Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 10:04 pm

Bar

Neměl jsem ani tušení, že ji moje žádost tolik vytočí. Snažil jsem se jí pomoci, být na ni milý, měl jsem na ni jenom žádost, aby mi podala vodu. Vypadala vytočeně, ale co naděláme. Doufal jsem, že voda můj žaludek na okamžik uklidní, abych někomu neublížil. Každopádně když mi ji podávala, ještě jsem se na ni usmál. "Díky." Odpověděl jsem jí a natáhl ruku. Náhlý šok z toho, že po mě vodu chrstla a že se nekonalo zklidnění žaludku jinak, mě naprosto vytrhl z mého soustředění se na to, abych neprorval hrdlo někomu v mém okolí. Nic na plat, už se to nedá jen tak uklidnit. Cítil jsem, že ztrácím kontrolu. Neřekl jsem ani píp a místo toho jsem se zvedl. Vypadal jsem dost pomačkaně se svým postojem, byl jsem u stěny a snažil se uklidnit, tělo se dožadovalo po vzduchu, rychle a zhluboka jsem dýchal, čelisti pevně zaťaté, abych nějak neukázal tesáky. 
Ignoroval jsem ji, teď jsem se ji snažil co nejvíce vytěsnit. Všiml jsem si muže, který se zvedl a šel ke mě. Natáhl jsem k němu ruku, aby pochopil, že nechci pomoc. Zastavilo jej to. Bohudík.
Po malé chvíli jsem konečně vyšel z baru ven. Byla pořád dost blízko, ale já ji nesměl vnímat. 
Mokré oblečení se mi lepilo na kůži, nebylo to příjemné. 
Protáhl jsem se podél stěny až do boční uličky za barem, kde jsem nakonec zapadl vedle hromady smetí. Stáhl jsem k sobě nohy, a snažil se zklidnit. Vzrušení se mnou šilo, pudy mě nutili jít na lov, bylo to jako být zajatec ve svém vlastním těle, ale věděl jsem, že nesmím nic takového udělat, prostě ne..musel jsem se uklidnit a pak po svých odejít..
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 10:22 pm

Bar

Upřímně?? Čekala, že ji.. uhodí, jak to dělával Kahn, ale nic se nestalo. Ani se ji nedotkl, což ji až.. překvapilo. Pomalu si začínala uvědomovat, jak hnusně se zachovala.. Ona přeci taková není, ale.. Jednoduše se ji všechny špatné pocity z minulosti vyhrnuly na povrch před tolika lidmi.. co si teď o ni budou myslet??.. není zlá, ale.. tohle se stává, když byla několik let stále bita, využívaná, urážena a musela nedobrovolně pristupovat na.. sex. Vždy vztek se snažila zahnat slzami, aby se náhodou nestalo... toto. Nesnášela svou minulost.. Hodně ji komplikuje život. Než stačila cokoliv říct, odcházel a ona musela jít za ním.. Měla pocit, že to opravdu přehnala a chtěla se mu jít omluvit. Kráčela s odstupem za ním, rovnou do uličky. Stojí na kraji uličky a rozhlíží se. Kdyby věděla, co přijde.. nikdy by za nim nešla. "Fabiane??.." Zamumlala a hlas se ji celkem chtěl. Zadusila opět v sobě vztek a všechno zlo.. "J-já.. přehnala jsem to.." Pokračovala tiše a trhaně se nadechla. Litovala toho, co se stalo, což bylo dost poznat v jejím hlase. Něco, spíše někoho uviděla, proto šla pomalu blíž.. Bude pak asi hodně co vysvětlovat a může jen doufat, že ji pochopí..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 10:33 pm

