Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 176

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 469

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 22, 2018 2:48 pm

Dům

Po její otázce zůstal několik chvil v tichosti stát, u čehož povolil sevření, když se od něj odtáhla. Přemýšlel a opravdu usilovně se snažil si vzpomenout, i když to znamenalo vrátit se dobrých pár let zpátky, což nikdy nedělal rád. Pak mu přes rty přeběhl úsměv, když k ní opět sklonil pohled. "Hmm.. jo, ještě jsem na to nezapomněl." Odpověděl nakonec. Bylo to zvláštní. Jména si pamatoval opravdu jen stěží, zvláště, když už tu byl více jak sto let, ale to, co se stalo mu v paměti zatím ve většině případů zůstalo.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 203

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 22, 2018 2:55 pm

ID

Pamatoval si to. Což by mělo znamenat, že si pamatuje i to co jsem mu tam řekla. Až jednou vyrostu, tak se do mě zamiluješ a budeme spolu! A počkáš si na mě. Byla jsem hloupá náctiletá dívka. Zavrtěla jsem nad tím hlavou a podívala jsem se opět na Valera. Vůbec se nezměnil. Možná a má větší strniste, ale to je tak všechno. Pamatuji si i ty časy kdy jsem byla malá a strašně ráda jsem se měnila do kočičí podoby a hrála jsem si s ním jako malé kotě. To jsou ztracené vzpomínky, které se trhaji na kusy spolu semnou. Už i moje zdraví mi nedovolí tolik věcí jako dříve.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 22, 2018 3:07 pm

Dům

Dlouze se nadechl a na několik chvil pohledem uhnul. "Nikdy jsem ti to neřekl, ale.. tenkrát jsi mě svým výrokem docela vyděsila." Přiznal tiše a o krok od ní odstoupil. Sakra hodně se bál toho, že by se mohl ještě někdy do někoho zamilovat. V duchu zanadával, že připustil takovým myšlenkám aby se opět vtlačili dopředu a on je začal brát na zřetel. Zavrtěl tedy hlavou, aby se jich zbavil a přestali jej konečně otravovat, i když si byl moc dobře vědom toho, že se velmi brzy vrátí. Ať se totiž snažil jakkoli, nedokázal se od své minulosti odtrhnout. Ne úplně.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 22, 2018 3:15 pm

ID

Prudce jsem se na něj podívala když jsem pohledem zabloudila zpět ke dveřím. On si to pamatoval. Tiše jsem polkla a začala jsem sinout ruce. ,,To je minulost. Byla jsem ta náctiletá naivní holka. Vždyť jsem tě brala skoro jako za strejdu." Tiše se Pousměju, ale byla tam slyšet nervozita. Do paměti se mi opět vrylo to jak jsem se o něj snažila. Byla jsem vlezlá a vždy když jsem mohla tak jsem vraždila každou ženu pohledem.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 22, 2018 3:30 pm

Dům

Přivřel oči, když ji přejel vážným pohledem. Opět se k ní pomalu přiblížil. Chytl ji jednou rukou kolem pasu tak, aby jí nijak neublížil, ale stejně bylo jeho sevření dost pevné na to, aby mu nemohla nikam utéct. Sklonil se k ní a zvedl jeden koutek úst v úsměvu. Upřeně se jí díval do očí, avšak nic víc neudělal. "Chm.. pustí tě bratříček ven?" Zeptal se a teprve tehdy se přestal usmívat. Zřejmě by Taylorovi musel šlápnout na krk, pokud by ji pustit nechtěl. Soustředěně ji pozoroval po celou dobu, co trpělivě čekal na odpověď.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 22, 2018 3:34 pm

ID

Když mě chytl za pas tak jsem ho nechápavě sledovala než se ke mě sklonil a promluvil. Chvili jsem přemýšlela než jsem se usmála. ,,Bratr ani nemusí vědět, že jsem odešla. Nehlídá mě a já už jsem přeci jen dospělá a nezávislá žena." Mrknu na něj a když mě pustil tak jsem se rozešla ke dveřím a otevřela je.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 22, 2018 5:11 pm

Dům

"A jo.. promiň." Popravdě, si bude muset zvyknout, že už není dítě. I když, pokud by opravdu posuzoval podle věku, vůči němu se opravdu stále dá považovat za dítě. Nicméně, držel v tomto ohledu jazyk za zuby. Když se pak rozešla ke dveřím, následoval ji, přičemž si urovnával myšlenky a stranou zatlačoval dotěrné otázky. Otázky, které mnohdy směřovali spíše na jejího bratra. To o se mezi nimi stalo bude muset vyřešit později, i když.. jeho náklonnost nevyžadoval ani v nejmenším. Jeho měl ze všech dětí rád nejméně a i tak byl rád, že je naživu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 12:30 am

ID

Stála jsem venku před dveřmi a vyčkávala jsem na Valera než vyjde ze dveří. Ano pravda byla taková, že jsem se na něj těšila, ale i přes to jsem měla strach. Protože takový jaký byl minule..se teď všechno mohlo změnit a jeho chování by možná mohlo být i jiné. Proto bych se mohla zkusit chovat jako dospělá žena. Hlavně v jeho přítomnosti. ,,A co jsi dělal..když jsi zrovna nebyl s námi? Hledal si nějaké informace nebo ses na naší rodinu vykašlal po tom co ses dozvěděl, že po nás šli lovci?" Dobrá. Teď mi to asi dost uteklo. Ale tak stalo se. Buď ma to odpoví nebo to radši bude ignorovat a změní téma. Což by se mi líbilo více rozhodně.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 7:55 am

Dům - Ulice

Jakmile vyšel ze dveří ven, rozhlédl se kolem. Nic však nenasvědčovalo tomu, že by jim měl někdo jít v blízké době po krku. Pomalu, tak aby jej stíhala se rozešel hlouběji do města a přitom poslouchal, co mu chce říci. No, s výsledkem nijak spokojený nebyl. Ozvalo se od něj varovné zavrčení. Strávil totiž dost času hledáním čehokoli, co by jej mohlo dovést k případným žijícím členům. Avšak, i po něm šli stále lovci, takže.. opravdu nemohl nic moc dělat. Na několik chvil mlčel, neb se snažil dostat naštvaného psa pod kontrolu. "No.. máš nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?" Optal se a střelil po ní pohledem. Na její otázku odpovědět nehodlal. Pouze by se rozčílil, což se mu poslední dobou stává až příliš často.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 11:01 am

Ulice

Podívala jsem se na něj když mi neodpověděl na otázku co jsem mu před chvílí dala. Proto jsem si jen oddechla a doběhla jsem ho tak abych s ním srovnala krok. ,,Když nebudu počítat bar tak Asi les. Miluju pocit svobody." Pousmeji se na něj a založim si ruce v bok.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 11:11 am

Ulice

Její odpověď jej popravdě zprvu docela překvapila. "Jen škoda, že se tady po lese v podstatě již svobodně pohybovat nemůžeš." Broukl a tiše si povzdechl. "Lovci tady zničí úplně všechno.. pokud se nadpřirození nespojí a nepokusí se je zastavit." Pokrčil rameny a opět přejel ulici před nimi zkoumavým pohledem. "Stalo se ještě něco od té doby, co.. tě sebrali?" Zeptal se, jelikož jej to opravdu zajímalo. Na druhou stranu možná nebylo nejlepší ptát se zrovna na tohle.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 11:19 am

Ulice

Jeho otázka mě dost překvapila, ale nijak jsem na to nereagovala špatně. ,,Dalo by se říct že se stalo dost věcí. Opět mě chytli, ale to mi Isaias, který je taky lovec ale má v sobě i nadpřirozeno mi pomohl a nějaké komplikace tu taky byly. Třeba to že mám pocit, že se bratr spojil s lovci." Pokrčim rameny a podívám se na něj.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 11:30 am

Ulice

Jakmile zmínila lovce, který v sobě má nadpřirozeno, tudíž by se měl od lovců držet co nejdál, proběhlo mu mezi prsty pár malých plamínků, které znovu rychle pohasly. Chtěl ji však ušetřit v podstatě až téměř rodičovského kázání, a proto v tomto ohledu držel jazyl za zuby. Když však zmínila Taylora, napjal se. "To bych neřekl. Pokud by s nimi byl.. už by jim tě zajisté dávno předal, pokid po tobě tak jdou." Vydechl. "Každopádně, pokud to opravdu udělal.. je to docela velký problém." Pokrčil rameny a zatočil do další z ulic. Pokud se její bratr s lovci opravdu spojil.. zabije ho dřív, než by jí stačil jakkoli ublížit. I když by za to od Jupiter zajisté nezískal dvakrát pozitivní ohlas.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 11:34 am

Ulice

Pokrčila jsem rameny. Je to bratr. Takže mě to mrzi, ale i přes to bych si před něj stoupla, kdyby proti nemu letěla kulka." Povzdychnu si a podívám se kolem sebe. Zrovna tuhle ulicí jsem nepoznavala. ,,Kam to jdeme?" Zeptám se a spustím si rice k boku a rozhlížím se po lidech co kolem nás chodili.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 11:50 am

Ulice

Znovu se k Jupiter vrátil pohledem. "V tom tě chápu." Promluvil, jako by z velké dálky, když se až příliš odpoutal od skutečného světa a zabloudil do svých myšlenek. Do příromnosti jej vrátila až její otázka ohledně toho, kam jdou. "No.. do jednoho z nejlepších barů, který se dá v tomhle městě najít." Zazubil se a dál jí již věnoval svou plnou pozornost.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 11:59 am

Ulice

Pokývla jsem hlavou a rozhledla jsem se kolem sebe a kyvla jsem hlavou na upirku, kterou jsem znala jeste kdyz jsem bydlela u bratra. ,,Dlouho jsem nepila, takze neslibuji to jak se budu chovat. Budeš si za to moc sam jestli se na tebe vrhnu. Teď jen otázka jestli v dobrém smyslu nebo v tom spatnem." Zazubim se a zastavím se u dveří baru. Měla jsem takový pocit, že někdo volal mě jmeno ale to se mi nejspise jen zdálo proto jsem to neřešila a počkáme jsem než mi Válet otevře dveře a až pak jsem vešla a celou svou pozornost jsem spestrila do hudby.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 12:09 pm

Ulice - Bar

Poslechl si ji a přivřel oči. "Tak fajn." Broukl s úsměvem a otevřel jí dveře. Jakmile se dostal dovnitř i on, rozhlédl se a zhluboka nasál vzduch do plic, avšak.. lovce naštěsí necítil. Nikdo jim v tuto chvíli nevěnoval pozornost, takže přejel pohledem od baru celou místnost až k tančícím osobám a jen se v duchu usmál. Sakra dlouho nikde nebyl. Když se to tak vezme.. v podstatě od té chvíle, co v lese našel Alex. Zavrtěl hlavou aby zahnal tyhle myšlenky pryč. Nic by se jí stát nemělo.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 12:15 pm

Ulice-Bar

Když jsem vešla dovnitř tak jsem si všimla pár kockodlaku a pouze jsem se nad tím usmála a více jsem se natiskla na Valera aby pochopili, že už tu  s někým jsem. Došla jsem k baru a sedla jsem si na barovou zidlicku. ,,Tak něco vyber. Když už jsi vybral tohle misto." Mrknu na něj a rozhledu se kolem sebe. Co jsem si všimla tak se kouří asi jenom venku a já si sakra dlouho nezapalila.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jul 28, 2018 12:33 pm

Bar

Více se na něj natiskla a on chvíli hledal důvod toho, proč to vlastně udělala. Nakonec se pohledem zatoulal ke kočkodlakům. Jen si odfrkl a pokračoval za Jupiter, která si sedla na barovou židličku. Opřel se tedy o bar a pohledem přejel protější stěnu. Tvářil se u toho v podstatě docela soustředěně, než nakonec přeci jen vybral. Posléze k nim přišoupli dvě sklenky.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jul 28, 2018 4:42 pm

Bar

Sledovala jsem ho jak objednal dvě skleničky co mi něco připomínali ale nevím co by to mohlo být přesně. Vzala jsem si to do ruky a chvíli jsem s tou sklenkou točila a přrohlížela jsem si onu tekutinu, ke které jsem si nejdříve cichla a až pak jsem upila. Alkohol jsem dlouho neměla, takze jsem své chutě měla bystrejsi. ,,Co to Je?" Zeptám se ho a položim sklenku na bar.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:05 am