Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 162

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Nicol Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 44

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 28, 2017 7:50 pm

Minew -> dům

Chtěla se stáhnout, uklidnit a přemýšlet s chladnější hlavou, ale ve chvíli, kdy se chtěla vydat nahoru, zakopla o jeho věc a tak tak získala rovnováhu, jinak by se rozplácla na zem. Jak by jedním slovem popsala trpělivost?? Bum. "nemůžeš si aspoň jednou.." zatím její hlas byl klidný a popadla jeho triko, které po chvíli po něm hodila. "po sobě uklidit?!" vyštěkla jako pes. "vždy jsem se ti snažila pomoct, uklízet, vařit, prát, být ti oporou, chránit a ty?? Ty mi to vynahrazuješ lhaním!! To jsou ti drogy přednější, než já?!" ruce tiskla v pěst. Ano.. Tak to dopadá, když je to už na jednoho člověka opravdu moc.. "snesla jsem i nezájem rodiny, ale od tebe jsem žádný podraz nečekala!!" moc ji to trápilo, i když se snažila zachovat normální tóm v hlase, dost se ji chvěl. Už řekla všechno, proto zamířila ke schodům k sobě. Nechtěla, aby ji viděl brečet, neb má opravdu namále.. Začernalo se ji před očima, proto se rukou zapřela o zeď. Neví, co se to děje, ale dobře ji rozhodně není.. Aspoň ne po psychické stránce..
Michael Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 42

Příspěvek pro Michael Dairoow za Thu Dec 28, 2017 8:08 pm

Dům Micka a Nick

Pomalu jsem se odebíral k sobě do pokoje, když jsem uslyšel ránu. Ani jsem nevěděl jistě o co zakopla, každopádně to jak vyštěkla potom mě..trochu donutilo stáhnout ocas mezi nohy. Nejistě jsem se podrbal za uchem a sledoval ji. Neodpovídal jsem jí, cítil jsem se špatně. Za to co se stalo venku i za to, že se mi teď mínila přerazit o..uh, fakt nevím co to je. Ale věděl jsem, že jsem to tam nechal odložené já. Hmm.
To co řekla poté mě mírně řečeno ranilo. Chtěl jsem se jí omluvit, ale můj nádech a následné chystání se k tomu slovu přerušilo to, jak sestra vypadala. Stáhlo se mi hrdlo, když jsem ji takhle viděl. Svižně jsem k ní doběhl skrze haldy špinavého prádla a neváhal ji podepřít. "A-asi to není nejlepší věc co bych teď měl dělat, vím že chceš abych tě nechal..můžu ti pomoct do pokoje?" Zeptal jsem se nejistě. V tom lehkém stresu mi přeskakoval hlas, nelíbilo se mi to co se teď dělo.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 28, 2017 9:37 pm

Dům

Hodně ji bolelo to, jak se zhrotil vztah mezi nimi.. Bratr byl jediný, koho měla a teď?? Je na všechno sama. Ten stres na ní má špatné účinky. Jak teď může někomu věřit?? Tímto se zřejmě její uzavřenost prohloubila. Nedalo se s tím nic dělat.. Ručkou si promnula oči, před kterýma se ji černalo. Několikrát zamrkala, aby se konečně vzpamatovala. Dost sebou trhla, když se ji dotkl. Jo.. I její odtažitost jí tohle zasáhlo. Už to s ní nebude jednoduché, ale.. Neměl ji bratr lhát.. Zklamat ji.. Ranit a ublížit.. "Nedotýkej se mě, ano?! Nepotřebuji ničí pomoc..!!" vyštěkla, i když by se měla spíše uklidnit. "radši konečně po sobě ukliď a mě nech ma pokoji.." zavřela oči na chvíli. Nejen proto, že se ji do očí hrnuly slzy, ale i se málem zhroutila. Místo ke schodům do svého pokoje, zamířila do kuchyně, aby se napila, přičemž se přidržovala zdi, aby náhodou neupadla. Málem se opět přerazila o věci kolem..
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Thu Dec 28, 2017 11:19 pm

Dům Mika a Nik

Připadal jsem si jako dítě, ne jako dospělý chlap, co vydělává na dům, jídlo a málem i školu pro sestru. Když mě okřikla, o jeden nebo dva schody jsem sestoupil a překvapeně, možná až vyděšeně jsem ji sledoval. "Dobře.." Odpověděl jsem jí nakonec jenom a pomalu sešel schody dolů. Přitom jsem se po ní ohlížel, jestli je opravdu v pořádku.
Cestou jsem pomalu sesbíral všechno co jsem našel, a tak nějak jsem to odnesl k sobě do pokoje, kde jsem to spíše naházel do skříně. Věci co jsem věděl kam patří jsem dal na místo a nakonec jsem se vrátil na chodbu, kde už opravdu nic neleželo a pak se rozešel za Nicol, která nevypadala vůbec dobře. "Neměl bych tě vzít do nemocnice?" Zeptal jsem se nakonec starostlivě, když jsem viděl jak se motá. Možná by jí vyšetření neuškodilo. Ačkoli byla vytočená, tohle není něco co se normálně stává.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Fri Dec 29, 2017 12:47 am

Dům

Podle všeho jde vidět, že když zavře.. Tak to stojí za to. Nemohla jinak.. Ruply ji nervy, což není časté a rozhodně to nehodlá provozovat. Nebyla a ani taková nebude.. Nikdy po nikom nezvedla hlas, ani po bratrovi, ale.. Jednou to přijít muselo a.. Bratr tomu hodně napomohl. Hodně ji ublížil a ona na to jen tak nezapomene. Nedokáže.. Málem sebou švihla na schodech, ale nějak to zvládla, i když to trvalo. Do kuchyně kráčela opravdu opatrně podél zdi, i přesto, že by si měla sednout. Je těžké diagnostikovat sám sebe, ale je jí jedno, jak na tom je. Nikdy se o to nezajímala ani ona, ani nikdo jiný.. Zvykala si. Ona a do nemocnice?? Ne.. To by nešlo. Jakkoliv se snažila vzpamatovat, nepomáhalo to. Nebylo ji nejlépe, což bylo hodně vidět. Všechno, jakoby se převáželo na jednu stranu, ale snažila se vydržet, což bylo náročnější. Promnula si znovu oči a zavrtěla hlavou. "Ne." zamumlala jako odpověď trochu opožděně. Nadlidský výkon bylo vzít obyčejnou sklenku na vodu, aby se mohla napít. Linky se držet musela, nebo by byla rychle na zemi.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Fri Dec 29, 2017 10:39 am

Dům

Ano, když sestra zařvala, málem i děti v domě naproti se dali do úklidu. Hlavně to ale bylo proto, že je takové křehké povahy, že by to od ní člověk nečekal nikdy.
Nevypadala dobře, vypadala, že je jí hodně zle. Přešel jsem k ní blíž a chtěl ji vzít do nemocnice, což odmítla. Nespokojeně jsem přimhouřil oči a rozhlédl se, počemž jsem si od stolu dotáhl židli a postavil ji za ni. "Aspoň se posaď.." Znělo to málem jako kňučení. Neskutečně jsem si vyčítal, že jí je takhle kvůli mě. A že jsme se kvůli mě takhle pohádali. Respektive, že jsem dostal spucunk, protože už to nezvládala.
Viděl jsem jak se zuby nehty drží linky, takže jsem raději stál poblíž, abych ji chytil kdyby padala.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Fri Dec 29, 2017 11:53 am

Dům

Pořádně ani nedokázala vnímat, jak daleko od ní bratr je.. Možná by do nemocnice potřebovala, ale.. To si opravdu nepřizná, ani na smrtelné posteli. Byla hodně tvrdohlavý člověk. Pokouší se vzpamatovat, ale to se ve stoje určitě nepodaří.. Promnula si oči, ale marně. Nijak jí to nepomohlo. Nabídku na posazení už nemohla odmítnout. Ještě chvíli a rozplácla by se na zemi, což.. By se nemocnici asi nevyhnula. Potřebovala hlavně čas, než se uklidní a bude moct jít k sobě a za Inyo. Nic už neřekla. Nejen, že díky tomu byla bledá, jak zeď, ale necítí se zrovna na vedení konverzace. Lokty si zapíchla do stehen a ručkama si zapřela hlavu. Pokoušela se normálně dýchat, aby se vzpamatovala zavřela na chvíli oči, neboť ji opravdu není dobře, což.. Ani trochu rozhodně nezakryje. Raději by teď byla sama a z největší pravděpodobností by řvala jako malá holka. Tady se hodně drží.. Už tak dost vypadá slabě před ním a to nechce.. Vždy byla silná holka, ale.. Rozhodně nezvládne všechno..
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Fri Dec 29, 2017 12:23 pm

Dům

Byl jsem rád, že se na židli posadila. Alespoň trochu tak zredukovalo můj pocit viny. I tak mi bylo za sestru pořád slušně špatně. Okamžik jsem stál a sledoval ji, než jsem se rozhlédl kolem. Možná by uvítala vodu.
Ať už tam někde na lince byla nebo nebyla odložená sklenice, vzal jsem čistou a nalil do ní co nejchladnější vodu. Poté jsem se zase otočil k ní a poklekl. "Na, napij se..možná ti to pomůže.." V hlasu byla slyšet veliká starost a strach o ni. Nerad bych aby se jí něco stalo a jestli to nepřestane, jednoduše ji procedím do auta a odvezu ji k nějakému doktorovi. Člověk by ani neřekl kolik nadpřirozených pracuje v nemocnicích. Někoho bych určitě našel.
Bylo mi pořád více a více špatně a cítil jsem jak se mi nitro svírá tím hnusným pocitem, že jsem něco provedl. Většinou mi bylo všechno ukradené, ale ohledně Nicol? Nikdy. Ona byla rodina a já ji jednoduše miloval. Byla mi moc blízká, jak by mi mohlo být lhostejné že jí mojí vinou není dobře?
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Fri Dec 29, 2017 4:56 pm

Dům

Rozhodně ji neuniklo, jak se teď o ní stará.. Až teď.. Vždy se starala jen a jen o něj, aby se měl co nejlépe. Tiše si povzdechla a promnula oči. Teď by se zhroutit neměla, pokud.. Se teď rychle nezvedne, což opravdu neplánovala. Ona do nemocnice opravdu nechce.. Jako doktorka ano, ale pacient?? Ne. Na to má svou hrdost. S menším zaváháním si od něj vzala sklenici s chladnou vodou a napila se. Jemně ji objímala oběma ručkama, které se ji lehce třásly. Je jí o něco málo lépe, aspoň se to snaž sama sobě namluvit. Stále raději mlčí a zůstává sedět. Myšlenky ani trochu nemá srovnané.. Potřebuje čas a klid, avšak.. Neví, zda bratrovi dokáže důvěřovat.. Zklamal ji.. Lhal.. Lhal někomu, kdo by pro něj i život obětoval. Pořádně se opřela a povzdechla si, než se znovu napila. Bylo to lepší, proto přeci jen pomalu vstala. Jo.. Možná všechno urychlovala, ale.. I tak potřebuje na nějaký čas vypadnout z tohodle prostředí.. Než si srovná myšlenky.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Fri Dec 29, 2017 8:33 pm

Dům

Ano, většinou jsem o ni nestaral takhle moc. Protože se přede mnou nikdy nesesypala, nikdy nevypadalo že by ji něco nějak více bolelo nebo že by jí bylo zle. Své pocity přede mnou většinou schovávala a zavřená u sebe v pokoji pravděpodobně řvala do polštářů.
Zůstal jsem u ní klečet a sledoval jsem jak se rozechvěle snaží napít. Natáhl jsem ruku a na okamžik jsem se jí dotkl čela. Byla teplejší než bylo běžné. Polkl jsem. "Měla bys jet do nemocnice, tohle nevypadá dobře." Zamručel jsem a na okamžik ignoroval to, že po mě pravděpodobně bude ječet ať se jí nedotýkám. "Aspoň pro nějaký prášky když už nic.." Věděl jsem, že na doktorku studuje, ovšem. Ale nepředpokládal jsem, že by mohla v tuhle chvíli nějak přemýšlet o tom, co by ji pomohlo.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Fri Dec 29, 2017 10:43 pm

Dům

Mžiky před očima mizely opravdu pomalu. Voda sic pomáhala, ale ne tak rychle, jak předpokládala. Jestli vstane, bude jen zázrak, že zvládne dojít do pokoje, ale.. bratr nevypadal, že by ji jen tak nechal.. po tak dlouhý době se o ni zajímá, až na to ani trochu není zvyklá.. lehce sebou cukla, když se ji dotkl. Už se snažila zůstat klidná nebo to s ní dopadne hůře. Pomalu dýchala, aby se hodila do klidu. Viděla ho u sebe, ale.. pohledu do očí se nějak snaží vyhýbat.. Zase zmínil nemocnici. Povzdechla si celkem nespokojeně. "Fajn.. když na tom trváš.." Zamručela ne zrovna veselým tónem. Nechce se ji popravdě a dává to na sobě dost znát. Dopila vodu ze sklenice a pomalu, avšak oparně vstala, aby odložila sklenici. Snaží se vypadat co nejvíce v pořádku, i když.. do toho dává opravdu hodně úsilí.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Fri Dec 29, 2017 10:57 pm

Dům

Ačkoli se jí to nelíbilo a dávalo to slušně znát, nakonec s nemocnicí souhlasila. Cestou jsem ji nechal okamžik jít po svých, když jsem ale viděl jak se potácí, jednoduše jsem ji zvedl do náručí a odnesl do auta, kde jsem ji i zapnul pás aby se co musela co nejméně zaobírat zbytečnostmi kolem.
Pak jsem jednoduše nasedl, nastartoval a jel.
V nemocnici jsme čekali poměrně dlouho. Doktor ji prohlédl a napsal jí nějaké prášky. Hned poté jsme šli pryč, já jsem jí léky vyzvedl a po malé chvíli jsme byli zase doma.
Nicol toho neřekla mnoho, většinou se spíše cukala nebo vrtěla hlavou. Byl jsem ale rád, že s nemocnicí nakonec souhlasila.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 12:35 am

Dům/Nemocnice

Jak by mohla s něčím podobným souhlasit?? Pomohl ji znovu, i když prvně chtěla popadnout klíčky od motorky, co ji bylo zatrhnuto. Nedojela by zřejmě daleko. Skončila v jeho autě s povzdechem. Opřela se pohodlně a zavírala oči. Vždy se s bratrem snažila komunikovat, ale teď to bylo jiné. Byla ticho. Moc ji tohle všechno trápilo a zklamalo, ale bohužel pro ní musela jet ještě do nemocnice a s bratrem.. V čekárně jen v tichosti seděla a prsty bubnovala o stehno. Pokouší se vypadat co nejvíce v pohodě. Jednoduše má za to, že to přejde a to se snažila namluvit i doktorovi, ale marně. předepsal ji nějaké prášky. Nebyla z toho ani trochu nadšená, ale protesty byly zbytečné.. Pak už se nějak dostala domů, ale cestu moc nevnímala. Chtěla být o samotě už konečně. Vypadnout na čas z domu a nikdo ji v tom nezabrání. Potřebuje změnu prostředí, aby si mohla srovnat myšlenky. Hned beze slova zamířila do svého pokoje, hlavně opatrně po schodech a prášky ji byly.. nějak ukradené, stejně jako mobil, co měl bratr stále u sebe.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sat Dec 30, 2017 12:42 am

Dům

Vrátili jsme se domů a Nicol se ihned vydala nahoru. Nechal jsem ji být. Musel jsem se stejně sbalit a vrátit se do práce. Inu, šel jsem k sobě, pomalu jsem se převlékl, pak si vyndal pytlíček a posadil se na postel, abych si mohl dát do nosu. Už jsem se k tomu chystal, když jsem se zarazil a okamžik jenom seděl. Hlavou mi běhalo hodně myšlenek. Stojí mi to za to? Napadlo mě. Několik sekund jsem se díval na pytlík v mojí ruce a pak ruku sevřel pevně v pěst. Nevěděl jsem proč, ale najednou jsem měl pocit, že to zvládnu i bez drog. Vždyť nejsem závislý, no ne?
Vrátil jsem sáček zpět do kapsy, tentokrát do bundy a narazil jsem přitom na sestřin mobil. Chvíli jsem jen stál, než jsem se rozešel pryč. Terrence jsem pustil na zahradu a mobil jsem odnesl sestře. Nemluvil jsem na ni, nechal jsem ji být. Jen jsem pootevřel dveře a mobil jsem jí beze slova a bez toho abych se podíval jestli spí nebo ne, odložil na poličku nejblíže u dveří.
Následně už jsem běžel k autu a jel jsem do práce.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 1:48 am

Dům

Jen jak dorazila do pokoje místo toho, aby šla odpočívat, popadla školní brašnu, do které si naházela potřebné učebnice. Neví, jak dlouho se hodlá zdržet, ale.. aspoň bratr bude pryč, když se zdejchne. Ani ho moc nezaregistrovala, když přišel. Balila si i nějaké věci a její první plán byl hotel, nebo.. sama ani neví kam by šla, ale pak.. se ozval mobil. Hned jej zvedla a vedla komunikaci s kamarádkou, díky čemu se málem sesypala, když ji stručně vysvětlovala situaci. Bylo ji nabídnuté přespání, které nakonec přijala. Bratr byl pryč, tak.. ji s věcmi a Inyo pomohla kamarádka, avšak.. jela pak jako poslední cestu na motorce. Hodně riskovala, ale.. to ji teď bylo jedno. Jo.. byla na tom dost bídně a.. prášky nechala doma. I když se držela, ale.. psychicky se u kamarádky zhroutila. Všechno na ni rázem padlo.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sat Dec 30, 2017 2:01 am

Devět dní poté...

Dům

Popravdě jsem si první dny ani nevšiml, že je sestra pryč. Přišel jsem unavený z práce, padl jsem do postele a spal tahem do odpoledne, a jelikož jsem nechtěl otravovat Nicol udělal jsem si míchaná vajíčka a šel do práce znovu. Kupodivu se jídlo mnou uvařené dalo jíst.
Druhý den to bylo tak nějak stejné, ale už jsem na sobě pociťoval, že jsem neměl svoji dávku. Začínal jsem být trochu malátný, nebylo mi moc dobře. I tak jsem mohl jít další dva dny do práce. Konečně jsem si uvědomil, že Nicol není doma a neučí se v pokoji. Začal jsem ji hledat, ale nakonec jsem na to jednoduše neměl. Nečekal jsem, že by mě to takhle moc sundalo, ale pátý den jsem nebyl schopný se pořádně ani zvednout z postele. Zavolal jsem do práce a omluvil se, že nepřijdu. A takhle to nějak pokračovalo až do dneška.
Ležel jsem schoulený v posteli, vedle jsem měl kýbl kdyby se mi chtělo zvracet a v horečce jsem se kroutil. Bylo mi neskutečně špatně a bylo to na mě znát. Byl jsem hubenější než normálně, vlasy jsem měl mastné, jelikož jsem nebyl schopný jít se ani umýt jak zle mi bylo. Pod očima jsem měl výrazné kruhy a to i navzdory tomu, že jsem většinu dne prospal. Hlava mě bolela jako střep, to stejné celé tělo. Kdykoli jsem se zvedl, cítil jsem se jako bych se měl co chvíli sesypat. Před chvílí jsem měl zimnici, teď jsem měl pocit, že mnou někdo přiložil do kamen.
Cítil jsem, že se mi navaluje. Smutné bylo, že jsem už ani neměl co zvracet. I tak mě tělo nutilo vyhodit žaludeční šťávy. Inu, bohudík za ten lavor. Poté co jsem vyprázdnil už prázdný žaludek jsem se znovu schoulil do klubíčka a snažil se ignorovat bolest, která přicházela v intenzivnějších vlnách. Po pár minutách se znovu ukázala nepříjemná křeč, která mi projížděla celým tělem, což bylo doprovázené mým nářkem.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 2:36 am

Dům kamarádky/dům

Možná bylo zbabělé, odejít, když bratr je pryč, ale.. popravdě nevěděla, co by mu řekla. Tohle by na ni dolehlo ještě více.. S kamarádkou chodila do školy, kdy musela, i když.. se o něco málo její známky zhoršily. Nemohla se ani za mák soustředit. Několik dní ji trvalo, než se vzpamatovala, což hlavně bylo proto, že začala brát jiné prášky na naléhání kamarádky.. po nehodě, která se ji naskytla. Ztratila vědomí při řízení motorky a.. nehoda byla na světě. Motorka byla.. tak trochu škráblá, stejně jako helma, kterou měla a díky ní.. se vyhnula nejhoršímu. Ano, zraněná byla a chtěli si ji nechat v nemocnici, ale tohle rázně odmítla. No.. Vysloužila si injekci na uklidnění, to snad mluví za vše.. Hodně na ni dohlížela a po práškách byla klidnější, i když.. o dost více zakřiknutá a odtažitá od ostatních. Ano, je pravda, že se ji i Nigel ozval, ale.. snažila se s ním komunikovat, jakoby se nic nedělo. Na sejití se ale zatím necítila hlavně proto, že psychicky na tom nebyla nejlépe díky tomu, co se stalo ohledně bratra. Nastal den D. Měla se konečně vrátit domů, i když.. popravdě nechtěla, ale.. nikdy bratra nenechala dlouho o samotě.. Kamarádka ji znovu pomohla s věcmi domů a pak byla na řadě motorka. Domem se hezká vůne nelinula a vlastně netušila, co se děje. Nějakou dobu váhala před dveřma od pokoje, zda vejít, ale.. nakonec popadla kliku a tiše vešla dovnitř. Jakmile pak zjistila, jak na tom bratr je.. srdce ji vynechalo několik úderů. Její ochranářský a starostlivý pud se hned zapnul a hned se o něj začala starat.. Jako budoucí doktorce došlo, že.. tohle je absťák.. blbá nebyla, ale své pocity skrývala o něco lépe, než předtím. Nejen, že sehnala něco proti bolesti, ale něco mu udělala k jídlu a pití, neb byl opravdu vyhublý. Chladila mu čelo, uklidila pokoj.. Ve všem si pospíšila, kdyby cokoliv potřeboval. Stále na něj dohlížela.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sat Dec 30, 2017 11:27 am

