Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 148

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 101

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 3:26 pm

Charlottin dům

Zvědavě jsem na ni hleděl. Přišel bych si zvláštně, kdybych mluvil aniž by pokládala otázky. Jako bych jí cpal nechtěné informace, tak bych si připadal. Když poté otázku položila otázku, pobaveně jsem se usmál a jedno obočí vyklenul v tázavém gestu. "Nemám ani ponětí, který upír tohle vymyslel.." Uchechtl jsem se a podrbal jsem se na čele. "Ale těchhle věcí je více. Většinu jich vymysleli upíři samotní, aby měli nějaké krytí před lidmi a nevzbuzovali takové podezření." Zamumlal jsem a nadechl se abych mohl dál mluvit. "Stejné je to i s odrazem v zrcadle. I ten máme..nebo s kříži a svěcenou vodou. Je to pro nás obyčejný předmět, jako každý jiný." Vysvětlil jsem jí. "Jediná částečně pravdivá věc je česnek. Ten je pro nás..eh...je nám z toho jednoduše zle a oslabí nás to." Pokusil jsem se vysvětlit nějak jednoduše. Zajímalo mě na co dalšího se zeptá. Opravdu jsem nevěděl o čem dalším jí říct, byl jsem upírem tak dlouho, že jsem nevěděl co je na nás o tolik odlišného a zajímavého na vysvětlení..když by se ptala, věděl bych. Každopádně mě napadlo ještě, že se zeptá na slunce.
Začala mi promačkávat záda a když jsem ji pochválil, potěšilo ji to. Jen jsem se usmál a rozhodl se trochu provokovat. Ruce které byli doposud zapřené o gauč, se přesunuli na její stehna. Chytil jsem ji a stáhl si ji těsně k tělu, přitom jsem ji po nich jemně hladil. Bylo to příjemnější, když na mě byla takhle natisklá. Mohla slyšet tiché uchechtnutí, poté co jsem to udělal.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 100

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 4:52 pm

Její dům

Samozřejmě jej poslouchala, když začal mluvit. Zajímala se o něj a taky onen zájem dávala najevo. Mile se usmívala a masírovala jej, přičemž se snažila přijít na další běžné otázky na upíry. Ani ono pozvání do bytu na ně nezabíralo, jak už se mohla přesvědčit.. "Jak tak poslouchám.. zase tolik rozdílu mezi upíry a lidmi není.." Řekla si spíše nějak pro sebe. "A chutná ti lidské jídlo, i když se živíš lidskou krví??" Optala se znovu a přitom nepřestávala masírovat. Chápe, že je asi nezasytí, jen se zeptala. Nadechla se a ucítila dotek na svéch stehnech. Překvapeně zamrkala, když si ji přitáhl blíž. I ona se tiše uchechtla, než jej na oplátku dloubla do boku. Začal si s provokací. Zaculila se nevinně, jakoby nic neudělala a pokračovala v masáži. Nevadilo jí, že ji je hladí, pokud nepřekračuje určitý hranice. Rozhodně už si ani nepamatovala, jaké to je být tak uvolněná a hlavně.. takto šťastná..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 4:58 pm

Charlottin dům

"Záleží jak se na to podíváš..stárneme pomalu, můžeme mít děti, můžeme jít na slunce, můžeme jíst..na druhou stranu abychom přežili, často sami vezmeme život někomu jinému. Nepotřebujeme téměř vůbec dýchat pokud nemluvíme..bez vzduchu vydržíme dlouhou dobu..nemůžeme zemřít pokud nás někdo nezabije..je toho dost." Pousmál jsem se a pootočil se na ni. "Ano, chutná. Dokonce i více než jako člověku, máme zostřené všechny smysly. Ale nedá nám to potřebnou energii..nedá nám to nic." 
Přitiskl jsem si ji tedy na sebe a pokračoval v hlazení ji na nohou. Nevadilo jí to, což mě těšilo. Na druhou stranu jsem měl chuť se přetočit nad ni a provokovat ji víc. Zajímalo by mě jak by reagovala..
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 5:34 pm

Její dům

Poslouchala jej a vůbec mu nehodlala skákat do řeči. Pozorovala jej a zároveň masírovala. "To ano, je. Má to své výhody, ale i nevýhody, ale tak je to u všech." Zamumlala si spíše pro sebe a usmívala se sladce. Když se na ni pootočil, pocuchala mu vlasy, jako takový "trest". "Jak tě mám masírovat, když nesedíš v klidu??" Uchechtla se tichounce, když měl vlasy úplně rozházené.. Vypadal zezadu celkem vtipně a taky se tomu tichounce smála. Celkem se u toho bavila, což bylo jen dobře. Však on si s tímto provokováním začal, ne?? Prstem ju přejela jemně po zádech. Od spoda nahoru, takže s masáží na chvíli přestala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 5:43 pm

