Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 8:53 pm

Ulice - Bar

Pomalu se se svou společnicí přesouval k jednomu z barů. Nebylo kam spěchat a ona si chtěla postěžovat na tolik věcí. To od ní ostatně čekal. Tak nějak se mu konečně podařilo hodit za hlavu všechno, co se dneska stalo, takže se na ni dokázal alespoň okrajově soustředit. A i taková trochu pozornosti se u něj musela zasloužit.
Před barem se poněkud zadrhl, ale i když si tvář dívky okamžitě spojil s tou z dneška, nijak se neobtěžoval zastavit se a dál ji bombardovat otázkami ohledně toho, proč po ní lovci tolik jdou. Na to jej až příliš urazila, ale i nad to se v některých situacích dokázal s naprostým klidem povznést. I teď se však tvářil naprosto chladně, což byl u něj obvyklý výraz. Podržel své společnici dveře a teprve poté vešel za ní. "Opravdu bylo dobré vybrat zrovna tohle místo?" Otázal se, jakmile se ocitli vevnitř. "Ale.. Isaias by se chtěl znovu nepozorovaně vypařit a nechat mě s bandou ožralů na tanečním parketu.. to ti dneska nevyjde." Zazubila se na něj a tím byl jejich krátký rozhovor ohledně výběru místa ukončen.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 9:01 pm

Bar

Chvíli jsem něco ťukala do mobilu, ale když jsem zvedla hlavu, všimla jsem si toho muže z dneška. Polknula jsem a uhnula jsem pohledem. Bylo mi trošku trapně jak jsem na něj vyjela, ale jak si mě ignoroval. Pak až jsem si všimla, že je s ním nějaká mladá dívka.,,Někdo si tady našel oběť na noc." Prohodila jsem spíše pro sebe a dokouřený zbytek cigarety jsem uhasila a hodila do koše.
Opět jsem se vrátila do baru s tím, že jsem ignorovala ty dva a sedla jsem si k muži co tu musel být asi nový. V tomhle městě. Páč se ptal na nějaké věci ohledně tohohle města.
,,Něco málo bych vám mohla říct. Žiju tu krátce, ale už jsem si to tu s bratrem prošla tolikrát, že to znám skoro na zpamět." Usměju se a muž mi hned děkoval a začal se ptát na místa, kam by se mohl podívat se svou ženou a se dvěmi dětmi co se tu s ním přestěhovali. Po očku jsem sledovala ty dva a tiše jsem si odfrkla.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 9:21 pm

Bar

Protočil očima, když se vrhla ke svým kamarádkám a jeho nechala na malý moment samotného. Ale i to mu stačilo k tomu, aby objednal pití a donesl jí ho. "Mohla jsi mi říct, že tu budou." Vydechl uraženě a střelil po Helene pohledem. "Nemohla. Pak bych tě sem nedostala." Opět jí po tváři přeběhl úsměv. Na dívku se ani nepodíval. Alespoň mu k tomu prozatím nedala žádný důvod.
Nakonec nechal svou společnici s partou kamarádek a vytratil se do odlehlejšího kouta, aby si přečetl zprávu, co mu přišla. Vzkaz zněl naprosto jasně a hlavně byl stručný. Jeho nadřízený se nikdy neobtěžoval věci nějak dlouhosáhle rozvádět. Dnes měl však ještě volno, takže se rozhodně nebude nijak zvláště stresovat.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 9:30 pm

Bar

Všimla jsem si že někam odešel. Proto jsem se muži omluvila a vstala jsem. Rozešla jsem se tím směrem kam šel a opřela jsem se ramenem o stěnu.
,,Za to jak jsem na tebe vyjela..se omlouvám." Řeknu tiše a odtáhnu se od zdi a kouknu na skupinu dívek.,,Nevypadal jsi moc šťastný, když sis jich všimnul. Nemáš snad rád ženskou společnost?" Trošku jsem si do něj slovně šťouchla a pousmála jsem se.
,,Nemáš tady toho svého hlídače dneska? Se docela divím. Ten pes mi upřímně nahání hrůzu. Divím se že jsi ji zvládl tak dobře vychovat a vycvičit." Pousměju se a držím si od něj stále odstup. Podívala jsem se za sebe a všimla jsem si ženy, se kterou přišel že se kolem sebe otáčí.
,,Mám pocit, že se po tobě shání. Vím že tě to tady s ní nudí. Hele..řekni že si musíš někam odbehnout a přijď na parkoviště. Trošku se projedeme a já ti odpovím na vše na co se mě zeptáš. Dávám ti 10minut. Víc ne." Usměju se a pomalu se rozejdu směrem ke dveřím. Vyšla jsem ven a šla jsem ke svému autu a opřela jsem se o kapotu auta a psala jsem bratrovi.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 9:48 pm

Bar

Zatvářil se naprosto otráveně, když si všiml, že k němu míří jediný člověk, kterému se chtěl v tomhle baru vyhnout. Sklopil k ní na malou chvíli pohled, ale jinak sledoval Helene. "Ty to nejspíše ještě nevíš, ale donutit mě k úsměvu může být pro hodně lidí oříšek." Zamručel. Když pak padla poznámka ohledně Amy, jen přivřel oči. "Zato tvůj pes by potřeboval jiný přístup. Jestli se bude takhle mít ke každému.. neskončí to jen u štípnutí." Vydechl, i když tohle pro něj bylo naprosto nezajímavé téma.
Tím, co řekla poté, jej však naprosto vyvedla z rovnováhy. Došel tedy za Helene, které sdělil, že bude za malou chvilku zpátky a svěřil ji tak plně do péče jejích kamarádek. Doufal teď jen v to, že ji příliš neopijí. Nakonec vyšel ven na parkoviště, i když se zrovna dvakrát nadšeně netvářil. "Řeknu ti jen jednu věc začátkem.. s tebou do auta nevlezu." Zamručel, když se zastavil na dostatečnou vzdálenost od ní a založil si ruce na hrudi.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 9:57 pm

Bar -> Náměstí

Když jsem si všimla, že vylezl ven jen jsem se zasmála nad jeho větou.,,Fajn. Tak budeme venku. Ničemu to neuškodí." Prohrábla jsem si vlasy a podívala se na měsíc.,,Za chvíli bude úplněk. Sakra." Řeknu si tiše pro sebe a podivam se na něj.,,Takže? Nějaké zajímavosti co by jsi chtěl vědět?" Otočím se jeho směrem a uklidím telefon do brašny. Cítila jsem kolem sebe asi tři něho čtyři lidi, ale prozatím jsem si řekla, že to nebude nikdo důležitý z koho bych měla mít strach. Lovci to být nemohli a dlaci? Ty bych cítila. Takže tu zbývají upíři a nebo mágové. Plus nějaká ta havěť.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 10:31 pm

Bar - Náměstí

"Pff.. úplněk ti vadí? Řekl bych, že je pro tebe horší nov." Vydechl a sklopil pohled k zemi. "Ne, nemyslím si, že je tu něco, co bych zrovna dvakrát nutně potřeboval vědět." Pokrčil rameny. Pokud ho sem vytáhla jenom kvůli tomuhle.. pak vlastně ani nikam chodit nemusel. Navíc, i tady venku byli lidé, což.. bylo pro většinu otázek nevhodné. Proto na ni zůstal poněkud upřeně zírat, ale v podstatě se díval skrze ni. Jo, bylo pravdou, že se v této chvíli docela nudil a.. touhle dobou by už mohl od Helene odhánět až příliš mladé chlapce, co se kolem ní motaly a dělat si na ni nárok. Tuhle hru hrál velmi rád, avšak pouze ona věděla, že to nikdy nezajde dál a dokonce ho žádala o to, aby nic takového nedopustil. Proto pokud s ní šel, pil raději poskrovnu a dával na svou svěřenkyni opravdu dobrý pozor.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 10:41 pm

Náměstí

,,Ani ne. Je to jako normální jiný den." Usměju se jen tak pro sebe a podivam se mu do očí.,,Ty tu ženu máš asi hodně rád co?" Usměju se i když vím, že mě nevnímá.
,,No nic. Myslela jsem že se budeš chtít na něco zeptat, ale asi jsem se spletla." Seskocila jsem z kapoty, ale to mě chytla bolest do srdce, za které jsem se chytla a otočila jsem se k němu zády. Chtěla jsem najít klíčky a odemknout si auto, ale jak si jsem je měla zahrabané hluboko v tašce.
,,Sakra..." Slyšela jsem kroky a tak jsem zvedla hlavu.
,,Hledali jsme tě Jupiter." Zvedla jsem hlavu k vysokému muži co měl vedle sebe tři poskoky.,,Dereku..zase nemáš nic jiného na práci než hledat ženy sami na náměstí a někde je za rohem znásilnit a pak jim vysat krev?" Řeknu ledovým hlasem a konečně jsem klíčky našla.
,,Nech toho. Přece nezarliš." Přešel ke mě a já udělala krok v zad. Otočila jsem hlavu na toho muže, ale než jsem stihla něco říct předběhl mě upír.,,Jen klidně běž. Já už si ji prevezmu." Jestli je chytrý odejde. Pro mou smůlu mě pak někde najde bratr a bude mi dávat celodenní ponaučení, že bych se Neměla rvát.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu May 24, 2018 5:14 am

Náměstí

Nadechl se, aby něco řekl a neskončilo to, jako předtím, avšak místo toho jen naklonil hlavu ke straně a sjel ji zkoumavým pohledem, když se k němu otočila zády. Nakonec však jeho pohled znovu přešel v chladný. Přejel pohledem přes muže, kteří se tu objevili. Neměl sebou Amu, aby mu podle toho, co udělá došlo, co jsou zač, ale nevadí. Ona mu to totiž prozradila sama.
"Asi budu chtít vysvětlit tohle." Zamručel, načež z pod saka vytáhl svou oblíbenou zbraň a pár pohyby vyměnil zásobník. Stříbrné kulky by jim zrovna dvakrát neublížili. "Když se hezky otočíte a vrátíte se tam, odkud jste přišli.. nic se nestane a všechno bude v pohodě." Vydechl, avšak byla to spíše provokace, kdy popošel několik kroků vpřed.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu May 24, 2018 10:25 am

Náměstí

Uslyšela jsem výměnu nebojí a ucítila jsem stříbro.
,,Hele chlape klid. To už sis našla ochránce jo? Tvůj bratr ti snad nestačí?" Chytl mě pod krkem a stáhl si mě k sobě.,,MÁME spolu nevěříte éry účty drahoušku." Pustil mě a mávl má své lidi. Rozešel se směrem pryč, ale ještě se zastavil.,,Měl by ses od ní držet dál. Stačí, že jdou po ní lovci." A s tím co řekl odešel.
Zvedla jsem ruku a promnula jsem si rameno.,,Heh..bývalej." Řeknu trošku ironickým hlasem a podívám se na Isaise. Bylo mi trošku líto, že to viděl i slyšel a já nemohla nic. Ještě po tom, když to srdce mám kvůli tomu idiotovi.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu May 24, 2018 3:38 pm

Náměstí

Počkal si, než odejdou a teprve poté znovu vyměnil zásobník. Stříbro mu bylo o dost sympatičtější. Zbraň pak schoval zpátky a zadíval se na Jupiter. "Pěknej magor." Vydechl jen, jelikož takový si o něm stihl udělat obrázek. Tyhle pijavice naprosto nesnášel. Uhladil si sako a opět si založil ruce na hrudi. "Ten po tobě jde proč?" Položil tedy otázku, když už k tomu měl opravdu důvod. Pohled od ní nakonec odvrátil a zadíval se směrem, kudy odešla ta povedená partička.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu May 24, 2018 6:18 pm

Náměstí

Cítila jsem další nával stříbra, ale snažila jsem se to ignorovat aspoň do doby, než na mě promluvil. Otočila jsem se na něj a zkusila jsem se usmát.
,,Jo je to magor. Ale býval hodný..než začal být posedlý krví a ženami..proto mě taky opustil. No a teď tvrdí, že mě chce zpátky a že se změnil. Ale jeho násilí je stále silné." Podívala jsem se na mobil, který mi pípnul. Byla tam zpráva od bratra.
Přijedu domů až za týden. Jel jsem za Alex.
Ajo..on má vlastně přítelkyni.
Chtěla jsem mu napsat, že mi dochází léky na to srdce, ale zprávu jsem smazala a napsala mu jen ok.
Otočila jsem se na Isaise a prohrábla jsem si vlasy.
,,Jestli chceš vrať se zpátky..určitě se po tobě shání." Promnu si rameno a krk, když si vzpomenu jak mě za něj držel. Znova mě popadla úzkost.
,,Ráda jsem tě poznala." Mávnu na něj a položím klepajici ruku na kliku od auta.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu May 24, 2018 7:52 pm

Náměstí

Tiše si povzdechl a duchu protočil očima. Kolikrát on tohle nakecal lidem kolem sebe? Ale, je pravdou, že se jeho přístup změnil hlavně díky tomu, co se rozhodl dělat za práci. A i když svého šéfa zatím neviděl osobně, plnil jeho požadavky bez mrknutí oka. Když na něj pak mávla a položila ruku na kliku, všiml si, že se třese. Už se nadechoval, aby se zeptat, jestli je jí dobře, což neudělal jak je rok dlouhý, jelikož mu v tomhle ohledu byli ostatní v podstatě ukradení, ale místo toho se zasekl a trhl sebou,, když slyšel prásknutí dveří. "Isaiasi! Jak si můžeš jen dovolit, mě tam takhle nechat?!" Helene se vypotácela z baru a on i z této vzdálenosti poznal, že je úplně mimo. Jak se jim podařilo ji takhle nalít za tak krátkou chvilku?
Doklopýtala k němu a chytla se jej zezadu kolem krku. "Chci tančit. Pojď se mnou.. prosím." Nezapomněla poprosit, což se u ní v tomto stavu opravdu cení. Otočil se k ní tedy čelem tak, aby jej nemusela pustit a upřeně se jí zadíval do očí, než se k ní sklonil. "Tančila jsi už s někým jiným?" Optal se, přičemž z jeho hlasu zaznívala potlačovaná majetnickost. "Ale no tak, víš že s tímhle čekám vždy na tebe." Vydechla ublíženě a natáhla se pro polibek, díky čemuž jej přinutila se odtáhnout. "Isaiasi, alespoň pro jednou.." Stočil na několik chvil pohled k Jupiter, než si tiše povzdechl. "Později.. a přísahám, že se ti budu opravdu plně věnovat." To v jeho případě znamenalo, že ji opět přispí. Což nebylo nic těžkého.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu May 24, 2018 10:05 pm

Náměstí

Uslyšela jsem jak na něj někdo volal a proto jsem se otočila směrem, kde se na něj vešila ta žena. Tiše jsem je poslouchala a na chvíli jsem se i usmála, když chtěla s ním tančit.
,,Vím, že se mi dvě neznáme, ale pokud by vám to nevadilo ráda bych si s vámi zatančila. Pokud to nebude vadit tady vašemu příteli, že mu ukradnu jeho první tanec s vámi." Nahodila jsem falešný úsměv jaký jsem kdy dokázala. Potřebovala jsem se nějak odreagovat a myslím, že tohle by mi k tomu mohlo možná pomoci.
,,Já jsem Jupiter." Kouknu na Isaiase a mrknu na něj. Nevím proč, ale chtěla jsem mu pomoci. Vidím, že ho to z části unavuje jak se na něj visí a jak si mi už párkrát pomohl. Pomalu jsem se rozešla k baru, ale u vchodu jsem čekala na onu ženu jestli zamnou půjde nebo ne.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu May 24, 2018 11:01 pm

Náměstí - Bar

Opět sebou, tentokrát již jen zlehka, trhl a stočil pohled zpátky k Jupiter. Přejel ji opět pouze chladným pohledem. Následně pak schytal přesně padnoucí facku. Skoro díky tomu Helene pustil. "Máš se dneska věnovat mě." Zasyčela, když se jí podařilo stáhnout si ho k sobě. Zjevně si ji předtím vůbec nevšimla. "Samozřejmě, něco takového se již nebude opakovat." Zamručel, neb teď jí mohl odpřísáhnout naprosto cokoliv a ona si to již druhý den nebude pamatovat.
"Oh.. Helene." Viděl, jak zprvu bojovala s vyslovením svého jména. Avšak, i tak jej chytla za ruku a v první chvíli ho táhla, než se mu podařilo s ní srovnat krok, takže se o něj mohla pohodlně opřít a on ji tak bez větších průtahů zpátky do baru. Ona se tanci nebránila v podstatě s nikým. I tak jej tanec neminul, to věděl až příliš dobře a ne, že by se nějak bránil, jelikož díky tomu, co dělal se musel někde i odreagovat, takže mu tanec opravdu šel a nejvíce se vyžíval právě v párovém tanci, avšak.. to by musela Helene být více při smyslech.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu May 24, 2018 11:11 pm

Náměstí -> Bar

Když se zamnou rozešli jen jsem se sama pro sebe pousmála a byla jsem opravdu ráda, že jsem je opět vytáhla dovnitř. Protoze tady venku to nebylo bezpečné pro tu dívku. O toho muže jsem se zas tolik nebála. Vím že se o sebe dokáže postarat sám aniž by k tomu potřeboval svou chůvu. Nad tou myšlenkou jsem se jen uchechtnula a podívala jsem se na ty dva. Vzala jsem ženu jemné za ruku a vytáhla jsem ji na parket, kde jsem začala houpat boky a snažila jsem si to uživat stejně tak jako ostatní kolem nás. ,,Upřímně jsi mu tu facku dávat nemusela. Neměla jsem v plánu a ani to nemám ti ho krást. Potřebovala jsem si s ním jen na pár chvilek promluvit." Žena mě z poloviny vnímala a z té druhé se snažila udržet na nohou. Nevím proč ji vzal zrovna do baru, kde je nejvíce nadprirozenych, ale budu doufat, že to má pod kontrolou. Když jsem projížděla lidi pohledem spočinula jsem na něm a chvíli jsem se mu dívala do očí než jsem uhnula a dal tancování do rytmu hudby.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri May 25, 2018 7:04 am

Náměstí

Ač se to mohlo zdát dost divné, pustil ji poměrně neochotně. Navíc to byl takový nezvyk, neb s ní tančil ve většině případů pouze on. I tak se nakonec opřel zády o bar a soustředěně Helene pozoroval. Nesmělo se jí nic stát. A jejím kamarádkám? Na ty během chvíle zapomněl a kdyby se jim náhodou něco stalo.. on je na starost neměl.
Všiml si, že se jí tam Helen zřejmě pokouší něco vysvětlit a podle tohi, jak se tvářila hádal, že se snaží obhájit onu facku, kterou mu venku věnovala. Jen nad tím zavrtěl hlavou a sklopil pohled k zemi téměř ihned, jak se mu Jupiter zadívala do očí.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri May 25, 2018 1:34 pm

Bar

Když uhnul pohledem jen jsem si povzdychla a dále se věnovala Helene, která se mi snažila vysvětlit proč mu dala tu facku.
,,Už chápu. Víš co? Pojď" vzala jsem ji za ruku a dovedla ji k baru.
,,Jednu colu a vodu prosím." Muž za barem kývl a podal nám oba nápoje. Ji jsem podala vodu a usmála jsem se na ni.
,,Měla by jsi teď už pít jen vodu. Pokud nechceš aby Isaias měl blbou náladu potřebuješ trošku vystřízlivět." Žena se na mě tak nějak podívala a napila se ze sklenky vody. Já mezitím upijela svou colu a sledovala lidi okolo sebe. Spíše jen pro jistotu jestli tu není zase ten debil.
,,Jupiter.." Podívala jsem se na ni a všimla jsem si že nevypadá moc dobře.
,,A jeje." Vzala jsem ji opatrně kolem boku a pomohla ji se sednout že stoličky a vedla jsem ji na záchody, které naštěstí byly hned vedle baru. Už už se hnala na záchod a já ji jen tak tak stihla chytit vlasy.
,,Tak je hodná..šikovná." Hladila jsem ji po zádech a hlídala jsem ji aby se jí neuvolnil ani jeden vlas.
,,Lepší?" Kývla hlavou a pomalu se postavila a došla k umyvadlu, kde se opláchla.
Byla trošku bílá, ale hlavně, že ji bude lépe už.
Pomalu jsem s ní vyšla ven az k Isaiasovi.
,,Vem ji už domů." Usměju se na něj a pomalu se rozejdu směrem ven.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri May 25, 2018 5:52 pm

Bar

Dost sebou trhl a ustoupil o několik kroků vzad, když se jen kousek od něj jeden z velmi opilých přítomných ohnal po druhém, avšak k žádné velké rvačce nedošlo. Vyhazovači zasáhli o dost dřív, než se mohlo komukoliv cokoliv stát. Zavrtěl nad tím hlavou a otočil se k baru, aby si objednal a rovnou i zaplatil. Pak už jen stál a pomalu upíjel ze sklebky s červeným vínem.
Ani nestačil dopít, když se u něj objevila Jupiter, která za sebou táhla Helene. Už na pevní pohled bylo jasné, že jí není moc dobře, takže si ji okamžitě přitáhl k sobě. "Celá se třeseš." Vydechl a přejel jí prsty po lícní kosti, načež se otočil na Jupiter s téměř naštvaným výrazem. Ta však již mířila ven z baru, což tedy nakonec udělal také. Nechal Helene, ať se na něj navěsí, aby nespadla a sám ji chytl kolem pasu, načež ji vyvedl ven. "Ty jsi jí nechala nalít vodu. Že jo." Skoro zavrčel, když se dostali ven.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri May 25, 2018 6:01 pm

Bar -> Náměstí

Zapálila jsem si venku a pomalu jsem vydechla kouř. Když jsem zaslechla jeho hlas jen jsem se otočila a nechápavě go sledovala. ,,Ano..bylo jí špatně a tak na uklidnění jsem ji dala vodu. Proč?" Mluvíla jsem trošku jako vystrašená myš co se krči před kočkou. Tak trošku jsem tušila, že jsem udělala něco špatně. Zahodila jsem dokouřenou cigaretu a podívala jsem se opět na ni. Pokud je nadpřirozená, tak nevím, kterému druhu by vadila obyčejná voda.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm