Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 148

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 101

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Jan 01, 2018 10:27 pm

Dům

Chtěla dům prodat. Kývl jsem hlavou. "Někoho pro to najdu. Detaily domluvíme až budeme doma." Řekl jsem jí jenom a pak jsem ji jednoduše pustil. Vypadalo to, že teprve po těchto mých slovech jí docházelo co se s ní bude dít a jak je teď důležité aby mě poslouchala. Když jsem se nad tím zamyslel, budu muset dát na nějakou dobu pryč i psa. Poškrábal jsem se na zátylku a sledoval ji. Po jejích slovech jsem se nakonec jenom nadechl. "Povíš mi potom co se vlastně stalo?" Zeptal jsem se jí a na okamžik ji zkoumavě sledoval.
"Bude to jiné, ale zvládneme to." Řekl jsem jí a stiskl studenou ruku, kterou mi dala na rameno. Jen krátce, pak jsem ji pustil. Po dalších slovech jen řekla, že si věci pobalí. Kývnul jsem. "Podle toho kolik toho budeš mít to nějak odvezeme. Můžeme jít pěšky, pokud toho bude moc, pojedeme asi vlakem." Přešlápl jsem. Ve vlaku jsem si klidně mohl zaplatit, aby mi nechali prázdný celý vagón, takže to nebude problém.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 100

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Jan 02, 2018 12:42 am

Dům

Na jednu stranu se těšila být s ním častěji, neb by byla schopná zemřít.. jak humorné, když už jednou umřela. Neví, kolik času bude mít na ni, přeci má určitě nějakou práci.. Byla mu za tohle vděčná. I když vypadá klidně, stále neví, jak se přes tohle všechno přenese.. tolik změny. Smrt, stěhování, to, kým je.. Lehce se otřásla nad tím vším. "Dobře, děkuji za veškerou pomoc" usmála se sladce na něj. Uvědomuje si, že bez něj by byla ztracená nebo.. by zůstala mrtvá. Trochu ji zarazilo, že chce vědět, co se přesně stalo. Má v hlavě takový chaos, že.. si musí po cestě srovnat, co se přesně stalo. Jemu nic tajit rozhodně nechce. "Ano řeknu, pokud si všechno vybavím." zamumala a prohrábla si vlasy, nečež mu koukala do očí. "Víc, jak jeden kufr to nebude, zase těch věcí moc nemám.." Odpověděla a zaculila se naposledy, než zaplula do pokoje a začala se balit. Samozřejmě.. se zastavila i před zrcadlem. Nejen proto, zda se v zrcadle vidí, ale.. tak trochu si chtěla vyzkoušet a prohlédnout své tesáky.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Jan 02, 2018 3:15 pm

Dům

Více jsem už neodpovídal, spíše jsem všechno odkýval. Nechtělo se mi ji pouštět, i tak jsem ji nechal aby šla nahoru. Já mezitím zůstal dole a přemýšlel, jestli to co jsem udělal nebyla chyba. Z nějakého důvodu jsem měl špatný pocit, že ji neukočíruju. Ale uvidíme, ona byla povahově celkem klidná, proč by se měla nějak výrazněji měnit?
Podle jejích slov to nebude víc než jeden kufr, takže jí to odnesu a půjdeme pěšky, pokud se jí tedy bude chtít. Mě to problém nedělalo.
Mezitím co ona byla nahoře jsem se já rozvalil na gauč a čekal kdy dojde.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Jan 02, 2018 5:08 pm

Dům

Jakmile odlepila pohled od zrcadla, začala si balit věci, aby na ní přeci jen nečekal dlouho. Myšlenkami byla stále jinde. Jak tohle všechno zvládne?? Nebude pro Fabiho jen přítěží?? Rozhodně se bude snažit se udržet, aby po někom vystartovala, ale i tak z toho má obavy. Co když ji tohle změní?? Nechce být jiná.. Chce být stále stejná, do který se zamiloval. Trvalo nějakou chvíli, než si zabalila věci do kufru a pomalu se i s kufrem vrátila.. V kuchyni nebyl, proto kufr nechala na chobě a našla ho v obýváku."No.. Můžeme jít." Oznámila mile, něž došla k němu. Pozorovala ho s úsměvem a naposledy se porozhlédla kolem. Už tu nikdy nebude, ale.. rozhodla se. Od něj rozhodně nemá v plánu odejít a opouštět ho. To by si nedovolila, neb je do něj nesmírně zamilovala. Stála naproti němu a pozorovala ho. Rozhodně se snaží být v pohodě.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Jan 02, 2018 8:15 pm

Dům

Trvalo jí to možná tak deset minut. Čekal jsem, že to bude na déle, nevyčítal bych jí to, ale asi bych ji potom už šel kontrolovat. Každopádně sešla dolů a poté mě chvíli hledala. Možná jsem se měl ozvat, že jsem na gauči, ale byl jsem až moc líný a chtěl jsem s to na tom gauči užít. To víte, když najdete pohodlnou polohu..
Pomalu jsem se zvedl. Viděl jsem jak se tu rozhlížela a v tuhle chvíli mi přišlo, že jsem jí snad četl myšlenky. Moc dobře jsem věděl na co myslí. Podobné myšlenky jsem měl i já, když jsem opouštěl sídlo mých rodičů. Sucharů zatrpklých.. Při myšlence na ně jsem se ušklíbl.
"Pokud chceš, nech si ten dům. Časem se ti bude možná hodit." Usmál jsem se na ni a pohladil ji po tváři. Pak jsem ji jen chytil za ruku a pomalu se rozešel k východu.
Když jsem šel kolem jejího kufru, nebo spíše když jsem jej zahlédl a došel jsem k němu, zvedl jsem jej, a Char kterou jsem vezl za sebou za ruku jsem si chytil pevněji. Pomalu jsme vyšli ven z domu, kde jsem na ni pořád dával pozor.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Jan 02, 2018 10:42 pm

Dům/Ulice

Čas nehlídala, neb opravdu nebyl důležitý. Zhluboka se nadechla se zavřenýma očima, načež se na něj usmívala. Nevadilo ji, že se neozval, jelikož se tady nedalo ztratit. Když se zvedal, odstoupila, aby měl prostor a nějak mu nezavázela. to by si nedovolila. Na jeho slova si jen povzdechla a znovu se koukla kolem. "Myslíš, že se bude nějak hodit??" zamumlala lehce nejistě. Snad se jí pak nechce zbavit, ale na tohle nechce ani pomyslet. Takový není ne?? Aspoň ne na ní.. Snad ji neproměnil, aby ji pak odkopnul.. Z vyšlenek ji vyrušil on, když ji chytil za ruku, kterou jemně stiskla. Kráčela po jeho boku, dokud dveře nezamkla. Klíčky schovala a porozhlédla okolo. Pravdou bylo, že teď.. lidi vnímala o něco jinak, než kdysi. Kolem nich prošla nebohá dívka, které se zaměřila na krk. Něco v ní ji donutilo se na ni zaměřit a chtěla se za ní hned vydat. Tohle, jak se chová se ji nelíbí, neb tohle ona nebyla. Snažila krotit sama sebe, ale jakoby s tím ani nedokázala bojovat.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Jan 07, 2018 10:53 pm

Ulice

Pomalu jsme vyšli ven. Byla tu stále i možnost, že si časem přestaneme rozumět a ona by neměla kam jít. Bylo by to na prd. "Myslím, že určitě ano." Řekl jsem nakonec a usmál jsem se. Přitiskl jsem si ji k sobě pevněji a pokračoval. Kufr nebyl těžký. "Tak co, jdeme lesem?" Usmál jsem se na ni trochu a přitom šel dál. Cítil jsem jak se pomalu otáčí a stahuje se k dívce, takže jsem ji jen pevněji chytil a povzbudivě se usmál. "Už víš o čem jsem mluvil?"
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Jan 08, 2018 1:45 pm

Ulice

Doufala v to, že s ním bude.. Dlouho. Není asi vhodné říct do konce života, když jsou oba mrtví. Samozřejmě jej miluje a.. I když je kým je, je ráda, že ji zachránil. Nebýt jeho, už by zůstala mrtvá. Bude těžké se s tímto smířit a naučit. Kráčela po jeho boku spokojeně. Na jeho otázkou s lesem pokývla hlavou. Když se vydala k dívce, zarazil jí jehk hlas. Otočila se na něj a hned se jakoby vzpamatovala. Pravdou bylo, že se styděla za své chování.. "J-já.. Omlouvám se.. Nevím, co se stalo.. Tohle nejsem já.." zamumlala omluvně a sklopila pohled. Nikdy by se do nikoho nezakousla.. Ona ne, ale její upíří část by s tím neměla sebemenší problém.. Více se k němu natiskla a držela se ho. Je dobře, že ji drží, nebo by přivolala na ně oba lovce a to opravdu nechtěla.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Jan 08, 2018 6:07 pm

Ulice -> Les - PŘESUN

Omlouvala se mi, že neví co se děje. "V pořádku, časem se naučíš to stáhnout do pozadí." Pousmál jsem se na ni a pak ji pohladil po tváři, přitáhl jsem si ji blíže. Došlo mi, že jsem chtěl něco udělat se psem. Nerad bych od ní ale musel odbíhat. "Jak odejdeme z města, musím zavolat do práce. Bude to jen pár vteřin, vydržíš to, viď že ano?" Ujistil jsem se a chvíli ji sledoval, přičemž jsem pomalu šel dál. Málem jsem při tom zakopl, každopádně jsem to ustál i s Lotty i kufrem.
Netrvalo to moc dlouho a vyšli jsme z poslední ulice, za kterou už byl jen les.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Jan 10, 2018 12:15 am

Ulice/Les

Tohle pro ni bylo poněkud těžké a nové.. Ani v hluboko v paměti nepomyslela na to, že by se stala upírem. Nejistě na jeho slova pokývla. "Věřím, že mi nějak pomůžeš.." zamumlala a pousmála se na něj. Drží se u něj a je ráda, že ji nepouští. Byl by opravdu velký problém.. tím si je jistá. Pohled mu věnovala, když opět promluvil. "Ano a neboj se.. budu opatrná.." ujišťuje ho mile. Spíše bude dávat pozor na sebe, než o sebe, aby někoho nepokousala. Nestojí o problémy a jemu je nechce přidávat. Myšlenkami byla naprosto mimo, jelikož i v samotné hlavě má chaos.. Ví, že na tohle potřebuje čas.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Jan 16, 2018 5:58 pm