Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 176

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 469

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 4:51 pm

Bar

Podíval se na Jupiter, která si vzala jednu sklenku. Když pak upila a následně se zeptala, co to je, pousmál se. "Whisky, která se vyrábí už hodně dlouho. Můj nevlastní otec si ji schovával ve sklepě. Ale.. to je už více, jak sto let zpátky. Teď by se dal obsah flašek, které mi zůstali považovat za zbraň hromadného ničení." Zamručel zamyšleně. I on ze své sklenky trochu upil, jelikož se nejednalo o něco, co by do sebe člověk s přehledem vyklopil.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 203

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 4:54 pm

Bar

Zamýšlene jsem se podívala na sklenku a opět trošku upila. ,,Chyběl jsi mi.." Zaseptam tise a dam so pramen vlasu za ucho. Pak jsem chvili popijrla, než jsem sklenku nechala a holka na barmana ať nám to pohlída, že jdeme jen na parket. Musela jsem začít myslet na něco jineho. Vzala jsem ho za ruku a s úsměvem na rtech jsem ho zatáhla mezi lidi do prostřed tanečního parketu. ,,Tak se ukaž. Byl jsi můj učitel tance tak me zajima jestli to v tobě zustalo." Mrknu na něj.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 5:15 pm

Bar

Uhnul pohledem a znovu se napil. Samozřejmě, že ji slyšel. To by musel sedět ještě dál, aby se přeslechl. Avšak, ve chvíli, kdy houkla na barmana, že jdou na parket, se zarazil. Ne, že by snad zapomněl tančit, ale.. k něčemu takovému bylo salra těžké jej dokopat. Vzala jej za ruku a on se nechal vést. Jen si tiše povzdechl, když se zastavila uprostřed parketu. To, že ji učil byla sice pravda, avšak.. Odpoutal se od těchto myšlenek, neb jí nechtěl zkazit dobrou náladu. Sice se v prvních chvílích tvářil jako vrah, avšak nakonec si ji k sobě přitáhl. "Fajn, ale až mi praksne v zádech.. budu to dávat za vinu tobě." Zavrčel a chvíli jen bez pohybu stál, aby nalezl rytmus, který hudba nesla. Nakonec sklopil pohled k Jupiter a téměř vyzívavě se usmál, načež opravdu po.. hodně dlouhé době začal tančit.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 5:47 pm

Bar

Když tam chvíli stál měla jsem strach, že prostě odejde. Ale pak si me k sobě přitáhl a podíval se mi do očí. ,,Až tak starý nejsi, strýčku." Zasmeju se a zaposlouchám se do hudby tak abych mohla podle ní začít tancovat. ,,Co by na to řekl Taylor, kdyby nás takhle viděl. Nikdy tě neměl v lásce a ke mě se choval jako k dceri. Vynahradil mi celou rodinu." Zaseptam a někdo do mě strčil když kolem procházel a já se natiskla na Valera. ,,Promiň." Spitnu.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 6:02 pm

Bar

Když pak zmínila svého bratra, odfrkl si. Ten kluk mu popravdě lezl krkem, ale nikdy se nesnížil k tomu, aby na něj byl nějak hnusný. I když sem tam možná zvýšil hlas, ale.. kdo by to neudělal, když dítě začíná přerůstat přes hlavu. "Na mě by přinejmenším jen vylil vodu z kýble a.. tebe by odtáhl domů." Zamručel. Vodu popravdě, opravdu nesnášel, což se přede všemi snažil co nejvíce tutlat. Kdo by taky chtěl, aby každý znal jeho slabinu? Když do ní někdo strčil, a ona se na něj natiskla, zavrčel. Nebylo to však na ni, nýbrž na toho nevychovaného idiota, co do ní strčil, byť to s největší pravděpodobností bylo nevědomky.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 6:29 pm

Bar

Když zmínil vodu z kýble jen jsem se pousmala. Věděla jsem ze vodu nemá tolik v lásce, ale nikdy jsem nedala na vědomí ze to vím. Koukla jsem se k baru a houpla tam hlavou. Mohli by jsme se jít zase napít at to tam nestojí.
Dojdu k baru a Valera jsem nechala za sebou. Došla jsem k baru a dopila jsem zbytek whisky. ,,Další kolo? Další stupeň?" Koukl se na mě barman a já se zamyslela než jsem kývla hlavou a on mi podal zelenou a já druhou skleničku podala Valerovi. Věděla jsem ze stál za mnou. Cítila jsem ho. ,,Tak teď prý něco sladkého." Zasmeju se.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 6:50 pm

Bar

Poukázala na bar a on jen pokrčil rameny. Jakmile se sebrala a rozešla se pryč, následoval ji. U baru dopil obsah své sklenky a pak zamyšleně, s velmi dobře potlačovaným odporem sledoval, jak barman sahá po zelené. Na tohle nikdy moc nebyl, ale neřekl ani slovo. Kratce se nadechl, než od Jupiter přijal skleničku a pousmál se. Přitom se letmo rozhlédl, aby mohl zaznamenat případné ohrožení relativně v čas.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 7:13 pm

Bar

Podívala jsem se na Valera a všimla jsem si že vypadal dost ustarane. Kopla jsem do sebe panáka a vzhluboka jsem si oddechla. ,,Wow. Myslím že po dlouhé době vo jsem nepila alkohol bude semnou asi rychle konec." Zasmeju se a rozejdu se k Valerovi a chytnu se jeho paže. Začala hrát nějaká rychla písnička a já se hned rozebehla k parketu a začala jsem tančit. Vlnila jsem se do rytmu hudby se zavřenými oči a vnímala jsem pouze hudbu.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 8:54 pm

Bar

Přejel pohledem od panáka k Jupiter, která na něj promluvila. Jen nad tím zavrtěl hlavou a sklopil k ní pohled, když se jej chytla za paži. Avšak, během chvíle odběhla, jelikož začalo hrát něco, na co zřejmě potřebovala tančit. Pousmál se a založil si ruce na hrudi, načež ji pohledem vyhledal v davu. Dával na ni pozor z dálky. Alespoň zatím. Stále mu však přišla jako malá holka. Hlavně díky tomuhle.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 9:07 pm

Bar

Kolem mě se propletla nejaka dívka, která semnou začala tancovat. Neřekla jsem na to nic. Ta zelená mi opravdu vlezla na mozek až moc hodně. Sklonila jsem se k ní a zuby jsem ji přejela po krku. Pohledem jsem se podívala k baru a zadivala se na Valera. V dálce jsem zaslechla u nějakého stolu hlasy. Pustila jsem dívku a rozešla jsem se k Valerovi. ,,Lovci." Spitnu a podívám se k zadnimu vchodu a pak opět ja nej. Měla jsem trošku strach. Nechci aby mě opět chytli a já bych ho ztratila.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 9:44 pm

Bar

Celou dobu ji v podstatě bez mrknutí sledoval. Dlouze se nadechl a po chvíli si objednal další sklenku. Když se pak otočil zpátky zjistil, že se k němu přibližuje. Napil se, načež se k ní sklonil a poslechl si, co mu chce říct. Pak se rozhlédl a nakonec se pohledem zastavil u jedné skupinky. Přivřel oči a pak se jen pousmál a pohladil ji po hlavě. "Neboj se.. tady si nic nedovolí. Na to mají až příliš velké publikum." Cítil z ní strach a vlastně se jí ani nedivil. Položil prázdnou sklenku a vzal ji za ruku, načež ji pomalu vedl na parket, ze kterého utekla. "Navíc.. pokud by si cokoli zkusili, stále je můžu podpálit." Zazubil se, a když se zastavil, přitáhl si ji k sobě.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 9:51 pm

Bar

Mluvil v klidu a to mě dost uklidnilo. Ale když mě chytl za ruku a vedl mě na parket byla jsem trošku zmatená. Pravda, že jsem byla šťastná když si mě k sobě přitáhl. Byla jsem zase jako nactileta. Možná hrála rychlá hudba, ale já jsem si položila hlavu na jeho hrudnik-ano byla jsem menší než on. A pomalu jsem se houpala. Byla jsem šťastná, když jsem mohla být s ním. ,,Jsem opilá." Zamumlam. Moc jsem toho nevipila a cítila jsem se priopile.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 10:17 pm

Bar

Sklonil hlavu a dlouze se nadechl. Cítil, že se uklidnila, za což byl rád. I když hrála hudba rychlejší, bez problémů se sladil s jejím tempem. "Neboj.. domů tě dopravím bez problému." Zazubil se znovu a dlouze vydechl. Popravdě, byl v tuto chvíli rad, že jej ten kluk zatáhl do domu i proti jeho vůli. V podstatě mu díky tomu na nějakou dobu zlepšil život. Jupiter totiž měl opravdu rád a děkoval všem, že se jí v podstatě nic nestalo a je stále naživu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 10:28 pm

Bar

Zvedla jsem k němu hlavu a polkla jsem. ,,Ale já chci být dneska stebou. Prosím." Zaseptam a Stisknu na jeho zádech tričko nebo prostě nějakou látku co měl na sobě. Cítila jsem jak se mi opět zrychlilo srdce a bylo mi blbe. Tušila jsem ze to bude citit. Ale chtěla jsem být ještě s ním. Teď je otázka, kde mám prasky. Ale mám takový pocit, že už i ty prášky nefungují. ,,Moje srdce..." Zaseptam a cítím jak se mi podlamují nohy. Teď ne prosím..dlouho se to takhle neposralo. Nechci odpadnout Teď. stiskla jsem latku silněji a přivrela jsem oci.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 10:40 pm

Bar

Sklopil k ní pohled. "Dobře.." Broukl a pousmál se. Pokud by se teď zaměřil pouze na její tep, mohl by si všimnout, že se zrychlil. To však neudělal, což možná byla chyba. To, co pak řekla téměř neslyšel, avšak i tak ji pevněji chytl, než si ji opatrně vytáh l do náručí. Odnesl ji pryč a posadil na jednu ze židlí, načež si k ní dřepl. "Jupiter.. co se děje?" Zeptal se a upřel na ni ustaraný pohled.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 10:52 pm

Bar

Když si mě vzal do náruče až tolik jsem to nevnímala. Ale to asi byla chyba. Když mě položil na jednu ze zidlicek. Natáhla jsem k němu ruce a objala jsem ho kolem krku. Nechtěla jsem aby se to takhle zkazilo. ,,Už je to dobrý." Zalzu a postavím se. Zamotala se mi hlava a pak mě něco napadlo co by mi mohlo pomoct. Vyšla jsem ven a poprosila jsem skupinu vlkodlaku a cigaretu mi tedy daly a zapálila jsem si. Bylo to opravdu lepší a byla jsem klidnější. Ale stále opila.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 11:30 pm

Bar

Chytlal jej kolem krku, když ji posadil. Nechal ji být, avšak, stále ji pozoroval. Když se pak zvedla, sám se vytáhl na nohy a pak ji bez jakýchkoli řečí následoval. Samozřejmě ji teď nenechá nikam jít samotnou. Zastavil venku a sledoval, jak se přibližuje ke skupince vlkodlaků, od kterých získala cigaretu a zapálila si. S povzdechem k ní došel. "Pokud chceš už jít, nemám s tím problém. " Broukl a přejel vlky v podstatě varovným pohledem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 11:36 pm

Bar

Podívala jsem se na Valera, který na mě promluvil. Kývla jsem hlavou a podala jsem cigaretu jednomu vlkodlakovi, který uznale písmo, ale já to ignorovala. Objala jsem Valera kolem boku a rozešla jsem se směrem na chodník. ,,Kam půjdeme?" Zaseptam a snažím se jít rovne.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 29, 2018 12:09 am

Bar - Ulice

Chytl ji, když jej objala a též se rozešel. Vlka naprosto ignoroval, jelikož pokud by to neudělal.. zřejmě by tu ještě na několik chvil zůstali. "No, pokud chceš domů, odvedu tě tam. Nebo můžeme jít ke mě.. a jinak v podstatě kamkoli." Pokrčil rameny a pousmál se. Bylo mu to vlastně jedno, ale jen tak se s ní loučit nechtěl. Byl s ní opravdu rád, což jeho samotného docela překvapovalo.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 29, 2018 12:19 am

Ulice

Podívala jsem se na me když promluvil. ,,Pojďme k tobě. Bratr by tě zabil kdyby viděl jak vypadám teď." Zaseptam a blbě se mi zamotali nohy a klopytla jsem. Chytla jsem se ho a jen tak tak jsem se udržela.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:05 am