Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Nicol Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 38

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 21, 2017 8:32 pm

Restaurace

Lhala by, kdyby tvrdila, že se jí čísník nelíbil. Vyměnily si pohledy a opravdu ji zaujal. Tohle se ji nestávalo každý den, i když se s tím její mysl snažila nějak bojovat. Mohl se tak tvářit na každou, ale to je tak 50 na 50. Může se mýlit, ale nemusí. V tu chvíli ji vypadlo, že je tu s nimi bratr. Myšlenkami byla jinde a sledovala ho, když odcházel a slyšela bratrův hlas. "Cože?? Proč??" dělá zmatenou, aby se tam rychle neprokoukla, i když se lehce červenala, aniž by si to uvědomovala. Tohle se ji opravdu nestávalo často. "Pokud chceš, tak klidně." souhlasila, i když se snažila být co nejmíň nápadná a konečně mu věnovala pohled, který byl dlouho přilepený na číšníkovi. Byla opravdu nenápadná. On ale vážně vypadá dobře a i celkem roztomilý, ale.. Hodlá to přiznat?? Ne. Na to je moc tvrdohlavá. Zhluboka se nadechla a přejela pohledem po rybkách. Nemohla za to, co se ji hnulo v hlavě, i když obavy měla. Může mít přítelkyni, nebo o ní nemusí stát.. Rozhodně se nechce spálit..
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 68

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Dec 21, 2017 8:50 pm

Michael Dairoow

Restaurace

Pobaveně jsem ji sledoval. Číšník neměl žádné připomínky k tomu jak jsem si tam udělal pohodlí. Upřímně mi přišlo, že se po Nicol čuměl taky. Prvně jsem se usmál, když se snažila dělat, že neví o čem mluví. Když nakonec souhlasila, trochu jsem se nad tím zamyslel. Opravdu chci, aby nějakej cizí týpek brousil mojí ségru? Přimhouřil jsem obočí a chvíli přemýšlel. Poté co jsem si uvědomil s jakou sebrankou se bavím, jsem si řekl, že budu raději pokud si sestra najde raději někoho, koho neznám. Položil jsem lístek a koukl na ni. "Fajn, po večeři mi dej tak pět minut a uvidíš." Zakřenil jsem se na ni. "Asi mám vybráno, vidím to na pizzu." Řekl jsem jen a naklonil hlavu ke straně. "Co ty?" Zajímal jsem se.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 21, 2017 10:50 pm

Restaurace

Nesnažila se bratra pobavit, ale zřejmě se ji to dařilo. Tiše si povzdechla a něco si zamumlala pro sebe, ale nijak to neřešila, jelikož se snažila nic nedát znát, i když.. nedařilo se. Opravdu ji zajímalo, jak od něj dostane číslo, neb by to zprvu mohlo přijít.. že si ho bere pros sebe?? V duchu se nad tou myšlenkou zasmála. Mik a gay?? to určitě ne. Ne, že by ona s tím měla problém, ale.. nedokázala si představit chlapa po jeho boku, jak se drží za ruce. Nad tím se musí usmát sama pro sebe. "To jsem zvědavá.." Řekla takovým tónem, že tomu moc nevěří. Proč by mu dával číslo?? Nejen, že si mohl myslet, že s Mikem chodí, ale.. jemu číslo dát nemusel. Už měl vybráno a.. ona se ani nestačila kouknout do jídelníčku. Hned jej popadla a zatím mlčela, jelikož hledala, co by se ji zamlouvalo. Rozhodně má chuť na něco lehkého na veřer. Nakonec našla to, co by ji vyhovovalo. "Taky mám vybráno." oznámila a odložila jídelníček na stůl, přičemž se snažila nenápadně podívat na číšníka.
Michael Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 36

Příspěvek pro Michael Dairoow za Fri Dec 22, 2017 9:18 pm

Restaurace

Bylo by to nadmíru vtipné, kdybych za ním přišel se slovy: "hošku, velice rád bych měl tvoje čisílko" asi by ho to trochu vyvedlo z míry. Možná by ho to i vyděsilo. A mě osobně by to dost ponížilo.
Na sestřina slova jsem se zazubil. "Uvidíš." Odpověděl jsem jí. Prostě za ním přijdu a promluvím si s ním. Viděl jsem jak se na sestru díval, myslím, že pro něj nebude takový problém mi číslo dát.
Chvíli se koukala do jídelního lístku, než konečně něco vybrala. Neřekla mi co si bere. Bylo mi to ale jedno.
"Super, tak už jen počkat až ta princezna dojde." Uchechtl jsem se a protáhl se.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Fri Dec 22, 2017 11:09 pm

Restaurace

No.. kdyby se zachoval teple, asi by se smíchy válela po podlaze, i když by se tohle nestávalo často. Nikdy se moc nesmála, to by se musel stát opravdu zázrak. Nadechla se a pohlédla do jeho očí, které už vypadali.. normálně?? Je možnost, že se venku mohla zmýlit, ale i nemusela.. čert ví. "Opravdu se ti do toho chce??" Optala se pro jistotu, neb.. při nejhorším by za ním zašla sama. Zase takovou trému nemá.. Teď mohla jen čekat, že ji nepošle někam, neb.. aniž by si to přiznala nahlas, opravdu se ji dost líbil, což je něco, co se u ní nevidí jen tak. Naklonila vlavu na stranu, než jej slabě a hlavně nenápadně praštila jídelníčkem po hlavě. "Není to princezna a sedni si slušně." Pokárala ho jako malé dítě, zatvářila se jakože vážně a jídelníček zase položila zpátky na stůl.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Sun Dec 24, 2017 9:03 pm

Restaurace

Dále jsem tam spokojeně, rozvaleně seděl a užíval si toho, že mi to nikdo nebere. Jako doma, ej.
Sestře se nezdálo, že bych pro ni číslo onoho chlapíka sehnal. Trochu jsem se uchechtl. "Zkusím to, jestli zjistím, že je teplej tak odtud uteču." Řekl jsem jí a po očku koukal, jak zareaguje.
Když jsem o týpkovi řekl, že je to princezna, obránila ho a chtěla abych se posadil. Koukl jsem se na ni. "Ne mami." Řekl jsem jí jenom a zamračil se na ni. Muselo jí dojít, že mě nedonutí se jenom tak posadit normálně. "Asi jim odnesu židle." Uchechtl jsem se, když jsem si zase položil hlavu na opěrku židle.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Mon Dec 25, 2017 1:07 am

Restaurace

No.. podle toho, jak se bratříček předvádí si ani moc nemyslí, že by se mu povedlo od něj dostat číslo, avšak je možné, že se plete. "Nech toho Michaeli. Nemá žádné rysy a chování na gaye. Hlas v pořádku, postoj taky, žádný šperky a oblečení v klidu." Vysvětlovala, když zrovna z číšníka nemohla spustit opět pohled. Neuposlechl ji a jakmile se opět vzpamatovala, vrátila se k němu pohledem. Sěděl jako.. dobytek?? Jo, lepším slovem by ho nedokázala vyjádřit. Tiše si povzdechla a zamyslela se nad tím, zda má cenu mu něco vyčítat. Je fakt, že i podle vzhledu upoutává jistou pozornost, ale.. ona zase nebyla taková, aby mu všechno vyčítala. "Aspoň jednou za život se chovej v mé přítomnosti jako člověk." rýpla si do něj tentokrát ona. Tohle je opravdu luxusní podnik a.. tak trochu tomu napovídají ceny.. Ona se tu nechce nějak znemožnit, i když ji tolik na tom nesejde, ale.. nechce poslouchat lidi kolem, jak si o ni a bratrovi šuškají. Jednoduše si oni myslí, že je neslyší..
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Mon Dec 25, 2017 11:11 am

Restaurace

Musel jsem se pousmát, když začala vyjmenovávat, proč by nebyl gay. "Znám týpky kolem kterých by ses bála projít a máš pocit, že testosteron z nich lije po litrech. A hádej co..jsou to buzny." Zakřenil jsem se na ni. Ale jelikož mi přišlo, že už ji moc štvu, rozhodl jsem se být alespoň pro dnešek v rámci možností civilizovaný. "Dělám si z tebe jenom legraci, neboj se." Křenil jsem se na ni a na její žádost jsem se pomalu vyškrábal do židle. Už nebyly tak pohodlné jako když jsem se po nich rozvaloval.
Pohodlně jsem se opřel a ruce nechal složené v klíně. Černou mikinu jsem ze sebe pomalu shodil a nechal si jenom tričko. Okolí tak mohlo vidět moji potetovanou pravačku.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Mon Dec 25, 2017 11:45 am

Restaurace

Na některé věci byla opravdu dobrá a.. gaye by určitě poznala. "A taky si vezmi, že se skoro na tebe nepodíval." dodala. Samozřejmě, že nehodlala přiznat, že se díval na ní ne na něj. NO.. možná se ho zastávala, aniž by si to sama uvědomovala. Krátce se nadechla a zavřela do toho oči. "Je to možný, ale on gay není. Dám za to i krk." řekla celkem rázně. Za svých slovech si rozhodně stojí. "Jen aby Miku, nebo už příště s tebou nikam nejdu." snažila se znít vážně, ale jen to hrála. Slabě se na něj ušklíbla, než periferně zaregistrovala, že už k nim jde a bratr se konečně usadil civilizovaně, za co se ji i ulevilo.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Mon Dec 25, 2017 12:53 pm

Restaurace

Prý se na mě skoro nepodíval. "Pravda, za to po tobě čuměl, div mu oči nevypadli." Uculil jsem se na ni. Zůstával jsem spokojeně sedět v židli a jen koukal kolem co se děje. Sestra vypadala, že by se snad i zhádala o tom, že to není buzna. Nestávalo se často, že takhle vystrkovala růžky.
Poté co jsem se rozhodl jí vyhovět mi ještě vyhrožovala, že jinak se mnou už nikam nepůjde. Věděl jsem , že si dělá legraci. "Super, poloviční účet." Okomentoval jsem to jenom, a klukovsky se usmál.
Konečně se k nám princezna rozešla, za což jsem byl rád. Jakmile přišel, řekl jsem mu co si žádám a on si to s lehkým úsměvem zapsal. Poté se podíval na sestru a požádal ji aby jí řekla svoji objednávku.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Mon Dec 25, 2017 5:19 pm

Restaurace

Nadechla se a snažila hlavně nečervenat. Na jednu stranu to bylo milé, že i on má jistý zájem, ale.. Ona a mluvit s opačným pohlavím, nepočítaje bratra?? To dopadne.. Vždy byla spíše odtažitější a chladnější k lidem ale v tomto ohledu to nějak nešlo a sama si to nedokázala logicky odůvodnit. Neví, co se to s ní děje, vlastně si to ani neuvědomuje.. Více se narovnala a porozhlédla se kolem, i když pohledem vždy zůstala u něj. "zlobivý bratříček." uchechtla se, ale uklidnila se ve chvíli, kdy se u nich objevil on. Kdyby pak na ni promluvil, vrátila se zpátky na zem, neb vážně na něj zírala, jak faninka na nějakého zpěváka. Objednala si salát, načež se usmála, aniž by si to uvědomila. Nic těžkého na žaludek nechtěla. On po chvíli odešel a vyměnily si pohledy.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Wed Dec 27, 2017 2:51 pm

Restaurace

Jen jsem ji nadále pobaveně sledoval a čekal, co se bude dít. Když podotkla, že jsem 'zlobivý' nic jsem jí na to neřekl, pouze jsem ji dál sledoval. Číšník přišel, sestra rudá jako rak si objednala a chlapík odešel. Následovalo dalších pár minut laškování a hloupostí, různého postrkování a sestřina neustálého zírání po číšníkovi.
Poté jsme dostali jídlo. Pizzu jsem v sobě měl téměř hned, ale sestra skrze civění na toho muže zapomínala jíst, takže když jsem v sobě měl celou pizzu, byla se salátem sotva v polovině. Nakonec jsme ale dojedli a číšník přišel, aby odnesl jídlo a abych mohl zaplatit.
Poté co se od nás vzdálil i s mými penězi, teď už jejich, jsem se zvedl a pomalu se tam rozešel.
Opět to trvalo pár minut, ale byl jsem úspěšný.
S papírkem, na kterém bylo napsané jeho číslo jsem došel až k sestře. "Nigel tě zdraví." Uchechtl jsem se na ni trochu a s tím, že jsem jí papírek vrazil do ruky jsem pomalu odcházel ke dveřím,
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Wed Dec 27, 2017 9:37 pm

Restaurace

Za tohle jeho rýpaní a utahování, má někdy chuť po něm něco hodit, a ne zrovna lehkého.. Ale je to stále její bratr, tak se chová opravdu seriózně a slušně. Jen se brání, avšak s klidem. Nepřizná si, že má pravdu.. Že je opravdu do něj zabouchla, jako puberťačka. Tohle je něco, co si před bratrem rozhodně nepřizná.. Nemohla za to, co k němu cítila a že byla rudá.. To si ani neuvědomila. Po celou dobu se věnovala buď číšníkovi nebo se slovně bránila před bratrem, který si nedal pokoj. Jo.. Jídlo bylo jako poslední, ale.. Nakonec jej dojedla a vstala. U stolu čekala na bratra, jak si povede, ale pak zjistila, že úspěšně, za co byla opravdu ráda. Vzala si od něj lístek a se spokojeným výrazem vysrazila za ním. "zaválel jsi bratře." pochválila ho. Musela si přiznat, že má rozkošný jméno. Věnovala mu pohled ve chvíli, kdy si oblékla kabát a společně s bratrem opustila restauraci.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Wed Dec 27, 2017 10:32 pm

Restaurace -> Minew

Jen jsem se na ni uculil, a pak si nahodil kapuci. Na Nigela, jak se chlapík jmenoval jsem jen mávl, což mi s nevýrazným, trochu tvrdým vyrazem oplatil a pak jsem opustil restauraci. Venku jsem zkontroloval peněženku. "Fuh..celkem mi to proluftovalo šrajtofli." Podotkl jsem, mezitím co jsem zjistil že mi v ní zbývá jenom dvě malé papírovky, kreditka a drobné. "Mno nevadí..asi jdeme." Řekl jsem jen a pak se uculením vyrazil dál. Měl jsem navzdory tomu, že jsem nebyl sjetý poměrně dost dobrou náladu. I přesto jsem se cítil trochu divně a chtěl jsem být co nejdříve doma, abych tohle mohl napravit.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 28, 2017 2:14 am

Restaurace -> Minew

Musela si přiznat, že si to celkem i užila, i přes bratrovo neustálé rýpání. Poupravila si kabát na sobě, aby ji nebylo chladno. Už se celkem těšila na postel, jelikož zítra píše písemku ve škole, kterou musí zvládnout. Co by se muselo stát, aby jí něco pokazilo její dobrou a dost zamilovanou náladu?? Zhluboka nasála chladný vzduch a snažila se vypadat naprosto v pohodě stejně, jako když vešli dovnitř. Zvedla k němu pohled, když promluvil. "asi jsem zvolila špatnou restauraci. Pro příště vybíráš restauraci ty." podotkla a uchechtla se. Bylo by to aspoň fér. Až začne vydělávat i ona, všechno bude mnohem lepší a peněz pro oba bude taky na víc. Těšila se, až školu dodělá a sežene si místo v nemocnici. Porozhlédla se kolem, i když byla tma, která se ji rozhodně líbila více. Zamyslela se nad tygříkem, který by chtěl proluftovat, i když byla opravdu opatrná.. Nechtěla by, aby se díky ní něco stalo bratrovi.. To by si neodpustila.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Thu Dec 28, 2017 1:45 pm

Minew

Šli jsme pomalounku dál, já se rozhlížel kolem a pomalu, ale jistě jsem zrychloval, abych tam byl co nejdříve. Po sestřiných slovech jsem se jenom uchechtl. "To víš že jo, až tě vezmu do nějaký hospody, týden mi budeš vyčítat, že jsi do toho musela jít." Většina podniků do kterých jsem chodil já byla slušně cítit močí a jinými tělními tekutinami. Bylo to nechutné, ale většinou tam chodili všichni moji kamarádi, tak jsem se podřídil a šel jsem taky.
V tichosti jsme pokračovali tak pět minut, když přede mě skočil chlapík s kapucí staženou hodně do čela. Ulekl jsem se a o krok ucouvl, než jsem zjistil kdo to je. "Miku, prosím mohl bys-" Nestihl to doříct, věděl jsem co chce. Ale nechtěl jsem aby to věděla sestra. Až vyplašeně jsem ze sebe vychrlil to, co mohlo nějak zachránit situaci. "Jo, neboj..založím tě." Řekl jsem nakonec jenom a chytil ho kolem ramen. Byl to kamarád, Jackie. Jeden z těch, se kterými se tahám po těch pajšlech. "Nicol, počkej na mě chvilku." Pousmál jsem se přes rameno na sestru a chlapíka jsem stáhl do uličky, ze které před chvilkou vylezl.
Chvíli jsme mluvili a já se snažil aby byl tak nějak potichu. Teklo mu z nosu, z očí a vypadal nemocně. Jakmile jsem mu dal pytlík s peřím, ihned se rozeběhl s díky pryč. Olízl jsem si rty a chvíli jen zůstal stát, doufaje že měla sestra nějakou tu slušnost a rozhovor neposlouchala.
Pomalu jsem vylezl ven z uličky, rozhodl jsem se dělat jakoby nic. Ale bylo mi jasné, že tohle neprojde.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 28, 2017 2:51 pm

Minew

Neměla mobil, takže.. Pro ni bylo lehké udržet s ním krok. Promluvil a ona mu věnovala pohled s pobaveným výrazem na tváři. "Já mluvila o restauraci, ne o hospodě bratře." opravila ho a uchechtla se. Ať už zrychlil nebo ne, kráčela po jeho boku se spokojeným výrazem, který po nějaké chvíli nahradil celkem překvapený a nechápavý výraz.. Aspoň nějakou dobu nechápala, ale.. Ona opravdu blbá nebyla a je celkem smutné, že si to o ní bratr zřejmě myslí. Zůstala tam stát beze slova a samozřejmě poslouchala. Co jiného by mohl chtít, než drohy, ze kterých ho obviňovala?? Proč by jinak odcházel někam s divně vypadajajícím mužem, kde je nemohla vidět?? Celkem ji zamrzelo nejen to, že je opravdu bere a bohužel se nemýlila, ale.. Že ji vědomě lhal.. Nejednou. Zklamal ji, i když na sobě nedávala nic znát. I když bylezl z uličky, ani jediný pohled mu nevěnovala. Její dobrá nálady byla fuč během okamžiku. Netušila, co v takových situacích dělat. Má zase všechno v sobě dusit, i když.. Už se toho nasbíralo celkem moc?? Ono stačí opravdu jen málo a exploduje všechno v ní, což se nestávalo pořád.. Byla to jen vyjímečná situace a hlavně, když se to týkalo bratra.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Thu Dec 28, 2017 4:46 pm

Minew

Vyšel jsem ven a pomalu jsme pokračovali v cestě. Podle ticha, a sestřina výrazu jsem pochopil, že to slyšela. "Slyšela jsi to, že ano?" Promluvil jsem nakonec potupeně a po očku na ni koukl. Čekal jsem co se bude dít. Znal jsem ji, takže jsem očekával sice smutnou, ale klidnou reakci.
Pomalu jsme pokračovali dál, já se trochu obával co přijde. Nechtěl jsem aby o tom sestra věděla a měl jsem chuť Jackieho zmlátit, že se to díky němu takhle provalilo. Takhle stupidně..kolikrát jsem je prosil, aby za mnou nechodili když mě potkají venku? Asi to bylo k ničemu.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 28, 2017 5:54 pm

Minew

Kolik úsilí bylo v tom, aby vypadala.. Celkem normálně, jelikož zklamaná a zničená je až až. Vždy se před ostatními snažila vypadat, jako silná a statečná, i před bratrem. Pokud na tom byla sebehůř, vždy byla o samotě.. Vyhovovalo jí to. Nepotřebuje, aby ji někdo viděl zničenou.. Pokračovala nadále v cestě, ale.. Nemínila odpovědět. Byla nadále ticho a koukala na cestu, aby trefila domů. Naposledy se tak špatně cítila, když.. Na ni přišel všechen nezájem od rodičů.. Proč ona asi s nimi nechce trávit vánoce?? Ani jiné svátky?? Je to spíše za trest, než aby si to užila.. Ke všemu teď stačí tak málo.. Když se o ní nikdo nezajímal.. Měla jen bratra.. Bratr ji teď ale dost zklamal a lhal. Jak by mu teď mohla věřit?? To mu po tomhle má všechno říkat?? Je to všechno tak.. Náhlé, že ani neví, co si o tom myslet.. Tělem ji projel mráz, ale naprosto jej ignorovala. Odstup si od bratra držela, dokud nedošli k domu, který odemkla ona bez jediného slova.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Thu Dec 28, 2017 6:01 pm

Minew

Neodpověděla mi, raději se stáhla stranou a pokračovala dál. Ačkoli mi to přišlo svým způsobem v pořádku, cítil jsem se proviněle.
Celou cestu byla tiše, ani se na mě nepodívala. Dveře do domu odemčela bez jediného slova a stejně tiše vešla dovnitř. Polkl jsem a vešel ihned po ní, po čemž jsem zavřel dveře.
Sundal jsem si mikinu a pomalu šel směrem do svého pokoje.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu May 24, 2018 2:02 pm