Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Aug 11, 2017 8:37 pm

Dům

Venku nic moc nebylo. Její dům asi nebyl na nejrušnější ulici ve městečku. Kolem prošlo dohromady asi pět lidí, nic moc oproti San Hillesh. 
Když jsem byl zažraný do pozorování jejího parapetu tak jsem uslyšel kroky a vrzání dveří. Otočil jsem se na ni. "Super." Kývl jsem na její oznámení, že je tady a vykročil jsem k ní. Musel jsem uznat, že jí to slušelo. Ačkoli na ní šaty působily dost usedle. Ale modrá k ní seděla dobře. 
"Přemýšlel jsem, že tě vezmu někam na oběd, pokud nejsi proti." Usmál jsem se na ni. Pohled mi sjel na pramen vlasů který se jí uvolnil z drdolu a lemoval teď její tvář. Měl jsem nutkání jí jej zastrčit za ucho, ale došel jsem k závěru že takhle jí to sluší víc. "Doufám, že máš hlad." Podotkl jsem k ní s úsměvem a pak čekal jestli bude chtít jít nebo ještě něco chce udělat.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Aug 11, 2017 9:31 pm

Dům

Vyposlechla si jeho návrh, kam by mohli jít. Celkem se nad návrhem zamyslela. Nebyl to špatný nápad.. "Ne nejsem proti. Půjdu ráda." Souhlasila s roztomilým úsměvem na tváři. Ví, že by měla něco pojíst a jak bylo vidno na stolku v obýváku, snídaně se ani nedotkla, jelikož byla celkem oschlá, když usnula. Nedalo se nevšimnout, že si ji prohlíží, ale nic neřekla. "Ale jo. Nic sem dnes nejedla, neměla sem moc chuť." Odpověděla. "Tak pojďme." Pobídla jej a rozešla se ke dveřím, kde měla kabelku s důležitými věcmi. Vlastně měla jen jednu kabelku. Vyskakovat si nemohla, ale nestěžuje si. Nepotřebuje milion věcí.. Vytáhla z malého botníku bílé balerínky nazula si je. Ještě je neměla na sobě, jelikož neměla kam pořádně chodit, což ani to ji netrápilo. Držela se spíše vzadu.. dál od lidí, ale tohle.. povyražení bere jako změnu. Dost totiž pochybuje, že by on byl na delší vztahy, takže tomu moc nedává šanci. Popadla klíče od domu a otevřela dveře. Čekala na něj, až projde a obuje se, aby mohla zaknout a odejít.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Aug 12, 2017 10:17 pm

Dům -> Restaurace

Nebyla proti, dobrý začátek. Spokojeně jsem sledoval její roztomilý úsměv a pomalu se přesouval ke dveřím. Ona se mezitím zmínila ještě o tom, že nejedla protože neměla chuť. Bylo mi to nějako šumafuk, asi mi nedošlo že touhle dobou by už jíst měla. Každopádně jsem to bral spíše jako plus, doufal jsem že se nebude na obědě nějak upejpat. "Tak doufám, že se nebudeš držet na uzdě tam." Odpověděl jsem jí nakonec jen. 
Mezitím co se obouvala jsem já vyšel ven a nazul si svoje tenisky. Když kolem mne prošla, vykročil jsem svižně k ní a nabídl jí rámě s rošťáckým úsměvem na tváři. Ať už přijala či ne, já jsem se pomalu ale jistě vydal k místu, kde by podle mých zdrojů(bůh žehnej google mapám) měl být nějaký lepší podnik.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Aug 12, 2017 11:02 pm

Dům -> Restaurace

"Uvidíme.." Zamumala jen an jeho slova. Tohle si možná mohla opustit, ale nač by lhala?? Něco by měla sníst, to je pravda.. U ní je akorát problém takový, že se nechce nechat.. od nikoho vydržovat?? Proto jestli ji vezme do nějaké drahé restaurace neví, jak se s tímto popere.. Nadechla se a jak vyšel, zamkla dveře a klíčky schovala do kabelky. Když ji nabídl rámě, bylo asi neslušné odmítnout, proto jej s pokývnutím hlavy přijala. chytla se jej jemně a kráčela po jeho boku. Těch pohledů okolo se nedalo nevšimnout. Možno závidí?? Neví a ani ji to celkem nezajímá. jde vedle něj jako obyčejná dívka, ne někdo, kdo se nad ostatními povyšuje. Petvařovat se nechtěla a měnit taky ne. Rozhlížela se okolo, i když by lhala, kdyby řekla, že ji ty pohledy neznérvozňovali.. Nerada poutala pozornost. Zřejmě je všude oblíbený, což ji osobně nezajímalo. Názor na něj má stejný. Do zadku mu určitě lézt nebude.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Aug 14, 2017 8:41 pm

Restaurace

Uculil jsem se nad její odpovědí, byla nějaká chladnější. 
Každopádně jsme se obuli a vyrazili, cestou se na mě čas od času někdo koukl, nechápal jsem důvod proč. Většinou znali mé jméno, moji tvář znalo jen několik málo, inu třeba jsem prostě jen takový fešák. Zazubil jsem se a zatočil doleva. Moje rámě přijala, což mě potěšilo. 
Netrvalo to moc dlouho a viděl jsem onu restauraci ke které mě mapy předtím navigovali. Otevřel jsem dveře a pustil ji dovnitř, poté jsme se automaticky usadili ke stolu.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Aug 14, 2017 9:18 pm

Restaurace

Držela se samozřejmě u něj. Sama vůbec netušila, kde nějaká restaurace je. Hádá, že on se tu lépe vyzná, než ona. Bylo delší dobu ticho, ale ona sama moc upovídaná nebyla.. ne, že by se s ním o ničem nechtěla bavit, ale přeci jen byla taková.. tichá myška, co moc nenamluvila.. Nakonec došli k restauraci, načež poděkovala a prošla první. Usadila se naproti němu a porozhlédla okolo. Vlastně si nepamatuje, že by někdy v restauraci byla.. Možná na začátku vztahu ji do nějaké vzal Kahn, ale není si zrovna moc jistá.. Ono to ani nebylo důležité. Hned myšlenky zahodila a zkoumala okolí, ale zase ne moc, aby vypadala nějak divně. Už tak, jak se dívala, nikde neviděla nikoho, kdo by měl zrzavé vlasy, na co tady asi moc lidí nebylo zvyklých.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Aug 25, 2017 10:37 am

Restaurace

Spolu s Charlotte jsme tedy došli, usadili se ke stolu a seděli. Char se rozhlížela kolem a já si všiml několika pohledům, které k ní směřovaly. Nebylo se čemu divit, Charlotte byla krásná dívka. Usmál jsem se když jsem viděl jak si to kolem prohlíží. Sám jsem pohledem bloudil kolem také, nebylo to tady špatné. "Tak..snad se ti to tady líbí." Pousmál jsem se na ni a tázavě ji pozoroval. 
Netrvalo to moc dlouho a přišla servírka, která mi byla z nějakého důvodu dost povědomá. Na nás oba se dívala dost nehezky, za celou dobu nepromluvila, jenom k nám položila jídelní lístky. Netrvalo to moc dlouho a sepnulo mi kdo to je. "Chantall?" Oslovil jsem černovlasou, drobnou dívku s momentálně hodně umělou fasádou a čekal jak odpoví. "Ano?" Odpověděla vrčivě a nehezky hodila pohledem po Charlotte. "Já jen jestli jsi to ty.." Broukl jsem a pobaveně se pousmál. S Chantall jsme se nerozešli v dobrém..vlastně jsme se v příliš dobrém ani nescházeli. "Mě vodu." Řekl jsem nakonec když jsem uznal, že s ní moc mluvit nechci a koukl jsem se na Charlotte. "Co si dáš ty?" Optal jsem se jí s poloúsměvem, doufaje, že odpoví co nejdříve aby Chantall odešla.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Aug 26, 2017 3:13 pm

Restaurace

Stále se pohledem rozhlížela do doby, než na ni promluvil. Pohledem se vrátila k němu přímo do jeho očí. Na jeho slova pokývla hlavou a usmála se mile. "Ano líbí." Odpověděla mu. Servírku si prohlédla celkem rychle a jejích nemilých pohledů se nedalo nevšimnout. Nechápala však proč. Nikdy nikomu nic neudělala, to by si jinak pamatovala a nebylo by to schválně. Hlavou ji přelétla spálená podoba jejího ex přítele a jen se malinko otřásla. On stejně promluvil na onu servírku, kterou očividně znal. Pohledem přejížděla jak po ni, jak po něm. Možná se mezi nimi stalo, proto ty pohledy, ale co.. do toho se míchat nechtěla. Nikdy se takto do soukromí skoro cizí osoby nestarala a měnit to nebude. Při jeho otázce, pohlédla znovu na Fabiana. "Taky vodu." odpověděla po chvíli. Nechce utrácet, jelikož opravdu nemá moc peněz. Nenápadně koukla na servírku, jak přeci jen odchází.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Aug 27, 2017 9:00 pm

Restaurace

Chantal uměla být doopravdy nepříjemná. Se mnou byla více méně jenom kvůli penězům. Typická zlatokopka, ale tak co naděláme, někdo už je takový. Neříkám, že by mi utrácení nějak vadilo, ale zrovna ona byla z těch, která uměla slušně zatočit i s mým kontem.
Povzdechl jsem si a pak jsem se podíval na Charlotte, která si objednala stejně jako já. 
Po Chantal tu zůstali jídelní lístky, tak jsem jeden zvedl a postrčil jej k Charlotte, druhý jsem si podal sám. Nevěděl jsem co si dát, nějak jsem ani neměl chuť na nějaké jídlo. Zhluboka jsem se nadechl abych potlačil zívnutí. 
Když jsem o tom tak přemýšlel, napadlo mě jestli si uvědomuje, že mě její schopnosti včera nijak znatelně nepřekvapily a jestli jí to nepřišlo divné. Navíc..mám pocit, že jsem jí řekl, že kdyby jim řekla, že jí z rukou vyšlehly plameny nebyla by jediná koho by tímhle uvrhla do problémů..nebo ne? Chm, to je jedno. Nechtěl jsem jí připomínat včerejšek, jen by ji to rozhodilo a rozrušilo, což bylo pochopitelné. 
Konečně jsem našel na lístku něco, co mi přišlo jako poživatelné a co bych si s chutí  dal. Zavřel jsem lístek a koukl se na ni. Měl jsem vybrané mořské plody..překvapilo mě, že je tu mají, ale nestěžoval jsem si. Krevety, kalamáry, ústřice, veškeré ryby na všechny způsoby jsem měl rád a s radostí si je dám i teď. Navíc k tomu měla být i sladká chilli omáčka, což mi do noty káplo také. 
"Jestli se koukáš po levnějších jídlech, mohu tě ujistit, že moje peněženka unese mnohem více než si myslíš. Alespoň pro teď se neupejpej." Pobídl jsem ji s laškovným úsměvem na rtech.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Aug 27, 2017 9:25 pm

Restaurace

Vrátila se pohledem k Fabianovi. Nechtěla vypadat opravdu divně, aby upoutala zase více pozornosti, i když ty pohledy, které na sobě cítí, nejsou zrovna příjemné, ale i tak se je snaží ignorovat, jakože se vůbec nic neděje. Neměla se ani za co stydět, jelikož se oblékla co nejslušněji, aby nijak nevyčnívala, ale ne, že by se v tom cítila nejlépe.. tohle moc její styl nebyl, ale pro dnešek to nějak přežije. Nadechla se a převzala lístek, kdy místo slov děkovně přikývla. Věnovala mu úsměv, ať už jej viděl, či nikoliv. Neřešila jej a hledala něco normálního v jídelním lístku. Popravdě?? neví, co by si měla dát a v restauraci taktéž nikdy nebyla. Byla natolik zakoukaná do jídelního lístku, že když na ni promluvil, slabě sebou cukla. Zvedla pohled od lístku k němu a i když s váháním, tak souhlasila. Ne, že by se chtěla nechat vydržovat, ale když ji to "dovolil"... "Jsem zvyklá neutrácel, ale děkuji." Pousmála se na něj. Pohledem se vrátila k jídelnímu lístku. Našla to, co by ji vyhovovalo. Odložila jej a více se narovnala. "Dobře, mám vybráno." Oznámila a pohlédla na něj i zase okolo. Všichni najednou odvrátili pohledy on ní, jakoby se nic nestalo.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Sep 01, 2017 12:05 am

Restaurace

Vzala si ode mě lístek a začala se jím probírat. Vypadala poměrně nesvá, něco jí tu asi nesedělo. Trochu mě to mrzelo, ale nehodlal jsem na to hned tak upozornit. 
Její úsměv mě nemálo potěšil a tak jsem jí jej vřele oplatil. 
Nějakou chvíli do lístku koukala, když jsem jí pak řekl, ať po cenách nekouká tak sebou trhla. Nelíbilo se mi, že jsem ji vystrašil, ale bylo to roztomilé, tak jsem se jen pousmál a naklonil hlavu ke straně. Poděkovala za možnost nekoukat na ceny a já kývl hlavou. "Není problém." Zazubil jsem se na ni. Téměř jak odložila lístek, přicupitala k nám Chantal. Lidi kolem moji společnost hladově sjížděli pohledem. Byl to dobrý pocit. 
Chantal na nás shlížela dost povýšeným pohledem, což jsem jí pobaveně oplácel. Objednal jsem si co jsem potřeboval a přitáhl si k sobě sklenici s vodou, kterou přinesla. Moc bych se nedivil, kdyby mi v pití plaval její flusanec nebo kdyby to otrávila. Jaká smůla, že mě by jed nezabil.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Sep 01, 2017 12:34 am

Restaurace

Pohledem přejela po servírce, ale jen, když se nedívala. Nepotřebuje vidět na jejím výrazu, jak by ji nejraději otřískala hlavu o nějaký chodník či něco horšího.. Raději tyto myšlenky zahodila, aby si nepokazila večer. Pohledem zůstala na sklenici s vodou, kterou ji přinesla, než ji vzala do ruky a napila se. Upila celkem dost, ale něco ji přišlo opravdu divné.. Pila vodu tolikrát, ale tato chutnala opravdu zvláštně.. Nechala to plavat a položila sklenici zpátky na stůl. On už si objednal, takže asi byla řada na ní. "Dám si salát" řekla s úsměvem a pohledem upřeným na ni. Nepodívala se na ni zrovna hezky, ale nechápe proč. Nic ji neudělala, tím si je naprosto jistá.. Po chvíli se stejně napila znovu, i když ji tato voda zrovna moc nechutnala. Ona si požádat o další?? Nechce vypadat, jako vybýravý člověk..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Sep 01, 2017 11:10 am

Restaurace

Chantal nám tedy donesla vodu kterou jsme si žádali a vyslechla si naše objednávky. Poté co si objednala Lotte, měla nějakou poznámku jako "stejně to už nedojíš". Trochu mě to překvapilo, každopádně jsem byl prozatím tiše a jen si podal svoji sklenici s vodou. 
 Z vody jsem si upil jeden doušek. Moje byla dobrá, žádná odchylka od toho, jaká by měla být normálně, jak jsem se tak koukal na Charlotte, asi jí to moc nechutnalo. Zvláštně se u toho tvářila, ale asi na sebe nechtěla upozorňovat. "Děje se něco?" Zeptal jsem se s náznakem nervozity. To co řekla předtím Chantal a teď to, jak se chová Lotty..doufal jsem, že je vše v pořádku.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Sep 01, 2017 11:22 am

