Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 10:28 am

Dům

Podařilo se mu usnout, díky čemuž přestal vnímat své okolí. Ráno však poměrně nespokojeně zamručel, když ucítil, že se od něj odtáhla. Tentokrát se ale okamžitě nezvedl. Pouze si tiše povzdechl a otevřel oči teprve ve chvíli, kdy uslyšel písknutí. Vytáhl se do sedu a rozhlédl se po pokoji, ale Jupiter opravdu neviděl. S povzdechem tedy vstal a s čistým oblečením se vypravil do koupelny. Téměř odtamtud vyběhl, když mu voda začala stékat po zádech, kde byli teprve den staré rány, avšak zůstal stát na místě. Košili na sebe tentokrát nenatáhl a pouze si přehodil ručník přes ramena, aby na něj nekapala voda stékající mu z vlasů.
Vzkaz našel teprve ve chvíli, kdy se vrátil do pokoje ustlat. On sám pustil Amu na zahradu, jelikož s ní sice chodil ven, ale neměl na to zrovna dvakrát náladu. Nechal otevřené dveře na zahradu, aby mohla Ama pohodlně chodit ven i dovnitř a jal se připravovat snídani.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 10:45 am

Park -> Isaiasův Dům

Naštěstí jsem nikoho nepotkala, takže jsem se v klidu vrátila před dveře u jeho domu. Chvili jsem přemýšlela jestli je dobrý nápad vejít, ale přes tu všechnu námahu jsem Kývla hlavou a Vešla do dveří. Ucítila jsem velmi příjemnou vůni, která mě zavedla do kuchyně, kde jsem uviděla Isaiase jak připravuje bez trička snídani. ,,Dobré ráno." Zašeptám a Pousměju se když jsem ho obešla a stoupla jsem si vedle něj. Vytáhla jsem ze skříňky talíře a hrnečky. Dala jsem vařit vodu na čaj q kafe. ,,Omlouvám se jestli jsem se v noci roztahovala." Zašeptám a podívám se ke stolu kam si sedl Alex a vedle něj Airy. Byly jako malé děti.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 11:13 am

Dům

Otočil se na Jupiter, která přišla a pousmál se. "Chm.. dobré." Broukl a znovu se otočil ke sporáku. "No popravdě.. ses neroztahovala vůbec." Pousmál se a plotnu vypnul. "Alexi.. nebudeš tam jen tal sedět. Že ne." Houkl přes rameno, aniž by se na něj otočil. "Běž si sednout.. Alex to.." Dál se nedostal, jelikož jej Alex plácl přes záda. Cukl sebou a naštvaně se na něj otočil, načež jej chytl pod krkem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 11:24 am

Isaiasův dům

Když mi řekl abych se posadila, tak jsem Kývla hlavou a byla jsem už u stolu zrovna, když ho Alex placl po zádech a Isaias ho chytl pod krkem. Neměla jsem v plánu tam zasahovat. Alec věděl, že má ani ne den staré rány. Airy to zdesene pozorovala a já ji položila ruku na tu její a usmála jsem se. ,,Neboj. Kdyby něco jsem tu. O ty dva se starat nemusíš." mrknu na ni a pohladim ji po vlasech a sleduju ty dva.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 12:08 pm

Dům

Upřeně se Alexovi zadíval do očí a o něco zesílil stisk. "Fajn.. omlouvám se." Vydechl Alex přidušeně a teprve v tu chvíli ho pustil. Chladným pohledem přejel přes dívku a na několik chvil se zastavil u Jupiter, než se otočil zpátky k lince a to, co měl na pánvičce rozdělil na několil talířů, které postupně podal Alexovi a ten je odnesl na stůl. "Tak.. kdo si dá kafe a kdo čaj?" Optal se, když obojí vytahoval z jedné ze skříněk.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 12:18 pm

Isaiasův dům

Ještě chvíli jsem to sledovala, než se Isaias podíval na mě a já se pousmála. Když pustil Alexe, všimla jsem si že Airy si povzdychla. Jen jsem se usmála a koukla se na Isaiase, který se ptal na kafe nebo čaj. Bylo to těžké rozhodnutí. ,,Asi čaj." Vezmu si jídlo od Alexe a Airy poprosila o slabé kafe. Dala jsem se pomalu do jídla a s malou nenapadnosti jsem se dívala na Isaiase.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 12:51 pm

Dům

Připravil tedy tři hrnky s kafem a jeden s čajem, lteré Alex opět vzal a odnesl na stůl. Tiše si pak povzdechl a sedl si k nim ke stolu. Natáhl se pro své kafe, jelikož nic jiného nesnídal a zamyšleně se zadíval do hrnku. Na Jupiter se v tuto chvíli nepodíval. Pouze si povzdechl a zavřel oči.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 12:56 pm

Isaiasův dům

Viděla jsem že byl dost zamyšlený a proto jsem ho nechtěla nijak rušit. Proto jsem si vzala hrnek s čajem do ruky a hodila jsem do něj dvě lžičky cukru a zamíchala. Napila jsem se a v tu dobu jsem nečekala že to bude tak horké a spálila jsem si jazyk. ,,Měla bych jen takovou otázku. Kdy bude úplněk?" Podívala jsem se na Isaiase a doufala jsem že to bude vědět. Protože já to nevěděla.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 1:09 pm

