Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 99

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 06, 2018 2:27 pm

Dům Jupiter

Dlouze se nadechl ve chvíli, co skočila zpátky k bratrovi. "Musíš odsud zmizet. Hned." Vydechl bez jakéhokoli vysvětlování a zadíval se ven skrze rozbité okno. Překvapilo ho, že se ji snaží dostat pryč, což se nestávalo. Znovu přejel pohledem po uspané kočce a v duchu se pousmál. Zatím nikdy neminul svůj cíl, čehož si u něj jeho zaměstnavatel opravdu velmi cenil.

Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 98

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 06, 2018 3:35 pm

Dům->Les

Zvedla jsem hlavu a nechápavě jsem Isaiase sledovala. Otočila jsem hlavu na bratra a drkla jsem do něj hlavou. ,,Až se dozvím, kde jsi dojdu pro tebe. Tak jako jsi to udělal ty pro mě." Seskočila jsem z postele a postavila jsem se už jako dívka vedle něj. Měla jsem ruce sevřené v pěst. Chtěla jsem něco říct, ale místo toho jsem se vzhluboka nadechla a rychle zamrkala abych zahnala hrnoucí se slzy. Vyběhla jsem z pokoje a seběhnula jsem schody dolů. Pískla jsem a čekala na balkoně. Přiběhl zamnou Alfa a pomalu jsem se s ním rozešla ven. Přešla jsem na druhou stranu a šla jsem směrem k lesů. Po cestě jsem uviděla černá auta a v nich člověka co mi někoho připomněl. Zavrtěla jsem hlavou a zašla jsem až hlouběji do lesa. Zastavila jsem se a dívala jsem se chvíli před sebe než jsem spadla na kolena a rozbrecela jsem se. Byla to vlastně moje vina. Možná, že kdybych neměla takové problémy bratra by si neodvezli.
Proměnila jsem se a vyšplhala jsem na nižší strom, kde jsem se uvelebila na stromě a Alfa si lehl pod strom.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 06, 2018 5:17 pm

Dům Jupiter - Ulice - Les

Odešla, za což byl opravdu rád, takže jakmile zmizela, vytočil požadované číslo a zavolal svému šéfovi. "Pane, cíl byl uspán tak, jak jste chtěl. Převezu jej." Sdělil během několika krátkých chvil, než zavěsil a dlouze se nadechl. "Tak fajn." Broukl si pro sebe, než kočku s obtížemi vytáhl tak, aby ji mohl vzít a následně jej odnesl do auta.
Následně nastartoval a dojel k lesu. Ne, že by dokázal stopovat, ale v téhle chvíli mu to přišlo jako nejlepší místo, kde se schovat. Alespoň takto se naučil znát ostatní . Během několika chvil dokázal už jen z blbého držení těla vyčíst mnoho. A také díky tomu byl ještě stále naživu. Vystoupil tedy a auto zamkl, načež se s tichým povzdechem pustil do prozkoumávání blízkého okolí. Podařilo se mu tak najít psa, který ležel pod stromem a když zvedl pohled, našel dokonce i Jupiter, i když mu to tedy dalo zabrat. "Slez dolů a pojď se mnou. Prosím." Sic to byl rozkaz, ale slovo prosím, připojit nezapomněl.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 06, 2018 7:13 pm

Les

Sklonila jsem hlavu dolů a všimla jsem si Isaiase. Houpala jsem ze strany na stranu a pozorovala jsem ho jako lovnou zvěř, než jsem seskočila na zem a dopadla na obě nohy. Pohodila jsem vlasy a podívala jsem se na něj, tak že jsem musela zaklonit hlavu abych na něj vůbec viděla. ,,Co odemě tolik potřebuješ, že mam jít stebou, hm?" Řeknu chladným hlasem a začnu si točit pramínek vlasů, který si hned na to dám za ucho.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 06, 2018 7:39 pm

