Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 10:13 pm

Les

Ztuhl ve chvíli kdy zavrčela a zvedl se, když z křoví vylezla černá puma. Jupiter se rozběhla za svým psem a cvakla po něm zuby, takže ten se stáhl, avšak.. druhá kočka na ni díky její nepozornosti skočila. Zamračen pozoroval, jak do sebe vráží a přitom v rychlosti vyměnil zásobník s dřevěnými kulkami za kulky zlaté. Když se pak puma rozběhla k němu, zacílil, ale Jupiter mu jeho úmysly během chvíle překazila. Zamračil se a ucedil velmi tichou nadávku. Jupiter po chvíli znovu skončila na zemi a když se jí nakonec druhá kočka ohnala po krku, vystřelil. Prostřelil šlachu na zadní tlapě pumy, takže klesla v zadku a vztekle zařvala. "Kolik ti lovci nabídli? Nechají tě být, když ji zabiješ?" Zavrčel a přivřel oči. "Chm, ale.. ona je moje. To si zapamatuj." Dodal a následně znovu stiskl spoušť. Tentokrát mu prostřelil krk. Kočka ještě chvíli bojovala s časem svého odchodu, který však přišel velmi rychle. Zvedl se z pokleku a odtáhl mrtvolu dál od Jupiter, ke které se následně sklonil.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 10:55 pm

Les

Zaslechla jsem výstřel. Byla jsem natolik vystresovaná z toho co se mohlo stát, že jsem bez hnutí ležela na zemi a ani jsem se nehnula. Další výstřel a kočka na mě padla mrtvá. Po malé chvilce ke mě přišel a odtáhl pumu ze mě a já se na něj jen podívala. Ona je moje. Stále mi to znělo v hlavě. Nevím jestli to řekl jen tak, ale i tak mě to hřálo u srdce. Pokusila jsem se postavit, ale když jsem se podívala na svůj bok můj kožich byl celý od krve. Podívala jsem se na Isaiase a přemýšlela jsem jestli se mám proměnit nebo zůstat v této podobě. Přeci jen kdybych se proměnila, tak si nejsem jistá jestli by ty následky nebyli horší. Ale za pokus bych nic nedala. Když tak bych měla jen rozdrcena žebra nebo pár sramu na boku. Proto jsem se proměnila a teď jsem tam seděla před ním se skleněnou hlavou a držící si krvácející bok. Natáhla jsem k němu ruku a pokusila jsem se postavit, ale nohy mě neposlouchali a poslali mě opět k zemi, ale tentokrát na kolena.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 11:09 pm

Les - Dům

Přejel ji zamračeným pohledem a zavrtěl hlavou, když se na něj podívala. Když se pak proměnila a pokusila se postavit, jen se k ní přesunul o kousek blíž a dřepl si, jakmile klesla na kolena. Stáhl ze sebe košili, kterou pak roztrhl a vzal ji za ruku, kterou se držela za krvácející bok. Jednu část košile smotal a přiložil ji přímo na ránu, načež druhou částí jí ránu ovázal. "Neměla jsi se do ničeho pouštět." Zamručel a jen velmi opatrně si ji vytáhl do náručí, přičemž mu v hlase zazníval osten starosti, kterou o ni v tuto chvíli měl a kterou již nedokázal déle skrývat.
Pomalu se tedy zvedl a přitáhl si ji k sobě, načež se rozešel pryč. Na ulici se několik lidí otočilo, ale nikdo neměl tu drzost se zastavit a ptát se na to, co se stalo. Donesl ji tak bez zbytečných otázek kolemjdoucích až domů, kde ji položil k sobě na postel a na chvíli odešel, aby sehnal vše, co bude potřebovat.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 11:21 pm

les->Isaiasův dům

Opravdu mě překvapilo jeho chování. I po tom co roztrhl svou košili aby mi mohl zavázat ránu. Když si mě vytáhl do náruče jen jsem si ruce položila k sobě do klina q poslouchala jsem tlukot jeho srdce vedle, kterého jsem měla položenou hlavu. Bylo to příjemné. ,,To jsou bohužel zvířecí instinkty." Zachraptím a sleduju kolem jdoucí lidi jak se na nás dívají a něco si mezi sebou povídají.
Když mě odnesl domů, tak jsem si jen v obýváku všimla Alexe, který nás nechápavě sledoval. Isaias mě odnesl až k sobě do pokoje, kde mě položil na postel a někam odešel. Já jsem se mezitím posunula a opřela jsem si záda o rám postele. ,,To co jsi řekl venku..myslel jsi to vážně?" Zašeptám, když jsem slyšela kroky, ale místo toho to byla Airy a já znervozněla.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 11:32 pm

Dům

Když se vracel se vším, co potřeboval, byl tak zaměstnaný staráním se o to, aby mu něco neupadlo, že si ani nevšiml pokousané dívky, do které díky tomu vrazil. "Promiň. Moje chyba." Broukl tichou omluvu a protáhl se kolem ní, aby si následně sedl k Jupiter a bez reptání jí vyhrnul tričko, aby se k ráně dostal a začal ji opatrně čistit. Na okolí rány pak použil dezinfekci a několik chvil přemýšlel o tom, jestli má sáhnout i po jehle, což nakonec neudělal, jelikož by to mohlo způsobit problémy, co se hojení týče.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 01, 2018 11:54 am

Isaiasův dům

Airy tam stála u dveří a sledovala mou krvácející ránu. Věděla jsem že se na něco chtěla zeptat, ale to do ní mezitím narazil Isaias, který se hned na to i omluvil q sedl si ke mě na postel. Nechala jsem si od jen odhrnout tričko společně i s hadrem co jsem měla na ráně. Zatla jsem zuby a snažila jsem se ignorovat tu tupou bolest, která se šířila po celém těle.
Po tom co už měl vše hotové jsem jen těžce oddechovala a ignorovala jsem těch pár slz co mi mezitím stékaly po tváři dolů. ,,Děkuji..za pomoc." Zašeptám a podívám se na něj.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jul 01, 2018 12:34 pm

Dům

Nedošlo mu, že by jí tím mohl ještě více ubližovat, ale zřejmě se stalo, jelikož když k ní zvedl pohled, všiml si několika slz, co jí stékaly po tváři. Zvedl po chvíli ruku a slzy setřel, jako kdyby to bylo něco otravného, čeho se potřeboval zbavit. Jakmile to udělal, jen kývl na její poděkování a odtáhl se, načež se zvedl a z pokoje zmizel i se vším, co tam předtím nanosil. Jejího bratra pak potkal na cestě z kuchyně, kde narazil na Alexe, který stál v pozoru a ani se nehnul. Okamžitě mu bylo jasné, že se něco stalo, takže jej chytl a posadil na židli, aby si s ním promluvil.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 01, 2018 1:12 pm

Isaiasův dům

Seděla jsem na posteli a sledovala jsem svoje ruce položené na klíně. Vnímala jsem jeho teplo prstů, které mi stiraly slzy z tváře až jsem si myslela že mi vypadne srdce z hrudi. Ale z přemýšlení mě vyrušilo zaklepaní. Podívala jsem se ke dveřím a zahlédla jsem tam bratra. Jen jsem Kývla hlavou a on vešel do vnitř. ,,Říkal jsem ti ať do toho lesa nechodíš a sama jsi neuposlechla a šla jsi tam." Byl naštvaný. Q to opravdu hodně. ,,Omlouvám se. Nemohla jsem tušit co se stane." Zašeptám a přesunu se na kraj postele držící si ruku na hrudi. ,,Prosím nezvedej se." Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na Airy, která došla vedle mého bratra, který se ale postavil a odešel z pokoje pryč.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jul 01, 2018 1:22 pm

Dům

Překvapeně zamrkal, když mu Alex řekl všechno, co chtěl a na závěr se rozbrečel. Protočil nad tím očima a přitáhl si jej k sobě. "Zařídím to a všechno bude dobré.." Broukl tiše a zavřel oči. Překvapilo jej to, i když věděl, že se Alex nerad zapojuje do hádek a podobných věcí, kde po sobě lidé řvali. Na něj a jeho nálady si už zvykl, ale u ostatních mu to stále dělalo problém. Nechal pak Alexe sedět dole, když se trochu uklidnil a pomalu vyšel do patra.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 01, 2018 1:29 pm

Isaiasův dům

,,Dojdu ti pro vodu, tak tu zůstaň a nikam nehod." Pohladila mě po vlasech jako kdybych byla někdo kdo se o sebe nedokáže postarat. Zvedla jsem hlavu až když jsem ucítila tu známou vůni, která se ale mýchala s bratrovou. ,,Proč jsi mou sestru nechal jít do toho lesa?" Bože. Protočim oči a pokusím se zvednout. ,,Bratře nech toho!" Zavrčím a celá zadýchaná se držím u stěny a sleduju ty dva.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jul 01, 2018 1:47 pm

