Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jul 02, 2018 9:15 pm

Dům

Zamračil se a zavrtěl hlavou. "Pokud by s nimi byl, něco bych o tom věděl a navíc by po mě nechtěli jeho krev." Zamručel a strnul, když jeho nedokončenou větu nedokázala jen tak přejít a musela se zeptat. "No.. líbila jsi se mi a, když tě odnesl, neměl jsem po nocích co dělat, jelikož.. vypadáš hrozně roztomile, když spíš." Vydechl otráveně, avšak bylo to hlavně proto, že zrovna tohle jí opravdu neměl v úmyslu nikdy říct. Opět pohledem uhnul, jako kdyby jej zajímala dokonce i blbá stěna více, než ona, i když to v podstatě nebyla pravda. Avšak.. city dokázal vždy velmi dobře skrýt nebo předstírat.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jul 02, 2018 9:26 pm

Isaiasův dům

Překvapeně jsem sebou cukla až mi zabolel bok a já se za něj musela chytit a na chvíli se uklidnit. ,,Proč si tě ale nepamatuju, že by jsi mě někdy hlídal..?" Pak zvednu ruku a odhrnu si vlasy stranou. ,,Takže tahle jizva..je taky od tebe?" Odhrnu si kousek ramínka q ukážu tak na jizvu co jsem měla u krku. Pokud jsem se mu líbila už před tím..znamená to že tohle seznámení..bylo v plánu? ,,Roztomilá rozhodně nejsem." Založím si ruce v bok, ale pak mě chytne další kreč do boku q já padni na kolena a rozkašlala jsem se.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jul 02, 2018 9:35 pm

Dům

Povzdechl si. "Nehlídal jsem tě. Nikdy mě k tomu nepustili, jelikož věděli, že jsem tvou rodinu znal a báli se, že bych tě mohl pustit. Takže jsem přesvědčoval několik lidí dlouho do noci, než mi bylo povoleno se na tebe jít alespoň podívat." Řekl, jako by na tom vlastně vůbec nezáleželo a stočil k ní pohled. Nadechl se, aby jí odpověděl na položenou otázku ohledně jizvy na krku. Když pak padla na kolena a rozkašlala se, sklonil se a vytáhl si ji do náručí, aby ji následně přesunul do postele. "Bude lepší, když zůstaneš ležet." Broukl, když ji přikryl a pak naklonil hlavu ke straně a sedl si vedle ní. "A.. ne. Není to ode mě." Zatvářil se ublíženě a upřeně se na ni zadíval.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jul 02, 2018 9:43 pm

Isaiasův dům

Když mě zvedl do náruče, tak jsem věděla že už nebudu chtít aby mě pustil. Ale on to i tak udělal a já nemohla protestovat. Po tom co mě prikryl jsem věřila, že u mě zůstane. A taky že ano. A opravdu jsem byla ráda. ,,Taková tajná zamilovanost." Řeknu se smíchem a natáhnu k němu ruku, se kterou se ho dotknu jeho pravé tváře. ,,Co ty jsi vůbec zač." Zašeptám tiše a otočím se ke dveřím. Až teď jsem si uvědomila jaké je mimo pokoj ticho.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jul 02, 2018 10:17 pm

Dům

Zamrkal a tiše si povzdechl, načež sebou trhl, když se jej dotkla. Opět se mu však do výrazu vetřel chlad. Nedělal to schválně, jen už prostě byl takový. "Jen bych tě chtěl požádat o to, aby sis už nikdy nestoupla mezi mě a kohokoli dalšího. Za jedno je to poměrně nepříjemné a za druhé.. ti příště můžu něco udělat." Broukl a zvedl se. Na malý okamžik střelil pohledem ke dveřím, kde se objevila hlava jejího bratra. "No nic, nechám vás. Ale kdyby se něco dělo, křič." Druhou větu řekl opravdu dost tiše a pak se z pokoje vytratil hlavně proto, že chtěl zkontrolovat Alexe.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jul 02, 2018 10:27 pm

Isaiasův dům

Pokývla jsem hlavou, když se zmínil o tom abych už před něj neskakala. Ale po tom co řekl, že nás tu nechá o samotě tak jsem nechápala a podívala jsem se na tu stranu kam se díval on. Byl tam můj bratr a to mě dost překvapilo, že se vrátil zpátky. Když Isaias odešel tak si bratr sedl vedle mě na postel a upřeně se dival do země. ,,Hádám, že ti řekl všechno. Omlouvám se." To jak mi mluvil do hlavy. Bylo tam cítit tolik emocí najednou, že jsem si myslela, že tohle nemůže být můj bratr. ,,Měl jsem o tebe takový strach, že jsem si zlost vyvíjel na jiných. Omlouvám se." Posadila jsem se a objala hi kolem krku. ,,Měl by ses jít omluvit spíše Alexovi." Bratr se na mě podival než vstal a vytratil se z pokoje. Já tam seděla sama a chvíli jsem přemýšlela jestli by nebyl lepší nápad jít na chvíli si lehnout. Proto jsem si lehla mírně na bok a zavřela jsem oči.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jul 02, 2018 10:43 pm

Dům

Našel Alexe překvapivě ve společnosti dalšího člověka. Respektive té pokousané dívky, jejíž jméno si ke své smůle stále nezapamatoval. Prošel tedy jen v naprosté tichosti do kuchyně, aby nijak nenarušil Alexovu zjevně zajímavou historku a pokračoval do kuchyně, kde se pustil do přípravy lehkého zeleninového salátu. Ama, která mu většinou pomáhala sníst to, co upadlo na zem, teď překvapivě ohrnula nos. Odebral pak část salátu do misky a společně s vidličkou jej nesl nahoru. Tentokrát se však zastavil u obýváku. "Alexi, pokud by jste měli hlad, v kuchyni si vezměte salát nebo cokoli jiného." Mluvil potichu, ale i tak si získal jejich pozornost, než pokračoval v cestě, přičemž se vyhnul bratrovi Jupiter. Misku donesl až do pokoje, kde se zarazil, když si všiml, že má zavřené oči a vypadá, jako když spí. Proto ani nepípl, jen položil misku i s vidličkou na stolek hned vedle postele a sám si pak sedl ke stolu, aby se pustil do dokončení onoho výkresu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 08, 2018 8:16 pm

Isaiasův dům

Chvíli jsem se převalovala než jsem se posadila a podívala jsem se ke stolu, kde seděl Isaias. ,,Promiň, že jsem ti zabavila postel." Sedla jsem si na kraj postele a pomalu jsem vstala a rozešla se k němu. Šla jsem tiše ale po pár krocích jsem se proměnila a vyskočila jsem na parapet okna, že kterého jsem se dívala. Jaké by to asi bylo být svobodná na tolik abych mohla pobíhat venku mezi lidmi a oni by se ani nebáli? Povzdychnu si a začnu si čistit tlapky.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jul 08, 2018 9:28 pm

Dům

Trhl sebou a zvedl pohled od papíru, načež se otočil na Jupiter. "To je v pořádku. Potřebovala sis odpočinout." Pokrčil rameny a odložil tužku na stůl. Když se pak proměnila, jen se chabě pousmál a následně zavřel oči, když mu zazvonil telefon. S naprostou nechutí hovor přijal. "Ano pane, budu tam za chvíli." Vydechl bez jediného náznaku jakéhokoli citu a zavěsil. Znovu se zadíval na Jupiter, která teď seděla na parapetu. Vstal tedy a pomalu k ní došel, aby ji pohladil. "Musím jít. Vypadá to, že pár nadpřirozených porušilo pravidla." Zavrčel rozladěně, ale nebylo to kvůli tomu, že by někdo "porušil pravidla". Tady v podstatě žádná nebyla a oni se pouze ukázali před lidmi. S tichým povzdechem pak vyšel z pokoje a následně zamířil ven. "Alexi, dej na ně pozor. Ano?" Houkl na mladého lovce, který seděl u televize a získal si tak jeho pozornost. "Jdu na schůzku a ty.. tu máš zůstat. Pokud by po nich kdokoli šel. Zabij ho." Dodal pak a konečně vyrazil ven, kde nasedl do auta a vyrazil směrem k sídlu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jul 11, 2018 11:13 pm

Isaiasův dům

V tichosti jsem pozorovala lidi jak chodí tam a zpátky a někdy si i něco prohodi mezi sebou. Když jsem ale uslyšela telefon, tak jsem se otočila na Isaiase a nechápavě ho sledovala, když hovor prijmul a přišel za mnou aby mě mohl pohladit po hlavě. Zvedla jsem k němu hlavu a nechápavě ho sledovala. I po tom co se odeme odtáhl a měl namířeno někam pryč. Uslyšela jsem zabouchnout dveře a hned jsem věděla že to není nic dobrého. Viděla jsem jak po ulici odjíždí jeho auto a hned co jsem udělala bylo že jsem seskocila z parapetu a rozeběhla jsem se z pokoje ven, ale to mě srazil k zemi černý jaguár. ,,Má nějakou práci. On se vrátí Jupiter." Zoufale jsem zavrčela než jsem se přestala vzpirat.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jul 12, 2018 4:50 am

Ulice - Dům

Černý, středně velký pes si kráčel po ulici, jako by mu v podstatě celá patřila. Nikdo se na něj nedíval a on si tak mohl dělat, co se mu zachtělo. Avšak, i tak se mezi lidmi tvářil, jako kdyby vůbec neexistoval. Pomalu se blížil k lesu a sem tam mávl ocasem. Avšak, nebylo mu dopřáno dojít do cíle.
V jedné chvíli se otevřeli dveře blízkého domu a vylezl z něj kluk. Možná by bylo dobré podotknout, že cítil poměrně čerstvou stopu auta, ale.. kdo by se tím zaobíral. Nicméně na něj ten klučina zavolal. Ne, vážně.. kolik mu tak mohlo být. Dvacet? Pro něj to byl stále mladý kluk. Zarazil se a naklonil hlavu ke straně. Klučina se k němu přiblížil. Neměl v úmyslu mu cokoli udělat, ale.. kolem krku se mu stáhl provaz a on jej začal táhnout směrem k domu. "Tak pohni. Kde jsi celou dobu byl?" Absolutně nechápal, co to plácá, ale podařilo se mu dostrkat jej až do domu, kde se v chodbě kousek od schodů opět zapřel a postavil si hlavu. Tentokrát již varovně zavrčel. "Jupiter, vrátil se ti pes!" Mladík zakřičel a přestal se o něj zajímat, čímž udělal zásadní chybu. Během chvíle se přestal vzpírat a vyskočil, aby se zakousl do jeho klíční kosti a smýkl s ním k zemi. Okamžitě se postavil nad něj a zavrčel mu do tváře. Zůstal na něj takhle zírat, avšak ušima stále stříhal do stran, aby zachytil případné kroky.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jul 12, 2018 4:10 pm

Isaiasův dům

Stála jsem v kuchyni u okna než jsem neviděla Isaiase s nějakým psem. Rychle jsem se proměnila a zastavila jsem se u schodů a zírala jsem na velkého černého psa. Nepoznavala jsem ho ale přišlo mi jako kdybych ho od někud znala. Chtěla jsem něco říct, ale ten pes se vrhl na Isaiase a já si jen povzdychla.
Zatleskala jsem a povzdychnu si. ,,To stačí. Slez z něj prosím." Podívám se na vlka a pokynů hlavou na stranu.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jul 12, 2018 8:34 pm

Dům

Alex se pod psem ani nepohnul. Udělal tak jedině dobře. Pozornost zvířete pak odvedla dívka. Ohrnul pysky a zavrčel, ale nevypadalo to, že by měla v úmyslu po něm jít. Chvíli si ji ještě měřil nedůvěřivým pohledem, než si olízl tlamu a ustoupil stranou, aby se kluk mohl zvednout. Téměř automaticky si sedl kousek dál a upřel na dívku oranžové žhnoucí oči. Přemýšlel o tom, jestli je dobrý nápad se proměnit, avšak.. s tím ještě může počkat. Prozatím se spokojil jen s tím, že si je oba dva docela pečlivě prohlížel. To však neměnilo nic na tom, že být zatažen do cizího domu by bylo bůh ví jak příjemné.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jul 13, 2018 9:27 am

Isaiasův dům

Konečně z něj slezl a já si ho mohla prohlédnout. ,,Airy běž s ním nahoru a vycisti mu tu ránu prosím." Bez odmlouvání Kývla hlavou a vzala Alexe za ruku a vedla ho nahoru. Já jsem se posadila před vlka v dost nebezpečné blízkosti. ,,Víš, že to jak se tady prochazíš jen tak mezi lidmi není správná věc?" Dám hlavu na stranu a mírně se Usměju když jsem sledovala jak si mě prohlíží.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jul 13, 2018 9:35 am

Dům

Objevila se další dívka, díky čemuž tiše zavrčel a i jí věnoval krátký pohled, dokud klučinu neodvedla pryč. Když si pak ta první sedla k němu, odtáhl se a naklonil hlavu ke straně. Cítil z ní kočku, což mu okamžitě připomnělo Alex. Ptřásl se a s tichým odfrknutím se proměnil. "Víš, že se mi ještě nikdy nic podobného nestalo?" Zamručel podrážděně a znovu ji sjel pohledem černých očí tolik typických pro jeho rasu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jul 13, 2018 9:44 am

Isaiasův dům

Když se předemnou proměnil překvapivě jsem nebyla ani nijak překvapená. Postavila jsem se a natáhla jsem k němu ruku. ,,Když už ses odvážil proměnit. Jsem Jupiter. A ty?" Měřím si ho pohledem a v duchu vraždím jeho výšku. Přišlo mi že ho od někud znám, ale to mohl být přeci jen pocit.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jul 13, 2018 12:09 pm

Dům

Sklouzl pohledem na ruku, kterou k němu natahovala a chvíli přeci jen váhal, než ji za ruku vzal. "Valerius, ale.. stačí Valer." Odpověděl a naklonil hlavu ke straně. Vypadalo to, že Jupiter o něčem přemýšlí, ale.. nebylo na místě se ptát. "Omlouvám se, jestli jsem nějak narušil program, ale.. omluva bude patřit nejspíše zejména tomu chlapci." Broukl a založil si ruce na hrudi, přičemž pohledem přejel po místnosti, než se znovu zadíval na Jupiter. Cítil zde ještě jednoho kočkodlaka společně s vlkodlakem. Jen nad tím v duchu protočil očima, načež otočil hlavu za zvukem přijíždějícího auta.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jul 13, 2018 12:16 pm

Isaiasův dům

Když se mi představil měla jsem ten zvláštní pocit, že jsem jeho jméno už někde slyšela. ,,Za Alexe se omlouvám. Nejspíše si myslel, že budeš můj pes, ale trošku se spletl ve výšce." Pousměju se a když uslyším pískat gumy tak se s omluvným kyvnutim hlavy rozebehnu ke dveřím které otevřu a sleduju auto, které zastavilo u baráku. Je doma.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jul 13, 2018 2:54 pm

Dům

Jen zavrtěl hlavou. "Splést se může každý.." Vydechl. Když se pak rozeběhla ke dveřím, jen se za ní otočil a pomalým krokem ji následoval. S tichým povzdechem vyhlédl jen tak, aby si všiml, že od spolujezdce vystupuje muž v černém obleku s odbarvenými vlasy. Jakmile ucítil jeho pach, ztuhl na místě. Chytl Jupiter a stáhl ji za sebe. Nebyl to pach nikoho, koho zde cítil a.. popravdě, ta osoba byla cítit jako lovec. Zůstal na muže zírat, zatímco z auta vystoupil druhý a tiše u toho zanadával.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter Today at 8:54 am

Isaiasův dům

Všimla jsem si toho že s nimi Isaias není. Cítila jsem lovce a to ve velkém, ale nemohla jsem v tuto dobu nic dělat protože mě jak už se představil, Valer odtáhl za sebe. Podívala jsem se na něj, ale v jeho očích jsem si ničeho nevšimla. Prostě měl prázdný výraz. ,,To není on." Zašeptám a snažím si v hlavě srovnat svoje myšlenky. Vlastně bych nemusela věřit ani jemu, ale kdyby byl s nimi možná by mě ochranitelsky nestrkal za sebe.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm