Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Apr 12, 2018 5:36 pm

Mesto

Trochu ma prekvapilo keď povedal že tu nie je bezpečno. Ja som tu zatiaľ nič hrozného nezažila. A skôr mi toto mesto príde také nudné a ospalé. Nikdy sa tu nič nedeje. „Prepáč ale s týmto s tebou nesúhlasím. Podľa mňa tu nehrozí nič. Too je také nudné mesto kde sa nič nedeje.“ Povzdychnem si pretože by som chcela konečne zažiť nejaké dobrodružstvo ale zatiaľ sa tu nič nedialo a to som tu už rok. „Ale prosím ťa. Isto je to aj pre teba.“ Pousmejem sa ale potom ma prekvapí to čo povedal že v tomto meste si pre mňa príde akurát tak smrť. Pozrela som sa na neho prekvapene. „Čože? Smrť?“ Opýtam sa prekvapene. „Už som tu rok a zatiaľ sa mi nič nestalo. Skôr sa tu nudím a už som aj pár krát rozmýšľala že odídem. Lebo sa tu nič nedeje.“ Povzdychnem si a potom sa pozriem na oblohu a pri tom som rozmýšľala nad tým prečo mi povedal zrovna o tomto. Lenže ma nič nenapadalo prečo mi povedal zrovna o smrti.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Apr 12, 2018 7:20 pm

Město

Ale teď vážně, kde ta holka žila? Ve svém světě? Jak mohla říct, že se tu nic neděje, když se každou chvíli někdo ztrácel, lovci pochodovali ulicemi a podle ní se tu nic nedělo? Více informací jsem měl i já, a to jsem byl venku v podstatě minimálně. "Kdyby se tu nic nedělo, nemusel bych si dávat takový pozor." Zamumlal jsem a opět stočil svůj pohled na lidi kolem. To o smrti jsem si říkal spíš pro sebe, nedošlo mi, že mě uslyší. Což bylo na druhou stranu dobře, protože mi akorát potvrdila, že není člověk. Nicméně, prozatím jsem o tom neřekl ani slovo. "Buď ráda že se ti nic nestalo. Někteří takové štěstí nemají. Nebo se jim můžeš ukázat v pravé podobě a uvidíš jak se věci rychle změní." Trhl jsem sebou a raději se na ní nedíval. Sakra, proč jsem to řekl? Měl jsem si dávat pozor na jazyk, takhle jí dojde že to vím a co hůř, nevěděl jsem co je zač a jestli mi něco neudělá. Tak jako tak, bylo už pozdě vzít svá slova zpět.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Apr 12, 2018 10:16 pm

Mesto

Ale ja som vážne nič nevidela. Vždy keď som bola v meste tak to tu bolo pokojné a nič sa tu nedialo a on mi tu tvrdí že ak by sa tu nič nedialo tak by si nemusel dávať pozor. „O čom to hovoríš? Ja som tu nič nezažila.“ Povzdychnem si lebo aj premena na vlka ma už nudila. Ale s tým sa nedalo nič robiť. Proste som túžila po nejakom dobrodružstve ale žiadne nebolo. „Jasné že som rada že sa mi nič nestalo. Ale o tom pochybujem že by nemali šťastie. Počkaj čože? Ako to myslíš ukázať v pravej podobe? Veď ja som obyčajný človek tak netuším o akej premene hovoríš.“ Poviem prekvapene že by prišiel na to že nie som človek? Ale ako na to mohol prísť? Veď som nič také nerobila a ani som nič nespravila aby to zistil. „Ale aj tak pochybujem že by sa niečo zmenilo. Podľa mňa bude všetko rovnaké a všetkým to bude jedno.“ Poviem a pozriem sa na neho ale v hlave mi stále vŕtalo to ako mohol zistiť že nie som človek. Dávala som si taký pozor tak ako to sakra mohol zistiť? Preto som sa o to viac snažila tváriť ako obyčajný človek.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Apr 12, 2018 10:39 pm

Město

Nijak zvlášť se mi nechtělo to všechno vysvětlovat. Pokud nic netušila a nijak moc se neprojevovala, lovci by si jí všimnout nemuseli. "Děje se toho spoustu.." Já sám pořádně nechápal, o co vlastně jde. Jen jsem věděl, že se ztrácí nadpřirození a pak se po nich prostě slehne zem.
Její reakce mi už jen potvrdila, že není člověk. Navíc to, jak se obhajovala.. na to bych jí neskočil ani já, a to mi občas trvalo než jsem něco pochopil. Bylo zbytečné dělat že jsem nic neřekl, a proto jsem pokračoval dál. "Je pravda, že ven moc nechodím a s lidma nemluvím, ale blbej taky nejsem. Kdybych už něco málo nevěděl, asi by mi to nedošlo.. ale vím že nejsi člověk." Tak a bylo to venku. Vsadil bych se, že bude dále zapírat, protože mě neznala ale bylo to zbytečný.
Povytáhl jsem si rukáv mikiny na levé ruce a ukázal jí ranky od upířích zubů na zápěstí. "Nemusíš zapírat.. váš svět jsem poznal když jsem přišel do města..."
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Apr 12, 2018 10:55 pm

Mesto

Veľmi ma to zaujímalo čo sa tu deje ale asi sa mu to nechcelo vysvetľovať a tak som to teda nechala tak. "Dobre teda." Prikývnem a myknem plecami a už som to nijak neriešila. Veď kto by sa už len zaujímal o mňa? Keď vlastná rodina túžila po tom aby som zomrela? Potom keď začal hovoriť tak som ho pozorne počúvala. A zaujalo ma to. Aj keď som sa chcela opýtať prečo sa s ľudmi nebaví ale to som radšej nechala tak. Ale keď povie že vie že nie som človek tak mi zabehne a začnem kašľať. Pár krát som sa pobúchala po hrudi a nadýchla som sa a vydýchla som. Potom som sa šokovane pozrela na neho. Tak fajn odhalil ma. "Ja som nepovedala že si blbý a ani som si to nemyslela. Dobre máš pravdu nie som človek. Som vlkodlak ale povec mi ako si to zistil že nie som človek? Lebo ty si prvý ktorý na to prišiel." Poviem a len som neveriacky nad tým pokrútila hlavu. Potom keď som ale uvidela jeho zápästie na ktorom mal ranky od upírov tak som pochopila od kadiaľ vie o nás. "Dobre takže vieš o nás. A ak sa nemýlim tak sa nás nebojíš a nezabíjaš nás?" Opýtam sa a pozriem sa na neho a poriadne som si ho poobzerali od hlavy až po päty.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Fri Apr 13, 2018 8:23 pm

Město

Sice jsem moc lidí neznal, ale Cora mi přišla trochu zvláštní. Možná to bylo v jejím vyjadřováním.. nebo to mohlo být mnou. No, na tom přeci nezáleží. Když jsem se zmínil o tom že znám pravdu, docela jsem jí překvapil.
Zamyslel jsem se, neboť jsem si nebyl jistý, jak to vysvětlit. "Nic co řeknu neber jako urážku, pokud to tak vyzní. Prostě, když jsem si tě všiml, nepřišla jsi mi jako obyčejný člověk. Pak tu jsou povídačky o městě, a jak jsem na vlastní kůži poznal, jsou pravdivé. A tvé chování je taky jiné. I když musím přiznat, že kdybych o vás nevěděl, asi bych si ničeho nevšiml." Doufal jsem, že jsem to tak nějak vysvětlil. Opravdu jsem to nechtěl opakovat. "Dobrovolně krmím upíry.. takže ne, nadpřirozené nezabíjím. A i kdybych chtěl, myslím že bych byl mrtvý dřív, než bych se o něco pokusil." Tu poznámku o strachu jsem přešel. Pravdou bylo, že tam nějaký ten strach byl, ačkoliv v tuhle chvíli jsem ho necítil. Na Seba jsem si zvyknul, takže s Corou bych taky problém mít neměl.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Apr 14, 2018 2:37 pm

Mesto

Čakala som čo povie a hlavne ako mi vysvetlí že vie kto som. Keď konečne začal rozprávať tak som len prikývla a pozorne som ho počúvala. „Dobre nezoberiem to ako urážku.“ Poviem a počúvala som ho. A pomaly mi to dávalo všetko zmysel. „A to som sa snažila chovať ako obyčajný človek aby si to nezistil ale ako vidím tak sa mi to nepodarilo.“ Trochu sa nad tým zasmejem že som sa snažila úplne zbytočne. Potom sa pozriem prekvapene na neho. Ešte som nepočula aby niekto dobrovoľne kŕmil upírov. Prečo to robí? To sa nebojí že by ho zabili alebo niečo také? „To myslíš vážne že dobrovoľne kŕmiš upírov? A to sa nebojíš?“ Opýtam sa prekvapene a nemohla som tomu uveriť ktorý človek by to robil dobrovoľne? Ale zase ma potešilo keď povedal že nezabíja nadprirodzených. Tak som si mohla pokojne vydýchnuť. „To som rada že ich nezabíjaš. A myslím si že v tomto máš pravdu.“ Prikývnem nad tým čo povedal. Potom som sa upokojila a uvoľnila a nemusela som sa pretvarovať. Mohla som sa chovať normálne pred ním čo som bola rada. Pretože nerada sa hrám na niečo čo nie som. A u Kiri sa nemusím na nič hrať môžem byť sama sebou.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sun Apr 15, 2018 10:37 pm

Město

Nebyl jsem moc zvyklí se někomu takhle zpovídat. Když jsem odpověděl na jednu otázku, hned mi kladla další. "Jak jsem řekl, zjistil jsem to v podstatě náhodou, protože jsem si všímal maličkostí." Pousmál jsem se a koukl na ní. "Kdybych ale o nadpřirozených nevěděl, nezjistil bych, kdo ve skutečnosti jsi." Z jejího výrazu jsem usoudil, že tím co dělám jsem jí hodně překvapil. Možná jsem jí to ani říkat neměl.. možná jsem si to měl nechat pro sebe, ale teď už to bylo jedno. "Je to vzájemná výpomoc. Díky nim jsem v bezpečí a mám kde bydlet. A na oplátku jim dávám krev, když je to venku kvůli lovcům moc nebezpečné. Abych řekl pravdu, ze začátku jsem se bál ale nemělo to smysl. Nějak umřít musím, a buď to budou mít na svědomí upíři nebo lidi.. je to nevyhnutelný. Stejně nemám rodinu, která by mě hledala." Ušklíbl jsem se a sklopil pohled na své zápěstí. Na bolest jsem si už víceméně zvykl ale vadilo mi, jak dlouho se mi rány uzdravovali. Jinak jsem byl vlastně jako člověk dost spokojený. Alespoň v tuto chvíli.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Apr 15, 2018 11:17 pm

Mesto

Prikývnem. "Jasne chápem." Poviem a na jednej strane som bola rada že to vie ale na druhej ani moc nie ale čo už s tým narobím? A už som radšej mlčala a nič som sa nepýtala. Nakoniec mi ale vysvetlil ako to je medzi ním a upírmi. "Aha tak to je celkom výhodné pre obe strany." Poviem a chcela som sa opýtať o akých lovcoch hovorí ale radšej som mlčala. Ja som lovcov nikdy nevidela. Takže som ani nemala tušenie ako vyzerajú. Takže ak by ma niekto prepadol tak by som ani nevedela že sú to lovci. Ale možno je to aj dobre že o nich neviem aspoň sa nebojím. A pochybujem že by o mňa zrovna stáli. Veď som len obyčajný vlkodlak a nič iné. "Ja sa lovcov nebojím. Po mne by aj tak nešli." Pousmejem sa. A čo sa týka rodiny tak to som tiež bola ticho. Pretože ja som rada že tú moju rodinu nevidím a mám od nej pokoj.
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 162

Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Apr 17, 2018 10:41 pm

Kraj města

Na nějakou chvíli jsem chtěla vypadnout z domu, kde jsem byla s ostatními kočkodlaky. Inu, sbalila jsem si dětičky a pomalu šla ven. Sandro jako obyčejně pobíhal všude kolem a po nějaké chvíli byl totálně utahaný. Vzala jsem jej do náručí a nechala jej, ať mi sklimbne na rameni. Milo byl moc hodný, držel se mě za ruku a klidně cupital po mém boku.
V kapse mi cinkalo pár drobných, které jsem měla v plánu utratit posle pření těch dvou raubířů.
Konečně jsme se ukázali v centru, kde jsem začala hledat obchod, ve kterém bych mohla mrňousům udělat radost. "Tak..chceš novou hračku nebo něco na zub? Co Miláčku?" Oslovila jsem bdícího syna a pomalu k němu poklekla, zvědavě sledující rozkošný obličejík.
Stále na mě byla znát únava a to, že se míním ztrhat. I přes kruhy pod očima, propadlé tváře a to, že jsem měla nohy jako špejle jsem se na Mila šťastně usmívala, odhodlaná udělat co mu jen na očích uvidím. Sandrovi jsem držela hlavinku a jemně jej při tom hladila ve vlasech.
Milo Oblivion

Poèet pøíspìvkù : 15

Příspěvek pro Milo Oblivion za Tue Apr 17, 2018 11:32 pm

Kraj mesta

Bol som rád že ideme von. Celú cestu som ju držal za ruku a díval som sa po okolí. Keď sme prišli do centra tak sa ma mama opýtala či chcem novú hračku alebo niečo pod zub. Moja odpoveď bola jasná. Pozrel som sa natešene na mamu a bez váhania som povedal. „Hračku.“ Poviem natešene a usmejem sa. Preto som sa tešil kedy pôjdeme do hračkárstva aby som si mohol vyhrať nejakú hračku. Pritom ako som sa díval na mamu tak som si všimol že nie je v poriadku. Tej tváre by si všimol každý aj keď sa to snažila zakryť úsmevom ale na očiach to bolo vidno stále. „Mami čo ti je?“ Opýtam sa trochu s obavami a pritom som sa stále na ňu díval. Nechcel som aby jej niečo bolo. Chcel som aby bola šťastná a spokojná
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Wed Apr 18, 2018 7:38 am

Náměstí

Musela jsem se usmát nad jeho rozradostnělým úsměvem. "Dobrá, tak něco vybereme..vyberreš něco i Sandrovi?" Zeptala jsem se jej, mezitím co jsem se chystala zvednout. To se ale maličký zeptal, co se děje. Zarazila jsem se, úsměv mi ztuhl na tváři a já na něho jenom koukala. Nakonec jsem se znovu usmála, tentokrát o něco smutněji a natáhla k němu volnou ruku, kterou jsem ho pohladila po tváři. "Stýská se mi po tatínkovi." Řekla jsem mu. "Bude to v pořádku neboj se." Řekla jsem mu ještě a povzdechem a pak jsem se zvedla. "Tak pojď..chtěl jsi přece hračku." Usmívala jsem se a natáhla k němu kostnatou ručku, abych jej mohla pomalu vést směrem k nedaleké hračkárně. "A jakou bys rád?" Pokusila jsem se odvést Mila od myšlenek na to, proč jsem věčně zachmuřená. Nechtěla jsem aby na tohle myslel.
Milo Oblivion

Příspěvek pro Milo Oblivion za Thu Apr 19, 2018 1:24 pm

Námestie

Už som sa nevedel dočkať kedy niečo vyberieme. Mama sa ma opýtala či vyberiem niečo aj bratovi. Prikývnem. "Ano veľmi rád." Pousmejem sa a potom som si všimol ako sa mama zarazila. Sledoval som ju a bol som zvedavý či niečo povie. Nakoniec prehovorila a usmiala sa. Keď povedala že jej chýba otec ale že sa nemám báť že to bude v poriadku tak som si povzdychol smutne. "Aj mne chýba a veľmi. Vážne bude všetko dobre?" Opýtam sa a sledoval som mamu ani na sekundu som z nej nespustil oči. Potom sa postavila a natiahla ku mne ruku a tak som ju chytil za ruku a prikývnem. "Ano chcem." Usmejem sa a po ceste do hračkárstva sa ma opýtala akú hračku by som chcel. Ani som sa nemusel zamyslieť a hneď som odpovedal. "Auto." Poviem natešene a tešil som sa do hračkárstva.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Sun Apr 22, 2018 5:56 pm

Náměstí

Souhlasil, že vybere hračku i pro Sandra, což mě potěšilo. Byla jsem ráda, že spolu i přes úplně rozdílné charaktery bráškové hezky vycházejí. Usmála jsem se na něho. "Tak dobře." Řekla jsem mu a chtěla jsem pomalu vyrazit. Milo se ale zeptal, co se děje a já mu to chtěla říct. Bylo legrační, že i přesto, že jej v životě neviděl řekl, že se mu stýská. Možná jsem před nimi o otci mluvila tak často, že měli pocit, že tu jednoduše být má..a měl by být. Povzdechla jsem si a pohladila jej po hlavince. "Ano, všechno bude v pořádku..máme teď smečku a místo kam se vrátit, místo kde nám pomohou, víš?" Usmála jsem se na něho.
Zvedla jsem se a pomalu jsme šli dál, Sandro mi na ruce něco zamumlal ze spaní a odpočíval dál. Byl hodně těžký a na moje zesláblé tělíčko to bylo dost ubíjející. Ale odmítala jsem jej někde nechat o samotě. Měla jsem pocit, že jak je někde nechám, ztratím je stejně jako Marcuse.
Nad jeho odpovědí jsem se musela zasmát. Bylo roztomilé jak okamžitě věděl co chce. "Tak dobrá. Jdeme ti pro auto." Souhlasila jsem a vedla jej přímo k hračkárně.
Pořád ve mě hlodalo to, že se kvůli mě moji synové trápí. Nechtěla jsem to. Když jsem to viděla, ubíjelo mě to ještě více než obyčejně. Sžíral mě pocit, že jsem selhala a nezvládla se o ně dobře postarat. Odtrhávala jsem si od úst, abych jim zajistila všechno potřebné a prakticky jsem nejedla. Nikdy jsem před nimi ale nepřiznala, že bych strádala. Byla ale jen otázka času, kdy si začnou všímat toho, že jejich maminka nevypadá zdravě.
Přešli jsme silnici a já oba svoje chlapečky vzala dovnitř hračkárny, kde jsem Mila pustila a nechala jej ať si sám vybere.
Milo Oblivion

Příspěvek pro Milo Oblivion za Sun Apr 22, 2018 8:15 pm

Námestie

Prikývnem a pousmejem sa. Jasné že aj bratovi kúpime niečo. Predsa by som mu to nespravil aby mama kúpila len mne a jemu nie. To by nebolo pekné a potom ma pohladila po hlave a ja som počúval čo hovorila. "To budem rád. Ano viem a som rád že máme svorku." Poviem a pousmejem sa. Potom od radosti poskočím. "Hurá budem mať auto." Poviem natešene a išiel som s ňou do hračkárstva a celú cestu som sa držal mami za ruku. Keď sme prešli cestu a vošli sme do hračkárstva tak ma mama pustila a ja som začal behať po obchode a obzeral som si hračky. Potom som dobehol k autíčkam a začal som si vyberať auto. Všetky boli pekné a najradšej by som si ich zobral všetky ale nemohol som. A tak mi trvalo dosť dlho kým som si jedno vybral. Bol to veľký bager. Hneď som ho zobral a pribehol som k mame. "Toto chcem." Poviem a ukážem jej bager.
Darla Carpentner
Admin

Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Apr 24, 2018 3:07 pm

Náměstí - Hračkárna

Přišlo mi, že se chová rozumněji než by jako tříleté dítě měl. Byl to takový můj malý velký kamarád, se kterým se dá popovídat. Nechtěla jsem ho ale zatěžovat svými problémy. Je to dítě, měl by si užívat dětství a lumpačit. Na jeho odpověď na smečku jsem se jenom usmála, ale nic víc jsem neřekla. Pak už jsme šli do hračkárny, kde to pomalu začal procházet. Byl najednou ve svém živlu a byl vyloženě natěšený z toho, že bude mít hračku. Usmívala jsem se na něho a sledovala jak vybírá. Sama jsem si na okamžik sedla, jelikož Sandro na krku se mi celkem pronesl a mě už boleli ruce.
Po chvíli Milo přiběhl s hračkou. Jen jsem se usmála a vzala ji s kýváním do ruky. Opřela jsem si Sandra pohodlněji o hruď a podívala se na cenovku. Nebylo to příliš drahé, podle mě by vystačilo i na nějakou tu sladkost pro něho. "Tak super, vyber ještě něco tady pro Růženku." Zazubila jsem se na něho.
Milo Oblivion

Příspěvek pro Milo Oblivion za Tue Apr 24, 2018 11:06 pm

Námestie - Hračkáreň

Mama povedala aby som vybral niečo pre brata a tak som prikývol a znova som sa rozbehol po hračkárni a obzeral som si všetky hračky čo tu boli. Zastavil som sa až pri plyšákoch. Díval som sa na plýšáky. Všetky boli pekné tak bol problém vybrať jedného. Toto mi trvalo omnoho dlhšie ako vyberanie auta. Už ani neviem ako dlhom som tam bol keď som uvidel krásneho sloníka. Zobral som ho a hneď som bežal k mame. "Čo toto?" Opýtam sa a sloníka ukážem mame. Mne sa páčil ale uvidíme či sa bude páčiť aj bratovi. A keď nie tak si ho nechám ja. A hotovo ale myslím si že by to nespravil. Myslím si že sa mu bude páčiť a bude rád že je odo mňa.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Apr 25, 2018 4:18 pm

Obchod

Tohle mohl být trošku jako podraz z jeho strany. Takhle si procházku nepředstavovala, ale když už si sama ujasnila, že by měla jít do práce, tohle může být i první krok. Věřila, že by ji ochránil. Toho utrpení bylo už víc než dost, ne?? Jemně jeho ruku stiskla a nepouštěla. Pokoušela se být co nejvíce klidná. Pohlédla na něj letmo, než se rozhlédla kolem. “No dobře. Budu ti v tom věřit.“ řekla nakonec a dál se tím nechtěla zabývat. Už tohle chtěla mít za sebou. Dny, kdy ji zajímaly nákupní centra, jsou dávno pryč. Tiše si povzdechla a zavřela na moment oči. Namlouvala si, že všechno bude dobré. Kdo by taky někoho napadal uprostřed obchoďáku?? Tohle by bylo nemožné..
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Apr 25, 2018 4:19 pm

Dům

Znovu se k němu otočila čelem hned po zavření okna. Neměla tušení, co ji chce říct, proto ho pak pozorně poslouchala. Celého projela pohledem, proto ji neuniklo, že se na ní nějaký čas ani nepodíval. Nechtěla se k tomu vyjadřovat, neboť je to jeho věc. Znovu si prohrábla vlasy, které ji stačil rozhodit vítr ještě před zavřením okna, a svou odpověď si dlouho srovnávala v hlavě. Co by na tohle vlastně měla říct?? Je to jeho dům. Jeho peníze. Jeho volba. Ona je tu spíše jako.. host. Nemá nic. Žádný majetek, práci a peněz ji taky moc nezbývá.. Těžko říct, jak dlouho to takto zvládla. Nakonec se nadechla, aby mohla konečně k tomu něco říct. “Dobře. Já ti do toho mluvit ani nemohu.“ odpověděla nakonec a uhnula pohledem.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Apr 25, 2018 5:33 pm

Dům
Povzdechl si a přivřel oči. Možná v duchu čekal úplně jinou odpověď, ale v tomto ohledu byl naprosto zticha. "No nic. Takže, kdyby jsi cokoli potřebovala, vezmi si to. Já musím jít na chvíli pryč." Vydechl tiše, než sklopil hlavu, otočil se a vyšel z pokoje, přičemž za sebou zavřel dveře a vyrazil ven. Z nějakého důvodu byl nervózní, ale poslední dobou se ve svých pocitech zrovna dvakrát dobře nevyznal.
Díky tomu si delší dobu srovnával myšlenky a všechno mu trvalo podstatně déle. Možná to bylo tím, že jed ještě pořádně neustoupil, jelikož si protilátku vpíchl až za dlouhou dobu poté, co se v jeho těle začal roztahovat. Možná to bylo jen z toho důvodu, že se rozhodl k přestěhování, což si myslel, že nebude nikdy nutné. Avšak, i přes tohle uvědomění od stěhování nehodlal ustoupit. On už neměl, co ztratit a bylo by spíše vysvobozením, kdyby jej někdo z lovců zabil, ale nechtěl skončit jako pokusný objekt. Avšak, bál se, že se stane ještě něco dalšího. Což se určitě stane, ale pokud se stavba stihne v požadovaném termínu, už by nemuselo dojít k přepadení rovnou u dveří.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:29 pm