Dům

Naštvaně přivřel oči, když opět narazil na jejího bratra, který se tentokrát dokonce obtěžoval s tím, na něj promluvit. "Pokud vím, tak chtěla jít s tebou, takže jsi neměl být takový vůl a měl jsi jít." Znovu se objevil onen chladný tón i výraz a založil si ruce na hrudi. "Jsi snad její bratr, takže by ses podle toho měl taky chovat. A ne si zvedat ego tím, že tady budeš řvát na kluka, který za nic nemůže." Poukázal na Alexe, kterého tohle dění překvapivě přilákalo.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 01, 2018 1:56 pm

Isaiasův dům

Překvapeně jsem se podívala na Alexe, který měl mírně červené oči. Bratr takový nikdy nebyl. Nikdy se takhle nechoval. Muselo ho něco změnit. Všimla jsem si jak zatnul ruku v pěst a já si jen tak tak stoupla před Isaiase q jeho ruku jsem chytla dřív než mě mohla uhodit. ,,To stačí." Zavrčím a dívám se mu do očí. ,,Je to Lovec Jupiter. Nic by pro tebe neměl znamenat." Pustila jsem jeho ruku a narovnala jsem se. Možná mě to bolelo, ale dokázala jsem to překonat. ,,Narozdíl od tebe se ke mě chovají jako k rodině. Ale ty ses změnil." Zavrčím na něj a všimnu si toho chladu v očích. Předemnou se proměnil a jako černý jaguár zmizel.
,,Omlouvám se Alexi." Otočím se čelem k němu a Pousměju se než udělám pár kroků vpřed, ale to už mě pridrzovala Airy s Alexem, kteří něco pokrikovali, ale já je neslyšela. Měla jsem černo před očima, a měla jsem divnou chuť v puse.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jul 01, 2018 2:12 pm

Dům

Stále pozoroval jejího bratra, který vypadal, jako kdyby jej nejraději rozčtvrtil. Avšak než k něčemu stačilo dojít, stoupla si mezi ně Jupiter. Pokud by to udělala jen o chvíli později, šel by i po ní. I takhle měl co dělat, aby se udržel v klidu a něco jí neprovedl. Když se pak její bratr proměnil a zmizel, zamračil se a stočil pohled k Jupiter. Avšak, stačila jen chvíle a Alex s dívkou ji museli chytat. Zavrtěl hlavou a opatrně si ji od nich vzal, aby ji v zápětí uložil zpátky do postele. "Takhle se nezačne hojit ani v nejmenším. Takže ji nechte v klidu." Otočil se na ty dva a sedl si ke stolu. Dveře zůstali otevřené, avšak v domě vládlo ticho, za což byl vděčný. Vytáhl několik papírů a tužku, se kterou pak na papír načrtl několik tenkých linek.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jul 01, 2018 2:18 pm

Isaiasův dům

Cítila jsem jak mě někdo zvedl do výšky a někam mě nesl. Ale bolelo mě celé tělo, že ani oči jsem nemohla otevřít. Možná ten sen, který se mi zdával stále dokola s tím černým jaguarem bylo opravdu o mým bratrovi. A pokud se můj bratr dal dohromady s lovci, tak by to nemuselo znamenat nic dobrého. ,,Co se stalo přesněji před těmi 3lety? Proč lovci začali nahanet mou rodinu?" Zachraptím a pretocim se na bok abych se mohla posadit, ale po chvilce jsem to vzdala q opět jsem si lehla na záda, jen jsem se o něco výše posunula abych mohla sedět. ,,Přinesl by jsi mi prosím prášky na srdce? Měla bych je mít u stolecku u pstele." Zašeptám q pokusím se usmát, ale to šlo blbě.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jul 01, 2018 2:31 pm

Dům

Trhl sebou ve chvíli, kdy na něj promluvila. "Opravdu chceš mluvit zrovna o tomhle?" Zeptal se,aniž by se na ni otočil nebo jen zvedl hlavu od toho, co zrovna dělal. Požádala jej o prášky, takže se bez řečí zvedl a odešel, aby jí je donesl i se sklenkou vody a znovu si sedl na židli, ale tentokrát jí už věnoval pozornost. "Nesebrali tenkrát jen tvou rodinu. Byla to poměrně velká čistka, jak to nazvali. O tvé rodině se téměř nikdo nedozvěděl, avšak.. jeden člověk ano. Hledal si kontakty a nakomec se přidal k lovcům a.. tvou rodinu udal. Ne dobrovolně. A nejspíše si to doteď vyčítá." Na chvíli se odmlčel. "Bydleli jste odsud dost daleko a vybírala se jen určitá skupina. Mě tam k mé smůle vzali taky." Dodal tiše a uhnul pohledem. Čekal na to, jestli se bude na něco ptát nebo by měl pokračovat.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jul 02, 2018 7:13 pm

Isaiasův dům

Když se zvedl a donesl mi vodu s prášky, tak jsem se posadila natolik abych si to od něj mohla vzít a zapila jsem prášek. Mezitím jsem ho poslouchala a pravou ruku jsem si přesunula k srdci, které zběsile tlukalo. ,,Takže když zavraždili postupně mou rodinu..byl jsi u toho?" Zašeptám jako kdyby to měla být samozřejmost, že mi odpoví a sledovala jsem svoje prsty, které jsem si mnula q čekala na jeho odpověď.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jul 02, 2018 7:29 pm

Dům

Po její otázce uhnul pohledem a zvedl se ze židle. Tiše si povzdechl a došel k zataženému oknu, u kterého se na několik chvil zastavil. "Dokonce jsem tvou rodinu znal, ale.. s tvou matkou jsem se viděl naposledy tehdy, když se narodil jeden z tvých bratrů." Broukl tiše, jako kdyby se za takovou informaci styděl. "Přestal jsem se s ní vídat, jelikož jsem se přidal k lovcům a.. nechtěl jsem je k nikomu zavést." Pokrčil pak nevzrušeně rameny. Pak se jen dlouze nadechl.
"Ale abych ti už konečně odpověděl, ano.. byl jsem u toho." Nepodíval se na ni, jelikož zíral do země a pohled zvednout nechtěl. "Když jsem zjistil, že jde o tvou rodinu.. věř mi, že jsem se snažil je přesvědčit, ale.. šli po tobě. Ostatní je v podstatě vůbec nezajímali. Ale byli v tu chvíli u tebe, což se nemělo stát." Nakonec pohled zvedl, avšak stejně se na ni nepodíval a jen nervózně přešlápl. "Tím ti však nechci říct, že by sis měla něco vyčítat, jelikož za to nemůžeš." Dodal tiše a zavřel oči.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jul 02, 2018 8:15 pm

Isaiasův dům

Poslouchala jsem ho a když zmínil to že znal mou matku cítila jsem slzy co se mi hrnuly do očí. ,,Byla to nádherná žena, že ano?" Pousměju se a setru si slzy. Zvedla jsem k němu pohled a popotahla jsem. ,,To já za to mohu že zemřeli. Protože to já jsem je zavedla na tu skalu. To proto mi zastřelili sestru před očima." Pomalu se postavím a ignoruji palcivou bolest v boku q rozejdu se za ním. ,,Pokud ses mou rodinu snažil chránit..nemám ti to za zlé.." Zastavím se kousek od něj a sleduju jeho záda. ,,Má matka mi vyprávěla o muži co chodil k nám a taky se o mě někdo takový chvíli staral. Ale to byl asi někdo jiný." Zašeptám q setru si rukou slzy.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jul 02, 2018 8:37 pm

Dům

Popravdě.. dost mi ji připomínáš." Vydechl a nějakou dobu pak nic neříkal a pouze ji poslouchal. Když znovu promluvila, byla u něj o dost blíž a to jej donutilo se otočit. Všiml si, že pláče. Otočil se k ní tedy úplně čelem a vyslechl si ještě to, že jí matka o někom vyprávěla. Na několik chvil uhnul pohledem a rozmýšlel se, co by asi tak měl v tuto chvíli říct. Pak k ní přistoupil a se skloněnou hlavou ji objal. "Jupiter.. zabili by je i tak. Věř mi. Nikdy z rodiny nikdo nezůstane na živu, pokud toho dotyčného k něčemu nechtějí." Broukl tiše a zavřel oči. "Když si pak pro tebe přišel tvůj bratr.. dostali jsme jasný rozkaz. Zabít. Přiznám se.. chtěl jsem ho dostat, takže jsem se do toho zapojil také. Ne proto, že jsem musel uposlechnout rozkaz, ale.." Odmlčel se a odtáhl se od ní. Podrbal se na zátylku a zatvářil se, jako kdyby vůbec nic neřekl.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jul 02, 2018 9:03 pm

Isaiasův dům

Když zmínil to že mu připomínám mou matku trošku jsem sebou cukla při té vzpomínce jak má matka vypadala. Upřímně za tu dobu jsem na to i zapomněla. ,,Mám pocit jako kdyby můj bratr tohle plánoval od začátku. Jako kdyby už od začátku byl s lovci, ale hrál semnou hru. Jako kdyby to byl on kdo udal, kde já se schovávam.." Odtahnu se od něj na moment a zvednu k němu hlavu. ,,Ale?" Dám hlavu na stranu a zvednu ruce, se kterými ho obejmu kolem pasu a položím si obličej na jeho hruď mezitím co jsem poslouchala tlukot jeho srdce.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm