Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Share
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 148

Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Darla Carpentner za Thu Dec 08, 2016 6:16 pm

First topic message reminder :

Minew

Městečko nebo možná vesnice, dvanáct kilometrů od San Hillesh, přes které vede železnice.

Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 83

Re: Minew - Vesnice/Městečko u SH

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Sep 05, 2017 3:23 pm

Fabianův dům

V duchu mi pořád jelo, jak tu holku roztrhám na kusy za to co udělala. Tohle se mi opravdu nezamlouvalo, navíc co když měla opravdu špatné srdce? Mohlo ji to snadno zabít!
Posadil jsem se vedle ní a poslouchal ji. "Říkáš to, jako kdyby se ti to už někdy stalo.." Podotkl jsem k ní a tázavě na ni koukal. 
Nabídl jsem ji aby se oblékla, ale měla trochu odlišnou reakci od toho co jsem čekal. "..nebo co?" Zamrkal jsem nechápavě a sledoval ji. Nechápal jsem jak to myslela, každopádně jsem si stál za tím, aby si z toho něco vzala. 
Chtěl jsem se jí zeptat, jestli nechce něco k jídlu, když v tu chvíli jsem uslyšel zvonek. Zpozorněl jsem a pak se postavil, došel k oknu. Viděl jsem tam drobnou dívku ve sportovním oblečení. Byla to milá holka, nikdy jsem s ní neměl nějaké problémy. Ale byla až moc dolézavá. 
Povzdechl jsem a pustil závěs, který ihned zakryl okno. Promnul jsem si kořen nosu. "Haaa..chvilku tu počkej, asi mi něco chce říct." Zamumlal jsem nakonec a pak jsem se rozešel ke dveřím na chodbu, pak po schodech dolů a přes uvítací halu šel až ke dveřím, které jsem otevřel. Elis stála venku a nedočkavě přešlapovala. "Aho-" Nedořekl jsem, protože mi slečinka okamžitě skočila kolem krku a tiskla svoje rty na ty mé. Odtáhla se ode mě a ruce dál držela kolem mého krku, moje ruce automaticky spadly na její pas, pevně jsem ji držel. "Eh..copak bys ráda?" Optal jsem se jí a trochu překvapeně na ni koukal. Pak udělal krok vzad, abych ji dostal ze sebe a mohl ji pustit, povedlo se. "Vlastně jsem tě chtěla jenom vidět." Usmála se na mě a udělala pár krůčků ke dveřím, teď jsem ji tam nechtěl..a vlastně jsem ji u sebe už nechtěl vůbec. "To je milé, ale mohla by jsi to odsunout na dobu neurčitou?" Koukl jsem na ni tázavě. Byla to bývalka..znovu, zůstávali jsme ale pořád svým způsobem přátelé, asi doufala, že to zase půjde nějak vrátit. Ukázal se posmutnělý, nevinný výraz a ona pomalounku spojila ruce za zády. "Chápu.." Zamumlala posmutněle a koukla se na mě. Pak se pousmála. Bez dalšího slova pak s pohledem upřeným na mě pomalu odešla z mého pozemku. 
Okamžik jsem sledoval jak jde pryč, když za ní cvakla branka, pomalu jsem šel dál také. Za mnou se rozeběhl pes, co si chtěl hrát. Nechtělo se i, ale stejně jsem jej pustil do domu, než jsem pomalu šel zpět za ní.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 81

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Sep 05, 2017 3:59 pm

Fabiho dům

I ona by se sama divila, že žije a kupodivu nebyla jen unavená.. ale ani neví, co se vlastně stalo, tak o tom vůbec ani nepřemýšlí.. Pohlédla na něj, když promluvil. Na jeho slova zavrtěla hned hlavou. "Ne, jen mi včera bylo dobře a teď je mi.." odmlčela se na okamžik a prohrábla rozcuchané vlasy, ve kterých se zasekla, proto ruku stáhla. "divně.. unaveně.." Jen nad tím pokrčila rameny a více nic nerozebírala. Nadechla se, zda má přeci jen větu dopovědět, či nechat to tak.. "Ale nic, jen mne zajímalo, kde si přišek k dámskému oblečení.." Nechtěla by si ani představit, že by on a.. chodil v dámském??.. tu myšlenku rychle zahodila. Tohle by byla opravdu blbost.. I ona zaslechla zvonek. Pohlédla na něj krátce, když se zrovna zvedal, jinak si hrála s prsty na klíně a pak jen na něj koukla, když odcházel. Jakmile zmizel z jejího dohledu, taky vstala a koukala z okna. Sic nic neslyšela, ale nic ji neuniklo. Ten polibek.. ji nevadil, spíš překvapil, akorát se tím potvrdila její teorie, že rozhodně není typ na vztahy. Bylo to naštěstí za včasu, než ji stačil oblbnout, jak se o to snažil. Odtáhla se od okna, přičemž se s klidem nadechla. Být do něj zamilovaná, asi by to její srdce nezvládlo, ale měla štěstí. Otočila se, popadla svou kabelku a odcházela z pokoje. Byla tak nad vším zamyšlená, že do něj nechtíc vrazila, přičemž se omluvila a pokračovala dolů.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Sep 05, 2017 4:27 pm

