Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Jul 21, 2017 10:10 pm

Bar

Ukázalo se, že jsem ti odhadl správně - neměla čas, musela zpívat. Jen jsem jí kývl a rozhodl se dělat, že pro změnu zájem nemám já, místo nějaké výraznější odpovědí jsem se ni ani trochu pousmál a nechal si nalít další skleničku. 
Když jsem se chystal ji do sebe bez rozmyslu kopnout, periferně jsem viděl jen jak seskočila ze stoličky a udělala několik malátnějších kroků. Nebylo to nijak hezké, každopádně když jsem viděl jak couvla a zakopla o stoličku, využil jsem toho ke svému prospěchu a svižně ze stoličky seskočil a chytil ji. Kdybych neseskočil asi by se stolička převážila a rozbili bychom se oba. 
Rukama se mi teď opírala o hruď a poměrně vyjukaně na mě koukala přes ty tlusté, černé obručky. Jeden koutek úst povyjel nahoru. "Není ti dobře?" Položil jsem otázku, stále ji podpíraje.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Jul 21, 2017 10:41 pm

Bar

Překvapeně zamrkala, když ji došlo, o koho se opírala. Možno ji lehce narůžověli tváře, jelikož se za sebe zastyděla. Odtáhla se od něj a lehce sebou zavrtěla. "Opravdu se omlouvám. Nechtěla sem na tebe spadnout.." Omluvila se hned a na okamžik mu pohlédla do očí. Tímto chtěla zamluvit jeho otázku, protože by ani nevěděla, co odpovědět. Nevypadal vůbec na to, že by jej to zajímalo. Lhaní opravdu nebyla její silná stránka.. Dokázala lhát, ale pokud je člověk pozorný, pozná, že lže. Mlčení byla nejlepší varianta. Ale na jednu stránku je přeci jen trochu ráda, že nepadla na zem. Neví, jak hloupě by vypadala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 22, 2017 11:10 am

Bar

Spokojeně jsem se usmál, což ale neviděla, jelikož jsem úsměv zase stáhl zpátky na neutrální výraz. 
Když se odtahovala jemně jsem ji podpíral aby nepadala, a i když stála tak jsem zůstával ve střehu abych ji mohl kdykoli chytit, kdyby znovu padala. "V pořádku, není zač se omlouvat." Odpověděl jsem jí klidným tónem a jemně se usmál. Když jsem viděl mohutnou mužskou postavu ve slušném oblečení za ní, jak netrpělivě přešlapuje, tak jsem na ni koukl. "Měla by jsi jít, šéf vypadá netrpělivě." Pobídnul jsem ji a pak se koukl kolem. Pár lidí zaznamenalo jak krásná zpěvačka zavrávorala a spadla na mě, tak na ni zvědavě hleděli. Nikdo však neřekl ani bů.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 22, 2017 11:29 am

Bar

Bylo to pro ni však zvláštní.. Sama se až sobě divila, že od něj nevyskočila, jako zajíc. Na její poměry to zvládla až dobře, až je na to i pyšná. Malinko se na něj pousmála, když se uklidnila po tom, co jej obtěžovala tím, že na něj padla. Neposedný pramen vlasů si schovala za ucho. "I tak je slušnost se omluvit.." Stála si za tím a pohlédla mu do očí, než přeci jen zmínil šéfa. Zarazila se a rozhlédla se okolo. Spatřila jej za sebou. "Už tedy jdu." Řekla nakonec a rozešla se k pódiu. Po dvou schůdkách došla až ke svému mikrofonu. Připravila se a delším nádechem se soustředila jen na zpěv. Opět začala zpívat, když se spustila hudba. Při zpěvu byla tak klidná a uvolněná, jelikož jen takhle nevnímala starosti a problémy.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 22, 2017 11:40 am

Bar

Jen jsem se na ni usmíval a když odešla posadil jsem se na stoličku zpátky. Vypil jsem toho už dost a cítil jsem, že když budu pokračovat tak to se mnou dopadne zajímavě. Tudíž jsem na okamžik pít přestal a jen seděl a sledoval krásnou zrzku jak zpívá.
V duchu jsem přemýšlel, jestli bych přeci jen neměl zkusit někam ji pozvat už teď..její pád mi trochu nahrál do karet, ale uvidíme, uvidíme. 
Rozhodl jsem se počkat a mezitím si objednat nějaké slabší pití, třeba si za mnou půjde sednout automaticky až bude mít zase pauzu.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 22, 2017 12:44 pm

Bar

Při zpěvu se občas koukne i na něj, ale jen přiměřeně, aby nic divné nebylo. Sama ani neví proč. Možná se s ním cítila trochu bezpečně, ale i obavy vní hlodají. Nechce nakonec dopadnout sama, kdyv vypadá jako někdo, kdo není na trvalé vztahy, spíše na holky na noc. Nebo nechce, aby on skončil sám, kdyby se přeci jen v něm spletla. Nikdy neví, kdy její život skončí.. Nenechala se tím rozházet, aby si pokazila prožitek ze zpěvu, který nadevše miluje. Takto nějak probhal i zbytek večera. Během přestávkách seděla sic vedle něj, ale moc nekomunikovala. Cítila se stále trapně za to, jak na něj padla a kolik lidí se na ni dívalo. Bylo opravdu pozdě, když vše skončilo. Mohla být jedna ráno, kdy konečně mohla jít domů. Vzala svou kabelku a se všemi se na pódiu s úsměvem rozloučila. Sešla dolů a když stála kousek od něj, pohlédla na něj. "Mám po práci, takže sem se přišla rozloučit. Ahoj" Pousmála se na něj mile, než se rozešla ven z baru. Byla tma, jelikož lamp tu taky moc nebylo, ale když byla asi v polovině, rozhlédla se a viděla siluetu muže, který šel celkem rychle za ní. Když viděla pod světlem, kdo to je, málem dostala k infarkt. Špatně se ji dýchalo a do pěstí chytila tričko v místě, kde je srdce. bolelo ji a nebylo to nijak příjemné. Špatně se ji chodilo, musela se rukou zapřít o zeď doufajíc, že ji nijak neublíží.. Takto opravdu umřít nechce.. Hlavně se musí uklidnit, než se tadyzhroutí jako domeček z karet.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 22, 2017 1:16 pm

Bar

Viděl jsem, že po mě občas koukla. Já ji většinou když jsem její pohled zaznamenal počastoval povzbudivým úsměvem. Když seděla vedle mě, moc jsme nemluvili. Vlastně vůbec, ale chodila si sedat vedle mě, což bylo dobré. Když odcházela, přišla se rozloučit. "Měj se." Kývl jsem jí. Vypil jsem pití, zaplatil a pak jsem vyšel ven z baru. Moc jsem se nekoukal kolem, ani jsem si nehlídal, že jdu vlastně za ní. Každopádně jsem ji uviděl. Šla asi hodně pomalu, a vypadala, že je jí znovu zle. Za ní běžel nějaký muž a nevypadalo to, že by jí chtěl pomoci. "Ty zasraná kurvo!" Zakřičel po dívce a já se zamračil. Přidal jsem do kroku, akorát jsem viděl jak se po ní napřáhl a hrubě ji chytil za paži a přitáhl k sobě. Už z dálky byl cítit alkohol a z jeho chůze bylo jasné, že pil. "Našel jsem tě! Teď už nikam neujdeš! Pamatuješ si jak jsi žila se mnou?! Teď to nebude takový luxus, teď budeš jen přivázaná ve sklepě k topení, aby jsi už nezdrhala, děvko!" Ječel po ní. Já se dal do běhu, nechtěl jsem aby jí ublížil. 
Když za sebou muž uslyšel zvuky, pustil dívku a otočil se na mě. Já měl možnost skočit mezi ně. "Laskavě odejdi..určitě bys nerad měl nějaký větší problém." Zamračil jsem se na něho nepříjemně. Byl jsem vzrůstem drobnější než on, ale věděl jsem, že jsem silnější. Proto jsem se nijak moc nebál vyblokovat ránu pěstí, kterou jsem měl dostat do zubů. Namísto toho jsem toho využil a shodil jsem jej na zem, s rukou zkroucenou za zády. "Víš co jsem řekl? Chtěl jsem aby jsi vypadl..takže se sbal a vypadni." Syčel jsem na něho chvíli a pak jej ještě okamžik potrápil tím, že jsem ruku stáhl víc za jeho záda. Pak jsem jej pustil a stoupl si, čekaje co udělá.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 22, 2017 1:51 pm

