Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 172

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 13, 2018 6:07 am

Dům

Jakmile zmínila jeho nejistotu, uhnul pohledem a oči na několik chvil zavřel. "Tvůj bratr se promění, ale nemusíš se o něj bát." Odpověděl a ještě ji chvíli sledoval, než se otočil a pomalu vyšel za Alexem, přičemž za sebou zavřel dveře. V duchu u toho nadával, avšak na povrchu nedal znát v tuto chvíli vůbec nic. Byl rozhozený a potřeboval si urovnat myšlenky, což v jeho případě znamená, že musí být pár hodin sám, což jde sice v domě, kde je Alex poměrně těžko, ale i to se dá překousnout.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 194

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 13, 2018 9:57 am

Isaiasův dům

Probudila jsem se asi po čtyř hodinách spánku do doby, kdy venku byla ještě tma, ale na hodinách bylo něco kolem tří hodin ráno. Pomalu jsem se posadila a až pak jsem se rozhodla, že tedy vstanu a rozešla jsem se z pokoje ven. Chvili jsem na chodbě pouze stala než jsem si vzpomněla kam jsem to vlastně chtěla jít. Pomalu jsem se rozešla vedle do pokoje, kde měl být můj bratr. A byl tam. Vlezla jsem si k němu do postele a obejmula jsem ho kolem pasu a hlavu jsem si zaborila do jeho hrudi a ještě na nějakou tu dobu jsem se pokusila usnout.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 13, 2018 11:10 am

Dům

Ukázal Alexovi jeho pokoj a pak se v tichosti vytratil. Došel do obýváku, kde si sedl do křesla se sklenkou červeného v ruce a na několik chvil zavřel oči. Nechtělo se mu spát, takže ponocování byl opravdu dobrý způsob, kdy mohl přemýšlet. Ama, která se rozvalovala před krbem k němu zvedla hlavu, takže na sebe jen v tichosti zírali. Alespoň dokud se nahoře neotevřeli dveře. Nevěděl ani kolik je hodin a popravdě, nezajímalo jej to. Dolů nikdo nepřišel, díky čemuž se znovu uklidnil a položil prázdnou sklenku na stůl, než znovu zavřel oči.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 13, 2018 7:00 pm

Isaiasův dům

Podle cvrdlikání ptáčků za okny jsem poznala, že musí být už den. A taky, že ano. Bratr naštěstí ještě spal a tak jsem opatrně slezla z postele a zavřela jsem opatrně dveře, které jsem hned na to i zamkla aby se jako zvíře mohl dostat ven. Pomalu jsem sešla schody a zastavila jsem se na místě a tiše pozorovala Isaiase jak sedí na křesle a hlavu si opírá o opěradlo a vypadal, že i usnul. Tiše jsem k němu přešla a natáhla jsem k němu ruku, kterou jsem hned na to stáhla protože jsem se cítila nějak divně. Posadila jsem se naproti němu na sedačku a stočila jsem se v dece do klubka a ještě na chvíli zavřela oči.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 13, 2018 7:08 pm

Dům

Ucítil na sobě pohled, avšak myslel si, že už vstal Alex. Proto se ani nenamáhal otevřít oči. Pouze čekal, kdy na něj zakřičí nebo se nějakým jiným způsobem rozpovídá, avšak nestalo se. Zaznamenal pak pouze to, že si někdo sedl na sedačku, takže chvíli poté, otevřel jedno oko, než zvedl ruce, aby si oči promnul a opravdu se probral. Nakonec se však zadíval na Jupiter, která byla stočená v dece naproti němu. Popravdě, bylo to v tuhle chvíli příjemnější, než hned po ránu potkat Alexe. Avšak, jakmile se výrazněji pohnul, nasáčkovala se k němu Ama a on byl zbaven možnosti se během nepozornosti Jupiter, neslyšně vypařit. Takže zůstal sedět a s tichým povzdechem podrbal Amu na hlavě.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 13, 2018 7:16 pm

Isaiasův dum

Ještě na chvíli jsem zabrala než jsem nezaslechla dupot psích tlap. Pomalu jsem otevřela oči vzepřela jsem se na rukou. Jednu ruku jsem zvedla abych si mohla otřít oči a opět jsem se o ní opřela a podívala jsem se na Isaiase, který teď hladil svého psa po hlavě. ,,Asi jsi chtěl odejít." Zašeptám a všimnu si Alfy jak za mnou přišel a sedl si vedle gauče a položil si na ni čumák. Jen jsem se k němu natáhla a pohladila ho po hlavě. ,,Co ti vadí na mé společnosti?" Řeknu aniž bych se na něj podívala. ,,Budíček!!!" Dupot na schodech mě donutí se tam podívat na mladého lovce co je asi dost překvapený co tu děláme. Jen jsem si povzdychla a postavila jsem se, ale to se mo zamotala hlava a zvládla jsem se zachytit o gauč tak abych neupadla. Upravila jsem si deku co jsem měla kolem ramen a rozešla jsem se pomalu do kuchyně.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 13, 2018 7:28 pm

Dům

Stočil pohled k Jupiter, která na něj promluvila. Chvíli ji beze slova pozoroval, než se otočil zpátky na Amu. "Chm.. je to trochu.." Nestačil ani doříct větu, když se dolů přiřítil Alex, který jako obvykle pokřikoval. On to tentokrát přežil, avšak Ama se bez pobízení zvedla a s obnaženými tesáky k němu pomalu přišla a štípla jej do lýtka dřív, než se od ní stačil odtáhnout. "Aeshmo.. hlídej si tu bestii." Hodil po něm ublížený pohled, načež prošel kolem Jupiter a pleskl sebou na pohovku, kterou opustila. "Tak fajn. Já ti dneska udělám snídani, ale je to poprvé a taky naposledy." Zavrčel, načež Alexe nechal v obýváku a přesunul se do kuchyně, kam podle všeho měla namířeno i Jupiter. "Co si dáš k jídlu?" Zeptal se, aniž by se na ni podíval a zamířil k lednici.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 13, 2018 8:01 pm

Isaiasův dům

Ještě chvíli jsem je poslouchala než jsem si unaveně sedla ke stolu co byl v kuchyni a tiše jsem pozorovala Isaiase co se mě zeptal na něco k jídlu a zastavil se u lednice, kterou hned na to i otevřel. ,,Bude mi stačit pouze nějaký salát." Pousměju se na něj. Upřímně jsem nemela chuť k jídlu, ale kdybych mu řekla, že nic nechci, stejně by trval na tom abych něco snědla. ,,Co je to za kluka? To že to je Lovec to vím. A mladší bratr tam toho. Jen by mě zajímalo proč je tu teď s námi? Část dohody?" Položím si loket na stůl a bradu si opru o dlaň a tiše ho sleduju a čekám na odpověď.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 13, 2018 8:27 pm

Dům

Počkal, dokud si neřekne a teprve poté vytáhl z lednice vše, co na přípravu salátu potřeboval. Pustil se tedy do jeho přípravy a mezitím poslouchal Jupiter, která mu položila poměrně zajímavou otázku. Ruka, kterou zrovna krájel rajče se na nějakou chvíli zastavila, než opět pokračoval. "Dostal se k lovcům, když mu bylo osmnáct, což bylo teprve před pár měsíci. Rodinu mu, když mu bylo pět let zabili upíři, které měli na starost jeho rodiče. Alex to přežil díky tomu, že byl v té době na prázdninách u své babičky. Je na mě dost fixovaný a s šéfe ani s kýmkoli jiným nemá u nás pokrevní pouto." Na chvíli se odmlčel, načež se otočil s miskou salátu v ruce a i s vidličkou misku postavil před Jupiter. "Je tady proto, že ho mám lépe zaučit v tom, jak zabít kterého nadpřirozeného a ano.. je to i součástí mé dohody." Odpověděl na poslední otázku a na chvíli zmizel, aby druhou misku odnesl Alexovi, který si už stihl zapnout televizi a následně se vrátil zpátky k Jupiter, proti které si sedl a promnul si oči.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed Jun 13, 2018 8:37 pm

Isaiasův dům->Ulice->Taylorův Dům->Lesy

,,Zajímavé. Nevím co moje rodina udělala lovcům, že je museli zabít, ale jinak opravdu zajímavé." Zatla jsem ruce v pěsť a snažila jsem se potlačit chuť se proměnit. Vzala jsem si vidličku do ruky a napichla jsem pár kusů salátů a dala si to do pusy. ,,Ten kluk by se spíše měl začít chovat na svůj věk a měl by pochopit, že ne všichni nadprirozený jsou tak zlý jak je učí v těch jejich školách." Řekla jsem to tak nahlas aby mě slyšel i přes tu televizi co vedle hrála. Potom jsem se podívala na Isaiase a položila jsem vidličku vedle misky, kde to vypadalo jako kdybych se toho ani nedotkla. Potom jsem vstala a rozešla jsem se nahoru do pokoje, kde jsem za sebou práskla dveřmi.
Chvíli jsem stala u okna než jsem ho otevřela a jednou nohou jsem došlápla na parapet a skočila jsem. Byla to docela výška, takže když jsem dopadla, tak mi zakrupalo pár kosti v těle. Chvili mi trvalo než jsem vstala, ale nakonec se mi to povedlo a zabalená v dece jsem šla po pachu Spálených gum až jsem došla k bratrova domu. Doma jsem se oblékla do džínů a útlého černého trička. Na nohy jsem si vzala vysoké kožené kozačky, za které jsem si stočila tři nože a do ruky jsem si vzala klíčky od motorky. V garáži jsem si vzala na sebe motorkářskou bundu a helmu. Nastartovala jsem a pomalu jsem vyjela z garáže, kterou jsem pomalu zavřela a až pak jsem vyjela směr k horám.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed Jun 13, 2018 8:50 pm

Dům - Ulice

Upřeně ji pozoroval, než uhnul pohledem a nadechl se, aby jí na to něco řekl, avšak ona po nějaké chvíli pokračovala, takže to, co chtěl říct spolkl. Zvedl pohled teprve ve chvíli, kdy se na něj ona sama podívala. Nechal ji být, i když se pak zvedla od stolu a práskla za sebou dveřmi. Ještě nějakou dobu tam pak nehnutě seděl, než se zvedl a chytl Alexe, který se snažil jít za Jupiter, za zápěstí. Jen beze slov zavrtěl hlavou. Nemělo to cenu. Ona nevěděla to, co věděl Alex a nedala mu možnost, aby cokoli řekl. "Pojď. Půjdeme se projít." Pousmál se, když jej konečně pustil a rozešel se směrem ke dveřím, které otevřel a jakožto první se jimi prohnala Ama následovaná druhým psem. Teprve potom mohli vylézt i oni dva. Dveře zase zavřel a s povzdechem se na ulici stočil směrem k lesu.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 1:15 pm

les

Nechala jsem motorku na kraji lesa a pomalu jsem se vydala do prostřed celého tohohle lesa.
Zatla jsem ruku v pěst a udeřila jsem do stromu. ,,My jsme ty špatný no jasně. Proč ne. Proto nás musíte zabíjet. Kdyby jste si s někým sedli a povídali si s ním zjistíte, že nejsme to největší zlo." Další rána do stromu až z něj vyletěli třísky. ,,Moje rodina žila jako normální lidé. Při novu jsme se vždy schovali v lesích aby jsme nikomu neublížili. A pak nakonec tak či tak si lovci řeknou 'pojďme zabít nějaké nadpřirozené, protože se hodně nudím.'" Vykopla jsem nohu a udeřila do stromu ze strany. Chvili jsem těžce oddechovala než jsem se svezla po stromu dolů a sledovala jsem pravé zápěstí položené na koleni a z něj odkapavala krev Dolů hlínu.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 1:36 pm

