Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 176

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 469

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jul 18, 2018 12:21 pm

Dům

Na několik chvil střelil pohledem k Jupiter. "To není kdo?" Optal se a opět se otočil na lovcr, kteří se zatvářili zaraženě. "Ale.. pes nechal svou paničku samotnou a šel hlídat někoho jiného.." Pokoušeli se jej naštvat, avšak vyvolali jiný pocit. Žaludek se mu trochu stáhl, když si uvědomil, že nechal Alex doma samotnou. Nic na sobě však nedal znát. "Vidíš.. přijeli jsme pro kočku a získáme i psa.." Na konci věty však lovcovi uteklo tiché vyjeknutí, když se vznítil kus trávy několik stop před ním a odvedl tak jeho pozornost, což dalo Valerovi možnost se proměnit. Vyběhl tedy ze dveří a otřásl se, když jeho tělo v tu chvíli zaprotestovalo. Ještě se stále nezahojil úplně, ale nedělal si s tím nijak těžkou hlavu. Na lovce nezaútočil. Pouze zůstal stát na místě jen kousek ode dveří s tím, že je rozhodně nepustí ani o kousek dál. Přišlo mu, že Jupiter odněkud zná, ale to teď nebylo hlavní. Jen je k ní nesměl pustit.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 203

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jul 18, 2018 1:20 pm

Isaiasův dům

Pozorovala jsem oba lovce a nechápavě jsem se podívala na Valera. Eh. Nechápu. O co tu jde? Jeden z lovců začal hořet. Já to nechápavě sledovala a dívala jsem se na to jak se Valer proměnil. Proče chrání? Byla jsem ráda, že Airy a Alex tady teď nejsou. Nevěděla jsem co dělat. Jen jsem tam stála a sledovala okolí.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jul 18, 2018 3:59 pm

Dům

Během chvíle oheň rozdělaný v trávě přelezl až k prvnímu z lovců, kterého pomalu začali stravovat plameny, dokud se jejich postup nezrychlil. Teprve poté se znovu proměnil a s netečným výrazem ve tváři zůstal sedět na zemi. Uvažoval, zda-li má zapálit i druhého lovce. Snížil by tím tak jejich počty o další zbytečnou existenci. "Proč to děláš pse? Dlužíš jí snad něco? Po tobě teď nechceme nic. Šéf chce pouze ji.." Kývl hlavou k Jupiter. "Chcete zabít další z nadpřirozených a já vás mám nechat to udělat jen tak. Být pouhým divákem.. Chmm.. ne." Po těchto slovech se vznítil i druhý lovec a on s povzdechem sklonil hlavu a promnul si oči. "Pokud budeš chtít cokoli vysvětlit, ptej se." Broukl směrem k Jupiter, jejíž přítomnost zde stále cítil.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jul 18, 2018 10:30 pm

Isaiasův dům

Tiše jsem to sledovala a až když zabil posledního udělalo se mi z toho blbě, ale udržela jsem tu nechuť v sobě a obrátila k němu pohled od těl hned po tom co na mě promluvil. ,,Asi by to vysvětlit chtělo no." Pomalu si založím ruce v bok a kývnu hlavou směrem do vnitř. Rozejdu se do obýváku a posadím se na gauč a rukou mu pobydnu aby se posadil naproti mě.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jul 18, 2018 11:01 pm

Dům

I když se na ni nedíval cítil, že jí není zrovna dobře a to jej přinutilo se otočit. Soustředěně ji několik chvil pozoroval, dokud mu neodpověděla a on byl nucen se zvednout a vrátit se do domu, kam se mu popravdě moc nechtělo. Přišlo mu zvláštní, jak ochotně otevřela dveře a jak se dívala na auto, které zastavilo na chodníku. Nicméně.. nadpřirozený by si určitě nic nezačal s lovcem. Došel za Jupiter do obýváku a posadil se naproti ní, načež se naklonil dopředu a lokty se zapřel o kolena. "Možná ti neodpovím na všechno, co budeš chtít vědět, ale slibuji, že se budu opravdu snažit." Broukl a upřel na ni zkoumavý pohled černých očí.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jul 18, 2018 11:26 pm

Isaiasův dům

Takže já se mám ptát, jo? Hmm.
Chvíli jsem přemýšlela nad otázkou, takovou, která by dávala smysl. Pak jsem se narovnala v zádech h a podezřelá jsem si ruce o opěradlo sedačky. ,,Asi bych mohla začít podřadnou věci. Co jsi za druh. Jako vlkodlak nevypadáš podle toho když jsem si všimla že umíš ovládat i oheň." Kouknu se ke dveřím a pak ke schodům, kudy prošla Airy jako by dělala že nás nevidí.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jul 19, 2018 7:17 am

