Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 29, 2018 6:40 am

Dům

Naklonil hlavu ke straně a tiše si povzdechl. Fajn, nechá ji při tom a ona možná jednou zjistí, že se ošklivě spletla. Netušil, jak se někdo může pořád takhle usmívat. Když pak zmínila, že si půjde lehnout, jen kývl hlavou. Co na to měl asi tak říct? Jemu samotnému se spát nechtělo, jelikož dobře věděl, že neusne, dokud nesplní zadaný úkol.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 29, 2018 5:53 pm

Dům

Sen
Utíkala jsem před lovci, které jsem stále slyšela jak na mě něco křičí. Ale nezastavila jsem se. Aspoň do té doby než jsem se neobjevila u okraje skály, kde podebnou řvaly vlny moře a snažili se dostat až ke mě. ,,Jako vždy Jupiter. Víš, že to tak skončí, tak proč se to snažíš změnit?" Otočila jsem se za sebe, kde stál můj bratr. Zavrtěla jsem hlavou a místo toho aby tam stál bratr, na mě vrčel černý jaguár. ,,Bratře prosím." Zašeptala jsem ale on jako by nebyl teď semnou. Jako kdyby ho přemohlo samo zvíře. Rozběhl se na mě a odrazil se. Skočil na mě a oba jsme padali ze skály.

...
Opět jsem se probudila celá spocená a udýchaná. Další noční můra, která se opakovala druhým rokem od doby co mě drželi lovci.
Pomalu jsem se posadila a zvedla jsem ruce, se kterými jsem si setřela pot z čela. Měla jsem pocit, že jsem i vykřikla ze spaní, ale to mi teď nějak nebylo hlavní. Vstala jsem a rozešla jsem se do koupelny, kde jsem si šla dát studenou sprchu.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 29, 2018 6:03 pm

Dům - Ulice

Čekal ještě nějakou chvíli v domě, než se zvedl a z domu se velmi tiše vytratil. Pomalu začínalo svítat a on tedy musel pořádně chvátnout, aby stíhal. Na stanovené místo se dostal v čas a u popelnic našel zabalenou pušku. Úžasná věc, které se však musel pokaždé zbavit. Upravil si oblek a bez řečí vystoupal po železných schůdcích na střechu baráku. Měl ještě dost času, když se tam dostal. Našel si dobré místo a jakmile se jeho cíl dostal na ulici, zacílil a.. po několika chvílích zmáčkl spoušť. Údajný Ray klesl k zemi bez toho, aniž by se ozvala jakákoli rána a on si mohl odškrtnout další jméno ze svého seznamu.
Když se pak vracel zpátky pro Helene a nenacházel žádnou dostačující výmluvu, koupil alespoň něco k snídani. Došel zpátky k domu, znovu si pečlivě upravil oblek a následně zazvonil.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 30, 2018 2:06 pm

dům

Stála jsem v ručníku v koupelně a prohlížela jsem si jizvu na krku, když v tom začal zvonit zvonek na domovních dveří. Povzdychnu si a rychle seběhnu schody a otevřu dveře. Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na Isaiase a usmála jsem se. ,,Docela se divím, že ses vrátil. A ani jsem si nevšimla, že jsi odešel. Hádám, že jsi sel vyřešit tu práci. No nic. Pojď." Pustím dveře a jdu zpět nahoru. Zaklepala jsem na dveře svého pokoje, kde teď spala Helene. Když se nic neozívalo, vešla jsem do pokoje a všimla si že ještě spí. Došla jsem ke skříní s oblečením a vzala jsem si na sebe tílko a kraťasy. Přeci jen venku bylo teplo a já se nebudu pařit v džínech.
Podívala jsem se na stále spící Helene a pousmála jsem se.
Aspoň někdo tu má klidně sny." Řeknu si spíše pro sebe a jdu dolů k balkonu, kde otevřu dveře a pustím Alfu aby si došel rychle ven na své pískoviště. Sedla jsem si na dřevěnou terasu a pozorovala jsem bazén co se leskl odrazem od sluníčka.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 30, 2018 3:14 pm

Dům

Zarazil se a přejel ji zkoumavým pohledem, když mu přišla otevřít pouze v ručníku. Nenechala jej ani nic říct a zmizela, takže si jen povzdechl a pomalu vešel dovnitř. Chvíli tam jen tak stál, když se díval z okna a následně po pokoji. Mnohým by přišlo, že si prohlíží výzdobu, avšak bylo za tím skryto něco úplně jiného. Každopádně za ní nakonec došel na terasu, kde před ni položil několik stále teplých medových koláčků schovaných v krabičce. "Děkuju, že jsi ji tu nechala přespat." Zamručel tiše a sedl si vedle ní.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 30, 2018 10:02 pm

dům

Podívala jsem se na krabičku, ze které jsem cítila dost sladkou vůní. Podívala jsem se na něj a pak opět zpět já krabičku, kterou jsem otevřela a vzala jsem si jeden z kolečků. Když jsem se do něj zakousla, sladká chuť medu se mi rozlila po jazyku a spokojeně jsem zamručela. ,,To byla maličkost. Lepší spát tady než se s ní táhnout někam daleko a potkat nějakého naštvaného upíra nebo vlkodlaka." Zasměju se a opět si kouknu do koláče. ,,A hlavně jsem si měla aspoň s kým povídat." Po otočím na něj hlavu a vykouzlim úsměv co by mu možná mohl udělat menší radost.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 30, 2018 10:26 pm

Dům

Přivřel oči, když se několikrát střídavě podívala na něj a na krabičku, než ji konečně otevřela. On si na něco takového moc nepotrpěl. Bolely jej pak zuby, takže se sladkému vyhýbal velkým obloukem. Když zmínila naštvaného vlkodlaka či upíra, nadechl se, aby jí k tomu něco řekl, ale nakonec si to rozmyslel. Usmála se na něj, což nakonec opětoval a též se usmál. Avšak nebyl to strojený úsměv, který tak často používal. Tentokrát se opravdu usmál, což používal opravdu jen velmi zřídka. Avšak, jak rychle se úsměv vytvořil, tak rychle i zmizel. Nebyl zvyklý usmívat se. Nebo mu k tomu alespoň nikdo zatím nedal důvod.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 30, 2018 10:33 pm

dům

Když se usmál, tak jsem si uvědomila, že si tenhle moment budu muset zapamatovat protože to nebude často co se takhle na mě bude usmívat.
,,Nechcete tady s Helene ještě pár dní zůstat? Nemám tu nikoho a jak si si připadám někdy jako blázen, když jsem tu sama a mluvim tu se psem." Pak mi něco došlo, ale radši jsem to neříkala, protože jsem si uvědomila, že by hned odešel. Dojedla jsem i druhý koláč a opřela jsem si loket o koleno. Bradu jsem si položila do dlaně a zadívala jsem se do vody, která byla kousek před námi. ,,Někdy si přeju, aby se nestalo to co se stalo před třemi lety." Řeknu spíše pro sebe a dívám se upřeně, že jsem nevnímala to že jeem to řekla i na hlas.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 30, 2018 10:45 pm

Dům

Její otázka jej patřičně zarazila. Nebyl si jistý, jestli by tu měl zůstávat delší dobu. Dlouze se nadechl a sklopil pohled. "Zeptám se Helene, ale mám takový pocit, že musí do práce." Odpověděl tedy místo toho, aby s okamžitou platností odmítl. Nakonec vyslovila něco, co jej docela zajímalo, ale než se stihl zeptat, zazvonil mu telefon. Zvedl se tedy a hovor bez mrknutí oka přijal. "Ano, cíl již nebude dělat problémy." Odvětil, když jej šéf pustil ke slovu a pak stroze odpověděl na několik dalších otázek a dozvěděl se, že další jméno dostane zítra, takže dneska už má volno. Opět telefon schoval a zprvu se zatvářil zaskočeně, když si uvědomil, co použil za slovní spojení a že je tu stále Jupiter. Nakonec si však sedl vedle ní zpátky. "Chm.. a, co se stalo před třemi lety?" Optal se, aby ji popřípadě odvedl od toho, co ji díky jednomu rozhovoru mohlo napadnout.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu May 31, 2018 9:57 am

dům

Poslouchala jsem ho a když zvedl telefon, tak jsem tiše poslouchala, i když moc dobře vím, že bych to dělat neměla. Když dotelefonoval, tak jsem zvedla hlavu a sledovala jsem ho jak si ke mě opět sedá a ptá se mě na otázku, ohledně co se stalo před třemi lety. Jen jsem Zavrtěla hlavou a usmála jsem se. ,,Ale nic. Šlo o lovce. Toť vše." Vezmu si další kousek koláče a kousnu si tak abych nemusela dal mluvit. Nerada jsem o tom mluvila a nemusím mu říkat všechno. O tomhle příběhu ví jenom bratr a nikdo jiný. Vlastně jsem si teď vzpomněla, že bych si měla vzít ty prášky na srdce co tu vlastně nemám. Pokrčím rameny a dal ujídám.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu May 31, 2018 1:34 pm

Dům

Dostalo se mu velmi strohé odpovědi, takže velmi rychle pochopil, že by se na to ptát neměl. Proto si jen povzdechl a dál ji s tím neotravoval. On o své minulosti neřekl ještě nikomu, jelikož se stále dost styděl za to, co provedl, ale na to teď nemyslel, neb se mu myšlenky ubírali úplně jiným směrem. Přemýšlel tak o tom, jaké další jméno dostane. Na účtu mu znovu přibyli peníze od šéfa, takže byl prozatím spokojený. Hlavně proto, že byl hodnocen jinak, než ostatní "zaměstnanci".
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 01, 2018 1:06 pm

dům

Uslyšela jsem za sebou kroky a jen jsem si tiše povzdychla a otočila jsem se na Helene, která se držela za hlavu a dívala se na mě a Isaiase. ,,No nic. Nechám vás tu chvíli o samotě." Plácnu se do stehen a vstanu. Pískla jsem na Alfu, který se zastrčeným čumákem v písku zvedl uši a hned potom i hlavu a rozebehl se za mnou. Obešla jsem zahradu a namířila jsem si to směrem ven. Nešla jsem nikam daleko. Jen jsem si sedla na obrubník kousek od mého domu, kde jsem je mohla sledovat.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 01, 2018 3:59 pm

Dům

Zvedl se, jakmile Jupiter vstala a otočil se na Helene. Když pak Jupiter odešla, došel pomalu k ní a přitáhl si ji k sobě. Sklonil hlavu, přičemž ji hladil po zádech a nakonec zavřel oči. "Nic se nestalo, pokud se chceš zeptat na tohle. Také nejsme u mě doma a ne, nikdo tě včera neobtěžoval." Řekl bez toho, aniž by se ho Helene na cokoli zeptala. Už byl tak naučený. Na malý moment se zadíval směrem, kde byla Jupiter, než si tiše povzdechl a znovu se zadíval na Helene. "Tak jo, odvedu tě domů." Broukl a odtáhl se od ní.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 02, 2018 10:50 am

Dům

Zapálila jsem si a tiše jsem je pozorovala jak se tam o něčem baví. Isaias se zvedl a objal ji. Jen jsem se pro sebe usmála a sledovala jsem je jak pomalu odchází. Postavila jsem se ale najednou mi všechno zčernalo před očima a já se jen tak tak chytla lampy.
,,Jupiter!" Chytli mě silné ruce a stáhli se mě k sobě. Cítila jsem teplý vzduch na mém krku. ,,Brala sis prášky?" Zavrtěla jsem hlavou a ucítila jsem jak mě vzal do náruče a pomalu mě nesl domů. ,,Došli mi prášky..ale vím, že jsi byl u Sáry a já nechtěla aby jsi jezdil." Otevřel balkón a ignoroval Alfu, který radostně poskakoval. ,,Psala mi Shira. Prý jste spolu byly venku a ona cítila, že ti slábne srdce." Tiše jsem přikývla a zavřela jsem oči. Položil mě ke mě do postele a na chvíli odešel než přišel s vodou a prášky v ruce. ,,Spolkni to asi spát." Řekl a když jsem si lehla do postele tak mě hladil po vlasech aspoň do té doby než jsem usnula.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 02, 2018 11:17 am

Ulice

Odvedl Helene domů, což mu zabralo pouze chvíli, i když ji v půli cesty musel chytit a vytáhnout si ji do náručí. Jinak by byli na cestě ještě teď. Nacpal do ní prášek na bolest, uložil ji do postele a nechal být. Z jejího domu se tedy velmi brzy vytratil. Akorát včas na to, aby si nerušeně zvedl nečekaný telefonát. "Pane Doyle.. vím, že je to dost brzy, ale potřebujeme se zbavit dalšího člověka. Pošlu vám popis a doufám, že se o to postaráte. Až bude věc vyřízená, ozvěte se." S těmito slovy telefonát skončil a za několik málo chvil mu již cinkla zpráva. Přečetl si ji a zprvu se zatvářil zhnuseně, než pokrčil rameny a vyrazil k místu určení.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 02, 2018 11:24 am

dům

Otevřela jsem oči a podívala jsem se na postel, kde jsem cítila těžší váhu. Ležel mi u nohou černý jaguár a na zemi u postele ležel Alfa. Jen jsem se pro sebe pousmála a pomalu jsem se zvedla a natáhla se k Taylorovi a pohladila ho po zádech. Zvedl hlavu a podíval se mi do očí. ,,Lepší ségra?" Přikývla jsem a slezla jsem z postele jako jaguár. Protáhla jsem se a vlezla jsem si do postele k bratrovi a lehla si vedle něj. Olízl mi ucho a já jen Zavrtěla hlavou a chnapla jsem po něm zuby.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 02, 2018 11:43 am

Ulice

Pomalu se přesouval k určenému místu a popravdě.. vůbec se mu do toho nechtělo. Ještě předtím se zastavil pro auto a pustit Amu ven. Na stanoveném místě našel pušku s několika šipkami. Tohle nedělal vůbec rád, takže dost ohrnoval nos. Podařilo se mu zjistit, kde se nachází jeho cíl, takže již brzy zaměřil na černého pantera, který se válel na posteli s dalším. Musel to udělat hodně rychle, takže napřed vstřelil do okna kulku, čímž vysypal okení tabulku a následně bez mrknutí oka zacílil na černou kočku a zmáčkl spoušť. Tak jako jindy se mu ani dnes nestalo, že by minul cíl. Jen nevěděl, jak to vysvětlit Jupiter. Určitě ho s ní viděli, jinak by nestanovili jejího bratra jako další cíl s tím, že má zůstat naživu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 06, 2018 10:12 am

dům

Ještě chvíli jsme se kočkovali, než se jedno z oken rozsypalo na malé kousky a hned po tom jsem uslyšela zakňourání. Rychle jsem se zvedla a podívala jsem se na jeho krk, kde byla uspávací šipka. Zvedla jsem hlavu a snažila jsem se najít cíl, ale žádná zmínka o tom že by byl někde poblíž. ,,Běž pryč. Rychle. Přijdou si i pro tebe." Podívala jsem se na bratra a Zavrtěla jsem rychle hlavou a snažila jsem se něco udělat. Ale nemohla jsem. Seskočila jsem z postele a naježila jsem se když jsem zaslechla kroky na schodech.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 06, 2018 1:31 pm

Ulice - Dům Jupiter

Přistavil si k domu auto a bez váhání a jakéhokoli ohlášení se, vešel dovnitř. Pohladil po hlavě psa, který zamířil k němu a protáhl se k pokoji, kam předtím poslal uspávací šipku. Tentokrát už klouby ťukl na dveře. "Jupiter.. " Zamručel, když dveře otevřel a zůstal v nich stát. Dál nešel, ale nepospíchal. Nikdo mu nedal žádné ultimátum a navíc se o to má postarat sám. Pohledem přejel po pokoji, kde si všiml další velké kočky, avšak pohledem se zase vrátil k té, která nebyla jeho cílem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 06, 2018 1:41 pm

dům

Poslouchala jsem kroky blížící se k mému pokoji. Najednou utichli a ozvalo se zaťukání a hned na to osoba řekla mé jméno. Slyšela jsem tam jakousi starost a smutek. Ale to jsem mohla posoudit špatně.Ten hlas jsem poznala. Když vešel do vnitř, ustoupila jsem a že spoda jsem se mu dívala do obličeje. Rozhlížel se po pokoji a pak se podíval na mě a i tak zůstal. Vyskočila jsem na postel vedle bratra a lehla jsem si vedle něj.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm