Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sarrah Farre + Sebastian Clark: Byt Sarah - UKONČENO

Share
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 212

Sarrah Farre + Sebastian Clark: Byt Sarah - UKONČENO

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 11:35 am

Byt Sarah

Ležel jsem jako obvykle rozvalený v ušáku v Sařině bytě. Nohy jsem měl na stole a četl jsem si knihu. Carlo Goldoni - Sluha dvou pánů. Obvykle mi knihy psané tímto stylem, tím "scénářojdním" vůbec nevyhovovaly. Ale tuhle knihu jsem prakticky zhltl. Došel jsem až ke konci, kde se Trufaldino prořekne, že Azzore je vlastně on sám. S úsměvem jsem tenkou knížečku zaklapl a poté ji položil na stolek, na kterém jsem měl položené nohy.
Za oknem jsem viděl ještě dost světla a tak jsem se zase tak nějak uvelebil v křesle a ruce složil na opěrky po stranách ušáku.
Spokojeně jsem zavřel oči.
Kolem bylo neskutečně prázdno. Holky mi obě moc chyběly, ale bůh ví kde jsou..
Povzdechl jsem si a po nějaké chvíli, co jsem se soustředil na černou barvu jsem usnul.

Naposledy upravil Sebastian Clark dne Sun Jan 01, 2017 12:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Sarah Farre

Poèet pøíspìvkù : 98

Re: Sarrah Farre + Sebastian Clark: Byt Sarah - UKONČENO

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 12:29 pm

Ulice města - Byt Sarah

Courala jsem se ulicemi a přemýšlela. Měla jsem toho spoustu na myšlení, třeba ohledně těch lovců, ohledně mého náhlého objevení zde.... Nebylo tu moc lidí, co by mi mohli pomoci, a zrovna o jednom jsem věděla že ho již nenajdu, a toho druhého jsem nemohla nikde najít. Rozhodla jsem se, že se zajdu podívat do svého bytu. Přeci jenom, už jsem tam dlouho nebyla.
Prošla jsem ulicí k domu, kde jsem dlouho nebyla. Chvíli mi trvalo, než jsem našla klíče, ale našla jsem je. Odemkla jsem si a vyšla schody ke svému bytu. Taky mi chvíli trvalo, než jsem našla klíč od bytu. Chvíli jsem zápasila se zámkem, ale i ten se mi podařilo odemknout. Hned co jsem vešla, zaklapla jsem za sebou hned dveře a ani se nedívala kolem. Až potom, když jsem se otočila jsem si všimla, že někdo sedí v křesle, a chvíli mi trvalo, než jsem poznala člověka v křesle. Byla jsem nesmírně ráda že ho vidím, ale..... nevěděla jsem co dělat. Hledala jsem ho dlouho, a teď když tu byl, nebyla jsem si jistá že jsem ho najít chtěla. Tedy.... chtěla, ale nebyla jsem si jistá, jak bude reagovat na mojí přítomnost zde. Přeci jen... kdo ví.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 12:38 pm

Byt Sarah

Ačkoliv jsem spal, nebyl to zase tak tvrdý spánek, takže když cvakly dveře, donutilo mě to tak nějak napůl vnímat co se děje kolem mě. Cítil jsem ji. Byla tu. Ona byla TADY!
Pomalu jsem pootevřel oči a zjistil...že mi ve výhledu na ni brání ofina, která mi spadla do čela. Tentokrát nezakrývala jenom rudé oko, ale obě oči.
Nadechl jsem se a pak zvedl ruku, abych si mohl oči odkrýt. Opravdu tam stála..vážně teď byla v jedné místnosti se mnou.
Chvíli jsem ji mlčky pozoroval. Nevěděl jsem co jí říct. Nakonec jsem jenom povzdechl a věnoval jí trochu smutný úsměv. My o vlku a vlk za vraty.. Pomyslel jsem si, když jsem si uvědomil o čem jsem před usnutím přemýšlel.
"Ahoj.." Řekl jsem jí a shodil nohy ze stolku. Zeptal bych se jí co tu dělá..ale tohle je její byt, takže..

Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 12:47 pm

Byt Sarah

I on si mě všiml. Oba jsme byli mlčky. Cítila jsem se tu tak trošku nevítaně, smutně se usmál a pozdravil mě. Přišlápla jsem na místě a nejistě se pousmála. Stále jsem se mohla otočit a odejít, ale k čemu by mi to bylo.... "Ahoj..." oplatila jsem mu stejně pozdrav a v rukou si pohrávala s klíčem. Návrat je vždy takhle podivný. Sklonila jsem hlavu a chvíli přemýšlela. Mohla bych jej požádat o pomoc, ale měla jsem strach. Co by si o mě pomyslel? Jako že bych se jinak nevrátila? Vždyť já ani nevím, kdy jsem Seba viděla naposledy. Nejspíš jsem ho probudila. "Klidně spi dál.... nechtěla jsem tě vzbudit...." Hezký, to je přesně to, co se sluší říct když nevidíte sobě drahou osobu dlouho. Přesně to je ono. "Ráda tě vidím, Sebe." dodala jsem rychle, abych to trochu zachránila. Ačkoli nebylo co. Všechno se na mě z boků sypalo a dokud nebudu vědět, co se tu děje, nebudu moci být v klidu. Dál jsem stála u dveří jak tele, co taky jiného? Byla jsem ale ráda že můj byt využívá, upřímně.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 12:59 pm

Byt Sarah

Sledoval jsem ji..kde byla? Co dělala? Jak se cítí? Všechno mě to zajímalo a stejně jsem neměl a nevěděl co říct. Na sucho jsem polkl. "Ta válenda je volná.." Podotkl jsem směrem ke gauči, před kterým stála a pak jsem se natočil víc jejím směrem. Doufal jsem, že jí dojde, že myslím ať si sedne.
To co řekla poté vyznělo trochu zvlástně. "Spát mohu kdykoli, tebe nevidím prakticky vůbec.." Namítl jsem k ní a naklonil hlavu ke straně. Přejel jsem ji pohledem, zdála se být v pořádku. Takže..snad je, ne?
Na její "ráda tě vidím" jsem neodpověděl. Měl jsem chuť ji svázat do kozelce a přivázat k topení, aby už nemizela. "Jak dlouho se zdržíš?" Ano, už jsem si zvykl na to, že ji vidím jednou za půl roku. A přesto se mě city k ní nechtěly pustit.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 1:13 pm

Byt Sarah

Pokývala jsem hlavou. Jo, volná byla. Pochopila jsem narážku a šla si sednout. Taky jsem tam mohla dál stát, ale nakonec jsem se rozhodla se přeci jen usadit. Na jeho odpověď jsem jen zase svěsila hlavu, nechtěla jsem odejít, ale nečekala jsem že by mi věřil. Vždyť jsem ani sama nevěděla kam jsem se poděla. Měla jsem jen tušení, kdo to byl, nic jiného. Na jeho otázku jsem pokrčila rameny. "Kdyby bylo na mě nikam bych ani nešla...." Řekla jsem tak trochu mimovolně, nepředpokládala jsem že by mu to došlo, ačkoli jsem jej nechtěla podceňovat. "Víš.... jsem moc ráda že jsem na tebe narazila, potřebovala bych od tebe pomoc. A nikdo jiný než ty mi pomoci nejspíš nedokáže...." Bylo mi trapně hned jej žádat o pomoc a ještě horší bylo jej do toho zatahovat. Ale věděla jsem že jemu můžu věřit a nebylo na koho jiného se obrátir.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 1:18 pm

Byt Sarah

Po jejích slovech jsem nechápavě nakrčil obočí. Zase lovci? Nebo co se dělo? Zajímalo mě to...ale opět jsem se rozhodl být potichu. Třeba se na to zeptám o něco později.
Mno a po dalších slovech jsem se cítil zase malinko ublíženě. Jako kdyby mě hledala jenom abych pro ni něco udělal. Každopádně jsem jí nehodlal odmítnout pomoc. Nenechal bych ji jenom tak na holičkách..
Zvedl jsem se a pak si sedl vedle ní. Lokty jsem se zapřel o kolena a pak jsem se jenom koukal na její tvář.
"Oč jde?"
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 1:28 pm

