Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 99

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri May 25, 2018 8:48 pm

Náměstí

Přivřel oči a chvíli ji propaloval chladným pohledem, než si odfrkl. "Pokaždé, když se v takovém stavu napije vody se jí udělá špatně." Zamručel pak na vysvětlenou. Zřejmě neměl hned tak vyvádět. Jak by to také mohla vědět? Neznala ji a on měl na Helene dávat pozor. A to se mu bohužel nepodařilo. Tedy, ne úplně. Chytl ji tak, aby přestala přepadávat a v duchu se procházel trasu, jak se dostat k ní domů. Bylo to o pořádný kus dál, než k němu, takže nakonec stejně zvolil kratší variantu. Jednou se mu nic nestane a jí také ne. O to horší by bylo, kdyby byli zřízení oba, ale dával si na to opravdu velký pozor a tak se tohle stávalo jen velmi zřídka. Nepil tedy moc, jen tak, aby stále mohl bez problémů vnímat okolní svět. Také díky tomu, co dělal za práci nebylo dobré, když si přestal dávat pozor na své okolí.

Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 98

Příspěvek pro Jupiter za Fri May 25, 2018 8:58 pm

Náměstí
,,Tak to se opravdu omlouvám." Řeknu trošku ublíženě jak se na mě díval. Chvili jsem je sledovala a pak me něco napadlo. ,,Co kdyby jsi ji nechal u mě? Bratr je teď u své přítelkyně a já bydlím jen o pár baraků od tuď." Zkusím se pousmát a podivam se směrem, kde stalo moje auto. ,,Já jsem nepila, takže nemusíš mít starost, že bych někde nabourala. I když jsem už jsem někdy řídila opilá a jsem pořád tu." Zkusím se usmát, ale on se spíše věnoval ji. Jen jsem si povzdychla a vytáhla jsem klíčky. ,,Jinou možnost zatím nemáš a ona ti už skoro usíná v náručí," Došla jsem k autu a otevřela zadní dveře. ,,Chci jen pomoct. Za to co jsem ji způsobila."
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri May 25, 2018 9:45 pm

Náměstí

Přejel Jupiter velmi pochybovačným a zároveň tázavým pohledem. To ještě několikrát zopakoval, než se napřímil. "Ani náhodou. Mám na ni dávat pozor a už se to takhle zvrtlo." I když mu tvrdila, že nepila, nepustil by teď Helene s nikým samotnou, když na ni nemůže dohlížet. Toho, že Helene již téměř usínala už si také stačil všimnout. Proto se beze slov sklonil a vytáhl si ji do náručí. Takhle hodný na ni však nebude do nekonečna. Ale ona už si na to, jak se k ní pak po takovém kamarádíčkování chová, zvykla. Byla mu tedy o dost blíž, než by kdy u kohokoli připustil, ale nijak zvlášť mu to nevadilo. "Je zřejmě poslední člověk, na kterém mi kdy bude záležet, takže se omlouvám, ale nemohu ji svěřit jen tak někomu." Dodal poměrně tiše a zlehka si ji v náručí nadhodil, aby se mu lépe držela.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri May 25, 2018 9:52 pm

Náměstí

Chvili jsem ho nechápavě sledovala než jsem vybuchla smíchy.
Když jsem se pomalu začala uklidnovat, střela jsem si slzy a koukla se na ty dva. ,,Kdo říkal, že ji necháš mě? Já myslela, že by jsi s ní jel i ty a spal u mě taky." Povzdychnu si nad touhle situací a rozhlednu se kolem sebe. Muži bývají někdy dost nerozhodný. Zavrtím hlavou a ukážu na auto.
,,Můžeš mi vynadat za tohle všechno až bude ona v klidu v posteli. Zítra ráno můžete klidně odjet. A necháš mě řídit. Protože svou lásku nenechám řídit nikoho až na bratra. Pac je jeho ale to je detail."
Dívala jsem se mu přímo do očí aby pochopil, že to myslím vážně.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri May 25, 2018 10:08 pm

Náměstí

Trhl sebou, když se začala smát, ale ani to nezměnilo v tuto chvíli opět chladný výraz jeho tváře. Nakonec si jen povzdechl. Možná to bude lepší, než ji táhnout v noci po městě a přitom doufat, že není nikdo z nadpřirozených zrovna na lovu. S tím, že ji nechá řídit měl však menší problém. Ne kvůli tomu, že by nějak přehnaně obdivoval taková auta, jakým tu právě byla, neb on si naprosto bez problémů vystačil se svým, ale.. odmítal tak nějak věřit jejím řidičským schopnostem, takže by jí nejradši dal dýchnout, než si k ní do auta sedne a i tak by měl co dělat, aby jí nesáhl do řízení. Nemluvě o tom, že ji v jakékoli stresové situaci mohl přivést do kómatu či jedním dotekem mohl snížit její životní funkce na minimum. Což se za volantem moc nehodí. "Opovaž se do čehokoli nabourat, jelikož pokud nabouráš a jí se cokoli stane, proženu ti hlavou zlatou kulku." Pohled do očí jí při tomhle opětoval, neb v takových věcech si nedělal srandu. Během chvíle je mohl zrealizovat. Nakonec přeci jen vykročil k autu a Helene do něj velmi opatrně usadil.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri May 25, 2018 10:18 pm

Náměstí -> Taylorův Dům

Když konečně souhlasil jen jsem se nad tím pousmála a byla jsem připravená si sednout do auta, ale při jeho poznámce o mém řízení jsem jen protočila oči a nasedla do auta. Měla jsem sto chutí jen jako o závod, ale teď jsem si to rozhodně nemohla dovolit. Proto jsem nastartovala a pomalu vyjela z parkoviště na silnici.
....
Zaparkovala jsem u chodníku vedle baráku a vystoupila jsem. Počkala jsem než oba vystoupí a pak jsem auto zamkla a šla otevřít. První co tak jsem musela chytit Alfu, aby na ně nezačal skákat a štěkat.
,,Ticho!" Zasyčela jsem a on jen sklonil hlavu a lehl si mi pod nohy. Pustila jsem ho a zamkla za nimi. ,,Dej ji ke mě do pokoje." Odvedla jsem je do svého pokoje co mi bratr nechal udělat a zastavila jsem se u dveří.
Nechám je tu.
Kyvnu nad tou myšlenkou a rozejdu se do kuchyně udělat si pití.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri May 25, 2018 10:51 pm

Náměstí - Dům Jupiter

Překvapilo ho, že jela pomalu, ale neříkal nic. Špatné bylo jen to, že se potřeboval připravit na zítra, jelikož zpoždění jeho šéf nesl velmi špatně a podle toho se také odvíjela výše jeho platu. Avšak, za tu dobu, co pro něj dělá se zpozdil pouze dvakrát. Jakmile zastavila, téměř z auta vystřelil. Opravdu neměl dobrý pocit z toho, když řídil někdo jiný. Proto nikdy nejezdil prostředky hromadné dopravy.
Vytáhl Helen z auta a zanesl ji do domu, kde Jupiter musela chytat svého, podle něj nevychovaného, psa. Nic na to ale neřekl. Uložil tedy Helene v pokoji, který mu ukázala a tiše si povzdechl. Chvíli ji ještě pozoroval, než se v tichosti z pokoje vytratil. Ne, že by měl tedy strach, že se náhodou probudí. Chvíli mu trvalo, než Jupiter našel, ale podařilo se mu to. "Proč tohle vlastně děláš?" Zeptal se a založil si ruce na hrudi.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat May 26, 2018 8:45 am

dům

Když jsem ho uslyšela jen jsem si povzdychla. Ani sama nevím. Jen jsem se snažila pomoct. A možná se snažim najít přátelé." Řeknu trošku nervózně a napiju se že skleničky a druhou podám jemu. ,,Hádám, že hned ráno odejdete, že?" Zvedla jsem ruku a rozpustila jsem si drdol a vlasy mi spadly na záda. Prohrábla jsem si je a opět jsem cítila bolest na srdci, ale pokusila jsem se nedat na sebe nic znát. Spíše jsem se potřebovala trošku proběhnout. Možná by mi to udělalo lépe. Podívala jsem se na něj a chvilku jsem přemýšlela jestli jsem na něco nezapomenula a pak mi to došlo. ,,A ty můžeš spát buď s ní a nebo na gauči. Nabídla bych ti pokoj bratra, ale tam on nikoho nepouští." Usměju se a jdu si sednout na gauč.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat May 26, 2018 10:56 am

Dům Jupiter

Slyšel nervozitu v jejím hlase, ale nechal ji domluvit. Moc se totiž nestávalo, že by lidem skočil do řeči. "Chm.. to jsi nezačala u nejlepšího člověka." Zamručel a přijal nabízenou sklenku. Trochu upil, než se opět na Jupiter podíval. "No, nejspíše ano. Mám práci a šéf nesnáší, když se s tím příliš zpozdím." Pokrčil rameny a sjel pohledem na psa. Od upřeného sledování jej znovu vyrušila, takže naklonil hlavu ke straně. "Na jak dlouho je tvůj bratr vlastně pryč?" Zeptal se, když si sedl vedle ní. Všiml si jména na schránce a pamatoval si i jména, napsaná na listu, který má doma. Docela jej zarazila schoda, ale.. možná to bude někdo jiný.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat May 26, 2018 11:06 am

dům
Když si ke mě sedl jen jsem se pousmála a byla jsem ráda, že nestojí stranou. ,,Říkal mi něco okolo týdnu. Ale hádám, že se to protáhne jako vždy." Povzdychnu si a začnu točit pomalu se skleničku, kde byla voda do půlky než se z ní opět napiju. ,,Budu znít asi jako lepl, ale práci nemám. A snad ani nemůžu. Když si vezmu, že jde po mě celá parta lovců." Zkusím se zasmát, ale hlas se mi klepal. ,,A Helene je něco jako tvoje nejlepší kamarádka? Nebo jen někdo koho máš hlídat a hlídat její krev pro tvého šéfa?" Pokusím se zažertovat, ale pak se rozkašlu a podívám se jinam. Setřela jsem si zápěstím pusu a podívala se na krev co jsem měla na ruce. ,,Ještě, že nejsi upír." Zachraptím, vstanu a jdu do koupelny vyplivnou krev co jsem měla v puse a pokusit se najít nějaké prášky.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat May 26, 2018 11:40 am

Dům

Natáhl se, aby postavil sklenici na stůl a zamyslel se. "A.. jak se tvůj bratr jmenuje?" Optal se ještě a snad poprvé nezněl chladně. Spíše opravdu zamyšleně. Jeho výraz však stále zůstával neměnný. Když pak zmínila Helene, střelil po ní pohledem, avšak při zmínce o jeho šéfovi zavrtěl hlavou. Když se pak rozkašlala, ucítil krev, odfrkl si tedy a opět k ní obrátil pohled. Než však stačil cokoli říct, sebrala se a kamsi odběhla.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat May 26, 2018 11:46 am

Dům
Opláchla jsem si obličej a začala jsem se hrabat ve skříňce, ale našla jsem tam jen prázdnou lahvičku od prášku, kterou jsem zahodila až narazila do zdi a spadla na zem. Chvílí jsem ji sledovala a pak jsem se narovnala a rozešla jsem se zpátky do obýváku. ,,Promiň. Můj bratr? Taylor Fray." Řeknu trošku nechápavě a sednu si opět vedle něj. Alfa k nám došel a lehl si mi k nohám. Sehnula jsem si k němu a začala jsem ho hladit na zádech.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat May 26, 2018 1:14 pm

Dům

Odpověděla mu, když se vrátila. Téměř okamžitě uhnul pohledem a dlouze se nadechl. Jméno na poměrně proškrtaném seznamu se schodovalo, ale.. na něco takového byl zvyklý. Před pár měsíci poznal v kavárně moc milou ženu s malou dcerkou. O týden později mu přišla zpráva a on ji bez mrknutí oka zabil. Pokud mu přijde zpráva se jménem jejího bratra, bude to stejné. Zabijí ty, kteří se jim nehodí do krámu. "Chm.. neměl bych se tak vyptávat. Je to nezdvořilé. Promiň." Broukl a konečně k ní znovu zvedl pohled.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun May 27, 2018 11:23 pm

dům

,,To je v pořádku. Jen mě to dost překvapilo, že tě zrovna zajímá jméno mého bratra." Narovnám se a přihodím  si vlasy na druhou stranu než se na něj usměju. Cítila jsem další nával, kašle, ale to jsem se snažila nějak skrýt, ale vím že na dlouho se mi to nepovede. ,,A Helene znamená pro tebe čp přesně tedy? Vypadá jako milá žena, ale nevím jestli by se k tobě zrovna hodila." Zkusím říct něco díky čemuž by se mohl usmát a nemusel by se celou dobu pořád jen mračit.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 28, 2018 5:50 am

Dům

"No jo.. ale už jsem až příliš zvědavý v tomhle směru, takže nevím, ldy si mám dát pokoj." Pokrčil nad tím rameny. Nakonec se opět vrátila k Helene. Netušil, že jí tím šlo o to, aby se usmál, avšak.. neučinil tak. Jen se zadíval před sebe. "Stála při mě, když jsem byl tenkrát úplně v háji. I když jsem chtěl, aby mě nachala být. Díky tomu se z ní stal nejspíše jediný člověk, na lterém mi záleží." Zamručel, aby jí osvětlil situaci, i když se mu ani trochu nelíbilo, co k tomu měla předtím za poznámku.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon May 28, 2018 7:07 am

dům

Chvíli jsem ho sledovala po tom co odpověděl na obě dvě věty, ale u té druhé jsem se trošku pozastavila. ,,Jo to je bezva, když máš někoho takového vedle sebe. Bratr mě vytáhl z nebezpečí a skoro i ze spárů smrti. Ale teď už co jsem se z toho dostala si mě tak nějak nevšímá." Pokrčím rameny a rozhlédnu se kolem sebe protože jsem venku slyšela nějaké zvuky, ale spíše se mi to jen zdálo. ,,Já to tu moc dobře ještě neznám, takže ani tolik přátel tu nemám. A ani nevím jestli bych s nimi mohla prohodit nějaké to slovo." Nevím proč jsem mu to začala říkat. Možná že byl u mě doma. A já v něj viděla jaké si dobro.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 28, 2018 7:19 am

Dům

Naklonil hlavu ke straně. Posledně někomu věnoval svou pozornost takovou dobu jen proto, že z něj chtěl vytáhnout informace o druhém člověku. Nakonec si povzdechl a zadíval se na ní. "Proč mi vlastně tohle všechno říkáš?" Zeptal se, jelikož mu to přišlo jednoduše zvláštní. A ještě k tomu se bavila s člověkem, který jí mohl bez problémů vrazit kudlu do zad a ani by se nestaral o to, jak moc by jí v dané chvíli ublížil.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon May 28, 2018 7:41 am

dům

Cukla jsem sebou po tom co promluvil. Jako kdyby mi četl myšlenky. Chvili jsem přemýšlela jestli skočím na jiné téma nebo jestli zůstanu na tom kde teď jsme.
,,No já nevím. Spíše v tobě vidím něco dobrého. Já vím, že to je asi divné a já jsem divná. Ale.." Podívala jsem se z balkona, kde se zacalo rozednivat. ,,Nechceš si jít lehnout? Myslím, aby Helene nevyváděla, že vedle ní nejsi." Pousměju se a jsem ráda, že mě to srdce už přestalo bolet.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 28, 2018 2:43 pm

Dům

Přivřel oči a tiše si povzdechl. "Pff.. něco dobrého. Nic takového ve mě už delší dobu není. Tím, pro koho pracuji a co vlastně dělám.. pche, nic dobrého ve mě nehledej." Upozornil ji tiše, jelikož to bylo pošetilé. Dost jej však zajímala nedokončená věta. "Má to ještě nějaké.. pokračování?" Zeptal se mezitím, co se dívala z balkonu. "Ani ne. Navíc můj šéf nesnese zpoždění." Broukl, jako by se vlastně ani nic nedělo.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 29, 2018 6:02 am

Dům

Pousmála jsem se a jen jsem nad jeho odpovědí Zavrtěla hlavou.
Dala jsem hlavu mírně na stranu a pokusila jsem se zamyslet. ,,Jo tohle jsi myslel. Chtěla jsem jen říct, že každý má v sobě něco dobrého, i když to on sám nemusí vidět." Usměju se ještě více než mi úsměv zmizí úplně. Když zmínil opět šéfa co nemá rád své zaměstnance chodit pozdě, tak jsem měla sto chutí se zeptat o jakou práci jde, ale naštěstí jsem posbírala tolik slušnosti, že jsem mlčela natolik aby to nevypadalo ani nijak blbě. ,,Takže pokud to nebude vadit já si půjdu lehnout. Ráda bych tu stebou ještě seděla a povídala si ale pár dní jsem nenapsala asi pet hodin a myslím, že to potrebuju." Vstanu a rozejdu se nahoru do bratrova pokoje, kde si lehnu pod peřinu a hned usnu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:17 am