Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Sep 11, 2017 6:38 pm

Charlottin dům

Pousmál jsem se nad jejím pobídnutí, abych se posadil. Ale nechtělo se mi, místo toho jsem stál na místě, půjdu si sednout až, když půjde i ona. Poté se na moje pobídnutí postavila a pomalu šla pro nějakou vázu. Po chvíli se vrátila a zajímala se, jak jsem věděl o její zálibě v modrých růžích. Naklonil jsem hlavu stejně jako ona. "Nevěděl." Odpověděl jsem popravdě. "Jen jsem přemýšlel co ti přinést, růže jsou klasika, ale nechtěl jsem aby to bylo nějaké obyčejné a modrá barva mi na nich přišla nejhezčí a nejzajímavější. Jsem rád, že jsem se trefil." Zazubil jsem se na ni a pak k ní natáhl ruku, dlaní nahoru. "Půjdeme do obýváku, co ty na to?" Usmál jsem se na ni. Při pohledu na moji ruku mohla dobře vidět tetování na zápěstí.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Sep 11, 2017 7:07 pm

Její dům

Byla u něj blízko, ale.. nevadilo jí to.. Všechno se v ní rázem změnilo. Kdyby ho nechala odejít.. už by jej nemusela vidět. Když bylo vše vysvětlené, nelitovala toho, že jej tu nechala. Čekala však na vysvětlení, kterého se po chvíli dočkala. "Je to.. až kouzelný, že si se trefil, i když.. i s jednou kytičkou by si mě potěšil.." Zaculila se na něj a chytila jeho nataženou rukou, přičemž.. druhou jemně přejela konečky prstů po jeho tetování. Nechtěla se hned ptát, co znamená, ale možno pochopí její naznačení a poví ji to. Opravdu ji zajímalo, z jakého důvodu si jej nechal udělat.. Asi teď chtěla o něm vědět co nejvíce.. Na jeho slova jen pokývla hlavou. Pomalu jej vedla do obýváku, což nebylo daleko. Její domeček byl opravdu malinký, ale útulný.. aspoň si nemohl stěžovat. Nepotřebuje k životu nějaký luxus, ani na něj nebyla zvyklá.. Nejde ji o majetek, ale chtěla být konečně milována.. po tom všem špatném..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Sep 11, 2017 9:13 pm

Charlottin dům

Pravděpodobně jí to překvapilo stejně jako mě, ale nestěžoval jsem si, byl jsem rád, že jsem se trefil a že je všechno tedy v pořádku. Spokojeně jsem se na ni usmál, teď jsem byl..asi i rád, že jsem ji kousnul, očividně nás to k sobě dostalo blíže než jsem si mohl myslet. "To mě těší." Usmál jsem se na ni. Chytila moji nataženou ruku, a volnou poté přejela po mém tetování. Nervózně jsem se nadechl. Tak zkoumavě se na mě koukla. "Zajímá tě význam?" Koukl jsem na ni tázavě. Pokud odsouhlasí, nemám problém jí o tom všechno říct. 
Mezitím co jsem na ni koukal, mě ona pomalu vedla do obýváku, kam jsem měl v plánu odvést já ji. Inu nevadí, možná by to bylo až moc divné, kdybych bez chyby došel do jisté části jejího domu, když jsem tu teprve podruhé. 
Jakmile jsme došli, posadil jsem se na gauč, naproti televizi a koukl se po ní.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Sep 11, 2017 9:27 pm

Její dům

Sama by si ani nepředstavila, že po tom.. incidentu v uličce bude s ním teď takto. Nestěžuje si však, spíše naopak.. ten polibek byl.. jednoduše kouzelný.. krásný, co se ji jen snívalo. prvně si myslela, že její zájem o ní byl takový, že ji chtěl do postele, ale.. už tuhle myšlenku zahazuje. Tolik by se přeci nesnažil, ne?? zrzek se určitě najde dost, i když.. "Pokud o tom chceš mluvit, ráda bych věděla význam.." odpověděla a to se mu ještě koukla do očí. Ráda jej vedla, i když nebylo kde zabloudit. Nadechla se a dávala mu čas, kdy o tom bude chtít mluvit. Přisunula si blíže k němu křeslo.. spíše naproti jemu s určitou vzdáleností, i když by nic tahat neměla, ale.. kdo vždy všechno dodržuje?? "Mohu ti však nabídnout něco k pití??" Optala se slušně, ale.. samozřejmě mu krev nebídnout nemůže.. hlavně ne tu svoji.. Příště by ji to mohlo zabít, což opravdu nechtěla..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Sep 11, 2017 9:41 pm