Byt Sarah

Vyznělo to blbě a já to věděla. Chtěla jsem to ale vysvětlit. Přesedl si vedle mě a hned se zeptal o co jde. Ale bylo na něm vidět že má pocit, jako bych byla ráda že ho vidím jenom kvůli pomoci. Tak to samozřejmě nebylo. "Jak jsem říkala. Nikam bych nešla, ráda bych tuse zůstala s vámi, ale.... Něco se stalo. Prostě jsem se octla někde jinde a potom... z nenadání zase tady. Jsem ráda, ale mám strach, že za to můžou lovci a že jdou po vás. Nic si nepamatuji, a i v minulosti mám velké bílé skvrny. Nikdo jiný mi je nemůže pomoci zaplnit." Vlastně možná ani Seb ne. Ale na to jsem nemyslela. Ani o nové jizvě vzadu na krku jsem se nezmiňovala. To až co řekne teď... Dala jsemmu ruku na rameno a podívala se na něj. "I kdybys mi ale nedokázal pomoci, nebo nechtěl, jednou věci si můžeš být jistý. Opravdu jsem ráda že tě vidím. Jsi jediný z mých přátel co je na živu.."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 1:38 pm

Byt Sarah

Poslouchal jsem ji. I přesto, že jsem věděl, že po ní ĺovci dřív už šli měl jsem spíše pocit, že za to může slušně velká kalba, ale to asi ne, že? Chech, neva.
Natočil jsem se víc k ní a poslouchal ji. "Dobře..mezi čím vším máš mezery? Co si pamatuješ?" Zeptal jsem se jí. Položila mi ruku kolem ramen a já se trochu usmál. "Jednou věcí si také můžeš být jistá...tobě nikdy nic neodmítnu." Řekl jsem jí a nehledě na to, jak na to bude reagovat, jsem jí přiložil ruku na záda a přivinul jsem ji k sobě. Pevně jsem ji objímal a lehce jí bořil hlavu do ramene. "Ani nevíš, jak tu vždycky chybíš a jak je tu bez tebe a Trish prázdno.." Zašeptal jsem a poté pevné obětí povolil. Nepočítal jsem s tím, že by se chtěla objímat nějak dlouho, vlastně ani s tím, že by se vůbec chtěla objímat a tudíž jsem jí to jenom řekl a pustil ji.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 1:52 pm

Byt Sarah

Bylo těžké určit mezi čím mám mezery, jelikož jsem si to samozřejmě nepamatovala. Když mě objal, objetí jsem mu oplatila. Bylo to uklidňující být s někým komu můžete věřit a spolehnout se na něj. Trish.... Měla jsem dojem že jsem to jméno už slyšela, že by ta zrzavá dívčina? Myslím že jsem neměla tu čest se s ní setkat. Nebo jsme si to nepamatovala. "No... tím si nejsem jistá. Předešlý půlrok si nepamatuji vůbec a půlrok před tím půlrokem si pamatuji jen velice mlhavě. Vůbec si nepamatuji, koho jsem tu potkala. Myslím že nikoho, ale jistá si tím nejsem. Taky nevím, kde jsem přišla k jizvě za krkem. Možná tam byla, ale myslím že ne a často mě bolí, nehojí se. Což je divné samo o sobě." Řekla jsem co vím, nebo spíš nevím. Možná mi nebyl schopen pomoci, ale alespoň jsem se někomu svěřila. Ruku jsem mu nechala na jednom rameni. Kdyby nechtěl, setřese jí, mě to uklidňovalo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 2:01 pm

Byt Sarah

Trish byla ona dívčina, která mě žádala o přeměnu. Bůh ví kde teď poletuje. Povzdechl jsem si. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se teď ve dveřích ukázala taky.
Došlo mi, že si asi nebude vůbec pamatovat, kdo Trish je. "Je to děvče, které jsem proměnil letos." Řekl jsem jenom aby pochopila o co jde a pak znovu poslouchal. Neřekla mi toho moc a sám jsem vůbec nevěděl, co jí na to mám říct..nebyl jsem s ní nonstop a hlavně většinu toho času, který si nepamatovala jsem ji asi neviděl. "Pamatuješ si Hikarua?" Koukl jsem se na ni. Jestli si ho nepamatuje, vůbec se nebudu zlobit.
Když promluvila o jizvě která e jí nehodí, zatnul jsem čelist a celý můj výraz tak nějak ztvrdl. Mohla si toho všimnout.
Kdybych věděl, kdo jí to provedl, visel by z balkónu za kulky a já ho přitom stahoval z kůže.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 2:19 pm

