Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Isaias Doyle - Jupiter

Share
Isaias Doyle

Poèet pøíspìvkù : 136

Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Isaias Doyle za Mon May 21, 2018 8:54 pm

Náměstí

Popravdě, už dlouho se mu nestalo to, že by narazil na člověka, se kterým se dalo tak dobře povídat. Jeho společník s velmi světlými vlasy živě vykládal o tom, co se mu podařilo zjistit o nadpřirozených. Byl to velký fanoušek, ale stejně jej osobně do podobných věcí nezasvětil. Ani to neměl v plánu. Sem tam mu sic jednu či dvě věci prozradil, ale nic, co by bylo nějakým způsobem zásadně důležité.
Zastavili se u jedné z početných laviček a on dále pokračoval v poslechu onoho zajímavého výkladu. Dokázal se přetvařovat, když chtěl, ale nyní to neměl zapotřebí. Dané téma ho zajímalo a hlavně se chtěl dozvědět, kam až zašlo bádání jeho "přítele". On v podstatě přátele neměl. Nebo alespoň nikoho za svého přítele nepovažoval. Ne od té doby, co jej zradila sestra. Avšak, proč se k takovýmto myšlenkám navracet zrovna v tuto chvíli?
Znovu se tedy zaposlouchal do monologu, ale nepřestal sledovat své okolí. Lovci mohli být úplně všude a.. vlastně na něj už v tuto chvíli mohli mít zacíleno a pouze čekali na rozkaz, který by během jedné chvíle ukončil jeho život. I tak vlastně s klidem vylezl do ulic a choval se tak, jako každý normální občan tohoto města.
Jupiter

Poèet pøíspìvkù : 142

Re: Isaias Doyle - Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Mon May 21, 2018 10:34 pm

Taylorův Dům->Náměstí
Zrovna jsem seděla na gauči u bratra doma. Byl v práci a mě tady nenechal nic k jídlu a nechal mi tu i Alfu, který mě asi hodinu v kuse sledoval. Narovnala jsem se a položila si lokty na kolena a zadívala se mu do očí.
,,Ty chceš jít asi ven co?" Pes se zvedl a začal vrtět ocasem. Jen jsem si nad jeho reakcí povzdychla a přehodila jsem si přes tílko koženou bundu a na nohy si vzala tenisky. Z věšáku jsem vzala vodítko a připla mu ho na krk.
,,A opovaž se někam zdrhat. Víš co tě čeká. A to si Vem, že jsme výškově stejný, ale já silnější." Ušklíbnu se na psa a jdu směrem k náměstí. Naštěstí jsem ho dokázala udržet a nebyla jsem jako jedna z těch paniček, které svého čtyřnohého miláčka nemohli nijak zkrotit.
Když jsem pomyslela na to jak bych měla nějakého kočkodlaka na klíně a mohla ho hladit jako domácího mazlíčka hned jsem se začala roztékat. Zavrtěla jsem prudce hlavou a podívala se na Alfu jak a něco-nebo spíše na někoho vrčí. Přešla jsem k němu a chytla ho za obojek a stáhla si ho k sobě. Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na dva muže sedící na lavičce a oblečeni v dost elegantních věcech.
Nejradši bych jednomu z nich ten oblek zničila.
Zavrtím nad tou myšlenkou hlavu a usměju se.
,,Velice se omlouvám, nestává se moc často, že by vrčel na cizí lidi."
Nejradši bych ho na něj pustila.
Nad tou myšlenkou jsem chvíli uvažovala, ale pak jsem jen zavrtěla hlavou nenápadně a stáhla si Alfu mezi nohy.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 22, 2018 7:09 am

Náměstí

Nakomec však ze svého společníka nevytáhl nic, co by mu mohlo jakkoli uškodit. Třeba kdyby zjistil, jak se dá lterý nadpřirozený zabít.. jo, to by možná byl trochu problém, ale vzhledem k tomu, že jej nepovažoval za svého přítele, jak si druhý naivně myslel, jej mohl zlikvidovat.
"No.. zjistil jsi poměrně zajímavé věci.." Bylo to jediné, co z něj v tuto chvíli dostal. Znovu se rozhlédl po náměstí a díky tomu si všiml dívky, která na vodítku táhla psa. Ozvalo se zavrčení a on se okamžitě otočil za lavičku, avšak jeho kangal byl naprosto zticha. Vrčení tedy muselo přicházet od toho druhého psa. To mu také dívka, která stáhla psa za obojek velmi brzy potvrdila. Zadíval se tedy na ni a naklonil hlavu ke straně. Ucítil tak, jak se o něj cosi otřelo, načež zpoza lavičky mezi jeho a společníkovým ramenem vykoukla velká hlava s obnaženými zuby. Většinou ho takhle doma vítala, ale pozbal, že tohle není onen úsměv, který mu je schopna věnovat. "Ama.. v pořádku. Nic to není." Druhého psa by byla schopna zlikvidovat bez mrknutí oka, což mu na několika předchozích dokázala. "Měla by jste si tedy svého psa lépe hlídat." Vydechl. Nechtěl se tady dohadovat, ani křičet, když tu bylo tolik lidí.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 22, 2018 9:54 am

Náměstí
Když jsem držela Alfu, tak sebou cukl natolik, že jsem trošku klopýtla, ale i tak jsem ho udržela a donutila si ho lehnout.
,,Vypadá, to že váš pes není moc přátelský. Čím to tak asi bude? Blbá výchova?" Měla bych asi mlčet.
Podívala jsem se na druhého může, ale na první pohled jsem viděla, že to bude normální lidská osoba. Jaká by byla jeho reakce, kdybych se před ním teď proměnila?
Podívám se na onoho muže a natáhnu k němu ruku.
,,Za omluvu jakou jsem teď způsobila nechcete do parku? Zvu vás na kafe a.." Podívám se na jeho psa.
,,Dost mě zaujala vaše rasa. Pokud máte nějaký ten čas, ráda bych o ni slyšela něco více." Hej lepší větu jsem si nemohla vymyslet?
Protočila jsem nad tím oči a pousmála jsem se.
,,O mého psa se nemusíte bát. On ví kde je jeho místo. Jen už jako vlk, kterého má v krvi je prostě takový." Usměju se a dřepnu si k němu a začnu ho drbat mezi uši. Podívala jsem se na tu velkou bestii co na nás vrčela a povzdychnu si. Možná cítí kočičku.
,,Kousek od tuď je skvělý stánek s kafem. Chodím sem každý den protože tahle malá bestie musí být venku aspoň 3 hodiny. A kdybych měla společnost byla bych i ráda. Klidně vemte i svého přítele jestli bude chtít a nebude se bát toho že možná skončí v rybníku pokud se mu zalíbí." Přejedu Alfovi po čumáku a on si odfrkne.
,,Chovej se slušně, ano? A doma dostaneš dobrůtku." Pes začal vrtět ocasem a já si povzdychnu a postavím. Vodítko jsem si namotala na zápěstí a podívala jsem se opět na elegantně oblečené hochy.
,,Takže?" Usměju se.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 22, 2018 3:41 pm

Náměstí
Soustředěně dívku pozoroval, avšak její poznámku nenechal projít bez povšimnutí. Zvláště pak ve chvíli, co se kolem něj protáhla Ama a sedla si před něj. Snad nikdy jej nepřestane fascinovat její výška, neb se zdálo, že by na ní mohli jezdit malé děti, jako na normálním poníkovi. Sedla si před něj a jen na chvíli zvrátila hlavu, aby se podívala na svého pána. Ten s docela znatelným opovržením sledoval dívčinu ruku, kterou k němu natáhla.
S naprostým nezájmem pak, poslouchal její výklad o psu, kterého držela na vodítku. "Ne, to je v pořádku. Stejně mám ještě jednu schůzku." Oba naráz vstali a nakonec jeho společník zmizel. "Ama.. zůstaň." Vydechl, když se fena rozešla směrem k dívce s naježeným hřbetem. "Takže kafe?" Otázal se, avšak duchem byl přitom někde jinde.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 22, 2018 5:01 pm

Náměstí
Sledovala jsem muže jak odchází a na fenu co se naježila a šla mým směrem.
,,Váš pes asi nemá rád moc cizí lidi co?" Usměju se a stáhnu si k sobě Alfu aby rovnou zapoměl na nějaké vrčení.
,,Ano. Tak tedy pojďme."
Zatáhnu za vodítko a jdu směrem ke stánku, kde byla menší fronta.
,,Takže..než na nás dojde řada. Jaké kafe pijete?" Pousměju se a zamávám dívce, která kolem mě procházela se svou fenou. Někdy jsem ji tu potkávala.
Pomalu jsme se dostávali už na řadu. Alfa netrpělivě vrtěl ocasem a celou dobu se snažil dostat k jeho feně, ale ta se za zavrčením ho odmítla.
,,Ale dobrý den. Co to bude tentokrát?" Pozdravil mě muž za vozíkem.
,,Jedno Latte a.." Podívala jsem se na muže co se díval kolem sebe a já mezitím vytahovala peněženku.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 22, 2018 5:16 pm

Náměstí

"Je na to naučená." Vydechl krátkou odpověď. Je pravdou, že se jako menší k ostatním lísala a.. tomu velmi rychle učinil přítrž. Nepotřeboval žádného ňuňacího psa. Její následující otázku, která se týkala výběru kávy ani nezaregistroval, neb jej upoutal muž stojící několik metrů od nich, který jej upřeně pozoroval a u toho telefonoval. K dívce se obrátil teprve tehdy, kdy se Ama opřela do vodítka ve snaze kousnout po jejím dotěrném psu. "Chm.. černou kávu." Broukl nakonec nezaujatě. Obvykle sice pil rozpustnou, avšak do té podle něj patřila lžička cukru společné se solí a.. zatím nikdo nevyhověl tomuto poněkud zvláštnímu požadavku. Muž, který na něj předtím zíral využil okamžiku, kdy jej nesledoval a vytratil se. Navíc, i kdyby to byl lovec, nic na něj nemají. Své schopnosti v tomto městě neprezentuje, jelikož mu k tomu ještě nikdo nedal důvod.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 22, 2018 7:20 pm

Náměstí
Podívala jsem se tím směrem kam se díval a zahleděla jsem tam jednoho chlapa co si něco zapisoval do sešitu. Když se na mě podíval rychle jsem uhnula pohledem a zaplatila obě kafe a to jedno podala tomu muži. Když si teď vzpomenu vlastně neznám jeho jméno.
Pomalu jsem se rozešla po cestě a pustila jsem Alfu ať se jde proběhnout.
,,Takže..jaké je vaše jméno? Pokud se mohu optat?" Já jsem taková blbka. Měla bych přestat být tak zvědavá. Povzdychnu si a kouknu se kolem sebe jestli někde nevidím toho muže, ale nikde nikdo.
Posadila jsem se na lavičku poblíž rybníka, kde už se čvachtal Alfa.
,,Tady to vypadá dobře." Pousmeju se a napiju se z kelímku, ale kafe bylo uvnitř horké a já si spálila jazyk.
,,AU Au," foukám do dírky aby to příště nebylo už tak horké.
,,A jako co se živíte? Vypadáte i dobře oblečený." Pousmeju se.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 22, 2018 7:40 pm

Náměstí

Vzal si podávané kafe za tichého poděkování a rozešel se za ní. Pokud chtěl zmizet, bylo na to už pozdě. Tudíž se snažil tvářit alespoň trochu příjemně. Optala se jej na jméno a jemu chvíli trvalo, když přemýšlel o tom, jestli úplně cizí osobě sdělí své jméno, bude ji ignorovat nebo namátkou vybere nějaké jiné. "Isaias." Odvětil pak velmi stroze. Byla nějaká zvědavá, což mohlo být mnohdy na škodu, ale nic neřekl.
Amu měl stále přivázanou, neb pokud by ji pustil, během několika chvil by o svého psa přišla. Též si sedl na lavičku, ale možná o trochu dál, než se sluší. Každopádně, byl rád za svůj osobní prostor a navíc, Ama se na dívku zrovna dvakrát nadšeně netvářila. Všiml si, že se napila ještě stále horkého kafe. Jen nad tím protočil očima a zadíval se na jejího psa. Sledoval jej do té doby, dokud se jej nezeptala na práci. Střelil po ní chladným pohledem. "To možná ano, ale.. neříkám jen tak někomu na potkání, kde pracuji." Broukl bez jakéhokoli emočního zabarvení hlasu, avšak alespoň si vysloužila jeho pozornost, neb ji teď upřeně pozoroval.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 22, 2018 8:21 pm