Charlottin dům

"Ovšem že ano..vampíři jsou například mnohem silnější než ostatní druhy a mají schopnost hypnózy..na druhou stranu za celý život nemohou spatřit sluneční světlo.." Zamumlal jsem. 
Rozcuchala mi vlasy za to, že jsem neseděl v klidu. Ublíženě jsem se na ni otočil a chvíli ji sledoval. Smála se. "Tak tohle je válka." Zakřenil jsem se na ni klukovsky. Během chvíle jsem se přetočil. Teď byla ona na gauči, zády natisklá pode mnou. Já se rukou zapíral vedle její hlavy, druhou jsem si ji chytil v pase a nadzvedl ji. Jelikož jsem si ji předtím přitáhl blíže, nebyl problém se jí vklínit mezi nohy. Nic jsem však nedělal, krom toho že jsem nad ní visel a sledoval ji. Pousmál jsem se a naklonil hlavu ke straně. Neposedný pramínek vlasů jí lezl do čela a tak jsem jí ho palce shrnul, pak se usmál. "Co provedeš teď?" Vyplázl jsem na ni jazyk v hravém gestu.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 7:04 pm

Její dům

Jen jej vyposlechla, ale více to nekomentovala, jen pokývla hlavou. Přišlo ji vtipné, jak vypadal. Jeho upravené vlasy stály na všechny strany, až by se ho i někdo lekl. Nestačila ani nijak zareagovat a už ležela pod nim. I toho pohledu vypadal vtipně, i když se mu snažila nesmát. Tohle hraní bylo sic něco nového pro ni, ale.. lhala by, kdyby řekla, že se jí to nelíbí. Nadzvedl ji a byla u něj ještě blíž. Stále přemýšlela, co mu vyvede ona. Stále se mu dívala do očí s nevinným úculem na tváři, přitom hledala polštář, kterým ho pak majzla po hlavě, přičemž se začala roztomile smát. "Toto." odpověděla na jeho otázku až pak. Něco, co jednoduše nečekal a jí tohle neskutečně bavilo.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 7:10 pm

Charlottin dům

Vypadala překvapeně, ale určitě si tohle blbnutí užívala stejně jako já. Spokojeně jsem se usmíval. Měl jsem pocit, že teď nic nezmůže. Každopádně mě praštila po hlavě polštářem. Na mojí tváři se tudíž ukázal takový pohled, který se dal vysvětlit jako 'ok..tohle se mi nelíbí' přitom mi díky jejímu roztomilému smíchu cukaly koutky úst. Chvíli na to jsem si ji pak přitiskl pevně na tělo a otřel se nosem o ten její. Když jsem byl takhle u ní, pokusil jsem se ji jemně kousnout do rtu, což se mi taky povedlo. Mno..chvíli na to jsem ji pomalu pohládal..bohužel pro ni jsem si ji pokládal pod sebe a jemně ji přilehl. Ruce jsem nechal téměř volně vedle její hlavy a pomalu ji začal líbat.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 8:03 pm

Její dům

Vypadala opravdu spokojeně a taky byla. Bylo to něco, co netušila, že se ji někdy naskytne. Ten jeho výraz, když nečekal, co udělá ji pobavil, ale.. pak už se jen usmívala, jelikož byla jeho obličeji opravdu blízko. Čekala, že brýle budou zavázet, ale nic. Bylo to opravdu roztomilé.. Když ji kousl do rtu, malinko se zaculila. Nijak neprotestovala.. zatím. Ještě nepřekračoval hranice, tak si tyto chvíle užívala a nestěžovala si. Nechala se položit koukala mu do očí, přičemž jen čekala, co bude následovat a ani nečekala dlouho. Ucítila jeho rty na těch svých. Polibky mu opětovávala a na okamžik se i do nich usmála. Oči zavřela a jemně jej ručkama objala.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 8:13 pm

Charlittin dům -> San Hillesh

Pokračoval jsem v líbání poměrně dlouho dobu. Přitom jsem ji vískal ve vlasech. Zrovna ve chvíli, kdy jsem jí chtěl zajet rukou pod tričko a trochu to "okořenit" jsem uslyšel jak mi vrní mobil. Přišla mi zpráva. Zmučeně jsem přerušil polibek a odtáhl se. Opíral jsem se vedle její hlavy jednou rukou a mobil vytáhl. Bylo to od Marcuse, žádal mě abych za ním došel. Povzdechl jsem si a podíval se na ni. Ještě jsem se nad ni sklonil a dlouze ji políbil. "Budu muset jít..Marcus mě prý potřebuje na pomoc s přípravou nějakého setkání." Bylo znát, že se mi nechce. Posadil jsem se a natáhl na sebe triko. Pak s malou obtíží i košili a zvedl jsem se. "Bylo to s tebou hezké..moc ti a to děkuji. Jakmile to půjde, ukážu se u tebe." Usmíval jsem se na ni. "Dej na sebe pozor!" Broukl jsem a pak jsem se svižnou chůzí rozešel ke dveřím, kde jsem se obul a pak vyběhl ven. Za běhu jsem ještě odepisoval na jeho zprávu aby věděl, že jsem na cestě.
Michael Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 36

Příspěvek pro Michael Dairoow za Mon Dec 11, 2017 8:57 pm

Minew

Spolu se sestrou jsme procházeli okolí našeho bydliště. Minew bylo vcelku malé městečko, ale mě se to zdálo poměrně vyhovující. Spokojeně jsem šel, Terryho na vodítku a rozhlížejíc se kolem. Nicola šla kus za mnou. Moc jsem jí nevnímal, šla moc pomalu. Já měl na rozdíl od ní potřebu se pořádně proběhnout, zařádit si. Nějak vybít tu energii kterou mi poslední dávka dala. Bylo to tak dvě hodiny co jsem si peří bral, vydrží to ještě chvíli.
Pes na vodítku neměl naprosto žádnou šanci začít tahat, jakmile totiž udělal krok, byl jsem dávno před ním. "Pojď! No pojď!" Hulákal jsem na psa za mnou, mezitím co jsem jej táhl. Fráze 'těžko říct kdo koho venčí' dostala pro lidi co mě v tuto chvíli viděli naprosto jiný rozměr.
Nicol Dairoow

Poèet pøíspìvkù : 38

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Mon Dec 11, 2017 9:19 pm

Minew

V ruce držela mobil, i když dávala dost pozor. Ne, že by s ním netrávila čas ráda, ale v mobilu měla vyfocený věci do školy, neb zítra se bude psát jedna z důležitých písemek a samozřejmě ji sužuji obavy, že něco podělá, i když.. by se dala nazvat šprtkou, s čímž zásadne nesouhlasila. Nikdy si to nepřizná. Hlavně chce školu dodělat, aby mohla jít na medicínu. Učí se však hodně ráda a diá do toho vše, neb později nechce nikoho ohrozit na životě.. Kdykoliv viděla, jak velká mezeza mezi nimi je, hned přidala, i když jej dohnala jen na chvíli. Neví, kde se to v něm bere, i když je fakt, že nějaké tušení má, ale.. nechce ho podezřívat zbytečně. Docupitala k němu a přejela ho rychlým způsobem. Jinak se nedalo, jak moc šel rychle i na ní. Byla zatím ticho, neb se nechce od učení odreagovat. Možná tohle není vhodná chvilka na učení, ale jak by se mohla věnovat bratrovi, který ji nechává za sebou??
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Mon Dec 11, 2017 10:19 pm

Minew

"Nicol! Co ti tak trvá!" Zavolal jsem na sestru a na okamžik zastavil. Otočil jsem se na ni a nachytal jsem ji číst si v mobilu. "Neryj pořád nosem v tom mobilu ségra!" Zamručel jsem na ni nespokojeně. Měl jsem na jazyku, že závislost je špatná věc, ale nakonec jsem to neřekl. Terrence si unaveně lehl na zem vedle mojí nohy a využil chvíle na vydýchání. Já se jen vesele zazubil a koukal na ně dál.
"Co takhle si zaběhat, co ségra?" Promluvil jsem na ni, přičemž jsem se nadšeně usmíval. Únava nebylo zrovna slovo, které bych znal. Alespoň ne teď.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Mon Dec 11, 2017 10:56 pm

Minew

Lehce sebou trhla, když na ni zavolal ve chvíli, kdy se do něčeho začetla. Málem ji vyklouzl z ruky, ale zachytila jej. Odtrhla pohled od mobilu, aby ho zvedla k němu. "Už jdu Miku." oznámila normálním tónem v hlase. Rozhodně mluvila.. spisovněji a slušněji než on, ale na to už si od něj nějak zvykla. Tiše si povzdechla, než jej zase opět dohnala a při jejím štěstí Terrence se zastavil. Postavila se před něj, aby si ho konečně mohla lépe prohlédnout. Jen slepec by si nevšiml, že má rozšířené zorničky. Ruce si složila na hrudi doufajíc, že ji o tom konečně řekne sám. "Vidím, že máš energii na rozdávání bratře." Schválně mu neodpověděla na otázku. Čekala, co z něj tentokrát vyleze, ale stejně má tušení, že nic neřekne, jak ho zná..
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Wed Dec 13, 2017 7:07 pm

Minew

Konečně se tak nějak pohnula. Nechápal jsem jak mohla být tak pomalá, jak mohla být tak..jak to říct? Hm. Byla jako leklá ryba! Jo, to je to správné slovo! "Nečum furt do toho mobilu." Zamručel jsem na ni nespokojeně a pomalu jsem chtěl zase vyběhnout, jelikož na otázku mi neodpověděla. A mlčení přeci znamená...nu? No přece ANO. Začínal jsem přemýšlet, že se snad jednou vzdám kousku, abych docílil toho, že mě pochopí a bude alespoň pro jednou happy taky.
Než jsem se rozeběhl, tak na mě promluvila. Stihl jsem se jenom otočit zády. Bylo mi jasné, že něco tuší, ale jednoduše jsem se rozhodl to ignorovat. I kdyby jí do vadilo, dům je nás obou - vyhodit mě snad nemůže a zakázat mi to snad nemůže, ne?
Ohlédl jsem se na ni přes rameno a trochu jsem se na ni zakřenil. "Je hezký den, všichni mají energie dost. To jenom ty celé dny strávíš tím, že se díváš do učení." Pousmál jsem se na ni trošku smutně a pak se na ni otočil.
Neuvědomil jsem si to, ale poměrně nervózně jsem si mnul prsty na pravé ruce. Přišlo mi to normální, nedošlo mi, že bych se v její přítomnosti mohl alespoň pokusit to skrývat. Už to pro mě bylo jednoduše tak zajeté, že jsem nerozlišil jestli je to vliv drog a nebo si prostě hraju. Zvláštní bylo, že jsem nebyl nervózní, jen jsem..měl prostě nutkavou potřebu něco dělat a dost to se mnou šilo.
Na chvíli by mě měli zavřít do kolečka pro křečky a tak na pár hodin mě nechat. Upřímně, asi bych běhal hodně dlouho. Doufal jsem, že mi to vydrží do práce. Měl jsem dnes jít do baru, třeba by mohla být legrace.
Pousmál jsem se na ni a přetáhl jsem si držadlo vodítka přes pěst na zápěstí. Natáhl k ní ruce a jemně jí vyprostil mobil z dlaní. Chytil jsem jej za vršek a zamával jím jí před obličejem. "Co kdybych ti to dal až přijdeme domů?" Udělal jsem na ni psí kukuč. Pokud nebude souhlasit, mobil jí vrátím.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Wed Dec 13, 2017 8:41 pm

Minew

Nechápe, proč má tak naspěch. Však nikam nespěchají, ne?? Jsou venku, aby se provětrali na čerstvém vzduchu, tak to aspoň bere ona. No.. i když je spíše zažraná do učení. Každý měl nějaké záliby a ona se ráda učila, aby mohla dělat něco, co ji baví. Medicínu. Už od mala touží být doktorkou, akorát ji nikdo ani trochu nepodpořil.. tím naráží na rodiče. I kdyby se před nimi zabila, tak si toho nevšimnou, ale.. přitom nikdy neudělala nic špatného, aby si tento nezájem zasloužila. Chce dělat něco užitečného pro lidstvo a nikdo to neocenil. Ano.. byla z toho zklamaná a stále někde uvnitř je, ale nic nedává znát a jde si za svým snem, i kdyby se celý svět rozkrájel. Na nějakou chvíli se nad vším zamyslela, než na ni promluvil. No, spíše ji vyčítal její mobil v ruce, do kterého se dívala opravdu často. Jen si povzdechla a zvedla k němu pohled, přičemž ruku s mobilem pustila podél těla. Věděla, že mu to neřekne a nepletla se. Vůbec se jí to nelíbilo. Nejen to, že něco zřejmě bere, ale že ji vědomě lže. To ji ubližuje nejvíc, ale nic na sobě nedává znát. Většinu pocitů se snaží skrývat i před bratrem. I když se trápila, nebo jako malá plakala, jak se cítila sama díky rodičům, nikdo o tom nevěděl. Už si na to i zvykla. Chtěla působit jako vyrovnaná dívka. "Já aspoň od tebe ještě studuji Michaeli. Medicína není o tom, že se jednou naučíš a po testu na vše zapomeneš. Je to těžší.." Řekla nakonec, ať už ho to zajímá nebo ne. Má to cenu komentovat?? Drogy se ji nelíbí a už vůbec se ji nelíbí, že je bere bratr, ale.. asi s tím nic nenadělá, co ji i celkem trápí. Neuniklo ji, co dělal. Tvářila se lehce vážně. Stále za něj cítila zodpovědnost, kterou jen tak nevymaže. Než stačila nějak zaregistrovat, sebral ji mobil. Zprvu se pro něj chtěla natáhnout, ale.. Možná by bylo dobré vypnout, proto chvíli váhala s odpovědí. "Fajn. Budu se učit až doma." Souhlasila nakonec, když mu pohlédla do očí.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Wed Dec 13, 2017 10:04 pm

Minew

Jen jsem se na ni díval a čekal, jak mi odpoví. Její odpověď mě donutila se zamyslet. Na okamžik bylo vidět, že opravdu přemýšlím. Tohle byla pravda, nebylo to jako můj obor. "Chápu to..ale nemůžeš kvůli tomu pořád opomínat sebe.." V hlase mi zazněla starostlivost, přišlo mi, že Nicol nežije pro nic jiného. Trochu mě to mrzelo. "Je dobré, že se tomu věnuješ, věřím, že z tebe bude dobrá lékařka a že pomůžeš spoustě lidí.." Snažil jsem se nějak vysvětlit co jsem si myslel. "..ale nemůžeš to dělat na svůj úkor..vždy je hlavní myslet především na sebe." Řekl jsem nakonec jen. Znělo to sobecky, ale bylo to tak. Vezměte si situaci, kdy budete v hořícím domě. Budete se snažit vytáhnout spoustu lidí v bezvědomí ven. Ve strachu o ně jim přehodíte mokrý hadr přes pusu na sebe v tu chvíli nemyslíte. Super, jste odvážní a pravděpodobně trochu idioti. Dost možná se stane, že tam díky mokrému hadru uhoříte taky, jen proto, že jste chtěli pomoci. A je to - myslete hlavně na sebe, když na tom nejste dobře sami, těžko někomu můžete pomoci..chápeme se?
Stále jsem jí mobil držel v ruce. Nakonec jsem ruku i s ním natáhl k ní a čekal jestli si ho vezme nebo ne. Její další slova mi vykouzlila úsměv na tváři. Pousmál jsem se a pak mobil strčil do kapsy bundy. "Fajn, potom se připomeň." Zazubil jsem se na ni. Měl jsem chuť se znovu rozeběhnout, ale kvůli sestře jsem se rozhodl zvolnit. Asi si pak udělám ještě jedno kolečko. Objal jsem sestru kolem ramen, Terrence táhl dál na vodítko. Očividně mu tohle tempo vyhovovalo více.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 14, 2017 2:23 pm

Minew

Všimla si, že přemýšlí a celkem ji zajímalo nad čím. Nikdy moc nepřemýšlel, což i ji překvapilo. Koukala mu rovnou do očí. Poslouchala ho až do konce, ale.. trochu se zarazila. Jí to tak divné nikdy nepřišlo. Když se učila, aspoň nemyslela na všechny starosti. Vesměs na všechno byla sama, nepočítaje vydělávání.. Musela se učit, má na starosti domácnost, což ji samozřejmě nevadilo, ale když se nad tím zamýšlí, vždy tu byla pro ostatní hlavně pro bratra. Kompenzovala si tím nezájem ze strany rodiny a cítila se popravdě tak hrozně sama, i když to a ostatní špatné pocity hodně skrývá i za úsměv. Buď všechno v sobě dusí, nebo vždy sama v soukromí. Nikdo jí ani trochu nerozumí. Aspoň jí to tak od všech přicházelo. Má to však cenu řešit?? Na nějaký čas se nad vším zamyslela, neb ji to popravdě překvapilo. Jeho starostlivost mu neunikla. Zhluboka se nadechla, aby konečně něco řekla. “Vím, že to se mnou myslíš dobře bratře..“ začala a uhnula pohledem někam do strany. “Já už si na tenhle styl života zvykla.. ráda pomáhám druhým a.. ani nevím, jak se starat o sebe..“ řekla popravdě, i když postupně klesala hlasem, protože by to někomu mohlo přijít divné.. tiše si povzdechla a schovala si pramen vlasů za ucho. “To co dělám.. mě naplňuje..“ dodala tiše a na chvíli zavřela oči. Ne každý ji pochopí a jí to takto vyhovuje.. Do očí mu pohlédla znovu, aby dala najevo, že je všechno v naprostém pořádku. Zavrtěla hlavou, aby tyto myšlenky zahnala. Co by se muselo stát, aby změnila přístup a víc se věnovala sobě?? To sama netušila.. Na jeho další slova pokývla hlavou a když ji objal, natiskla se k němu.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Thu Dec 14, 2017 8:34 pm

Minew

Nepřestával jsem ji sledovat s tím starostlivým výrazem. Nakonec jsem se jen smutně usmál. "Mám tě rád." Řekl jsem nakonec jenom. Nevěděl jsem proč, ale měl jsem potřebu jí to říct. Nevěděl jsem jak jí odpovědět, už mi to stačilo.
Znovu jsem si hrál s prsty, tentokrát jsem přebíral drobné mince v kapse. Do toho jsem si jazykem pohrával s piersingem a poněkud zbrkle se rozhlížel sem a tam.
Nakonec jsme tedy vyšli, já ji držel kolem ramen a přemýšlel jak ji donutit popoběhnout. Opravdu jsem si chtěl zaběhat, tak strašně moc energie, přebytečné ENERGIE!
I přes tu strašnou chuť se rozeběhnout a udělat si kolem Minew tak dvě, možná tři kolečka jsem se rozhodl udržet a jen jsem v klidu šel. Jak jen to na mé poměry v klidu šlo.
Nicol Dairoow

Příspěvek pro Nicol Dairoow za Thu Dec 14, 2017 9:56 pm

Minew

Myslela si, že ji k tomu ještě něco řekne.. třeba aby ji povzbudil nebo ukázal, jak žít, ale.. ono nic. Lehce ji to však zklamalo, ale nic nedala na sobě znát, jako vždy. Malinko se na něj pousmála, když ji řekl, že ji má rád. "Já tebe taky bratře.." vydechla nakonec a jemně jej pohladila po rameni. Krátce se nadechla a přejela ho celého pohledem. Zamyslela se nad tím vším, jelikož nevěděla, zda by něco na svým životem měla něco dělat, či pokračovat v tom, co dělá pořád. Potřebovala si to v klidu projít hlavou, ale až bude sama. Zahodila pro teď tyhle přebytečné myšlenky a po jeho boku se rozešla dál. Díky tomu, jak se teď zachoval, přestala se pro teď zabývat drogami. Zjevně ví, jak na ni, jestli to bylo v jeho plánu. Ten chladný vánek byl uklidňující. V něčem oba byli odlišní.. ona má raději klid, jelikož je spíše samořářský typ a vyhovuje jí to. Chytila ho jednou rukou okolo pasu. Možná oba vypadají, jakoby spolu chodili, ale přitom jsou jen sourozenci.
Michael Dairoow

Příspěvek pro Michael Dairoow za Fri Dec 15, 2017 10:07 pm

Minew

Nevěděl jsem co jí říct, abych ji povzbudil. A už vůbec jsem nevěděl, že by ji mohlo potěšit, že bych ji chtěl někam vzít a třeba naučit žít. Další věc byla, že jsem nechtěl aby se moji "přátelé" stýkali s mojí sestrou. Snažil jsem se co nejvíce vyhýbat tomu, aby to sestra zjistila, ačkoli to už dozajista tušila.
Pomalu jsme tedy vyšli a tak nějak jsme se sunuli dál, Terrence spokojeně na vodítku asi metr za námi.
Trochu jsem se otřásl, když nás ofouknul jemný větřík. Cítil jsem jak mi na krku naskočila husina a jak se mi chlad dostal na kůži. Poté co jsem se ošil zima zmizela a já mohl spokojeně pokračovat v chůzi. "..hm...co máš dnes v plánu?" Položil jsem otázku, protože se mi nelíbilo jak jsme mlčeli.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Feb 21, 2018 8:13 pm