Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Apr 09, 2018 10:36 am

Dům

Bylo zvláštní, co všechno dokáže změnit přítomnost někoho, na kom vám záleží. V tuto chvíli mi bylo jedno že venku řádí lovci, nezajímalo mě že brzy přijede jeho matka.. hlavní pro mě bylo, že je tu Dante se mnou a že je v pořádku.
Samozřejmě že mě jeho slova potěšila ale já na to měla vlastní názor. "Nejsem poklad.. jen obyčejná čarodějnice co se ti připletla pod nohy." Oznámila jsem jakoby nic ale pak se rozesmála. Bylo mi tu s ním skvěle a najisto jsem věděla, že s ním chci být po zbytek svého života. Je možné, že to nebude moc dlouho, vzhledem k tomu co se venku děje ale každá minuta s ním je pro mě jako ráj. O svých obavách jsem mu neřekla, neboť jsem nechtěla kazit tuhe hezkou chvíli.
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Apr 09, 2018 4:47 pm

Dům
Přivřel oči a chvíli ji soustředěně pozoroval. "Chm.. to si nemyslím. Ale i kdyby jsi byla jen obyčejná čarodějnice, jsem rád, že jsi se připletla pod nohy právě mě." Broukl a na několik chvil uhnul pohledem. Cítil, že se něco děje. Že se něčeho obává. To před kočkou nedokázala skrýt. Ale nezeptal se na to. Alespoň prozatím dokázal svou zvědavost držet na uzdě. Tvářil se tedy, jako že vlastně o ničem neví, i když si o ni kvůli tomu dělal starost.
Fox Reed

Poèet pøíspìvkù : 18

Příspěvek pro Fox Reed za Mon Apr 09, 2018 7:44 pm

Foxův byt

Neměl jsem v plánu ji zabít. Byla by jí škoda a já neměl momentálně důvod někomu něco udělat. A hlavně ne jí. Trvala na tom, že kdybych chtěl nějakou protislužbu, tak je tu. Pousmál jsem se nad tím, co mě napadlo a raději nezmiňoval, že si představuji jak by reagovala v případě, že bych ji požádal o něco..mno, trochu jiného než by asi čekala. Zůstala civět do stěny a já pořád přemýšlel, co se děje. Podle jejích slov je ale všechno v pohodě. Skousnutý spodní ret mi napověděl nervozitu. "...myslíš, že ti ublížím?" Zeptal jsem se ji a trochu se k ní sklonil, zaujatě sledujíc jak si kouše spodní ret. Dělilo nás od sebe jen několik centimetrů, když jsem pohled ze rtů přesunul na její tvář. Pomalu jsem se odtáhnul a natáhl k ní moji ruku. Bylo na ní vidět, že váhá, ale nakonec mi ruku dala. Já se pokusil si z ní něco vzít, to už jsem ovládat uměl. Ale stalo se něco, co jsem trochu nechápal. Znepokojeně jsem se zavrtěl a zkusil to znovu. Pak její ruku pustil. "Asi se z nadpřirozených krmit nemohu." Zamumlal jsem mírně překvapeně.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Apr 09, 2018 7:51 pm

Dům

Cokoliv co mi řekl bylo milé. Když nepočítám Angie, tak s hezkým zacházením jsem se už dlouho nesetkala, takže to byla vítaná změna. "Teď seš rád, ale aby jsi později nelitoval. To víš, nějaké ty lektvary, pár zakletí a tak.." Měli jsme na výběr ze dvou věcí, buď budeme neustále myslet na to, že nám jde každou minutu o krk, nebo se budeme bavit. Já byla pro druhou možnost a proto mi stále nezmizel úsměv z tváře. Když jsem nad tím tak přemýšlela, i kdyby se mělo v brzké době něco stát, nebyla by tahle chvíle o něco důležitější? Být s někým koho miluju.. to bylo hlavní.
Abych pravdu řekla, kdyby si pro mě teď přišli lovci, byla bych smířená se smrtí. Mohla bych říct, že můj život nebyl špatný a že jsem potkala úžasného člověka díky kterému jsem se cítila potřebná. Takže pokud si pro mě lovci někdy přijdou, nevrhnu se do nesmyslného boje, ale přijmu svůj osud.
Kdybych věděla, že si nebude dělat zbytečné starosti, svěřila bych se mu s tím, co mě jako jediné v tuto chvíli trápí ale bylo lepší nic neříkat.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Apr 09, 2018 8:12 pm

Dům
Tiše se zasmál a zavřel oči. "Jo, to se taky může stát, ale.. pořád mi tam nějak chybí ta černá kočka." Vydechl a na několik chvil se zadíval do stropu. "Ale to bych se spíš urazil." Dodal zamyšleně, neb už z minulých let věděl, že se jeho tygr cítil uražený, když se zajímal o toulavé kočky. To byl také důvod, proč měl pouze rybičky, i když vždycky chtěl zvíře, se kterým si člověk může povídat, když je sám a které se přijde pomazlit.
Nakonec se však zatvářil znovu dost vážně a zadíval se na Satchel. "Pověz mi, co tě trápí?" Neudržel už ohledně této věci jazyk za zuby delší dobu. Prostě to nešlo. Nebo možná šlo, ale on se jednoduše musel zeptat. Ne, že by ho její pocity jakkoli otravovali, z čeho už byl také jednou obviněn, ale chtěl vědět, co se děje a popřípadě, jestli jí s tím nějakým způsobem může pomoci.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Apr 09, 2018 9:16 pm

Dům

"Černou kočku nepotřebuju.. stačí mi tvůj tygr." Uculila jsem se a chvíli na něj bez jakéhokoliv slova koukala. Ohledně sebe jsem byla smířená s jakýmkoliv osudem ale ohledně Danteho ne. O něj se budu bát vždycky, i když se v našem okolí nic dít nebude.
Ačkoliv jsem nic neřekla, musel cítit že nejsem úplně ve své kůži, což potvrdil svými slovy. Nejprve jsem přemýšlela nad tím že budu lhát ale to by nebylo správný. "Jen přemýšlím nad budoucností a tak.." Přiznala jsem nakonec a zvedla se do sedu. To co jsem mu teď chtěla říct.. no nedokázala jsem se mu přitom dívat do očí. "Je možné že nás brzy někdo najde, no a asi to neskončí dobře. Prostě chci říct, že jsem připravená přijmou svůj osud, a pokud bych měla zemřít, jsem s tím smířená." Nebude se mu to líbit, to jsem věděla moc dobře ale bude to muset přijmout.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Apr 09, 2018 9:38 pm

Dům
Pousmál se, avšak přemýšlel, jestli mu vůbec odpoví na jeho otázku. Na pár chvil už si myslel, že zašel snad až moc daleko. Možná se na něco takového vůbec ptát neměl, ale stále mu na to přeci nemusela odpovědět. Avšak, nakonec se rozmluvila.
Zprvu mu sdělila, že přemýšlí o budoucnosti, ale.. s největší pravděpodobností to nebylo nic moc, podle toho, co cítil. Pozoroval ji, když se zvedla do sedu a nadzvedl se tedy na lokti. Pak ji jen poslouchal a pohled měl přitom zapíchnutý do jejích zad. I když pak domluvila, nic neříkal. Ani se nepohnul a o tom, co mu řekla přemýšlel. Nakonec si volnou rukou promnul kořen nosu a povzdechl si. "Je dost možné, že se něco takového stane. Zvláště v tuhle dobu." Snažil se pochopit to, jak o tom uvažovala, aby náhodou neřekl nějakou blbost. Což se mu mohlo samozřejmě podařit i tak. "Ale pokud se tak opravdu stane, udělám všechno proto, aby se ti nic nestalo." Vydechl tiše a sklopil pohled. Nedokázal by žít s tím, že je nechal jen tak, aby jí ublížili. I kdyby měl na uvědomění si této skutečnosti jen malou chvíli, po kterou by jej nechali na živu.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Apr 09, 2018 9:58 pm

Dům

Došlo mi, že asi nikdy nebudeme mít delší hezkou chvilku, aniž by mě nebo jeho napadli ne zrovna příjemné myšlenky. Když jsem domluvila, byl celkem dlouho ticho. Měla jsem obavy jestli není naštvaný nebo tak něco, ale nakonec promluvil. Nicméně to, co řekl mě zrovna dvakrát nepotěšilo. "Mohla bych tě o něco požádat?" Znovu jsem si lehla a přetočila se na bok abych na něj viděla. "Pokud se někdy dostaneme do pasti, a ty budeš moct utéct, musíš to udělat. Pokud mě dostanou, nesmíš se mě pokoušet zachránit, musíš se schovat a pak se postarat o Angie. Prosím.. slib mi, že to tak uděláš."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Apr 09, 2018 11:09 pm

Dům
Zvedl k Satchel pohled, mezitím, co si srovnával myšlenky. Upřeně se jí zadíval do očí a odmítal pohledem uhnout, i když se mu postupně rozšiřovali zorničky, stejně tak, jako kočce, které se delší dobu díváte do očí. "Víš, že tohle neudělám. Ani kdybych ti na to teď kývl, nemohl bych tě tam nechat. Chtěj po mě cokoli jiného, udělám to, ale tohle opravdu nemůžu." Konečně pohledem uhnul a zavrtěl u toho hlavou. Jednoduše by se sebou pak nedokázal žít. Snažil by se jí pomoci, i kdyby jí vůbec neznal, ale pokud by to nešlo, donutil by se k tomu, aby ji tam nechal, ale takhle? Ani náhodou.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Apr 09, 2018 11:50 pm

Dům

To jak na mě koukal, mi už dopředu napovědělo, že nebude souhlasit. Následně mi to i potvrdil slovy. To nebylo dobrý.. každopádně, co teď? Nakrátko jsem zavřela oči a roztřeseně se nadechla. "Jsi jediný, komu mohu věřit.. jen ty se o ní dokážeš postarat, pokud by se mi něco stalo. Je pro mě jako rodina.." Chápala jsem, že mi to nechce slíbit. Přeci jen, já bych mu na něco takového asi taky nekývla. Jenže vzhledem k tomu, jak moc jsem riskovala, jsem musela myslet dopředu. "Neříkám že se brzy něco stane, jen bych ráda věděla, že i bez mé přítomnosti jí někdo bude chránit." Špitla jsem a přetočila se na druhý bok, takže jsem byla k Dantemu zády. Snažila jsem se zůstat v klidu, žádné další zhroucený jsem opravdu nepotřebovala.. jenže představa, že Angie na všecho zůstane sama a Dante obětuje vlastní život aby se mě pokusil chránit.. to mi zrovna dvakrát nepomáhalo.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Apr 10, 2018 6:55 am

Dům
Opět pohled zvedl a pátravě se jí zadíval do tváře, když hledal náznak špatného vtipu. Bohužel, nic takového se mu najít nepodařilo. "Pokud by se ti něco stalo a už opravdu nebyla jiná šance, budu se snažit o to, abych se o ni postaral, jak nejlépe dokážu. Ale, věř, že se i tak budu prvotně zajímat o to, jak bych ti mohl pomoci." Za tím si stál a dokonce ani Satchel mu to nemohla vymluvit. Navíc, sice ta pravděpodobnost, že seberou zrovna ji, byla malá, ale i tak se toho bál. Každopádně, kdyby ji zavřel doma, nic by to nevyřešilo a navíc nechtěl dělat něco takového. Pohled měl teď zabodnutý v jejích zádech. Možná by měl s takovými řečmi přestat.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Apr 10, 2018 11:16 am

Dům

Vypadalo to, jako by si myslel že si dělám srandu. Jenže pak pochopil že ne. Nejprve mi to znělo, že nakonec kývl na mou prosbu, no ale nebylo to tak. Stejně by se jako první staral o mě, což jsem nechtěla. Ale překvapilo mě, že jsem byla spíše naštvaná, než smutná. To se mi nestávalo často, a když už se to stalo.. no nedopadlo to dobře. Občas se mi stávalo, že jsem nedokázala kontrolovat svou sílu, a vzhledem k tomu že mou hlavní předností bylo ovládání větru, vždycky jsem se musela schovat na místo kam nikdo nechodil. Za dobu co jsem byla tady ve městě se mi to stalo jen jednou ale teď se k tomu schylovalo znovu. Zavřela jsem oči a zatnula ruce v pěst. Snažila jsem se zklidnit dech a přijít na jiné myšlenky. I tak jsem ale vnímala, že se tu prohání slabší větřík, ale žádné okno nebylo otevřené.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Apr 10, 2018 1:40 pm

Dům
Už nic neříkala a jemu až pozdě došlo, že by bylo lepší souhlasit s tím, že se postará o Angie. Jenže, věděl, co by udělal a.. nechtěl tak Satchel slibovat něco, co by s největší pravděpodobností nedokázal splnit. To však neznamenalo, že by se nedokázal podřídit, ale v těchto věcem měl prostě svou hlavu. "Dobře. Budu se snažit řídit tím, co po mě chceš." Vydechl nakonec tiše, načež se vytáhl do sedu a zavřel oči. Pokud by se opravdu soustředil, jakože to se mu teď rozhodně nemohlo povést, možná by cítil slabý závan větříku. Avšak, soustředil se na to, aby se utvrdil v tom, že souhlasit a snažit se v krajním případě o to, co po něm Satchel chce, chce i on, ale nebylo to tak lehké, jak to mohlo znít.
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Apr 10, 2018 2:59 pm

Foxův byt

Po mojí odpovědi na jeho otázku jsem si upřímně myslela, že mi uvěří, ale nevěděla jsem, teď fakt absolutně ne, co mě prozradilo. Jak mu to jen tak mohlo dojít? Jenže to by nebylo tak… Vzrušující? Jo, vzrušující, kdyby se ke mně nenaklonil. Úplně se mi zatajil dech a cítila jsem i, jak se mi rozbušilo srdce. Byl tak blízko a to bylo zvláštní, alespoň pro mě. Naposledy mě takhle vzrušil ten kluk, no kluk… Spíš EHM EHM kluk, který mě i proměnil. Ten byl sakra blízko. "Možná." Vydechla jsem tiše, načež se bohužel, ale i naštěstí odtáhl zpátky.
Posléze jsem mu už ale podávala ruku a plná napětí jsem čekala, jaký zázrak se stane, ať už s ním nebo se mnou, ale nedělo se nic. A podle Foxovy reakce to vypadalo bledě, hlavně když moji ruku pustil a promluvil. No, nebylo to jako bledé, jelikož jsme jen zjistili další informaci a to, že takhle nadpřirozeným ublížit nemůže a ani krmit se z nich nemůže. Byla jsem celkem ráda, i když, kdyby mě takhle chtěl zabít, vypadal by asi jinak, to znamenalo, že mi nechtěl nijak ublížit, můžu být v klidu. Byla jsem ráda, všechen strach byl díky tomu zbytečný, uff. "Nu, tak alespoň máme další informaci." Prohlásila jsem jen a koukla se ještě na jeho reakci.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Apr 10, 2018 3:13 pm

Dům

Proč se to muselo takhle pokazit? Byla to pěkná chvilka a najednou jsme se dostali k nepříjemným tématům.
Držela jsem se docela dobře, ale stále se mi nedařilo dostat svou moc pod kontrolu takže jsem měla obavy abych Dantemu neublížila. "Nemusíš mi lhát, vím co si o tom myslíš." Procedila jsem skrze zaťaté zuby a pomalu se posadila. Nechtěla jsem být zlá nebo nepříjemná, jenže moje soustředění vždycky něco narušilo. Nějaká myšlenka, ošklivá vzpomínka.. mohlo to být cokoliv. "Dante, jdi prosím dolů.. dej si třeba snídani.. jen jdi prosím do bezpečí, co nejdál ode mě. Potřebuju se uklidnit ale nevím jak." Zašeptala jsem a koukla na něj. V tuhle chvíli ve mě stále rezonoval slabší vztek, ale vypadalo to, že pomalu mizí.
Fox Reed

Příspěvek pro Fox Reed za Tue Apr 10, 2018 3:16 pm

Foxův byt

Přimhouřil jsem oči a tiše ji sledoval, pak se odtáhl. Přišlo mi, že moje blízkost ji znervóznila ještě víc, co bylo vtipné, celkem se mi to na ní líbilo. Líbilo se mi jak byla najednou plachounká. Připomínala mi poplašeného zajíčka. Každopádně jsme to tak nějak dořešili, ona mi podala svoji ruku a já se pokusil si z ní něco vzít. Nešlo to, což mě mírně zklamalo. Ale nedá se svítit.
Opřel jsem se o gauč a vyslechl ji. "Jo, to je fakt." Kývl jsem souhlasně. Na všem špatném, se dá najít něco dobrého, ne?
Vzal jsem láhev a napil jsem se z ní, pak ji podal jí. "Chceš něco jiného, nebo ti tohle sedí?" Zeptal jsem se jí s mírným úsměvem.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Apr 10, 2018 3:30 pm

Foxův byt

Netušila jsem, jestli Foxovi vadí, že se nemůže krmit z nadpřirozených. Přišlo mi, že mu to nevadí, ale že kvůli tomu ani není bůh ví jak rád, že je to tak, jakože ok, že to prostě bere, tak dobrý.
Potom se Fox napil z té lahve a podal mi jí, načež se hned zeptal na otázku, jestli mi to sedí nebo jestli chci něco jiného. Napila jsem se tedy stejně jako on, ale o trochu méně. To docela šlo, ale nevěděla jsem, jestli mi to sedí, ale asi jo. Alkohol, jako alkohol. Vlastně jsem ani nevěděla, čeho jsem se napila. Lahev jsem mu tedy podala zpátky. "Jo, to jde, můžeme to nechat, co to vlastně je?" Trochu jsem se zazubila. Momentálně jsem se už úplně uvolnila a hned mi přišlo, že je tady jiná atmosféra, ale to bylo asi jenom v mojí hlavě.
"A pracuješ vlastně nějak?" Optala jsem se, abych se o něm ještě něco dozvěděla, jelikož jsem se toho zatím moc dozvědět nestihla. Hlavně, abych si to pamatovala. Došlo mi. Protočila jsem očima, to snad jo.
Fox Reed

Příspěvek pro Fox Reed za Tue Apr 10, 2018 3:49 pm

Foxův byt

Jedno mi to nebylo, spíše mě to štvalo..ale tak whatever. Sledoval jsem jak se napila. Celkem mě překvapilo, že jí to chutnalo. Nebylo to špatné, ale na mě to bylo..trochu moc sladké. Alespoň momentálně. "Nějaký likér.." Odpověděl jsem jí jen a převzal od ní láhev a koukl na ni. Tyhle sračičky se sice nezdají, ale jdou hodně rychle do hlavy. "Jop, je to něco s višní." Zamručel jsem zamyšleně, po chvíli co jsem zkoumal nálepku na boku láhve s červenou tekutinou. "Kdybys chtěla něco lepšího.." Zamumlal jsem jen, mezitím co jsem sahal do stolku a nahmatával černou láhev. "..tak myslím, že tohle by ti mohlo vyhovovat." Řekl jsem, když jsem vytáhl carolans a postavil to před ní. Rozhodl jsem se nám konečně vytáhnout skleničky. Do její jsem nalil trochu světle hnědé tekutiny a přišoupl to k ní. "Schválně zkus." Podle mě až až dobré pití. Měl jsem to rád, jako jedno z mála těchhle sladidel. Sám jsem si pak vytáhl whisku, protože momentálně jsem na čokoládový likér náladu neměl.
Zdála se mi klidnější a začínala se o mě celkem zajímat. Pousmál jsem se nad její otázkou. "Popravdě ještě ne, v minulém městě jsem chvíli dělal v restauraci v kuchyni. Tady se mi nic nenabídlo." Řekl jsem jí. O tom, že mi peníze čas od času pošle rodina jsem se nezmínil.
Elissa Wayl
Admin

Příspěvek pro Elissa Wayl za Tue Apr 10, 2018 5:09 pm

Foxův byt

Fox mi řekl, co je to zač (ten alkohol, co jsme pili). Pokývla jsem, avšak ještě něco dodal, pokývla jsem znovu, ale nemluvila jsem. Stačilo mi jen vědět, co je to zač, kdyby náhodou pro příště. Jenže to najednou Fox promluvil znovu. Tázavě jsem nadzvedla obočí a lehce naklonila hlavu k pravému rameni, docela mě zajímalo, co vytáhne. Nakonec vytáhl nějakou lahev s tmavým obsahem. Opět pronesl slova, než vytáhl i skleničky a jednu skleničku pošoupl ke mně, načež mě pobídl, abych to zkusila. Moc jsem neváhala a skleničku jsem si vzala a napila jsem se. Nakonec jsem se rozhodla to do sebe nalít najednou všechno. Nekopla jsem to do sebe jako panáka, spíše jsem to prostě jen vypila a uznale pokývla hlavinkou. "Tohle je vážně dobré." Usmála jsem se. Zatím mi víceméně chutnalo tak nějak všechno. Zajímalo mě, jestli někdy narazím na něco, co mi nepojede, ale očekávala jsem, že jo. "To byl taky nějaký likér?" Promnula jsem si kořen nosu a podívala jsem se na něho.
Skleničku jsem položila zpátky na stolek a opřela jsem se o tu pohovku, na které jsme seděli, načež mi Fox podal další odpověď. Pokývla jsem. "A kde si bydlel před tím?" Položila jsem mu další otázku, která mě napadla jako jedna z prvních, když jsem slyšela jeho odpověď.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Apr 10, 2018 7:20 pm

Dům
Dlouze se nadechl, ale pohledem se vpaloval do protější zdi a na Satchel se nepodíval. Alespoň teď ne. Poslouchal ji, když mluvila, přičemž se otřásl. Ještě chvíli bez hnutí seděl, než se zvedl a vyšel z pokoje. Nikam nepospíchal. Nebo se o tom spíše snažil sám sebe přesvědčit.
Dostal se do chodby, kde chvíli zůstal, aby vytáhl zbraň a společně s ní následně zmizel do sklepa. Tentokrát za sebou zavřel dveře a v podstatě se zastavil až u stolu v rohu místnosti. Potřeboval odvést pozornost. Zaměřit se na něco jiného, aby konečně přestal myslet na to, na co myslel celou dobu, co byl sám. Užíral se tím dlouhou dobu a teď nedokázal ze dne na den přestat. Každopádně, všechno bylo v pohodě, dokud se nezeptal na to, co se děje a.. dokud si nestál za svým. Takže, pokud změní něco v tomhle, mohlo by to být lepší.
Zkontroloval zásobník a s povzdechem zamířil na terč, dlouze se nadechl a následně zmáčkl spoušť. Na oběd se teď vykašlal, i když věděl, že mu utíká čas a matka brzy přijede. Tak jednou nebude všechno perfektní. V tuhle chvíli mu bylo něco takového ukradené. Čím více o tom přemýšlel, tím větší měl na matku, už před jejím příjezdem, vztek.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:54 am