Les

Přivřel oči a naklonil hlavu ke straně, než se opět dlouze nadechl. "Potřebuji od tebe jen ochotu trochu spolupracovat." Zamručel, než ji chytl za ruku a vedl za sebou pryč z lesa. "Tvrdohlavá, nespolupracující.." Sám pro sebe si povídal docela často.
Dotáhl ji až k autu a otevřel dveře u spolujezdce, přičemž se zadíval na zadní sedačky. Naštěstí sedativa, která byla v šipce byla dost silná na to, aby takhle velké zvíře uspala na několik hodin. "Vysvětlím ti to potom." Vydechl tiše a sedl si na místo řidiče, načež se upřeně zadíval na Jupiter.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 7:06 am

les

Chytl mě za ruku a někam se rozešel, takže jsem kopytla a měla jsem co dělat abych ho stihla. ,,N..Nejsem tvrdohlavá!"Zavrčím a když uvidím auto, nejspíše jeho tak se vzhluboka nadechnu q užitím známý pach. Pach bratra. Rozebehnu se k autu a podívám se na zadní sedačku, kde ještě spal. Nastoupila jsem do auta a založila jsem si ruce na hrudi a sledovala jsem cestu venku. ,,Tohle bude chtít dlouhé vysvětlení." Zavrčím stále tím ledovým hlasem co jsem ještě měla než přišel on.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 7:27 am

Les - Dům

Bez jakýchkoli dalších poznámek nastoupila. Věděl už předem, že to bude chtít vysvětlit, takže si jen povzdechl, když mu to potvrdila. Ale nic na to neřekl a pouze nastartoval, načež pomalu vyjel z lesa a teprve na silnici pořádně sešlápl plyn. Zastavil až poměrně daleko, u šedého domu, odkud přes plot vykukovala velká psí hlava. Avšak, pokud mu před tímhle alespoň trochu věřila, po vysvětlení zřejmě jakákoli důvěra zmizí.
Zaparkoval na zahradě a ihned, jak vystoupil, poslal Amu pryč. Nechtěl, aby ublížila druhému psu, který vnikl na její území. Nakonec vytáhl kočku ze zadních sedaček a pomalu ho odnesl do domu. Nečekal, jestli půjde Jupiter za ním. Měl za to, že se jí teď nezbaví, dokud nedostane řádné vysvětlení. Kočku odložil do jednoho z pokojů a zavřel dveře. Pustit ho nemohl. To by porušil pravidla, takže.. toho se u něj domáhat nemohla.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 7:55 am

Les-Isaisův Dům

Jeli jsme v autě a já jsem měla z tohohle všeho opravdu špatný pocit. Stále jsem cítila pach svého bratra na zadním sedadle a moc mi nepřišlo že by jenom spal. Ale to mohl být jenom pocit z úzkosti. Chtěla jsem mu něco říct, ale to už zastavil před velkým šedivým domem a já jen po
Pootrvřela pusu a podívala se na něj než jsem ji zase zavřela a vystoupila jsem. Alfa se rozebehl k domu, kde jsem si všimla Ami a tiše jsem doufala že nepřijdu o psa. Když vzal Taylora že zadní sedačky hned jsem se za ním rozešla abych byla co nejblíže ke svému bratrovi.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 8:10 am

Dům

Jakmile se otočil ode dveří, zavadil pohledem o Jupiter. "Tady se mu nic nestane. A.. je jen uspaný, takže se opravdu nemusíš bát." Broukl, načež ji chytl za zápěstí a pomalu dovedl do obýváku. Jakmile si sedl do křesla, přiřítila se k němu Ama, avšak stačil mu jeden pohled, aby přestala vyvádět a opět našla svou důstojnost. "Takže.. co všechno by jsi chtěla vědět?" Optal se po chvíli, kdy Jupiter upřeně pozoroval.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 8:34 am

Isaiasův Dům

Chvíli jsem nehnutě stála a pozorovala jsem jak pokládá bratra do nějakého pokoje. Chtěla jsem jít za ním, ale to už mě Isaias chytl za ruku a vedl mě do obýváku, kde si mě posadil na proti sobě. Sledovala jsem Ama jak běží k němu a začne na mě vrčet než z ničeho nic utichla a šla si po svých zase. ,,Pro koho pracuješ a k čemu potřebuješ mého bratra?" Zavrčím dost nepříjemně a propaluju ho pohledem.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 10:14 am

Dům

Naklonil hlavu ke straně a povzdechl si. Počkal, až Ama odejde a následně se předklonil. "Víš.. je to trochu složitější. Přišel jsem sem vlastně bez ničeho a sháněl práci. Tu jsem nakonec sehnal. Ze začátku to vypadalo všechno v pohodě. Než mi dali první úkol. Po jeho splnění jsem byl konečně opravdu přijat.." Na několik chvil se odmlčel a sklopil pohled k zemi. "Nedošlo mi to hned a teď už není možné stáhnout se, jelikož.. dělám pro lovce. Zabíjím nadpřirozené nebo je pouze chytám, aby je mohli dál použít." Přiznal se tak tiše, že si nebyl jistý, jestli jej vůbec slyšela. "Jelikož mě s tebou viděli a.. tebe chtějí, měl jsem alespoň na týden odstranit tvého bratra. Neměla ses k němu dostat a měla sis myslet, že je mrtvý. Jako taková malá výstraha. Chtějí ti tím říct, že tě stále sledují." Vydechl nakonec a teprve poté k ní znovu zvedl pohled. Avšak, stále chladný, bez jakéhokoli náznaku toho, že by jej mrzelo cokoli, co kdy provedl.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 10:25 am

Isaiasův Dům

Poslouchala jsem ho opravdu pozorně a při to jsem sledovala Aflu jak pobýhá po bytě. Když se zmínil, ale o lovcích, tak jsem mu začala věnovat celou mou pozornost. Vstala jsem a zatla jsem ruku v pěsť. Chtěla jsem mu za tohle jednu vrazit, ale potom mi hned došlo, že to je vlastně moje vina. Že kdyby mě bratr nezachránil nebyl by tolik v nebezpečí a mohl žít se svou mladou. Došla jsem k oknu a položila jsem na studené okno ruku. ,,A co s tím uděláš? Jdou po mě už od té doby co mě přišel bratr zachránit. Tři roky jsem tam byla..mučena a zkoumána na nějaké pokusy." Otočila jsem na něj hlavu a povzdychla jsem si. ,,Lovci mi před očima zabili celou mou rodinu a mě si vzali jako trofej." Podívala jsem se opět ven a pak jsem se rozešla k němu. ,,Svého bratra tam ale nenechám odvést. To svůj život radši obětuju. Stejně mi tolik času nezbývá." Usměju se na něj a potom se rozejdu do pokoje, kde nechal mého bratra. Spal na posteli a tak jsem se k němu rozešla a lehla jsem si vedle něj. ,,Nikomu tě nedám."
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 1:10 pm

Dům

Soustředěně se na ni zadíval, když se zvedla a přešla k oknu. Vyslechl si ji, načež zavrtěl hlavou a vstal. Ama se k němu okamžitě přidala, takže si mu sedla před nohy a bránila mu tak v dalším pohybu. Trhl sebou ve chvíli, kdy mu zazvonil telefon. "Ano, pane.." Nějakou dobu mlčel, než si všechno vyslechl. "Stačí poslat popis a jména. Vše ostatní zítra zařídím." Vydechl, než zavěsil a rpzešel se za Jupiter nahoru do pokoje. Vešel bez zaklepání, jelikož na to u sebe doma nebyl zvyklý. "Jupiter.. tvého bratra nikam odvážet nebudu. Nechtějí ho, jelikož kočkodlaky ještě stále mají a navíc.. se přes něj chtějí dostat k tobě." Opřel se ramenem o futra a založil si ruce na hrudi.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 1:19 pm

Isaisův dům

Narovnala jsem se ale bratra jsem nepřestala hladit po hlavě a zádech. Dívala jsem se na jeho černý kožich a snažila jsem se být silná, tak jak mě to učil vždy otec. ,,A co s tím chceš tedy udělat? Dáš jim to co chtějí? Přeci jen..když je podvedeš, můžou tě i zabít. Nebo to nevíš, že ti co ho zradí, tak nechá zabít?" Otočila jsem na něj pomalu hlavu a celou dobu jsem měla na rtech úsměv. ,,Já se jim vydým sama. Než přijde někdo další k úrazu." Pomalu jsem se postavila a s hlavou vzhůru jsem kolem něj prošla a měla to namířeno ven.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 1:33 pm

Dům

Protočil očima a jakmile kolem něj prošla, skončila přitisklá ke stěně. "To, že se jim teď vydáš sama způsobí jen to, že já dostanu zprávu a tvůj bratr zemře. Takže pokud se do toho nijak nebudeš plést, díky čemu mi dáš čas, dostanu tě z toho." Tvářil se naprosto vážně, i když postavit se šéfovi asi není moc dobrý nápad. "Navíc.. nenechá zabít někoho, kdo bez mrknutí oka udělá čistku i mezi lovci." Vždy splnil jeho příkaz, za což si jednou za čas může požádat o laskavost. Takže.. pokud ona neudělá žádnou hloupost, mohlo by to vyjít. Od stěny ji stále odmítal pustit a jen se jí upřeně díval do očí.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 1:58 pm

Isaiasův Dům

Z ničeho nic jsem byla natisknutá na stěně a upřeně jsem se mu dívala do očí, když začal mluvit. Tiskla jsem ruku v pěst a měla jsem chuť prostě vyklouznout, ale neudělala jsem to. ,,Fajn. Budu spolupracovat, ale chci 100% jistotu, že můj bratr zůstane v bezpečí a nic se mu nestane." Řeknu s chladným tónem hlasu a dívám se mu upřeně do očí. Něco mi na něm přišlo divného, ale to je možná pro to že jsem se dozvěděla to pro koho pracuje, a že jsem v něm ztratila i tu důvěru, kterou začal u mě mít. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že by se tohle stalo. A hle. Karma si pro mě přišla.
,,Pustíš mě nebo máš ještě něco v plánu?" Povzdychnu si a stočím pohled jinam.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 2:21 pm

Dům

"Tak dobře.." Souhlasil po chvíli, i když věděl, že mu naprosté bezpečí nebude moct zařídit nikdy. Nakonec ji tedy přeci jen pustil a odstoupil od ní. "Říkal jsem ti, že nejsem dobrý přítel." Zamručel tiše a sklopil pohled k zemi. Nemohl mít přátele mezi nadpřirozenými, jelikož by zřejmě nerozdýchal, kdyby se někomu z jeho přátel cokoli stalo. Proto se přátelil pouze naoko a.. zatím mu to vycházelo.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 07, 2018 7:24 pm

Isaiasův dům

Když se odeme odtáhl jen jsem si prohrábla vlasy a podívala jsem se na něj. ,,Ne každý musí být dobrý. Ale přátelé jsme ještě ani nebyli." Usměju se a opět mám takovou tu normální náladu, kterou jsem vždy mívala. Schovala jsem v sobě vše špatného a opět jsem to byla ta usměvavá já. ,,Hele asi nevíš, kdy bude úplněk, že?" Trošku nervózně se na něj ušklíbnu a nervózně si prohrabnu vlasy až na krk.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 07, 2018 7:47 pm

Dům

"Chm.. říkal jsem to jen proto, že jsi hledala přátele." Nechtěl nadpřirozeným nijak škodit. To už by se mohl prohlásit za pravého lovce. Ale.. musel poslouchat. Tudíž také musel zmenšovat jejich početní stavy. "Vím to docela přesně.. ale myslím, že jsi chtěla vědět spíše nov, který nastane.. chm, zítra.." Zamručel a naklonil hlavu ke straně. "Ne, nikam tě pouštět nebudu." Dodal po chvíli přemýšlení a konečně se přestal tvářit chladně.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 08, 2018 6:53 am

Isaiasův dům

Tiše jsem si odfrkla a založila jsem si ruce na hrudi. Potom jsem k němu zvedla hlavu a ušklíbla jsem se. ,,Přece nechces aby ti po domě běhala divoká kočka, no ne? Stačí když mě odvedeš do lesa. Dělala jsem. Ti každý nov a nikdy se nic nestalo." Udělám na něj psi oči i když vím že to ničemu nepomůže.
Uslyšela jsem zvonek na dveřích a trošku jsem sebou nadskočila a podívala jsem se na Isaiase. Čekáš snad návštěvu?" Nadzvednu obočí a jdu směrem do bratrova pokoje, protože jsem pochopila, že se mám někam schovat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:15 am