Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Apr 25, 2018 8:39 pm

Obchod
Zamračil se, neb cítil, jaké emoce se do něj z její strany opřeli. Pak se však usmál, než se stejně jako ona rozhlédl kolem. "Bude to v pořádku. Nespustím z tebe oči, to ti slibuju." Zazubil se a tiše si povzdechl, načež se znovu přinutil rozhlédnout se kolem. "Tak.. kam by jsi chtěla jít jako první?" Věděl, že jeho bývalá je stejná, jako jeho bratr, takže úplný maniak, co se týče nakupování obleční, avšak Nina se nijak extra netvářila, což jej překvapovalo. Popravdě, on nakupování nesnášel, takže ve svých mladších letech chodil v oblečení tak dlouho, jak to jen šlo, než jej matka zatáhla do jednoho z těch velkých přeplněných, ufuněných a upocených lidí, aby si tam vybral nějaké oblečení. Tenkrát se mu už jen z pomyšlení na to zvedal žaludek, avšak tento odpor postupem času překonal, ale stejně nebyl nikdy z nakupování kdo ví jak nadšený.
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153

Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue May 01, 2018 1:52 pm

Hračkárna -> Náměstí

Stejně jako předtím jsem jen stála na místě a pokukovala jak si při vybírání vede.Trvalo mu to o hodně déle, chodil kolem každého regálu několikrát a pečlivě vybíral. Konečně popadl nějakou z hraček a běžel za mnou. Plyšový sloník byl roztomilý a věřila jsem, že se Sandrovi bude líbit. S úculem jsem kývla a pak se s oběma hračkami rozešla ke kase, u které jsem zaplatila a pak vyšla ven. Zbylo mi tak akorát na nějaký menší zákusek. Měla jsem dost plné ruce, levačkou jsem držela Sandra a na pravačce jsem měla navlečenou tašku s hračkami, plus jsem jí Sandra ještě podpírala. "Tak co Milo? Chceš ještě něco na zub nebo tak?" Loupla jsem po něm očkem.
Milo Oblivion

Poèet pøíspìvkù : 6

Příspěvek pro Milo Oblivion za Tue May 01, 2018 8:21 pm

Hračkáreň - Námestie

Dúfal som že plyšák sa bude bratovi páčiť. Ale keď som videl že plyšák sa mame páčil tak som bol presvedčený o tom že sa bude páčiť aj bratovi. Potom zobrala hračky a šli sme k pokladni kde to zaplatila a potom sme šli von z obchodu. Keď sme boli vonku tak sa opýtala či chcem niečo pod zub. Pozrel som sa na ňu a pokrútil som hlavou. "Ani nie. Nie som hladný. Kam pôjdeme teraz?" Opýtam sa mami a pozriem sa na ňu a pousmejem sa. Sám som bol zvedavý kam pôjdeme pretože domov sa mi rozhodne nechcelo ísť. Potom ma napadlo že by sme mohli ísť na ihrisko. "Mami mohli by sme ísť na ihrisko?" Opýtam sa a díval som sa na ňu a dúfal som že bude súhlasiť a pôjdeme tam.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu May 24, 2018 1:56 pm