Dům

Zbedl pohled od hrnku a zadíval se na Jupiter, přičemž se zatvářil, jako by vlastně přemýšlel o odpovědi na její otázku, i když to v podstatě již dávno věděl. "Za týden a dva dny." Odpověděl nakonec a sjel pohledem na Alexe, který upřeně sledoval pokousanou dívku. Jen nad tím protočil očima a krátce se strojeně pousmál, než stočil pohled k Amě, která si sedla vedle něj.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 1:19 pm

Isaiasův dům

Zadívala jsem se na Airy a pousmála jsem se. ,,Tak to máš ještě čas."Pohladim ji po vlasech a podivam se na Isaiase. ,,Mám povoleno jít s bratrem dneska do lesa?" Pousměju se a dopiju čaj než se zvednu a odnesu k mičce a dám to do ní i s talířem. Měla jsem v plánu jít do lesa se trošku proběhnout, ale nevím jak na tom bude bratr. Když tak bych šla sama. Ještě chvíli jsem stála než jsem houpla hlavou směrem na druhé patro a rozešla jsem se o bratrova pokoje, kde seděl na zemi opreny o postel. Jen jsem k němu došla a posadila se vedle něj. Nemusel nic říkat a ani já. Hned mě obejmul q natisknul si mě na sebe. Ignorovala jsem bolest a on nemusel nic vědět.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 1:29 pm

Dům

Ve tváři se mu vystřídalo několik emocí najednou. "Nikoho tu nedržím, takže je tahle otázka naprosto zbytečná." Odpověděl a když odešla, zvedl se a i on umístil hrnek do mičky. "Alexi.. dnaska máš volno. Dělej si co chceš." Broukl, jelikož v tuto chvíli nebyl zrovna dobrým společníkem. Jakmile tedy mohl, vytratil se a zavřel se v pokoji, kde téměř okamžitě zatáhl a vytvořil tak pro někoho možná až nepříjemné přítmí. Natáhl na sebe košili a sedl si za stůl, kde si opřel hlavu o ruce a zavřel oči.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 1:46 pm

Isaiasův dům->Les

Odtáhla jsem se od bratra a prohrábla jsem mu vlasy. ,,Chce se ti semnou do lesa nebo mám jít sama?" Jeho pohled mi stačil na tolik abych věděla, že se mu nikam nechce. Jen jsem se pousmála, zvedla a rozeběhla jsem se dolů do obýváku, kde jsem si zavolala Alfu, který ležel na zemi. ,,Půjdu se proběhnout do lesa Alexi. Tak hlídej Airy, prosím." Mrknu na něj a vyběhnu ven a za mnou běžel i Alfa.
...
Když jsme doběhli do lesa tak jsem se rozeběhla rychlosti, kterou jsem zvládla a přeskočila jsem spadly strom, kde jsem na zemi dopadla jako na čtyřech jako jaguár. Oklepala jsem se a podívala jsem se na Alfu, který kolem mě poskakoval. Chtěla jsem věřit, že přijde Isaias za mnou, ale to byl moc velký sen.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 1:55 pm

Dům - Ulice

Téměř usnul, avšak někdo zaklepal na dveře a následně bez vyzvání vešel dovnitř. Unaveně si promnul oči a otočil se na Alexe, který si stoupl vedle něj. "Jupiter šla ven.. jen aby jsi o tom věděl. " Řekl, za což se mu dostalo poděkování ve formě úsměvu. Když pak Alex odešel, spolkl svou únavu a opět ji dobře ukryl. Nakonec vyšel z pokoje ven, kde téměř vrazil do jejího bratra. Nevěděl, že šla sama. Sebral se tedy a též vyrazil ven jelikož se bál, aby jí lovci i přes dohodu něco neudělali. Věděl totiž, že ani jemu jeden nemůže věřit úplně ve všem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 2:08 pm

Les

Byla jsem opravdu šťastná, že jsem opět v této podobě. Zastavila jsem se a přikrčila, když jsem zahlédla dospělého jelena. Tiše jsem se za ním plížila, a když jsem byla dostatečně blízko, tak jsem se odrazila od zadních nohou a rozeběhla se za ním. Vyskočila jsem a zakousla jsem se mu do krku, takže se mrtvý skácel k zemi a já se do něj s chutí zakousla až jsem se dostala skrze maso na kost.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 2:29 pm

Ulice - Les

Z ulice se dostal do lesa, kde během několika chvil našel psí stopu. Poměrně čerstvou, po které se následně vydal hledat dál. Netrvalo mu tak moc dlouho a našel stopu velké kočky, kterou již pak nebylo moc těžké sledovat. Sem tam se rozhlédl, jestli někde neuvidí dalšího lovce, ale.. byl tu překvapivě docela velký klid, což nikdy neznamenalo nic dobrého.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 2:44 pm

les

Ucítila jsem pach člověka. A dost mi to někoho připomnělo. Pak mě něco napadlo. Nechala jsem jelena jelenem a rozeběhla jsem se tím směrem, kde jsem ho cítila. Obešla jsem ho tak abych mu byla zády a až když jsem byla připravená, tak jsem se na něj rozeběhla a skočila jsem mu na záda, tak že jsem ho povalila na zem. Až potom mi vlastně došlo, že měl zraněné záda a rychle jsem z něj seskočila a stoupla jsem si před něj a posadila jsem se a sklonila hlavu dolů, v gestu, že se omlouvám.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 2:53 pm

Les

Cítil, že jej cosi pozoruje, ale bohužel nedokázal určit, o ce se v tuto chvíli jedná. Nicméně, to že se k němu blíží zvíře slyšel již docela dobře, ale než se za zvukem stishl otočit, válel se na zemi, přičemž dotyčného zásoboval nadávkami. Avšak po chvíli byl uvolněn a před něj se posadila velká kočka. Zvedl hlavu a zamračil se. "Dneska tohle všichni děláte schválně nebo máte jen krátkou paměť?" Zavrčel, když se zvedal na nohy a oprašoval si oblečení. "Mohl jsem ti něco udělat." Vydechl pak tiše a přejel ji vážným pohledem. Opravdu po ní mohl vystřelit, kdyby se lekl ještě více. Nebo mohl použít svou magii a.. popravdě nechtěl, aby přesně věděla, co je zač.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 2:57 pm

les

Vyposlechla jsem si jeho nadávky a v duchu jsem se smála. Vedle mě se objevil Alfa a vrtěl ocasem, když se objevil vedle Isaiase a začal do něj strkat čumákem. Opravdu jsem byla moc ráda, že je tady. Ale z jakého důvodu? Vždyť lovci tu nejsou a i tak. Nebo to je pro to že by měl o mě starosti? Ne to je přece blbost. Postavila jsem se a obešla jsem ho do kolečka. Než jsem se opět postavila před něj a hlavou se dotkla jeho dlaně a zavřela jsem oči.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 30, 2018 3:23 pm

Les

Sklopil pohled ke psu, který do něj dloubal čumákem, načež se sklonil a podrbal jej za ušima. Podle výrazu, který pak nasadila Jupiter usoudil, že nejspíše o něčem přemýšlí, ale bylo zcela zbytečné se jí na to ptát, když mu v tuto chvíli nemohla odpovědět. Sledoval ji pak, když jej obcházela a tiše si povzdechl, když se ho dotkla hlavou. Dřepl si k ní tedy a pohladil ji,načež svou ruku stáhl zpátky.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 30, 2018 5:47 pm

Les

Chvíli jsem čekala a byla jsem ráda, že mě pohladil. Ano v tuto dobu jsem se možná chovala jako zvíře možná dokonce i jako malé kotě. Ale v tuhle dobu to nikomu vadit nemuselo. Chtěla jsem v tuto chvili s ním být sama, ale ne prostě nemůžu. Se zavrčením se pomalu otočím a sleduju cosi ve křoví. ,,Tak vylez!" Zavrčím a ze křoví vyleze černá puma. Otočila jsem hlavu na Isaiase a potom na Alfu, ke kterému jsem se rozeběhla a na prázdno jsem kousla. Není to poprvé co se něco takového stalo takže pochopil a rozeběhl se někam do pryč. Potom jsem se podívala na Isaiase a věděla jsem že nechci aby tohle viděl. Aby viděl jaké jsem zvíře. ,,Neopatrná." Prudce jsem otočila hlavu, ale to už mi puma šla po krku, takže jsem nestihla ani uhnout. Povalil mě na zem a jak byl nademnou tak jsem se snažila od sebe ho odstrčit, ale snažil se sápat po mém krku. ,,Proč? Proč jdeš po stejném druhu?" Zavrčím a odstrčím ho od sebe. ,,Ne všichni drží spolu, mládě." Cuknu sebou a začnu na něj vrčet. ,,Nejsem mládě!" Rozeběhnu se na něj a skočím mu na hruď, kde se mu zakousnu do boku a prevalim se na bok a hned uskočim. ,,Ten chlapec je pro tebe asi hodně vzácný, že?" Rozeběhl se za ním. Zazmatkovala jsem. Věděla jsem že má zbraň, ale nechci aby ji tady používal. Rychle jsem se rozeběhla jeho směrem a hlavou jsem strčila do jeho boku. Zvedl se rychleji než já a stoupl mi tlapou na krk. ,,Dostal jsem od lovců velkou nabídku, když tě chytnu. No..asi jim už nezáleží jestli živou nebo mrtvou." Sehl se ke mě a olizl mi čumák. Zavrčela jsem na něj a zakousla jsem se mu do nohy. ,,Já se tam už nevrátim." Zavrčím a pustím jeho nohu. Otočila jsem se k němu zády, a podívala jsem se na Isaiase, který tam stále stál. Chvilka nepozornosti, byla ta nejhorší. Šílená bolest se mi rozšířila po boku a opět jsem ležela na zemi. Zaryl mi drápy do boku až do masa a ohnal se mi po krku. Prudce jsem zavřela oči a modlila se ke všem bohům.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm