Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 14, 2017 6:29 pm

Charlottin dům

Nevěděl jsem co říct, jen mi to bylo moc líto. Ne líto, jednoduše jsem nevěděl jak to přijmout. Povzdechl jsem a pak ji pustil. "Nevím co na to říct." Zamumlal jsem jenom a rozhlédl se kolem. Měl jsem z toho divný pocit, chtěl jsem být chvíli sám..na druhou stranu jsem měl potřebu tu zůstat s ní. 
"Věřím ti jen..jen prostě nechci věřit." Odpověděl jsem jí. Bylo znát, že mi to nedělá dobře. 
Objal jsem ji kolem ramen. "Pojď, sedneme si." Navrhnul jsem jí, a pomalu ji vedl zpět ke gauči, doufaje že ji to zase nerozčilí.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 14, 2017 6:45 pm

Její dům

Pustil ji a ona ručky stáhla k sobě, přičemž zvedla opět k němu hlavu. Chápala ho. Sama se s tím nedokáže smířit, ale.. nemá na výběr. Chce vydržet co nejdéle, ale.. kdo ví, kdy bude její poslední den?? Nikdo. "Už bude lepší to dále neřešit.." Zamumlala tiše a nadechla se. Co víc na to říct?? Umře mladá.. to je bohužel jisté.. S jeho slovy jen souhlasila a nechala se vést do obýváku. Nerozčilovala se a ani to neměla v plánu.. Předtím.. toho na ni už bylo moc, ale.. to už se mu omluvila.. zda si to pamatuje, či nikoliv.. to netuší. Jemně se k němu tiskla a na chvíli zavřela oči. Asi bylo jen dobře, že mu to řekla. Nikomu jinému by to říct nedokázala..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 14, 2017 6:54 pm

Charlottin dům

"Máš pravdu." Odpověděl jsem jí. Navzdory očekáváním byla klidná a tak jsme mohli dojít do obýváku. Posadili jsme se a já ji chytil kolem ramen a něžně k sobě přitiskl. 
Nadechl jsem se a vydechl. Jednoduše mi to přišlo nereálné, určitě bude žít ještě dlouho. "Je..něco na co by ses chtěla zeptat, nebo tak něco? Nebo jestli by sis cokoli přála..jenom řekni, prosím." Optal jsem se jí, jelikož jsem jí chtěl říct pokud možno vše, co jsem mohl. Poposedl jsem si trochu k ní a hladil jí po ruce, kterou jsem jí držel, jak jsem ji objímal kolem ramen.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 14, 2017 8:04 pm

Její dům

Malinko se snažila pousmát a hodit se do klidu.. Ničím se netrápit.. opět. Nadechla se a nechala se k němu tisknout. Cítila už z něj bezpečí a věří, že už z ní pít nebude. Na jeho slova jemně zartěla hlavou, i když.. se nad ním zamyslela. "Ne.. nic nepotřebuji, ale děkuji." Trochu se zaculila, když se na něj podívala. "Ale.. jestli je něco, co by si mi chtěl říct, můžeš" Dodala hned a koukla zase před sebe. Bylo to teď.. opravdu krásné. Jak se k ní choval hezky.. nebyla na to zvyklá, jelikož Kahn ji bil a nechoval se k ní hezky. Nečekala, že někdy bude něco.. cítit i k někomu jinému, ale.. líbí se ji tento pocit, když nebude muset myslet na své srdce a tím pádem i na svou smrt. I přes tohle všechno je ráda, že není na nemoc sama.. má v něm oporu, za kterou je mu nesmírně vděčná..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Sep 15, 2017 6:45 am

Charlottin dům

Bylo na ní dobře vidět jak moc se chtěla uklidnit a hodit to za hlavu, ale že jí to zrovna dvakrát nejde. Povzdechl jsem a nepřestával ji hladit po zádech. Nic si nepřála, což mě překvapilo. Většinou když jsem se zeptal dívky jestli si něco přeje, bylo to minimálně nový auto nebo aspoň nejdražší oblečení, které mohla dostat. "Jsi si jistá?" Otázal jsem se ještě, jako bych to nějak nepochopil a díval se na ni lehce nevěřícně. "Cokoli..naprosto, je mi fuk o co půjde jen...jen si řekni." Pobídl jsem ji a trochu se odtáhl, abych se k ní mohl natočit více čelem. 
Prý jí mám říct cokoli budu chtít. Okamžik jsem na ni hleděl, než jsem se smutně usmál a zastrčil jí pramínek vlasů za ucho. Vypadala roztomile. "Nevím o čem mluvit, bez otázky." Odpověděl jsem jí a sledoval ji. 
Ve chvíli, kdy jsem téměř věděl co říct, najednou zazvonil mobil. Odtáhl jsem se od ní ještě o kousek, abych ho mohl zvednout. Na displayi svítilo jméno mého šéfa..jak otravné. 
"Promiň." Zamručel jsem a položil to. Snad pochopí, že teď to není vhod a počká až mu napíšu.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Sep 15, 2017 10:53 am

Její dům

Jí o majetek nikdy nešlo. Nebyl pro ni důležitý, jako její zdravé, které ji.. pomalu odcházelo?? Nemohla s tím nic udělat. Snad.. neublíží moc Fabianovi, který je teď pro ni důležitou součástí jejího života. Nadechla se se zavřenýma očima a koukla na něj, když se chtěl ujistit, že opravdu nic nechce. "Nechci opravdu nic, jen..." Odmlčela se, zda by to, co má na mysli, nebylo nic hloupého. "Jen kdyby si tu byl se mnou.. nic víc nežádám.." Dopověděla tiše a pousmála se na něj. Drahé věci ji život neprodlouží.. Koukala se mu do očí.. do jeho krásných upířích očí. Neví, na co by se jej zeptala, jelikož si myslí, že toho ví dost, zatímco.. ona o své minulosti moc nedokáže mluvit. Hold není tak odvážná, jako on. Když mu zazvonil mobil, uhnula pohledem před sebe, aby jej nějak nerušila, kdyby si hovor chtěl vyřídit. Ručky měla položené na svém klíně. Na chvíli na něj pohlédla, když se ji omluvil. jen se malinko usmála. "Mohl sis to vzít, nechci tě tady ani trochu omezovat.." Řekla tiše, ale pohledem se koukala před sebe.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Sep 15, 2017 11:02 am

Charlottin dům

Odkýval jsem jí to. "Dobře tedy." Řekl jsem a nejistě se usmál. Na tváři přitom přetrvával ten posmutnělý výraz. Jediné co si přála bylo být tu se mnou, což jsem jí mohl splnit. "Dobře." Řekl jsem nakonec ještě a znovu ji objal a hladil. To je asi to nejhezčí co může být..prostě s tím svým človíčkem jen sedět, objímat se a vědět, že je nám oběma stejně dobře. 
Tuhle hezkou chvíli plnou ticha přerušilo zvonění mého mobilu, které jsem ukončil červeným tlačítkem. Na její odpověď jsem se jen pousmál. "Nijak mě neomezuješ, šéf počká." Zakřenil jsem se na ni. Však o co jde? Ona je mi mnohem přednější.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Sep 15, 2017 11:10 am

Její dům

Byla opravdu ráda, že souhlasil a nevadilo by mu být tady s ní. Taková společnost ji chyběla v jejím neveselém životě. Krom její kamarádky se nemohla spolehnout na nikoho, ale.. s ní to bylo jiné, než s Fabianem. Jeho kouzlo na ní začalo působit, i když.. trochu později, než u jiných holek. Je s ním opravdu ráda a onen kousanec.. se snaží z paměti vytlačit a daří se jí to. Moc ráda se k němu tiskla a byla s ním, jelikož si byla jistá, že ji nenechá na holičkách, jelikož on je teď její jediná podpora, za kterou je nesmírně vděčná a nestěžuje si. Bylo však zvláštní, že.. "šéf počká??..." Zamumlala si opravdu tichounce pro sebe. "Nevyhodí tě za to??" Optala se ho a pohlédla na něj. Neví, jak to má s jeho šéfem.. o tom vlastně nemluvil. Nechtěla, aby kvůli ní přišel o práci.. Což.. se nestává, aby jeho vlastní šéf byl brán jako samozřejmost..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Sep 15, 2017 11:25 am

Charlottin dům

Tulila se ke mě a já za to byl rád, hladil jsem ji dál a pak si vyslechl její slova. Pousmál jsem se. "Pracujeme spolu už dlouhou dobu a..je to spíše dobrý kamarád než šéf..dokone o mě i ví co jsem zač. Kvůli tomu mě oprostil od různých akcí, na které má firma jezdit..aby si někdo nevšimnul že nestárnu..na oplátku si je jistý tím, že pokud se něco stane jeho rodině, jsem ten co se za ně postaví." Usmál jsem se na ni. "Nic se nestane. Až půjdu pryč, zavolám mu a uvidím..kdyby to bylo něco urgentního, napíše mi hned jak jsem to položil zprávu..ví že tu si přečtu pokaždé." Protáhl jsem se a opřel se o pohodlný gauč. Pak jsem se tak zarazil a podíval se na ni. "Poslyš..teď když ty víš co jsem já...co jsi zač ty? Ifrit?"  Otázal jsem se jí a zvědavě ji sledoval.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Sep 15, 2017 1:05 pm

Její dům

Když začal mluvit, byla zticha, aby ji neuniklo jediné jeho slovo. Stále se o něj ani na kousek neodtáhla. Nadechla se, když nakonec domluvil, ale.. jeho otázka ji trochu překvapila, i když.. to nedávala najevo. Jejich pohledy se zase střetly. Chvíli mlčela, aby si ujasnila "Ne, nejsem Ifrit, ale Magian." Odpověděla mu nakonec s úsměvem. Když si vzpomněla, jak tohle zjistila poprvé, když spálila Kahna.. Dostala od něj pořádně. Neví, zda se k tomu má ještě nějak vyjádřit, proto.. se ho přeci jen chtěla na něco optat. "Kolik ti vlastně je??" Zajímalo jí to. Jako upír si toho prožil asi mnoho a celkem ji zajímalo všechno o něm a.. kdyby se jen přeci na něco ptal.. snad by byla teď schopná se o tom bavit, jelikož před ním už nechce mít žádná tajemství, stejně jako on před ní.. No.. co nepotřebuje vědět, kolik holek mu prošlo do postelí.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Sep 16, 2017 1:11 pm

Charlottin dům

Na můj vztah s šéfem neodpovídala, místo toho hned začala odpovídat na moji otázku. Pokýval jsem hlavou a opřel se pohodlně o opěradlo gauče. Byl příjemně měkký, tak jsem si ještě složil ruce za hlavou a spokojeně se usmíval. Zajímala se kolik mi je. Zamyšleně jsem zamručel. "Něco kolem dvou set padesáti let, ale Aria mě proměnila ve tři a dvaceti." Odpověděl jsem jí a pootočil hlavu na ní. "Kolik je tobě?" Optal jsem se jí, když mi došlo, že jsem se na to také nezeptal. Trochu jsem se narovnal v zádech. "Jen tak mimochodem, napadlo tě, že možná nebudu člověk nebo jsi na to ani nepomyslela?"
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Sep 16, 2017 2:05 pm

Její dům

Neměla ani co na to říct, proto mlčela. Ráda jej poslouchala, jeho hlas je příjemný.. Seděla kousek od něj rovně a koukala na něj. Fascinovalo ji, jak moc je starý a přitom vypadá mladě, ale to jen proto, že je přeci jen upír.. Už ji to ale nevadilo a rozhodně jej nemíní prozradit. Proč by to taky dělala?? "Na upíra krásný věk.." Vydechla nakonec ze sebe a umála se roztomile. "Mě je 22." Odpověděla mu nakonec a koukla mu do očí. Na jeho další otázku zavrtěla hlavou. Vůbec netušila neměla tu možnost se o tom dovědět více, když ji Kahn kontroloval a byla strašně omezována. Pousmála se a celého si ho prohlédla. Do teď nechápe, jak může mít takové štěstí, že se do ni zamiluje někdo, kdo býval děvkařem.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sat Sep 16, 2017 10:36 pm

Charlottin dům

Prozradil jsem jí svůj věk. Z jejího hlasu se dalo vyčíst..asi uznání? Možná..nejsem si tím jistý. 
Spokojeně jsem se rozvalil po gauči ještě o něco víc. Na tváři se mi vyloupl velice spokojený úsměv. Vyloženě od ucha k uchu. Na oplátku mi i ona řekla, kolik jí je. Pousmál jsem se. "Na člověka krásný věk." Zazubil jsem se na ni a jemně ji píchl prstem pod žebra. 
Nenapadlo ji to, byla zajímavá, moc zajímavá..moc se mi zamlouvala. "Já si toho moc nevšímal, ale už podle pachu mi to bylo jasné.." Zamumlal jsem, doufaje že si to "podle pachu" nepřebere špatně. 
Rozhlédl jsem se kolem. Měla to tam hezky zařízené, nehledě na to, že jsem zvyklý na jiné věci..líbilo se mi tam. "Máš to tu hezké." Usmál jsem se na ni uznale.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sat Sep 16, 2017 11:48 pm

Její dům

Mile se na něj usmívala a nespustila z něj pohled. Moc se jí líbily jeho oči. Musela se roztomile zaculit. "Děkuji." Řekla mile a taky jej píchla do žeber, jako on ji, přičemž se nevinně tvářila, jakoby nic neudělala. Vypadala však šťastněji. "Takže.. jestli chápu správně, rozpoznáš rozdíl mezi člověkem a někým nadpřirozeným??" Chtěla se ujistit, zda se neplete. Zase tak hloupá nebyla.. Byla ráda, že se mu tady líbí, i když.. oproti jeho obrovském domě je tohle nic. "Děkuji, jsem ráda, že se ti tu líbí, i když.. na tvůj dům to nemá." Vydechla s klidem. Nežárlila ani nic takového.. líbilo se ji tady. Peníze pro ni nehrajou velkou roli, i když.. jsou důležité, aby neskončila na ulici.. Když si tak vzpomněla.. dlouho se neukázala po tom kousanci v práci.. nechce o ni přijít, ale.. zřejmě je pozdě. Za tohle zameškání ji určitě vyrazí..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 12:00 am

Charlottin dům

Jen jsem se usmíval a sledoval ji. Byl jsem rád, že to všechno nakonec skončilo takhle a ne tak, jak to původně vypadalo. Měla dotaz, který jsem si vyslechl a pak pokýval hlavou. "Ano, dokážu to poznat už podle pachu." Odpověděl jsem jí. Když jsem nad tím tak přemýšlel, napadlo mě, že to co cítím jako upír, cítím i jako člověk. Jen je to výraznější a více si to všechno uvědomuji, dokážu to od sebe více oddělit a lépe poznat. 
"Nah, o tom bych nemluvil. Mě se tu líbí." Zazubil jsem se na ni upřímně a protáhl se, až mi zakřupalo v zádech. Byl jsem nějaký ztuhlý, uvítal bych kdybych se mohl jít někam protáhnout pořádně.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 12:19 am

Její dům

Ani sama netušila, že to takto dopadne.. Věřila jeho upřímné omluvě a proto u ní zůstal a žádnou kytici mu o hlavu neomlátila, ani.. taková nebyla. Ano, v té restauraci to hodně přehnala, jakoby to ani nebyla ona a do teď se za sebe stydí, i když to nedává najevo. "Opravdu zajímavé.." Vydechla si spíše pro sebe s úsměvem na tváři. Zaculila se. Byla spokojená, když i on je. "Jsem moc ráda." Řekla mile a stále jej pozorovala. Slyšela jeho zakřupání v zádech a dostala docela dobrý nápad. "Mohu ti nabídnout masáž, jestli by chtěl." Nabídla opatrně, aby to neznělo nějak divně. Ráda by mu pomohla a masáž zvládala, když ji po ní chtěl Kahn.. nikdy si nestěžoval, tak asi nic nepokazila..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 12:36 am

Charlottin dům

Přišlo jí to zajímavé. To bylo fajn, snad tak vnímala i mě. "Je toho ještě hodně co o upírech nevíš, hádám." Usmál jsem se a lehce vycenil zuby. "Jestli chceš, ptej se." Pobídl jsem ji. Když pak nabídla masáž, překvapeně jsem naklonil hlavu na stranu. "Pokud se k tomuhle obětuješ, nehodlám odmítnout." Odpověděl jsem jí a naklonil hlavu na stranu. Moc jsem se neostýchal, chvíli poté co to nabídla, jsem ze sebe shodil košili a pak si přetáhl přes hlavu tričko. Možná to mínila jinak, ale já na to byl zvyklý takhle, tudíž mě ani nenapadlo, že by jí to mohlo nějak znepokojit. 
Kdyby si sedla za mě a začala s tím co nabídla, dost dobře by viděla menší jizvy po požáru i hodně zjizvené rameno po onom trámu co na mě spadl.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 1:13 am

Její dům

Má pravdu. O upírech ví jen takové základy, ajko asi běžný člověk, možná trošku více. "Můžeš mi o upírech všechno povykládat.." Zaculila se mile. Chtěla všechno vědět, proto se nechtěla ptát na určité otázky. To, co ji poví, si poslechne. "Neberu tohle jako obětování, ale ráda ti pomohu." Usmívala se sladce a pozorovala, jak ze sebe sundává oblečení. Samozřejmě jako každá holka byla na jeho hruď byla zvědavá.. Prohlédla si jej, než vstala a sedla si na něj. Jeho záda si prohlédla a jizev si všimla. Začala s masáží a byla opravdu opatrná a něžná. Chce mu pomoct a ne mu více ublížit. Vůbec ji to nevadilo, spíše naopak. Pomáhala lidem ráda.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 17, 2017 12:52 pm

Charlottin dům

Koukal jsem na ni a okamžik mlčel, když mi řekla že jí o tom něco říct můžu. "Nevím co říkat, když se neptáš." Pousmál jsem se trochu a zívl si. 
Prý to nebere jako obětování se, ale udělá to pro mě. Neodpověděl jsem jí na to, jen jsem ze sebe stáhl triko. Mohla vidět, že jsem se při vysvlékání trochu sekal, když jsem sundával oblečení ze strany s poraněným ramenem. Každopádně jsem to zvládl a ona se posadila za mě, načež mě pomalu začala promačkávat. Bylo to příjemné. Nebyl jsem nijak vyloženě ztuhlý nebo tak, ale tohle bylo rozhodně hodně uvolňující. "Jde ti to." Broukl jsem k ní.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 17, 2017 1:54 pm

Její dům

Tiše si povzdechla, když neví, co by o sobě, jakožto o upíru, řekl. Musela se zamyslet, aby se na něco mohla optat. "No.." Zamrmlala si spíše pro sebe. "Jak to, že máš stín??" Optala se ho nakonec. Co slyšela, tak upíři stín nemají.. ani odraz v zrcadle, ale.. třeba to byli jen holé povídačky pro lidi. Chtěla mu s tím trikem pomoct, ale.. nakonec to zvládl sám. Dělala mu masáž opravdu něžně. Snažila se, aby mu neuškodila.. neodpustila by si to. "To jsem ráda.." Vydechla mile a usmívala se. Pokračovala, přičemž si jeho záda prohlížela.. hlavně jeho jizvy. Dělá mu masáž jen proto, aby mu pomohla. Žádné účely opravdu nemá.. proč by taky?? Není taková..

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:46 am