Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 172

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 3:59 pm

Ulice

Alex zůstal stát před domem a upíral zoufalý pohled na místo, kde zmizel zadek auta. Teprve později obrátil pohled k přijíždějící motorce. Zůstal ještě nějakou dobu stát na místě, než se rozhýbal k tomu, aby došel k Jupiter. Když k ní došel na takovou vzdálenost, aby si mohl všimnout odkapávající krve, jen protočil očima a přesně napodobil Isaiasův výraz, který už u něj viděl tolikrát ve chvíli, kdy se někdo v jeho blízkosti zranil. Viděl, jak se rozhlédla, takže jen zavrtěl hlavou. "Není tady. Před chvílí se sebral a odjel pryč. Vyčistím ti to." Poukázal posledními slovy na krev, která jí stále odkapávala z ruky a sám k ní opatrně ruku natáhl. Nedalo by se říci, že jí věřil, ale věděl, že se nemůže proměnit, takže byl relativně v klidu. Navíc, on sám jí nic udělat nechtěl, tak proč by měla chtít ona?
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 194

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 9:32 pm

Ulice -> Isaiasův Dům

Podívala jsem se na mladého lovce jak se ke mě pomalu přibližuje. Promluvil na mě a já sebou trošku cukla, když se zmínil o tom že mi to vyčistí. Po celou tu dobu jsem na to nijak nemyslela. Ale nechtěla jsem jít s ním sama do Isaiasova domu. I když..mám na výběr?
S povzdychnutim jsem se tedy rozešla do jeho domu. Zastavila jsem se abych mohla pohladit Alfu po hlavě než jsem se rozešla po schodech nahoru přímo do koupelny, kde jsem se posadila na vanu a počkala jsem na Alexe.
,,Jel za Billem, že ano? Nikam jinam mě nenapadá kam by mohl jet." Řeknu tiše a položím si ruku přes umyvadlo.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 9:44 pm

Ulice - Dům

Všiml si toho, že sebou trochu cukla, ale nijak to nekomentoval. Jakmile se však rozešla k domu, následoval ji téměř jako ocásek. Došel do koupelny už se vším potřebným, co sesbíral cestou a zadíval se na její ruku, kterou zatím položila přes umyvadlo. "Zastřelí mě, jestli se dozví, že jsem ti cokoli řekl, ale.. jo. Jel za ním." Zamručel a opatrně jí ruku vzal a začal tahat třísky ven. "Vím o tom, že za celou dobu, co je u nich se jim takhle postavil pouze jednou. Byl tam tehdy krátce a.. měl zabít malou holčičku. Nechal se prý dobrovolně zbičovat a díky tomu ji nechali být, takže ji stihl uklidit z jejich dosahu. Našla ho další den na ulici Helene. Proto se k ní dokáže chovat mile a ne tak, jak se chová k ostatním. Jako kdyby lidé nebyli vlastně nic." Potřeboval to někomu říct, jelikož Isaias to řekl pouze jemu a on už nedokázal držet hubu déle zavřenou. Hlavně ve chvíli, kdy jej nehlídal. "On mě naučil neházet nadpřirozené do jednoho pytle a snažit se.. s nimi vycházet. No, u něj mi to docela jde. A navíc.. lidi to na něm nepoznají.." Zasekl se a zvedl na chvíli pohled od její ruky. "Ty víš, že je nadpřirozený nebo ti to neřekl?" Optal se záhy, jelikož si uvědomil, co vlastně řekl. Možná bylo dobře, že na něj dával pozor, když vykládal ostatním to, co se dozvěděl.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 9:55 pm

Isaiasův dům

Poslouchala jsem ho a snažila jsem se tolik necukat, když mi začal vytahovat třísky. Zavřela jsem pevné oči namísto toho abych křičela. Ale když zmínil to že není člověk trošku jsem spestrila a prudce jsem otevřela oči. ,,On není..člověk?" Řeknu velice překvapeně a vstanu. Čistou ruku bez třísek si opláchnu, naliju si na ni dezinfekci a obvazem si to zavazu. Rychle jsem vyběhla z koupelny a namířila si to do kuchyně, kde jsem vzala nůž a strčila si ho do boty, kde jsem měla kapsu na nože co mám u bratra doma. ,,Musím se mu za všechno omluvit." Prudce se otočím a jdu směrem ke dveřím, ale zastavil mě Alfa i Ama.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 10:08 pm

Dům

Ucedil tichou nadávku, když se jej na to zeptala. "Ale, Jupiter.. nesmíš.." Aniž by to dořekl, vyběhla z koupelny ven, takže on vyrazil za ní. "Nesmíš jít za ním. Musíš zůstat tady a.. jednoduše počkat." Dořekl, když ji dohnal na chodbě. Zřejmě se snažila odejít, ale vypadalo to, že psiska mají alespoň rozum a postavili se jí do cesty. "Až se vrátí, mě uškrtí a tobě nejspíše všechno vysvětlí, když jsem to já takhle podělal a řekl ti to." Broukl a zatvářil se jako spráskaný pes. Vážně jí tohle nikdy říct nechtěl a Isaias jej i požádal o to, aby to nikdy nikomu neřekl a co udělá on? Vyslepičí to první osobě, které může. Nejraději by se v tuto chvíli neviděl. "Prosím.. zůstaň tady. Pokud tam teď půjdeš, bude to všechno ještě horší." Dodal nakonec a vrhl na ni prosebný pohled.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 10:17 pm

Isaiasův dům

Podívala jsem se na něj a pak na psy. Možná měl pravdu. Možná jsem přeci jen měla počkat. Došla jsem do chodby, kde jsem si sundala boty a nůž jsem položila na stolek, než jsem si sedla do obýváku na gauč a pustila jsem televizi. ,,Pokud se bojíš, že ti něco udělá za to že jsi mi to řekl. Můžu dělat že o ničem nevím. Aspoň do té doby než by to nepoznal sám." Mluvila jsem aniž bych se k němu otočila čelem. ,,A omlouvám se jak sem na tebe před tím vyjela..jen nemám dobrý vztah k lovcům, co se stalo události před třemi lety." Zašeptám a přihodím si přes ramena deku.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 10:28 pm

Dům

Následoval ji do obýváku, kde si sedl na pohovku kousek od ní tak, aby jí pokud možno nijak nenarušoval osobní prostor. "Popravdě, je to jediný člověk, na kterého se mohu doopravdy spolehnout, takže pokud mu nic neřekneš, budu ti vděčný." Broukl tiše a přitáhl si kolena pod bradu. "V pohodě. Vím o tom. Šéf to docela často vytahuje, takže pokud ti kdokoli z lovců řekne, že o tom neví.. ve většině případů lže nebo se ještě šéf nestihl pochlubit tím, co tenkrát udělal." Otřásl se odporem a následně jen pokrčil rameny. "Jen mě překvapuje, že se do toho zapojil i Aeshma." Broukl tiše a s povzdechem zavřel oči.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 10:36 pm

Isaiasův Dům -> Ulixe

Jen jsem přikývla, nad tím když řekl, že by byl rád kdybych nic neřekla. Chvili jsem se koukala na televizi a vnímala jsem ho jen na půl ucha, protože už byl dost otravný, ale když se zmínil o události před třemi lety, kde se zúčastnil i Isaias tak jsem natolik stuhla, že mi vypadl ovladač z rukyce
Podívala jsem se na něj a usmála jsem se než jsem se zvedla. ,,Půjdu si lehnout do pokoje. Jsem nějak unavená." Věřila jsem že ten kluk bude natolik naivní, že mi to uvěří. Proto jsem se rozešla nahoru do pokoje, kde jsem za sebou potichu zavřela dveře. Chvíli jsem ještě čekala než jsem opět vyskočila z okna-tentokrát dobře a rozešla jsem se po chodníku směrem do města.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 11:18 pm

Sídlo lovců

Už dobrou půl hodinku stál na špičkách zavěšený pomocí kladkového systému, za ruce. To, že se otevřeli dveře bral tentokrát jako vysvobození. Chvíli bylo v místnosti téměř hrobové ticho, přerušované pouze občasným zachrastěním řetězu. "Takže, Isaiasi. Naše dohoda se odteď nebude na tu holku vztahovat.. což mě mrzí, ale jak chceš." Ztuhl, když zaslechl prásknutí biče, který se pak nehezky otřel o jeho záda a zanechal na nich pouze první krvavý šrám. Zavřel oči a zaťal zuby. Zatím mu nedá tu možnost slyšet ono bolestivé zaskučení, které se mu tak moc líbí. U páté rány se začal soustředit na něco jiného, než pouze na počítání ran. Musel to udělat. Jinak by jí nedali pokoj.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 15, 2018 10:32 am

Ulice -> Město

Šla jsem se posadit na lavičku, kde jsem plánovala i zůstat do večera. Nemusela jsem zmiňovat, že jsem začala mít hlad, ale to je vedlejší. Spíše mi teď vrtalo hlavou proč nic neřekl. ,,Jste v pořádku slečno?" Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na mladou dívku. Pokývla jsem hlavou a všimla jsem si kousance na její ruce. ,,Kdy se to stalo?" Dívka se podívala na svou ruku a chtěla utéct, ale já ji chytla za ruku a posadila ji zpátky. ,,Nejsem člověk. Jsem dlak jako ty. Tak povídej." Dívka mi začala povídat o tom kdy ji vlk kousl, ale že nezažila přeměnu ještě. To mi dělalo spíše větší problém. Tě holce mohlo být tak patnáct let.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 15, 2018 12:48 pm

Sídlo lovců - Ulice

Bičování ustat nechtělo, ale zatím se to stále dalo vydržet. Dokonce i to, když jej pak polili ledovou vodou, avšak na onu novinku, která měla přijít, rozhodně nebyl připravený. Byl stále zavěšený na jednom a tom samém místě, když na čerstvé rány přiložili rozžhavené železo.
Nakonec jej odpoutali, takže bez jakéhokoli náznaku toho, že by se pádu snažil zabránit, se sesunul k zemi. Jako předtím jej vytáhli ven, avšak tentokrát jej naložili do auta a odvezli před dům, kde jej vyhodili ven a jeho vlastním autem téměř přejeli. Opět jej však nechali ležet na chodníku, na což si již zvykl. Zůstal tedy ležet na zádech se zavřenýma očima a stále svou pozornost odváděl k něčemu jinému, než k bolesti, která se mu rozlévala tělem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 15, 2018 1:04 pm

Mesto->Uloce

,,Víš co? Pojď semnou. Bratr by ti mohl poradit." Zvedla jsem se a dívka udělala to samé a šla mým směrem kudy jsem šla i já. Nevím co udělá Isaias až zjistí, že jsem mu do domu přivedla neproměněného vlkodlaka, ale pokud je Lovec mohl by mi s tím i nějak pomoct. Dívka mě chytla za ruku a zrychleně oddechovala. Chudinka mě nestíhala. Proto jsem spomalila a šla klidným krokem. ,,Jaké je tvé jméno? Já jsem Jupiter." Pousměju se a dívka vypadala, jako kdyby si nemohla vzpomenout na své jméno. ,,Airy." Zvláštní jméno ale nevypadala, že by byla Američanka.
Když jsme byly skoro u domu tak jsem pocítila pach krve. Airy to cítila určitě taky protože se zastavila a stoupla si za moje záda. Rychle jsem se rozběhla k domu, kde jsem viděla na zemi ležet onu osobu. Před barákem stal Alex, který se nejdříve podíval na mě a pak na Isaiase. ,,Vem tu dívku dovnitř a odvedeš ji ke mě do pokoje a zudtaneš tam s ní. Na nic jiného se neptej. Jestli to neuděláš čekej peklo." Zavrčím na něj a kývnu na Airy aby mu šla na proti. Opět jsem se podívala na Isaiase a promnula jsem si krk. ,,Můžeš aspoň chodit?" Pomalu jsem se k němu sehnula a pokusila jsem se ho zvednout. Ignorovala jsem bolest v zápěstí a přehodila jsem si jeho ruku kolem ramen a trošku jsem si ho nahodila na rameno. Byl vyšší než já takže to byl problém, ale s tím se nějak vypořádam. ,,Neměl jsi tam chodit." Zašeptám a jdu směrem k domu, kde ho odvedu do koupelny a opatrně ho posadím na zem a nůžkami ostriham zbytek trička co měl na sobě. Při pohledu na záda se mi zvedl žaludek, ale i tak jsem vstala a zavřela za sebou dveře na zámek aby nás Alex nerusil a namočím ručník do vlažné vody. ,,Za tohle promiň." Špitnu a položím mokrý ručník na jeho záda.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 15, 2018 1:22 pm

Ulice - Dům

Zhluboka nabíral vzduch do plic a trhl sebou, když zaslechl, jak k němu někdo běží, ale oči neotevřel. Teprve, když na něj promluvila Jupiter se donutil k tomu, aby se na ni podíval. "Nesahej na mě." Procedil skrze zaťaté zuby, avšak.. k jeho smůle se nenechala odradit. Díky tomu musel okamžitě dostat pod kontrolu magii, jinak by jí mohl něco udělat. I, když jej pak podpírala, pokoušel se odtáhnout. Odvedla jej do koupelny a on byl rád, že s ním chvíli nikdo nemanipuluje a nikdo na něj nesahá. "Proč tohle děláš, když jsem jedním z lovců, které tak nesnášíš?" Zeptal se a otočil se tak, aby na ni viděl, přičemž sebou cukl, když mu na záda přitiskla mokrý ručník.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 15, 2018 1:34 pm

Isaiasův dům

Tiše jsem se pousmála a opatrně hadr dala na stranu a vymačkala z něj krev a opět ho namocila a opatrně ho položila na jeho záda. ,,Protože i když patříš k lovcům, tak se mi snažíš pomoct." A jsi jako já. Pomalu jsem projížděla hadrem po ránách. ,,Jsi idiot. Byl to blbý nápad tam chodit." Vstanu a hrabu v poličce kde vytáhnu asi tři obvazy. Opět se k němu sehnu a opatrně ručník sundam a hodím ho do umyvadla než mu začnu obvazovat hrudník. Snažila jsem se nevnímat, že jsem cítila jeho tlukot srdce. Otevřela jsem druhý obvaz a začala jsem tam kde jsem skončila. ,,Dekuju..že jsi to opět udělal, i když jsi nemusel." Pak mi došlo, co jsem řekla a mírně jsem si odkašlala.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 15, 2018 2:01 pm

Dům

Sklopil pohled k zemi a pokrčil rameny. "Nebo se snažím pomoci jim tím, že tě tu držím a jen čekám na vhodnou chvíli jim tě předat, přičemž se mám celou dobu tvářit jakožto někdo, kdo se ti tu snaží pomoci, aby jsi mi začala věřit." Zamručel a povzdechl si. "Nebyl to první blbý nápad a ani poslední, takže na tom vlastně nijak nesejde." Podrbal se na zátylku a povzdechl si. Pak však řekla něco, co rozhodně říkat neměla. Během chvíle, i když mu bylo jako psu, ji chytil a stáhl ji na svou úroveň, aby se jí mohl bez problému podívat do očí. "Kdo ti tohle řekl?" Zavrčel a upřeně se na ni zadíval. Mezi lovci se o tom mlčelo a on, pokud věděl, to řekl pouze jedinému člověku, kterému věřil a.. to teď hodně přehodnotí, pokud jí to opravdu řekl Alex. Jelikož s Helene, která o tom také věděla v poslední době mluvit nemohla.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 28, 2018 3:48 pm

Isaiasův dům

Když mě chytl trošku jsem zaskučela bolesti, ale snažila jsem se to ignorovat. Uhnula jsem pohledem, když se mě zeptal na otázku, a zkousla jsem si ret.
,,Myslím, že na tom tolik nezáleží. Chtěla jsem ti říct, že jsem přivedla kousnutou dívku od vlkodlaka, q potrebuju pomoct. Ještě se neproměnila a já ji slíbila přístřeší. Ale jestli to tady u tebe nepůjde půjdu s ní ke mě."
Zašeptám a pokusím se mu vytrhnout že sevření ve kterém mě stále držel i když už to nebylo tak pevné jako před tím.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 28, 2018 5:12 pm

Dům

Soustředěně ji pozoroval a zamračil se ve chvíli, kdy se snažila svést téma jinam. Ve chvíli, kdy se mu pokusila vytrhnout, ji opět chytl o něco pevněji. "Podívám se na ni." Vydechl, avšak pustit ji stále odmítal. "Co všechno ti ještě Alex řekl? A prosím.. nesnaž se lhát. Musel ti něco povědět, jelikož si v mé nepřítomnosti ve většině případů pustí hubu na špacír." Zavrčel a naklonil hlavu ke straně, načež ji konečně pustil a po chvíli se zvedl, jako by mu vlastně vůbec nic nebylo.Rány se mu sice hojili stejně rychle, jako normálním lidem, ale dokázal bolest do jisté míry ignorovat.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 28, 2018 5:20 pm

Isaiasův dům

Chtěla jsem mu to říct, že vím o tom že není člověk. Ale nemohla jsem. Nebo spíše jsem to nedokázala. ,,Jenom mu to vypadlo..netrestej ho za to prosím." Zašeptam a jen tam sedím i po tom co mě pustil a postavil se jako kdyby ty rány nic nebyly. ,,Měla jsem o tebe strach." Zašeptám a stále se dívám na země na své klouby, které mě i přes to všechno jak jsem se snažila potlačit bolest boleli. Ale stačí že mám strach o něj. On ji o mě mít nemusí. Jestli mě dá později lovcům bude to jeho volba.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 28, 2018 5:38 pm

Dům

Tiše si povzdechl a zavrtěl hlavou. "Co ještě mu jenom tak ujelo?" Zeptal se a sklopil k ní pohled, v tu chvíli poměrně překvapený. Ona měla strach o něj? To jako vážně? I když ji v podstatě naservíroval lovcům na zlatém podnose a mohl se na ni bez jakýchkoli výčitek vykašlat. Založil si pak ruce na hrudi a zhluboka se nadechl. Alexovi by neublížil. Bral jej jako svou rodinu, od které před lety utekl a.. vytvořil si novou. Avšak, ani když jej měl opravdu rád, to nikdy nedal před nikým najevo. Dokonce ani před ním samým a choval se k němu stejně odměřeně a chladně, jako ke všem ostatním. Pouze k Helene se choval jinak a možná jí více projevoval svou náklonnost, než Alexovi, ale.. vážil si obou stejně. No, a pak tu byla Jupiter, o které stále nevěděl, co si má myslet.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 28, 2018 5:48 pm

Isaiasův dům

Jenom tohle. Nic víc opravdu nevim." Zašeptam a otočím se na něj. Všimla jsem si v jeho tváří něčeho čemu se říkalo překvapení a také nad něčím přemýšlel. Ale nad čím? Postavila jsem se a rozešla jsem se ke dveřím koupelny, které jsem otevřela. ,,Pojď. Půjdu tam taky. Airy bude věřit jenom mě v této době." Promnu si krk a rozejdu se do obýváku, kde jsem na jedné straně viděla Alexe a na té druhé Airy. Posadila jsem se na gauč a ona se hned přesunula vedle mě a položila si ruce na moje rameno, takže mě spíše objala a sledovala Alexe.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Mon Aug 20, 2018 10:01 pm