Byt Sarah

Hned mi dovysvětlil, kdo Trish je, za což jsem byla vděčná, ale i tak jsem netušila o koho jde, mohla jsem si udělat jen představu. Překvapilo mě, že někoho proměnil, zrovna onu debatu o tom jsem si pamatovala, jak jsme se bavili o těch co přeměňují lidi v upíry. Nic jsem na to ale neřekla. Podobnou otázku jsem čekala, tu co mi položil. Kývla jsem. "Pamatuji.... ale jen útržky. Mám pocit, že mi toho hodně uniká. Je mrtvý, nemám pravdu?" Zeptala jsem se na rovinu. I kdyby nebyl, pravděpodobně je někde daleko. Což mě z nějakého důvodu mrzelo, ale nemohla jsem s tím nic dělat a tak jsem s tím ani nic nedělala. Ani to příliš neřešila. Nepamatovala jsem si ani, jak se jmenuje Seb příjemní, nebo jak se jmenoval příjemní Hiko. Nic. Tvářil se agresivně, naštvaně. Nebyla jsem si jistá, k čemu to přiřadit.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 2:34 pm

Byt Sarah

Ano, sice jsem byl dřív tak nějak proti, ale když mě Trish přesvědčila abych to udělal tak jsem jí pár měsíců nepustil od sebe dál než do sprchy..a pak jsem se stejně držel pořád nablízku. Teprve teď mi utekla a já ji nechal, ačkoli se mi to nelíbilo. Raději bych o ní tak nějak věděl.
Na otázku o Hikovy odpověděla, že si toho moc nepamatuje a optala se jestli je mrtvý. Uchechtl jsem se. "Kéž by." Zamručel jsem nevrle. Neměl jsem ho rád, neustále mě před Sarah ponižoval a dělal ze mě debila, přitom už jsem vcelku "dospěl" a nechoval se tak jako dřív.
Koukl jsem se po ní. "Co ta zrzavá čarodějka? Triss ti něco říká?" Opřel jsem se ramenem o gauč a díval se na ni.
"Co naše poslední setkání?" Kdy jsme se viděli naposledy, řekl jsem jí o to co k ní cítím..doufal jsem, že to si pamatuje.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 2:43 pm

Byt Sarah

Tak jak to vypadalo, nejspíš jen utekl. Ale i tak byl pro mě jako mrtvý. Nebo jsem to alespoň tak cítila. Triss.... tak tu jsem si spletla s Trish. Tedy, neznala jsem ani jednu, ale to jméno jsem již určitě slyšela. "Matně si na ní pamatuji, ale myslím že jsme se přímo nesetkaly. Na tu jsem si vzpomněla, když jsi se zmínil o Trish, to kvůli podobnosti těch jmen." Vysvětlila jsem. Ruce jsem složila na kolena a opřela si záda o pohovku. Nad tou otázkou jsem se musela zamyslet.
Poslední setkání. Tak to je těžké, takhle jsem si nebyla jistá, kdy jsem jej viděla naposledy, byla jsem si jen jistá, že to bylo hodně dlouho. "Nebylo to v lese? U nějakého velkého stromu, pršelo.... nebo ne?" Zeptala jsem se nejistě. Měla jsem pocit, že tam byl s námi ještě někdo, ale nebyla jsem si jistá. Možná jsem se spletla.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 2:50 pm

Byt Sarah

Na Hika už neodpověděla. "Celkem hnusný, když se se svojí přítelkyní ani nerozloučí." Podotkl jsem ještě. Ano, chtěl jsem Hika potápět stejně, jako on potápěl mě.
"Potkali jste se." Odpověděl jsem jí. "Ne na dlouho, spíše tě otočila tak nějak proti mě. Ale to je fuk." Zamručel jsem. Bylo to tak, čekal jsem na Hika a Sarah před domem a než přišli, visela mi čarodějka kolem krku a líbala mě. Co naplat, že jsem ji odstrkoval. Když konečně sešli dolů, hned měl Hik vcelku hnusné narážky. Shazoval mě s tím, že střídám jednu za druhou a tak dále. Tenkrát když se tam spolu začali kousat pod lampou jsem to nedal. Pamatuju si, jak jsem vzteky blekotal. Možná je dobře, že si to nepamatuje.
"Prvně ano a pršelo..šli jsme spolu sem. Byli jsme oba mokří, půjčila jsi mi nějaké šaty, asi po Hikovi.." Nevrle jsem se ošil..jak já ho nesnáším.
"Pak jsi mi dala vysušit mé oblečení,...a pak jsme už jenom mluvili a mluvily.." Povzdechl jsem si.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 3:09 pm

Byt Sarah

Považovala jsem to za uzavřené, ale Seb asi ne. Povzdechla jsem si. "Nejspíš to považoval za ukončený..." Nehodlala jsem to rozpitvávat. Samozřejmě mě mrzelo, že tak zmizel, že o sobě nedal ani vědět. Ale možná to tak bylo lepší. Nic jsem neříkala, ale jeho rozdvojenou osobnost bych nikdy nepřekousla. Samozřejmě jsem mu tvrdila, že mi to nevadí, ale vadilo. Komu by to taky nevadilo, že by ani nevěděl, s kým zrovna mluví. Jestli s nějakou kočkodlačicí, kterou ani nezná, nebo s kočkodlakem, kterého zná velmi dobře.
Moc jsem si na to nepamatovala, ale měla jsem dojem, že bych jí poznala, kdybych jí potkala. Následně jsem zjistila, že jsem od svého odhadu tak daleko nebyla, ale evidentně jsem si nepamatovala všechno. "Nemohly být jeho, protože on tu nikdy žádné věci neměl. Mívám tu různý věci." ozvala jsem se, protože bylo vidět, že mu Hiko pěkně lezl krkem. Ačkoli já už jsem o Hikovi začínala přemýšlet jen jako nad kočkodlakem, bylo to jednodušší. "Aha... Tak to mi nejspíš vypadlo. Tedy... já si jindy pamatuji všechno přesně, ale po tom půl roce, nic.... Nevím proč. Mrzí mě to." Čím víc jsme to rozebírali, tím jsem zjišťovala že rozsah mé nevědomosti je možná větší, než jsem zprvu předpokládala. Mrzelo mě to, protože když už máte tak málo přátel, chvíle s nimi jsou k nezaplacení, a když je ztratíte, není je jak nahradit. "A o čem jsme mluvili?" Tato otázka byla ale předvídatelná. Přirozeně mě to zajímalo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 3:25 pm

Byt Sarah

Neodpovídal jsem jí. Bylo vidět, že ji tohle téma bolí, nemusel jsem z ní vytahovat info dál. Každopádně si u ní žádné věci prý nenechával. Trochu jsem se uchechtl. Odolal jsem nějaké narážce jako "ani píseček si sem nenosil" nebo něčeho takového a koukal na ni. Mno a pak se zeptala, o čem jsme se při posledním setkání bavili.
Ve snaze vypadat nenuceně a naprosto v klidu jsem si párkrát projel vlasy rukou a pak jsem se na ni koukl. Mám to říct? Nemám to říct?
"O tvojí nevšímavosti." Řekl jsem nakonec neurčitě a pak koukl do okna naproti gauči.
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 3:38 pm