Dům

Přivřel oči, když se jej zeptala zrovna na jeho rasu. Pak si jen povzdechl a zavrtěl hlavou, když odháněl špatnou myšlenku. "Jsem Ifrit a.. přiřazení k vlkodlakům by se dalo považovat za urážku, jelikož oni v přeměně nedokáží přemýšlet jinak, než jako pouhá zvířata." Zamručel a uhnul pohledem. "Je pravda, že dokážu ovládat oheň. A.." Na několik chvil se odmlčel a nějakou chvíli jen zíral na své ruce. "Pokud se má narodit další Ifrit je nesmírně důležité dbát na čistotu krve. Dítě, které má pouze jednoho rodiče z naší rasy přejme veškeré rysy toho druhého. Čistota krve se naruší a již zde není možnost, aby se jeho potomci staly jedněmi z nás, i kdyby byl jeho partner též Ifrit." Nepovažoval sice za tak důležité jí to říct, ale.. možná bylo lepší trochu vysvětlit, proč zřejmě o jeho rass ještě neslyšela.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jul 19, 2018 7:29 am

Isaiasův dům

Byla jsem celou dobu tiše a ani jednou jsem necekla abych ho nevyřešila ve vyprávění. Jedná z části byla vysvětlena a já se to snažila vzít si to co říkal do hlavy. Pokývla jsem hlavou a naklonil jsem se směrem do kuchyně, kde Airy něco Hrabala v lednici. ,,Takže..tvá přeměna je volná. Můžeš se měnit, kdy chces? Nebo ti v tom brání úplněk?" Další otázka. Nevím proč, ale když si s ním takhle povídám zda se mi že jsem ho opravdu už někde viděla. Někde, kde jsem byla ještě malinká. Tam kde jsem bydlela.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jul 19, 2018 9:48 am

Dům

Zvedl k Jupiter pohled a koutek úst mu zacukal v potlačovaném úsměvu. "Více méně to volné je a měsíc nemá na přeměnu žádný vliv. Je to omezeno pouze jednou věcí, ale to není nijak důležité." Odpověděl a svou pozornost na několik chvil přesunul směrem, kam se předtím naklonila Jupiter. Jeho výraz se pak během několika málo chvil změnil v zamyšlený. Pokud ji někde viděl.. bude to už dlouho, jelikož ač mu někoho připomíná, nedokáže si vzpomenout. Alespoň zatím ne.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jul 19, 2018 11:50 pm

Isaiasův dům

Podívala jsem se na něj a Kývla jsem hlavou. Potom jsem se postavila a rozešla jsem se bez jediného slova do kuchyně. Tam jsem Kývla na pozdrav Airy a hned potom jsem si vzala dvě skleničky a natočila jsem do nich vodu a opět je odnesla zpět a položila je na stůl. Pousmála jsem se na něj a opět jsem se posadila naproti něj. ,,Nevím na co se více ptát. Ty nějaké otázky nemáš na mě?" Podepřu si bradu a sleduju ho vyrovnaným pohledem.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jul 20, 2018 10:08 am

Dům

Sledoval ji, dokud nevstala a na nějakou chvíli nezmizela z jeho zorného pole. Když se vrátila, sklouzl pohledem ke skleničkám. Když se jej pak zeptala, jestli se i on chce na něco zeptat, naklonil hlavu ke straně. "Máš nějaké další sourozence?" Optal se tiše a upřeně se jí zadíval do očí. Odněkud jí určitě znal, avšak za svůj život slyšel již spousty jmen a.. viděl ještě více tváří, takže si jméno ihned spojit nedokázal.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jul 20, 2018 10:30 am

Isaiasův dům

Tiše jsem ho poslouchala a pak jsem sklonila hlavu dolů. ,,Dvě sestry a tři bratry. Bratr žije tady. Nebo ne žije ale někdy tu je taky." Dám hlavu na stranu a začnu si motat pramen vlasu na prstů. Opravdu se mi zdálo, že by to mohl být ten muž co hlídal moje mladší sourozence, ale to je asi blbost.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jul 20, 2018 12:30 pm

Dům

Naklonil se k ní ještě o kousek blíž, než si tiše povzdechl. Zamyšlený pohled z jeho tváře stále nezmizel. Během chvíle sebou trhl, jako kdyby ho právě cejchovali rozžhavenou železnou tyčí. "Jupiter Fray?" Optal se tiše a ani na chvíli neuhnul pohledem a.. popravdě se nezdálo, že by to měl někdy v dohledné době v plánu. Sakra dlouho tohle příjmení nevypustil z úst. Myslel si, že její rodinu do jednoho odpravili lovci. Nějak se mu nechtělo věřit, že by to mohla být opravdu ona.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jul 20, 2018 12:54 pm