Dům

Chvíli poté co křeč přestala jsem jednoduše usnul. Mluvil jsem ze spaní, asi a čas od času sebou škubl. Mno, každopádně, když přejdeme noční můry a dostaneme se k probuzení, probrala mě sestra, která si vedle mě sednula na postel a chladila mi čelo. Spolu s prudkým nádechem jsem otevřel oči. Viděl jsem trochu mázle. I tak jsem měl pocit, že tu osůbku co tam sedí znám.
"Uhm.." Zamručel jsem nechápavě. Pomalu jsem zvedl ruku a dotkl se její tváře. Pomalu jsem odhrnul vlasy, což mi pomohlo nějak tak rozeznat pro ni typické rysy. Polkl jsem. Ve skelných očích byla znát radost, ačkoli jsem teď zažíval tu příšernou bolest. "N..Nicol?" Oslovil jsem svoji sestřičku a zmateně jí těkal po obličeji. "Kde-e jsi byla?" Přeskakoval mi hlas a zadrhával jsem se.
Cítil jsem, že na mě přichází další křeč. Pomalu se mi začaly stahovat svaly na břiše a já tlumeně vyjekl. Otočil jsem hlavu stranou od ní. Nelíbilo se mi, že mě takhle viděla. Zasykal jsem bolestí a pevně semknul čelist, abych tolik nekňučel. I tak na mě bolest byla znát. Po chvíli byl konec a já se mohl na okamžik zase uvolnit.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Sat Dec 30, 2017 12:54 pm

Dům

Dělala všechno, co jen mohla, ale.. s absťákem je to horší. krom injekce položenou ještě na stolku proti bolestem nešlo dělat nic. I přes to, co se stalo, cítila povinnost se o něj starat a co nejvíce mu pomoct. Zvládla toho poměrně dost. Pokoj vypadal už k světu a.. našla pár balíčků, které schovala. Pak jen seděla vedle něj a chladila mu čelo. Dost se trápil.. bylo to poznat. Viděla snahu v tom, že se změnit chce a cenila si toho. Jo.. poprvé, kdy jsou její vlasy rozpuštěný, což nikdy nenosila. Posledních devět dní culík moc nenosila, krom školy, ve které.. to taky nezačalo být zrovna příjemné, ale zatím nic vážného.. Koukala mu do očí a nechala si odhrnout vlasy. "šš.. nemluv.. promluvíme si, až ti bude lépe.." dostala nakonec ze sebe zamumláním a jemně jej pohladila po tváři. Nechtěla se o tom popravdě teď bavit. Trápilo jí, že měl další křeč. Bylo vidno, že se za to.. stydí?? Ona má o něj akorát starost, i když tohle ani pro ni nebylo příjemné sledovat.. Kdyby to byl někdo cizí.. rozhodně by si to takto nebrala moc k srdci. Natáhla se pro injekci, kterou si přichystala, než opatrně vzala jeho ruku a obsah injekce mu vpíchla do žíly. Mělo by mu být lépe po chvíli a doufá, že to zabere.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sat Dec 30, 2017 1:01 pm

Dům

Měl jsem pocit, že v následujících pár hodinách musím chcípnout. Nechápal jsem jak se z toho někdo mohl dostat, bylo to k nevydržení a já už několikrát přemýšlel, že si jednoduše vezmu. Vždy jsem to ale překonal.
Nechtěla abych mluvil, prý až když mi bude lépe. "Jsem v pohodě.." Zasípal jsem tu neskutečně vtipnou lež a sledoval ji. Dál mi chladila čelo, což začalo být po chvíli nepříjemné, jelikož přišla zimnice. Střídalo se to takhle u mě strašně náhle a dost rychle. Začal jsem se třást a přitáhl jsem si na sebe přikrývku, která do teď kvůli horečce ležela vedle mě. Cítil jsem jak mi naskakuje husina.
Přivřel jsem oči, přičemž mi z koutku jednoho oka sklouzla slza. Nebrečel jsem, jen jsem měl oči tak vlhké, že když jsem zavřel oči, stalo se to.
Cítil jsem jak mi vzala ruku. Trochu zmateně jsem se po ní podíval. Ucítil jsem štípnutí, ale nehnul jsem ani brvou. Byla to snad ta nejmenší bolest co jsem za posledních pár dní vnímal. "Co je to?" Ptal jsem se. Nechtěl jsem do sebe teď nic.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:32 pm