Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 3:26 pm

Charlottin dům

Zvědavě jsem na ni hleděl. Přišel bych si zvláštně, kdybych mluvil aniž by pokládala otázky. Jako bych jí cpal nechtěné informace, tak bych si připadal. Když poté otázku položila otázku, pobaveně jsem se usmál a jedno obočí vyklenul v tázavém gestu. "Nemám ani ponětí, který upír tohle vymyslel.." Uchechtl jsem se a podrbal jsem se na čele. "Ale těchhle věcí je více. Většinu jich vymysleli upíři samotní, aby měli nějaké krytí před lidmi a nevzbuzovali takové podezření." Zamumlal jsem a nadechl se abych mohl dál mluvit. "Stejné je to i s odrazem v zrcadle. I ten máme..nebo s kříži a svěcenou vodou. Je to pro nás obyčejný předmět, jako každý jiný." Vysvětlil jsem jí. "Jediná částečně pravdivá věc je česnek. Ten je pro nás..eh...je nám z toho jednoduše zle a oslabí nás to." Pokusil jsem se vysvětlit nějak jednoduše. Zajímalo mě na co dalšího se zeptá. Opravdu jsem nevěděl o čem dalším jí říct, byl jsem upírem tak dlouho, že jsem nevěděl co je na nás o tolik odlišného a zajímavého na vysvětlení..když by se ptala, věděl bych. Každopádně mě napadlo ještě, že se zeptá na slunce.
Začala mi promačkávat záda a když jsem ji pochválil, potěšilo ji to. Jen jsem se usmál a rozhodl se trochu provokovat. Ruce které byli doposud zapřené o gauč, se přesunuli na její stehna. Chytil jsem ji a stáhl si ji těsně k tělu, přitom jsem ji po nich jemně hladil. Bylo to příjemnější, když na mě byla takhle natisklá. Mohla slyšet tiché uchechtnutí, poté co jsem to udělal.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 4:52 pm

Její dům

Samozřejmě jej poslouchala, když začal mluvit. Zajímala se o něj a taky onen zájem dávala najevo. Mile se usmívala a masírovala jej, přičemž se snažila přijít na další běžné otázky na upíry. Ani ono pozvání do bytu na ně nezabíralo, jak už se mohla přesvědčit.. "Jak tak poslouchám.. zase tolik rozdílu mezi upíry a lidmi není.." Řekla si spíše nějak pro sebe. "A chutná ti lidské jídlo, i když se živíš lidskou krví??" Optala se znovu a přitom nepřestávala masírovat. Chápe, že je asi nezasytí, jen se zeptala. Nadechla se a ucítila dotek na svéch stehnech. Překvapeně zamrkala, když si ji přitáhl blíž. I ona se tiše uchechtla, než jej na oplátku dloubla do boku. Začal si s provokací. Zaculila se nevinně, jakoby nic neudělala a pokračovala v masáži. Nevadilo jí, že ji je hladí, pokud nepřekračuje určitý hranice. Rozhodně už si ani nepamatovala, jaké to je být tak uvolněná a hlavně.. takto šťastná..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 4:58 pm

Charlottin dům

"Záleží jak se na to podíváš..stárneme pomalu, můžeme mít děti, můžeme jít na slunce, můžeme jíst..na druhou stranu abychom přežili, často sami vezmeme život někomu jinému. Nepotřebujeme téměř vůbec dýchat pokud nemluvíme..bez vzduchu vydržíme dlouhou dobu..nemůžeme zemřít pokud nás někdo nezabije..je toho dost." Pousmál jsem se a pootočil se na ni. "Ano, chutná. Dokonce i více než jako člověku, máme zostřené všechny smysly. Ale nedá nám to potřebnou energii..nedá nám to nic." 
Přitiskl jsem si ji tedy na sebe a pokračoval v hlazení ji na nohou. Nevadilo jí to, což mě těšilo. Na druhou stranu jsem měl chuť se přetočit nad ni a provokovat ji víc. Zajímalo by mě jak by reagovala..
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 5:34 pm

Její dům

Poslouchala jej a vůbec mu nehodlala skákat do řeči. Pozorovala jej a zároveň masírovala. "To ano, je. Má to své výhody, ale i nevýhody, ale tak je to u všech." Zamumlala si spíše pro sebe a usmívala se sladce. Když se na ni pootočil, pocuchala mu vlasy, jako takový "trest". "Jak tě mám masírovat, když nesedíš v klidu??" Uchechtla se tichounce, když měl vlasy úplně rozházené.. Vypadal zezadu celkem vtipně a taky se tomu tichounce smála. Celkem se u toho bavila, což bylo jen dobře. Však on si s tímto provokováním začal, ne?? Prstem ju přejela jemně po zádech. Od spoda nahoru, takže s masáží na chvíli přestala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 5:43 pm

Charlottin dům

"Ovšem že ano..vampíři jsou například mnohem silnější než ostatní druhy a mají schopnost hypnózy..na druhou stranu za celý život nemohou spatřit sluneční světlo.." Zamumlal jsem. 
Rozcuchala mi vlasy za to, že jsem neseděl v klidu. Ublíženě jsem se na ni otočil a chvíli ji sledoval. Smála se. "Tak tohle je válka." Zakřenil jsem se na ni klukovsky. Během chvíle jsem se přetočil. Teď byla ona na gauči, zády natisklá pode mnou. Já se rukou zapíral vedle její hlavy, druhou jsem si ji chytil v pase a nadzvedl ji. Jelikož jsem si ji předtím přitáhl blíže, nebyl problém se jí vklínit mezi nohy. Nic jsem však nedělal, krom toho že jsem nad ní visel a sledoval ji. Pousmál jsem se a naklonil hlavu ke straně. Neposedný pramínek vlasů jí lezl do čela a tak jsem jí ho palce shrnul, pak se usmál. "Co provedeš teď?" Vyplázl jsem na ni jazyk v hravém gestu.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 7:04 pm

Její dům

Jen jej vyposlechla, ale více to nekomentovala, jen pokývla hlavou. Přišlo ji vtipné, jak vypadal. Jeho upravené vlasy stály na všechny strany, až by se ho i někdo lekl. Nestačila ani nijak zareagovat a už ležela pod nim. I toho pohledu vypadal vtipně, i když se mu snažila nesmát. Tohle hraní bylo sic něco nového pro ni, ale.. lhala by, kdyby řekla, že se jí to nelíbí. Nadzvedl ji a byla u něj ještě blíž. Stále přemýšlela, co mu vyvede ona. Stále se mu dívala do očí s nevinným úculem na tváři, přitom hledala polštář, kterým ho pak majzla po hlavě, přičemž se začala roztomile smát. "Toto." odpověděla na jeho otázku až pak. Něco, co jednoduše nečekal a jí tohle neskutečně bavilo.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 7:10 pm

Charlottin dům

Vypadala překvapeně, ale určitě si tohle blbnutí užívala stejně jako já. Spokojeně jsem se usmíval. Měl jsem pocit, že teď nic nezmůže. Každopádně mě praštila po hlavě polštářem. Na mojí tváři se tudíž ukázal takový pohled, který se dal vysvětlit jako 'ok..tohle se mi nelíbí' přitom mi díky jejímu roztomilému smíchu cukaly koutky úst. Chvíli na to jsem si ji pak přitiskl pevně na tělo a otřel se nosem o ten její. Když jsem byl takhle u ní, pokusil jsem se ji jemně kousnout do rtu, což se mi taky povedlo. Mno..chvíli na to jsem ji pomalu pohládal..bohužel pro ni jsem si ji pokládal pod sebe a jemně ji přilehl. Ruce jsem nechal téměř volně vedle její hlavy a pomalu ji začal líbat.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 8:03 pm

Její dům

Vypadala opravdu spokojeně a taky byla. Bylo to něco, co netušila, že se ji někdy naskytne. Ten jeho výraz, když nečekal, co udělá ji pobavil, ale.. pak už se jen usmívala, jelikož byla jeho obličeji opravdu blízko. Čekala, že brýle budou zavázet, ale nic. Bylo to opravdu roztomilé.. Když ji kousl do rtu, malinko se zaculila. Nijak neprotestovala.. zatím. Ještě nepřekračoval hranice, tak si tyto chvíle užívala a nestěžovala si. Nechala se položit koukala mu do očí, přičemž jen čekala, co bude následovat a ani nečekala dlouho. Ucítila jeho rty na těch svých. Polibky mu opětovávala a na okamžik se i do nich usmála. Oči zavřela a jemně jej ručkama objala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 8:13 pm

Charlittin dům -> San Hillesh

Pokračoval jsem v líbání poměrně dlouho dobu. Přitom jsem ji vískal ve vlasech. Zrovna ve chvíli, kdy jsem jí chtěl zajet rukou pod tričko a trochu to "okořenit" jsem uslyšel jak mi vrní mobil. Přišla mi zpráva. Zmučeně jsem přerušil polibek a odtáhl se. Opíral jsem se vedle její hlavy jednou rukou a mobil vytáhl. Bylo to od Marcuse, žádal mě abych za ním došel. Povzdechl jsem si a podíval se na ni. Ještě jsem se nad ni sklonil a dlouze ji políbil. "Budu muset jít..Marcus mě prý potřebuje na pomoc s přípravou nějakého setkání." Bylo znát, že se mi nechce. Posadil jsem se a natáhl na sebe triko. Pak s malou obtíží i košili a zvedl jsem se. "Bylo to s tebou hezké..moc ti a to děkuji. Jakmile to půjde, ukážu se u tebe." Usmíval jsem se na ni. "Dej na sebe pozor!" Broukl jsem a pak jsem se svižnou chůzí rozešel ke dveřím, kde jsem se obul a pak vyběhl ven. Za běhu jsem ještě odepisoval na jeho zprávu aby věděl, že jsem na cestě.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:43 pm