Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
avatar
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 180
Join date : 17. 11. 16

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew______________________________________________________________


Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.


______________________________________________________________avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Wed Aug 01, 2018 5:38 pm

Ulice města

Pobaveně jsem ji sledovala. ,, No jasně. Když pes musí, tak musí." ušklíbla jsem se. ,, Člověk taky ne..." zopakovala jsem po ní a dělala jsem, že nad tím hodně přemýšlím. Jen mi potvrdila co jsem si myslela. Nepřestávala jsem hrát svou hru. Docela mě zajímalo, kdy ztratí trpělivost. Zatím to vypadalo docela dobře. ,, Vždyť vypadám jako člověk, mluvím jako člověk, dýchám jako člověk...Zvláštní." ušklíbla jsem se. ,, Kolik ti vlastně je, Trish?" usmála jsem se mile. ,, Popravdě jsme před chvilkou přijeli. Ale hodlám se usadit v tom...San Hillesh. Tohle je na mě moc klidné město. Mám ráda ruch kolem. Takže jen projíždíme a ty? Žiješ tu?" snažila jsem se dozvědět co nejvíc.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Wed Aug 01, 2018 6:57 pm

Ulice města

Pokývla jsem a též jsem se pobaveně pousmála. Pes si bohužel sám na záchod nedojde, jen co pravda. Jenže to už jsme ukončily všechna normální témata a začala se mnou zase hrát tu hru. Bez tebe bych nevěděla, že člověk nejsi. Protočila jsem očima, ale ano, kupodivu jsem byla ještě celkem klidná, jenom jsem nevěděla, jak dlouho to ještě vydržím, ale pět minut už asi ne, už tak to bylo dost.
Pak zase začala, že je prostě člověk. "Nemyslím si, že je třeba hrát nějakou hru. Moc dobře víš, že i já to vím." Pověděla jsem už docela nepříjemně a přeměřila jsem si ji pohledem. Tohle přece nemůže myslet vážně, ne? Pak se zeptala, kolik mi je. "Je mi osmnáct let, upírem jsem se stala asi před půl rokem." Odpověděla jsem jí. "A tobě?" Optala jsem se taky, protože jsem neměla žádnou představu a hlavně jsem si říkala, že by to mohla být nějaká nápověda, co je zač, i když jsem ani moc druhy neznala, asi mi to bude muset pak Seb povědět. "Jo, aha, v San Hillesh je to fajn." Pověděla jsem jí. "Jo, já taky žiju v San Hillesh, nějakou dobu, no." Dodala jsem a nespouštěla jsem jí z očí. Zajímavé bylo, že jedna naše část rozhovoru byla v pohodě a klidná a druhá taková... Uznejte sami.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Wed Aug 01, 2018 7:07 pm

Ulice města

Usmála jsem to. Přesně to co jsem chtěla slyšet. Nemusela jsem se bát, nebo jsem si to alespoň myslela. Tahle upírka podle mě sotva věděla co si počít sama se sebou. ,, To není dlouho...Jak se ti to stalo? Bylo to dobrovolně nebo nešťastná náhoda?" pomalu jsem ji začala obcházet kolem do kola. Doufala jsem, že ji vyprovokuju alespoň k hádce, když už k ničemu jinému. Alespoň by byla sranda. ,, Mě je 28." odpověděla jsem jen na její otázku. Nevěděla s kým má tu čest a nepopírám, že se mi to líbilo. Jediné co mě trochu znervoznilo bylo to, že jsem zrovna u sebe neměla žádnou zbraň. ,, Takže předpokládám, že ve městě jsou další tobě podobní..." pousmála jsem se a nespouštěla ji z očí.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Wed Aug 01, 2018 8:53 pm

Ulice města

Ava se začala vyptávat i na moji přeměnu. Chvíli jsem jí pozorovala. "Bylo to dobrovolně, kvůli někomu." Odpověděla jsem jí popravdě, načež kolem mě začala chodit kolem dokola. To bylo hrozně zvláštní a začínalo mě to žrát. Byl to totiž divný pocit. Připadala jsem si jako nějaká kořist, která právě byla chycena v pasti, až na to, že jsem se furt mohla bránit. Při tom mém přemýšlení o pocitu mě vytrhla s tím, kolik jí je let. Bylo jí osmadvacet, což znamenalo, že byla starší a zkušenější, trochu mě to znepokojilo. Po chvilce řekla, že předpokládá, že ve městě jsou další mně podobní. Pouze jsem přikývla a přemýšlela jsem, co budu dělat.
Po chviličce mě napadlo, jestli to náhodou není jedna od lovců. "Nepatříš k lovcům?"  Optala jsem se a naprázdno polkla, jelikož všechno, co se stalo... Asi to byla lovkyně. Chovala se tak. Je to lovec nebo ne? Proboha já nevím. Přemýšlela jsem, jenže v tu ránu se můj zrak zapíchl u jejího krku a hned na to jsem poslouchala proudění její krve a její srdce. A nejenom to, cítila jsem, jak se mi i zaostřily špičáky. Opět jsem naprázdno polkla. Moc jsem chtěla její krev, moc, ale mozek jsem měla přeplý na to, že jí nesmím ublížit, jenom jsem nevěděla, jak dlouho se v téhle panice udržím bez toho, abych jí ochutnala.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Wed Aug 01, 2018 9:02 pm

Ulice města

,, Takže je v tom kluk? Hezký." zatleskala obdivně. Zastavila jsem se opět před ní. Když se mě zeptala jestli nepatřím klovcům, přišlo mi to dost úsměvné. Ale vlastně, proč bych jí to nemohla nalhat? Nemohla jsem předvídat jak na to zareaguje. Uteče? Nebo zaútočí? Neměla jsem žádnou jistotu. ,, Jestli patřím k lovcům? A co když řeknu, že jo? Byla bys v pěkném průšvihu. Ukázat se takhle na veřejnosti...sama...v noci." usmála jsem se. Vypadala jako by bojovala tam uvnitř sama se sebou. Ještě kousek. ,, Máš snad hlad? Tak pojď...Jen do mě." natáhla jsem k ní ruku se šibalským úsměvem. ,, Vím, že to chceš." začala jsem jí dráždit. Netušila, že jí ženu do pasti a to se mi na tom líbilo ze všeho nejvíc.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Wed Aug 01, 2018 9:41 pm

Ulice města

Provokativně zatleskal, když zjistila, že je v tom kluk. Seb. Tak moc jsem si přála ho tady mít, ale místo toho byl někde v továrně a možná o mě ani neměl strach nebo měl? To jsem netušila, ale kdybych s ním měla telepatické spojení, už jsem ho zavolala alespoň před pěti minutami.
Jenže pak mi vlastně tak nějak řekla, že asi k lovcům patří. Měla pravdu. Byla jsem tu sama a v noci a ona klidně mohla někde mít skrýš s dalšími lovci. A pak mě ještě pobídla, jestli mám hlad, tak ať se klidně najím. Znova jsem polkla. Věděla, že to chci, nevím jak, ale věděla to a já už se nedokázala dál držet. Upíří rychlostí jsem se k ní přesunula a zakoušela jsem se jí do krku. Mezitím co jsem si ji chytla za krk a druhou ruku jsem ji dala kolem pasu a držela jsem si ji za záda. Vůbec jsem netušila jak zareaguje, každopádně jsem pila co nejvíc jsem mohla, její krev byla taková zvláštní, ale ze začátku mi hodně chutnala.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Thu Aug 02, 2018 8:18 am

Ulice města
Když jsem ucítila její ostré zuby pronikající do mé kůže, trhla jsem sebou bolestí. Nečekala jsem to. Weasley ihned vyrazil vpřed, ale ja ho naštěstí povelem ruky zastavila. Nelíbilo se mu to a tak nervózně preslapoval na místě. Cítila jsem jak mi kapičky krve stékají po krku. Musela jsem se usmat nad tím,ze se mi můj plán vydařil. ,, Víš...Já ale nejsem lovec.,, řekla jsem jen tak, mimochodem. Stála jsem klidně a bez hnutí a čekala na její reakci. ,, Vlastně bys ani moji krev pit neměla.,, věnovala jsem ji podlý usklebek. ,, Jsem démon.,, řekla jsem teatralnim zastrenym hlasem. ,, Teda ne úplně. Jen na pul. Ale to nemění nic na faktu, ze tě ma krev zabije.,, řekla jsem pobavene. Byla jsem zvědavá na její reakci. Ne ze bych chtěla dělat problémy...Jen jsem se chtěla trochu pobavit a tohle byla ta nejlepší příležitost. Vkročila mi primo do rány. Bylo to tak snadné. Jen jsem doufala v to, ze se poblíž nenachází její přátelé. To už by taková sranda samozřejmě nebyla.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 19. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Elissa Wayl za Thu Aug 02, 2018 9:28 am

Ulice města

Cítila jsem, jak s sebou Ava trhla, když jsem jí kousla, ale i přesto stála, což se mi zdálo zvláštní, normální osoba by se asi bránila. Něco se mi na tom nezdálo, ale i tak jsem pila její krev dál, jenže začala mluvit. Jak jsem pila, tak jsem ji poslouchala, ale zmírnila jsem proud a když řekla, že mě její krev zabije, vytáhla jsem z ní své špičáky a asi o pět kroků jsem zacouvala a krev, co mi zůstala v puse jsem vyplivla, načež jsem to začala cítit, sesunula jsem se k zemi na kolena, abych klečela. Bylo mi najednou hrozně špatně a blbě. Začala jsem se trochu třást. Přišlo mi, jako by srdce, které už půl roku nebije, ztrácelo svůj druhý život. Vůbec jsem neměla představu, kolik krve jsem vypila a jestli umřu. Jedna pitomá procházka. Pomyslela jsem si a začala jsem dýchat, že by to mohlo pomoci, ale nic nepomohlo. "Co mám dělat, co mám dělat?!" Mumlala jsem a vysunula jsem na ní svůj pohled. Cítila jsem se hrozně moc špatně, hrozně moc. Proč jsem to jen dělala? Jsem pitomá.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Thu Aug 02, 2018 9:31 am

Ulice města

Cítila jsem, jak s sebou Ava trhla, když jsem jí kousla, ale i přesto stála, což se mi zdálo zvláštní, normální osoba by se asi bránila. Něco se mi na tom nezdálo, ale i tak jsem pila její krev dál, jenže začala mluvit. Jak jsem pila, tak jsem ji poslouchala, ale zmírnila jsem proud a když řekla, že mě její krev zabije, vytáhla jsem z ní své špičáky a asi o pět kroků jsem zacouvala a krev, co mi zůstala v puse jsem vyplivla, načež jsem to začala cítit, sesunula jsem se k zemi na kolena, abych klečela. Bylo mi najednou hrozně špatně a blbě. Začala jsem se trochu třást. Přišlo mi, jako by srdce, které už půl roku nebije, ztrácelo svůj druhý život. Vůbec jsem neměla představu, kolik krve jsem vypila a jestli umřu. Jedna pitomá procházka. Pomyslela jsem si a začala jsem dýchat, že by to mohlo pomoci, ale nic nepomohlo. "Co mám dělat, co mám dělat?!" Mumlala jsem a vysunula jsem na ní svůj pohled. Cítila jsem se hrozně moc špatně, hrozně moc. Proč jsem to jen dělala? Jsem pitomá.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Thu Aug 02, 2018 9:53 am

Ulice města

Když ze mě vytáhla své špičáky, ulevilo se mi. Tlak který jsem cítila od krku az k ramenu ustal. Rána se velmi pomalu začala sama hojit. Musela jsem se skodolibe usmat,když jsem viděla, co ji to způsobuje. ,, Hmm...Já ti nevím...Proč bych ti měla pomáhat? Co z toho budu mít?" povytahla jsem zvedave obočí. ,, O jednoho upíra víc či míň.,, mavla jsem rukou. ,, Weasley,odchazime.,, zavolala jsem na psa, otočila se na podpadku a vykročila svou cestou pryč. Jeste jsem se na ni ale otočila. Neměla jsem to dělat a nadávala jsem si za to, co teď dělám. Když jsem viděla její zoufalý pohled a paniku, zavrcela jsem a vrátila se k ní. ,, Tohle mám u tebe.,, usklibla jsem se. ,, Právě teď se ti jed dostal do žaludku a odtud ti bude kolovat do žil.,, podívala jsem se na hodinky. Vše jsem schválně protahovala jak nejdéle to bylo možné. ,, Když to hned teď vyzvracis, ještě budeš v pohodě. Tve tělo se s tím vyrovná. Ale byt tebou specham... Tik...tak...tik...tak." pobavene jsem ji sledovala a instinktivně jsem ucouvla aby mi nepozvracela boty.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Thu Aug 02, 2018 9:21 pm

Ulice města

Klečela jsem na zemi jako ratlík, který se klepe zimou, ale postupně jsem se zabalila do klubíčka a ležela jsem. Nevěděla jsem, kdo mi pomůže a doufala jsem, že by to mohla být Ava, ale ta se otočila, vzala psa a šla. Řekla, že z toho, že mi pomůže nebude nic mít, což jsem najednou stranu chápala, ale mrzelo mě to. "Prosím!" Vykřikla jsem, ale tiše a potichounku jsem vzlykla, načež se otočila a začala něco povídat. Vůbec jsem neodpovídala, ale vnímala jsem ji a až když mi řekla, co mám dělat, rychle jsem se snažila přesunout zase na kolena, ale mně to přišlo rychlé, jinak to bylo docela pomalé. Každopádně jsem si začala dva prsty strkat do krku. Chvíli to trvalo, ale nakonec jsem vyzvracela hrozně moc krve, měla trochu jinou barvu, taková jinak tmavá než normální. Zároveň se začalo uvolňovat i mému tělu.
"Děkuju." Řekla jsem směrem k Ave a pozorovala jsem jí. Přemýšlela jsem, upřímně bych teď nejraději zakousla něco normálního, ale v mojí blízkosti jsem cítila jenom Avu, takže jsem si raději nedělala žádné choutky, abych se do ní nezakousla znovu, i když až takhle pitomá jsem snad nebyla.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Fri Aug 03, 2018 6:09 am

Ulice města

Znechuceně jsem ji sledovala,když začala zvracet. Při tom pohledu se mi zvedl žaludek tak, az jsem od ni musela odvrátit pohled. Když bylo nejhorší za námi, vypadala už o něco lépe. Klecela tam na trávníku a ja si říkala, ze jsem možná udělala dobrou věc. Mít nějakého upíra na své straně se mi možná časem bude hodit. Podívala jsem se na ni. ,, No máš za co.,, řekla jsem s pobavenym usklebkem. ,, Ty jsi v tomhle vážně nováček...Pro příště, nejez co neznas. Vidíš jak to dopadá.,, otrela jsem si kapesnikem krev z krku. Rána byla už zahojena a tak jsem se rozhodla vydat zase dál. ,, Tvůj přítel...nebo ten chlapec co tě proměnil je taky nováček,ze ti o tomhle neřekl?" docela mě to zajímalo. Přece jen jsem neměla na spěch a kolem jsem další upíry necítila. Weasley už také vypadal klidnější a jen mi nadzdvihl ruku na znamení, že chce podrbat za ušima. S úsměvem jsem tak učinila a pak opět obrátila pohled k Trish.
avatar
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 19. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Elissa Wayl za Fri Aug 03, 2018 4:45 pm

Ulice města

Když jsem dozvracela a poděkovala, tak mi Ava řekla, že mám zač. Nemám. Pomyslela jsem si, ale nahlas jsem nic neřekla, pouze jsem se skoro neviditelně pousmála, načež mě Ava ještě poučila. "Jasně, jak si na tom vůbec s tou ranou?" Optala jsem se ještě, když jsem viděla, že si jí otírala od krve. Nakonec se ale zeptala na Seba. Musela jsem se pousmát, když jsem na něho pomyslela. "Ne, je mu přes 400 let, je zkušený, jen jsem měla veliký problém s ovládáním, takže jsme pracovali na tom a tohle jsme vlastně nikdy neprobírali. Možná ani nečekal, že se tak rychle setkám s polodémonem." Odpověděla jsem jí, tak jak to bylo a pomalu jsem se začala stavět na nohy. Pohled mi ještě na chvíli sklouznul na tu krev. Nebylo to hezké a proto jsem kousek popošla.
"Vy jste s Weaslym přijeli jen sami nebo si přijela s někým?" Zeptala jsem se, když jsem našla stabilní polohu i místo a podívala jsem se na Avu i na jejího psa. "Co je to vlastně za plemeno?" Napadlo mě, při pohledu na něho. Typovala jsem nějakého československého vlčáka, ale nebyla jsem si jistá.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Aug 03, 2018 4:47 pm

Ulice města

Když jsem dozvracela a poděkovala, tak mi Ava řekla, že mám zač. Nemám. Pomyslela jsem si, ale nahlas jsem nic neřekla, pouze jsem se skoro neviditelně pousmála, načež mě Ava ještě poučila. "Jasně, jak si na tom vůbec s tou ranou?" Optala jsem se ještě, když jsem viděla, že si jí otírala od krve. Nakonec se ale zeptala na Seba. Musela jsem se pousmát, když jsem na něho pomyslela. "Ne, je mu přes 400 let, je zkušený, jen jsem měla veliký problém s ovládáním, takže jsme pracovali na tom a tohle jsme vlastně nikdy neprobírali. Možná ani nečekal, že se tak rychle setkám s polodémonem." Odpověděla jsem jí, tak jak to bylo a pomalu jsem se začala stavět na nohy. Pohled mi ještě na chvíli sklouznul na tu krev. Nebylo to hezké a proto jsem kousek popošla.
"Vy jste s Weaslym přijeli jen sami nebo si přijela s někým?" Zeptala jsem se, když jsem našla stabilní polohu i místo a podívala jsem se na Avu i na jejího psa. "Co je to vlastně za plemeno?" Napadlo mě, při pohledu na něho. Typovala jsem nějakého československého vlčáka, ale nebyla jsem si jistá.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Fri Aug 03, 2018 5:07 pm

Ulice města

,,Už je to v pořádku.,, prejela jsem rukou po nedotčené kůži, kde ještě před chvilkou byli hluboké kousance od jejich upirich zubů. Se zájmem jsem ji poslouchala. Že je mu 400 let na mě udělalo docela dojem. Ještě o důvod víc od ní už držet ruce dál. Nechtěla jsem aby mi její milý přišel udělat zle za to, ze jsem se jen trochu pobavila. Sledovala jsem jak se pomalu zvedá na nohy. ,, Cestujeme sami, jen my dva." usmala jsem se směrem na psa,který jakoby vedel, ze se o něm mluví v tu chvíli zavrtel ocasem. ,, Je to Saarloosuv vlčák. Rod vyšlechtěny z vlčice a ovčáka.,, vysvětlila jsem hrdě. Weasley byl vše na čem mi záleželo. Byli jsme zivotni parťáci.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Aug 03, 2018 8:44 pm

Ulice města

Ava mi řekla, že je její rána v pořádku. Pokývla jsem, byla jsem docela ráda, že je v pohodě. I když těžko říct, na jednu stranu mě vyprovokovala i sama. No, to je jedno, už je to za námi. Každopádně informaci o Sebovi poslouchala, ale neodpověděla mi na to, asi jí to překvapilo. Přeci jen si to uznejme... 400 let už je opravdu úctyhodný věk, ale do Seba by to nikdo neřekl. Hezky a mladě vypadá furt, hh. Poté mi vysvětlila, co je to za plemeno a že cestují jenom spolu dva. Pousmála jsem se a pokývla jsem. "A kolik mu je?" Optala jsem se a závětřila jsem, okolo nikdo nebyl, spokojeně jsem si tiše oddechla a zase jsem na chvíli přestala řešit okolí.
avatar
Ava Tenorio

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 31. 07. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Ava Tenorio za Fri Aug 03, 2018 9:11 pm

Ulice města

,, Jsou mu teprve dva roky.,, řekla jsem s úsměvem a pohladila psa po jemné srsti na hřbetu. Byla jsem už dost vyčerpaná. Poslední své jídlo jsem mela před pěti dny a to se na mě začínalo podepisovat. Premyslela jsem kde prespim. Jelikož bylo už dost pozdě večer, nechtělo se mi nic hledat. Priznejme si to byla jsem i trochu lina prohledávat město. Jediné co me napadlo bylo přespat v autě. Nebylo to sice tak pohodlné jako hotel,ale bylo to rychlejší a hlavně úspornější řešení. Peníze mi totiž pomalu docházeli. ,, No, Trish, byla to sice zábava,ale už půjdeme. Jsme po dlouhé cestě, znáš to...Bylo mi ctí tě poznat.,, naznačila jsem rukou gesto drobné uklony. ,, Doufám, ze se ještě potkáme. Dobrou noc.,, usmala jsem se mile a vykrocila jsem s Weasleym ulicí zpět k autu. Oba jsme se rozvalili na zadní sedadlo a po nepatrné chvilce jsme oba usnuli.
avatar
Trish Callwey

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 20. 11. 16

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Trish Callwey za Fri Aug 03, 2018 10:10 pm

Ulice města - Les

Ava mi řekla, že jsou Weaslymu teprve dva roky. Pochvalně jsem jej přejela pohledem, jelikož byl dosti mladý, ale přesto dobře vycvičený, to opravdu bylo obdivuhodné. "Na to, že je tak mladý, tak je taky hodně poslušný." Poznamenala jsem s lehkým úsměvem a promnula jsem si kořen nosu, načež se se mnou Ava začala loučit. Usmívala jsem se. Na to, co se stalo jsem jí měla docela ráda, zdála se mi rozumná.
"Taky jsem tě ráda poznala, snad jindy. Dobrou noc." Rozloučila jsem se s ní a koukala, jak společně odchází.
Když jsem Avu neviděla, sama jsem promýšlela, co budu dělat. Měla jsem ohromnou chuť na krev. Bylo mi jedno, jestli by to byla lidská nebo nadpřirozená, ale nějakou jsem chtěla. Takže jsem se nakonec rozhodla, že si dám zvířecí, hh. Měla jsem tak jistotu, že nikoho nezabiju, pouze zvíře, což mi od té doby, co jsem byla upírem bylo jedno. Ještě předtím bych to nedokázala, což bylo zvláštní, ale neřešila jsem to a raději jsem se vydala do lesa, kde jsem si chtěla něco ulovit. Byla velká tma, ale díky bohu jsem viděla lépe, zase díky tomu, že jsem byla upír. Proto jsem se hrozně rychlým tempem rozešla do lesa, jelikož mě nečekala krátká cesta.
avatar
Zora Faye

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 08. 18
Location : Věk: 22 | Rasa: Vlkodlak

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Zora Faye za Wed Aug 15, 2018 6:36 pm

Ulice

Šla jsem si pomalým krokem po uličce v Minew. Nepřišlo mi to tu tak strašné jako mi bylo řečeno mimo město. Za sebou jsem táhla bágl s oblečením pro mě a Hayleeiho. Haylee mi teď šel po boku v podobě velkého, černého vlka.
Neměla jsem v plánu opustit vlak v Minew, chtěla jsem ven až v Sanhillesh, nebylo mi ale přáno a tak jsem byla venku už teď a tady. Jelikož jsem neměla náladu na nějaké hloupé bloudění s kufrem, rozhodla jsem se na pár dní ubytovat alespoň někde v hotelu tady a později se třeba přesunout.
Neměla jsem nejmenší ponětí o tom kde jsem a kde budu v tuhle hodinu hledat nějaké bydlení. Na okamžik jsem se zastavila a narovnala se. Hledala jsem nějaké ubytování, ale vypadalo to, že budu spát na zemi.
"Občas lituju, že se nemůžeš změnit třeba na stan." Ucedila jsem suše k Haileeimu na zemi, který se na mě otráveně podíval. Ani jeho to bloudění tady nebavilo. Každopádně nijak jinak nereagoval, jen jsme šli pomalu dál. Bloudili jsme dál po ulicích malého městečka, než jsem ucítila na ulici pach nějakého člověka. Třeba by nám mohl poradit.. Přidala jsem do kroku, pevně držíc kufr za sebou. "Hej! Hej, vy!" Zavolala jsem na osobu co byla na ulici s námi. Hailee přidal do kroku a klidně šel vedle mě, mezitím co jsem se snažila dojít onu osobu u níž jsem doufala v radu.
avatar
Conall Rhees

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 14. 08. 18

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Conall Rhees za Wed Aug 15, 2018 8:31 pm

Ulice
V Minew byl teprve pár dní a už teď ho z městečka bolela hlava. Počasí tu bylo podobné jako v Anglii ale tím podobnost končila. Uspořádání ulic bylo zcela jiné, podle názvů obchodů nešlo pořádně poznat co je uvnitř za zboží a všude okolo byly jehličnaté lesy plné zvířat. I přesto se mu tam líbilo. Možná to byla jen dočasná euforie z nového a za pár týdnů to tu začne nenávidět. Teď se však rozhodl nové město objevovat a zabydlet se. Pořídil si mapku města a tak nějak už věděl kde je centrum a jak se dostat domů ale to mu nestačilo. Chtěl vědět přesně kde co je a co za zapadlé obchůdky místní uličky ukrývají. Moc jich nenašel a začalo mu pomalu docházet, že je kanada od anglie ještě více odlišná než si myslel.
Právě chtěl odbočit do postraní uličky když za sebou uslyšel kvapné kroky následované zvoláním. Otočil se a rozhlédl se. Krom jedné osoby a jeho tam nikdo nebyl a z toho usoudil, že volala na něho. Jednalo se o drobnější dívku, spíš už ženu. Táhla za sebou kufr a po boku ji šel pes… Ne, na psa bylo to zvíře až moc veliké. Spíš se jednalo o vlka. Byl zvyklý že denně potkával vlkodavy kteří měli na zadních pomale dva metry takže ho černý vlk ani moc nevyděsil. I když by vlka jako mazlíčka typoval spíš na Rusko než na Kanadu. Když se to tak vezme tak je to jenom kousek přes pól. Rozhodl se nechat vlka vlkem a soustředil se spíš na ženu, jelikož o něj jevila větší zájem, soudě podle volání. Zlomek vteřiny zvažoval co říct než se rozhodl pro prosté: ,,Ano?‘‘. Nebyl to nijak zvlášť ohromný úvod do konverzace ale co s tím. Nasadil vlídný úsměv a čekal co na něj vyvalí.

Sponsored content

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:04 am