Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Nicol Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 38

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 1:55 pm

Dům

Téhle lži opravdu neuvěřila. Kdo by taky jo?? Vypadal hrozně, i když se mu všelijak snažila pomoct, aby se cítil lépe. Sehnat injekci s tímto bylo.. poněkud složitější, ale povedlo se. Je teď za ní ráda, neboť prášky by do něj nedostala. "Mě lhát nemusíš.." zamumlala tiše a povzdechla si. Když viděla, že je mu neskutečná zima, sudnala ručník z jeho čela a odložila ho vedle injekce. Pomalu se zvedla a rychle donesla další deky, do kterých bratra zachumlala. Setřela mu slzu opravdu jemně a sledovala ho, kdyby cokoliv potřeboval. Všechno by pro něj udělal. Na jeho otázku se mu podívala do očí. "Mělo by ti to pomoct od bolesti.." odpověděla mu a zkusila jeho čelo. Je tak starostlivá, až.. je někdy moc hloupá a naivní..
Michael Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 36

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sat Dec 30, 2017 2:09 pm

Dům

Ovšem, že mi to neuvěřila. Nikdo by mi to neuvěřil, to jen já jsem se snažil sebe i okolí přesvědčit, že jsem v pohodě. Jakmile jsem dostal zimnici, měl jsem dost tepla. Připadal jsem si kvůli tomu strašně trapně, ale nebyl na to čas. Byl jsem jenom rád, že nemrznu. Alespoň v rámci možností, klepal jsem se totiž i přes všechny ty deky kolem mě.
Cítil jsem jak mi otřela slzu a jen jsem pootevřel oči, abych se na ni podíval. Respektive na její rozmazanou siluetu.
Poté co mi dala injekci mi řekla, že by mi to mělo pomoct od bolesti. Jemně jsem kývnul. Žádnou úlevu jsem zatím necítil, akorát se mi zase dělalo blbě a pořád se mi motala hlava. Ucítil jsem další křeč, která mě donutila se schoulit do klubíčka. Jakmile došla, hlasitě jsem zafuněl. Snažil jsem se abych se nijak víc neprojevoval, ale jednoduše to nešlo. Tahle křeč byla o něco kratší a když odezněla nezůstala po ní ta zbytková bolest jako u těch předchozích. Přišlo mi, že i bolest která byla jako bych měl natažený každý sval v těle a naraženou každou kost také ustoupila do pozadí.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 3:20 pm

Dům

Udělá všechno pro něj, ale.. v tomto mu moc pomoct nedokázala. Absťák.. je hold absťák. Díky silné vůle se buď udrží a nic si nevezme, nebo se mysl podvolí a vezme si dávku, ale.. většina neodhadne a může se stát, že to dotyčný přežene, což.. dobré není. Ano, i o tomhle si něco četla, když měla na drogy podezření. Hlavně kvůli příznakům a jak se daná droga projevuje. Doufá, že bratr to zvládne. Díky absťáku je ji jasné, že musel brát drogy už hodně dlouho. Tohle se ji ani trochu nelíbilo, ale teď své pocity hodila stranou. On byl přednější. Všechno udělá proto, aby mu tohle co nejvíc ulehčila. Hodlala ho takto hlídat i celou noc. Naštěstí školu zítra neměla, takže by zvládla u něj zůstat. Prášek měla ráno, ale ten měla na donucení její kamarádky, jinak.. by na něj kašlala stejně, jako to hodlá kašlat i teď. Už nic neříkala a pozorovala. Byla v pohotovosti, kdyby cokoliv potřeboval. Mohla jen doufat, že mu tohle pomůže. Ruce měla položené na klíně, pokud mu nezkoušela čelo. Nijak moc se jej nedotýkala. Proč by taky měla?? Nechala ho v klidu, i když.. se snažila skrýt starostlivý pohled. Nebylo ji příjemné se divat na tak zničeného bratra.. Neví, jak dlouho je v takovém stavu, ale.. že by za to mohla oná.. dá se říct hádka?? O tom se mohla jen dohadovat..
Michael Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 36

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sat Dec 30, 2017 4:39 pm

Dům

Netušil jsem co si myslet. Bylo mi trapně a bylo mi líto, že kolem mě skáče. Přežil bych to i bez její pomoci, nemusela se mnou ztrácet čas. Polkl jsem a znovu zavřel oči. Cítil jsem jak na mě jde únava. Její injekce pomohla. Byl jsem spíše unavený a zmožený z toho všeho.
Každopádně od žaludku mi injekce nepomohla. Místo toho aby to přestalo jsem byl nucen se znovu natáhnout pro lavor.
S hlasitým kašláním jsem vyzvracel dalšího minimálně půl litru zaludečních šťáv. Měl jsem neskutečnou žízeň, ale nechtěl jsem si o nic říct. Věděl jsem, že to takhle nepůjde dlouho a zhroutím se, jelikož jsem tak tři, čtyři dni nejedl ani nepil a do toho jsem pořád jenom zvracel. Nebylo to dobré. Ale jednoduše jsem nebyl schopný do sebe cokoli dostat.
Zůstal jsem chvíli zapřený rukama o postel a jen civěl na lavor pod sebou. Bylo to na mě momentálně tak velké vypětí sil, že jsem se po chvíli zase svalil do postele. Otřel jsem si rty a kašlal na to, že to v očistě zrovna dvakrát nepomůže.
Trvalo to několik dalších minut, než jsem se uklidnil natolik, abych mohl usnout.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 5:56 pm

Dům

Jelikož neřekl nic, nevěděla, jak dlouho je hlady, či něco nepotřebuje. Vše si mohla akorát domyslet, nic víc.. Může si říkat cokoliv, ale postarat se o něj byla její povinnost a hlavně povinnost budoucí doktorky. Ručky měla semknuté k sobě, neb se ji dost třásly, ale to nikdo vidět nemusel. Stres a úzkost bylo něco, co se s ní táhlo už vesměs od dětství. Jenže za poslední čas se projevil více a.. nevypadalo to, že by se měl stáhnout, spíše naopak. Všechno se akorát zhoršovalo a ona úzkost posiťovala. Tentokrát proto, jak se obávala o bratra, i když my měla zůstat v klidu, vzhledem ke svému psychickému stavu. Nebylo pro ni ani trochu jednoduché ho vidět takto zničeného a vyhublého. Zavřela na chvíli oči a otřásla se, neb ji přejel mrát po zádech, i když v pokoji chlad nebyl. Pozorovala ho, když usíná. Doufá, že takto si odpočine. Lavor v tichosti vzala, odesla, aby ho umyla, načež mu jej pro jistotu vrátila zpátky. To, co udělala k jídlu a pití vzala a dala mu to k posteli, kdyby něco chtěl, i když.. všechno málem skončilo na zemi, jak moc se ji ruce třásly. Dost uvažovala nad tím, zda by přeci jen neměla zavolat sanitku. Tak či tak, je stále studentkou, i když je poměrně šikovná.. Poté si znovu sedla na kousek postele, aby nezavázela. Hlavně to bylo proto, že se ji začernalo před očima.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 100

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Dec 30, 2017 9:21 pm

Dům

Uběhlo několik měsíců, kdy se cítí opravdu šťastně, až an jisté zdravotní komplikace. Její srdce sláblo poměrně rychle, proto bez prášků má ještě menší šance. S Fabim trávila opravdu hodně času nebo přes večery pracovala. Ne.. nenechala se zatáhnout do postele, i když.. ho moc miluje. Ona opravdu nemá kam spěchat. Ne všechno je samozřejmě růžové a jelikož nejednou vynechala práci, když ji Fabi nepustil a nastaly nějaké problémy, ale.. nejen kvůli tomu. Nechápe proč, ale zasedl si na ni. Možná je to tím, že.. po ní pokukoval a dozvěděl se, že je zabraná?? Kolikrát z toho byla mimo, neb tlak snášela hůře, díky své nemoci. Aniž by si to uvědomila, nevzala si včera prášek a den v práci?? Nebyl na její stav vůbec dobrý. Z práce dnes dorazí domů a ani trochu ji není dobře. Cítí se hrozně slabá a bledá. Diví se, že dnešek nějak zvládla. Je ale ráda, že ji takto není Fabian. Natahovala se pro prášky, když se ozval její telefon. To ji celkem překvapilo, neb ji jen tak někdo nevolal a pochybovala, že je to Fabi, neb spíše chodí osobně. Popadla mobil a překvapilo jí, že ji volá máma. Za celou dobu, co je pryč to bylo poprvé. Hovor hned zvedla. Tou druhou rukou se zapírala o linku.
Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 101

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Dec 30, 2017 9:34 pm

Charlottin dům

Bylo to už celkem dlouho. Měsíc, možná dva, tři..každopádně hlavní bylo, že s Char jsme byli pořád spolu. Co mě na tom překvapilo byl fakt, že za celou dobu jsme spolu ani jednou nespali. Líbilo se mi, že jsem se kolem ní mohl dál takhle motat. Šlo se na to tady dost pomalu. Každopádně mi to nedělalo příliš veliký problém. První chvíle ano, ale postupně jsem to začal cítit jinak. Fungovalo to tak. A fungovalo to dobře.
Došel jsem před Charlottin dům, teď už měla být doma z práce. Marcus věděl, že budu u přítelkyně a že mě nemá rušit. Byl sem rád, že se teď nemusím bát nějakého vyrušení.
Okamžik jsem přemýšlel, jestli bych se neměl pokusit sehnat jí kytku. Nakonec jsem si jen řekl, že dostane to nejlepší - přišel jsem JÁ! S touto myšlenkou a úsměvem na rtu jsem stiskl kliku a vešel.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Dec 30, 2017 10:10 pm

Dům

Jakmile hovor vzala, slyšela jako první vzlyky. "Ty mrcho!!.. Všechno si zničila.. Všechno!! Jsi pouhý vrah!! To kvůli tobě Daniell zemřel..!! Nenávidím tě a lituji toho, že si moje dcera!!" Křičela na ní. Byla dost pod vlivem alkoholu. Charlotte byla opravdu citlivá a křehká duše, proto.. se ji slova opravdu dotkla a ranila ji. Jejímu stavu se ještě víc přitížilo. Samozřejmě, že ji dost vzalo to, že otec umřel, i přes to, jak se k ní oba zachovali. Jsou to rodiče.. Začalo se jí špatně dýchat a rychle slábla, stejně jako sláblo její srdce. Táhlo jí to k zemi, jakoby ji táhl magnet. Ztěžka se držela na nohou. "M-mami..." dostala ze sebe, ale té bylo jedno, že se ji přitěžuje. "Sklapni!! Doufám, že tě nikdy neuvidím!!" Jestli toho řekla víc, to už nedokázala vnímat, neb ji mobil vyklouzl na kachličky. Chytla se ručkou na hrudi, v oblasti srdce a jakoby.. se čas zpomalil. Malátně tam jen tak stála, držela linky a lapala po dechu. Srdce tlouklo opravdu pomalu a sláblo každým okamžikem. Netrvalo dlouho a šla k zemi, přičemž před očima ji projel celý život. Pro ní pád byl nekonečný. Proč.. Proč ona?? Ta, která minulost neměla vůbec jednoduchou a když si myslela, že se všechno obrácí k lepšímu.. utíká z ní život rychlým způsobem. Dopadla na bok a oči se ji po chvíli zavřely. Její poslední nádech byl velice krátký, než srdce přestalo bít... Ležela na zemi bez známky života.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Dec 30, 2017 10:34 pm

Dům

Mnoho jsem neslyšel. Vlastně jsem zaslechl jenom Lottino oslovení její matky a pak dvě rány. Jednu jak spadl mobil, druhou jak padala ona. To jak spadla jsem přímo viděl. Vešel jsem a okamžik jsem ji vyjeveně sledoval. Na mobil jsem se nedíval, bylo mi jedno co se stane s člověkem na druhé straně. Bylo mi jedno i co říkal. Každopádně podle nenávistných slov linoucích se z mobilu mi došlo, co bylo asi hlavní příčinou Charlottina zhroucení se.
Okamžitě jsem si klekl vedle ní. Zažil jsem veliký šok a nevěděl jsem co si myslet. Nějakou chvíli jsem na ni hleděl, než jsem ji přetáhl k sobě na klín. "Lotte! Proboha mluv, mluv na mě!" Vysloveně jsem hystericky ječel na mrtvé tělo přede mnou. Měl jsem pár možností. Nechat ji být a srovnat se s tím nebo ihned začít s masáží srdce a nebo jí dát svojí krev. Jenom u krve byla ale jistota, že ji to přivede zpět.
Věděl jsem, že nemám dost času a nechtěl jsem tolik riskovat. Nakonec jsem si jednoduše kousl do zápěstí, až vyhřezla rudá tekutina. Třásl jsem se a strašně jsem se o ni bál. Cítil jsem jak mě štípou oči.
Přiložil jsem jí zápěstí ke rtům a nechával ho tam tak dlouho, dokud jí moje krev nevytekla z obou koutků. Pevně jsem jí zavřel pusu a jen se modlil, aby to bylo včas.
Věděl jsem i to, že výsledek toho budu mít za několik hodin. Dost možná i za den, dva.
Mrtvé tělo jsem si přetáhl k sobě na klín a pevně ji objal. Hruď se mi rychle zvedala a já cítil jak se chvěju. Z mobilu pořád osoba na druhém konci vyřvávalo různá nenávistná slova.
V ten okamžik jsem k té osobě začal cítit neskutečnou zášť. Natáhl jsem ruku a mobil chytil. Seděl jsem na zemi, Charlotte jsem si k sobě tiskl levačkou a hladil ji ve vlasech. Pravačkou jsem držel mobil a dost dlouhou dobu na něj hleděl, než jsem s ním jednoduše mrštil přes celou místnost. Rozbil se na několik kusů a kolem bylo sklo z displaye. Bylo mi jedno co v něm měla, kdo byl na drátě i to, že mi možná vynadá pokud se probere. Teď jsem se zajímal jenom o to, JESTLI se probere.
Pomalu jsem na ni stáhl i pravou ruku a stiskl ji pevněji. Přitom jsem se začal pohupovat sem a tam, ve snaze uklidnit se. Hlavu jsem při tom bořil do jejího ramene a čekal.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Dec 30, 2017 11:27 pm

Dům

Ani netušila, že Fabi její pád viděl, ani ho neslyšela přijít. Všechno se stalo tak rychle, že už bylo pozdě nad něčím podobným ovažovat. Její bezvládně tělo leželo nehnutě na zemi a jeho hlas nezaregistrovala. Rozhodně by nechtěla, aby ji takto viděl, neb by se za tohle opravdu styděla. O tom, co se dělo, by nikdy nepřemyšlela ani v tom nejdivnějším snu. Naštěstí krev, kterou ji dal, začala pracovat. Měla na mále, to je pravda, protože kdyby přišel později, nemusela by tohle zvládnout. Charlotte je přeci jen silná dušička, i když toho za poslední dobu bylo opravdu moc a stres ne není slabě srdce má špatné účinky. Proto to dopadlo tak, jak do doladlo. Umřela. V takovém stavu byla několik hodin, než se rychle, ale dlouze nadechla a prudce otevřela oči. Cítila se naprosto zmateně a netušila, co se děje. Spatřila nad sebou Fabiana a.. v dobrém stavu rozhodně nebyl. Poslední chvíle si nevybavovala, ale.. třeba to přijde časem. Vyhoupla se do sedu a těkala pohledem po místnosti. Tolik myšlenek se ji honilo hlavou, že zatím ani nepromluvila. Hlavně za to mohla její obrovská zmatenost z toho, co se děje a proč jsou v kuchyni. Věděla, že je něco v nepořádku, ale v první chvíli netušila, co se s jejím tělem jiného.. něco zvláštního stalo. Potřebuje čas, než si všechno srovná v hlavě.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Dec 30, 2017 11:34 pm

Dům

Během těch několika hodin jsem se moc nehýbal, až později jsem si Charlotte pomalu přesunul tak, aby na klíně měla jenom položenou hlavu. Při tom jsem jí jemně hladil ve vlasech a poprvé za dlouhou dobu jsem se modlil. Jediné co jsem si přál, bylo aby co nejdříve otevřela oči a byla v rámci možností v pořádku.
Bylo to už poměrně dost hodin a pořád se nic nedělo. Věděl jsem, že to může přijít i později, i tak jsem ztrácel hlavu, že jsem o Lotte přišel.
Nakonec mě ona sama vyvedla z omylu, když se nadechla a posadila. Vyjeveně jsem se na ni podíval a okamžik ji nevěřícně sledoval. Pak jsem ji jednoduše chytil a pevně na sebe přitiskl. "Pane bože..jsem tak rád, že jsi při vědomí.." Promluvil jsem nadšeně, zároveň vyděšeně a dál ji k sobě nekompromisně tiskl.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Dec 31, 2017 12:35 am

Dům

Je pravda, že se trochu cítila, jakoby ji přejel parní válec. Možná to bylo z toho, jak ležela několik hodin, což.. pochopitelně nevěděla, ale zase na druhou stranu se cítila.. naprosto zdravě?? Zmatenost přetrvávala, ale o něco se zmenšila v okamžiku, kdy si ji Fabian přitiskl k sobě. Nadechla se jeho vůně a zavřela oči, aby se konečně hodila do klidu.. aspoň přiměřeného klidu. Tiskla se k němu, ale.. asi bude potřeba vysvětlení. Zvedla malinko hlavu, aby mohla promluvit. "Co se.. stalo??" Optala se a zmatenost v hlase skrýt nedokázala. Ale pravdou bylo, že je ráda za jeho přítomnost. Bez něj by vlastně ani nebyla, neb by se neprobudila. Nikdo by ji zřejmě nezachránil. Její srdce bylo už hoodně slabé a.. tyhle situace jen všechno urychlily. Nejen matka, ale i práce..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Dec 31, 2017 1:05 pm

Dům

Držel jsem ji u sebe a nekompromisně ji na sebe tiskl. Neměl jsem v plánu ji v blízké době pustit. Jemně jsem ji hladil po zádech a doufal, že se jen tak nebude ptát, jelikož jsem pořád nevěděl jak jí to říct. Nakonec se ale zeptala. Chvíli jsem mlčel a ztuhle seděl, civěl na podlahu. "Umřela jsi.." Odpověděl jsem jí nakonec a pomalu se odtáhl. "Je mi to líto Charlotte..já..nevěděl jsem co mám dělat, bál jsem se že kdybych tě zkusil nahodit, nevyšlo by to a ztratil bych tě.." Polkl jsem. "Omlouvám se ti..opravdu jsem nevěděl co dělat.." Podíval jsem se na ni proviněle. Nevěděl jsem jestli budu schopen ze sebe vymáčnkout, že jsem ji proměnil.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Dec 31, 2017 4:36 pm

Dům

Opravdu nechápala, co se vlastně stalo a v hlavě měla takový guláš, až to není možný, proto ji to už hned nedocvaklo.. Některé myšlenky byly naprosto odlišné od jejích obvyklých. Proč její myšlenky směřují až k touze po krvi?? Dokonce ji neuniklo, že.. Její smysly jsou taky silnější, než předtím, toho si samozřejmě nedalo nevšimnout. Jakoby snad slyšela každý tlukot srdce každého, kdo by okolo jejího domu jen prošel. Doufala, že je to tím, že.. podle jeho slov umřela. Počkat.. co?? Pomyslela si, neb nebyla schopná slova. Buď je to hodně špatný vtip nebo.. je ji tohle třeba jen zdá. Nechápavě zírala někam do blba a stále se ji v hlavě opakovalo vše, co ji řekl. "Mám hlad." vyšlo z ní, jakoby to ani ona neřekla. Opravdu nejrozumnější věta, kterou na jeho omluvy a vše co řekl, mohla odpovědět. Zavrtěla hlavou, aby se vzpamatovala a pohlédla mu do očí. "Neomlouvej se, ano?? Ať se stalo cokoliv, mě by nikdo nedokázal záchranit. S mým srdcem to byla jen otázka času." Ji samotnou trochu překvapilo, s jakým klidem o tom mohla mluvit.. jakoby se smrtí byla smířená.. Tohle už ale říkala ona, avšak pravdou bylo.. že hlad opravdu měla. Moc toho nenajedla a začínala být klidnější, neb.. netušila kam se přirovnat. K mrtvole, duchovi nebo.. je to opravdu jen sen?? Jak by srdeční zástavu mohla přežít?? Třeba si jen její mozek nechtěl připustit, že je.. upír.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Jan 01, 2018 1:09 pm

Charlottin dům

Poté co řekla, jsem se trochu přimhouřil oči a zatvářil se zmateně. Bylo to pro mě zvláštní, musel jsem ji přestat vnímat jako svoji křehkou květinku a začít ji vnímat jako vraždící stroj. Bylo to dost zvláštní. Vsunul jsem jí ruku pod vlasy a palcem ji jemně pohladil po tváři. Za celé ty dva měsíce u mě byla jednou a teď u mě bude muset začít bydlet, abych ji měl na očích. Olízl jsem si rty a trochu sebou škubl, když na mě promluvila. Znovu jsem ji pevně objal. "Seženu ti někoho k jídlu..teď ale budeš muset udělat jednu věc.." Řekl jsem a pomalu se začal zvedat. Rozhodl jsem se chovat, jako kdyby se nic moc nedělo, třeba jí to trochu ulehčí přechod do jiného prostředí i to, že teď bude svět vnímat jinak. Co se stalo se jí zeptám až když tohle všechno vyřešíme.
"Já..když jsem tě proměnil, budeš se muset přestěhovat ke mě." Řekl jsem jí nakonec a natáhl k ní ruku, abych jí pomohl na nohy. "..nerad bych aby sis musela vyčítat něčí úmrtí." Asi to se mnou nebude mít příliš lehké, ale snažil jsem se..alespoň trochu..
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Jan 01, 2018 3:06 pm

Dům

Moc si svou změnu chování nepřipouštěla. Je potřeba čas, aby si urovnala myšlenky a všechno nové, co se nově objevilo. Zhluboka se nadechla a pozorovala jeho každičký pohyb. Asi ho překvapila tím, co řekla jako první, ale.. jí to tak divné nepřišlo. Každý má hlad, no ne?? Uklidňovalo ji, jak ji hladil po tváři. Přivřela jemně oči a nechala se hladit od někoho, koho nesmírně miluje. Jakmile ji objal, znovu se o němu natiskla a tiše zavrněla, skoro jako kočka. Pozorně poslouchala každé jeho slovo. Odtáhla se lehce od něj, když se zvedal a pozorovala ho. Zatím byla až děsivě klidná, ale po jeho dalších slocech ji tohle celý začalo docházet. On je vlastně upír. Pokud umřela, to znamená.... to snad ne. Otřásla se při té myšlence. Pokud je i ona upír, rozhodně nehodlá do nikoho kousat. Stačilo ji, že nechtíc zabila bývalého přítele. Obavá se celkem i toho, že se její chování změní. Nechce přijít o to, čím si ho dokázala udržet. Nakonec přijala jeho nataženou ruku a vyškrábala se na nohy. Jazykem jemně přejelo po horních zubech a mírně naklonila hlavu na stranu. "Jsi si jistý, že chceš, abych bydlela s tebou??" optala se po delší době ticha, kdy.. se snažila všechno v hlavě sravnat. "Ne.. já rozhodně nikoho zabíjet nehodlám.." zamumlala. Neví, koho se tím snažila přesvědčit.. asi sama sebe, neboť ona hlad měla. Pohledem přejela po celý místnosti, přičemž si poupravila brýle na nose. Byl to už takový zvyk.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Jan 01, 2018 5:12 pm

Dům

Přijala moji ruku a nechala se vytáhnout na nohy. Jakmile stála, ihned jsem ji chytil kolem pasu. Chtěl jsem ji teď mít pokud možno pořád u sebe. Pořád ve mě přetrvával ten hnusný pocit, že jsem o ni přišel.
Trvalo jí to nějakou chvíli, ale nakonec odpověděla na moji otázku. "Chci. Navíc není jiná možnost." Odpověděl jsem jí tiše. Byla tu i možnost, že ji tu nechám volně pobíhat. Ale ve dny jako je tenhle, kdy jsou všude kolem lovci bylo odkopnutí svého potomka jednoduše vražda. A to já jsem nechtěl, ne s ní. Jindy, nebo jinému bych to možná udělal, u ní jsem ale nemohl.
Po druhé odpovědi jsem se trochu uchechtl. "Jo..taky jsem si tohle myslel první dny poté co mě proměnila." Odpověděl jsem jí s ironickým úsměvem a pak jsem se rozhlédl kolem. Došlo mi, že jsem jí roztřískal mobil. "Jo a...um..promiň mi ten mobil.." Řekl jsem nejistě. "Koupím ti nový." Dodal jsem ještě rychle a pohlédl na pár střepů a kusů plastu, které z mobilu zůstali. Jediná věc která to přežila byla pravděpodobně baterka.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Jan 01, 2018 5:56 pm

Dům

Rozhodně ji nevadilo, že se ji stále dotýká, ale.. přijde ji opravdu roztomilé, s jakou starostlivostí se o ní stará. Je s ním moc ráda. Od něj ji doteky nevadily. Jemně mu položila chladné ručky na jeho hruď a koukala mu do očí, které si tak hodně oblíbila. Byly pro ni něco.. uklidňujicího. "Když není jiná možnost, nemám problém s tím jít s tebou.. Co ale bude s tímto domem??" Optala se ho a natiskla se k němu o něco více. Mohl se jí zbavit, či ji nechat umřít, ale.. on ji zachránil.. to by pro ni každý neudělal. Co ji však nepotěšilo byla myšlenka.. se smířit se smrtí lidí. Musela nesouhlasně vrtět hlavou. Ne.. nebude taková.. Rozhodně se nechce cítit jako vrah. "Já.. si to nemyslím.. Nehodlám vraždit.." Tohle je něco, co se snažila namluvit sama sobě až tvrdohlavě. Všimla si, kam se podíval, přičemž se nahnula opatrně a.. tam byl její telefon, aspoň to, co z něj zbylo. Byla to poslední věc, která by ji teď měla trápit. "Neomlouvej se.. stejně jsem ho moc nepoužívala.." Mávla nad tím rukou. Movité věci ji nikdy moc nezajímaly.. Ani o peníze ji nikdy nešlo.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Jan 01, 2018 6:08 pm

Dům

Zajímalo jí co bude s tím domem. Mě upřímně to bylo jedno. Nebyl jsem si jistý jestli je její nebo jestli si ho pronajímá. Každopádně vzhledem k otázce byl pravděpodobně její. "Chceš si ho nechat? Můžeš si ho nechat a později se sem vrátit..pokud ale chceš, můžeš ho prodat.." Navrhl jsem jí a nechal to na ní. Mě to bylo jedno. Bylo hezké jak si naivně myslela, že se dokáže ovládat. "Jsi mladý upír..není to o tom, že nechceš vraždit, je to o tom, že pokud se do někoho zakousneš, bez cizí pomoci onu osobu zabiješ..vysvětlím ti to všechno později, se vším ti pomohu.." Mluvil jsem s ochotou.
Mobil mi odpustila, nevěděl jsem, jestli ji nezajímá proč jsem ho rozbil nebo to raději vědět nechce, každopádně jsem to nechal být a pak se rozhlédl kolem. "Teď si každopádně sbal všechny osobní věci. Nebo je tu nech, koupím ti nové, s tím nebude problém..záleží jenom na tobě." Koukl jsem se na ni a čekal, co se tedy bude dít.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Jan 01, 2018 7:37 pm

Dům

Odpověděl ji a vlastně ji dal na výběr, nad kterým se zamyslela. Na jednu stranu s ním ráda bude trávit čas po jeho boku a vedle něj se i ráda probouzet, ale.. na druhou stranu nechce být pro něj přítěží.. "Chci být s tebou, co nejvíc, takže.. pokud se dům prodá, vadit mi to nebude, hlavně.. žebudu po tvém boku." Vydechla a mile se na něj usmála. Jeho další slova ji její naivitu rychle ničily. Jestli je to tak, jak říká.. To není dobrý. Tohle ji poprvé znejistilo. Opravdu nechce nikoho zabít.. Na tohle pak bude muset být opatrná, ale.. prvně se bude muset naučit kontrolovat, což.. neví, zda bude jednoduché.. Tiše si povzdechla a porozhlédla kolem. Jak si na tohle.. má zvyknout?? Ještě dneska byla.. obyčejná a teď?? Teď je z ní úpír. "Když jen pomyslím, že.. bez tebe bych tu nebyla.." odmlčela se s menším úsměvem, když se k němu vrátila pohledem. "Jsem ti za tohle opravdu vděčná, i když vím, že.. teď to bude jiné.." dodala a jemně jej chladnou ručkou pohladila po tváři. Bude si muset zvyknout, že je úpír, i když neví jak.. Poslouchala ho dál. Bylo ji blbý nechat tu vše a.. aby za ní utrácel. "S tím si nedělej starosti, věci si pobalím." Oznámila, načež se odtáhla a pomalu vyrazila k sobě do pokoje, přičemž se ohlížela kolem.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu May 24, 2018 2:01 pm