Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello + Azura: Les - UKONČENO

Share
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 237

Sebastien Davello + Azura: Les - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Dec 16, 2016 8:50 am

First topic message reminder :

Les
Sebastien Davello

Re: Sebastien Davello + Azura: Les - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Dec 19, 2016 4:25 pm

Les

"Vím to moc dobře, kvůli jednomu takovému jsem musel opustit rodinu." Odpověděl jsem jí posmutnělým hlasem. Ano, kdyby se tehdy ten vlkodlak ovládal a nebo se přivázal, nemusel bych teď být vlkodlak já. A nebo bych třeba byl vlkodlak, jenomže bych si stihl alespoň dodělat školu.
Přemýšlel jsem, kdy jsem naposledy pustil vlka k moci. Ihned jsem si vzpomněl na roztrhanou dívku, v jejíž krvi jsem se probudil. Povzdechl jsem si a podíval se na ni. Věděl jsem, že to děvče nebylo zdaleka jediné které zaplatilo za volnost mého vnitřního zvířete.
Přejděme k části kdy si Waki sedla na moje rameno. Překvapeně jsem sena Azuru podíval. "Nečekal bych, že se dá pták vycvičit tak rychle." Řekl jsem jí s uznalým tónem. Prstem jsem se opřel o nožky drobného dravečka a přinutil tak zvířátko přelézt na moji ruku, kde už byly drápky trochu cítit.
"Začínám přemýšlet, že si taky koupím nějakého kamarádčovta.." Zakřenil jsem se k ní.
Azura

Poèet pøíspìvkù : 25

Příspěvek pro Azura za Mon Dec 19, 2016 5:57 pm

Les

Většinou poté nadpřirození opouštěli rodiny. Pokud tedy rodina nebyla ze samých vlkodlaků, to dalo rozum. Nebo upírů, to potom ale nebyla tak úplně genetická rodina, že? Bylo vidět že nad tím hodně přemýšlí. Nenapadalo mě, co mu k tomu říci, jelikož slova jako 'mrzí mě to', nebo 'to je mi líto' ztráceli v této době význam, říkali to všichni, aniž by to mysleli vážně. Raději jsem tedy neřekla nic. Snad to nepochopí, jako že je mi to jedno. Tak to totiž samozřejmě nebylo.
Nad jeho tónem o vycvičení Waki jsem mávla rukou. "Není vycvičená. Ale rozumí mi, poslouchá mě kdy chce." Upřesnila jsem, jelikož jsem nechtěla žádné zvíře, co by mě tupě poslouchalo, nechávala jsme jim svobodnou vůli, ne aby slepě reagovali na dones, zůstaň a jiné. Nad slovem koupit jsem se pozastavila. "Proč koupit? V lese je spoustu zvířat, které by ti rády dělaly společníky, stačí jen najít toho jednoho, s kterým si padnete do oka. Věrnost a oddanost zvířete se nedá koupit." Poznamenala jsem a na chvíli se podívala na Waki.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Dec 19, 2016 6:21 pm

Les

Překvapeně jsem se na ni usmál. Nebylo zvykem, aby zvíře takhle poslouchalo aniž by ho někdo cvičil. Alespoň pro mě to nezvyklost opravdu byla.
Následně mi řekla svůj názor na koupi zvířete a já se usmál. Pokrčil jsem rameny. "Je vidět, že jsme oba vyrůstali jinak." Usmál jsem se na ni. "Raději najdu zvíře, které bude zvyklé na civilizaci a nebudou ho děsit auta a lidé, se kterými tak často přijde do styku, než abych vytrhl nějaké zvíře z jeho prostředí, na které je v lese zvyklé.." Vysvětlil jsem jí své důvody. "Navíc, štěně pitbula nenajdeš v lese moc často." Řekl jsem nakonec s uchechtnutím. Snažil jsem se ji nějak rozesmát, ale asi se mi to nepovede.
Azura

Příspěvek pro Azura za Mon Dec 19, 2016 6:29 pm

Les

To vidět bylo. Jak v jiném prostředí, tak v jiné době. A nejen vyrůstali, ale i žili. Byla jsem zvyklá na jiné standardy. Tohle mi připomínalo, jak jsem stará. Povzdechla jsem si a pousmála se. "To máš pravdu, zase věci posuzuji podle sebe. Divoké zvíře by si asi na ruch nynějšího města nikdy nezvyklo." Dřív by to šlo, ale nyní ten rachot, to se dalo stěží vydržet mnou, natož třeba vlkem. Psy jsem rasami neznala, přeci jen, jak bych mohla. Nikdo, u koho jsem kdy byla nikdy neříkal, co má za rasu, pokud nějakého psa měl. Měla jsem tedy pouze omezené vědění o psech. Navíc, každou chvíli se šlechtily nové rasy. "Nezlob se, ale tak nějak netuším, co to pitbul je. Cokoli co je mladší tří set let, pravděpodobně znát nebudu....." odmlčela jsem se a nejistě se na něj podívala. Měla bych se více zajímat o okolní svět, tedy jeho vymoženosti a některé zvrácenosti, ale nějak jsem se k tomu nedostala a ani jsem nechtěla.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Dec 19, 2016 6:46 pm

Les

Jenom jsem se usmál. "Možná by nebylo od věci začít chodit mezi lidi." Řekl jsem jí s klídkem.
Prý, že neví co je pitbul. Trochu nejistě jsem se usmál a podrbal se za krkem. "Pitbul..mno, dejme tomu, že jedno z plemen, které se šlechtily především na sílu. Sousta lidí o nich říká, že jsou to bestie, že kdy to jde tak ublíží. Nelíbí se mi tyhle kecy..obzvláště od lidí, kteří doma mají tak maximálně maltézáčka." Zašklebil jsem se. Asi nebude vědět co je maltézák. Ah. Znovu jsem se ujal vysvětlování. "Maltézák ke takový..málem jako násada na mop. Malý bílý, otravný a chlupatý." Zachechtal jsem se. Doufal jsem, že ví co je mop.
"Když o tom tak mluvíme...znáš třeba..já nevím, Coca-colu?" Zeptal jsem se jí ještě.
Azura

Příspěvek pro Azura za Mon Dec 19, 2016 6:59 pm

Les

To by možná nebylo. Ale já mezi lidi nechtěla, kdyby bylo zprvu po mém, nepotkala bych ani tady Sebastiena. Nic jsem na to neřekla, ani nijak nezareagovala. Nechtěla jsem mezi lidi a tak to pravděpodobně zůstane. Důvod znáte. Ujal se vysvětlování, poslouchala jsem jej a pokývala hlavou. A taky jsem se snažila tvářit že to chápu, aby si nemyslel, že to vysvětluje zbytečně. Mop.... řekněme, že si dovedu představit co to je. Jen jsem to slyšela pod jinými názvy, především v italštině. "Aha, tak děkuji za dovzdělání." Pousmála jsem se a už se chtěla na něco zeptat, ale předběhl mě. Rázně jsem zavrtěla hlavou. "Ne..... je to něco důležitého?" Zeptala jsem se a stála tam tak trošičku zaraženě. Kdybych to někdy potřebovala, znala bych to. Ale jak bylo vidět, minulo mě to velikým obloukem. "Jak jsi řekl, vyrůstali jsme každý někde jinde, a v jiné době, polovinu věcí co znám já, nebudeš znát ty, a naopak." Bylo to více než jasné. Cítila jsem se tu trochu nepatřičně, jako by mě vytrhli z mé doby a vypustili zde. A měli jsme tu téma k hovoru, mohla jsem se ptát na věci ze současnosti. "Když jsme u toho, jak je na tom svět a války?" zeptala jsem se a sledovala Seba.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Dec 19, 2016 8:12 pm

Les

Jenom jsem se uculoval. Uvědomil jsem si, že jsem měl v plánu se přesunout ještě do města. Trochu jsem se uculil.
"K službám." Zazubil jsem se, když mi poděkovala za dovysvětlení aspoň těch pár plemen..a to i přesto, že to byl popis...mno, řekněme, že to jednoduše nebyl moc super popis, ze kterého by jste něco pochopily.
"Eh, ne, o nic jsi nepřišla." Zamumlal jsem s pobaveným výrazem. Nezná ani asi nejznámější nápoj na zemi. Zajímavé. Ale nevadí, opravdu nebylo o co stát - hnusná hnědá břečka.
Ptala se na války a já pokrčil rameny. "Pořád se někde něco děje. Ale co se našeho okolí týče, jsme v klidu." Řekl jsem jí a koukl se za sebe.
"Omlouvám se, už půjdu." Usmál jsem se na ni. "Věřím, že se ještě potkáme." Usmál Pokud bude chodit někde v téhle oblasti, tak se uvidíme určitě, přešel jsem k ní s malou sovičkou, kterou jsem jí posadil na rameno a poté zmizel v lese.
Azura

Příspěvek pro Azura za Mon Dec 19, 2016 8:27 pm

Les

S úsměvem jsem pokývla hlavou a dál jej poslouchala. Řekl, že jsem o nic nepřišla a tak jsem nad tím přestala přemýšlet. O válkách řekl, že se pořád někde něco děje, to bych ráda rozvedla, zjistila co přesně, nemám-li se tam třeba přesunout. Neměla jsem však šanci. Chápala jsem ho a tak jsem se usmála, opět kývla hlavou a nechala si Waki přelézt na rameno. "Určitě, ať tě provází Wakan Tanka." řekla jsem to potichu, už když odcházel, nejspíš to ani neslyšel, ale to nevadilo. Hned na to jsem se vrátila zpět do svého přístřešku

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:19 am