Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Jul 25, 2017 5:07 pm

Ulice

Na její odpověď jsem se usmál. To bylo vyhovující. "Fajn..tak já někdy během zítřka dojdu." Usmál jsem se na ni mile a pokračovali jsme v chůzi. "Netušil jsem, že jsi tu tak krátce..vypadáš poměrně zaběhle." Podotkl jsem k ní uznalým tónem. Opravdu vypadala, že je tu delší dobu..nebo si jen našla novou práci. Chm, čert ví. 
Ozval se řev a já se  jen stihl otočit. Kulku jsem schytal do krku a okamžitě jsem cítil krev. Zalkl jsem se a zlomil se v pase. Bolest byla veliká i na poměry upíra. Každopádně jsem se snažil to přestát, což tak úplně nešlo, trefil s dost dobře, ačkoli to asi nebyl vzhledem k alkoholu pravděpodobně jeho záměr. Okamžik jsem tomu ještě vzdoroval, než jsem se složil na zem. Okamžik se mi zatmělo, bylo to poprvé co mě někdo postřelil a hodně to bolelo. Ležel jsem na zemi, tekla ze mě krev. Mezitím moje tělo tlačilo kulku ven z rány a běžela regenerace. Za chvíli o kulce nebudu vědět. 
V tom všem jsem viděl, jak Charlotte natáhla ruce proti tomu muži a z nich vyšly plameny. Už jsem chápal proč tak voněla. Nebyla člověk. 
Když jsem to tam tak sledoval, snažil jsem se postavit. Ona mezitím přiložila na krk mikinu, jemně jsem chytil její ruku a odtáhl ji, posadil jsem se a jen se pomalu rozdýchával, abych vydržel tu bolest. Měl jsem pocit, že snad kulka došla až k obratlům, jelikož jsem měl najednou dost zblokovaný krk. "V pořádku. Nic se nestalo.." Zašeptal jsem, jelikož jsem nechtěl moc namáhat hlasivky kvůli díře v krku. Pak jsem se začal rvát do sedu, abych se podíval na hořícího muže. "Musíš odtud zmizet." Sykl jsem k ní, když jsem se zvedl s její oporou na nohy. Jestli tu bude uprostřed silnice ležet upálená mrtvola, asi to bude dost zvláštní pro nás pro všechny. Bylo by nejlepší, kdybychom od toho byli co nejlépe. 
Muž už podlehl bolesti a jen ležel bezvládně na zemi, já si držel krk, ze kterého nepřestávala crčet krev.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Jul 25, 2017 8:36 pm

Ulice

Na jeho slova jen pokývla hlavou, více se k tomu nevyjadřovala. Byla z toho všeho v šoku, že si ani neuvědomovala, že by ho rána na krku zabila. Bylo by určitě nejlepší zavolat sanitku, ale nehnula se od něj. Když mu na ránu přikládala mikinu, odtáhl ji od sebe. Jen mu chtěla pomoct.. Mikina ji nakonec padla na zem a srdce bilo rychleji. Stála chvíli jak opařená, než mu pomohla na nohy. "Z-zmizet..??" Zamumala si tiše pro sebe a pohlédla směrem, kde leželo upálené tělo jejího ex. "Já nemohu..zabila sem ho.." Připadala si hrozně.. Jednoduše se z ní stal vrah.. takto dopadnout opravdu nechtěla.. Nedokáže to jen hodit za hlavu. Byla z toho naprosto zmatená, div tady opravdu nezkolabovala.. Ani nemohla.. sám byl zraněn a ještě aby se staral o ni. "Nechtěla sem.. jej zabít.." Vydechla, i když se ji hlas chvěl.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Jul 27, 2017 8:27 pm

Ulice

Mikina se válela na zemi a já slyšel jak jí srdce bije jako splašené. To nebylo dobré. Začal jsem se zvedat, nehledě na tu bolest, nemohl jsem nic víc dělat..měl jsem zakročit rychleji, ji odvést k ní domů a jít s ním vyjebat do nějaké té uličky. 
Když jsem se stavěl na nohy, pomohla mi. "Musíš..hned.." Sykal jsem, stále si držíc ránu. Když pak začala mluvit a litovat o tom, že jej zabila, chytil jsem ji pevně za paže. Byli jsme tak blízko sebe, že jsem pochyboval že jí bude můj dotek vadit. Zatřásl jsem s ní a díval se jí do očí. "Chatlotte, klid..klid..ano? Já se o to postarám, ty na to teď nemysli a jdi domů.." Snažil jsem se ji uklidnit. "Ale on chtěl zabít tebe. Byla to sebeobrana, rozumíš mi?" Mluvil jsem na ni dál. Nahlas, jasně, snažil jsem se aby mě vnímala. "Já musím do nemocnice, ty jdi teď domů, ano? Nesmíš o tomhle nikomu říct..nikomu..kdyby jsi to udělala, moc by ti to ublížilo."  Nemohl jsem jí říct, že by ji někam odvezli, pravděpodobně by ji testovali jako králíka a buď by se z ní snažili schopnosti dostat a "očistit" ji, nebo by jí rozpárali a snažili by se schopnosti přetáhnout na jiné lidi. A už vůbec jsem  jí nemohl říct, že jsem upír..pravděpodobně by ji to vyděsilo víc než fakt, že zabila svého ex.
"Odvedu tě domů..a ty tam zůstaneš a vyspíš se z toho, na tohle myslet nebudeš..jasné?" Nečekal jsem na odpověď a jednoduše se rozešel směrem kudy jsme šli, doufaje že mě následuje.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Jul 27, 2017 9:07 pm

Ulice

Opravdu ji z toho nebylo vůbec dobře.. Hlavně mrtvola vypadá dost.. nechutně.. Nejde na ní skoro poznat, jak vypadal. Zrychleně dýchala, stejně jako nemohla zpomalit své srdce. Pozorovala nechutně spálené tělo, jenž spálenina šla cítit, dokud ji silně nepopadl a netřásl s ní. I když se ji dotýkal, nic na to neřekla. Pohlédla mu do očí. Ano, cítila se dost vinně, ale i panikařila. Snažil se ji uklidnit, čemuž se pokoušela věřit. Ví, že má pravdu.. měla by se uklidnit, i když to pro ni není nic jednoduchého.. Poslouchala jej do konce, než ji pustil. Nedokázala na to nic říct. On se rozešel pryč. Chvíli se dívala na jeho tělo, než se přeci jen rozešla za Fabianem. Promnula si paže a trhaně se nadechla. Stále se ji v hlavě přehrávala ta situace. Nedokázala se přestat obviňovat. Jednoduše svou moc nedokáže kontrolovat. Neměla vůbec možnost, jak se v tom zdokonalovat. Když se v ní všechno nahromadilo, "vybouchne" a neví, co se pak stane. Její dům naštěstí daleko nebyl. Brzy k němu došli a ona zalovila pro klíčky. Když klíček chtěla strčit do zámku, vyklouzly ji z rukou na zem. Dřepla si pomalu, aby je vzala. Stála k němu zády. "P-promiň mi to... všechno.." Zamumlala nakonec a hlas se ji trochu chvěl.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Jul 27, 2017 9:50 pm

Ulice

Vypadala, že ji to hodně vzalo. Ale tak čemu se divit, podle všeho je mladinká a tohle je první člověk kterého zabila, ačkoli k tomu měla právo. 
Stále jsem ji držel a když jsem se konečně rozešel pryč, šla se mnou. 
Přemýšlel jsem co udělám s tělem, ale jelikož z něho nezbylo nic víc než spálenina tak to nejspíše zkusím odtáhnout k řece nebo tak něco...vše se uvidí, nějak to vymyslím. Už jsem jen chtěl aby byla pryč a já mohl vše zařídit. 
Nebyla to zase tak dlouhá cesta, prostě jsme došli na konec té ulice a pak několikrát zahnuli. Když jsme tedy došli k ní domů, nechal jsem ji vejít, asi si neuvědomovala v tom všem zmatku, že rána kterou jsem utržil by normálního člověka zabila. 
Když vešla do domu, omlouvala se mi. "V pořádku.." Usmál jsem se na ni s chroptivým hlasem a dále si držel ránu na krku. "Ty na to nemysli, a buď v klidu. Hlavně o tom NIKOMU nesmíš říct, dobře?" Snažil jsem se z ní dostat souhlas.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Jul 27, 2017 10:04 pm