Ulice - Les

Celou dobu, co se blížili k lesu Alex nepromluvil. Zřejmě přemýšlel o tom, co se stalo a on jej nechtěl rušit. Proto byl také zticha. Nakonec jej zavedl mezi stromy a zpod saka vytáhl dvě vrhací dýky, které následně podal Alexovi. "Stačí ti už jen vypilovat techniku. Pak bude všechno v pořádku." Broukl a ustoupil stranou, aby mu dal prostor, zatímco jej poučoval o všem, co by měl při vrhání dýk vědět. Následně sledoval, jak se jeho svěřenec pokouší vrhnout dýku na jeden ze stromů tak, aby se čepel zakousla do kůry a nespadla hned na zem. I jemu to v začátcích dělalo velké problémy.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 1:57 pm

Les

Po chvíli sezení a snažení se uklidnit, jsem se postavila a oklepala jsem už méně krvacejici ruku. Šla jsem směrem dolů. Zaslechla jsem hlasy a tak jsem se rychle schovala za první strom, který mi byl nejbližší. Proč zrovna tady na ně musím narazit? Vždyť je les dost velký na to aby se lidi nemuseli potkávat. Sledovala jsem mladého lovce jak se snaží házet dýky na strom, ale moc mu to neslo. I já umím lépe házet než on. Odfrknu si a tiše zasycim když se podívám na ruku, jak opět začala krvácet. Měla jsem tam závodně třísky a potřebovalo by to co nejrychleji vyndat. Ale na to teď nemám čas ani prostor. Musím si dávat pozor aby Isaias nepoznal, že jsem venku. Udělala jsem krok v zad, ale krupla podebnou větev a já zdrevenela a snažila jsem se i nedychat.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 2:17 pm

Les

Povzdechl si, když už byl Alexův několikátý pokus marný. Zadržel jej a přešel k němu, aby mu to tedy ukázal ještě jednou. Předvedl mu znovu držení dýky a poté s ní hodil tak, že se dýka bez problémů zakousla a v kůře zůstala. "Vidíš.. musíš takhle.." Ke konci věty výrazně ztišil hlas, jelikož prasknutí větve nešlo přeslechnout. Přiložil si ukazováček ke rtům a zastavil tak Alexe v půlce kroku. Nato vytáhl zbraň a rozhlédl se. Ve chvíli, kdy koutkem oka zahlédl nedaleko stojící postavu, která se chtěla schovat za stromem, vystřelil. Nemířil přímo na ni, takže kulka prolétla jen kousek od hlavy toho, kdo se k nim připletl a zavrtala se hluboko do nedalekého stromu. Alex se při zvuku výstřelu otřásl a zadíval se směrem, kterým mířila hlaveň zbraně. "Aeshmo, počkej." Promluvil, čímž si na pár chvil získal jeho pozornost a on tak dál nestřílel a jednoduše čekal.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 2:22 pm

les

Chtěla jsem se pro jistotu schovat za strom, ale to jsem ucítila střelný prach a výstřel z bráně. Kolem mě proletěla střela a zaryla se o strom dál. Zatla jsem ruce v pěsť i přes tupou bolest a vyšla jsem ze svého úkrytu. ,,Asi rád sřílíš na lidi, že?" Snažila jsem se mluvit chladně, ale hlas jsem měla rozklepaný. Přeci jen jsem málem mohla zemřít. Hrnuly se mi slzy do očí. ,,Jednou Lovec navždy Lovec, že? Ty zvyky zabíjet se nezapominají." Setřela jsem si slzy a otočila jsem se k nim zády. Rozběhla jsem se směrem nahoru, kde jsem měla motorku.
Když jsem k ní doběhla, tak jsem se snažila tresoucimi se rukama nandat si ji na hlavu.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 3:03 pm

Les

Až teď si všiml, že to byla Jupiter. Ihned sklonil hlaveň a zbraň schoval. Než stačil cokoli říct, rozběhla se pryč, takže se jen podíval na Alexe, na kterého kývl a rozběhl se za ní. Když probíhal místem, kde stála, nasál do plic železitý pach krve, takže se donutil ještě více přidat do kroku. Našel ji u motorky, kde si snažila na hlavu nasadit helmu. Teď už pomalu k ní došel. "Jupiter, nedělám to rád. Zvláště, když hlavní náplní je zabíjet nadpřirozené." Zasekl se a sklopil pohled k zemi. Pak od ní o několik kroků odstoupil a založil si ruce na hrudi, aby zabránil sám sobě v tom, aby na ni sáhl.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 3:18 pm

les

Po asi sto pokusech nasadit si tu helmu jsem to vzdala a stala jsem tam s rukama držící helmu a s hlavou skleněnou k zemi. Věděla jsem že ty kroky patří jemu. Ale trošku mě to překvapilo. ,,Všechno se mi opět vrátilo, Isaiasi. Tři roky jsem se na to snažila zapomenout Jak mě Bill mučil. Tři roky jsem byla v lidské podobě a málem jsem ztratila kontakt s Jaguárem. A teď se dozvím, že to potřeboval jen na nějaké zkoumání jak do obyčejných lidí dostat zvířecí dna bez toho aniž by je někdo koukl a mohli se přeměnit. Řekl že za tu dobu co tam měl kočkodlaky, tak moje krev je jiná než u ostatních. Už chápeš proč utíkám? Ne proto že bych byla slabá, ale pro to že mu nechci dát něco tak cenného." Položila jsem helmu na zem a nasedla jsem na motorku. Pojedu bez helmy. ,,To radši zemřu než abych viděla obyčejné lidi trpět." Nastartuju a nečekám na odpověď. Prostě jsem vyjela na silnici a jela jsem směr do ulice.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Thu Jun 14, 2018 3:36 pm

Les - Ulice

Poslechl si ji a naklonil hlavu ke straně. Opět jej tam nechala stát bez toho, aniž by on mohl cokoli říct. Proto pouze počkal na Alexe, načež vyrazil směrem k domu, kde pouze popadl klíčky od auta. "Nedělej to.. víš, že takové nápady nikdy neskončili dobře." Jen mu však věnoval jeden ze svých pravých úsměvů, než vyrazil opět pryč. "Postarej se o Amu, než se vrátím." Prohodil k Alexovi a vypadl ven. Nasedl do auta a rozjel se k domu svého šéfa. Věděl, že tohle mohlo být také to poslední, co kdy v životě udělá, ale.. popravdě na tom mu v tuto chvíli zase tak moc nezáleželo. Ona v něm viděla pouze lovce, nic jiného, což na jednu stranu bylo dobře. No, na tu druhou jej to štvalo, ale nechtěl jí říct, co je doopravdy zač. Stačilo mu, že to o něm věděl Alex a dalším lidem to mohlo být naprosto ukradené.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Thu Jun 14, 2018 3:47 pm

les->Ulice

Jela jsem natolik rychle, že jsem byla i překvapená, že jsem nikoho nesrazila nebo někdo do mě nenaboural. Motorku jsem nechala stát před jeho bytem, kde jsem viděla i toho mladého lovce. Tiše jsem tam stála a svýrala jsem si bolestivě zápěstí. Bála jsem se tam vracet. Ještě k tomu když tam byl jeden z lovců. Nemohla jsem nikomu věřit. Ani poslednímu členu rodiny nemohu věřit. Teď je vše pouze na mě samotné. Rozhlédla jsem se kolem sebe ale nikde jsem neviděla Isaiasovo auto. Že by někam jel? Ale kam v tuto ranní dobu? Opět jsem se podívala na mladého lovce.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Mon Aug 20, 2018 10:01 pm