Charlottin dům

Souhlasila, zajímalo ji to. "Tak dobrá." Odpověděl jsem jí. Na rtech mi hrál posmutnělý úsměv Dovedla mě až do obýváku, kde jsem se posadil a měl v plánu jí tedy něco o tom co to znamená bavit. V tu chvíli se zeptala, jestli mi může nabídnout něco pití. "Ne díky..nemám žízeň." Odpověděl jsem jí. Bylo to tak, neměl jsem žízeň, ani hlad, byl jsem v klidu. Pokud by na tom ale trvala, asi bych ji požádal o vodu. 
Otočil jsem ruku abych viděl tetování a jemně po něm přejel rukou. Usmál jsem se při tom. "Moje dcerka se jmenovala Mira. Proto M." Pousmál jsem se trošinku a pohladil tetování bříškem prstu. "Je to už přes dvě stě let a stejně to pořád bolí." Usmíval jsem se při vzpomínce na malou zlatovlásku. Sevřel jsem část zápěstí, kde tetování bylo v pěsti a koukl se na ni. "Jiný význam v tom není." Dodal jsem ještě.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Sep 11, 2017 9:58 pm

Její dům

Dívala se na něj a nebyla hloupá.. poznala, že se mu o tom asi bude těžko mluvit, ale.. nenutila by jej. Když nechtěl nic, jen pokývla hlavou, ale do ničeho jej nenutila. Začal mluvit a ona mu koukala do očí, i přes prasklé sklíčko, přičemž jej pozorně poslouchala. Když domluvil, přesedla si vedle něj a jemně mu hladila jeho ruku, kterou sevřel, aby mu dala najevo, že je tu pro něj. Chápala jej však a sklopila pohled. "Smrt dítěte je to nejhorší, co se může stát.." Zašeptala si spíše pro sebe, neb tohle asi nejsou nijak povzbudivá slova. Ráda by své dítě držela v náručí, ale.. nemohla.. nikdy.. Což je pro matku něco hrozného.. Jak moc by ráda chtěla mít děti a sama si není jistá, zda po potratu je všechno v pořádku a může mít děti..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Mon Sep 11, 2017 10:03 pm

Charlottin dům

Začala mě hladit po ruce a já se na ni usmál. Pustil jsem tetování a jemně chytil její ruku do svých dlaní, hladil jsem ji palcem po pěsti a přemýšlel nad tím malým andílkem. Když pak promluvila, mluvila jako kdyby to všechno chápala, ten hořký tón plný bolesti..tolik bolesti by jen těžko dokázal vyvolat soucit se mnou. Zhluboka jsem se nadechl. "Jak jsi na tom ty s rodinou?" Podíval jsem se na ni tázavě, čekajíc zda mi něco řekne. Pro mě byla Mira jediná, kterou jsem nikdy nepřestal milovat. Dá se říci, že mým vyděděním přišli o posledního dědice, nikdo další v naší rodině už nebyl.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Sep 11, 2017 10:44 pm

Její dům

Nakonec chytil její ruku a ona mu ji jemně stiskla a malinko se pousmála, což ji nevydrželo dlouho. Hlavu měla stále sklopenou k zemi. Optal se ji na rodinu a ona chvíli váhala.. Na jednu stranu se o tom nerada bavila, ale.. i on ji řekl něco, co mu přivodilo špatné myšlenky.. Bylo by to fér.. Chvíli z její strany bylo ticho, aby si všechno, co řekne, pořádně srovnala. Nadechla se tiše, ale trochu trhaně. "Moje rodina.. mě nikdy neměla ráda.." Začala pomalu a zavřela na chvíli svá očka. "Když jsem je nejvíc potřebovala, otočili se ke mne zády. Vůbec mi nevěřili.. věřili mému ex, který si hrál na spolehlivého a skvělého přítele.." Dodala a ´.. hlavně se pokoušela zůstat v klidu a být silná.. Asi není na její stav si přivolávat špatné myšlenky, ale.. s tím už nic nenadělala..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Sep 13, 2017 2:16 pm

Charlottin dům

Usmál jsem se nad tím, jak mi stiskla ruku. Její přítomnost mi byla nadmíru příjemná. Sledoval jsem jak se usmívá, trochu mě zamrzelo, když úsměv z tváře zmizel. Okamžik bylo ticho, než začala mluvit, já ji tiše poslouchal. "To není nic moc pěkného." Zamumlal jsem. Přemýšlel jsem, jak na to odpovědět, abych ji od toho odvedl, jelikož vypadala že ji nedělá dobře o tom mluvit. "Mě rodiče měli poměrně rádi když jsem byl dítě. Nikdy se nic moc nedělo, ale naše rodina jednoduše nebyla moc oblíbená. Jednou večer, bylo mi asi osm, vypukl v křídle kde jsem měl pokoj požár. Moc jsem se bál na to, abych přeskočil oheň, pak už bylo pozdě. Když jsem to nakonec riskl, zasypali mě sutiny a rameno mi pochroumal trám." Pousmál jsem se, když jsem nad tou vzpomínkou. "Od té doby nemám pravou ruku tak pohyblivou v rameni..přemýšlím, kdy začala ta malá zášť rodiny vůči mě..asi když jsem jim oznámil, že naše služka je se mnou těhotná." Zamumlal jsem ještě zamyšleně a pak se na ni koukl. "Mnoo, zbytek znáš." Zazubil jsem se.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Sep 13, 2017 3:17 pm

Její dům

Jen na jeho slova zavrtěla hlavou. Samozřejmě, že nad tím chtěla mávnout rukou, ale.. přeci člověka dost zamrzí, když ji pošle do háje její vlastní rodina.. Jen si nad tím tiše povzdechla a poslouchala ho. Překvapuje ji, jak o takových věcech dokáže mluvit, zatímco.. ona nedokáže.. Nechtěla by mít před ním žádné tajemství, ale.. Chce to čas, než ze sebe dostane všechno.. Jemně mu pohladila pravé rameno a zvedla konečně hlavu, aby na něj pohlédla. "Opravdu mě mrzí, co se ti stalo, ale.. hlavně, že žiješ." Pokoušela se na něj usmát, ale ne na dlouho, jelikož se ji zase udělalo mdlo a srdce bilo pomaleji, přičemž ji bolelo, což se i snažila skrýt. "Za chvíli.. se vrátím.." Od té události si nebrala prášky, proto.. musela opatrně vstát, aby si do kuchyně pro ně zašla a konečně si jej vzala, aby ji bylo lépe.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Sep 13, 2017 8:33 pm

Charlottin dům

Pousmál jsem se a pak se protáhl. Koukl jsem při tom na ni. Mrzelo ji to. "Tohle není nic tak strašného. Každý máme nějakou bolest z minulosti, je třeba se zvednout a jít dál vpřed..ačkoli jsou šrámy z minulosti někdy bolavější než ta bolest kterou cítíš v realitě." Zamumlal jsem. Zdálo se mi, že jí není dobře. Sledoval jsem, jak se najednou zvedla. "Dobře." Odpověděl jsem jí a počkal až zašla za roh, pak jsem se zvedl a za tichounkého našlapování šel za ní, kdyby se náhodou něco stalo, nerad bych byl moc daleko.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Sep 13, 2017 8:52 pm

Její dům

S jeho slovy nemohla více, než souhlasit. Smrt svého dítětě si vyčítá, i když.. to nebyla její chyba, ale měla se od něj odpoutat dříve.. I když to dítě bylo jeho.. nevzdala by se ho.. měla by jej moc ráda. Nikdy by dítěti nezkřivila ani vlásek.. Miluje děti. Jemně se držela na hrudi v oblasti srdce, jelikož ji stále bolelo a.. chybělo by ji, kdyby dostala infarkt.. Došla do kuchyně, přičemž si neuvědomovala, že jde za ní. otevřela poličku, ze které vytáhla plastovou krabičku s léky a pak sklenici, do které si nalila vodu. Vzala si raději jeden, aby si neště neuškodila a hned jej zapila. Vše nechala před sebou, když se zapřela o linku se sklopenou hlavou a zavřenýma očima, aby počkala, až se ji udělalo lépe. Nechce, aby ji takto viděl, i když.. vidí, aniž by o tom věděla..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Sep 13, 2017 9:01 pm

