Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Izabella.Johnsen

Poèet pøíspìvkù : 12

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Wed May 31, 2017 10:05 pm

Minew

Když jsem si všimla jak ztrácí rovnováhu, jak nedokáže udržet své tělo v chodu, aby se mu nic nestalo opatrně jsem jej podepřela, alespoň volnou rukou. Zadívala jsem se na něj. Něco jsem z něj cítila, ale nebyla jsem si jistá, v tomhle nejsem moc dobrá.
Opatrně jsem si ho prohlédla."Hlad, a nejspíš budeš potřebovat trochu odpočinku, hn...?" Optala se lehce zvídavě a víc je podepřela. "Nabídla bych ti pozvání na večeři, ale... nevím zda by tě nasytilo maso a brambory."pousmála jsem se mile. Nechtěl jsem aby tu zůstal, ne v tomhle stavu.
"CO kdybys šel semnou ke mě, a alespoň si odpočinul?"Sama jsem nerozuměla proč jsme na něj tak milá, vždyť ho ani neznám. Hlavou se mi prohnalo několik děsivých scénářů, které jsem potřesením zahnala. V duchu jsem si zopakovala kdo jsem, a jakou sílu mám... Poradila bych si. "Co ty na to?"dodala jsem na konec.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 91

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Jun 01, 2017 6:46 am

Minew

Pokusil jsem se zvednou a normálně jít, podepřela mě. Já si tedy hodil paži kolem jejích ramen, abych se mohl nějak zapřít a ztěžka jsem se nadechl. Zase mluvila. Bolela mě hlava. "Asi jo." Odpověděl jsem rozlámaně. Zvala mě na večeři. To znělo fajn. Musel jsem se najíst a to pořádně. Doufal jsem, že v klidu mě přejde i bolest hlavy. Polkl jsem a koukl kolem. Svítilo nažloutlé světlo, nejspíše brzy zapadne slunce.
Znovu se optala, jestli chci jít s ní ní domů. Pevněji jsem se chytil jejího ramene, bylo mi neskutečně zle. Se zavřenýma očima jsem začal souhlasně kývat hlavou. Nebyl jsem moc schopný sledovat moc svět kolem, ne teď. Kdyby ano, asi bych si všiml, jak krásná holka mi teď pomáhá.
"Rád půjdu." Odpověděl jsem jí.
Osud

Poèet pøíspìvkù : 15

Příspěvek pro Osud za Thu Jun 01, 2017 12:58 pm

Druhá pětice lovců měla zatím v ruce informace o kočkodlakovi jménem Madon Hebrew. Šlo o 120letého kočkodlaka, který přestal stárnout ve dvaceti letech. Lovci měli v úmyslu ho chytit, vyléčit a poté přemýstit do San Hilleshské psychiatrické léčebny, protože bylo známo, že od smrti své sestry trpí depresemi.
Lovci se rozhodli jít stejně jako druhá skupina do Minew, protože to nejdříve chtěli prozkoumat tam. Šli ulicemi a bedlivě se rozhlîželi na všechny strany, pistole v rukou, pro případ něčího útoku. Najednou jednomu z nich zapípal mobil. "Chytili jsme toho polodémona, Lucase. Jak jste na tom vy?" Zněla zpráva. Lovec ji přečetl všem svým spolupracovníkům. "Chlapi, nenecháme se zahanbit, musíme Masona chytit!" Dodal pak a trochu zrychlil krok.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Thu Jun 01, 2017 1:06 pm

Cítila jsem, jak se opřel o mé rameno, byl celkem štíhlý, možná vážil podobně jako já, nebyl ale problém se s ním pomalým krokem vydat do domu. Stále jsem svým tělem podpírala to jeho. Vypadal hrozně, bylo vidět, že je mu vážně zle. „Já bydlím támhle, je to pár kroků, neboj...“ Pronesla jsem lehce povzbudivě a opatrně šla směrem ke dveřím mého domu.
Když jsem došli až k nim odemkla jsem a pomohla ti dovnitř, neřešila jsem zda se zouváš nebo ne, běžně jsem tu pobíhala, jak bylo potřeba, odvedla jsem na malý gaučík v obýváku, který byl propojený s jídelnou a kuchyňským koutkem.
Hned jsem položila tašku s věcmi na pult a z lednice vytáhla nějaké pití. Nejspíš vodu s limetkou, kterou jsem měla ve zvyku pít. Nalila jsem do sklenice a odnesla mu ji. „Tady je pití, já to hned uvařím... Kdyby se ti přitížilo, tak mě na to upozorni!“ Rozkázala jsem, lehce panovačným tónem a vrátila se do kuchyně kde jsme začala připravovat maso, abych jej mohla osmažit. Bylo ho dost, a protože i já mám v sobě část kočky, miluji maso. Dala jsem ho tedy osmažit všechno, mezitím jsem dala vařit rýži. Když to bylo hotové dala jsem vše na talíř, jemu samozřejmě o dost větší porci a připravila to na stolek v jídelně, pomalu jsem mu pomohla se tam přemístit.„Tak, teď se najez... je toho dost.“ Povzbudila jsem jej.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Jun 01, 2017 2:12 pm

Dům Izzy

Podpírala mě i nadále, takže to pro mě bylo o mnoho snazší. Podle jejích slov nebydlela daleko a opravdu mi nekecala. Už po pár krůčcích jsme byli u dveří, které ona odemčela a aniž by chtěla abych se zul nebo něco takového, nechala mě abych si lehl na gauč v obýváku.
Poměrně dost rychle jsem usnul. Byl jsem až moc vyčerpaný. Ani zvuky, které vydávala když vařila mě nedonutili zůstat vzhůru. Zavřel jsem tedy oči a usnul. Vlastně jsem si už ani neuvědomoval, že na mě mluví. Ještě před usnutím jsem víceméně zhltal veškerou vodu, kterou mi dala. Cítil jsem v ní citron a trochu i mátu..? Asi jo. Mno, odložil jsem tedy sklenici a usnul - jak už jsem řekl.
Mezitím co jsem spal a regeneroval, ona udělala něco k jídlu. Probrala mě až ona, když měla vše hotové. Bylo to vtipné, ale i ta ani ne hodina spánku mi pomohla. Hlava se mi nemotala. Rána na ruce se zavřela. Barvu jsem měl pořád sivou a byl jsem zesláblý, ale i to se zlepšovalo každou chvílí.
Už mě nemusela ani nijak víc podpírat, zvládal jsem chůzi bez větších obtíží. Usedl jsem tedy ke stolu, na místě naproti mě byl další talíř. Podle všeho bude jíst se mnou.
Rozespale jsem si promnul kořen nosu a podíval se na blondýnku vedle mě. Nutno podotknout, že to byla velice půvabná slečna. Trochu jsem se na ni usmál a stále ještě unaveným hlasem promluvil: "Moc ti děkuju." Hned poté jsem se pustil do lákavě vypadajícího jídla, čekajíc, jestli bude chtít o něčem mluvit nebo ne.
Izabella.Johnsen

Příspěvek pro Izabella.Johnsen za Thu Jun 01, 2017 5:11 pm

Byla jsem opravdu ráda, když už zvládl držet balanc. Pomohla jsme mu tedy ke stolu a přisunula mu talíř, pak jsem podala jeho sklenku a znovu ji naplnila pitím. Sama jsem i sobě připravila pití a usedl naproti němu, ke své porci.
Pustila jsem se do jídla když řekl, že děkuje. Překvapeně jsem k němu vzhlédla a mile se pousmála."Jsme si kvit..."Pověděla jsem a nabrala první sousto."Maso tam ještě je... kdybys měl hlad. Dodala jsem po chvíli. Nechtěla jsem se jej na nic ptát, přišlo mi to dost nevhodné, i když pár otázek jsem měla.
Nakonec jsem snědla sotva půl porce než jsem odložila příbor a unaveně si promnula tvář.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Jun 01, 2017 7:33 pm

Dům Izzy

Prý jsme si kvit. To sedělo. Trochu nejistě jsem se na ni usmál, než jsem se spolu s ní pustil do jídla. Bylo to dobré, klidně bych si i přidal. Snědl jsem maso a pak se dal do brambor. Po chvíli nebyly už ani ty a já byl spokojen a s plným žaludkem. 
Pomalu jsem odsunul prázdný talíř k ní a podepřel si hlavu, jako bych ještě chtěl spát. Pak jsem se natáhl pro sklenici s vodou, kterou mi doplnila. Trochu jsem se napil a poposedl si. 
"Vážně díky. Je mi už líp." Usmál jsem se na ni vděčně. Vypadala, že má něco na srdci. "Děje se něco?"
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Jul 19, 2017 6:32 pm

Dům -> Město -> Bar

Není tomu dávno, co se přistěhovala do nového města. Jelikož neměla auto, ani řidičák, musela dojet autobudem, jako prostí lidé. Peněz na rozdávání neměla, ale i tak by někomu pomohla v tísni, je toho schopná. Doma se pomalu zabydluje. Trochu si připlatila, ale aspoň ji tady zůstal nábytek. Ne nijak nový, ale aspoň dům nebyl tak prázdný. Dům měl malou ložnici, koupelnu se záchodem a obývák spojený s kuchyní, oddělen jen tenkou zdí. Nóbl tu opravdu nic nebylo. Bylo pondělí a měla volnou chvilku. Měla toho spoustu na vyřizování. Jediné, co si stihla zařídit, je menší práce. Bude zpívat v nějakém baru a začíná ode dneška. Převlékla se do něčeho "slušnějšího", jelikož neměla moc toho na sebe. Nic neměla značkové. Začalo ji být trochu zvláště a musela se posadit, dokud to nepřejde. hlava se ji trochu motala a bylo ji mdlo. Poslední dobou se ji tohle stává často. Neví, čím to je. Stejně si musela zařídit doktora, i když ne, že by chtěla. Nic proti doktorům, ale dost těžko snášela jakýkoliv dotek. Promnula si oči a pomalu vstala. Pomalým krokem došla do kuchyně, kde si nalila aspoň vodu do sklenice. Napila se. Hned, jak si myslela, že ji bylo lépe vyrazila. Mířila prvně na úřady, aby si zařídila trvalý pobyt a podobné věci. Poté šla k doktorovi. Musela čekat, než přijde na řadu. Nakonec vešla dovnitř a chtě nechtě, svěřila se. Doktor ji samozřejmě skontroloval a poslal do nemocnice na nějaké podezření. Konkrétní nebyl. Byla z toho už celkem vyčerpaná, ale musela jít i tak s doporučením doktora. Musela podstoupit nějaké vyšetření, rent gen a podobně, dokud se nedověděla co jí je. Stručně řečeno umírá a nedá se s tím nic dělat nejde. V dnešní době by ji srdce nikdo nedal.. Ano, má jej slabé. Nesmí se stresovat, rozhozovat, či přemáhat se. Dostala i recept na prášky, aby smrt "oddálila". Upřímně málem to s ní seklo už tam, když se to dověděla. Odešla z nemocnice s lékařskou správou, receptem a se špatnou zprávou. Na sobě však nic znát nedala, i když sama se s tím uvnitř nedokáže smířit. Je přeci mladá a celý život má za sebou. Času v nemocnici strávila opravdu dosti. Vybrala si recept a léky schovala do starší kabelky. Pokouší se být pro okolí pozitivní. Koukne na starší hodinky a je až čas jít do baru. Takové prostředí neměla moc ráda, už kvůli kouři z cigaret. Nakonec jej našla akorát včas, kdy si mohla odložit věci a jít na pódium. Jakmile přišla její chvíle, nadechla se a začala zpívat.
Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Jul 19, 2017 7:24 pm

Les -> Město -> Bar

Byl jsem hladový a měl jsem po dlouhé době chuť opravdu lovit. Ačkoli to nebyl můj styl, šel jsem pro jednou do lesa. Ne, nešel jsem po zvířatech, to by bylo až moc pod moji úroveň. Kdo dneska pije krev zvířat? Namísto toho jsem si počkal u jedné ze stezek, kde často lidé běhali, dokud se neukázala holčina s hezkou, atletickou postavou a pak se za ní rozeběhl. Sice jsem neměl na běhání vhodné oblečení, ale i světlé rifle, tílko a bledá, žluto zelená košile posloužila. Byla tma a tak mě nemohla vidět. Jen slyšela někoho běžet a když se otočila viděla siluetu. Neměla běhat tak pozdě, to se tu dějí zajímavé věci, meh. 
Když jsem děvče chytil a konečně ji donutil přestat křičet a nakrmil se, položil jsem ji na lavičku která tu u cesty byla. Běhalo tu hodně lidí, zítra ráno ji někdo najde. 
Když jsem nad tím tak přemýšlel, vybavil se mi obrázek vlka jak po svačině jde a šťourá se párátkem mezi zuby. Jen to párátko mi chybělo k dokonalosti. 
Když už jsem byl tak daleko od města, rozhodl jsem se, že trochu prolezu Minew, nikdy jsem tam moc často nechodil a ani se o městečko nezajímal, ale když už jsem tam pro jednou byl rozhodl jsem se toho nějak využít. 
Oproti San Hillesh to bylo dost mrtvé. Lidi tu moc nechodili, nikde skoro nikdo nebyl. Nebavilo mě to tu a nelíbilo se mi tu, to se změnilo až jsem uslyšel jemný hlas zpívat hezkou píseň. Bylo to tlumené, muselo to být někde za zdí. Každopádně mě to zaujalo a zajímalo. Moc jsem nepřemýšlel a přidal do kroku, zvědavost mě hnala kupředu. Po pár vteřinách jsem viděl bar. Takový ten typický krámek, ve kterém byla tma a spousta malých světýlek se snažila oživit jinak mdlou, cigaretami protaženou atmosféru. Tady to ale mělo jiný říz a ten tomu dával ten hlas co jsem slyšel. 
Nic jsem neváhal a vešel jsem dovnitř. Na první pohled jsem si všiml půvabné dívky, stojící s mikrofonem a malou kapelou na vyvýšeném pódiu. 
Dívka byla rozkošná, dlouhovlasá zrzka s velkými brýlemi, které jí šíleně slušely. Okamžik jsem ji zaujatě sledoval než jsem si vybral místo tak, abych na ni mohl dobře vidět. Když jsem ji viděl a do toho poslouchal její hlas, měl jsem potřebu si s ní promluvit, třeba ji někam pozvat, pokecat s ní..tak jak já už mám ve zvyku. 
Netrvalo to moc dlouho a přiběhla číšnice v bílém triku s větším výstřihem a poněkud vytahaným poprsím. Projevovala až moc velký zájem a mě se to nelíbilo, každopádně jsem si objednal a dále seděl na svém místě, spokojeně ji sledujíc.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Jul 19, 2017 7:49 pm

Bar

Zpívá moc ráda už od mala. S Kahnem však neměla příležitost a už vůbec neměla z toho to potěšení. Mile se do zpěvu usmívá. Chce hlavně udělat dobrý dojem, aby ji práce přeci jen vydržela. Pohledem přejížděla po okol a lidech, jenž z jejího zpěvu byli ohromeni. O to ji taky šlo. Dává do zpěvu všechno, ale nepřehání to, aby se ji udělalo zase nějak mdlo. Rozhodně musí vyzařovat jako zdravá holka, jenž nemá problémy. Jednoduše si tohle vsugerovávala do hlavy. A hlavně musí zůstavat v klidu, jak ji řekli doktoři. Douvá, že zpěv nevadí.. Chce dělat to, co ji baví, než umře, což může být kdykoliv. Záleží, jak na sebe bude dbát. Aniž by se nadála, má přestávku. Popadne svou kabelku, kde má svou ne moc bohatou peněženku. Posadila se na barovou židli a objednala si džus. Na alkohol nebyla a vlastně ani nemohla. Nechtěla si tělo ničit více, ten kouř s cigaret bohatě stačil. Po chvíli ji podala džus a napila se. Aspoň, že byl chlazený. Neměla moc chuť na něco teplého. Nikoho okolo si však nevšímala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Jul 19, 2017 8:08 pm

Bar

Dívku jsem pozorně poslouchal i sledoval. Moc se mi zamlouvala. Ani jsem si neuvědomil, že jsem zapomněl při poslechu pít. 
Každopádně jsem si ani nevšiml jak rychle to uteklo a kráska sešla od mikrofonu dolů. Sledoval jsem kam směřují její kroky. Došla až k baru, kde se posadila a něco si objednala. Chvilinku jsem sledoval jak drobounkou má postavičku a po chvíli jsem se se spokojeným mlasknutím zvedl a i se svojí sklenicí se přesunul za ní. "Ahoj." Oslovil jsem zrzečku a čekal než se otočí. Jemně jsem se na ni usmál. "Máš tu volno?" Zeptal jsem se jí pak přátelským tónem, doufaje že mě nepošle k vodě už takhle ze začátku, musel bych se až moc vnucovat.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Jul 19, 2017 8:17 pm

Bar

Trochu se nad tím vším zamyslela, než na ni někdo promluvil. Otočila se a spatřila nějakého kluka. Prohlédla si jej pohledem, ale žádný zájem v nich nebyl. Zhluboka se nadechla a pohlédla mu do očí, což musela dost zaklonit hlavu, jelikož byla oprati něj opravdu malinká. "Ahoj a posaď se." Řekla zdvořile, ale pak se otočila zpátky s pohledem upřeným na sklenicku s džusem. Že by ji bušilo srdce rychlým způsobem, se říct nedalo. Brala ho zatím jako někoho, kdo s ní chce mluvit. Nic víc v tom opravdu nebylo. Když si tak vybavila lidi, když stála na pódiu, uvědomila si, že je tu vlastně jako jediná zrzka, možná to jej zaujalo, ale nebyla si tím moc jistá. Měla svou barvu vlasů ráda, proto se nikdy nebarvila. Zatím přemýšlí, proč si sedl zrovna k ní, časem to určitě zjistí.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Jul 19, 2017 9:06 pm

Bar

Otočila se, pozdravila a řekla, že si sednout mohu. Usmál jsem se na ni a posadil se tedy na barovou stoličku vedle ní. Pak si položil pití na stůl a koukal na ni. Takhle z blízka byla mnohem hezčí. Byla roztomilá, obličejíkem připomínala lištičku. "Těší mě, že je tu volno." Podotkl jsem a otočil se hlavou na ni. "Máš nádherný hlas, mají štěstí, že tě tu mají." Zazubil jsem se na ni trochu a upil whiskey ze sklenice. Koukl jsem jí pod ruce, už z vůně bylo poznat že pije čistý džus. "Nerada alkohol?" Optal jsem se jí.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Jul 19, 2017 9:22 pm

Bar

Pokud samozřejmě nebude moc dotěrný či něco podobného, nebude nijak řešit, že vedne ní sedí. Proti si od něj celkově drží odstup, aby se ji náhodou nedotkl. To už by pro dnešek dozpívala a vypálila odtud jako raketa.. Nedalo si nevšimnout, jak na ni kouká. Děkuji. Řekla nakonec s úsměvem, který však nevěnovala jemu, ale jen volně před sebou. Na jeho otázku o alkoholu na něj pohlédla, ale jen na okamžik. Upřímně se na něj skoro vůbec nedívala. "Dá se tak říct." Odpověděla mu s pokývnutím hlavy a upila ze sklenice džus. Rozhodně mu nechtěla povědět všechno. S jeho vzhledem neví, proč se zaobírá ji a nejde na kozatější holky, které by mu určitě dali to, co chtěl.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Jul 19, 2017 9:34 pm

Bar

Byla tak krásná. Jedna z nejhezčích dívek které jsem za dlouhou dobu potkal. Vypadalo to, že ji jenom obtěžuji, nevypadalo to na lehkou kořist, byla hodně odtažitá, až se mi to nelíbilo. Na druhou stranu to pro mě byla větší výzva, což v mém případě nebyl moc velký problém.
Napila se. "He.." Odpověděl jsem na její odpověď ohledně alkoholu a kopl do sebe zbytek co jsem měl. Na barmanku jsem kývl aby mi dolila. Ta tak bez váhání učinila.
Rád bych si poslechl jak jí tluče srdce, ale tady na to byl moc veliký kravál.
"Smím znát tvé jméno?" Zeptal jsem se jí zvědavě. Přímo jsem ji hltal, možná to na mě bylo až moc znát.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Jul 19, 2017 9:59 pm

Bar

Jak na ni tak zíral, bylo to až.. nepříjemné, ale co mohla dělat. Nebyla někdo, kdo by dokázal někoho poslat do háje. Prohrábla si jemně vlasy a znovu mu věnovala pohled, když se ji optal na jméno. Chvíli však váhala, ale stejně se může optat jejího nadřízeného a zjistí ho. Nadechla se a pohlédla mu do očí. "Jsem Charlotte, ty??" Nakonec mu odpověděla. Byla slušnost se taky optat, ne že by ho nutně potřebovala jej vědět. Odvrátila pohled spíše k jeho sklenici alkoholu. Pozná jej. Z většiny jej cítíla z Kahna a nad tím se lehce otřepala. Nechtěla už na něj myslet, ale občas si tím připomněla hrůzné věci. Nakonec koukala do té svojí, aby nevypadala jako někdo, kdo zájem má.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Jul 20, 2017 10:00 am

Bar

Rozhodl jsem se hrát její hru a otočil jsem se tedy čelem k barmance která tam byla, přitom usrkával ze sklenice a čas od času se podíval kolem. Na můj dotaz odpověděla sice až po chvíli, ale nezatloukala. Pousmál jsem se a znovu se napil. "Fabian Avron." Odpověděl jsem jí. Možná moje jméno někdy zaslechla..každopádně můj ksicht znal z firmy jenom málo kdo. 
Ještě jsem se po ní koukl. "Těší mě." Broukl jsem na ní. Začínalo mě vytáčet jak moc je nekomunikativní. Bylo to až otravné, většina dívek byla schopna se alespoň nějak do rozhovoru zapojit, pak to šlo snáz. 
Možná, že kdybych ji pozval někam na pití, mohla by být uvolněnější..přeci jen, tady je v práci. Na druhou stranu byla tak moc odtažitá, že by to v tuhle chvíli nebyl dobrý tah. Zůstal jsem tedy jen tiše sledovat barmanku, čekaje jestli se něco změní.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Jul 20, 2017 3:59 pm

Bar

On asi neměl tušení, že si s ním opravdu nehraje a jednonuše se s nikým neseznamovala. Po její zkušenosti, těžko dokáže někomu věřit. Ale než aby to vysvětlovala každému zvlášť, tak raději o všem mlčí. Vyposlechla si jeho jméno a jen lehce pokývla hlavou. Nikdy o něm neslyšela. Přeci jen se tady přistěhovala nedávno. "Taky mě těší." Řekla mile a koukla na něj. Trochu se ji ulvilo, když na ti tak nezíral. Třeba o ní ztratil zájem a dá ji pokoj.. Dopila nakonec džus, ale další si nedala. Musela přeci jen šetřit. Pohlédla na svoje obyčejné levné hodinky a pomalu se ji krátí přestávka, která ji z této situace dostane, za co i byla ráda. Nebyla komunikativní, což už asi i poznal, ale jednoduše za to nemůže.. nedokáže se upřímně bavit i když by měla, jelikož má asi času málo.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Jul 21, 2017 8:40 pm

Bar

Překvapila mě, že se ani nějak nepodivila nebo tak něco. Že by byla nová? Nebo o to prostě neměla zájem. Jen jsem se trochu pousmál, nekoukal jsem po ní a napil se znovu ze své sklenice. 
Jen po očku, tak aby to neviděla jsem zašmejdil očkem, abych věděl co dělá. Na ruce měla podle všeho starší, ale za to poměrně slušně vyhlížející hodinky a kontrolovala čas. Z  jejího výrazu jsem mohl vyčíst, že se jí něco nelíbí - nejspíše jí končila přestávka. Na jednu stranu škoda, na druhou stranu uslyším zase její hlas. Vzhledem k tomu jak se chovala jsem se rozhodl být jen nablízku a pokud se nebude nic dít, přijít zítra. Třebas ji to donutí projevit alespoň nějaký ten zájem.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Jul 21, 2017 9:09 pm

Bar

Nadechla se a narovnala. Blížil se její čas nastoupit na pódium. Na jednu stránku ji bylo blbé ho tu pak nechat, ale práce je práce.. Živit se nějak musí.. "Omlouvám se, že nejsem moc komukativní, ale jsem přeci jen v práci.. nechci mít problémy se šéfem, že se někde moc vybavuji.." Vydechla tiše. I tohle byla pravda, ale hlavní důvod skrátka je, že jednoduše dnes nemá náladu na nějaké vybavování.. "Končí mi přestávka, musím na pódium." Řekla a prudce vstala, což neměla dělat. Udělalo se ji mdlo a zamotala se ji hlava. Chtěla se o něco zachytit, ale zakopla o nohu židle, když se chtěla znovu posadit a padla do měkkého. V tu chvíli si neuvědomila, že padla přímo na něj.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:13 am