Fantasy World

Fantasy tRPG


  Pravidla / Co si mohu dovolit?

  Share
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 154
  Join date : 17. 11. 16

  Pravidla / Co si mohu dovolit?

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Sat Nov 19, 2016 10:52 pm

  Pravidla – Co sem patří a co ne?


  1) Do příběhu nepatří věci, které se netýkají hry – žádné vzkazy pro hráče nad textem určeným do hry. Pokud si s někým potřebujete něco nutně říct, můžete jej požádat aby se přesunul na chat hry to vám budu tolerovat, nic víc.

  2) Pokud je to ve vašich silách tak se prosím naučte psát alespoň písmena na začátku vět a ve jménech velká, nějaký ten základ vyjmenovaných slov a snažte se trochu hledět na to, kde máte čárky. Jinak řečeno hleďte na pravopis.

  3) Pište minimálně čtyři řádky v rozepisovacím okně. Sem tam někdo fantazii nemá, chápu to a budu to tolerovat. Ale nechceme si tu přeci psát jednořádkové posty, ve kterých se nic nedozvíme.

  4) Před vstupem k nějakým dalším postavám zvažte, jestli vaše zapojení má hlavu a patu. Hezky popište odkud jdete, co kde děláte a podobně. Nemůžete se třebas najednou probudit na bedně, dva metry od skupinky, která už delší dobu hraje.

  5) Myšlenky, činnost i přímá řeč mají jiné značení. Naučte se ho a používejte ho tak, jak to po vás chci. Děkuji.
    - Činnost: Šel jsem po klidné lesní pěšině, když jen narazil na nějakou podivnou, důkladně zarostlou jeskyni. (Bez značení)
    - Přímá řeč: „Ahoj ! Ani nevíš jak jsi mi chyběl!“ (Do uvozovek a můžete vytučnit)
    - Myšlenky: To snad není možný! (Kurzíva)
    - Telepatie: „Rád bych si s tebou o něčem promluvil..“ (Kurzíva a uvozovky)

  6) Nevadí mi, pokud budete psát sprostě. Ale nemusí to být co věta to tři sprosťárny - záleží ale na charakteru vaší postavě. Co se týče postelových radovánek, postavy mezi sebou mohou spát jak chtějí a dělat si cokoli uznají za vhodné. Máme však ale dvě věci, kvůli kterým nechceme vidět ve hře(ani v hlavní linii ani v soukromých hrách) detailní popis sexu. Prvním důvodem je, že mezi námi jsou i lidi mladší patnácti let. Druhým je, že samotným pravidlem domény na které je naše fórum založené, zakazuje jakýkoli pornografický obsah, za což se i popisování sexu dá brát. Rozhodli jsme se to vyřešit následovně: 
         - Kdokoli, kdo bude chtít tyto "radovánky" popisovat si zažádá u administrátora na FB profilu o heslo na ChatBoard.

  7) Místo kde se postava nachází napište nad post, tučným písmem.  _______________________________________________________________________


  Ve zkratce o osudu


    - Osud je jediný, který může hrát za ostatní hráče.
    - Osud může kdykoli vstoupit do jakékoli soukromé hry i beze svolení hráčů.
    - Cokoli napíše osud, to je dáno - pokud napíše, že městem běhají jednorožci tak to tak prostě je.
    - Osud může "darovat" hráči nějaký předmět.
  Hráče mažu, pokud dlouhodobě ignorují pravidla. Ovšem, že je prvně napomenu..pokud se to nezmění, tak nám mohou zamávat.


   Právě je Wed Jun 20, 2018 7:48 am