Charlottin dům

Šel jsem za ní a z chodby se díval co dělá. Nic o tomhle neřekla, asi nechtěla abych o tomhle věděl. Nedíval jsem se na co jsou to  prášky, jen jsem sledoval, jak se snaží vydýchat. Povzdechl jsem si nad tím a opřel jsem se v chodbě o stěnu, čekajíc až vyjde ven. Jak jsem řekl - nerad bych aby se jí cokoli stalo, a kdyby ano, abych byl co nejrychle ji u ní. Na druhou stranu jsem chtěl aby měla soukromí, které podle všeho chtěla. Tudíž jsem zůstal tak, abych na ni neviděl, ale abych byl dost blízko.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Sep 13, 2017 9:09 pm

Její dům

Ještě nějakou chvíli tam tak stála, dokud opatrně nezvedla hlavu. Pokoušela se zhluboka nadechnout, což se ji sic nepodařilo, ale.. bylo ji o něco lépe. Dopila zbytek vody ze sklenice a schovala léky. Chtěla vypadat naprosto v pohodě, jelikož.. nepotřebuje něčí lítost.. netvrdí, že by se zrovna u něj projevila, ale.. Spíše se za to stydí.. Kdyby v minulosti byla silnější a nebyla na tom tak psychicky špatně.. mohla by být v pořádku, ale.. těžko říct. Prášek naštěstí zabírá rychle, proto se mohla odlepit rukama od linky. Hned se pomalu vydala za ním, ať dlouho není sám, když.. je její návštěva. Byla s ním opravdu ráda, když se vše.. vysvětlilo, ale.. Neví, zda tohle všechno ná smysl, když.. může brzy umřít..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Sep 13, 2017 9:22 pm

Charlottin dům

Stál jsem tam, čekaje dokud neuslyším její kroky. Slyšel jsem jak položila sklenici a pak jak se blížila. V tu chvíli jsem jí šel vstříc, jakoby se nic nedělo. "Udělala jsi, co jsi potřebovala?" Optal jsem se jí, přičemž jsem jí položil ruce na pas a přitáhl si ji k sobě. Pohladil jsem ji po bedrech a naklonil hlavu, když jsem toho tvorečka, kterého jsem si na sebe tiskl pozoroval. 
Měl jsem o ni starost, to ano, ale co s tím zmůžu? Z toho jak ji zatím znám vím, že ona si pomoct nenechá.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Sep 13, 2017 9:43 pm

Její dům

Nečekala, že ji přijde naproti, ale.. samozřejmě, že ji tím potěšil. Chtěla co nejrychleji přejít na jiné myšlenky. Věnovala mu nevinný, ale roztomilý úsměv. "Ano, všechno je v naprostém pořádku.." Vydechla už klidněji ze sebe. Neví, koho tím chtěla přesvědčit, jelikož.. u ní to nezabralo. Koukla mu do očí, když si ji přitáhl k sobě, akorát hlavu musela trochu zaklonit, jelikož.. byl přeci jen vysoký.. Nechala se a jen jemně položila ručky na jeho hruď. S ním už přeci jen nechtěla myslet na špatné, co přijde nebo co se stalo.. Zná konečně někoho, komu může důvěřovat.. někoho, ke komu cítí.. něco víc.. i když si stále říkala Ne. Stale v ní opatrnost je, ale.. mizí. Láska s člověkem dělá divy.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Wed Sep 13, 2017 9:53 pm

Charlottin dům

Okamžik jsem přemýšlel, jestli jí dát najevo, že vím že je něco špatně nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl že ano. Nadechl jsem se abych jí odpověděl. "Srdce ti buší hodně slabě." Řekl jsem a s tichou výčitkou na ni hleděl, přitom jsem ji hladil po zádech palcem a díval se jí do očí. 
Jednu ruku jsem z jejích zad pomalu přesunul ke svojí hrudi a schoval její dlaň v té svojí, jemně jsem ji stiskl a vytáhl si ji ke rtům, kde jsem ji na ni políbil a usmál se.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Wed Sep 13, 2017 10:27 pm

Její dům

Její úsměv rázem zmizel po jeho slovech. Jak to... V tom okamžiku je vůbec nedocházelo, že jako upír slyší i tlukot srdce.. O upíry se nezajímala, ani neměla kdy.. Sklopila svůj pohled, čímž samožřejmě potvrdila, že se něco děje, i když nechtěla. Ví jistě, že asi nemá cenu zapírat, avšak.. nějaký čas mlčela. Po chvíli pohled zvedla, když chytil jemně její ručku. Ochutnala jeho rty, i když.. neměla ráda piersing, ale.. ten se snažila vypustit z hlavy. Líbí se ji, když ji políbil a i onu chvíli si užívala co nejvíce, jakoby to byl její poslední polibek.. Po chvíli se od něj však odtáhl, aby konečně mohla začít s vysvětlováním.. Dala si dlouhou pauzu.. Nadechla se, aby mohla začít mluvit. "Pravda.. bije slabě a lepší to nebude.." Začala pomalu a za úsměvem se snažila skrýt strach, i když.. někdy se cítí, že je se smrtí smířená, avšak doopravdy tomu nebylo. "Z toho... stresu, nátlaku a bolesti z minulosti mám slabé srdce a.." Trvalo ji nějaký čas, než k němu dokázala zvednout pohled. "a doktoři mi nedávají moc času.. asi rok.. nebo míň.. zaleží, jak se budu stresovým situacím vyhýbat.." Pokračovala a trhaně se nadechla, aby.. se tu náhodou nerozbrečela jako malá holka. "Někdy však mám stavy, kdy je mi hrozně.. tak, jak mi bylo před chvíli.. proto beru prášky, aby mi bylo o něco lépe.." Stále se snažila usmívat, i když.. se tento úsměv dal nazvat falešným..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 14, 2017 4:50 pm

Charlottin dům

Vypadla dost překvapeně odhledně toho, že to vím. Sledoval jsem ji a s očekáváním doufal, že to nebude nic vážného. Její odpověď mě neuspokojila. 
Bez přerušení jsem si vše vyslechl, doufaje že to bude vše snad nakonec jen nějaký vtip, a že bude v pořádku. Když pak domluvila, vypadal jsem více zničeně já, než ona. Nechtěl jsem, aby se jí něco stalo. Měl jsem potřebu ji chránit a postarat se o ni, kdyby to bylo nutné. Jak ji ale mám ochránit před něčím, co je v ní? Polkl jsem a zatnul zuby. Přitáhl jsem si ji blíže a pevně ji obejmul. "Nevěřím ti to." Zašeptal jsem s hořkostí v hlase. "Mohl jsem tě tam v té uličce zabít...už jen tím šokem.." Sykl jsem. Přitiskl jsem si ji k sobě ještě o píď blíže a sklonil se k ní. Hlavu zabořil do jejího ramene a snažil se uklidnit. Nelíbilo se mi to, nevěděl jsem co dělat. Nevěřil jsem tomu.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 14, 2017 5:16 pm

Její dům

Kdyby si mohla dělat srandu, byla by akorát ráda a.. tvářila by se jinak, ale.. bohužel to byla holá realita. On ji však nevěřil nebo jen nechtěl tomu uvěřit.. sama neví. Po chvíli svůj pohled sklopila. Nechala se k němu natisknout a zavřela oči, když hlavu položila na něj. "Nelžu ti.. v takových věcech si srandu nedělám.." Vydechla tiše. "Taky mne překvapilo, že jsem ten den.. přežila.." Zamrmlala a trhaně se nadechla. Mohla tam odpadnout a umřít, ale.. naštěstí to přežila. "Jestli mi opravdu nevěříš.. v šuplíku mám lékařskou zprávu.." Dodala hned po chvíli. Stále měla své ručky na jeho hrudi a tiskla se k němu, i když.. spíše si ji tiskne sám k němu blíž. Dýchala jeho vůni a oči stále neotevřela, aby.. se opravdu nerozbrečela.. nechtěla. Ne před ním..

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:43 am