Ulice

Netrvalo dlouho než uslyšela jeho hlas. Ano, opravdu měla z něj velký strach. Popadl ji a ona se od něj snažila odtáhnout, ale měl o dost větší sílu. Brýle ji spadly na zem, když ji chytl. "P-prosím... n-nech mě..!!" Hlas se ji chtěl, i když se snažila vypadat v pohodě. Nešlo to však. Opravdu nechce skončit u něj přivázaná. Její panický strach se skrýt nedal a to už si myslela, že jej už nikdy neuvidí.. Najednou ji pustil a snažila se vydýchat ten šok a strach, aby náhodou nedostala opravdu infarkt. Chvíli však nechápala proč, ale pak zaslechla povědomý hlas. Chvíli trvalo, než si hlas přiřadila ke správné osobě.. Fabian. Proč ji ale pomáhá?? Překvapilo jí to.. Tohle vážně pro ni nikdy nikdo neudělal. Zvedla hlavu, ale vesměs měla problém rozeznat kdo ke kdo. Bez brýlí toho poc neviděla. Rozhlédla se po zemi doufaje, že je najde.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 22, 2017 6:27 pm

Ulice

Charlotte sem teď moc nesledoval, měl jsem větší zájem o něho. Okamžik jsem doopravdy přemýšlel, že mu ruku zlomím, nakonec se tak ale nestalo a já jej pustil. To byla ale chyba, muž mi v ten okamžik podmetl nohy a převalil se nade mě. Překvapilo mě to, ale nehodlal jsem se dát tak snadno. 
Silně jsem jej praštil do břicha a pak mu dal kolenem do rozkroku. Nechtěl jsem jej před ní kousat, tak jsem ho ze sebe jen shodil a ještě si kopl do jeho břicha. On mezitím pořád křičel a nadával. Něco jako "je moje! ta děvka je moje! tu zkurvenou krávu mi dali její rodiče, je moje!" když jsem mu pak dalším kopancem přelomil čelist na dva kusy, začal naříkat a padal pryč. "Už se nevracej!" Volal jsem za ním naštvaně. Já z toho vyšel jen se zhmožděným zápěstím, nic víc mi nebylo. 
Zvedl jsem se a otočil se na bezmocnou dívku, která se snažila najít brýle. Musel jsem se pousmát, byla roztomilá. Klekl jsem se k ní, vzal její brýle, které byli bohužel rozbité - jedno sklíčko bylo prasklé, a podal jí je. "Udělal ti něco?" Ptal jsem se.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 22, 2017 6:48 pm

Ulice

Z těch zvuků ji dobře nebylo, jelikož nebyla si jistá, zda náhodou Kahn neublížil Fabianovi. Ví jaký je.. asi pár let s ním musela přežívat a rozhodně se ji nebál uhodit. Sama se musela uklidnit a doufat, že už konečně odejde a nic ji ani jemu neudělá.. Jeho slova ji nebyly příjemné.. Styděla se za něj.. přišla si jako nějaký majetek.. on ji tak bral.. a to si jej naštěstí nevzala.. živá ba se ani z domu nedostala. Musela na chíli zavřít oči, aby se uklidnila. Už tak ji nebylo dobře, kvůli problému se srdcem a on do toho. Nakonec slyšela někoho utíkat. Pochopila, že Kahn zmizel a jí se upřímně ulevilo. Když ji podal brýle, všimla si praskliny až když je měla na sobě. Oprava sklíčka byla na její poměry moc drahá.. Tiše si povzdechla a zvedla hlavu k Fabianovi, když na ni promluvil. Koukala mu do očí. "Ne.. nestačil.." Odpověděla a prohlédla si jej, zda je v pořádku. "Neublížil ti??.." Taky se jej musela optat.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 22, 2017 6:58 pm

Ulice

Vypadala zklamaně když viděla, že má brýle prasklé. Buď je měla až moc ráda a nebo na to neměla peníze, bůh ví. Každopádně dle jejích slov jí nic udělat nestačil. "A ani nestačí. Je pryč, nemusíš se bát.." Řekl jsem jí a pak k ní natáhl ruku abych jí pomohl zvednout se. 
Ať už přijala či ne, já se narovnal a koukal na ni. "Ne, jsem v pořádku." Ujistil jsem ji. Zhmožděné zápěstí se vyléčí během několika minut, stejně jako i další zranění, tak nemělo smysl mu o tom říkat.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 22, 2017 7:10 pm

Ulice

Mohla být jen ráda, že to schytaly jen brýle, než aby před ním dostala několik ran. Možná, jak ji popadl,tak se mohla objevit modřina, ale tohle nemělo už cenu řešit. "Děkuji ti.. ani nechci vědět, co by se stalo, kdyby ses.. neobjevil.." Řekla upřímně, ale tiše. Váhala jen chvíli, zda přijet jeho ruku či ne. Nechala si pomoct. Samou by ji to přeci jen trvalo. Trochu se oprášila od země. "To je dobře.. on dokáže být.. dost nebezpečný.." Vydechla popravdě. Bylo ji opravdu trapně.. doufá, že si o ni nemyslí, že je děvka.. Nikdy by nikoho podvést nedokázala.. Z toho, co se stalo, byla vyčerpaná. Přeci nebyla tak silná, když nebyla zdravá.. Vydrží toho míň..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Jul 22, 2017 7:19 pm

Ulice

"V pořádku..já přemýšlel jestli tam mám ještě být a nebo odejít pryč..jsem rád, že jsem odešel." Řekl jsem jí s upřímným úculem. Přijala moji ruku a zvedla se, za což jsem byl rád. Jen jsem sledoval jak se oprašuje. Teprve teď jsem si uvědomil, že má poněkud zvláštní pach. Nebyla člověk. Okamžik jsem přemýšlel zda na to upozornit, ale pak jsem se rozhodl to nechat. 
"Byl opilý a mimo..nebezpečný byl teď spíš v tom co si dovolil než v tom jakou měl sílu." Mručel jsem. Moc dobře jsem věděl, že jsem nebezpečnější než on. 
Nemyslel jsem si o ní, že je děvka nebo něco takového. Z toho co jsem se dozvěděl jsem poznal, že to je její ex..a vzhledem k opilosti jsem si prostě jen myslel, že se chlápkovi nelíbí, že už nemá holku kterou by mohl tyranizovat.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Jul 22, 2017 7:36 pm

Ulice

Je mu opravdu vděčná. Opravdu neví, co by si bez něj počala.. Byla v nasnázích.. velkých nesnázích. "Opravdu sem ti zavázaná.." Pousmála se na něj, když k němu zvedla pohled. Znovu mu pohlédla do očí. "Opilého jsem jej vídávala poměrně často.." Řekla jen. O tom, jak ji ubližoval se raději nezmiňovala. Už tak se cítila z toho všeho hrozně. Ví moc dobře, jak krutý dokáže být, ale tím zase nechtěla zpochybňovat síly Fabiana. Jen nechce, aby Kahn ublížil kvůli ní někomu dalšímu.. Vyčítala by si to. Popravdě.. nechce domů jít sama, kdyby si počkal na ni, jak bude opět sama, ale zase ho nechtěla obtěžovat..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Jul 23, 2017 12:12 pm

Ulice

Chlapík mi dost nahrál do karet, zamlouvalo se mi to. Zaposlouchal jsem se do tlukotu jejího srdce. Bylo slabší než normálně. A zdálo se mi i divočejší. Přimhouřil jsem oči a sledoval ji. "V pořádku..můžu tě požádat o laskavost, abys mi to oplatila?" Optal jsem se jí. Měl jsem v plánu pořádat ji o schůzku. A dost možná bych jí rád zaplatil opravu brýlí. "Jo, vypadá na klasickýho pijana bez výdrže." Uchechtl jsem se a pak se koukl kolem. "Pojď..dovedu tě domů..ten zmetek by mohl být někde poblíž..nerad bych aby si na tebe počkal a ublížil ti." Usmál jsem se a pak se pomalu rozešel. 
"Ty máš problémy se srdcem?" Koukl jsem na ni tázavě. Z toho jak se jí dělalo mdlo a z toho jak vypadala když po ní šel, plus z jejího tepu jsem to mohl vyvodit celkem snadno.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Jul 23, 2017 12:32 pm

Ulice

Prvně se musela uklidnit, aby se její srdce uklidnilo a vše bylo, jako předtím, než se tu Kahn objevil. Pohlédla mu do očí. "Ano můžeš." Pokývla hlavou, když ji požádal o laskavost. Potřebuje mu oplatit záchranu. Nebýt něj, zle by skončila. Už by nemusela nikdy vidět sluneční paprsky. Pokoušela se jemně pousmát, i když si to stále přehrávala v hlavě. Doufá jen, že Kahna už nikdy neuvidí. Příště by nemusela mít takové štěstí.. "Když pije, je dost agresivní.." Zamumlala a pro jistotu se porozhlédla okolo. Byla opravdu ráda, že ji nabídl doprovod domů. "Děkuji." Pokývla jemně hlavou a taky se rozešla vedle něj. Když zmínil problémy s jejím srdcem, zaskočil jí tím. Jak to.. ví??.. Nechápala to.. "Ne.. to ne.. jen mi není dobře a do toho on.." Nedokázala mu říct pravdu, hlavně se za to stydí.. Sama se s tím ještě nedokázala smířit.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Jul 23, 2017 9:26 pm

Ulice

Měla krásné oči. Výrazné, hluboké..dobře se s ní udržoval oční kontakt...všichni víme jak se věci mají, he. Souhlasila, že ji mohu o něco požádat, jen jsem se na ni usmál. "Smím tě ještě vidět?" Optal jsem se jí tedy, doufaje že bude souhlasit. 
"Chápu. Většinou už to tak je.." Povzbudivě jsem se na ni usmíval. Hlavu jsem měl lehce sklopenou a sledoval jsem chodník pod námi a naše stíny, které se ztrácely ve tmě. 
Nemusela děkovat, já ji doprovodit chtěl. Každopádně jsem nic neřekl a jen pokračoval dál. Šel jsem pomalu, aby se nemusela nějak více namáhat, její nemocí jsem si byl jistý i přes její odmítnutí. Nechtěl jsem jí to ale vnucovat. Kývl jsem tedy hlavou. "Dobře, jsem rád, že to byl jen můj chybný úsudek." Rozhodl jsem se jí v tom dál neutápět a šel jsem s ní dál. V duchu jsem cítil, že ten muž je pořád někde tady, to se mi ani za mák nelíbilo, mohl by ji napadnout, navíc se jeho pach pohyboval pomalu s námi. Pomalu jsem ji obešel tak, aby byla dál od budov za kterými by měl muž být. Nechtěl jsem ji vystavovat zbytečnému nebezpečí. "Zatahuje se..popoběhneme?" Usmál jsem se na ni. Ačkoli se nezatahovalo, byl bych klidnější kdybych ji co nejdříve dostal do bezpečí a toho kdo ji ohrožoval vyřídil jednou pro vždy.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Jul 23, 2017 10:10 pm

Ulice

Vyposlechla si jeho nabídku. Možná čekala, že bude za to chtít.. něco horšího, ale nakonec proč ne.. "No tak dobře." Souhlasila s úsměvem. Přejít na jiné myšlenky je přeci jen fajn, aby nemusela myslet na to, že tu dlouho asi nepobude. Občas na něj pohlédla, ale jinak koukala před sebe, či okolo, avšak přes jednu praslinu na jednom sklíčku to bylo divné.. Nerada, by ji napadl znovu. Na jeho slova jen pokývla. Měla za to, že jí to uvěřil. Nikomu o tom nechce říct.. vlastně by o svém zdraví nemohla říct nikomu, jelikož ani nikoho nemá.. rodina se o ní a její zdraví nezajímala, na to si už zvykla. I přes nezájem rodiny, je má ráda, ale jet tak normálně.. Nemiluje je.. Všimla si, že ji obešel. Chvíli ji to nedávalo smysl, ale pak nakoukla do temné uličky, ve které klidně mohl i být. Je schopný všeho, aby docílil svého. "Dobře, jelikož mi to tu nepříjde bezpečné.." Vydechla a držela se u něj, ale s určitou vzdáleností, aby si nenarušovali osobní prostor.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Jul 24, 2017 7:47 pm

Ulice

S mým přáním souhlasila a dokonce se i usmívala - dobré znamení. Usmál jsem se na ni. "Dobrá, povíš mi kdy máš volno?" Usmál jsem se na ni mile, mezitím co jsme pokračovali v chůzi k jejímu domu. 
Přemýšlel jsem kam bych ji mohl vzít..kafe? Někam se prostě projít? Čajovna? Bar? Chm. Možná se prostě zeptám jaký je její oblíbený podnik a půjdeme tam. Vše se ještě uvidí, stejně ještě ani nevím kdy má volno.
Vypadala silně znervózněná, když jsem promluvil o jejím srdci. Každopádně to odmítala..škoda, že na ni bylo tolik patrné, že lže. 
Přešel jsem na druhou stranu aby jí ten maník nemohl ublížit, kdyby na nás vyskočil z té uličky. Stejně jako ona jsem sledoval tu uličku. Stál tam, byl vzadu a vykukoval na nás zpoza kontejneru. Bylo fajn vidět, že netuší o mých schopnostech a neuvědomuje si, že ho vidím. Neměl jsem z toho ale dobrý pocit, zdálo se mi, že nám vběhne do zad. 
Pomalu jsem s ní šel tedy dál, jako nějaká osobní stráž a pousmíval jsem se nad tím co říkala. "Chápu, tak pojď." Řekl jsem jenom a pak s ní přidal do kroku, abych s ní byl co nejrychleji pryč. V tu chvíli jsem uslyšel rychlé, těžkopádné kroky a pak výstřel. Ten chlap ještě něco zakřičel, ale v šoku jsem to nevnímal. Upřímně jsem doufal, že míří na mě a ne na ni -  já kulku přežiju.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Jul 24, 2017 8:52 pm

Ulice

Aspoň díky něj se snaží být v bezpečí, ale i jej přeci moc nezná.. Neví, co má v plánu.. i když si je jistá, že kluk jako on ji chce jen dostat do postele. Trochu se zamyslela, než na ni promluvil. Pohlédla na něj a pousmála se. "Měla bych mít čas zítra. Zpívám po večerech vlastně od včerejška." Odpověděla mu. Byla jedna ráno, takže to vystihla správně. Vůbec netušila, že cítí jeho přítomnost. Ona si myslela, že ji nedá pokoj, ale kde se naskytoval zjistila, až opět zaslechla jeho hlas, spíše křik. Prudce se otočila a zazněl výstřel. Myslela si, že mířil na ni, možná mířil, ale kvůli alkoholu se trefil do něj, což si všimla, jak schytal kulku. Nebyl to nijak příjemný pohled.. Vůbec neví, co jí to popadlo, ale Z rukou ji vyšvihly plameny, jenž natáhla ke Kahnovi. Během setiny celý hořel a křičel. Nadával ji, ale to vnímat nedokázala.. ruky natisla na hruď a zrychleně dýchala. Byla z toho na nějakou chvíli v šoku, než se musela vzpamatovat. Sundala si mikinku a pohlédla na Fabiana. Hned mu ji na ránu přiložila. "M-moc mě to mrzí.. nechtěla sem, aby někomu ublížil.." Všechno si vyčítala a hodila za hlavu momentálně svou odtažitost.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:11 am