Restaurace

Začínala pociťovat, že se něco děje. Něco bylo hodně divného, ale té vody se už radši nedotkla. Cítí se nějak slabě a trochu i malátně, že si ani neuvědomila, že něco řekl. Oči se ji začali klížit, i když se snažila vydržet. Vůbec neví, co se to s ní děje jen ví, že se to neděje kvůli jejímu srdci, tím si je jistá.. Promne si oči opatrně, aby si neshodila brýle a několikrát zamrkala, ale vše se ji začalo mlžit, než ji hlava padla celou svou váhou na stůl. Ruce jemně měla položené na stole a o sobě nevěděla. Co na to říct.. nuceně usnula. Nechtěla spát a ani by se nedivila, kdyby neupoutala všech pozornost. Teď už je jí to jedno. Spí, jako zabitá.. dost tvrdě.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Sep 01, 2017 11:36 am

Restaurace -> Fabianův dům

Sledoval jsem jak se začala chovat. Bylo to divné, nelíbilo se mi to. Každopádně když jí padla hlava na stůl a ona jednoduše odpadla. "Sakra.." Zaklel jsem a pak se k Lotte přesunul a klekl k ní. Sáhl jsem po její sklenici s vodou. Chutnala špatně, měla mi něco říct a nepít to. Promnul jsem si kořen nosu, právě ve chvíli kdy přišla Chantal a s úsměšným pohledem položila jídlo na stůl. "Vaše objednávka." Chytila si přitom sukni do ždibíčku a jemně přičupla. Vražedně jsem ji sledoval, pak ji jednoduše čapl za paži a stáhl ji na zem, nehledě na to, jestli se udrží. "Tohle byla chyba holčičko." Zavrčel jsem jí do ucha a pak ji pustil, že sebou na zem řízla vedle mě. Z peněženky jsem vytáhl nějaké peníze a nechal je na stole. Bylo mi jedno jestli to je víc nebo míň. Přešel jsem k Lotte a zvedl jí hlavu. Nevnímala, byla v limbu. Povzdechl jsem si a pak si ji z židle něžně vzal do náručí. Moc jsem nepřemýšlel co dělat. K ní domů se mi nechtělo, tak jsem se vydal k sobě. Sice to bylo dál, ale to mi nijak nevadilo. 
Netrvalo to moc dlouho a už jsem byl před dveřmi. Zablácené tenisky jsem nechal v botníku, v domě nás přivítal psí štěkot. Nic moc jsem nad tím nepřemýšlel a odnesl ji do svojí ložnice na velké letiště. Přemýšlel jsem, jak se asi bude chovat až se probere. Vzhledem k tomu, že jsem tyhle Chantaliny triky tak trochu znal, jsem jí donesl aspirin a sklenici vody a nechal to ležet na nočním stolku. Boty jsem jí zul a odnesl dolů do haly. Sám jsem se poté odebral na zahradu s tím, že ji třeba později půjdu zkontrolovat. Mezitím jsem házel aport psovi.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Sep 02, 2017 1:33 am

Restaurace -> Fabiho dům

Po celou dobu byla naprosto mimo. Ten den prospala a rozhodně se neprobouzela, ani to tak nevypadalo.. Asi ji do toho pití hodila fakt něco silného a vypila celkem toho dost.. Začínala se probouzet až na druhý den ráno. Pomalu pootevírá oči a jemně sebou zavrtí. Její pohled je dost rozmazaný, jelikož nemá na sobě brýle. Pomalu se přetočí na záda, jelikož spala na břichu. Posadí se a dlouho se snaží nahmatat brýle, než se ji to povede. Nasadí je a překvapeně zamrká. Nepoznává to tu. Na ní je to tu.. Moc luxusní?? Pohledem dost dlouho zůstala na Fabianovi. Neví, co se tu děje. Popravdě si nepamatuje, co se vlastně stalo. Trochu díky tomu zpanikařila. Vlasy má rozpuštěné. Sudnala ze sebe peřinu a ano, moc nebyla ve stavu, kdy by dokázala běhat maraton. Pomalu se vyhrabala z postele, i když zavrávorala, ale udržela se.. Snažila se být na tom líp a přijít na to, co se vlastně stalo. Ve všem měla naprostý guláš.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Sep 02, 2017 12:30 pm

Fabianův dům

Neměl jsem v plánu s ní spát v jedné posteli, mohlo by jí to poměrně rozhodit, když by se probrala. Namísto toho jsem většinu noci chodil po domě a jen tak koukal, nebo seděl u stolního počítače. Plus jsem vyřídil dva pracovní telefonáty. Když už jsem nevěděl co dělat tak jsem došel za ní do své ložnice a sedl jsem si do křesla, kde jsem později i usnul. 
Probudil jsem se až na druhý den ráno, jen malou chvíli po Lotte. Pořád jsem ale seděl na místě a ani se nehnul, ani neotevíral oči. Až po nějaké té chvilce jsem hlavu zvedl a pohled na dívku upřel. Vypadala zmateně, byla roztomilá, když byla takhle rozcuchaná a koukala jako sůva z nudlí. "Dobré ráno." Pousmál jsem se při pohledu na ni.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 03, 2017 6:36 pm

Fabiho dům

Všimla si, že se probudil a pozoroval ji. Hned odvrátila od něj pohled, aby to nevypadalo až tak divně.. Zarazila se. Ráno?? Cože?? Když zahloubá v paměti, bylo odpoledne.. "Dobré ráno.." Zamumlala váhavě, ale pak si dávala věci kolem a kolem.. "Co tu vlastně dělám?? Já nebyla v.. práci??" Z toho opravdu byla celkem rozhozená, jelikož o tu práci může taky přijít.. měl to být její druhý den. Sáhla si na vlasy, které měla jako vrabčí hnízdo, proto se je snaží aspoň trochu srovnat. Upřímně se za sebe styděla a to opravdu neví, co se stalo.. Vypadá hrozně a k tomu její šaty jsou zmuchlané, jak se asi dost převalovala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Sep 04, 2017 12:23 pm

Fabianův dům

Pousmál jsem se nad jejím výrazem. Vypadala pravdu nechápavě. Rozhlížela se zmateně kolem, přemýšlel jsem jestli náhodou neměla jít do práce, pokud ano a nebyla tam..mohlo to být poměrně problém. Přinejhorším bych nějak podplatil šéfa, vždyť se tak moc nestalo. 
"Včera při tom obědě jsi omdlela. Nevěděl jsem co dělat, tak..jsem tě odnesl k sobě domů." Odpověděl jsem jí a povzdechl si. "V práci jsi nebyla, domluvím to nějak s tvým šéfem, nebudou problémy." Ujistil jsem ji a zvedl se, pomalu jsem šel k ní a pak si sedl na postel vedle ní. 
"Jestli chceš, tak v tamhle té skříni je nějaké dámské oblečení, určitě bys tam našla i něco na sebe." Naznačil jsem rukou směr. Spousta mých slečen se ke mě pomalu stěhovala a potom u mě nechala dost věcí, když odešla.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Sep 04, 2017 12:39 pm

Fabiho dům

Jestli o tu práci přijde, nebylo by to dobré.. Jak by platila malý byteček a sobě jídlo?? neměla by žádné příjmy, což by dobré nebylo.. A ona opravdu nechce skončit na ulici úplně sama.. to už by vážně nezvládla.. Vyposlechla si ho a i tak se cítila nejistě. Jak to, že byla v bezvědomí tak dlouho?? Pochybuj, že by to mohlo být kvůli nemoci, ale on taky člověk nikdy neví.. Nadechla se a pohlédla na něj, až si sedl vedle. "To je opravdu divné.. V ten den mi bylo celkem fajn.." Vydechla zmateně. No.. samozřejmě až na nějaké vyjímky.. Označování se jako nějakou vražetkyni a občasné problémy se zlobivým srdcem. Když mluvil o oblečení, koukla tím směrem, kam ukazoval. "Ty jsou od tvé přítelkyně nebo..." Optá se, ale je mu jasné, co tím chce říct.. Kde k němu přišel, ale ptát se ho přímo ji přišlo hloupé..

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:12 am