Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Vickie Davello

Poèet pøíspìvkù : 42

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Vickie Davello za Mon Jan 15, 2018 9:26 pm

Ulička

Člověk na ní musí být hodně opatrně a nešpěchat. Není zvyklá na žádnou komunikaci, krom toho, že každý den neslyšela nic víc, než nadávky a posměšky doprovázené ranami i kopanci. Není ani jasné, zda o tom ti 'vychovatelé' vědí. Teď se pasťákem zabývat rozhodně nechtěla. Každým útěkem doufá, že se už zpátky nevrátí.. Dlouho už to nezvládne a příště by ji už nikdo nedokázal zachránit. Trhaně se nadechla a otřásla zimou ze studené země, na které seděla. Jemně si promnula paži přes rukávy a neuniklo ji, že ho tím asi překvapilo. Není se čemu divit. Normálně nepotkáte naprosto vyděšenou dívku, která tvrdí, že je vaše rodina. Kdyby ji nevěřil.. půjde si to někde hodit, neb šanci na lepší život už ani neočekává.. Cítí jako zrůda a přítěží, jak ji nazývali rodiče. Zůstalo jí to do dnes.. Zvedla mírně pohled na jeho ruku, kterou k ní natahoval. Se zaváháním si fotku vzala opravdu rychle drobnou a třesoucí se rukou a dávala pozor, aby se ho nedotkla. "D-deset..." odpověděla mu tichounce a zavřela na chvíli oči. Pohledem pak sklouzla na fotografii a jasně bylo poznat, že je na ni on.. akorát starší. Pochopitelně. Dal ji jí Gabe, než se na ni vykašlal.. Sama se pomalinku začala škrábat na nohy, ale.. dost se viditelně chvěla a tak tak se držela na nohou.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 231

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Mon Jan 15, 2018 9:36 pm

Dům

Otřásla se zimou a trhaně si vydechla. Jednu nohu si přitáhla blíž k hrudi. Tu, kde neměla ránu na boku. Nezaregistrovala žádný cízí hlas, neb pomalu přestávala slyšet i samotnou vodu. Zda ji přemohl spánek, slabost nebo právě důvod, proč se její rány nehojí.. Teď to pro ni bylo opravdu nepodstatné. Slaběji dýchala a hlava ji padla na stranu. Nic ji momentálně nezajímalo a chladnou vodu ignorovala. Tady se aspoň trochu cítila bepečně. Je zamčená a oknem se tu rozhodně nikdo nedostane. Po nějaké chvíli vytuhla a tiše oddechovala. Voda ji sic stéká po obličeji, ale naštěstí dýchat mohla. Byla celá mokrá a to ji bylo jedno. Vlastně ji nezajímalo vůbec nic, i kdyby umřela. Nemá nikoho, komu by chyběla a Valovi.. by aspoň nepřekážela..
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 836

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jan 15, 2018 9:54 pm

Ulice

Krátce se nadechla a pohlédla na něj na okamžik, neb přeci musí dávat pozor pod nohy, aby náhodou nezakopla. "Ano vážně." ujistila ho a zaculila se. "Chci, aby si věděl, že na nic nejsi sám. Kdykoliv tu budu pro tebe." dodala popravdě a natiskla se k němu o trochu více. Usmála se na něj a jemně pohladila po rameni. Porozhlédla se kolem, zda je všechno v pořádku, i když je vůči okolí opravdu nedůvěřivá. Rozhlížela se poměrně často, ale s tím se nedalo nic dělat. Tiše si vydechla a na malý moment zavřela oči. "Kam tedy máme namířeno??" optala se ho s dávkou zvědavosti v hlase. O tomhle se právě nezmínil, i když v něm měla naprostou důvěru.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 284

Příspěvek pro Valerius Larsen za Mon Jan 15, 2018 9:55 pm

Dům
Muž měl spousty otázek a on v podstatě také, ale nakonec se dobrali k dobrému závěru. Podepsal tedy smlouvu a po uhrazení částky bude parcela jeho. Když se pak podíval na hodiny, zjistil, že spolu mluvili něco kolem hoďky a půl. Vodu stále slyšel téct, ale nevěnoval tomu zvláštní pozornost. Nakonec muže vyprovodil ze dveří a překvapivě mu nezabouchl hned za zády. Teprve pak se začal věnovat tekoucí vodě. Ne kvůli tomu, že voda teče dlouho a kvůli podobným věcem. To mu bylo ukradené. Bál se však, jestli se jí něco nestalo, neb nevypadala moc dobře. Napřed kolem dveří do koupelny jen prošel, než se vrátil se sklopenou hlavou a zaklepal. "Alex, jsi v pořádku?" Zeptal se, i když prudit původně neměl v úmyslu. Ode dveří odstoupil a čekal na odezvu, která zatím nepřišla. Proměnil se tedy a několikrát vyštěkl, což v tuto chvíli znělo spíše zoufale, díky čemuž byl vytvořen spíše dlouhý, naléhavý tón.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 761

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jan 15, 2018 10:05 pm

Ulice
Pousmál se a sklopil pohled k zemi. K tomuhle zřejmě neměl, co by řekl, i když by nejspíše měl. Zatím však mlčel. Všiml si toho, že se poměrně často rozhlíží. "Neboj se. Pokud by se cokoli dělo, dám ti o tom včas vědět." Broukl a pohladil ji po ruce. Samozřejmě by nic nenechal, aby jí ublížilo. Teď už ne. Po její otázce se tiše uchechtl. "No, do jednoho obchodu kousek od náměstí. Je tam hodně lidí až k večeru, takže si myslím, že by to ani nemuselo být tak špatné." Odpověděl, jako by se nic nedělo s pokrčením ramen. Slyšel v jejím hlase zvědavost a tohle nebylo něco, co by jí musel tajit. V podstatě jí tajil už jen jednu věc a.. s tím možná brzy také bude konec.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 287

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Jan 15, 2018 10:53 pm

[b]Ulička[b]

Sledoval jsem jak se chvěje. Musela jí být zima. Nebyl jsem si jistý, jestli by vůbec moji bundu unesla, takže jsem si s pohledem upřeným na ni, aby mi neutekla stáhl bundu a pak i mikinu. Tu jsem pak vzal a pomalu jsem se k ní natáhl, abych jí ji dal kolem ramen. Z jejího počínání jsem chápal, že se bojí asi každého doteku. Tomu nasvědčovali i monokly po jejím obličeji. "Neboj se..tady máš, zahřej se." Pobídl jsem děvčátko. Mezitím jsem se snažil srovnat si v hlavě co se vlastně děje. Odpověděla mi, že je jí deset let. "Takže matka byla těhotná když jsem odešel.." Zamumlal jsem si pro sebe a promnul si kořen nosu. Nevěděl jsem co dělat. Byl jsem dost rozrušený.
Vzala si ode mě fotku a porovnávala mě s ní. Stavěla se na nohy. "Nechceš jít raději do tepla..?" Položil jsem otázku a sledoval drobka, co naproti mě stál. Určitě by bylo vhodné vzít ji někam, kde se nebude klepat jakoby jsem ji polil studenou vodou a postavil v mokrých hadrech na mráz. "Třeba u něčeho k jídlu bychom si o tomhle mohli promluvit..?" Navrhl jsem. Vylo vidět jak jsem nejistý v tom co říkat.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Mon Jan 15, 2018 11:55 pm

Dům

Nevnímala čas a vlastně byla po celou dobu mimo. Takřka nehnutě skoro až ležela na kachličkách pod studenou vodou. Byla promrzlá až na kost, což i možná přispělo k tomu, že se stále neprobouzela. Nereagovala ani na jeho slova, které jakoby ani neřekl. V tomhle stavu je jí jedno, zda se probudí či nikoliv. Aspoň nikomu nebude překážet. Dost se třásla zimou, ale jinak se takřka ani nehnula. Pomalu začala klouzat, než jen ležela a na její bok dopadala ledová voda. To není zrovna dobrý nápad, neb může dost prochladnout. Celá se třásla, ale její očka zůstala zavřená a nevypadá na to, že by se měla brzy probudit...
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Jan 16, 2018 12:09 am

Dům
Napadlo jej také to, jestli se náhodou nemohla urazit, ale to by snad alespoň odpověděla. Nicméně se po nějaké chvíli proměnil. Znovu jen poslouchal, než za dalšího zaklepání vyzkoušel kliku. Zjistil tak, že je zamčeno, tudíž se nakonec rozhodl, že vysadí dveře. Vůbec se mu to nelíbilo a rozhodně neměl dobrý pocit. Dveře se mu podařilo vysadit z pantů až na několikerý pokus. Zprvu přejel pohledem po celé koupelně, než se zastavil u sprchového koutu. Skrze zaťaté zuby tak procedil několik nadávek a otočil se, aby vytáhl několik ručníků. Následně vypnul vodu a Alex vytáhl ven, načež ji okamžitě do ručníků zabalil. Všiml si u toho, že se rány zrovna dvakrát hojit nechtěli. Jinak si ji však neprohlížel. Vzal ji do náručí a odnesl do pokoje, kde ji položil na postel a hodil přes ní deku. Byla zmrzlá. Na chvíli pak vyběhl ven, aby se vzápětí vrátil s hřejivou podložkou, kterou umístil na postel a Alex na ni pak přesunul. O rány se jí postará později. Teď bylo důležité jo zahřát. Téměř celou dobu u toho nadával a ještě odběhl přiložit, aby se zpátky vrátil jakožto pes. Vyskočil pak na postel a v podstatě si lehl, aby ji zahříval zeshora.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Tue Jan 16, 2018 12:17 am

Ulička

Její křehké a slabounké tělíčko by toho moc neuneslo. Všimla si toho, že se vysvléká a prvně tomu vůbec nerozuměla. Lehce sebou trhla, když jeho velká mikina objevila na ní. Z jejch úst se ozvalo tiché poděkování, i když váhavé.. Nebyla zvyklá na nějakou pomoc.. Fotku si schovala a teplou mikinu si více natiskla a omotala okolo sebe svýma malinkýma ručkama. Do jeho mikiny by se snad vešla i dvakrát. Momentálně neměla důvod nikam odcházet, dokud.. si nebude jistá, že s ní nechce mít společného.. to by se vypařila, jako pára nad hrncem. Obličej taky nebyl jediný, kde se vyskytují modřiny, ale.. naštěstí má vše pod oblečením. Nad jeho nabídkou chvíli přemýšlela, neb netušila, jaký je a jak se k ní bude chovat, ale nakonec váhavě přikývla. Hlavně aby byla někde, kde by ji policie nemohla najít a bude ji teplo.. Třásla se jen ratlík. nejen zimou, ale.. díky narušené psychice. Obyčejný kontakt s někým byl pro ni opravdu složitý a těžký.. nenamluvila skoro vůbec, což.. bylo poznat už teď. Souvětí od ní nesmí nikdo čekat..
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jan 16, 2018 10:01 pm

Ulice

Ano, možná čekala něco hezkého, milého, co by ji potěšilo, ale nestalo se tak. Nijak to nekomentovala a malinko se pousmála. Všiml si, že se hodně rozhlíží, načež mu hned věnovala pohled. “Já vím Mitzy, ale vždy je lepší mít jistotu, ž e je všechno v naprostém pořádku.“ snaží se obhájit své nedůvěřivé chování vůči ostatním a okolí. Po tom co se stalo, je její chování poněkud pochopitelné. Při jeho odpovědi se jemně otřásla, ale.. Snažila se mu věřit, proto mírně pokývla hlavou. “Dobře a co tam?? Potřebuješ něco??“ pokoušela se myšlenky nevést k lidem ani ničemu podobnému. Nadechla se a jemně jeho ruku stiskla.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 761

