Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 106

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 117

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Aug 10, 2018 9:30 am

Fabianův dům

Nevypadalo to, že by si mě všímala, zdálo se mi spíš že mě úplně ignoruje. Povzdechl jsem si nad tím a pak se dal do hledání rány. V okamžiku kdy jsem chytil její tričko abych našel zranění se konečně pohnula. Stáhla prsty kolem mého zápěstí a pak se na mě podívala. Chvěla se.
Konečně začala mluvit a tak jsem ji tiše poslouchal. Z tónu bylo znát, že ji to mrzelo a že si to vyčítá. Když domluvila, jen jsem se na ni dál díval. "Lotty..tohle se prostě občas stane. Nebudu od tebe vyzvídat kdo nebo co to bylo - je mi totiž úplně jedno jestli jsi někoho zabila nebo napadla..jde mi především o tebe.." Mluvil jsem už více méně klidně.
Pustil jsem její tričko a přesunul ruku na její záda, kde jsem ji začal hladit. Přejížděl jsem celou plochou dlaně od šíje po bedra a přitom se na ni díval. "Možná to muselo přijít, aby sis uvědomila, že tvoje tělo už není lidské...jsi upír, jsi zbraň.." Díval jsem se na ni vážně. "Netrap se nad tím..ale alespoň kvůli tomu muži se začni snažit normálně krmit.. Ovládáš se dobře, ale když nejíš je to dost kontraproduktivní." Zašklebil jsem se na ni trochu.
Reso Moracchioli

Poèet pøíspìvkù : 35

Příspěvek pro Reso Moracchioli za Fri Aug 10, 2018 10:22 am

Jezero -> Město

Sledovala jsem tu šou před sebou. Zate se ranám vlkodlaka poměrně úspěšně vyhýbal a sám zasadil pár pěkných ran. Vlkodlak možná byl silnější, ale Zate obratnější.
Po chvíli sledování mi začala být zima, tak jsem na sebe natáhla šortky a obula si boty. Pak jsem tam jen dál seděla.
Vypadalo to, že Zate prohrává. Nebyla jsem si jistá jestli by mi bylo líto kdyby ho něco zabilo. Jen bych se pak jeho mrtvole vysmála - "Haah! Já ti říkala, že tě přežiju!". Možná bych se zasmála a později to oželela, protože někdy s ním bývala sranda.
Nakonec se ukázalo, že vlkodlak je trochu srab. Prostě stáhl ocas mezi nohy, něco Zatemu řekl, pak chytil Avu a odnášel ji pryč. Zklamaně jsem si odfrkla když je Zate nechal jít. Nelíbilo se mi to. "Přídavek!" Zasmála jsem se pobaveně nakonec, doufaje, že je to třeba bude poňoukat k něčemu dalšímu. Nic se ale nedělo.
Došel až ke mě. Nevypadal vůbec dobře. Z ruky mu trčela kost, asi měl zlomených pár žeber a vypadal poměrně dost vyčerpaně..prostě vypadal hůř než normálně. Takhle jsem ho ještě neviděla.
Chytil si mě, sehnul se ke mě a odvrátil mi hlavu. Už jsem věděla co přijde, nebránila jsem se. Ve chvíli kdy se mi zakousl do krku jsem ani nesykla, jen jsem klidně seděla. Čekala jsem, že mi nechá krev alespoň na to, abych mohla normálně jít, ve chvíli kdy jsem se začala propadat do temnoty a cítila závrať jsem pochopila, že si nevezme jen pár hltů.
Odpadla jsem a probrala se až někdy v půli cesty, bylo mi slabo, takže jsem uvítala, že mě Zate i nadále nesl. Nemohla jsem mu ale moc zaručit, že mu v téhle poloze nepozvracím záda. Bylo mi totiž fakt zle.
Nakonec jsme se dostali domů, kde mě jen položil na postel a sám si lehl vedle mě a odpadl. Mě to bylo fuk. Poté co jsem musela zregenerovat po vykrvácení jsem byla taky trochu unavená. Jen jsem se stočila do klubka vedle něho a zavřela oči. Velice rychle jsem usnula.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 114

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Aug 10, 2018 11:06 am

Dům

Byla i ráda, že se neptá na “detaily“. Nechce o tom mluvit. Ono jen stačí, jak se jí onen incident stále opakuje a opakuje před očima stále dokola. Pocitu viny se jen tak nezbaví. Poslouchala jej, jak se ji snaží uklidnit. Bylo to od něj milé a trochu jí to i pomáhalo. Uvědomovala si, že by měla normálně jíst, aby se znovu incident neopakoval. To přeci nesmí dopustit. Stále pro ni bylo těžké se smířit s tím, že není člověk. Tohle je jedni velké ponaučení. Bude normálně jíst. Sic se nezakousne do žádného krku, ale přijme to, co ji Fabi dá. Bylo pro ni příjemné, jak se ji dotýká. Pomalinku se uklidňovala.
„asi máš pravdu, Fabi..“ zamumlala, načež zavřela oči na krátkou chvíli. „Nechci, aby se to stalo.. myslela jsem, že to nějak zvládnu, ale přecenila jsem své síly. Slibuji, že už se to nebude opakovat..“ dodala po chvíli a koukala mu do očí. „Jen se nechci do nikoho zakousnout..“ zamrmlala už o něco tišeji. „Omlouvám se, že máš kvůli mně starosti..“ sklopila pohled a pomalu se k němu natiskla. Jak však byla blbě nahnutá, vystřelovala ji do boku bolest, proto si radši sedla normálně. Musela díky tomu na okamžik přiložit na bolavý bok svou ruku. Bylo to ve chvíli, kdy se zvedala, tak doufá, že si ničeho nevšiml.
Fabian Avron

Poèet pøíspìvkù : 117

Příspěvek pro Fabian Avron za Fri Aug 10, 2018 2:28 pm

Fabianův dům

Poslouchala mě a nakonec se mnou i souhlasila. Usmál jsem se a pak přesunul ruku na její pas, abych si ji k sobě něžně přitáhl. "Pokud to zvládneš ty, je mi jedno jestli někdo umře.." Zamumlal jsem. Opravdu mi to bylo ukradené, hlavní byla ona.
Pak promluvila znovu, já ji pustil a složil hlavu do dlaní, do toho jsem otráveně vzdychl. "Lotte..musíš. Tak to prostě funguje. Jednou tu být nemusím abych se o tebe staral.." Podíval jsem se na ni s naštvaným pohledem. "Naučíš se normálně krmit a lovit. Je jedno jestli na zvířatech nebo lidech, ale musíš! Rozumíš mi?" Držel jsem ji za bradu a otáčel ji na sebe aby se mi dívala do očí. Neexistovalo pro mě teď ne. Prostě musela.
"V pořádku.." Zamručel jsem nakonec ještě a narovnal se. "..prostě se to naučíš..půjde to.." Mumlal jsem zamyšleně a přemýšlel jak jí to ulehčit..možná najít někoho kdo by se nechal pokousat..? To se mi nepovede..takových je málo.
Přitiskla se na mě a já ji na okamžik sevřel v objetí. V okamžik kdy se odtáhla jsem si moc dobře všiml, jak se chytila za bok, ale dělala, že se nic neděje. Povzdechl jsem. "Mno, když už teď vím kde tu ránu máš..ukaž mi ji, nebo se na ni podívám sám." Zamručel jsem podrážděně a podíval se na ni.
Charlotte Loriez

Poèet pøíspìvkù : 114

Příspěvek pro Charlotte Loriez za Fri Aug 10, 2018 4:49 pm

Dům

Všechno se totiž stalo tak náhle. Hlavou ji projela myšlenka, coby bylo lepší.. zůstat na té podlaze mrtvá nebo být upírem a brát si z lidí jejich důležitou tekutinu?? Když si ji přitáhl k sobě, sic to trochu bolelo, ale dalo se to zvládnout. Jednou jí jsou jeho slova uklidňují a milá a jednou z něj má strach, i když to s ní myslí dobře.. nutil ji se mu dívat do očí. Až když ji pustil, sklouzla s pohledem jinam. Tohle nebylo příjemné a nelíbilo se jí, jak ji drží. Co na to říct? Toho krmení se bála. Nechce lidem ubližovat, či se neovládnout a rovnou je i zabít. To se ji příčí i s její povahou, ale.. může s tím něco udělat?? Fabi na tom vyloženě trvá. To si myslí, že mu na to okamžitě kývne se slovy, pojďme na večeři?? To nelze. Ona to aspoň nedokáže. Neodpovídala mu na to, ani to nedokázala, protože odporováním situaci jen zhorší. Teď mu totiž na to kývnout nedokáže. Tak či tak si všiml, kde má onu ránu. Pochopila to, z jeho slov. Na sucho polkla. Že by přišla další lež??
„Nic.. to není, je to jen drobnost.. To se brzy zahojí..“ zamumlala takřka neslyšitelně, zatímco koukala úplně na jinou stranu. Dala si takovou práci, aby si onu ránu obvázala obvazem. Navíc se bála jeho další reakce, kdyby ránu viděl. „Nestojí ti to za čas..“ dodala tiše.
Amelia Hawkins

Poèet pøíspìvkù : 112

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri Aug 10, 2018 6:30 pm

Dia
~Dům -> Noční klub~
Schylovalo se k večeru. Dia nakrmila oba psy i všechny tři koně a zamířila do ložnice. S trochou smutku se podívala na postel vedle té svojí. Ještě před rokem na ní spával Jack, její, teď už bývalý, přítel, teď však zela prázdnotou. Dia se od postele odvrátila a zakázala si na Jacka myslet. Náhle už se jí nechtělo spát. Došlo jí, že už se nějakou dobu nebyla někde bavit, vlastně to bylo od té doby, co se rozešla s Jackem. Ostatně, ani život s ním nebyl dvakrát společensky zábavný. No, a tak se rozhodla, že zamíří do jednoho ze zdejších klubů. Původně plánovala jít do svého oblíbeného, který před Jackovým příchodem navštěvovala celkem ráda, pak však zvítězila její touha po zkoušení nových věcí, takže vytáhla svůj smartphone a vygooglila si seznam klubů v San Hillesh. Klubů jí to našlo několik, avšak jediný, který se jí zamlouval, měl dnes bohužel zavřeno. No, pomyslela si. Nevadí. Vyzkouším nějaký jiný, třeba bude taky fajn. Sama se pro sebe usmála, zavřela oči a zabodla prst do obrazovky. Los padl na nějaký, podle všeho celkem nový, klub s názvem Night Club Black Canary. Okej, proč ne. Pokrčila rameny Dia, oblékla si černou blůzku, modrou minisukni, nalíčila se, stáhla si vlasy do ohonu a vyrazila. Původně plánovala jet autem, no nakonec se rozhodla pro cestu pěšky, klub byl podle všeho celkem blízko jejího domku.
Za nějakých pět, deset minut dorazila do klubu. Byl plný lidí a nebýt klimatizace, asi by se tam nedalo dýchat. Dia se ani neobtěžovala s pozdravem, věděla, že by jí stejně nikdo neodpověděl. Raději hned zamířila k baru a posadila se na jednu z barových židliček.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri Aug 10, 2018 6:47 pm

~Rodinné sídlo -> Ulice (k Dantemu)~
Dívka nižší postavy zavrtěla hlavou. "Dnes ne, dnes se mnou nemůžete." Nepříliš úspěšně se snažila ignorovat pohledy svých tří psů, kteří chtěli jít s ní. Dnes to ale nešlo. Plánovala jít.. no, vlastně nevěděla kam, ale asi někam do klubu, prostě za zábavou. Už byla i připravena, jen ti psi jí bránili. Oni i Lia věděli, že jim nedokáže odolat. Dnes se jí to však nějakým zázrakem podařilo a nakonec s největším sebezapřením zavřela psům dveře před očima. V tuhle chvíli už psi věděli, že je ven nevezme, že nemá cenu být nebo kňučet. Lia seběhla dolů ze schodů, otevřela domovní dveře a vyšla ven na čerstvý vzduch. Dále sebejistě pokračovala ulicemi a dostávala se čím dál, tím víc do centra. Amy se tu cítila poněkud nesvá, přesto postupovala dál, až se dostala až na jednu z hlavních ulic města.
Atros Kale

Poèet pøíspìvkù : 42

Příspěvek pro Atros Kale za Fri Aug 10, 2018 7:03 pm

Lesná cesta > Nerov byt

Držal som Avu za ruku a pozorne som sledoval, či stojí pevne a či sa náhodou nechystá spadnúť, aby som ju včas zachytil. Naďalej odmietala brať si odo mňa energiu, nad čím som len pohoršene pokrútil hlavou. Čo to je za démona, ktorý si odmieta brať energiu, keď je zranený?! No, ak energiu prijímať nechce, tak ju donútim. Chytil som ju za bradu a než sa stihla spamätať, vtisol som jej na pery bozk. To by ju malo nadopovať energiou. Chalan sa nám predstavil, jeho meno bolo skoro tak exotické ako moje a Avine, a vybral sa preč z lesa, viedol nás k sebe, za čo som mu bol veľmi vďačný, aj keď sa vystavoval nebezpečenstvu.
"Ďakujem, že nás k sebe berieš..." povedal som po chvíli mlčania, bolo mi trápne byť potichu pred našim záchrancom.
"Je to ďaleko..?" spýtal som sa mierne utrápene, bolesť v nohe bola stále horšia a horšia, ale odmietal som spomaliť, museli sme sa skryť.
Christine Dwain

Poèet pøíspìvkù : 21

Příspěvek pro Christine Dwain za Fri Aug 10, 2018 8:02 pm

Dům/Night club Black Canary

Z toho trochu demolovaného baru odešla k sobě domů. Už byl navíc čas se připravit do práce. Hodila si sprchu, usušila se a s velkým klidem se promenádovala doma úplně nahá. Vlasy si vyfénovala, na sebe hodila o něco delší šaty vínové barvy, než nosívá obvykle, lodičky, aby ladila. To samé i kabelku. Převlékne se až v práci. Jakmile byl čas, zamířila do práce.
Už nějaký ten čas, co se sem přistěhovala, pracuje v nóbl nočním klubu, kde ji přijali jako barmanku. Spousta lidí by si myslelo, že spíše pracuje v nějakém bordelu, ale opak je pravdou. Jelikož je to luxusní podnik plný velice drahých věcí, především alkoholu, i ona tam vypadá slušně a ne vyzývavě jako vždy. V práci totiž musí mít černého motýlka, bílou košili, černou vestu a černé oblekové kalhoty. Nestěžuje si. Mohlo se říct, že vypadá konečně jako dáma. Vlasy má hozené ve svém obvyklém drdolu. Aby řekla pravdu, pracuje tu celkem dost ráda. Vydělá si slušné peníze, popovídá si se spoustou lidí, občas s někým odejde po práci domů, ale to je vedlejší. Naštěstí ji nikdo nevytočil natolik, aby někomu rozbila při nejlepším hubu. Míchání a podávání drinků se naučila poměrně rychle. Když chtěla a bavilo jí to, tak vše šlo rychleji.
Co tady najdete?? Obrovský bar, kde mají alkohol od klasického, až po velice drahé kousky, za které by někteří dali i polovinu své výplaty, spousta stolů, či pohodlných gaučů. O něco vzadu, dá se říct ve vedlejší místnosti, kde hraje zábavná hudba, je i taneční parket. Pro ty, kteří se přišli pobavit a dost se odreagovat. Od baru to zase takový kus nebyl. Místnost byla i dobře odzvučená, aby nerušila ty, kteří si přišli jen popít v nóbl podniku. Tady zase hrála jiná a klidnější hudba, dá se říct hudba, která nikoho nemohla naštvat. Musí říct, že dnes je tu opravdu dost lidí. Mezi nimi cítí i nadpřirozené. Přišel další nadpřirozený, dívka.
„Co si dáte??“ optá se jí slušně. Tady musí svou drzost hodit stranou, ač nerada. Čekala na její odpověď, aby splnila její požadavek a přání.
Amelia Hawkins

Příspěvek pro Amelia Hawkins za Fri Aug 10, 2018 8:24 pm

Dia
~Night Club Black Canary~
Nečekala dlouho, jen pár vteřin, když k ní přišla dívka, podle oblečení, které tu měli všichni zaměstnanci, baristka. Zeptala se jí, co si dá, a Dia zase projednou začala proklínat svou nerozhodnost. Chvíli uvažovala nad nabídkou luxusních drinků, koneckonců, peněz měla dost, díky Jackovi. Pak se ale rozhodla pro klasiku, alespoň pro začátek, a to pro její oblíbený koktejl. "Jednu Piñacoladu, prosím." Odpověděla s úsměvem a podala servírce odpovídající sumu peněz.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 312

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Aug 10, 2018 8:44 pm

Dom - Mesto - Night Club Black Canary

Už som mala všetko hotové a tak som si zobrala veci a vyšla som z domu. Dvere som zamkla a išla som smerom do mesta. Po ceste som rozmýšľala čo budem robiť. Lenže nič ma nenapadalo a tak som išla smerom preč z mesta. Ako som tak išla tak sa predo mnou objavil nejaký klub. Na chvíľu som sa zastavila aby som si ho poobzerala. Musím povedať že vyzeral celkom pekne. A tak ma napadlo že by som sa mohla pozrieť dnu ako to tam vyzerá a hneď pôjdem preč. Nebudem sa nikde zdržiavať aj tak by to bolo zbytočné. A tak som sa otočila smerom k tomu klubu a išla som k nemu. Prišla som k nemu a pomaly som otvorila dvere. Keď som otvorila dvere tak som vošla dnu a poobzerala som sa okolo seba. Musím povedať že to tu vyzeralo celkom pekne. Potom som sa vydala smerom k baru a sadla som si na stoličku a stále som sa len obzerala okolo seba a dívala som sa ako to tu vyzerá.

-------

http://fantasy-world-trpg.forumczech.com/viewtopic.forum?t=214

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:05 am