Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

First topic message reminder :

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Isaias Doyle

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 08, 2018 12:21 pm

Dům

Zamračil se a opět si založil ruce na hrudi. Hledají ji lovci a ona si v klidu běhá po lese? To jako vážně? Když se pak ozval zvonek, ztuhl a zadíval se směrem ke dveřím. Následně pak chytl Jupiter a strčil ji do jiných dveří, než do kterých šla. "Zůstaň tady a zkus být úplně zticha." Zamručel, načež dveře zavřel a doběhl otevřít.
"Ale.. copak. Stalo se snad něco?" Optal se, jakmile otevřel dveře a uviděl za nimi stát dva z lovců. "Aeshma.. můj velmi dobrý střelec a samozřejmě i lovec. Stala se nám taková nepříjemná věc. Ztratila se nám sestra toho uspaného kočkodlaka. Myslím si, že ho bude hledat, takže.. ti zadám velice důležitý úkol. Chm.. mohu dál?" Ustoupil stranou a nechal svého šéfa projít dovnitř. "Ty ji chytíš. Nechci, aby jsi ji zabil. Ale použiješ ji, jako.. návnadu? Nevím, jestli je to to správné slovo. A připrav si dřevěné kulky, jelikož budeš lovit upíry. Tak.. to by mělo být snad všechno." Na chvíli se zamyslel, než se usmál. "A ještě bych potřeboval dodat ampulku s krví toho uspaného kočkodlaka. Prosím, zařiď to a pak se u nás hlaš." S tím se jeho šéf otočil a práskl za sebou dveřmi. On tam zůstal stát, neschopen se jakkoli pohnout nebo udělat cokoli jiného.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 08, 2018 12:35 pm

Isaiasův dům

Než jsem zvládla vejít do pokoje, kde byl bratr, tak mě chytl za ruku a vtáhl mě do jiného pokoje a zavřel za mnou dveře. Odfrkla jsem si a počkala jsem chvilku než uslyším nějaké hlasy. Potichu otevřu dveře a vyjdu z pokoje. Zastavím se těsně u schodů a natisknu se na stěnu a poslouchám. Když jsem zaslechla jak mluví o nějaké dívce hned mi došlo, že to budu nejspíše já. Návnada? Zrychlilo se mi srdce. Zvedla jsem ruku a položila jsem si ji na levou stranu a zavřela pevně oči. Vše bude dobré. Určitě. Dveře se zabouchli a já pomalu sešla schody a podívala se na jeho záda jak tam jen stojí a nic nedělá. ,,Isaiasi?" Přejdu k němu a zvednu ruku, kterou jsem mu chtěla položit na záda, ale radši jsem to neudělala a opět ji stáhla. ,,Řekla jsem že budu spolupracovat. A slib dodržím." Usměju se abych mu dala nějaké sebevědomí.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 08, 2018 2:15 pm

Dům

Stál tam ještě několik chvil, než na něj promluvila. Trhl sebou díky tomu, že si jí nevšiml a téměř ihned se na ni i otočil. "Co? Ne, ani nevíš o co tady jde." Zavrčel a opět nasasil svůj chladný výraz. "Pokud jim teď zavolám, že jsem tě chytl, bude to vypadat následovně, čili.. použiju tě k tomu, abych chytl pár upírů a následně jim tě budu muset vydat." Řekl tak nevzrušeně, jako by jí právě oznamoval, jaké bude zítra počasí.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 08, 2018 3:06 pm

Isaiasův dům

Když dokončil svou větu jen jsem se usmála, i když jsem se uvnitř sebe cítila hrozně ,,Neříkej to tak jako kdyby se ti nechtělo mě jim je dát. Pomůžu ti s těmi upíry a pak k nim půjdu. A místo bratrovi krve co jim máš dát dej moji prosím." Byla to opravdu prosba. Nechci aby se bratrova krev dostal
La do rukou lovců. ,,Zajdu se k tobě umýt a pak můžeme vyrazit. Za chvíli by se mělo stmívat." Mávnu na něj rukou a rychle zmizí v koupelně, kde jsem se rukama opřela o umyvadlo a podívala jsem se do zrcadla. ,,Jsem tak naivní," Dívám se na slzy kutalejici se mi po tváři.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Fri Jun 08, 2018 4:06 pm