Fabianův dům

Nad jejími slovy jsem jemně povytáhl obočí. "Ne, je to po dívkách které se mnou chtěli společně koexistovat v mém domě." Odpověděl jsem jí upřímně. Následovala chvilka, kdy mě Elis políbila a poté utekla. Nechal jsem to být, šel jsem zpět k ní, optat se jestli tedy nemá hlad, přičemž do mě vrazila ve dveřích. automaticky jsem ji chytil za paže, jako pojištění proti pádu. Když jsem si uvědomil že pád nehrozí tak jsem ji pustil. "Kam jdeš?" Koukal jsem za ní tázavě. Podrbal jsem se na zátylku. "Pokud chceš odejít, nemám proti tomu nci víc, než že jsi nejedla a asi ani netušíš kde jsme." Řekl jsem a pomalu šel za ní. Při chůzi ze schodů nás uvítala Aisha, lterá si Lotte prohlížela trochu skepticky, než se kolem nás protáhla a běžela do mojí ložnice.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Sep 05, 2017 4:40 pm

Fabiho dům

Zachytil ji, což ji donutilo zastavit na schodech. Na jeho otázku se nadechla s klidem, ale otáčela se pomalu po chvíli. "Domů." Odpověděla mu. Na jednu stranu nechápe, proč jej to tak zajímá.. "O to si starosti nedělej. Pojím doma a na cestu se optám." Dodala hned, když se mu dívala do očí. "Rozhodně tady nechci překážet, kdyby dorazila další dámská návštěva." Řekla s naprostým klidem a zaculila se, než se na špičkách otočila k němu zády a pokračovala v cestě. Je ji samozřejmě jasné, že musí mít holek opravdu hodně.. Že by ji do domu nepozval jen proto, že je tu ona?? Nikdy nechce překážet a s ním nechce mít nic společného. S někým, kdo ji chce obalamutit jen proto, aby ji dostal do postele?? Ne, díky.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Sep 05, 2017 6:59 pm

Fabianův dům

Nechápavě jsem na ni hleděl. O co jde? Je špatně, že jsem na ni milý? Měl bych být bezcitné hovado co by ji pokud možno z těch schodů skoplo? I to jsem uměl, uměl jsem být ten zlý chlapík. Proč to ale dělat? Proč ublížit tak nádhernému, něžnému stvoření jako je ona? 
"Pokud jde o tohle, já dívku nemám." Odpověděl jsem jí. Byla to pravda, momentálně se kolem mě motaly bývalé přítelkyně a to většinou kvůli majetku. "Chantal i Elis jsou moje bývalé přítelkyně. Obě jsou to dívky spíše pro peníze než pro cit." Řekl jsem, a tiše ji sledoval. Povolil jsem stisk ruky na její paži a potom jsem ji pustil. "Odvezu tě alespoň na vlak." Řekl jsem nakonec jenom a pustil ji. Aisha proběhla kolem nás nahoru a já pomalu sešel schody. Byl jsem oblečený v poměrně slušných šatech, nestyděl jsem se v tom vylézt. 
Sešel jsem schody a došel k věšáku na klíče, kde jsem vytáhl klíčky od auta a pak se podíval na schody na kterých stála.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Sep 05, 2017 8:18 pm