Náměstí
Podívala jsem se na něj překvapivě a pak jsem se jen pousmála.
,,Jsem Jupiter." Pousměju se ale pak si všimnu jeho pohledu.
,,Hele..pokud ti vadí moje přitomnost, tak to klidne řekni. Mohu se zvednout a klidně odejít." Pomalu se postavím a vyhodím prázdný kelímek. Písknu na Alfu a on zvedne hlavu a rozeběhne se směrem ke mě. Připnu ho na vodítko a ukloním se.
,,Omlouvám se že jsem vám sebrala pár času života." Prudce jsem se otočila, ale to jsem vrazila do vysokého muže co stál před tím u toho stánku.
,,Půjdete semnou slečno," moment. Ten muž mi někoho připomíná.
,,Prosím pusťte mě. Nevím kdo jste a nemám na vás čas." Pokusím se mu vytrhnout, ale on mě drží jako kdybych nic nedělala a vytáhl mobil.
,,Šéfe našel jsem ji. Ano. Ano přivedu ji. Samozřejmě." Pokusila jsem se od něj odtrhnout, ale nešlo to.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 22, 2018 8:39 pm

Náměstí

Naklonil hlavu ke straně. Zjevně mu ono přetvařování moc nevyšlo, ale.. dneska se nedokázal pořádně na nic soustředit. Zamračeně ji sledoval, když se zvedla a následně vrazila do muže, kterého si všiml již předtím. Vstal tedy též, avšak mezitím odepnul Amu z vodítka. Nehnula se od něj na krok, ale i tak věděl, že je připravená udělat cokoli, co jí rozkáže. Založil si ruce na hrudi a tiše si povzdechl. Neměl tohle rád. Tedy, pokud by byla pouze obyčejný člověk, nechá ji být a jednoduše odejde, ale.. vycítil, že je jednou z nadpřirozených. "Nerad se vám do toho míchám a chápu, že ji musíte doručit k vašemu šéfovi a popravdě, za jiných okolností bych vám s tím i pomohl, ale.. buďte tak laskav a pusťte ji." Promluvil naprosto klidně, bez toho, aniž by zvedl hlas nebo snad změnil chladný výraz tváře.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 22, 2018 9:04 pm

Náměstí

Podívala jsem se na Issaiase a pak jsem se odtrhla od muže a podívala se na Alfu.
,,Pokud jste ten co si myslím. Já se tam ne vrátím." Zavrčím a chytnu vodítko, které si omotám kolem zápěstí a rozeběhnu se pryč z parku. Nevím proč, ale chytla jsem Issaiase za ruku a táhla ho za sebou.
...
Les
Zrychleně jsem oddechovala.
,,Moc se omlouvám, že jsem tě táhla s sebou. Jen..zrovna jsem ne přemýšlela." Zhluboka se nadechnu a podívám se na Alfu co ležel u stromu a na jeho psa co stál vedle něj.
,,Doufám, že neběžel za námi." Zkusím se usmát, ale začalo mě chytat srdce, se kterým jsem měla trošku problémy.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Tue May 22, 2018 9:38 pm

Náměstí - Les

Střelil pohledem po Jupiter, která jej během chvíle popadla za ruku a táhla jej pryč. Ani trochu se mu to nelíbilo, ale tak nějak doufal ve vysvětlení. Zatáhla jej do lesa a konečně ho pustila. Jakmile se tak stalo, odtáhl se od ní a sledoval Amu, která se mezi ně okamžitě napasovala a na zavrčela. "Vážně? Tak dlouho se mi daří vyhýbat se jakýmkoli konfliktům s lovci a teď tohle?! Co po tobě chtěl?" Štěkl, neb na tohle opravdu neměl nervy. Lovce mít na krku nepotřeboval. A vlastně ani netušil, proč jej táhla sebou. Však i člověk, který nepřemýšlí prostě uteče sám. Tedy, alespoň on by to udělal, jelikož mu záleželo pouze na jeho psu. O nikoho jiného neměl sebemenší zájem, což mu vlastně nikdo nemohl vyčítat, když žádný člověk neznal jeho minulost a netušil, co ho k takovému chování vlastně vede.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Tue May 22, 2018 10:46 pm