ID

Tiše jsem Kývla hlavou a bylo pro mě celkem překvapení, že zná moje příjmení. Opravdu jsem ho musela znát. Ale stále jsem nepřišla na to od kuď. ,,Já a můj starší bratr jsme ten masakr přežila." Zašeptala jsem potichu a sklonila jsem na pár minut hlavu. Byla to bolestivá vzpomínka. Rychle jsem to zahnala někam daleko a opět jsem zvedla hlavu a podívala jsem se na něj.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jul 20, 2018 1:53 pm

Dům

Díky tomu, že vnímal její pocity zjistil, že nejspíše neudělal dobře, když naběhl na takové téma. Každopádně si potřeboval ověřit, jestli je to opravdu ona. "Popravdě, byl to docela šok zjistit, že na někoho, koho jsem považoval za přítele zaútočili lovci ve velkém. Nicméně jsem byl v tu chvíli až příliš daleko na to, abych mohl cokoli udělat." Broukl tiše a teprve tehdy sklopil pohled. "Poznal jsem se s tvými rodiči ještě předtím, než se narodil tvůj nejstarší bratr a.. když se pak dům začal plnit dětmi.. přihlásil jsem se, že vás budu hlídat." Poněkud smutně se pousmál a uhnul pohledem úplně pryč.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 22, 2018 12:19 pm

ID
Podívala jsem se na něj a mezitím co říkal tak jsem se napila, ale zastavila jsem se v polovině pohybu. Položila jsem sklenku na stůl a postavila jsem se. ,,To není možné. Matka říkala, že už tě nikdy neuvidíme. Že po tobě šli lovci." Zašeptám a obejdu stůl a stoupnu si naproti něj. ,,Byl jsi pro mě vzorem. Už když jsi mi pomáhal hlídat bratry, když jsem byla starší." Zašeptám a vrhnu se mu kolem krku. ,,Vítej zpátky." Zašeptám a uslyším kroky. ,,Táhni od mojí Sestry, Valeriusi!" Odtáhla jsem se od něj a podívala jsem se na nastvaneho bratra.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 22, 2018 1:18 pm

Dům

Zvedl pohled, aby se Jupiter mohl dívat do tváře, když si stoupla a pousmál se. "Jo, to je pravda, ale.. nakonec jsem se z toho dostal." Pokrčil rameny, jako kdyby se tenkrát vlastně nic nestalo. Pak na několik chvil sklopil pohled a ztuhl ve chvíli, co se mu vrhla kolem krku, avšak objal ji a přitáhl si ji k sobě. Nic neříkal, jen se opět usmál a zavřel oči. Tedy, alespoň do té doby, než po něm štěkl poměrně známý hlas. Proto Jupiter pustil a otočil se na jejího bratra. "Taylore.. zdá se, že jsi ztratil veškeré slušné vychování." Broukl a postavil se, aby si mladého kočkodlaka změřil pohledem. Založil si pak ruce na hrudi, avšak pohled z něj ani na okamžik nespustil.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 22, 2018 1:34 pm

ID

Podívala jsem se na bratra ,,Taylore nech toho."Zavrčím na něj a bratr si jen odfrkl a otočil se na patě a odešel ven. Na to co mu řekl Valer nic neřekl a prostě odešel. Otočila jsem se na mladého Ifrita. Omluvně jsem sklonila hlavu a pak se na něj opět podívala. ,,Změnil se. Co jsi zmizel on se odstěhoval takže proto to přežil, když jsem svou rodinu zasáhla do té pasti. Kdyby tam byl on a vedl nás on. Mozna by byla moje rodina ještě na zivu." Zašeptám a podívám se jinam.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jul 22, 2018 1:45 pm

Dům

Když její bratr odešel, jen si tiše povzdechl a otočil se na Jupiter, která na něj promluvila. Poslechl si ji a pak ji opatrně objal. "Nedávej si to za vinu Jupiter. To co se stalo už nejde vzít zpátky a pokud se z toho budeš vinit celou dobu.. zničí tě to." Broukl a pohladil ji po hlavě. "Věř mi. Sám se viním za to, co se stalo více jak sto let zpátky." Vydechl tiše a sklopil k ní pohled. "Každopádně už jen to, že jsi se je snažila dostat pryč.. mnohem horší by to bylo, kdyby jsi neudělala vůbec nic." Dodal, než se opět poněkud smutně pousmál a v duchu zahnal to, na co zrovna nechtěl myslet. Popravdě, i když se mu zprvu nelíbilo, že byl zatažen do cizího domu, teď už si v podstatě stěžovat nemohl. To však neznamená, že by to začal praktikovat častěji.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 22, 2018 2:24 pm

ID

Když mě obejmul cítila jsem takové zvláštní teplo co se mi nahromadilo u srdce. ,,Pamatuješ jak jsme se šli projít na ten kopec od kuď jsme viděli celé naše město?" Zašeptám a pomalu se od něj odtáhnu a zvednu hlavu tak abych na něj mohla vidět.
A já jsem si myslela, že jsem ho nadobro ztratila.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:05 am