Ulička

Držel jsem se na uzdě, snažíc se zklidnit ten hlad. Několikrát jsem se nadechl, vydechl, nadechl, vydechl, tak jako dnes už několikrát. Otevřel jsem ústa a nechal špičáky aby vyjely ze své skrýše. Tak moc bolely, tak moc citlivé byly. Zaúpěl jsem a svalil jsem se na bok, držíc se za čelist. 
Ve chvíli kdy jsem to opravdu nepotřeboval, se tu ukázala ona. Mluvila, chtěla se mi omluvit. Překulil jsem se a klečel před ní na čtyřech, tiše ji sledujíc. Lev a jehňátko, přesně tak to bylo. 
Pootevřel jsem ústa, a ona mohla vidět přečnívající tesáky. V tu chvíli jsem věděl, že je všechno v kelu. Vyskočil jsem na nohy, chytil ji v pase a přirazil ji na stěnu. Natiskl jsem se na ní celou plochou těla a zakryl jí rukou ústa. "Omlouvat bych se měl já.." Zašeptal jsem zhrublým hlasem, ve kterém se dala vyčíst ta lítost, kterou jsem cítil. "Neměl jsem sem chodit.." Mluvil jsem chvilku, musel jsem jí znít jako dítě, které si uvědomilo, že mělo raději zůstat doma a dělat si úkoly. Pak jsem se nadechl. "Promiň." Řekl jsem ještě, než jsem ztratil kontrolu. Pak jsem se jí zakousl do krku a začal pít její krev. Podle chuti bylo jasné, že ona je nadpřirozená..ale to už víme, tak proč se nad tím dál zaobírat. Krev chutnala báječně, dokonale, úžasně. Doopravdy jsem mohl říci, že jedna z nejlepších, kterou jsem kdy pil.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 10:48 pm

Ulička

Chvíli vůbec nechápala, co to s ním je.. Samozřejmě mu chtěla pomoct, protože si myslí, že je tohle její chybou.. Vyčítala si, že jej do takové pozice dostala, jak tu klečel před ní.. On tak upravený muž a klečet před ní blízko odpadků?? Tohle rozhodně jeho styl není. Vše se rázem otočilo, když viděla jeho zuby.. Nebyla hloupá.. poznala, že jsou upíří.. úplně strnula a třásla se, jelikož nestačila nic udělat. Nestačila se vydat na útěk a byla přitlačena ke zdi a na svých úst měla přiloženou jeho ruku. Srdce ji bušilo jako na poplach. Dívala se mu do oči pohledem 'pusť mě prosím..' a snažila se jej odstrčit od sebe, ale vůbec s ním nedokázala ani o kousek pohnout. Zrychleně dýchala, když se k ní přibližoval.. jeho slova moc vnímat nedokázala. Vrtěla hlavou, aby toho nechal, ale pak ucítila jeho zuby zakouslé do jejího krku, přičemž se ozval tlumený výkřik. Pevně zavřela oči, aby zadržovala slzy. Stále se jej marně snažila odstrčit od sebe.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 11:02 pm

Ulička

Pevně jsem semknul víčka, abych nemusel dívat na ty vyplašené oči. Nepil jsem dlouho, jen tolik abych se dokázal ovládat. Bylo to jenom pár hltů, nevzal jsem jí prakticky nic. Každopádně jsem ji musel šíleně vyděsit, srdce jí bilo šíleně rychle. Chvěl jsem se, bylo to po dlouhé době co jsem se neovládl. Pustil jsem ji. Tedy, už jsem v ní neměl zabořené tesáky. Stále jsem ji ale držel v pase, jelikož jsem už věděl, že většina lidí tohle nezvládne a spadne. Rukou jsem se zapíral o stěnu za ní a měl sklopenou hlavu. Sledoval jsem to děvčátko, kterému mojí vinou po krku tekla krev, mrzelo mě to. "Omlouvám se ti.." Zasykl jsem znovu. Sám jsem se potřeboval posadit, ale bál jsem se, že když ji pustím, spadne a ublíží si. Tak jsem se jednoduše pomalu začal posazovat a ji stáhl opatrně sebou v náručí, kde jsem ji poté také nechal. "Naprosto chápu, pokud mi teď rozbiješ hubu nebo jednoduše podpálíš prdel." Zamručel jsem a koukl se na ni. Pokud se snažila vstát, pustil jsem ji.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 11:25 pm

Ulička

Pro ni tohle celé byla věčnost, než ji konečně pustil. Jelikož její srdce bylo slabší, bilo obvykle míň, tím neměla v sobě tolik krve, jako ostatní.. proto se cítila zesláblá a celkově malátná, i když teď tluklo dost rychle.. lepší, než kdyby nebilo vůbec.. třásla se neskutečným způsobem. Moc jeho slova vnímat nedokázala.. Musela se vzpamatovat, proto prvně nedělala vůbec nic a nechala se stáhnout dolů, než oči pomalu otevřela. Uklidnit se ji vůbec nešlo.. Trhaně se nadechla a vyšrábala hned na nohy, když jej viděla ve své blízkosti. Ihned se couváním od něj odtáhla, i když se na nohou drží jen ztěžka, než se otočí a beze slov se rozeběhne.. no spíše by se to dalo přirovnat k trochu opilému člověku, ale chtěla být od něj co nejdál.. tohle jediné ji drželo, aby sebou neplácla někde na ulici.. Vůbec nedokázala rozumně přemýšlet, stále jej vidí.. zakousnutého. Krve na krku si teď nevšímá.. Míří rovnou domů, Pokud si nespletla tím šokem a strachem cestu.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 9:02 pm

Charlottin dům

Bylo to už pár dní, co jsem udělal tu hloupost a zranil jsem Lotty. Moc jsem si to vyčítal a mrzelo mě to, chtěl jsem se jí omluvit. Přišlo mi, že s touhle dívkou je to snad i o něčem jiném než jindy. Mrzelo mě co jsem jí udělal, chtěl jsem jí to nějak vysvětlit a omluvit se. Věděl jsem, že budu muset udělat hodně věcí aby mi zase věřila alespoň tak málo jak to bylo před tím. I tak jsem se ale rozhodl to nějak udělat. Stál jsem před jejím domem, s pugétem modrých růží. Na sobě tmavě cihlovou košili a světlé tílko, k tomu normální šedé rifle a sportovní tenisky. Vlasy jsem měl upravené jako vždy, v uších náušnice, ve rtu piercing, košili vyhrnutou tak, aby bylo tetování dobře vidět. 
Modrý pugét byl obvázaný krémovou stužkou a vypadalo to opravdu hezky. Doufal jsem, že mi je neomlátí o hlavu..nu, má důvod. Došel jsem před dveře a zaklepal. Stál jsem tak, aby kytici nemohla vidět, rád bych ji alespoň překvapil.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 10, 2017 9:15 pm

Dům Charlie

Od toho incidentu.. moc toho nenaspala a ani nevytáhla paty z domu, i když.. zkoušela to. Sama se do zrcadla nedokázala kouknout, jelikož vždy pohled směřoval na kousanec. Ano, stále se bála, ale už pomalinku byla klidnější.. Okolo krku měla omotaný světle modrý šátek, aby tím zakryla kousanec. Na sobě v ten den měla volnější světle šedé tepláčky s bílím tričkem a jejím oblíbeným tmavě modrým kabátkem po kolena. Jednoduše milovala modrou. Vlasy měla volně rozpuštěné s brýlkami na očích. Když někdo zaklepal, netušila, kdo by to mohl být.. Nikoho nečekala a návštěvy byly něco.. neočekávatelného. Kráčela pomalinku ke dveřím a ani ve snu ji nenapadlo, že on je za nimi. Otevřela a strnula. Samozřejmě chtěla hned dveře zavřít, ale stála, jako sloup.. nedokázala se ani pohnout..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 9:22 pm

Dům Charlotte

Cítil jsem, že se blíží a slyšel jsem její kroky. Dveře se otevřeli a za nimi stála ona. Vypadala vyplašeně, nejspíše nečekala, že tu budu já. Pousmál jsem se, kytici stále za dveřmi. Smutně jsem se na ni usmál a udělal jeden krok blíže ke dveřím. Měla na krku modrý šátek, celá byla sladěná do modra, slušelo jí to. Odhadl jsem, že modré růže byli tedy dobrá volba. 
Nadechl jsem se a poté udělal další krůček. "Ahoj.." Zašeptal jsem k ní.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 10, 2017 9:37 pm

Dům

Její srdce začalo bít zase rychleji, i když se snažila být.. v rámci mezích klidná, ale.. nešlo to. Když však udělal krok vpřed, ona se od něj stáhla, trochu, jakoby se schovala za dveře. Bála se ho a třásla se.. udělal si s ní svačinku a tohle.. se ji nikdy nestalo. S upírem se nikdy nesetkala. S dalším jeho krokem už začala panikařit. "Z-zakazuji ti vstup do d-domu..!!" Vykřikla místo pozdravu. Hlas se ji chvěl. Doufat, že vše bude jako dřív?? Netuší.. Má z něj strach.. nechce být znovu pokousaná.. Upřímně si myslela, že tato věta na něj zabere a on.. se k ní jednoduše nepřiblíží.. Možno se moc dívala na filmy o upírech.. Trhaně se nadechla a sledovala každičký jeho pohyb.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 9:43 pm

Charlottin dům

Byla vyděšená, a doufala že mě odežene touhle větou. Pousmál jsem se nad její naivitou. Pak jsem jednoduše chytil dveře a odtáhl je, abych měl volnou cestu. Květiny jsem si přetáhl do náručí a udělal klidný a pomalý krok v před. Naklonil jsem hlavu na stranu a dveře za sebou pomalu zavřel. "Přišel jsem se ti omluvit. Za to co se stalo..měl jsem se nakrmit předtím než jsem za tebou šel." Zamumlal jsem, sledujíc ji. 
Podal jsem jí modré růže, v pugétu bylo dobrých třicet růží, nebylo to nic malého a už vůbec né levného. Nadechl jsem se a čekal, jestli mi něco řekne. "Pokud na tom budeš trvat, beze slova odejdu a už se sem nevrátím. Jen jsem chtěl aby jsi věděla, že mě to co jsem udělal neskutečně mrzí a nikdy jsem neměl v plánu ublížit ti."
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 10, 2017 10:01 pm

Dům Charlie

Její věta nějak.. nezabrala, což ji překvapilo. Všimla si, že se pousmál.. To je mu snad k smíchu?? Doufá, že ne, jelikož.. opravdu nemá moc zkušeností s upírem.. spíše žádné.. Ona stála hlavně za dveřmi, proto udělala několik kroků zpátky, když dveře začal více otevírat. No.. květiny ji opravdu překvapily, ale.. musela si přiznat, že mile překvapily, což si prvně chtěla vymluvit, ale.. vyposlechla si jej, přičemž se mu dívala do očí.. Ne, že by se nebála, ale.. poznala by, kdy by ji klamal a tahal za nos.. nenechala by se a hned jej vyhodila. S váháním přijala jeho puget..puget krásných modrých růží, které měla moc ráda. Se zavřenýma očima si k nim přičichla a unikl ji úsměv, který se snažila skrýt, avšak marně, ale neuvědomila si to. Nechala jej domluvit, ale.. chvíli ještě mlčela, jelikož.. opravdu nevěděla, co říct.. Květiny ji ještě nikdo nedal a hlavně.. ne tak drahý puget.. odhadovala, že asi levný nebyl.. Vrátila se k jeho očím.. poznala v nich, že říká pravdu a začínala mít pocit, že by se.. asi měla nad ním slitovat a dát mu šanci vše napravit.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 10:08 pm

Charlottin dům

Sledoval jsem její reakci, když jsem jí předal pugét. Vypadala překvapeně, příjemně překvapeně. Ne, že by mi její pokus o to, abych odešel přišel směšný, spíše to bylo roztomilé.
Okamžik jsem ji sledoval, jak si k růžím přičichla, jak se u toho usmála. Její mlčení jsem si ale vyložil trochu jinak, měl jsem pocit, že mě přeci jen chce vyhodit aby měla pokoj. Smutně jsem se usmíval. Když mi došlo, že mě tu asi nechce, udělal jsem krok blíže k ní, jemně si jí chytil v pase a přitiskl na sebe. Nebylo to nic tvrdého, spíše vyloženě jemného. Když nás od sebe držela kytice, sklonil jsem se k ní, jednou rukou jí jemně nadzvedl bradičku a něžně ji políbil. Palcem jsem jí poté přejel po tváři a stále na ni zklamaně hleděl, mrzelo mě to, tak moc. "Mrzí mě to." Zašeptal jsem jen, když jsem ji tam jemně hladil, pak jsem ji pustil a otočil se k odchodu, abych jí už dal pokoj.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 10, 2017 10:25 pm

Dům

Mlčela proto, že ztratila slova.. Opravdu v takové situaci nikdy nebyla, takže.. nevěděla, jak zareagovat.. Kdyby jej chtěla vyhodit.. asi by mu opravdu ten puget omlátila o hlavu a vyhodila by ho, ale.. neučinila tak. Její strach vůči němu se zmenšoval, jelikož.. jeho lítost brala jako upřímnou a v takových situacích.. dokáže odpustit, když omluva byla upřímná.. Zlobit se na něj??.. I ona si za to částečně mohla.. Začala vnímat až ve chvíli, kdy si ji přitáhl k sobě. Překvapeně zamrkala a prvně netušila, co se bude dít, ale pak.. Ji políbil. Její pocity.. jakoby rozhodilo tornádo během chvilky. Její tváře chytaly červený odstín, ale.. Neodstrčila ho.. nemohla, i když si prvně nechtěla přiznat, že je to.. něco krásného.. co ještě nezažila.. Chvíli tam překvapeně stála, ale.. jakmile chtěl odejít, popadla jej volnou rukou za jeho paži, čímž jej otočila k sobě čelem a opatrně objala. Přeci jen.. držela velký puget v ruce a oproti něj.. byla malinká.. "Nechoď nikam.. Odpouštím ti.." Vyšlo z ní nakonec, přičemž na okamžik zavřela očka a nadechla jeho vůně.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 10:30 pm

Dům Charlotte

Už jsem se natahoval po klice ode dveří, abych ji nechal o samotě, když mě čapla za rukáv a já se na ni otočil. Během chvíle mě objímala kolem pasu. Popravdě mě to zarazilo, ale nestěžoval jsem si. Síla blbýho pugétu je lehce nedoceněná. Odpouštěla mi to, odpouštěla mi všechno. Cukaly mi koutky, měl jsem radost. Vzal jsem si od ní kytici a oparně ji odložil na botník, poté si ji může odnést. Pořád stála u mě, neodtáhla se hned jak to šlo. Já si ji pak jednoduše pevně objal, a hladil ji po zádech. Když jsem sklopil  hlavu, pořád byla dost nízko, ale nebylo to až tak strašné. "Děkuju ti.." Řekl jsem jí s mírným úsměvem. Měl jsem opravdu velikou radost. Pravou rukou jsem jí hladil po zádech, druhou ji jemně vískal ve vlasech, přitom jsem si ji k sobě tiskl.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 10, 2017 10:42 pm

Dům

Ano, překonala i sama sebe.. znovu, když se jej sama od sebe dotýkala. Dokázala odpouštět.. odpouštět těm, kteří svou omluvu myslí upřímně. Přeci jen mu asi křivdila.. Asi jen zájem o ni nepředstírá, což ji těšilo. Chtěla by být zase šťastná.. být milována a ne někým plácená.. měl možnost ji uhodit, ale neudělal to. I ona se usmívala. Možná teď vypadala, jako malé dítě, ale.. Opravdu jej nechtěla nechat odejít ani po tom, co ji udělal na krku. Nechtěla na to už myslet a trápit se tím do konce života by bylo.. zbytečný. Nechala si vzít puget, ale nepustila jej. Asi se u něj začínala cítit bezpečně, ale její pocity byly opravdu rozházené po polibku. Tohle pro ni opravdu nikdo neudělal.. I on ji nakonec objal.. Marně se snažila zahnat myšlenky, že je to.. krásné, ale.. snažila se vzdorovat, avšak bitva už předem byla prohraná.. "Nemáš vůbec za co.." Vydechla ze sebe. Akorát, co ji v objetí začalo vadit, bylybrýle, které jej mohli tlačit.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 10:50 pm

Chalottin dům

Nebyla první, kterou jsem takhle držel a měl jsem za to, že ani poslední. Ale jistě jsem věděl to, že tuhle dívčinu jsem nechtěl jen pro potěšení, které mi mohla dát každá druhá holka. Lotte byla jiná, něčím zvláštní. Zvláštně okouzlující a tajemná a mě neskutečně přitahovala. A teď jsem ji držel v náručí a hladil po vlasech. 
Pousmál jsem se nad její odpovědí a pomalu povolil stisk. "Doufám, že jsem tě teď nevyděsil nějak moc." Promluvil jsem tázavě.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Sun Sep 10, 2017 11:09 pm

Dům

Když si vzpomněla, že před chvíly byla malá vystrašená holka a teď objímá upíra.. Však doufá, že ji více nekousne, aby se od ní nabaštil krve. Po druhé už by mu odpustit nedokázala.. I na ni by to bylo moc.. má své hranice.. Když povolil jeho stisk, asi bylo už nejlepší, odtáhnout se a to taky udělala, i když.. stála blízko něj a koukala mu do očí. Měl je opravdu hezké.. dokonalé.. Vnímat dokázala, až na ni zase promluvil.. "No.." odmlčela se na okamžik a na chvíli uhnula pohledem. "Trochu ano, ale.. už se k tomu nechci vracet." Zamumlala nakonec. Vyděšená byla celkem dost, ale.. nechtěla, aby se cítil blbě. Už nechce, aby si to vyčítal.. Není jedna těch, co by mu to stále předhazovala.. Sama se to pokouší hodit za hlavu, i když.. Kousance byly pod šátkem vyditelné a dokud nezmizí, stále na to bude myslet, avšak o tom pomlčí..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Sun Sep 10, 2017 11:15 pm

Charlottin dům

Podrbal jsem se na zátylku. "To jsem neměl v plánu." Broukl jsem s nevinným úculem a pak jsem se nadechl. "Dej si ty květiny do vázy, než ti uschnou." Usmál jsem se na ni. "Co ten krk? Bolí to?" Optal jsem se jí starostlivě. Měla by si to něčím přelepit, bylo by to to nejlepší co může udělat. 
Mezitím, co jsem čekal na odpověď, jsem si přes patu zul boty, abych jí tu nenašlapal zbytečně moc a pak se rozhlédl kolem. Předtím jsem se tu moc nepokoukal, ale měla to tu hezky zařízené.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Sep 11, 2017 1:40 pm

Její dům

Samozřejmě, že se ho snažila pochopit.. Ví, jak se zachovala ona, jednoduše.. měla toho opravdu dost a všechno se v ní akorát hromadilo, až vše vybouchlo. Nikdy však taková nebyla a doufá, že už bude vše v pořádku. Koukala se mu stále do očí. "Klidně se posaď" Usmála se na něj a pokývla hlavou. Místo zírání do jeho očí, se vydala najít vázu do obýváku, kam se taky vydala. Když však zmínil krk, malinko sebou cukla. "Asi.. v pohodě.. nechci se na to dívat." Odpověděla mu po chvíli a jen tiše si povzdechla. Vázu opatrně vzala a zamířila hned do kuchyně, kde do vázy nalila vodu a pokožila doprostřed stolu, do které pak vložila květiny.. krásný puget modrých růží.. Potom však šla za ním. "Jak si věděl, že mám ráda modré růže??" Naklonila hlavu na stranu. Zajímalo ji to..

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:20 am