Dům

Povzdechl si a sklopil pohled k zemi. Nakonec mu oznámila, že se zajde umýt. Zaváhal a nakonec se rozešel do pokoje, kde ležel její bratr. Z šuplíku vytáhl injekční stříkačku a ampulku. Vpíchl jehlu do kožichu a vytáhl tak trochu krve, kterou přepustil do ampulky. Tu následně uzavřel a zastrčil do kapsy. Jehlu i se stříkačkou vhodil do koše v rohu pokoje a vyšel ven, aby počkal na Jupiter. Zatímco čekal, mu pípla zpráva, na kterou se okamžitě podíval. Přišly mu pouze fotky, což se stalo poprvé, ale bylo to mnohem jednodušší.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Fri Jun 08, 2018 11:20 pm

Isaiasův dům

Setřela jsem si slzy a přešla jsem k oknu. Otevřela jsem ho a vyhoupla jsem se na něj. Podívala jsem se dolů a přemýšlela jsem že bych skočila, ale pak jsem si vzpoměla na slib co jsem mu dala a jen jsem z okna slezla a pomalu otevřela dveře. Setřela jsem si zbylé slzy a pomaličku jsem šla po schodech a uviděla jsem že jsou otevřené dveře a tak jsem se rozhodla vyjít tedy ven, kde už na mě čekal Isaias. ,,Takže...jaký druh návnady přesněji budu?" Zeptám se ho a na rtech se pokusím vykouzlit nějaký ten ůsměv, který tam ani nebyl.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 09, 2018 5:02 am

Dům

Zrovna měnil zásobník se stříbrnými kulkami za dřevěné, když za sebou uslyšel kroky, díky čemuž se otočil. Pátravě se na ni zahleděl, načež k ní učinil několik kroků. Pomalu pak natáhl ruku a prsty jí velmi opatrně zvedl hlavu tak, aby si ji mohl lépe prohlédnout. Když ji pak pustil, schoval zbraň a založil si ruce na hrudi. "Nikam nejdu, dokud mi nepovíš, co se děje." Vydechl namísto odpovědi, kterou by zřejmě čekala. Ale, ať už vypadal jakkoli otráveně a mohlo se zdát, že mu jsou všichni ukradení, popravdě tomu takhle nikdy nebylo. Ale.. i tak na svém chování nic nezměnil.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sat Jun 09, 2018 6:53 am

Isaiasův Dům

Po tom co jsem ucítila jeho prsty jak mi zvedají bradu, trošku jsem zčervenala, protože bych tohle chování od něj vůbec nečekala. ,,Všechno je v pořádku. Jen jsem si šla odskočit." Nervózně vydám ze svých úst něco jako smích a otočím hlavu stranou. ,,Sakra." Řeknu tak tiše aby to neslyšel protože jsem si to tak nějak řekla spíše sama pro sebe.
Jestli mě chce použít jako návnadu, tak udělám cokoliv. Upíry znám protože jsem s jedním i chodila. Jediné co chtějí je krev. Nic jiného je nezajímá. Opět se podívám na Isaiase a tentokrát na těch rtech je úsměv.
Musím začít něco dělat. O mých problémech neví, takže o to lépe. Takhle by mě k těm upírům ani nepustil.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sat Jun 09, 2018 9:31 am

Dům

Přivřel oči a odfrkl si, když si vyslechl onu lež. Ne, v tomto případě jí nevěřil, ani co by se za nehet vešlo. "Vážně? A přitom jsi brečela? Navíc.. jsi nervózní a já se odsud nehnu, dokud mi neřekneš, co se děje." Podrbal se na zátylku a na malý okamžik se os ní odvrátil s tím, že se rozhléd po ulici. "Takže.. povíš mi to?" Obrátil se na Jupiter znovu a naklonil hlavu ke straně. Obvykle se o druhé nezajímal, což byl talé jeden z mnoha způsobů, jak si je udržet od sebe.
Nepotřeboval se dostat do maléru jen kvůli tomu, že bude brát ohled na city druhých lidí. To by nikdy nikoho nezabil. A když už náhodou ano, mrzelo by jej to. Veškeré tyto city proto považoval za jakýsi projev slabosti, i když je uměl perfektně zahrát. Takže.. v podstatě ani nedokázal říct, jestli to, co teď dělá myslí vážně nebo si s ní ken hraje a pouze čeká, jaká z toho vznikne reakce.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jun 10, 2018 12:52 am

Isaiasův dům

Když se zeptal na to jestli to myslím vážně a zmínil to že jsem brečela, trošku jsem sebou cukla a cítila jsem se prokouknuta. Zvedla jsem ruku a podrbala jsem se na zátylku. Věděla jsem že nemá cenu mu dále odmlouvat a skrývat to. Vzhluboka jsem se nadechla a podívala jsem se do země. ,,Pravdou je, že mám slabé srdce od toho upíra jak jsme ho potkali. Pil mou krev tak často, že jsem začala i kolabovat a pak jsem zjistila, že mi odchází srdce. Beru na to prášky, ale už je nemám asi dva dny a nejsem si zrovna jistá kolik mám času. Ale pro svého bratra bych udělala cokoliv protože on mě zachránil os lovců a já mu to chci nějak splatit." Podívala jsem se na něj, ale snažila jsem se vyhnout očnímu kontaktu protože jsem věřila v to že se mi vysmeje do obličeje jak jsem naivní a podobně. Byl prvním  komu jsem to řekla a nejspíše i poslední. Mohu mu věřit, ale také nemusím.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jun 10, 2018 3:46 am

Dům

Naklonil hlavu ke straně, když se konečně rozhoupala k odpovědi. Pozorně ji poslouchal, což u něj nebývalo zvykem. Založil si ruce na hrudi a zamyšleně se na ni zadíval, i když ona se očnímu kontaktu vyhýbala. "Chm.. pokud jde o prášky, nedělá mi problém ti je sehnat. Co se toho upíra týče, právě jeho mám za úkol odpravit a tím, že necháš lovce, aby tě zavřeli, nevyřešíš nic. Stejně by si pro něj přišli, jakmile by začal dělat problémy." Broukl a naklonil hlavu ke straně, než si tiše povzdechl. "Takže.. teď už se nikam nejde a ty se potřebuješ vyspat. Přichystám ti pokoj." Bylo zvláštní, že najednou obrátil, ale i tohle už zvládal s přehledem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jun 10, 2018 12:11 pm

Isaiasův dům

,,Cože? Počkat. Nene. Musíme to stihnout dneska. Já jsem v pořádku. Jsem zvyklá na to se zatěžovat praci." Položila jsem si ruku na stranu, kde jsem měla srdce a snažila jsem se vypadat přesvědčivě. Když se ale rozešel směrem k domu tak jsem ho chytla za ruku a trhla s ním. ,,Půjdeme teď. Zítra je nov a já..nemůžu zůstat ani stebou doma. Když se proměním, tak tě můžu zabít. Jsem jako zvíře. Ne..já budu zvíře. Nedokážu to ovládat. Nechci tě zabít." Zašeptám jako kdyby mi na něm záleželo. A záleží? Já nevím.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jun 10, 2018 12:26 pm

Dům

Zaskočilo jej to, co říkala, ale stále pokračoval směrem k domu. Teprve tehdy, co jej chytla za ruku a trhla s ním, se zastavil a otočil se na ni. Pochybovačně se jí zadíval do očí, než se nadechl a vzal si svou ruku zpátky, jelikož cítil, jak v tuto chvíli začíná pomalu jeho schopnost pracovat a nechtěl ji zbytečně uvádět do bezvědomí. Když pak zmovu našel svůj vnitřní klid, znovu k Jupiter sklopil pohled. "Už takhle tam bude jedna divoká kočka, jelikož tvého bratra pustit nemůžu a.. ještě k tomu, nejsi jediný kočkodlak, který se mi připletl do cesty." A kterého jsem se následně musel zbavit. Dodal v duchu, als nahlas neřekl už ani jediné slovo. Místo toho změnil směr a rozešel se k autu, kde jí otevřel dveře a počkal, než si sedne, načež si sedl sám a vycouval z vrat na silnici.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jun 10, 2018 12:46 pm

Isaiasův dům

Hleděla jsem na něj a tiše jsem přikývla když zmínil mého bratra. Došel k autu a já ještě chvíli vâhala a sledovala ruku kterou se mě dotkl, a ve které me trošku brnilo. Odešel k autu a já se k němu pomalimi kroky vydala. Nasedla jsem do auta a nervózně jsem si promnula ruce. ,,Ty mě zabijes az se proměním, že ano?" Řeknu to klidným hlasem jako by to měla být pro mě samozřejmost.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jun 10, 2018 1:08 pm

Ulice

Stočil k ní na několik chvil pohled a zamračil se. "Pokud bych tě chtěl zabít, udělal bych to už ve chvíli, kdy na tebe v parku narazil ten lovec. Nečekal bych na to, až se proměníš." Odpověděl a vytáhl telefon, aniž by spustil nohu z plynu. "Takže, tvůj bývalý přítel chodí rád do baru, což?" Optal se a ještě jednou se posíval na fotku i se jménem. "Až příliš rád pije lidem krev, takže.. to pro něj dneska končí. Šéf moc dobře ví o tom, že jsi s ním byla, díky čemuž jsi ještě venku a živá." O tomhle se mu mluvilo velice snadno, jelikož jakékoli city v sobě již před časem potlačil.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jun 10, 2018 1:41 pm

ulice

Podívala jsem se na moment na něj a vyměnilo se ve mě tolik emocí, že bych to nedokázala spočítat na obou rukou. Opět jsem hlavou uhnula do strany a zadívala jsem se z okna ven. ,,On takový dříve nebyl..ale lovecké pudy ho ovládli a udělali z něj zvíře toužící po krvi a radosti ze zabíjení. Soalo se to tu noc, kdy jsem slavila dvě narozeniny. Napil se lidské krve a a pak moji. Tu noc nikdy nezapomenu jak trpěl. Druhý den na to zmizel a v novinách byla zpráva o mrtvé a znásilněné ženě. Možná mi ani ublížit nechtěl. Ale musela jsem to ukončit. Nechtěla jsem chodit s vrahem." Dívala jsem se na to jak ubýhala cesta a jen jsem si povzdychla a zavřela oči. ,,Chtěla bych ho zabít sama." Zašeptám a podívám se na něj.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jun 10, 2018 2:03 pm

Ulice

Vyslechl ji a na závěr kývl hlavou. Avšak ve chvíli, co se zmínila o tom, že by ho chtěla zabít sama, zprudka šlápl na brzdu. Přejel ji vážným pohledem a nakonec se zamračil. "Nevím, jestli je to zrovna ten nejlepší nápad." Rozhodně se mu to zrovna dvakrát nelíbilo, ale u tohohle si to nejspíše nenechá vymluvit. Pomalu se znovu rozjel a zastavil až u baru, kde se slézali snad všichni nadpřirození. Což bylo také špatně, jelikož pokud by to lovci zjistili, dokázali by je zamknout uvnitř a budovu zapálit.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jun 10, 2018 7:59 pm

ulice

Podívala jsem se na něj a neutrálně jsem Kývla hlavou. Když zastavil u baru trošku jsem zamrzla. Mnula jsem si ruce v klíně a vzhluboka jsem oddechovala. To bude dobré. Zvládnu to. Hlavně klid. Snažila jsem se uklidnit než jsem rukou šáhla na kliku a otevřela dveře. Vystoupila jsem a podívala jsem se na Isaiase. ,,Půjdu na před. Ať to není nápadné moc, že jsem tu s člověkem." Pousmeju se a vejdu dveřmi přímo do baru, kde pozdravým pár lidí co jsem znala a hned mě někdo pozval na drink a já to prijmula.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Sun Jun 10, 2018 8:12 pm

Ulice - Bar

S člověkem? Opravdu? Zatvářil se nadmíru uraženě, ale možná je lepší, že si o něm myslí, že je pouhý člověk. Kdo taky kdy viděl, aby nadpřirozený pomáhal lovcům. Auto zamkl a ještě chvíli počkal, než konečně vešel dovnitř. Jakmile se tam dostal, rozhlédl se, aby zjistil, kde je Jupiter. Avšak, nešel k ní. Prostě se urazil.
Zůstal stát u baru a pátravě prozkoumával dav. Alespoň dokud se k němu nepřitočila poměrně dost pěkná dívka. Na to, jak nerad trávil svůj čas ve společnosti se uměl mistrně přetvařovat a zahrál tak téměř cokoli. Projevil o ni tedy zájem a bylo mu oplaceno stejně. Až na to, že on to pouze hrál. Každou chvíli pak letmým pohledem kontroloval Jupiter.. dokud jej dívka nechytila a nevytáhla na parket, což mu bylo proti srsti, ale nechal se. Přeci jen.. začal si s tím, tak to teď musí i dohrát. I když, možná na tohle nebyl ten nejlepší čas.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Sun Jun 10, 2018 8:27 pm

bar

Hned jak vešel do baru jsem si ho všimla, ale vypadal nadměrně uražený. Popijela jsem ferneta s kolou a sledovala čarodějku jak se k němu připletla. Jen jsem si odfrkla a kopla jsem to do sebe.
Rozhlédla jsem se kolem sebe protože jsem cítila, že mě někdo sleduje a taky že ano. Pomalu jsem se postavila a rozešla se za ním za roh. ,,Co tady děláš, Jupiter?" Zatvářila jsem se trošku uražený. ,,To snad nemůžu chodit už ani do baru, když jsem konečně sama a užívat si?" Řeknu chladně a sleduju ho jak mě natiskl na stěnu. ,,Miluju tě pořád, víš to?" Položila jsem si čelo na jeho hruď. ,,Já nemůžu. Stalo se to co se stalo. Zabil jsi lidskou bytost. Nemůžeme být spolu už." Položil mi ruku na vlasy a usmál se. ,,Neplakej Jupiter. Já vím co se děje. Ty za to nemůžeš." Zvedla jsem hlavu a zadívala jsem se ke dveřím a setřela jsem si slzy.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm