Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Apr 10, 2018 8:06 pm

Dům

Nejprve mi nepřišlo, že bych řekla něco špatně.. jenže Dante si něco vyložil jinak, než jsem to myslela. Beze slova odešel z pokoje a ani se na mě nepodíval. Jindy bych se okamžitě rozběhla za ním ale teď to nešlo. Ale došlo mi, že na to jdu špatně. Bylo to podobné jako u něj a jeho tygra. Já zase musela přijmout magii, neboť byla mou součástí. Ačkoliv jsem riskovala, otevřela jsem svou mysl magii, která byla v podstatě darem od země. Hloupé, já vím ale byla to pravda. Čekala bych "výbuch" ale místo toho se vše kolem uklidnilo. Stále jsem cítila jemné mravenčení pod kůží, ale nikoho jsem v tuto chvíli neohrožovala. Proto jsem co nejrychleji slezla z postele a běžela Danteho najít.
Nepřekvapilo mě, kde jsem ho našla. Nejspíš se potřeboval nějak odreagovat. "Dante, chovala jsem se jako sobec a vím, že nemohu chtít aby ses mi ve všem podřídil. Omlouvám se, pokusím se to změnit."
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Apr 10, 2018 8:22 pm

Dům
Zásobník měl prázdný až příliš brzy, ale s jeho výměnou ani na chvíli nezaváhal. Stále bez zjevného cíle střílel do terče, ale naprosto si díky tomu vyprázdnil mysl. Nesoustředil se teď na nic jiného. Všechny myšlenky zahodil kamsi. Teď existoval pouze prostor mezi ním, zbraní a terčem. A to byla poměrně velká chyba, které se dopouštěl v začátcích.
Nevšiml si Satchel, která za ním přišla. Alespoň ne hned. Měl si více hlídat, co se kolem něj děje, ale to se nestalo. Díky tomu se lekl, když na něj promluvila a bez mrknutí oka se otočil s nataženou zbraní čelem k Satchel. Avšak okamžitě hlaveň sklonil, než k ní sklopil pohled a následně odložil na stolek. "Chmm.. chápu, že ji máš ráda a chceš, aby se o ni měl kdo postarat." Vydechl a upřeně se na ni zadíval. "Víš, jsi pro mě na prvním místě, což se moc často nestává, aby se člověk během jediného okamžiku dostal u mě tak vysoko a rozhodně není lehké před tebe kohokoli šoupnout." Podrbal se na zátylku a zavrtěl hlavou. "Ale taky bych se měl omluvit, jelikož jsem si s tím začal sám." Jednoduše se na to měl zeptat jindy, ale chtěl vědět, co ji trápí.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Apr 10, 2018 8:52 pm

Dům

Vůbec si nevšiml, že jsem přišla, což bylo překvapení. Většinou o mě věděl hned, ale očividně se plně soustředil úplně na něco jiného. Když se na mě otočil se zbraní v ruce, cukla jsem sebou a o kousíček couvla. Sice zbraň ihned sklopil, ale stejně mě to trošku vyděsilo. Po pravdě, kdyby se lekl víc mohl klidně stisknout spoušť, i když ne úmyslně.
Přinutila jsem se to hodit za hlavu a poslouhat ho. To co řekl dávalo smysl, a já ho chápala, jen jsme na tohle měli každý jiný názor, což se stává. "Ty za nic nemůžeš, dělal sis o mě starosti, no a já to vzala po svém. Příště se to pokusím vidět i z tvého pohledu, slibuju. Už po tobě nic takového chtít nebudu." Měla jsem pravdu, on se nemusel omlouvat, to já se chovala jak hloupá husa a nedošlo mi, co by to pro něj znamenalo. Fakt bych měla začít přemýšlet než něco řeknu, protože příště by jsme si to tak lehce vyříkat nemuseli. A v těchto časech jsme museli držet při sobě, protože nám šlo o všechno.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Apr 10, 2018 9:15 pm

Dům
Všiml si, že sebou díky tomu, co udělal cukla a ustoupila, ale to se dalo snadno pochopit. Ani on by nestál jako kůl v plotě, kdyby se k němu někdo otočil se zbraní v ruce a zamířil na něj. Pokud by se mu něco takového stalo ve chvíli, co by se se zbraní teprve učil, stiskl by spoušť. Byl si tím tak jistý, až jej to trochu děsilo. Každopádně, časem získal větší cit a díky bohu se i lépe ovládal a dokázal zůstat klidný. Jen ji v tuto chvíli nečekal, což by nespravilo ani to, že by se přihlásila o jeho pozornost nějak jinak.
Nějakou chvíli pak ještě stál, než se konečně rozhoupal a pomalu k ní došel. Opatrně si ji k sobě přitáhl a zlehka ji objal. "Nechceš si taky vystřelit?" Optal se, aby ji odvedl od tématu. Jednoduše už nevěděl, co by k tomu řekl. Neměl na ni žádné speciální požadavky a vlastně mu úplně stačilo to, co řekla. Protože pokud by to po něm chtěla opakovaně, brzy by jej dohnala k šílenství.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Apr 10, 2018 9:58 pm

Dům

Byla jsem ráda, že nešlo o žádnou hádku, ale že jsme se jen nepohodli. Stačilo jen pár slov a všechno bylo opět víceméně dobrý. Bylo zvláští jak jsme proti sobě stáli a ani jeden z nás nemluvil. Přemýšlela jsem, co udělat, když se najednou Dante rozešel mým směrem. Neříkám že jsem měla strach, jen jsem si nebyla jistá co čekat. Když mě objal, tak jsem se k němu přitiskla a mlčela. Na jeho otázku jsem neodpověděla, jen jsem zavrtěla hlavou. Byla jsem ráda, že je to za námi a na chvíli je to všechno zase dobrý.
Nicméně, stále jsem si pamatovala, že má přijet jeho matka. To náladu trochu pokazí ale co už. Třeba jí budu mít ráda. Heh, dobrej vtip ale to nehrozí. "Asi by jsme měli jít nahoru, a něco udělat. Brzy by se měla ukázat ne?"
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Apr 10, 2018 10:17 pm

Dům
Na jeho otázku pouze zavrtěla hlavou. Jen nad tím v duchu mávl rukou. Tak možná jindy. Nicméně, pak připomněla docela důležitou věc. "Chm.. nejspíš jo." Zamručel velmi nadšeně, jelikož na matku opravdu neměl ani jednu náladu. Mohl jen doufat v to, že si to tu prohlédne, řekne mu, co všechno by měl udělat proto, aby se zde nenacházel žádný prach a zase se vypaří.
"Mám jen štěstí, že jsi tady. Jinak bych dostal hodinovou přednášku o tom, jak je úklid převelice důležitý." Broukl, když ji pomalu pustil. I když, opravdu si nebyl jistý tím, jestli ho její přítomnost před něčím takovým dokáže uchránit. Došel zpátky ke zbrani, kterou zajistil proti výstřelu a opět ji odložil na stolek v rohu, načež se zastavil u dveří, kde čekal, až Satchel půjde.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Apr 10, 2018 10:20 pm

Mesto

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Apr 10, 2018 11:34 pm

Město

Spousta věcí se změnila od té doby, co jsem potkal Seba. Navzdory prvotním dohadům a občasným nedorozuměním, jsem se dokázal přizpůsobit jeho životu. Díky němu jsem si na spoustu věcí dokázal zvyknout a hned tak mě něco nerozházelo. Mohl jsem sám chodit ven, aniž bych vyváděl pokaždé, když se na mě někdo podíval nebo na mě promluvil. Stále tu byli nějaké pochybnosti a pokud se mi něco nezdálo, utekl jsem ale jinak jsem zvládal pohyb po městě docela dobře.
Ačkoliv byl Seb ze začátku proti, občas jsem mu dával svou krev. Hlavně v době, kdy se lovci potulovali poblíž a nebylo bezpečné chodit ven. Nesl jsem to lépe jak poprvé a menší ztráta krve mě nijak neomezovala. Je sice pravda, že jsem musel nosit mikinu pořád, i když bylo tepleji, protože mi zůstávali modřiny ale jinak to bylo v pohodě.
Dneska jsem měl v plánu menší nákup ale předtím jsem se chtěl trošku projít. Navíc by nebylo na škodu to tu prozkoumat a koukat po lidech.. jestli někdo nevyčnívá z davu. Lovce jsem jen těžko rozeznával od obyčejných lidí ale někdy se přeci jen zadařilo.
Namířil jsem si to do parku, kde nebylo moc lidí. Nikdo z nich nevypadal, že by dokázal ublížit nebo že donáší, ale jistotu jsme nidky neměli. Zaujala mě jedna dívka, která seděla na lavičce kousek stranou. Nevím proč jsem si všímal zrovna jí, ale bylo na ní něco jiného. Z toho, co jsem o tomhle městě věděl, jsem usoudil, že to nebude obyčejný člověk. Nicméně, pro jistotu jsem se nepřibližoval a raději se posadil na nejbližší lavičku, zády k ní. Doufal jsem, že si nevšimla jak jsem na ní zíral ale takové štěstí jsem asi neměl.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Apr 11, 2018 1:45 pm

Mesto

Pokojne som odpočívala a len tak som sa dívala po okolí. V tom som si všimla jedného mladíka ktorý si ma obzeral ale zatiaľ som s toho nič nerobila. On si sadol na lavičku a tak som ho nechala tak. Ale po chvíľke mi to nedalo a tak som sa znova na neho pozrela. Tento krát ale poriadne a dôkladne. Vyzeral ako obyčajný človek že by som mala šťastie a po dlhom čase konečne natrafila na obyčajného človeka? A to som si myslela že v tomto meste žijú len nadprirodzené bytosti a žiadny obyčajný ľudia tu nie sú. Očividne som sa mýlila. Čo som ale rada pretože konečne spoznám obyčajného človeka a nie nejakú bytosť. Teda ak on bude chcieť. Ak nie tak čo narobím. Len teraz si budem musieť dávať pozor aby nezistil čo som zač. A tak po pár minútach som sa postavila a pomalým krokom som sa vydala smerom k nemu. Keď som prišla k nemu tak som sa pousmiala na neho. „Zdravím. Môžem si prisadnúť.“ Pozdravila som ho a opýtala som ho pre istotu. A potom som čakala ako zareaguje.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Apr 11, 2018 4:13 pm

Město

Vcelku rychle jsem jí vypustil z hlavy a jen koukal kolem. Sice tu bylo více lidí, než mi bylo milé, ale pořád lepší než být celý den zavřený na tom opuštěném místě. Navíc jsem potřeboval na vzduch. Přeci jen, žít se třemi upíry nebylo nic moc dobrýho ale já to přijal. Mohl jsem skončit hůř. Ušklíbl jsem se a rozhlédl se. Nikdo z lidí kolem nevypadal, že by měl nějaký jasný cíl, ale nedivil bych se, kdybych to poznal až ve chvíli co se něco stane.
Ta dívka si zjevně všimla, že jsem na ní koukal, protože uběhlo sotva pár minut a objevila se u mě. Nechtěl jsem být hrubý a proto jsem jíúsměv oplatil. "Ahoj, klidně můžeš." Nějak jsem nechápal, proč za mnou přišla ale neptal jsem se, zatím.
Sklopil jsem pohled a stáhl si rukávy mikiny o něco níž, aby si nikdo ničeho nevšiml. S krkem to bylo horší ale lidi si mě většinou neprohlíželi, takže nic neviděli. No, a já musel dávat pozor, aby to neviděla ani tahle holka. Kdyby pracovala pro ně, mohl by to být sakra velký problém a ne jen pro mě.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Wed Apr 11, 2018 8:18 pm

Dům

Na jednu stranu bylo fajn, že jsme si těmi hlavními problémy prošli už teď, a v podstatě se nic nezměnilo. Příjezd jeho matky by snad nic změnit neměl a já rodinu neměla. Tedy, někde daleko asi ještě ano ale stejně jsem to vnímala tak, jako kdyby nikdo z nich nežil. Bylo to pro mě snažší.
Dante nebyl nadšený ani trošku a proto jsem se rozhodla tu zůstat. Původně jsem v době té návštěvy chtěla být pryč ale musela jsem mu být oporou. "No, uvidíme co na mě řekne tvá matka." Zazubila jsem se a vydala se za ním. Přemýšlela jsem, co teď ale vaření oběda asi nechám na něm. Přeci jen, on tu byl doma a já.. jak to vlastně bude? On bydlí tady a já u Angie, no možná bych si měla konečně sehnat vlatní bydlení. Nebo budu tady u něj? Další věc, kterou budeme muset řešit.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Wed Apr 11, 2018 8:51 pm

Dům
Pousmál se a pokrčil rameny. "No, jsem na to opravdu dost zvědavý." Pravdou bylo, že o tom mohla také rozhodnout její nálada, ale na to moc nespoléhal. Jen se bál, aby neřekla Satchel něco, čím by jí opravdu mohla ublížit.
"Chtěla bys k jídlu něco speciálního?" Optal se, neb mu oproti původnímu plánu zbývalo vážně o dost míň času. To mu ale nijak nevadilo. Jen musel upustit od prvního nápadu, který obsahoval zvěřinu, kterou sice vytáhl, ale už na to neměl nervy. "Jen tě musím varovat, že pokud by jsi chtěla ještě zákusek, umím pouze jablečný nebo hruškový koláč." Je pravda, že vaření ho docela bavilo, ale od pečení se prozatím držel dál. Alespoň co se dortů týkalo.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Wed Apr 11, 2018 9:33 pm

Dům

Pořád jsem přemýšlela nad tím, co budu dělat. Půjdu jí otevřít? Potom se s ní zkusím normálně bavit? Zalezu si na gauč a budu dělat že spím? Nebo že mi není dobře a Dante se o mě musí starat? Heh, to by nebylo špatný.
Opět se mě ptal na jídlo, a já ho i tentokrát měla v plánu odmítnout. "Nechám to na tobě, stejně nemám hlad." Nevím, možná to bylo tím, že jsem nevěděla co čekat a proto bylo jídlo tou poslední věcí, na kterou bych myslela. Víte, ačkoliv jsem to nedávalo najevo, z té návštěvy jsem byla docela nervózní. "Ne děkuju." Pousmála jsem se a zamířila do obýváku. "Chceš nějak pomoct nebo si můžu jít lehnout?" Zeptala jsem se a koukla na něj.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Wed Apr 11, 2018 9:50 pm

Dům
Povzdechl si, když mu na to odpověděla pouze tím, že nemá hlad. No nic, snad dostane nějaký nápad. Každopádně, možná pokud by nic k jídlu nebylo by se tu matka možná opravdu zdržela jen na velmi krátkou dobu.
Přivřel však oči a chvíli ji probodával zamračeným pohledem. "Dobře. V tom případě udělám šlejšky a ukážu ti, jak se vykrmují husy." Zamručel na oko rozladěně. Pak se jen pousmál a zavrtěl hlavou. "Jen si jdi lehnout." Broukl, než se otočil a zamířil do kuchyně, kde nejspíše stráví všechen zbývající čas.
Nějakou dobu ještě stál na jednom místě uprostřed kuchyně a uvažoval o tom, co by se nejvíce hodilo. Nakonec se pustil do přípravy omáčky, která by mu neměla zabrat tolik času. A navíc se k tomu hodili i těstoviny. Nesnášel totiž, pokud byly těstoviny použité i u omáčky, kde naprosto kazily dojem. To občas udělala jeho matka. Naprosto tak komukoli znechutila něco, co měl předtím docela rád, ale od té doby, co se odstěhoval a vařil sám.. se mu něco takového nestalo.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Wed Apr 11, 2018 10:18 pm

Dům

Asi opravdu čekal že mu řeknu co chci, ale to měl chlapec smůlu. Během dne jsem na jídlo vůbec nemyslela, protože jsem buď pomáhala Angie v čajovně nebo jsem lítala po městě. "Však ty něco vymyslíš. Ale kdyby něco, tak houkni. Snad neusnu." Uculila jsem se a přemístila se na gauč. Sice jsem se docela dobře vyspala, ale nějaké ty minuty navíc neuškodí.
Asi bych se měla cítit špatně, že mu nijak nepomáhám ale nebylo to tak. Prostě jsem měla pocit, že si trošku odpočinku a nic nedělání zasloužím, ale je možné, že jsem to tak viděla jen já. Přeci je, lidem venku jsem pomáhala jen z vlastní vůle a to že jsem kvůli nim riskovala byl můj problém.
Nicméně, stačilo jen pár minut koukání do stropu a začali se mi zavírat oči. Spánek jsem asi opravdu potřebovala, a doufala jsem že se Dante nebude zlobit, když si ještě na chvilku zdřímnu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Apr 11, 2018 10:24 pm

Mesto

Mladík sa usmial a pozdravil ma a súhlasil že si môžem prisadnúť. Bola som rada že ma nevyhnal alebo že mi nezačal nadávať. Musím si zaklopať zatiaľ som mala šťastie na milý ľudí tak dúfam že tento mladík nebude opakom. A tak som teda prikývla a posadila som sa vedľa neho. "Isto sa pýtaš prečo som prišla za tebou. Neni to nič hrozné. Len som sa chcela s tebou zoznámiť. To je všetko." Poviem a povzdychnem si. "Vieš ja tu moc ľudí nepoznám a preto sa rada zoznamujem. Ale ak ti to vadí tak povedz a ja odídem." Poviem a pozriem sa na neho. To že si stiahol rukávy na to som nijak nereagovala. A ani som si ho nijak neobzerala. Jednak by to bolo nevhodné a jednak by mu to mohlo vadiť. A preto som to nerobila. A aj keby mal nejaké jazvy alebo rany na sebe tak mňa je do toho nič. Ja nebudem vyzvedať od čoho to má. Len sa chcem konečne zoznámiť s obyčajným človekom. "Ja som Cora." Predstavím sa mu a podám mu ruku na zoznámenie.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Wed Apr 11, 2018 10:33 pm

Dům
Popravdě, nevadilo by mu, ani pokud by usnula. Nechal tedy vařit připravovaný oběd a protáhl se ven s miskou žrádla pro toulavé kočky, kterým sem tam občas přilepšil, ale už to nedělal tak často, od té doby, co na ně začal tygr žárlit.
Alespoň se tedy rozhlédl po ulici, jestli se náhodou matka již neblíží, ale stále tu byl klid. Možná až příliš velký, ale většina lidí byla zřejmě ještě zalezlá doma a nadpřirození? Ti vycházeli teprve ve chvíli, co se lidé odhodlali vylézt ven. Nebo, alespoň on to tak dělal. Nebyl na těch několik chvil tak nápadný, jako někdo, kdo se producíruje venku při minimálním počtu kolemjdoucích. Ve větším davu se dal nadpřirozený určit o dost hůř.
Nicméně, musel se vrátit k přípravě jídla. Díky tygrovi by do sebe nedokázal dostat nic, jelikož kočka byla opravdu hodně nervózní a nedařilo se mu ho uklidnit. Cestou do kuchyně se zastavil u akvárka, aby nasypal rybičkám, u čehož si všiml, že Satchel spí, díky čemuž si počínal ještě tišeji, než obvykle. Pak už se dostal zpátky k plotně, kde taky nejspíše ještě nějakou dobu zůstane, ale nedá se říct, že by mu to nějak zvlášť vadilo.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Apr 12, 2018 11:17 am

Město

Byla opravdu milá a já byl nejspíš dost paranoidní. Tahle holka k lovcům patřit nemohla, byla moc milá, nebo mi to tak jen přišlo když jsem s lidmi moc nemluvil. "Ne, to je v pohodě, klidně tu zůstaň. Jsem tu jen krátce a žiju na kraji města, takže sem tolik nechodím. A vlastně tu nikoho neznám." Budel lepší, když o Sebovi nic neřeknu.
Když jsem nad tím tak přemýšlel, asi bych se na ní měl dívat když s ní mluvím ale na tom ještě zapracuju. Koutkem oka jsem zachytil nečekaný pohyb, takže jsem sebou trochu cuknul a poplašeně zvedl hlavu. Tak fajn, něco ve mě ještě zůstalo a asi bude trvat déle, než si zvyknu že mi tady téměř nic nehrozí. Nahodil jsem úsměv a potřásl si s ní rukou. "Rád tě poznávám, jsem Kira." Super, tohle už mi docela šlo. Budu si muset ještě zvyknout na nečekaný pohyby a tak, ale pak už bude všechno v pohodě. Akorát si pak musím promluvit se Sebem a zeptat se ho na jeho názor. "Jak dlouho tady ve městě jsi? A co tě sem přivedlo?" Nebylo by na škodu zjistit, s kým vlastně mám tu čest. Něco mi ale říkalo, že Cora nebude obyčejný člověk.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Apr 12, 2018 1:29 pm

Mesto

Pousmejem sa a bola som rada že ma nevyháňal. „Ďakujem veľmi pekne že môžem s tebou byť. Krátko si tu? Približne ako dlho si tu? A prečo nechodíš von? Je lepšie chodiť von a zoznamovať sa s ľuďmi a nie byť zavretý doma. Ver mi viem o čom hovorím. Tiež bola taká že som bola radšej doma ako vonku. Ale potom sa to zmenilo.“ Poviem a pousmejem sa. Potom mi podal ruku na zoznámenie čo ma veľmi potešilo. „Rada ťa spoznávam Kira. To je celkom zaujímavé meno.“ Pousmejem sa a potom sa ma opýtal ako dlho som tu a čo ma sem priviedlo. Trochu si povzdychnem. „Som tu už skoro rok. A stále nepoznám všetkých obyvateľov mesta. A čo ma sem priviedlo? Myslela som si že tu nájdem nový život a miesto kde budem šťastná ale zatiaľ sa mi to ako si nedarí.“ Poviem a povzdychnem si. Za ten rok sa vlastne nič nezmenilo. Ale s tým bohužiaľ nenarobím nič. A tak som aspoň dúfala že našla nového kamaráta. A preto som si dávala pozor pred ním aby nezistil čo som. Pretože nie všetci ľudia majú radi nadprirodzené bytosti. A ak by sa možno dozvedel čo som zač tak by mohol utiecť od strachu alebo by mi v tom lepšom prípade neveril. Čo by bolo celkom prijateľné. Ale zatiaľ to nechám tak. Nech si myslím že som človek tak to bude najlepšie ako mu hovoriť pravdu.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Apr 12, 2018 4:28 pm

Město

Jakmile zjistila, že mi tu nijak nevadí, tak se docela rozpovídala. Na moje poměry až moc ale do řeči jsem jí neskákal. "Je to teprve pár týdnu, co jsem přišel do města. A ven nechodím hlavně proto, že to tady není moc bezpečný a navíc to není nic pro mě." Pokrčil jsem rameny a rozhlédl se kolem nás. Všude byl klid, alespoň prozatím. Na její poznámku ohledně mého jména jsem nereagoval. Vždycky to lidi říkali, když mě poznali. Po pravdě, proč je moje jméno tolik překvapuje?
Z jejích slov jsem měl pocit, že snad ani neví co se v tomhle městě děje. Chtěla nový život, kde bude šťastná? Nechci do toho kecat ale to tady asi zrovna nepůjde. "V tomhle městě si pro tebe spíš přijde smrt." Zamumlal jsem si pro sebe a koukl na ní. Ačkoliv jsem to nevěděl s jistotou, nejspíš patřila mezi nadpřirozené. Nevím jak to říct, ale prostě vypadala jinak, než jako obyčejný člověk. Zvažoval jsem, že se jí na to zeptám ale pro jistotu jsem mlčel.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:29 pm