Les
,,Opravdu ráda bych to vysvětlila, ale není co." Pokrčím nad tím rameny a trošku se i pousměju abych zakryla cukaní v koutku a abych nezačala vyvádět. Potřebuji teď bratra..a co nejrychleji.
,,Tak fajn..něco málo jsem měla s lovci a utekla jsem od tam tuď..nebo spíše mi pomohl bratr..no a..asi mi jdou teď po krku." Trošku se pousměju a promnu si rameno. Podívám se na jeho psa.
,,Nemohl by jsi ji trošku uklidnit?" Zvednu hlavu a podívám se na oblohu, kde se začínalo stmívat.
,,Asi si s něčím takovým nepočítal dneska co? Promiň." Povzdychnu si a pohladím Alfu po hlavě.
,,Měla bych už odejít.." Zašeptám a připnu Alfu a pomalu se rozejdu pryč, ale zastavím se díky Alfovi.
Otočila jsem se na něj a pousmála jsem se.
,,Ona tě nechce zlato. Tak pojď." Zašeptám a zatáhnu za vodítko.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 7:08 am

Les

Tiše si povzdechl a zanadával. Tohle se nikdy nemělo stát. Neměl se s tou holkou do ničeho pouštět. Jednoduše se měl sebrat a odejít, jako to udělal už tolikrát. Když zmínila Amu, ani se nepohnul, načež luskl prsty. Fena k němu zvrátila hlavu, načež si mu sedla vedle nohy.
Sledoval, jak připnula psa na vodítko a rozešla se pryč, avšak záhy jeho pohled upoutalo něco jiného. Pohladil Amu po hlavě a pak ji beze slov vyslal směrem, kterým se k nim muž blížil. Bylo mu jedno, co je zač a Ama? Ta byla ráda, že se může do něčeho zakousnout. Minula tedy psa, kdy po něm sekla tesáky a dál si jej nevšímala, jelikož se hnala za jediným cílem. Zabít toho, kdo se k nim blížil. "Takže.. ty jsi se dostala od lovců a oni tě chtějí zpátky. S tím jsem se ještě nesetkal." Zamručel tiše, přičemž stále sledoval fenu, která se již dostala ke svému cíli, což mu dokázal a vyděšený řev, který následovalo zavrčení, načež se Ama do muže zakousla.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 11:37 am

Les

Zastavila jsem se když Alfa mírně zakňučel a to jsem si všimla probíhajícího psa co se vrhl na muže co mě chytl před tím v parku.
Chvíli jsem to jen sledovala než jsem si nevšimla že na mě Issaias promluvil. Otočila jsem se na něj a chvíli jsem ho sledovala než jsem si nervózně promnula krk.
,,Nevím proč po mě pořád jdou. Ale přijde mi že dělají na nějakém projektu, kde potřebují DNA od každého kdo není obyčejný člověk." Kouknu se na něj a přejedu ho pohledem.
,,Ale ty na pohled vypadáš jako obyčejný člověk. Nemyslím si že by tě nějaký lovec mohl jen tak poznat. A když chodíš semnou tak si spíše myslí, že jsi nějaký chudák co se semnou zapletl."
Podívala jsem se na Alfu a pak opět na něj.
,,Nic ve zlém samozřejmě. Nemyslím to nijak špatně." Zvednu ruce na obranu a pak je dám opět dolů.
,,Co teď? Nemůžeme ho nechat tady takhle ležet." Podívám si na skoro mrtvého lovce.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 3:37 pm

Les

Přivřel oči a zadíval se do země. Vyslechl si její úvahu, i když se nedalo říct, že by ho to nějak extra zajímalo. Avšak, její další věta jej opět přinutila zatvářit se chladně. Nakonec se Ama vrátila zpátky, přičemž si stále olizovala tlamu od krve. Po jejím psu hodila dost nevraživý pohled a sedla si pánovi k noze. "Pokud chceš odklízet mrtvoly, měla jsi sem zatáhnout někoho jiného." Zamručel nepříjemně. Proč si to všechno ztěžovat, když je člověk může nechat se jen tak válet? Přejel ji ještě stále chladným pohledem, než podrbal Amu za uchem.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 3:46 pm