Ulice -> Dům

Chvíli stál mezi dveřmi k němu zády, než se k němu přeci jen otočila čelem. Trvalo jí, než mu pohlédla do očí. Znovu ji zdůrazňoval, že o tom má mlčet.. Samozřejmě, že se chtěla udat na policii, ale neví, jak by jim vysvětlila jeho uhoření, aniž by se neprozradila.. Slabě se nadechla a koukala na něj. "Dobře.. budu o tom mlčet.." Musela nakonec souhlasit. Ano, bylo to pro ni opravdu těžké a byla natolik v šoku, že si takové věci jednoduše nedávala do kupy. Chvíli tak jen tak stála, ale to už od něj odvrátila pohled. "tak.. dobrou noc.." Zamumlala, než vešla dovnitř a dveře za sebou zavřela. Bylo ji to trochu blbý, ale co teď jiného mohla dělat?? Hlasitěji si vydechla a přešla do kuchyně, kde z kabelky vytáhla plastovou krabičku s prášky na její srdce a jeden zapila. Nechce, aby to s ní tady seklo. Měl ale pravdu.. měla by si jít lehnout. Zašla do svojí ložnice, kde se převlékla a sedla na postej, jenž ji nohy visí dolů z postele. Neví vůbec, zda usne..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 29, 2017 2:36 pm

Charlottin dům -> Ulice -> Les

Okamžik jsem tam ještě stál spolu s ní na zápraží, než konečně odsouhlasila že nic neřekne. "Dobře.." Odpověděl jsem jí šeptem a udělal krok od jejích dveří. Musel jsem být rychlý. Stále jsem si v hlavě urovnával co s ním přímo udělat. Nakonec se začala loučit. "I tobě." Odpověděl jsem jí a sledoval jsem ještě okamžik dveře které už byly zavřené. Zůstal jsem stát tak dlouho, dokud jsem ji už neslyšel, pak jsem se rozeběhl okamžitě zpátky k tělu. V krku mi pořád zela díra a krkem jsem nemohl moc hýbat. Nešlo to. 
Každopádně jsem mohl přestat brzdit regeneraci, což znamenalo, že mi po chvíli kulka vypadla z krku a krk se začal pomalounku hojit. 
Došel jsem k tělu, které tak nějak ještě drželo pohromadě a se znechucením jej vzal do náručí. Vzal jsem všechno co tam z těla bylo a ten "mastný flek", respektive to co se nedalo vzít do ruky nakonec smetl do svojí košile, které mi bylo upřímně líto více než toho mrtvého. Poté jsem se už jenom svižným tempem rozeběhl k lesu. Měl jsem v plánu jej dát někam pod hory, do toho starého, zatopeného dolu. V té díře byla spousta potvor které tělo uvítají jako potravu a během pár dní z něj nezbude mnoho. Nakonec jsem to tedy tak udělal a tělo do oné tůně hodil, čekal jsem, že bude plavat, naopak se ale velice rychle potopilo, což jsem doufal že bude trvale. Poté co jsem tělo "uklidil" jsem se vracel k městu - domů.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 29, 2017 5:04 pm

Dům

Promnula si paže a otřepala se. Až po chvíli si všimla, že je od jeho krve, což ji vyděsilo. Chvíli jen tak koukala na třesoucí se ruky od krve, než opatrně vstala a rozešla se do koupelny. Hodila si sprchu, načež vypotřebovala sousty mýdla. Avšak pocitu viny se zbavit nedokázala. Do svého pokoje přešla jen zamotaná v ručníku. Do toho, v čem spala, se jednoduše nevrátí. Vzala si čisté věci na sebe, zhasla světlo a přeci jen ulehla do postele. Zachumlala se pod peřinu a koukala směrem ke stropu. Trvalo však hodně dlouho, než se ji přes hrůzné myšlenky dokázala usnout. Házela sebou však celou noc. Rozhodně se moc nevyspí...
Celou noc se převalovala, jelikož se ji před očima stále objevoval hnusně spálený její bývalý přítel. Jestli ji bude strašit ve snech, asi nikdy neusne. Když se pomalu rozednívalo, vylezla z postele. Aby nebyla tak unavená, šla si hodit chladnější sprchu. Když vylezla z vody, utřela se a oblékla si volnější světle modré triko s dlouhým rukávem a volné černé tepláčky. Udělala si něco k pití, přičemž zapila prášek na její srdce. Připravila čaj a něco k snědku. Vše si vzala do obýváku, přičemž pak přibrala i knihu. Jídla se nakonec stejně nedotkla, jelikož ji přešla chuť. Seděla v křesle v tureckém sedu. Popíjela čaj a u toho si četla, dokud ani sama neví jak, usnula. Kniha ji zůstala položena na nožkách a čas ji vlastně plynul pod rukama.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Aug 09, 2017 8:13 pm

San Hillesh -> Minew -> Charlottin dům

Včerejček mi ani nijak vyloženě neležel v hlavě. Spíše mi to bylo tak nějak jedno, on prostě odešel. A to se stává poměrně často. Jelikož jsem nechtěl aby si něco myslela, na krk, na místo kde jsem měl ránu jsem si "obklad", aby nejančila co se to dělo a proč tam nemám ani jizvu.
Ze San Hillesh jsem šel stejnou cestou jako včera a viděl jsem, že po dívce na které jsem si smlsnul tam není ani stopy. Tudíž ji odtud někdo odnesl do nemocnice pravděpodobně. 
Přešel jsem lesní pěšinou kousek od kolejí. Moje cesta směřovala k Minew. 
Když jsem přešel po lávce přes řeku tak už nebyla cesta dlouhá. Najít její dům mi zabralo jen pár minut. 
Na sobě jsem měl zablácenější tenisky, temně modrou košili s krátkým rukávem doplou až ke krku a rifle. Jazykem jsem si pohrával s piercingem a mířil jistým krokem k prahu jejích dveří. 
Postavil jsem se před ně a zazvonil na zvonek, čekaje co bude dál.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Aug 09, 2017 8:53 pm

Dům

Usnula celkem tvrdě a vlastně nevěděla, jak dlouho. Trhla sebou, až když zaslechla zvonek. Málem ji kniha sklouzla z noh, ale pomalu se uklidňovala. Knihu zavřela a odložila na stolek, přičemž opatrně vstala, aby dotyčný nečekal za dveřmi moc dlouho. Zívla a promnula si oči a došla ke dveřím. Otevřela je a spatřila Fabiana. "Ahoj." Pousmála se na něj a prohlédla si jej. Zablácených tenisek se nedalo nevšimnout. Vypadala dost unaveně, ale to u ni nebylo teď podstatné. "Jak je ti??" Optala se ho, jelikož včera přeci jen dost krvácel. Starostlivost v jejím hlase šla trochu poznat, už byla jednoduše taková..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Aug 09, 2017 9:00 pm

Chatlottin dům

Netrvalo to dlouho a uslyšel jsem kroky, hned poté se otevřeli dveře. Charlotte vypadala jako vyvoraná myška. Unavená, trochu rozcuchaná. Usmál jsem se na ni trochu rozpačitě. "Ahoj..jdu nevhod?" Optal jsem se jí s jemným úsměvem a trochu nevybíravým způsobem udělal krok více k ní. 
"Je mi dobře, včera se na to doktor podíval. Prý to nebyla nijak vážná rána, vlastně jen prošla přes kůži a nic víc." Usmál jsem se. Lhal jsem. Kulka se včera dostala až k obratlům a já kvůli ní nemohl pořádně hýbat hlavou. "Během pár týdnů nebude ani jizva." Dodal jsem ještě s úsměvem. 
"Jak se cítíš ty? Nechceš jít spát? Klidně se sejdeme jindy." Navrhl jsem. V hlase mi zněla starostlivost, na druhou stranu jsem pryč nechtěl.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Aug 09, 2017 9:28 pm

Dům

Je pravdou, že ji zrcadlo dnes úplně uniklo a vlastně neviděla ani hřeben. Na jeho slova zavrtěla hlavou."Ne nejdeš." Odpověděla a sledovala jej. Neuniklo jí, že se k ní přiblížil. Pokud těma zabahněnýma botama nevleze dovnitř, je jí to nějak jedno. Poslouchala jej však. Byla natolik unavená, aniž by opravdu si dala věci do pořádku. "To je dobře, ale.. omlouvám se za něj." Zamumlala a lehce si prohrábla vlasy, aby nevypadala až tak hrozně, ajk ve skutečnosti vypadaly. "Je mi fajn, nemusíš si dělat starosti.." Odpověděla. Jde o to, že domy by na to stále myslela. Bylo by pro ni lepší vypadnout z bytu a provětrat hlavu. Obviňoval se asi sebe nikdy nepřestane. Neměla v úmyslu nikoho zabíjet..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Aug 10, 2017 11:14 am

Dům

Kývl jsem hlavou, že tedy fajn. Bylo dobře že jsem nešel nevhod, nechtělo se mi nikde čekat. Nebo odejít zpět do města s prázdnou. Všiml jsem si jejího pohledu a trochu zaraženě sledoval, kam směřoval. Když jsem si uvědomil jak špinavé mám boty, nejistě jsem se podrbal na zátylku. "Mno..eh.." Chvíli jsem nevěděl co říct. "Mám počkat venku nebo mě pustíš dovnitř, s tím že si očistím boty..?" Koukl jsem se na ni pobaveně, mezitím co jsem si blátem ztěžklé boty začal čistit o trávník, na který jsem pomalu slezl. 
Znovu se omlouvala za toho muže. "Už jsem ti jednou řekl ať na to nemyslíš. Byl to idiot co neměl nejmenší právo se tě dotknout, natož ti ublížit. To co jsi udělala bylo správné, byla to sebeobrana." Díval jsem se jí upřeně do očí. Měla temné, hluboké..moc hezké..nevšimnul jsem si toho už včera? He? 
Nakonec ještě prohlásila, že je jí fajn. "Dobře." Kývl jsem tedy poněkud neznatelně a pak se pomalu koukl kolem. Přemýšlel jsem kam ji vzít. Pořád jsem od včerejška nic neměl. Asi zkusím klasiku - cukrárna/kavárna nebo tak něco.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Aug 10, 2017 1:32 pm

Dům

Nadechla se a stále na něj koukala. "Až si je očistíš, ale.." Chtěla dodat, že ne na tomto trávníku, ale už bylo pozdě, tak nad tím mávla rukou. "Ale vyzuješ se přede dveřmi, ano??" Dodala nakonec a otevřela dveře více, aby mohl potom projít. Rozhodně nechtěla mít svinčík ve svém malém domečku. I když se ji snažil uklidnit, nedalo se jen tak lusknutím prstu na vše zapomenout. Nemělo však cenu se k tomu více vyjadřovat, proto už nic neřekla a jen si povzdechla. Prohrábla si vlasy a jen čekala, než vejde. Zajímalo ji však, kam půjdou, jelikož se doma teď moc zdržovat nechce.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Aug 10, 2017 4:08 pm

Dům

Z jejích slov jsem usoudil, že jsem si je měl očistit o cokoli jiného než o její trávník. Nu což, je to jenom trocha hlíny, to tu trávu nezničí. Jakmile zaprší bude zase čisto. Koukl jsem se po ní a odkýval jí její žádost, abych se vyzul přede dveřmi. Také jsem tak učinil. Zul jsem se přes patu a boty odložil na schodek před jejími dveřmi. 
Ustoupila a nechala mě vejít, tak jsem vkročil dovnitř a rovnou se rozhlédl. Měla to tu poměrně hezky zařízené. Ačkoli bylo znát že to není vyloženě na vysoké noze. 
Otočil jsem se na ni. "Tak..počkám na tebe tady. Určitě chceš mít čas na upravení se..omlouvám se ti, včera jsem zapomněl na domluvení se na čase kdy přijdu." Usmál jsem se a lehce při tom vycenil zuby. Piercing mi při tom přejel přes zuby, což jemně zaskřípalo. Ale to jsem slyšel jen já sám.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Aug 10, 2017 5:57 pm

Dům

Když vešel nakonec dovnitř a neměl problém s tím, že se musel zout venku, zavřela dveře. Dost pochybuje, že by jeho zablácené boty nikdo neukradl. Stála kousek od něj a sama se taky porozhlédla po svém domě. Nemá určitě takový luxus, jako on, ale kdyby chudými lidmi opovrhoval, asi by tu teď nebyl. Poslouchala jej a čekala, až domluví, přičemž mu pohlédla do očí. "Neomlouvej se. Včera na to ani nebyla.. vhodná chvíle." nevěděla, jak jinak včerejšek shrnout co "nejlíp". "Dáš si aspoň něco??" Optala se ze slušnosti. Chtěla mu aspoň něco nabídnout, jak se patří a sluší. Kdyby nic nechtěl, rozejde se vedle, aby se hodila do pucu a nevypadala jako strašák, i když nijak nedbala na svůj vzhled, spíše aby mu neudělala "ostudu". "Ale nejstuj tu u dveří, jdi do obýváku a udělej si pohodlí." Řekla po chvíli a malinko se usmála. Vždy se snaží být milá, pokud je to v jejích silách a nepotkala někoho arogantního, co se k ní chová hnusně.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Aug 10, 2017 9:17 pm

Dům

Popravdě mě ani nenapadlo, že mi někdo může conversky ukrást. A ani mě to moc nevzrušovalo, stejně to bylo jedno - přinejhorším bych si zavolal odvoz aspoň k nádraží, nebo tak něco.
Vešel jsem tedy dovnitř a ona za mnou zavřela. "Dobře, máš pravdu." Odkýval jsem jí a stál jsem tam před jejími dveřmi čekajíc co se bude dít. Když už jsem čekal že půjde tak se ozvala jestli si něco nedám. Pravda..proč ji prostě nevzít na oběd, he? Pousmál jsem se, z nějakého důvodu jsem měl tendenci myslet jen na kavárny a podobně. Nechápal jsem proč mě to nenapadlo dřív. "Ne to je dobré. Najím se potom." Usmál jsem se na ni znovu, počemž se odebrala pryč. Předtím mi ale nezapomněla sdělit, že se mám posadit do obýváku. "Jak si slečna přeje." Odpověděl jsem s uchechtnutím a poté tedy našel obývák. Nebylo to těžké, byteček byl malý. Když jsem věděl jaká je to místnost, sedl jsem si tedy na gauč a čekal kým nepřijde.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Aug 10, 2017 9:54 pm

Dům

Nic už mu na to neřekla, jelikož ani nebylo co. Vlezla do své malé ložničky, Kde začala něco hledat na sebe. Vytáhla nakonec šaty někde nad kolena. V jejím šatníku nebyly krátké šaty. Jde ji o to, aby neupoutávala pozornost a nevypadala, jako lehká holka. Vždy vypadá jako obyčejná dívka, což ji nevadilo. Šaty jsou světlé modré na ramínka s ne moc velkým výstřihem. Vždy takový akorát. Vlasy si učesala a hodila do drdolu. Vlasy má radši rozpustěné, ale jednou za čas změna neuškodí. Co se týče malování.. žádný neměla a nikdy ho nepotřebovala. Chtěla vyjít ven, ale udělalo se ji zase mdlo, kdy se ji hůře dýchalo a tep se trochu zpomalil. Vždy to bylo dočasné a už si na to i pomalu zvykala. Musela se na chvíli posadit, aby se ji udělalo lépe. Promnula si oči a pokouší se uklidnit. Poradí si nějak sama. Nechce nikoho zatěžovat, když ví, že to přejde.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Aug 10, 2017 10:20 pm

Dům

Odešla tedy a já zůstal sám v obýváku. Jen jsem si to po očku prohlížel a přemýšlel jak to dneska asi dopadne. Od včerejška už nebyla tak odtažitá, tedy alespoň se mnou normálně mluvila čehož jsem si vážil. Byl jsem zvědavý k čemu se dostaneme dnes. Čekal jsem třeba že bude v pořádku když ji Obejmu kolem ramen, to by bylo dobré. Ale vše se ještě uvidí. 
Trochu jsem se na gauči zavrtěl, zaposlouchaný do jejího tepu. Bušilo stejně jako včerejší večer. Povzdechl jsem si a pak se zvedl a pomalu chodil po místnosti. Na okamžik jsem vypnul a jen sledoval ulici z oknem v obýváku.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Aug 10, 2017 10:38 pm

Dům

Sic nebyla odtažitá, ale taky nevypadala, že by s ním skočila do postele, či do vztahu. Byla milá ke všem, i když byla opatrnější. U něj však cítila, že by na ni ruku nestáhl a tím se hlavně přesvědčila včera večer, kdy ji zachránil od jejího bývalého. Když ji bylo o trochu lepší, vstala a pomalu se rozešla do kuchyně, kde si do sklenice nalila vodu doufajíc, že ji aspoň trochu pomůže. Odložila prázdnou sklenici a rozešla se za ním do obýváku. "Jsem tady." Oznámila klidně a už ji opravdu bylo lépe, ale na sobě nic znát nechce. "Kam vlastně půjdeme??" Optala se ho po chvíli a ruce měla sepnuté zepředu. Možná takto vypadala roztomile, ale sama tohle posoudit nedokáže. Jeden neposedný pramínek ji sklouzl z drdolu, ale ani ten nekazil její účes, na kterém ji vůbec nezáleželo.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:41 pm