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jan 16, 2018 10:08 pm

Dům
Zjevně jí moc neuklidnil, ale nevadí. Možná se mu to podaří za chvíli. Samozřejmě, že chápal, proč se tak chová. S jiným člověkem a za jiných okolností by mu to přišlo protivné, ale po nějaké chvíli tomu přestal věnovat pozornost. Nad její otázkou se pak zamyslel. "No, pár věcí by se nejspíše našlo, ale..
to není zase tolik podstatné."
Pokrčil nad tím rameny. Nechtěl jí to říkat. Alespoň ne do doby, než budou v obchodě. Tam jej snad ničím nepřetáhne, i když je pravdou, že to už hodně dlouhou dobu neudělala, takže se prakticky ani nemá, čeho bát.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Jan 16, 2018 11:30 pm

Dům

Ona není typ člověka, co by se urážela jako malá holka. Sama neví, co se stalo, že takto ztratila vědomí a neprobouzela se. Nic nevnímala a byla promrzlá. Tohle opravdu v plánu nebylo, jen.. Ji nebylo nejlépe. Hlava se ji motala a doufala, že ji studená voda probudí, ale mýlila se. Všechno tím zkomplikovala a zhoršila. Bohužel se už stalo. Její dost promrzlé tělo s jizvami leželo na zemi, dokud ji nevzal on. Celá se dost třásla a neuvědomovala si, že ji takto mohl najít. To bylo pro ni momentálně nepodstatné. Trhaně se nadechla, ale jinak se takřka ani nehnula, krom neustálého třesu. I na jejího pantera tohle není nic příjemné.. Bude trvat, než se ohřeje a bude ji zase dobře. Pomalinku se začínala ohřívat, ale nešlo to poznat. Zatím ne. Ležela na zádech tak, jak ji položil. Vypadala opravdu nevinně a slabounce, neb nic nemohla skrývat.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jan 16, 2018 11:32 pm

Ulice

Snažila se tyto špatné myšlenky hodit za hlavu, ale nebylo to jednoduché. Ví, o co se snažil a je mu za to i vděčná, ale s tím si musí poradit sama. Ona si onen strach k lidem a mužským dotekům vybudovala a ona jej musí snížit, či zrušit. Hned se tohle nedalo jen tak zrušit. Chce to čas, ale kolik?? To neví. To zřejmě neví nikdo, ale za odborníkem by rozhodně nešla. Tam by ji nikdo nedostal. Na tohle by byla dost tvrdohlavá. "Dobře, jak myslíš.." zamumlala a pousmála se. Koukla se kolem, než hleděla pod nohy před sebe, aby nezakopla. Krátce se nadechla a zamyslela se, co tedy bude chtít i o její snad budoucí prací. "Kdy se půjdeme podívat do té firmy??" optala se ho, když si na tohle vzpomněla. Zastrčila si pramen za ucho a povzdechla si tiše. Na jednu stranu se do firmy těšila, ale.. Na druhou se obávala všeho kolem, co se bude dít..
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Jan 16, 2018 11:43 pm

Dům
Zíral před sebe, i když se tu a tam přistihl, že se mu oči samovolně zavírají. Přinutil se tedy ještě zvednout a přinesl další dvě deky, které přes ní přehodil, než si opět lehl na to samé místo a s odfrknutím oči zavřel. Doufal, že by jej probudila, pokud by se probrala, ale nemůže tomu věřit. Proto spal v podstatě dost lehlým spánkem, při kterém často otvíral oči. Dokonce se přistihl, že u toho přemýšlí i o Talle. Toto zjištění jej však nijak nerozhodilo, neb na lidi, co se mu jakkoli připletli do života, myslel poměrně často. Jen se protáhl a zívl, přičemž pohledem přejel po Alex, která jednoduše vypadala jakožto andílek a v duchu se pousmál. No jo. Ve spánku vypadá roztomile téměř každý. Znovu si tedy položil hlavu na tlapy a dlouze vydechl.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 17, 2018 9:55 am

Úkryt

Sledoval jsem jak sklání hlavu a přemýšlel, co mu mám říct. Nevěděl jsem. Chtěl odpověď a tak jsem mu ji dal, ale teď? Teď koukal do země a mlčel. Povzdechl jsem a přivřel oči. Porozhlédl jsem se kolem. "Nejsem si jistý, jak to vysvětlit. Beru tě v pohodě, nevadíš mi ani nic takového. Jen na tebe ještě nejsem zvyklý..jak říkám, je to o čase." Dodal jsem a pak jsem se posadil na tu postel, na kterou mě prve tlačil. Lokty jsem se zapřel o kolena. Rány byly zase lepší. Hádal jsem, že budou během dvou dní v pořádku. Snažil se nějak vyvrátit to, co jsem řekl. Nebo spíše zlehčit. Podíval jsem se na něho. "Tohle by se nemělo dít. Musím být schopný to odmítnout. Musím být dost silný to překonat..kdykoli." Podíval jsem se stranou a okamžik mlčel. "Je to dlouho co jsem ztratil kontrolu naposledy." Povzdechl jsem mnouc si kořen nosu.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Jan 17, 2018 10:24 am

Ulička - Kavárna

Pomalu jsem jí dal svoji mikinu. Bylo vidět jak moc se lekla, ale neutekla, což jsem brak jako plus. Mikina byla hřejivá a poměrně velká. Pro ni hodně velká. Když jsem se koukal jak jí je, viděl jsem, že ji má po kolena. Přišlo mi to roztomilé.
Když jsem před ní byl teď jen v triku, mohla vidět potetované paže. Natáhl jsem na sebe koženou bundu a pak si na hlavu hodil kapuci. Na její díky jsem odpověděl pousmáním se. Vypadal jsem mnohem klidněji, ale pořád jsem cítil ten zmatek. Nevěděl jsem co si myslet o tom co se to děje. Opravdu mám sestru?
Na moji nabídku souhlasně pokývla. Tak jsem se pomalu začal po nějakém podniku ohlížet. Nebylo to těžké, prakticky přes ulici, na křižovatce jsem viděl kavárnu. Tam by něco mohli mít. "Tak fajn. Pojď." Pobídl jsem ji a pomalu se rozešel, přičemž jsem k ní natáhl ruku, kdyby chtěla jít blíže. S dětmi jsem neměl moc zkušeností a netušil jsem jak se k ní mám chovat, aby to bylo vhodné.
Pomalu jsme došli až k oné kavárničce, otevřel jsem dveře a nechal ji vejít jako první, pak jsem vešel také.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Wed Jan 17, 2018 4:36 pm

Ulice/kavárna

Mikina od něj byla i vyhřátá, proto se k ní tiskla, aby se zahřála aspoň malinko. Rukávy mikiny jsou o mnoho delší, než od té její. Lehce se otřásla a koukala někam do země, proto si jeho tetování nevšimla. Je si jistá tím, že je jejím bratrem. Rozhodně není typ človíčka, co by si vymýšlet takřka proto, aby se o ni kdokoliv postaral. Genetické testy by vyšly pozitivně, kdyby ji náhodou nevěřil.. I když si tohle jen tak nepřizná, potřebuje někoho. Kdo ji ochrání. Postará o ni. Dá ji lásku. Bezpečí. Promnula si jemně paže svýma hubenýma ručkama. Vickie by mohl někdo přirovnat ke křehké porcelánové panence. Hrála si s prsty na rukou, což dělávala vždy, kdy je takřka nervózní a nesvá. Jakmile ji pobídl, aby šla, vydala jsem za ním pomalinku kousek za ním, čímž jeho ruku nechytila. Neodvážila se k tomu. Více toho zatím neřekla a pomalinku a váhavě vešla jako první do kavárny, kde byla vesměs jako pěst na oko. Vždyť skoro vypadá jako dítě ulice. Mírně se porozhlédla kolem. Sic tu nebylo moc lidí, ale její strach a obavy z nich a cizích prostorů nebylo příjemný. Už tak ji dělal problém být samotnou venku. Obává se toho, že by mohla dostat záchvat, což nechce. Není ani trochu příjemný a těžko se jí ho zbavuje, oproti ostatním záchvatům.. Během chvíle se otočila a chtěla odejít, čímž nabourala do něj. Jelikož je opravdu drobounká, plácla sebou na zadek.
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 17, 2018 5:46 pm

Úkryt

Cítil jsem se jako naprostý idiot. Tedy asi.. nebyl jsem si zrovna dvakrát jistý, ale co nadělám. Seb znovu zopakoval svoje slova a řekl, že je to o čase. Jenže co když jsme ho neměli? Vastně určitě ne. Museli jsem se naučit spolu komunikovat, jinak bych jim mohl přidělat akorát spoustu problémů.
Věděl jsem, že si sedl vedle mě ale nezvedl jsem hlavu. Nechtěl jsem aby mi viděl do tváře. "Rozumím.. ale pokud na to nejsi zvyklý, tak se nedivím. Chápu že ti to vadí, ale můžu za to spíš já, než ty..." Kvůli Sebovi jsem se cítil špatně. Opravdu špatně. Kvůli mě ztratil kontrolu a je možné, že by se to mohlo opakovat ve chvíli, co bude venku mezi lidmi. A pak budu mít krev na rukou já, i když jen obrazně řečeno. Představa, že jsem ohrozil jiné se mi nelíbila. Jasně, lidi jsem zrovna dvakrát nemusel ale nebylo to takové, že bych někomu přál smrt. "Měl jsi mě tam venku nechat a nebo mě rovnou zabít, nic lepšího si nezasloužím." Špitl jsem a sevřel ruce v pěst.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Jan 18, 2018 7:30 pm

Moji ruku nepřijala a tak jsem ji stáhl a strčil do kapsy, tak jako druhou. Došli jsme do podniku, nechal jsem ji vejít. Nezaznamenal jsem v čas, že se otočila a odchází. Respektive jsem ji vůbec nesledoval a toho že padá jsem si všiml až když už seděla. Nechápavě jsem ji pozoroval.
"Děje se něco?" Optal jsem se jí a dál ji sledoval. Stejně tak i okolí.
Jelikož už jsem věděl, že se mě dotknout nechce, ruku jsem nenabídl. "Chceš jít jinam..?" Položil jsem další dotaz.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Fri Jan 19, 2018 10:57 am

Dům

Třásla se neskutečně. Deky skoro vůbec nepomáhali.. Tělo se zahřívalo opravdu pomalu. Trhaně se nadechla a skoro se vůbec nehnula. Podvědomě nějak cítila, že se něco děje a on je s ní, ale.. Jinak si nic neuvědomovala. Rozhodně mu nechtěla přidělávat starosti, ale bohužel se stalo. Kdyby neupadla do bezvědomí, nic by se nestalo. Dala by si pozor. Umyla by se a nestalo by se nic špatného. Uběhlo dost hodin, kdy se celkem její třes o něco ustálil, což je dobře. Klidněji oddechovala, i když dýchala trochu slabě. Možná to bylo tím zraněním na boku. Pomalu se začínala probouzet. Pootevírala svá očka, než se zmateně rozhlédla kolem. Zaregistrovala ho a vypadalo, že spí. Nechtěla ho rušit, ale na druhou stranu byla zmatená, proč je tak blízko a kolik dek má na sobě. Nebylo ji ještě moc horko, ale líp než předtím.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:59 am