Les -> Taylorův Dům -> Bar
,,Fajn omlouvám se! Stačí? Ne nestačí. Vím, že vám chlapům omluva nestačí. Já se jen snažila najít někoho s kým bych mohla pokecat. Jak jsem Sakra měla vědět že mi jdou ještě po krku?!" Položila jsem si ruku přes čelo a prohrábla jsem si vlasy.,,Alfo jdeme. Vypadá to že jsme narazili na další ledovec co se s nikým nechce bavit." Zavrcim dost nepříjemně a zatáhnu za vodítko. Už šel semnou. Možná mu došlo, že tady to je ztráta času.
...
Když jsem dorazila domů nechala jsem Alfovi jídlo a pití v misce a šla jsem se převleknout. Bratr doma ještě nebyl a tak jsem šla do koupelny, kde jsem si že skříňky vzala prášky na srdce a spolka jsem je bez zapití vody. Sčesala jsem si vlasy do drdolu a vzala jsem si na sebe černé úplé šaty. Vzala jsem si z police klíče od R8 a zalezla jsem do auta. Nastartovala jsem a vyjela na silnici.
...
Zastavila jsem na parkovišti kousek od baru kam jsem chodívala. Chvili jsem seděla v autě než jsem se rozhodla vystoupit a vstoupit do baru.
Isaias Doyle

Příspěvek pro Isaias Doyle za Wed May 23, 2018 5:41 pm

Les - Město

Tiše si povzdechl, neb jej nenechala říct jediné slovo. Jednoduše se sbalila a odešla, na co už byl zvyklý. A že prý omluva nestačí? Pche.. vždy mu stačila, avšak nerozběhl se za ní, aby ji vyvedl z omylu. Zůstal tam jednoduše stát, dokud mu nezmizela z dohledu, než se sám rozešel pryč.
Zamířil do svého domu, kde nechal Amu a velmi brzy dům opustil. V naprosté tichosti bloumal ulicemi, a i když vypadal naprosto nesoustředěný, věděl přesně, jestli jej náhodou někdo nesleduje. Nechtěl se nechat překvapit ani náhodou. Nakonec vytočil číslo své známé, která bydlela též v tomto městě a stále si stěžovala, že se najde jen málo lidí, kteří by ji pozvali ven. Inu, pozval ji na skleničku a stanovil přesné místo, kde se mají sejít. Popravdě, nudil se. Opravdu hodně.
Sešli se na stanoveném místě a on svou společnici přejel zkoumavým pohledem. Její bordové šaty opravdu přitahovali pozornost. Usmál se na ni, jak nejlépe dokázal a tentokrát.. se ani nemusel přemáhat. Vtiskl jí tedy letmý polibek na tvář, načež se s ní po boku rozešel pryč.
Jupiter

Příspěvek pro Jupiter za Wed May 23, 2018 8:24 pm

Bar

Seděla jsem na barové židli a přišlo mi že z té hlasitě hudby brzo uhluchnu. Už jsem toho dneska měla dost, ale rozhodně nebudu zavřená doma sama s tím psem. Možná bych se mohla jít vyvětrat ven a trošku si zalovit. Ale pokud by někdo viděl jaguára jak si probíhá po lese či městě asi by to nebylo moc dobré a až moc bych na sebe upoutala pozornost.
Zavrtěla jsem nad tou myšlenkou hlavu a vytáhla jsem si z kabelky co jsem měla sebou krabičku cigaret.
,,Možná to mám od tebe bratře zakázané, ale ty tu teď nejsi." Pousměju se a postavím se.
,,Hned budu zpátky" Mrknu na muže za barem a vyjdu ven. Strčím si cigaretu do pusy a zapálím si ji.
Vyfoukla jsem šedý dým do vzduchu a trošku jsem zakašlala než se to uklidnilo a já si mohla v klidu užít svou cigaretu v tomhle klidném městě a v téhle klidné části, kde nikdo není.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:34 pm