Fabiho dům

Takto to sic nemyslela, ale možná si zasloužila vysvětlení, když se okolo ní takto motal.. Ano, lichotilo jí, že se o ní muž, jako je on, zajímá, ale obavy v ní jednoduše setrvávali. Co říct.. kdyby chodila s někým, koho by bývalé ocicmávali, nezvládla by to.. Vyposlechla si jej a nijak se k tomu nevyjadřovala, jen souhlasila s odvozem aspoň na vlak. Nějak zvládne dojet domů. Sešla opatrně schody. "Ne, že by mi to nějak vadilo, je to přeci tvoje věc, jen.. jsem nechtěla kazit tvé plány." Vydechla nakonec ze sebe a stála kousek od něj. Ano, možná vypadala hrozně, ale nikdy ji nešlo o to, jak vypadat.. vypadala dobře, ale aby se chovala jako fiflenka, to se říct fakt nedá.. Aspoň si lehce srovnala vlasy, aby nevypadala až tak děsivě.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Sep 05, 2017 8:51 pm

Fabianův dům

Přimhouřil jsem oči. "Nechci ti kazit iluze, jediná věc co jsem měl v plánu bylo se dnes postarat o to, že budeš v pořádku." Odpověděl jsem jí mírně zklamaným tónem a pak si promnul kořen nosu. Druhou ruku jsem měl zapřenou na bedrech a v pěsti svíral klíček od auta. 
"Mno nic, je to tvá volba..můžeme jít." Řekl jsem tedy nakonec a pousmál se. Při odchodu jsem podržel dveře, aby mohla projít a pak jsem pomalu šel za ní.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Sep 05, 2017 9:15 pm

Fabiho dům

Nijak ji to upřímně netrápilo. O sebe se dokáže postarat sama.. nemá taky kolikrát na výběr.. její rodiče se ji zřekli a nikoho jiného už nemá.. Zvykla si. Když se tak vezme, Kahn už ji.. neublíží.. bát se naštěstí nemusí, i když.. nikdy nezapomene na to, co udělala.. "Nemusíš se obávat, budu v pořádku i sama.." Pousmála se na něj a pomalu vyšla, když ji otevřel auto. Ani nebyla zvyklá, že by se o ni někdo staral.. Měla by se však prvně dostavit do práce.. pokud ji tedy šéf nevyhodil.. byla by pak na dně.. neví, kde by si našla práci..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Sep 05, 2017 10:25 pm

Fabianův dům

Měl jsem v plánu vysadit ji na vlaku, odjet zpátky k sobě, a pak jít k ní do práce a uplatit šéfa, aby dělal, že se nic nestalo. Bylo by to tak lepší. "Jak myslíš." Broukl jsem mezitím, co jsem přemýšlel jak zařídit, aby neměla žádný problém. 
Drahý sporťáček byl pro jednou zaparkovaný ve dvoře a ne v garáži, takže jsme mohli ihned vyjet. Šlápl jsem na plyn a pak se ulicemi vydal na cestu městem. Stále jsem si myslel, že moje domněnka o jejím srdci mohla být pravda, takže jsem jel poměrně pomalu a opatrně, jindy bych byl už na vlaku dvakrát, možná třikrát. 
Když jsme jeli příliš pomalu, jemně jsem sešlápl plyn a motor auta spokojeně zavrněl. Jako kočka která žebrala pohlazení. Auto se rozjelo rychleji, což jsem ale brzy zase utnul a jel pomaleji, jelikož byl  opět úsek se zatáčkami.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Sep 05, 2017 10:50 pm

Fabiho dům -> Ulice

Vůbec netušila, co má v plánu.. hned by jej zarazila. Nemá ráda, když za ní někdo řeší její problémy, i když to s ní myslí dobře. Jakmile byla možnost, nastoupila do jeho auta a samozřejmě jako opatrná asůbka, připoutala se. V takovém autě nikdy nejela, ale bylo pohodlné.. Naštěstí nejel, jako dobytek, tedy.. aspoň ne nějakou dobu. Nemít nejistoty?? to se nedalo, když seděla s takřka cizím člověkem v cizím autě.. Samožřejmě měla pochybnosti, aby se nevybourali.. Nevěřila a dlouho ani nebude. určitě mu jde jen o to jedno, tím si je více než jistá.. Zavírala chvilkami oči, aby tolik okolí nevnímala, hlavně onu občasnou rychlost. Krátce se nadechla a koukala z bočního okýnka, pičemž se ujišťovala, že se jim nic nestane.. že není takový hlupák, aby frajeřil a pak skončili špatně.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Tue Sep 05, 2017 10:57 pm

Ulice

Jeli jsme pomalu městem, po tomhle úseku jsem už mohl jet jenom pomalu. Autíčko zůstalo pro dnešek nevydováděné. Třeba ho projedu na cestě zpátky. 
Celou dobu byla tiše, což se mi nelíbilo. A hlavně se připoutala, bála se. Pousmál jsem se nad tím. "Nechceš..třebas něco říct?" Koukl jsem se na ni po očku a hned se zase věnoval silnici před námi. "Třeba jak jsi to měla než jsi se dostala sem?" Zajímal jsem se.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Tue Sep 05, 2017 11:12 pm

Ulice

Ona se věnovala spíše tomu, aby zůstala v klidu, což se ji i dařilo, když jel pomalu.. vyhovovalo jí to a cítila se tak bezpečněji. Proto toho nenamluvila.. spíše neřekla nic, když nebyla dvakrát upovídaná.. ani taková nikdy nebyla.. Koukala z okna, ze kterého měla dobrý výhled, proto malinko sebou cukla, když na ni promluvil, spíše ji trochu rozhodilo.. o čem chce mluvit.. Z její strany bylo nějakou dobu ticho a poprvé se tvářila trochu vážněji. "Tohle téma bych nechala raději uzavřené.." Vydala ze sebe nakonec. O své minulosti.. se nerada baví.. s příchodem tady do Minew, udělala za minulostí tlustou čáru, kterou nehodlá měnit. Nevěnovala mu jediný pohled.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 9:42 am

Ulice

Dále jsem se s autem, po kterém by nejraději sáhnul každý, motal mezi domy. Už to nebylo daleko. Nechtěla o tom mluvit, což mě moc mrzelo, tak jsem se rozhodl, že jí něco řeknu o sobě já. Něktaří lidé raději poslouchají, třeba je ona jedna z nich. "Dobrá, nebudu to z tebe tahat." Broukl jsem a přibrzdil u přechodu, abych pustil pár školáků co uhánělo jako splašených přes silnici dál. Pak jsem znovu jel dál. "Abych řekl pravdu, nejsi jediná, která asi neměla vyloženě dobrou minulost." Zamumlal jsem. Určitě to bylo něco špatného, když se tak tvářila předtím. Mohl jsem se ale i plést a ona si jen říkala, kdy ode mě bude moct vypadnout. Chtěl jsem se jí nějak přiblížit, nevěděl jsem jak to udělat když nechtěla mluvit. 
"V takových těch prvních letech poté, co jsem dospěl, jsem měl aférku s jednou dívkou a..ona otěhotněla. Nechtěl jsem o tom nic slyšet, ale kvůli naléhání rodičů jsem si ji vzal. Naši dceru jsem miloval..její matka ji ani neměla u sebe, jen ji kojila, pak ji předávala mě, ať si s ní dělám co chci." V posledních pár větách mi těžkl hlas, hořkost v něm byla přímo hmatatelná. "Když jí bylo něco kolem dvou let, onemocněla. Doktoři ji nedokázali zachránit. Její úmrtí mi potom předkládala celá rodina." Zhluboka jsem se nadechl, abych se uklidnil a rychleji zamrkal. Mira pro mě bylo až moc bolestivé téma na rozhovor. Ale tuhle dívku jsem jednoduše chtěl poznat. Doufal jsem, že mi o sobě něco řekne, až si uvědomí, že jsem jí odhalil svoje slabiny.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 4:29 pm

Ulice

Trochu se ji ulevilo, když ji nenutil mluvit. Vůbec netvrdí, že si prožila to nejhorší, ale i tak ji to poznamenalo.. Špatné srdce má díky tomu stresu, nátlaku a mlácení.. Není tak silná, i kdyžse tak snažila vypadat. proto o tom nemluví.. nechce, aby ji někdo litoval.. nemá ráda lítostné pohledy, proto o tom pomlčela, aby vypadala, jako zdravý, normální člověk. Poslouchala jej, když začal mluvit. I když se dívala z bočního okénka, ani jedno slovo ji neuniklo. Co se týče dětí.. tohle téma vždy nebylo nic příjemného.. I ona miluje děti a jedno.. mohla mít, ale bohužel.. Nechtěla však na sobě nic dát.. rozhodně nevypadal, že by ji o tom klamal.. O takových věcech se nikdy neklame. Vracela se ji bolest z minulosti, kterou se pokoušela zatlačit někam do kouta. Dost přemýšlela, zda i ona by se měla svěřit, ale.. kdyby teď to udělala, asi by se neudržela.. nechtěla by se tu rozbrečet, jako malá holka a rozhodně se nesmí znepokojovat.. Poslední věc, kterou by chtěla, je umřít v jeho autě.. Trhaně se nadechla, než se přeci jen házela do klidu, aby mohla konečně něco říct. "To mě opravdu moc mrzí.." Vydechla ze sebe a pohlédla na něj. Přeci jen ví, jaké to je přijít o dítě, i když.. potratila a bohužel se ani nestihla narodit.. Pro ženu je tohle opravdu bolestivé.. stejně, jako vídat děti okolo.. Musela být hodně silná, aby se z toho všeho nezbláznila..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 4:52 pm

Ulice -> Vlakové nádraží

Jel jsem pomalu, opravdu pomalu, protože vypadala pak klidněji. Když jsem mluvil o svojí dceři, odpověděla mi po nějaké chvíli, že ji to mrzí. Zdálo se mi, jakoby měla nějaké zkušenosti s podobnou bolestí. Povzdechl jsem na její slova. "Měla ten nejsladší smích, který jsem za celý život slyšel.." Zašeptal jsem, hlas zhrublý bolestí a steskem. Opět jsem se zhluboka nadechl. Vlhly mi oči, tak moc jsem chtěl svoje malé děvčátko zpátky..
Zastavil jsem u kraje silnice a pohled nechal tupě zabodnutý v palubní desce. Nádech a výdech. 
"Jsme tady." Promluvil jsem a po chvíli se na ni otočil. Pokoušel jsem se na ni usmát, ale nešlo mi to. Jediná věc, která mě doopravdy ranila byla smrt mojí holčičky, věděli o tom jenom lidé, kterým jsem věřil a těch nebylo mnoho. A teď už i Lotte.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 5:44 pm

Ulice -> Nádraží

Bylo vidno, že pochopil. Nejezdil rychle, jako dobytek, což pro ni bylo jen dobře. Na sobě se snažila nic nedát najevo. Chápe, jak je těžké o takových věcech mluvit a ani se mu nediví.. Další potrat, či smrt dítěte by nezvládla, i když.. neví, kolik má času.. třeba se toho vůbec nedočká.. Občas na něj pohlédla, jelikož jej enchtěla moc očumovat, když se tolik trápí. Jemně jej pohladila po rameni a koukla mu do očí. "Chápu.. není to lehké.." Vydechla, než ručku stáhla a odpoutala se. Lži, že se všechno zlepší.. sama ví, že to není pravda.. bolest bohužel nikdy nezmizí.. ví sama, jaké to je.. Teda.. nebylo to příjemné.. své dítě si nikdy nemohla pochovat.. nemohla jej vidět se usmívat.. růst.. Bolelo to, i když se už dlouho snaží tyto myšlenky potlačovat.. Probrečela by kvůli tomu Každičkou noc. Tohle nechce.. život jde dál chtě, nechtě.. Chvíli tam jen tak seděla a myslela na to, co by bylo, než přeci jen vystoupila s poděkováním za odvoz. Ona je někdo, kdo tajemství nevyzrazuje, vlastně nemá nikoho, komu by něco řekla, což by stejně neudělala..
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 7:06 pm

Vlakové nádraží -> Fabianův dům -> Bar

Pohladila mě po rameni. Lehce jsem se  napjal když se mě dotknula, nečekal jsem to. Každopádně hned na to vystoupila a odcházela směrem k vlaku, věřil jsem že všechno co bude potřebovat už najde. Já sám bych si měl najít něco k jídlu, byla to nějaká chvíle co jsem se nekrmil, potřeboval jsem do sebe zase něco dostat. Ale věřil jsem, že to ještě do zítřka vydržím.
Já jsem se po jejím odchodu a našem rozloučení položil do sedadla auta a vydýchával vzpomínky. Na mysli mi vytanuly její první krůčky. V tu chvíli se mi z hrdla vydral vzlyk a já se opřel čelem o volant. Nebo když mě poprvé oslovila. Její první slovo, to jak milovala když jsem ji nosil na ramenou, jak ráda měla hudbu a zvířata. Zatnul jsem zuby a hlavu zabořil do dlaní, tohle bolelo, tak moc to bolelo. 
S nádechem jsem se posadil a pevně sevřel volant, nastartoval jsem a pak jel zpět. Nehleděl jsem teď na rychlost, během pár vteřin jsem byl prostě u sebe. Měl jsem plány na dnešek, takže jsem došel domů, vzal si peněženku, zamkl a pak vyrazil do Minew svojí už obvyklou cestou. Už jsem tam měl mezi porostem vyšlapanou pěšinku. 
Netrvalo to dlouho, když jsem běžel byl jsem tam hned. Oči už nebyly zavalené slzami, už jsem se tvářil jako normálně, bolest se ale držela stále v pozadí. Bylo to jako řezná rána. Po chvíli si na ni zvyknete, ale stejně bude pořád pálit. 
Došel jsem do baru kde Lotte pracovala a od servírky s modrými vlasy jsem si vyžádal jejího šéfa. Když jsem se zmínil o Lotte, byl naštvaný, když jsem mu však nabídl slušnou sumu za to, že jí tohle bude promíjet, najednou se usmíval. Nechal mě jít a s hubou od ucha k uchu sledoval, jak jsem usedl za bar.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 7:45 pm

Nádraží -> Dům -> Bar

Nechtěla jej tím nějak.. rozrušit. Zabouchla za sebou dveře od auta, přičemž se na něj naposledy koukla, než se rozešla do budovy, koupit si jízdenku. Naštěstí vlak ji jel za okamžik, proto si koupila jízdenku a vyrazila na dané nástupiště, kde nastoupila do vlaku. Jemně si promnula paže, aby zůstala v klidu. Nutilo jí to se vracet k minulosti, což nebylo příjemné.. Své nenarozené dítě hodně opakovala a málem to skončilo i její smrtí, ale naštěstí neudělala žádnou hloupost. Vrátila se ji vzpomínka, kdy vyhrožoval, že ji dítě zabije.. což se mu vším povedlo. Vlak se po chvíli rozjel, což vlastně moc nezaznamenala, stejně jako zbytek cesty. Proč se tohle děje??.. Nikdo ani neví, jak moc si přeje porodit zdravé dítě a držet jej v náruči.. dávat mu lásku.. Děti přímo miluje, ale.. ono to není možné už jen z důvodu.. že nechce, aby mimčo vyrůstalo bez matky.. Nevydrží bohužel dlouho a celkem se s tím i smířila.. Když je jí souzeno žít krátký a neveselý život.. Nedá se s tím nic dělat.. Z myšlenek ji vyrušil průvodčí, který chtěl její jízdenku. Vytáhla ji z kabelky a podala mu ji. Ocvakl ji a podal zpátky. Trhaně se nadechla, než přeci jen dojela na danou zastávku. Zvedla se a vystoupila. Nikdy tady nebyla, ale optala se na cestu, přičemž naštěstí cesta nebyla daleko. Prvně si musí skočit domů, aby se upravila a nechodila takto hnusně do práce. Jakmile stála před domem, zalovila pro klíčky do kabelky, načež odemkla. Cítila, jakoby tu nebyla celou věčnost. Hned za sebou zabouchla dveře. Převlékla se do tmavě modrých kalhot s béžovým tričkem se skoro žádným výstřihem a tenkým černým kabátkem po kolena. Učesala si vlasy a nechala je volně rozpuštěné a hned zamířila do práce se omluvit, i když pracovat půjde až k večeru, jako minule. Netrvalo dlouho a došla donitř, co ji přišlo hned přišlo divné.. Šéfovi se dívala do očí, ale nevypadal na to, že by ji chtěl vyhodit. Hned k němu přistoupila a stejně se musela omluvit. On se jen.. přiblble usmíval a jakoby se nic nestalo. Chvíli nechápala, co se děje, než se rozhlédla kolem a pohledem zůstala u Fabianov, ke kterému se hned vydala, přičemž se zhluboka nadechla, aby zůstala v klidu. "Hádám, že v tom máš prsty ty.." Dívala se mu celkem vážně do očí. "Asi jsem se zapomněla zmínit, že si své problémy radši řeším sama. Nepotřebuji, aby mi někdo stá za zadkem!!" Zvýšila už na něj hlas, což opravdu bylo něco vyjimečného a překřížila si ruce na hrudi. Byla spíše takovou tichou myškou, ale tohle opravdu ráda nemá. Nestojí o to, aby ji někdo "nahrazoval" rodiče, kteří na ni dost kašlali. Vše, jakoby se ji vrátilo z minulosti.. jak byla mlácena, jak ji rodiče nepodali pomocnou ruku.. potrat.. Vše se v ní dusilo tak dlouho.. Nikomu se nesvěřila, krom jediné osůbky.. její kamarádky, která ji v nejhorším podala pomocnou ruku.. Udržela ji naživu, aby se díky tomu všemu nezabila.. Ona bolest mohla být dost zřetelná v jejich očích.
Fabian Avron

Příspěvek pro Fabian Avron za Thu Sep 07, 2017 9:26 pm

Bar

Seděl jsem v baru, pohled zabořený do desky stolu přede mnou a snažil se zůstat klidný. Poměrně se mi to dařilo, každopádně to ale nebylo nic extrémně dobrého. Chtěl jsem ji jen pozdravit a pak asi jít zase  o dům dál, pravděpodobně se vrátit domů, cestou si někoho chytit a pak mít pokoj. Ozval se zvonek nad dveřmi a místností se rozvinul její pach. Voněla krásně, zvláštně až pichlavě. Jakoby na sebe potřebovala upozornit. To ale asi bude především proto, že není člověk a z většiny může za její vůni její rasa. 
Nadechnul jsem se a pak znovu vydechnul, takhle několikrát za sebou. K uklidnění to ale nepomohlo. Zněla naštvaně. Otočil jsem se na ni a nasadil svoji masku, díky které jsem byl schopný se usmívat jakoby nic. "Myslím, že v práci jsi nebyla kvůli tomu, že jsi šla někam se mnou. Kdybych tě nikam nevzal, neudělalo by se ti zle a nemusela by jsi se bát, že o práci přijdeš..cítil jsem se za to zodpovědný." Osvětlil jsem jí proč jsem to udělal a pak naklonil hlavu ke straně. "Hoď to za hlavu, alespoň pro jednou...nechceš mi nalít sklenici vody, je mi nějak mdlo." Požádal jsem ji a zkoumavě na ni koukal. Zdála se smutná podle očí a tak, možná na ní pořád leželo to co jsem jí řekl. To i na mě bylo podle očí znát, co se mi honí hlavou a tak dále. Každopádně jsem se na to snažil nemyslet. 
Hlad byl pořád větší a silnější a já cítil, že mi začínají vyjíždět tesáky. Silou vůle jsem je držel stále v normálním stavu, ale její odhalený krček a výrazná vůně mi vůbec nepomáhala. Rozhodl jsem se alespoň napít ze sklenice, kterou mi snad dá a poté se s ní rozloučit, pro všechny to bude nejlepší, nic by se nemělo stát.
Charlotte Loriez

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Thu Sep 07, 2017 9:53 pm

Bar

Dýchala trochu zrychleně, avšak se snažila udržet, aby nedostala nějaký.. srdeční infarkt či něco podobného.. Teď by se to opravdu nehodilo a rozhodně teď nemínila umřít. Ano, naštvaná byla z toho všeho, co v sobě dusila, což.. někdy vybuchne.. když toho bude opravdu moc.. Všechno jednou přeteče a teď když jej poslouchá.. Už si myslela, že jej přeci jen pochopí a uklidní se, ale jeho poslední slova. Tohle už ji opravdu vytočilo. Ruce stiskla v malé pěstičky, které se ji třásly vztekem. On si ze mě ještě míní udělat služku?! Já mu dám.. Už toho měla úplně po krk, což je u ní opravdu něco neobvyklého.. Chvíli tam jen tak stála, aby se trochu uklidnila, avšak marně. Přesunula se k baru, kde popadla sklenici, i když barmanka nebyla nadšená, že se ji tam plete, ale Charlie ji totálně odignorovala. Nalila do ní vodu, přičemž se vrátila zpátky. "Vaše sklenice pane.." Snažila se znít klidně, avšak hraně, ale vztek skrýt v hlase nedokázala. Dělala, že mu ji chce podat, ale v jednom okamžiku mu ji chrstla do ksichtu a dost hlasitým bouchnutím skleničky, kterou mohla o bar naprasknout, ale bylo ji to jedno. Tenhle incident viděli snad všichni. Někteří říkali něco ve smyslu 'Ta mu to nandala', ale neposlouchala je. "Ze mě si nějakou služku ani servírku dělat nebudeš." Zavrčela po něm, ale řekněme si to upřímně.. tohle ji trochu pomohlo. Provrtávala jej však dost vytočeným pohledem.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:50 pm