a byla jsem neskutečně spokojená. "Tak ráda tě... zase vidím." Zašeptala jsem. Musím uznat, že jsem byla zase strašně šťastná, vlastně po docela dost dlouhé době... ale bylo to prostě nepopsatelné, tohle si musíte zažít.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Dec 18, 2016 9:08 pm

Opuštěná budova

Pevně jsem ji u sebe držel. Hlavu jsem jí položil na rameno a byl chvíli potichu. Opětovala mi objetí, nejspíše jsem jí chyběl stejně jako ona mě.
"Nápodobně.." Zašeptal jsem jí do ucha a pak se pomalu odtáhl. Sedl jsem si do tureckého sedu vedle ní.
"Co tady děláš? Kde jsi byla??" Měl jsem dost otázek, hlavně ohledně její činosti poté co mi zmizela z očí.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Dec 18, 2016 9:25 pm

Opuštěná budova
Když jsem v tom našem objetí promluvila, odpověděl mi a nakonec se odtáhl. Ještě se mi samozřejmě nechtělo, ale Seb tu -doufám- bude furt a budeme si povídat, takže jsem i s odtáhnutím, ač trochu nerada, spolupracovala. On si vedle mě sedl do tureckého sedu. Nespouštěla jsem z něj oči, i když už jsem nekoukala tak vyjeveně.
Posléze se mě Seb zeptal, co tady dělám a kde jsem byla. "Celou tu dobu jsem byla někde neznámo v lese. Zdálo se mi, že tam nikdo nechodí a tak jsem tam nějak přežívala. Občas jsem chodívala jen tak na hranici s městem, ale furt jsem v lese zůstávala. A tady? Vlastně až dneska jsem se odvážila hranici přeskočit a řekla jsem si, že si najdu něco, kam bych mohla občas z lesa zajít. Tak jsem objevila tenhle dům a... jsem tady." Odpověděla jsem a na chvíli jsem se zamyslela. "A kde jsi byl ty? A proč si za mnou přišel?" Optala jsem se i já jeho.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Dec 19, 2016 12:50 pm

Opuštěná budova

Bylo znát, že se jí ode mě nechtělo odtahovat, ale já s ní chtěl probrat pár věcí a chtěl jsem ji odvést do bytu Sarah. Nechtěl jsem riskovat, že bude jedna z nich v nebezpečí, ačkoli Sarah jsem musel nechat jít do lesa.
Turecký sed začal být trochu bolestivý a tak jsem si vedle ní prostě jenom dřepl tak abych jí viděl do tváře, stále mi ve výhledu překáželo pár pramenů vlasů v její tváři, ty jsem ale jednoduše odhrnul a zastrčil jí je za ucho.
Pohlédl jsem z okna. Začínalo se svítat, hledal jsem ji dlouho.
Poslouchal jsem ji a pak posmutněle sklopil hlavu. "Příště se mě pokus najít. Víš, že ti jsem ochoten pomoc." Řekl jsem jí a pak se zvedl abych se posadil na postel.
Ptala se proč jsem za ní přišel. "Většinu času jsem běhal po lese a hledal tě. Po týdnu kdy mi to nevycházelo jsem začal zase normálně chodit po lese a tak nějak přežívat." Řekl jsem jí.
"Od Sarah jsem se dozvěděl, že jsou tu asi lovci a nechtěl jsem aby se ti něco stalo. Obešel jsem všechno o čem jsem věděl, že jsi tam chodila a našel tě tady.."
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Dec 23, 2016 12:22 am

Opuštěná budova
Po chvilce si Seb z tureckého sedu jen tak dřepl a následně mi odhrnul pár pramenů vlasů, které zastrčil za ucho. Malinko mi po tom ucukly koutky, ale spíše jenom tak letmě. Posléze jsem ještě uviděla jeho pohled z okna.
Když jsem na něho začala mluvit a domluvila jsem, smutně sklopil hlavu, promluvil a tentokrát si šel sednout na postel. "Vím a dobře, pokusím." Odvětila jsem a sledovala jsem ho pohledem, když se přemisťoval, já jsem zatím zůstala na zemi.
Po dalších několika chvilkách mi Sebík odpověděl i na moji otázku. Upřímně, překvapilo mě to, potěšilo a mrzelo. Překvapilo mě, že mě Seb vlastně hledal, to jsem opravdu netušila, ale opravdu příjemně mě to překvapilo. Potěšilo mě to z toho stejného důvodu, ale i z toho, že mě nenašel, protože jsem věděla, že jsem alespoň byla dobře v té části toho lesa ukrytá. A proč mě to mrzelo? No, asi hlavně kvůli jeho neúspěchu, z toho, že mě nenašel. Protože pocit, že by mě našel dřív by byl taky super, alespoň bych se ušetřila těch pár rozhovorů sama se sebou. "Tak to ti moc děkuju." Poděkovala jsem mu jen, jelikož jsem nevěděla, co jiného říci.
Následně opět promluvil... pokývla jsem hlavou. "Opět ti děkuji, ale znamená to, že se mám vrátit zpět do lesa?" Optala jsem se s mírně nakloněnou hlavou k pravému rameni.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Dec 23, 2016 10:06 pm

Opuštěná budova

Tak nějak jsem celou dobu mlčel, nebylo na co odpovídat ani co říkat. Každopádně když promluvila s tím, jestli se má teda zase zaparkovat zpátky do lesa, obličej se mi zkřivil v odmítavé gesto.
"Na to ani nemysli...víš jak by mi bylo, kdybych zase vůbec netušil kde jsi?!" Vyčetl jsem jí nepříliš shovívavě a sklonil hlavu abych viděl na svoje nohy. Na špičce pravé boty jsem si povšimnul smítka které mě neskutečně iritovalo. Sklonil jsem se a pak ono smítko odpinkl kamsi do ztracena. Tohle smítko už mi botu nikdy špinit nebude. Pomyslel jsem si vítězoslavně a poté se na ní podíval abych jí řekl, kde jí hodlám mít.
"Budeš se mnou v bytě u Sarah. Vy dvě se nějak snad uzpůsobíte spaní na jedné posteli..já budu spát na gauči, když na to přijde." Řekl jsem jí a na chvíli se zamyslel. Možná bych jí už mohl dávat větší volnost, přeci jenom to zvládla docela dlouhou dobu sama.
"Jak zvládáš sebeovládání?" Zeptal jsem se jí a naklonil hlavu ke straně. Lokty jsem se zapřel o kolena abych jí byl blíže a více jí viděl do tváře.
"Kdy si naposledy jedla? A ublížila si někomu?" Ublížila si měla přeložit jako "zabila". Strachoval jsem se o ni, toť vše.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Dec 23, 2016 10:33 pm

Opuštěná budova
Když jsem se Seba zeptala, jestli se mám vrátit zpátky do lesa, tak se jeho obličej dosti rychle změnil a jeho slova mi vyčítala to, že jsem to vyřkla. "Dobře, dobře. Vlastně... dost nápodobně." Povzdechla jsem si a sledovala jsem ho, co dělá dál. Nad tím co dělá jsem se jen trochu pobaveně usmála, vypadalo to, jakoby mu to smítko prostě vadilo a za každou cenu muselo pryč, ale když se na mě podíval, úsměv strašně rychle zmizel, hh.
Seb mi oznámil, že budu s ním v bytě u Sarah. Sarah mi vůbec nevadila, vlastně naopak, moc ráda ji uvidím, však i ona mi docela chyběla, ale nebudu jí spíše otravovat? I když tak moc ráda bych tam byla, ještě když tam bude on. "A nebudu jí tam moc vadit? Když tak budu zůstávat tady, dokonce tu v jedné místnosti teče i voda." Zeptala jsem se nejistě a koukala se na něho, přičemž on se mě zeptal na jakousi otázku, opřel se lokty o kolena a opět promluvil. Rozhodla jsem se totiž odpovědět na to všechno vlastně najednou. "No, v tom sebeovládání, já nevím. Asi vlastně vůbec, já totiž byla celou tu dobu jenom v lese a živila jsem se pouze na zvířatech. Do města jsem se vůbec neodvážila, leda na hranici s městem, chodila jsem tam docela často, jen jsem si tam třeba sedla, i při západu slunce a koukala na město. Následně jsem ale zase rychle zalezla někam hodně hluboko, doufajíc, že nikoho nepotkám a taky díky bohu ne. Nikomu, kromě těch zvířat jsem tedy díky tomu neublížila a žádného človíčka jsem nezabila. A jedla jsem naposledy, tak asi před dvěma dny." Odpověděla jsem na to všechno a přemýšlela jsem, zda - li se ho mám též na něco zeptat. "No, a jinak si všechno zvládal v pohodě? Nebyly žádné problémy?" Optala jsem se. Tohle mě prostě napadlo, nic lepšího hold nebylo.
Posléze jsem se ale zvedla jen tak do stoje, opřená a chvíli jsem přemýšlela, jestli tady mám zůstat opřená nebo se jít posadit třeba k Sebíkovi. chm. Nakonec jsem se ale rozhodla pro druhou variantu, tudíž jsem si k němu šla přisednout...
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Dec 23, 2016 11:06 pm

Opuštěná budova

Po jejích slovech jsem se znovu musel zašklebit. Začínalo se mi zdát, jako kdyby snad ani nechtěla být poblíž mě. Povzdechl jsem. "Trish, ona sama ti nabízela klíče a chtěla aby jsi tam byla. Jestli tam nepřekážím já, nepřekážíš ani ty." Řekl jsem jí posmutněle.
Odpovědi na moje otázky shrnula do jednoho nepřerušeného proslovu a já to po ní zopakoval. "Dobře, takže tě raději pořád budu hlídat. Někdy zajdeme ven a uvidíme co a jak se bude dít..dokážu tě držet zpět, kdyby něco. Myslím, že jednu takovou procházku si uděláme rovnou teď, ať nejsi vyhládlá moc. Doporučuju ti krmit se každý den, ale málo - ublížíš tím o hodně méně." Řekl jsem jí s lehkým úculem a pozoroval jak se přesunula vedle mě.
"Já jsem nic moc zvláštního na práci neměl, krom hledání vás dvou, mno.." Odpověděl jsem stručně.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Dec 23, 2016 11:39 pm

Opuštěná budova
Seb si po mých slovech s tím bytem povzdechl. Jo, to měl vlastně pravdu, na to s těmi klíči bych málem zapomněla. "Dobře, tak budeme u ní." Trochu jsem se usmála, s pocitem, že tam bude i Seb. Být s ním teď skoro furt... to budu jako v sedmém nebi, ale... co když ho zase někdy ztratím? Jaké to bude? Co se bude dít? Co když to nezvládnu? Sakra Trish! Teď se zase potkáte, díky tomu , že tě našel a ty začneš přemýšlet o tom, co když ho zase ztratíš? Vždyť jste se před pár chvilkama po dlouhé době viděli a ty zase tohle. Bože, bože. Říkala jsem si v hlavě. Fajn, nesmím nad tímhle myslet, Seba už neztratím, to už nedopustím. Ovšem, když promluvil, chvíli jsem přemýšlela. Vlastně jsem z toho měla docela strach. Prostě jít po neskutečně dlouhé době do lesa? Vždyť to ani nejde, to je... neuvěřitelné. A ještě jestli bude krmení na lidech. No, upřímně nevím, zda - li jsem si tu chuť nevybavovala trošku hůře, než jaká doopravdy byla, protože přeci jen... jak jsem ji dlouho neměla, jakože to už je fakt doba, tak... no, zkrátka jsem se těšila, ale byl tam i strach. "No, dobře. Dám na tvoje doporučení, až to budu nějak... zvládat." Řekla jsem a sedla si tedy vedle něho. Nasála jsem jeho pach. Jaaj, úplně mi to chybělo. Nejraději bych ho ještě objala, ale udržela jsem se a jenom jsem tak vedle něho seděla a koukala na něj.
"A Sarah už si našel?" Optala jsem se ještě.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Dec 24, 2016 10:30 am

Opuštěná budova

Konečně dostala rozum a přikývla na to. Usmál jsem se. "Když seženu nějaké peníze, hodím jí nějakou korunu aby se neřeklo. Ale budeme mít nějaké útočiště všichni tři a to je hlavní." Usmál jsem se a prohlédl si ji. Pak jsem se jakoby jen tak mimochodem podrbal za uchem. "A ty my ses měla umýt a vzít si něco nového na sebe." Řekl jsem a podrbal jsem se za uchem. Poukázal jsem na krev na jejích šatech. Pořád měla s krmením nějaké ty problémy, ale já jsem věřil, že se to všechno změní. Asi bych jí měl dát svoji mikinu alespoň na přechod přes město, aby se lidi nějak hloupě nečuměli. Budu raději, když se budou dívat na moje holé ruce, než na krev na jejích šatech.
"Neboj se, kdykoli budeš mít hlad, půjdeme ven. Musíš se naučit odhadnout množství, kdy přestaneš. Třeba si to já nevím..odpočítej na vteřiny a nepij zbytečně rychle. Pro lidi je i litr a půl množství, na které mohou zemřít." Povzdechl jsem si. Jsou to křehule. Ona byla taky..a já jí to vzal. Do teď mě trochu štvalo, že jsem jí proměnil.
"Sarah spíše našla mě..byl jsem v jejím bytu a spal v gauči, když otevřela dveře a probudila mě. Chtěla odejít do lesa, protože jí prý pronásledují lovci a ona nechce nikoho ohrozit." Slovo lovci jsem pronesl s řádnou dávkou odporu a prakticky jsem jej zavrčel. "Jestli kteréhokoli z nich uvidím, rozpářu ho.." Řekl jsem ještě a zhluboka se nadechl.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Thu Dec 29, 2016 9:13 pm

Opuštěná budova
Když jsem Sebíkovi řekla, že tedy budeme u ní, tak se usmál. "Jasně, ale s tím ti ráda pomůžu." Aha, tak ten byl dobrej Trish. Už vidím, jak ty někde něco kradeš nebo tak. Upír, co se neumí ovládat... chm, to bych je nejdříve zabila a potom bych jim vyhrábla kapsy, co? A takhle bych to mohla dělat klidně celý den, dokud bych si neuvědomila, co to dělám a nezhroutila se z toho, že jsem někoho zabila. To bych sama se sebou nebyla asi moc spokojená. "No, to bych asi měla, heh." Nejistě jsem se uchechtla a i já sama jsem se podívala na svoje zakrvácené a roztrhané oblečení. No jo, vidíte? Ten můj styl kradení, chm... za to bych si mohla i nějaké oblečení koupit, pokud bych teda nezabila prodavače a ostatní zákazníky. Fajn, už bych o tom měla přestat přemýšlet, nesvědčí mi to. "Děkuju, ale řekni mi... jak ti to všechno mám potom oplatit?" Optala jsem se ho a tiše jsem si povzdechla, odpověď na tuhle otázku mě dosti zajímala.
Poté mi Seb zodpověděl otázku, ale jinou. "Lovci?!" Vyřkla jsem jen. Jaj, víte o tom, že nad lovci nebo nad nějakými, co chytají nadpřirozené schopnosti jsem ještě nepřemýšlela? Neměla jsem příležitost a ani jsem neměla proč, ale teď mám. "Ale opatrně, prosím... nechci tě ztratit." Řekla jsem a pohladila jsem ho po jeho ruce, jako nějaká starostlivá... nevím, kdo. Asi babička. Jo, babička. Dejme tomu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Dec 30, 2016 4:48 pm

Opuštná budova

Přislíbila mi pomoc, co se týče placení Sarah. "Stačí když občas do někoho strčíš a náhodou se mu něco ztratí z kapsy." Řekl jsem a větu jsem nezapomněl podtrhnout nevinným zakřeněním.
S mým pošťouchnutím ohledně jejího oblečení také souhlasila a já se uculil. "Asi jdeme, ne?" Optal jsem se mezitím co jsem se zvedal. Stále jsem přemýšlel nad tím, že bych jí měl dát svojí mikinu aby to nebylo tolik znát - asi až dole.
"Nic mi neoplácej, jediné co chci je, aby ses naučila ovládat a nemusela žít v lesích v ústraní." Usmíval jsem se. Vážně jsem nevěděl co bych po ní měl chtít a vážně jsem chtěl jenom aby jí bylo dobře.
Reakce na lovce byla přesně taková jakou jsem očekával - nelíblo se jí to - komu by se to taky líbilo? Svoje slova jsem myslel vážně, jestli na ty konkrétní čuráky narazím tak bude po nich. Hned.
"V pořádku, já se nedám.." Řekl jsem nakonec jenom a chytil její ruku, kterou mě hladila po rameni.
"Tak fajn, jdeme k Sarah. Musíš se umít a měl bych ti asi koupit něco na sebe." Podrbal jsem se na zátylku a jemně stiskl její ruku.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Sun Jan 01, 2017 8:36 pm

Opuštěná budova
Seba jsem pozorovala a přitom jsem tak nějak přemýšlela, ovšem, když mi dal tip, jak ukrást nějaké peníze, tak jsem ho vnímala. Chm, taky dobrý plán, ale to byl zatím jenom teoretický, ten můj se mnou bude zpraktikovatelnější. Protože já a ovládání... no, jak to říct. Prostě furt nejsme moc dobří kamarádi. "Jojo, náhoda je přece blbec, ne?"
Ze Seba jsem ale pohled nestrhávala ani teď, takže jsem si všimla jeho úculu. Jeho roztomilého úculu. No jo, to byl prostě ten náš Sebík. "Jo, jasně." Odpověděla jsem, též jsem se zvedla a nakonec jsem už pomalu vyrazila ke dveřím, které teď byly otevřené, když sem Seb vešel. To bylo dobře, alespoň se s nimi zas nebudeme muset páčit.
Další Sebův návrh se mi ale už nelíbil. E-e Sebíčku, to si zas nemysli, že ti to nebudu oplácet! Ale ne, fakt mu za to pak musím něco udělat, vždyť mi vlastně pomůže s velkou částí mého nynějšího života a nebude za to nic chtít? Bude chtít jen to, abych se naučila ovládat a nemusela žít v ústraní? No, mám nápad! Budu s ním souhlasit a mezitím mu budu vymýšlet, co mu za to dát nebo jak mu to opětovat, takže to bude překvapení! Johoho. "No, nevím. Ale dobře." Řekla jsem tak neurčitě, ale pousmála jsem se.
Následně mě Sebík ujistil, že je to v pořádku až se nedá. A když jsem ho ještě pohladila po tom rameni, tak mi tu ruku chytil, nechala jsem tedy tu ruku tak. "Chmm... dobře, ale kdyby něco, tak se do toho nepouštěj a zavolej si třeba mě, i když nevím, jestli když tam budeš sám, tak jestli by to náhodou nedopadlo lépe, než kdybych tam byla i já, ale víš jak." Uchechtla jsem se.
Na jeho další věty jsem pokývala hlavou. "Co kdyby jsme chodili jako divoši a měli by jsme kolem sebe jenom listy, jako měli oni?" Nějak mě to prostě napadlo a tak nějak omylem, jsem to řekla i nahlas. "Eh, teda to asi ne. Jasně, jasně. A dobře, to bys byl hodný." Dodala jsem s nevinným úsměvem a když mi ruku stiskl, tak jsem se na ty ruce podívala. Bože, zase jsem se ho dotýkala, to bylo něco... já nevím, asi neskutečného. Prostě on je tady. Je tady teď vedle mě. Není pryč, je u mě. Seb. Chápeš to Trish? Je tady! Ale nerozteč se, to zas nemusíš. Dodala jsem si po svém nadšení ještě v hlavě a stisk jsem nakonec Sebovi lehce opětovala. Páne jo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 01, 2017 11:18 pm

Opuštěné budova - Byt Sarah

Už jsem moc nevnímal co říkala. Většinou jsem se jenom uculil, zazubil, ušklíbl nebo něco podobného.
Každopádně když pak řekla, že ji mám zavolat kdyby se něco dělo, trochu jsem nakrčil obočí. "Jestli se bude něco dít, ty a Sarah budete ty, který od toho budu držet co nejdál." Pronesl jsem a sklonil se k ní, abych jí mohl cvrnknout do nosu.
Stále jsem držel její ruku, tak jsem toho využil a vytáhl ji na nohy. Přišla od ní další otázka a já si nemohl pomoct. Trochu skepticky jsem ji přejel pohledem. "Em..mám návrh, tohle se praktikovat nebude, ok?" Řekl jsem nakonec s nejistým uchechtnutím.
Nakonec už mi jenom poděkovala, načež jsem se usmál a vyvedl ji dolů z budovy. Než jsme vyšli ven, sundal jsem si mikinu a nehledě na chlad a mráz který mě obestoupil jsem ji podal Trish. "Na, obleč si to..tu krev nemusí vidět všichni." Řekl jsem jí a pak se spolu s ní vydal k domu, kde bydlela Sarah.
Trish Callwey

Příspěvek pro Trish Callwey za Mon Jan 02, 2017 1:08 am

Opuštěná budova - Byt Sarah
Seb se na to, co jsem říkala už jen tak usmíval, zubil a culil, toho si šlo docela dobře všimnout, prostě už na to reagoval, leda jen neverbálně. Nějak extra mi to nevadilo. Na co však ale Seb reagoval už verbálně, tak to bylo to, s těmi lovci. Když mě však pak cvrnkl do nosu, tak jsem ho probodla pohledem, hned za tím ale následoval pobavený úsměv. "No, to teda ne. My budeme bojovat, to uvidíš ještě, panáčku. A fakt mě jako Sebastiane nese... neštvi, jinak ti dám do zubů, že ti všechny vypadnou, jestli teda ještě nějaký vůbec máš." Zamítla jsem to, co řekl a rukou, kterou jsem měla volnou jsem ho prostě nějak šťouchla do žeber, pokusila jsem se, aby to bylo trochu silnější, na tváři mi ovšem pořád pohrával můj pobavený, možná lehce provokativní úsměv, hh. Tohle mě bavilo a i mi to chybělo. No, a ještě jak mě Seb držel za tu ruku, tak mě za ní i vytáhl na nohy. "Můžeš mě i nést, jestli chceš." Roztomile jsem se uculila, ale i teď to byl ten pobavený úsměv. "Ale no táák, musíš se odvázat, Sebíku. Budeme tady jako divoši, budeme dělat rituály kolem ohně, to se ti bude líbit, uvidíš!" Zasmála jsem se. A ani nevím, kde se tahle uvolněnost ve mně vzala, ale prostě se ve mně vzala a bylo mi tak dobře.
Tak jsme tak šli z té budovy a než jsme vyšli, tak mi Seb podal s nějakými slovy jeho mikinu. No, to měl pravdu, takže bych si mohla kecy toho typu, že nee, že to nepotřebuju, nějak odpustit. A u Sarah určitě budeme rychle. Teda... já nevím, absolutně jsem zapomněla kudy se tam šlo, hlavně jsem tam byla asi jenom jednou a to se šlo z úplně jiné strany. No, tudíž jsem si jeho mikinu převlékla přes hlavu. "Děkuju," zamumlala jsem s opravdu děkovným pohledem. Třeba se ještě, moje milá budovo, někdy uvidíme a s tebou lesíku taky! Zase na tom samém místě, jasný? Ohlédla jsem se ještě na les, na který bylo vidět, nakonec jsem ale hlavu otočila zpátky dopředu a šla po Sebovo boku. Přesto jsem si byla v tom městě taková trochu... nejistá. Tady lidé ještě nebyli, ale furt to bylo úplně jiné, než v tom lese. Tam to bylo... úplně jiné. Chm... dost dlouho jsem tady nebyla, proto jsem se po městě rozhlížela, skoro jako nějaký turista. Upřímně, trochu jsem si připadala, jako nějaká divoženka, která ještě nebyla ve městě.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 02, 2017 1:38 am

Byt Sarah

"Prosím tebe, ublížíš si i příborovým nožem." Řekl jsem jí pobaveně a přehmátl na její ruku, kterou mě bodla pod žebra. Trochu jsem se na ni zašklebil, ale po chvíli už jsem se zase usmíval.
Když jsem jí zvedl na nohy, navrhla mi, že bych ji klidně mohl i nést. Mohl, ale mě se nechtělo..než jsem jí to však pověděl, už jsem musel začít vymýšlet novou odpověď na novou větu.
"A budeme tančit cikánský tance kolem táboráku a budeme přeskakovat ohníček, že? Chach, ne díky..depilaci pozadí nemám zapotřebí." Oplatil jsem jí její šťouchnutí do žeber a pak se tedy konečně šlo dolů.
Co mě překvapilo, že se mi nesnažila mikinu rozmluvit..byl jsem rád, měl jsem díky tomu o dost méně práce. "Není zač." Usmál jsem se na ni, když na mě vykoukla z mikiny.
Rozešli jsme se tedy přes město. Jak jsme se blížili k místům, kde se už objevovali lidé tak jsem ji pevně objal kolem pasu. Za jedna cítila moji oporu, za dva jsem ji mohl lépe kočírovat.
Přes město jsme prošli poměrně v klidu. Jenom lidé na nás koukali poněkud prapodivně. Trish byla špinavá a já jenom v triku, celkem jsem je chápal.
Došli jsme až k domu Sarah a já odemkl vchodové dveře. Vyšel jsem i s Trish nahoru, tam odemčel dveře do bytu a pustil ji dovnitř. Za námi jsem potom zamkl a vyzul boty.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:56 am