Byt Sarah

Abych byla upřímná, čekala jsem nějakou další narážku, ale nic se nekonalo. Vypadalo to, že trochu dospěl, nebo mu prostě došlo, že se o tom nechci příliš bavit. Vypadalo to, že jsem si nepamatovala něco, co jsem si pravděpodobně pamatovat měla. Ať jsem se snažila, jak jsem se snažila, nic. Poslední jsem si pamatovala, jak jsme byli v lese. Nejspíš bych se dál pídila po tom, kdo tam další byl, ale tohle mě rychle donutila pozměnit priority. O mojí nevšímavosti. To je docela rozsáhlý pojem, protože já dokážu být hodně nevšímavá, což bývá dost problém. A to to ani nemyslím nějak zle, ale prostě nezachycuji nic, co mi nestrčíte přímo pod nos. Sledovala jsem Seba a snažila se vzpomenout. Ale u toho stromu jsem se vždy zasekla, dál už nic, kromě toho, jak jsem se probudila zpátky tady v městě. Podvědomě jsem věděla, že jsem byla mimo, a že to nebylo ani trochu příjemný, ale nic přesného. "Pravděpodobně jsem něco pokazila, viď?" Začala jsem hádat z jeho výrazu. Nic jiného mi nezbývalo, on o tom nejspíš nechtěl mluvit, ale já si zase nedokázala vzpomenout, což byl problém. Bylo dost možné, že jsem se podobně jako teď chovala i minule, co jsme tu mou nevšímavost probírali, ale to bylo proto, že jsem byla nejspíš hloupá, teď to bylo zase pro změnu proto, že jsem věděla úplný kulový. Možná to nevypadalo, ale hodně mě to štvalo, ono není nic příjemného když nevíte co se dělo předešlý půlrok, až rok.
Ano, ne že bych se cítila tupě, já byla v některých ohledech dost tupá. "V čem konkrétně jsem byla nevšímavá? Pokud mi to nepovíš, pravděpodobně si toho nevšimnu ani teď, prostě... jsem v některých věcech dost nahlouplá." Jak jinak, doufala jsem ale že nebudu muset hádat. To bychom tu mohli být ještě dlouho. Předi jenom, pokud jsem něco ignorovala, nebo si něčeho nevšímala hodně dlouho, asi mě to jen tak netrefí.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Dec 15, 2016 4:17 pm

Byt Sarah

Optala se, jestli něco pokazila. Znovu jsem chvíli přemýšlel a nakonec jsem se rozhodl jí to říct celé a bez hloupých kliček. Třeba by teď reagovala jinak než před tím.
"Ty nic." Zamručel jsem nakonec a koukl na ni.
"Když jsme se bavili naposledy, vyznal jsem se ti." Řekl jsem nakonec trochu zvláštním tónem. "Mluvila si v jednom kuse o Hikovy a já se naštval. Vyjel jsem po tobě a pak tě nechal stát v kuchyni, ze které jsi se na mě poplašeně koukala.. Pohled jsem zabodl do okna a přemýšlel nad tím, jestli teď pro změnu naštvaně nevykluše pryč ona. Bylo celkem na dvě věci, že si to nepamatovala..bylo by lepší kdyby si pamatovala co se dělo.
Jazykem jsem si začal hrát s piercingy a přemýšlel, jak dlouho jsem si je nevyndal. Na padla mě i jedna věc, která mi přišla celkem vtipná. Vzhledem k tomu, že jsem na tekuté straně jsem se divil, že mi z těch dírek ještě nikdy nic nevyteklo..
Sarah Farre

Příspěvek pro Sarah Farre za Thu Dec 15, 2016 4:37 pm

Byt Sarah

Vypadalo to, že nic neřekne. Nakonec se ale stejně rozmluvil. Trochu jsem se podmračila, ale nebylo to ani proto, že by řekl něco špatného on, ale že jsem přemýšlel nad svým minulým chováním. To že jsem opravdu udělala? "Moment. To jako že když jsi mi to řekl, začala jsem mluvit o Hikaruovi?" Nechápala jsem to, nebo alespoň ne úplně. Ale pochopit jsem to chtěla. To se potom nedivím, že poslední vzpomínky co mám spojené se Sebem jsou tak rozházené, nepřesné a podivné.
Bylo to zvláštní, ale Seb nejspíš přemýšlel nad něčím úplně jiným, vypadal jako že se zajímá o úplně jiný vesmír, ale nedivím se mu, nejspíš se k tomu nechtěl vracet. Ani já bych nechtěla. Nejspíš jsem mu tím musela hodně ublížit.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:39 pm