Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 99

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jun 11, 2018 10:29 pm

Ulice

Brzdy zaúpěly, když pro změnu sešlápl až na podlahu pedál, kterým je ovládal. Zastavil jen kousek před vchodem do onoho honosného domu a vystoupil. Zbraň měl nabitou a pokud by se cokoli zvrtlo, hodlal ji i použít. Vstoupil do dveří, i když se setkal s nehezkými pohledy a zastavil se teprve před kanceláří, kam byl také posléze vpuštěn. "Ale, Aeshma.. velmi rád tě vidím." Věděl moc dobře, jak tohle jméno nemá rád, ale rodiče mu jej nedali jen tak. Položil na stůl popsané ampulky s krví a založil si ruce na hrudi. Sledoval šéfa, který se usmál a všechny si je vzal, načež se na něj zadíval též. "Ale.. to není vše, kvůli čemu jsi přišel a má odpověď zní ne." Cukaly mu však koutky úst, což vždy znamenalo, že se s ním dá smlouvat, jenže už teď věděl, že cena bude vysoká.
"Fajn, řekni si co za to chceš." Zamručel ne zrovna příjemně a upřeně se mu zadíval do očí. "Nechápu, co na ní vidíš. Však je jednou z nadpřirozených a ty je máš za úkol zabíjet. Mohl jsi zachránit kohokoli jiného, tak proč až teď? Dlužíš jí to? Neřekl bych. Ještě jsi kvůli ní zabil jednoho z nás. A já chci vědět proč, proč to děláš Aeshmo. Však ti na ní stejně nezáleží. A neříkej mi, že nemám pravdu." Sklopil pohled, než se ke svému šéfovi otočil zády. "Můžeš poslat zprávu. Nic víc ti k tomu neřeknu." Zavrčel, než rázným krokem vyšel z kanceláře a poptal se jednoho z lovců na Jupiter, takže se mu podařilo zjistit, kde je. Avšak.. nastal menší problém, když jej nechtěli pustit dovnitř. "Prostě tě tam nemůžu pustit.." Chabý pokus mladého lovce zabránit mu v tom, co si usmyslel. Když po chvíli skončil na zemi s tím, že se na něj díval, jako spráskaný pes, jen se pousmál a otočil klíčem v zámku, načež otevřel dveře a vešel dovnitř. "Aeshmo! Do háje, mám na ni dávat pozor, proč mi to ztěžuješ?!" Ozval se ještě, než se dveře zavřeli a on se přes pokoj zadíval na Jupiter, načež si založil ruce na hrudi.

Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 98

Příspěvek pro Jupiter za Mon Jun 11, 2018 10:39 pm

Ulice

Po chvilce dávání se z okna jsem zahlédla přijíždějící auto a z něj vystoupila černá postava. Nevěřila jsem tomu že by to mohl být zrovna on. Přeci jen pomohl Billovi abych mu opět patřila. Zvedla jsem hlavu a položila jsem si ruku na srdce. ,,Už jenom pár hodin." Zašeptám a podívám se na svou ruku a povzdychnu si.
Za dveřmi jsem slyšela hlasy, ale neotočila jsem se. Ani když někdo vešel do pokoje a zavřel za sebou dveře. Podle pachu jsem poznala, kdo to byl. ,,Nevrátil ses pro mě. Takový ty nejsi. Tak co tu děláš?" Nechtěla jsem se na něj dívat. Nechtěla jsem aby viděl tu bolest co jsem měla v očích. Zvedla jsem pravou ruku a obejmula jsem si levou ruku a zaryla jsem si do ní nehty. On mě zaprodal. Není tu kvůli mě. Zůstanu tady a budou mě zase zkoumat a dělat na mě pokusy. Při té představě, kterou jsem měla před očima se mi nahrnuly slzy do očí.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon Jun 11, 2018 10:53 pm

Ulice

Povzdechl si, když se ani neotočila a pouze na něj promluvila. "V tom případě tady vlastně nejsem kvůli ničemu. Vlastně.. jen kvůli tomu, že jsem jel za svým šéfem." Pokrčil nad tím rameny a rozhlédl se po pokoji, než k ní pomalu došel. Z kapsy kabátu mezitím vytáhl prášky, o kterých říkal, že jí je sežene. Zastavil se až těsně za ní a natáhl se, aby je položil na parapet před ní. "Nastavil sakra vysokou cenu, jelikož tě nechce jen tak pustit." Vydechl, když se od ní odtáhl a otočil se ke dveřím, které se zrovna otevřeli a vykoukla zpoza nich střapatá hlava. "Aeshmo, prosím. Pojď zpátky." Prosebný tón, který zazníval z úst mladého lovce naprosto přehlížel a jen přivřel oči. "Vypadni nebo to nebudou pouze nadpřirození, které si hodím na seznam." O tomhle on nikdy nežertoval a byl velmi rád, když se dveře opět zavřeli.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 8:24 am

Ulice

Ucítila jsem jak něco pokládá na parapet. Jen jsem tam sklonila hlavu až se mi nahrnuly slzy do očí. Prudce jsem se něj otočila a už mi bylo jedno že mě vidí brečet. Chtěla jsem ho za to obejmout, ale to se za dveřmi ozval hlas muže po celou tu dobu co mě hlídal. Jakou cenu za mou výměnu chce?" Zašeptam a podívám se z okna ven na měsíc. Neměla jsem tolik času jak se s ním domlouvat. ,,Máme málo času. Nevím jak ty, ale já sto procentně ano." Podívám se mu do očí než sklonim hlavu k práškům a jeden si vezmu a spolknu. Cítila jsem se o dost lépe.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 9:07 am

Ulice

Otočil se na ni, když se ptala na cenu a jen pokrčil rameny. "O to se nestarej. Zavinil jsem si to sám." Vydechl, načež opět stočil pohled ke dveřím. "Chm.. no nic. Vrátím se, i když mi to možná bude chvíli trvat." Opět se doatavil chladný tón i výraz a on jednoduše vyšel z pokoje ven. Zamkl za sebou a přejel pohledem mladého lovce. "Máš jediné štěstí, že jsem ti dovolil mi tak říkat. Nesnáším to. A.. teď pojď. Potřebuješ cvičit." S těmito slovy se rozešel s lovcem v patách pryč. Neohlédl se ani jedinkrát, jelikož nebyl jedním z těch, kteří se bez ohlédnutí se, nedokážou k ničemu rozhoupat.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 9:31 am

ulice

Tiše bez jediného slova jsem ho sledovala jak odchází a zamyká za mnou. Zatla jsem ruce v pěsť a pěstí jsem udeřila do zdi, ve které se objevila drobná prohlubeň. Protřepala jsem si ruku a promnula si několikrát prsty než jsem se rozběhla proti dveřím a narazila do nich ramenem. Při nárazu jsem bolestně vykřikla a svezla se na zem, kde jsem se stočila do klubka. Dveře se najednou otevřeli a někdo mě vytáhl na nohy a někam mě táhl. Objevila jsem se v nějaké místnosti, kde stála židle a nad ní sprcha. Čekala jsem co to bude. Posadili mě na ni a dali mi ruce za záda, kde mi je svázali. ,,Šéf řekl, že tě máme potrestat za to jak ji utekla." Podívala jsem se na něj s odporem a plivla jsem vedle něj. ,,Taky děláš každou věc co ti řekne šéfík co? Takže když ti řekne zastřel bratra uděláš to?" Vrazil mi facku a někam odešel. Celou dobu jsem ho sledovala až do té doby než neotočil kolečkem a nepustil na mě ledovou vodu.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 10:15 am

Ulice

Tiše si povzdechl, jelikož lovec odmítal zmlknout. Odpověděl mu však na většinu otázek, které mu položil. Zastavil u jednoho z dalších honosných domů a na několik chvil zavřel oči. "Tak.. uděláš všechno, co ti řeknu, pokud chceš tohle překlepat." Vystoupil a pomalu přišel ke dveřím s lovcem v zádech. Zazvonil a čekal několik chvil, než mu došli otevřít. Jakmile se tak stalo, vytáhl zbraň a střelil sluhu doprostřed čela. S pdfrknutím ho překročil a pokračoval dál.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 10:28 am

ulice

Seděla jsem predkloněna na židli a vnímala jsem každou kapku odkapávajici mi z vlasů na zem, kde byla kaluž vody. Přešel ke mě a zvedl mi prsty bradu. V jeho očích jsem viděla radost a touhu. Napřáhl ruku a vrazil mi facku, až jsem stočila hlavu na stranu. ,,Aspoň víš, kdy držet hubu, Jupiter." Kopl do židle a já spolu s ní spadla na zem na rameno, které jsem si narazila o ty dveře. ,,Až budu venku a potkám tě někdy. Těš se na to že to nepřežiješ." Zavrčím a on mě rozváže a zvedne mě než mě odtáhne zpět do pokoje, kde mě hodí na zem a zamkne za mnou. Celá jsem se klepala a cítila jsem že jsem promrzlá. Ani sílu vylézt na postel jsem nemela. Proto jsem zůstala ležet na zemi a doufala jsem v zázrak.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 10:52 am

Ulice

Dětí si nevšiml ani jeden z nich, když zabíjeli jejich rodiče a starší sourozence. On pak mrtvé obešel a sesbíral do ampulek od každého vzorek krve, než spolu s lovcem chytli dvě malé děti, kterým bylo něco kolem pěti let a vytáhli je z domu ven. Naložili je na zadní sedačky a rozešli se k dalšímu z domů. Tiše zanadával, ale jinak byl průběh naprosto stejný, jako v předešlém domě. Zabít rodiče a děti odtáhnout.
Nakonec se dostali zpátky k domu jejich šéfa, který z úspěchu tentokrát zrovna dvakrát nadšený nebyl. Avšak, teď musel on splnit svou část dohody. I když se na to zrovna dvakrát netvářil. Nakonec jej však i s mladým lovcem propustil z kanceláře. Isaias se v tu chvíli také nadšeně netvářil, jelikož právě nováček byl nadšením bez sebe a několikrát se na něj navěsil, než jej dovedl ke dveřím pokoje, kde byla Jupiter zavřená.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 11:06 am

Ulice

Zaslechla jsem kroky, ale ty pouze přešli a pak se vzdáleli. Pomalu jsem se zkusila posadil, ale bolelo mě celé tělo, které bylo do morku kosti promrznuté. Když E mi po pár pokusech povedlo posadit se, tak jsem doufala v to, že se mi podaří i postavit. A tak jsem to zkusila. Postavila jsem se na nohy, ale hned na to se mi podlomili kolena a já opět upadla na zem a tiše jsem zaknučela bolestí. Čekala jsem tu několik hodin než jsem nezaslechla strkat klíč do zámku mých dveří. Pomalu jsem tam otočila hlavu a i když jsem měla stále mokré vlasy, které se mi lepili na tvář, natekle pravou tvář a monokl na oku, doufala jsem že to nebude jeden z lovců co jde na další kolo mučení.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 11:23 am

Ulice

Alex strčil hlavu do dveří, jako první a přes rty mu přeběhl úsměv. "To jsi všechno vážně udělal jen kvůli tomuhle?" Otázal se a pustil jej dovnitř. Avšak, i tak se mu stále držel za zadkem, jako ocásek. Přejel Jupiter pohledem, jako kdyby se rozmýšlel, jestli ji tu jednoduše nenechá. I o tom byl schopný uvažovat bez mrknutí oka. "Alexi.. přestaň mi stát za prdelí nebo svůj slib vezmu zpátky." Zavrčel a okamžitě cítil, že se na něj přestal lepit.
Sklonil se tedy pro Jupiter, kterou si bez řečí vytáhl do náručí a vyšel z pokoje ven. Donesl ji až do auta, kde ji posadil na zadní sedačky, jelikož si Alex uzurpoval sedačku spolujezdce. Připomínal si stále, že je to ještě dost mladý kluk, takže na něj kvůli tomu nebude hnusný. Navíc ho měl na starosti. Šéf totiž věděl, jak nejlépe potrestat. Jakmile Jupiter usadil, vytáhl injekční stříkačku a vpravil jí do žíly látku na potlačení přeměny, načež nasedl a rozjel se zpátky k domu.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 11:46 am

ulice

Když jsem uviděla lovce trošku jsem se vyděsila a snažila jsem se couvat, ale pak jsem zahlédla známou tvář, která ke mě přišla a vytáhla mě k sobě do náruče. Pomalu jsem zvedla ruce a obejmula ho kolem krku a hlavu jsem si položila na jeho hruď. Nevím proč za námi šel ten mladý Lovec, ale byla jsem ráda že teď někoho u sebe mám a kdo mě pevné drží.
Přišel swmnou až k autu a položil mě do zadu na zadní sedačku a něco mi vpíchl do předloktí. Tiše jsem sebou cukla a něco jsem zamumlala. Auto se pomalu rozjelo, ale já stále cítila zimu než jsem neusnula.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 3:42 pm

Ulice - Dům

Jakmile zastavil, vytáhl Jupiter z auta a vešel do domu. Tam ho přivítala Ama, která o něco méně nadšeně uvítala i Alexe, který se za něj jednoduše znovu nalepil. Jejího bratra si buď nevšiml nebo byl někde zalezlý, ale její pes tu stále byl, což mu napovídalo, že nikam nešel.
Zanesl ji do pokoje, kde okamžitě zapnul topení a ještě přinesl hřejivou podlo6ku, kterou zapojil do elektriky a Jupiter pak vysvlékl pouze do spodního prádla. Pak ji přesunul na podložku a hodil přes ni deku, načež chytl Alexe a vyvedl jej z pokoje s tím, že mu ukáže dům.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 7:32 pm

ulice-Isaiasuv dum

Probudila jsem se až když jsem si všimla, že jsem v pokoji, ale co mě trošku překvapilo bylo že jsem pouze ve spodním prádle. Ale neměla jsem sílu na to se rozčilovat. Pomalu jsem vstala a omotala si deku přes ramena a vyšla jsem pomalu ven. Po cestě jsem potkala bratra, který měl zavazané rameno. Přešel ke mě a obejmul mě. Nemusel na mě mluvit. Nikdo nemusel mluvit.
Odvedl mě do koupelny, kde jsem si vlezla do sprchy a pokusila jsem se aspoň díky teplé vodě zahřát, ale každá kapaka pro mě byla bolestivá. Seděl na zavřeným záchodě a něco si psal na mobilu aspoň do té doby než jsem nevyšla ven a on mi pomohl se usušit. ,,No a tady je koupelna." Dovnitř vtrhl ten mladý Lovec. A já tam byla vlastně nahá. Ale nevadilo mi že mě viděl nahou. Celé telo jsem měla od modřín, a jen jsem si přes sebe Prohodila opět deku. ,,Stačilo zaklepat." Zašeptam a pomalu jako tělo bez duše kolem těch tří projdu dolů do obýváku za Alfou.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 10:44 pm

Dům

Provázel Alexe po domě a ve chvíli, kdy mu ukázal dveře do koupelny, je Alex otevřel. On sám se dovnitř nepodíval, ale stačilo mu vidět, jak lovec ztuhl a podle toho usoudil, že narazil na něco, co opravdu nečekal. Když pak uviděl Jupiter, která vyšla ze dveří a zamířila dolů, povzdechl si a zadíval se zpátky na Alexe. "Počkej chvíli. Pak ti ukážu, kde budeš. A tyhle dva necháš být." Prohodil směrem k Alexovi, který se na něj zmateně podíval, jelikož mu zřejmě nedošlo, že měl zaklepat a uniklo mu i pár dalších věcí.
Seběhl tedy dolů a se sklopenou hlavou došel až za Jupiter. "Jupiter, já.. mrzí mě, co se stalo. Jen kvůli tomu, že jsem nedošel otevřít." Zavrčel, jelikož byl v tuto chvíli naštvaný sám na sebe. To, že s lovci spolupracoval a zabíjel pro ně ještě neznamenalo, že se mu líbí to, jak zacházejí s nadpřirozenými, které chytí živé, aby je prozkoumali.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 10:57 pm

Isaiasův dům

Sklonila jsem se i přes tu bolest k psovi a začala jsem ho hladit na hlavě aspoň do té doby než jsem nezaslechla Isaiasův hlas. Pomalu jsem se postavila a usmála jsem se. ,,Není to ničí vína. Mohli jsme to oba čekat, že jednou by si pro mě tak či tak přišel. Ale alespoň už víš co se stalo před třemi lety když jsem tam byla. Co za tu dobu mi dělali." Pomalu jsem kolem něj prošla, ale zastavila jsem se kousek za ním. ,,I kdybych řekla, že je vše v pořádku. Nevěř mi to." Dám si pramen vlasů za ucho a i když se mi to moc dělat nechtělo, i tak jsem se rozešla do pokoje kam mě před tím odnesl.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 11:16 pm

Dům

Naklonil hlavu ke straně a přejel ji zkoumavým pohledem, načež se za ní otočil, když kolem něj prošla a zastavila se za ním. "Co se tohohle týče, nevěřím ti ani nos mezi očima." Zamručel, jelikož bylo snadné si přestat lidí všímat ve chvíli, kdy vám řeknou, že jim vůbec nic není. Došel ji, když se rozešla pryč a opatrně ji vzal za ruku, do které jí vtiskl prášky, které ji předtím přinesl k lovcům. "Pokud jde o tvého bratra.. teď na něj nějakou dobu nebudou moct a.. na tebe také ne. Pokud dodržím dohodu já, on také." Oznámil jí tiše a teprve poté jí ruku pustil a stoupl si tak, aby jí nijak nepřekážel.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 11:22 pm

Isaiasův dům

Zastavila jsem se protože jsem věděla, že za mnou stojí. Otočil si mě celém k sobě a chytl mě za ruku, do které mi vložil ony prášky co mi dával před na základně. ,,Nevím proč. Ani co jsi obětoval a musel udělat pro to aby nás nechali aspoň na nějakou určitou dobu, ale dekuju." Stisknu prášky víc a pak k němu přejdu stoupnu si na špičky a dám mu letmý polibek na tvář. ,,Nevím co bych teď bez tebe byla. Možná další z Billova trofejí nadprirozených. Ale ty máš svou hlavu. Tebe problémy jiných přece nikdy nezajimali." Usměju se a pomalu se od nej odtahnu a sklonim hlavu dolů.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue Jun 12, 2018 11:33 pm

Dům

Vytvořil jedno z falešných pousmání a uhnul pohledem, načež se zatvářil nadmíru zaraženě, když jej políbila na tvář. Pak k ní pohled sklopil a přivřel oči. "Takhle to taky má na povrchu vypadat. Takže se to zjevně zdařilo." Vydechl a podrbal se na zátylku. "Problémy ostatních totiž z velké části nejsou moje věc, ale.. chm, no nic. Běž si ještě lehnout. Při tomto novu se neproměníš, díky látce, kterou máš teď v krvi. Takže můžeš v klidu spát." Zamručel pak a zadíval se na Alexe, který na něj seshora civěl a ani se nepohnul. "A za Alexe se omlouvám, ale.. patří k jedné části dohody, takže tu nějakou dobu bude oxidovat. Ale je naprosto neškodný." Pokrčil rameny a znovu k ní sklopil pohled.

Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue Jun 12, 2018 11:38 pm

Isaiasův dům

Podívala jsem se na něj a musela jsem se pousmát. ,,Poprvé tě vidím nejistého." Mrknu na něj a pomalu kývnu hlavou. ,,Ale co můj bratr? Vždyť ten se proměnit může, no ne?" Dojdu k posteli a položím na noční stolek lahvičku s prášky a posadím se na postel. Ještě chvíli jsem ho jen tak sledovala než jsem si vlezla do postele a tiše se zachumlala ještě do peřiny a zavřela jsem oci. Ale neusnula jsem. Ještě jsem ho poslouchala jestli náhodou tady nechce zůstat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:17 am