Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 9:32 am

Dům
Nakonec přeci jen usnul, ale každou chvíli se probouzel. Občas se mu to stávalo, hlavně ve chvíli, kdy se předtím stalo něco zajímavého. Avšak, nechtěl Satchel jakkoli rušit. Proto celou dobu ležel v klidu a ani se nepohnul. Potřebovala si odpočinout, takže když na sobě cítil její pohled, nehnjl ani brvou, aby jí dal jakkoli najevo, že je vzhůru. Podíval se na ni teprve tehdy, co si byl jistý, že opět usnula. Za chvíli však oči znovu zavřel, avšak tentokrát se mu už usnout napodařilo. Stejně se nijak nehýbal a pouze se probíral v myšlenkách, což možná způsobí, že se mu nakonec podaří ještě na několik chvil usnout.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 11:12 am

Dům

O několik hodin později, když jsem se opět probudila, mi bylo fajn. Jakože opravdu fajn. Spánek mi dost pomohl a když byl vedle mě Dante, bylo to ještě lepší. Nevěděla jsem, jestli je vzhůru, ale nechtěla jsem se hýbat abych ho případně nevzbudila. "Dante?" Mluvila jsem tichým hlasem, kdyby přeci jen spal.
Netvrdím, že bych se chtěla zvedat a jít něco dělat ale třeba je něco, co chce Dante ještě udělat než přijede jeho matka. Nicméně, bude možná lepší, když se jí neukážu hned protože o mě nevěděla. Ale na to se později zeptám Danteho. Nechám rozhodnutí na něm.
Každopádně, měla bych začít přemýšlet i nad budoucností. Když jsem přišla do tohohle města, neplánovala jsem tu zůstat delší dobu ale pak to Angie změnila. I tak jsem si stále říkala, že později zamířím dál. Ale teď jsem se přimotala do života Dantemu, no a odcházet se mi moc nechtělo. I když, třeba by šel se mnou...
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 11:29 am

Dům
Usnout se mu už nepodařilo, ale ani tak si s tím nelámal hlavu. Alespoň si urovnal všechy myšlenky. Mohl jen doufat v to, že s sebou matka nepřiveze někoho dalšího. Když u ní byl naposledy a za dveřmi jej přivítal cizí chlap, kterého mu později představila, jakožto svého přítele, no řekněme, že si zrovna dvakrát nesedli. Zvláště proto, že mu Dante jednu vypálil ve chvíli, kdy mu otevřel, jelikož neměl tušení, kdo to je. A sic mu matka slíbila, že jej sem tahat nebude, v tomto ohledu jí zrovna dvakrát nevěřil.
Slyšel, že na něj Satchel promluvila a opustil tak své myšlenky. "Chm?" Zamručel, než si jednou rukou promnul oči a konečně se na ni podíval. "Už je ti líp?" Optal se hned, jak se mu podařilo se více probrat.
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Apr 08, 2018 12:19 pm

Foxův byt

Když jsem Foxovi řekla, že se ještě poptám, tak mi na to něco pověděl, ale vypadalo to, že mi nevěří a že se mi chce jak kdyby vysmát. Nebo aspoň na mě to tak působilo."Hele, já to myslím vážně, fakt něco zjistím." Utvrdila jsem ho ve svém názoru a na chvíli si ho ještě jednou přeměřila pohledem, než jsem se koukala opět před nás. Pak, když jsem podala svůj návrh, se mnou souhlasil. Pokývla jsem hlavou, nu což, v nejhorším chcípnu, hah. Jo, to je fakt vtipný. Ale na tajno jsem doufala, že to u něho bude stejně jako u upírů a bude prostě vědět, kdy přestat. Znovu jsem se na něho podívala. Ale co kdyby mě fakt chtěl zabít? Třeba si na to všechno jenom hraje a moc dobře všechno ví a má mě přečtenou nějakou jeho schopností. Začala jsem přemýšlet. Ale proč by mi pak pomáhal? Možná aby neměl špatné svědomí, tak mi nejdříve pomohl a teď ví, že si to ode mě může vzít zpátky. Pokračovala jsem. "Když tak přemýšlím... můžu ti nějak oplatit to s těmi chlapy?" Optala jsem se jej. Když mi tohle nenapoví, mám ještě jednu otázku, tak uvidíme.
Jenže pak už jsme byli v tom jeho bytu, vešli jsme a prošli jakousi chodbou, přičemž jsem si mohla tak nějak prohlédnout, co kde je. Bylo to tu menší, ale za to útulnější, jestli tu bydlel sám, tak to bylo asi tak akorát. Nevím, neviděla jsem tolik bytů, abych věděla, co stačí a co ne a kdybych já někde bydlela, stačil by mi gauč, jídlo, koupelna, skříň s oblečením a to je asi všechno, takže jo, nejspíš to tu stačilo.
Po projití chodby jsme došli do obývacího pokoje, kde si Fox sedl a z konferenčního stolku vytáhl nějakou lahev. Na chvíli jsem se zamyslela, jestli má Sarah taky nějakou skříň s alkoholem. Možná že jo, jen já jsem si ji nevšimla, protože jsem zatím neměla moc myšlenek, co se týče alkoholu a nebo možná ne, třeba Sarah nepije, bůh ví.
Když potom Fox poklepal na místo vedle sebe, sedla jsem si vedle něj a chvíli seděla křečovitě, než jsem se po pár sekundách uvolnila a koukla na něj. "Chceš to s tím dotekem udělat rovnou nebo až někdy potom nebo jindy?" Nadzvedla jsem obočí. Když už, tak ať mám tu smrt rychle za sebou. Ale ne, to by snad neudělal. Přece by nehrál tohle všechno jenom pro to, aby mě pak mohl zabít. Jako možné bylo, že to věděl a že mu moc nadpřirozených bytostí nedávalo šanci, aby se z nich prostě nakrmil nebo jak to říct. Takže to na hloupé jako já zahrál. Ale třeba ne, třeba jsem si jenom něco namlouvala, uvidíme.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 12:24 pm

Dům

Dejme tomu, že bych tu zůstala.. co bych mohla dělat? Momentálně jsem pomáhala Angie v čajovně ale to asi taky nebude navěky, no a chtělo by to něco, abych byla co nejvíce s Dantem. Muselo se zapracovat na jeho soužití s tygrem, no a chtěla jsem být u toho, kdyby se něco náhodou zvrtlo.
Dante byl vzhůru a samozřejmě že se hned zajímal, jak mi je. "Je to o dost lepší. Stále jsem trochu rozhozená ale další zhroucení nehrozí." Odpověděla jsem šeptem a pousmála se. Přemýšlela jsem, co teď budeme dělat.. možná by jsme mohli zajít za Angie ale na druhou stranu, možná bych jí měla jen zavolat a raději nikam nechodit. "Máš nějaký plán, co budeme dělat?" Zeptala jsem se a koukla na něj.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 1:04 pm

Dům
Usmál se, neb byl opravdu rád, že už je to lepší. Pak se však zamyslel. Nevěděl o ničem, co by si plánoval, i když.. tohle vlastně nikdy moc nedělal. Plánoval pouze, když to bylo opravdu důležité. "Popravdě, kromě přípravy snídaně a následného vaření k obědu nemám v plánu nic." Přiznal a přetočil se na záda. "Takže, co by sis dala k snídani?" Zeptal se po chvíli, co bez mrknutí zíral do stropu. Věděl, že chtěla zajít k.. Angie. Nah, povedlo se mu zapamatovat si jméno bez toho, aby viděl obličej. To byl docela pokrok, neb si jméno ve většině případů potřeboval spojit s obličejem daného člověka, aby si ho dokázal zapamatovat. A pokud za ní půjde, byl ochotný ji doprovodit. Přeci jen, pokud s sebou měla matka společnost, nebude jí vadit, když proleze celý dům sama, pokud by přijela ve chvíli, kdy tu nikdo nebude.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 2:08 pm

Dům

Čekala jsem hned několik návrhů ale on neměl v plánu v podstatě nic. Jen snídani a pak oběd. Neříkám že se mi to nelíbilo ale myslela jsem, že třeba pokročíme v léčení nebo práci s tygrem. Jenže on to asi v nejbližších dnech nebude chtít riskovat. Nevadí, najdu si něco jiného. "Děkuju, ale nemám hlad..." Bude protestovat a určitě mi řekne, že se musím najíst. Že mi pak bude líp a tak dále. Musela jsem uznat, že na tom něco bylo ale i tak.
Stejně jako on, i já se přetočila na záda a chvilku koukala do stropu, než jsem zvedla ruku. Koukala jsem na obvaz a přemýšlela, jak to vysvětlím Angie. Až to uvidí, bude to pro ní šok. Asi stejný jako Dante no. "Možná bych měla Angie jen zavolat a nikam nechodit..."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 2:29 pm

Dům
Povzdechl si. "No fajn." Zamručel a vytáhl se do sedu. Netušil, že by třeba chtěla pracovat s kočkou nebo něco jiného. Ve většině případů jej další aktivity napadaly až během dne. Nebo trávil veškerý svůj volný ćas v kovářské dílně za městem. Když o tom teď přemýšlel, bylo štěstí, že Satchel potkal. Do města totiž skoro vůbec nechodil. Lidé, které tam potkával jej nezajímali a v podstatě ho město jako takové moc nezajímalo.
Stočil pak k Satchel pohled a naklonil hlavu ke straně. "No, to je na tobě. Nebudu ti do toho kecat." Pousmál se a pokrčil rameny. Jo, podařilo se mu zatlačit zvědavost do kouta. "A.. ty nemáš dneska něco v plánu?" Zeptal se po chvíli, kdy seděl v naprosté tichosti a pohledem se snažil zhypnotizovat neviditelnou skvrnu na protější stěně.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 3:05 pm

Dům

On neprotestoval, což mě překvapilo. Čekala jsem nějakou přednášku a místo toho mi to jen odkýval. Zvláštní.
Odtrhla jsem pozornost od své ruky a podívala se na Danteho. "Já nemám nikdy nic v plánu. Pomáhám Angie v čajovně a pak po městě hledám ty, kteří potřebují pomoct. To je tak nějak všechno." Zamumlala jsem a nadzvedla se, abych ho mohla stáhnout k sobě. "Díky tomu mému toulání jsem našla tebe. Asi to byl osud." Zazubila jsem se a políbila ho. "Myslíš, že bych se měla tvé matce ukázat? Nebo to není dobrý nápad?" Celkem mě zajímalo, jestli tu mám v době její návštěvy zůstat, nebo jestli mám zmizet někam ven.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 5:04 pm

Dům
No, možná by bylo dobré něco vymyslet, ale v tuto chvíli se na to moc nesoustředil. "Dobře, tak já se pokusím na něco přijít, ale kdyby tady bylo cokoli, co by jsi chtěla dělat.. stačí říct." Broukl a nechal se bez protestů stáhnout zpátky k ní. "Samozřejmě, že se jí můžeš ukázat. I když do mě bude zase při odjezdu rýt. Každopádně, pokud nepůjdeš otevřít, nemělo by se ti ani nic stát." Vydechl a pousmál se. "Ještě mi neodpustila, že jsem jejímu příteli na pár dní zničil obličej už ve dveřích. Mám takový pocit, že se mi to chystá jednou oplatit, ale netuším kdy." Nechtěl, aby jí jeho matka něco provedla hned mezi dveřmi. A pokud se o něco pokusí, alespoň on bude ten, kdo to schytá.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 6:21 pm

Dům

Opravdu chtěl vymyslet něco, co zaměstná nás oba ale ohledně návštěvy Angie jsem už byla plně rozhodnutá. Jen jí zavolám, protože kdybych tam šla, mohl by mě někdo sledovat. "Asi bych chtěla zůstat tady a s tebou, bez nějakýho vyrušování." Uculila jsem se. To jak o své matce mluvil.. nevím proč ale měla jsem pocit, že jí nikdy nebudu mít ráda. "Ráda jí pak půjdu otevřít a přivítám jí. Ruku na mě nevztáhne, to by si mohla zkusit." Usmála jsem se a přituila se k němu. "Víš kdy přibližně by měla přijet?" Zajímalo mě, kolik času pro sebe ještě budeme mít. Nikdy jsem lidi nesoudila dříve, než jsem je poznala.. ale vzhledem k tomu že se to teď týkalo Danteho, trochu jsem pozměnila celkový pohled na věc no.
Fox Reed

Poèet pøíspìvkù : 18

Příspěvek pro Fox Reed za Sun Apr 08, 2018 9:24 pm

Foxův byt

Opravdu mi to přišlo spíš vtipné. Jak přijde k někou, kdo bude smrdět jinak než člověk a vybalí na něho: Hej, kemo, nevíš o nějaký rase co se mění na prakticky cokoli si usmyslí a dokáže z lidí vysát život dotekem? Mohlo by to působit celkem vtipně. Alespoň pro přihlížející. A poměrně by mě zajímal pohled tázaného. Měl jsem pocit, že si to snad i umím představit.
Zdála se mi najednou nějaká vykolejená a nesvá, ale neupozornil jsem na to. Pak z ní něco vypadlo, a mě přišlo, že jsem pochopil oč jí jde. Měla pocit, že po ní budu chtít něco oplátkou..asi. Musel jsem se pousmát. "Prosím tebe.." Mávl jsem rukou a usmál jsem se na ni. Jako ano, mohl bych si o něco říct, ale na nějaké nucení do protislužby nebyla nálada.
Sedl jsem si na gauč a vyndal onu láhev s tvrdým chlastem. Přejel jsem ji pohledem a trochu pozorněji si ji prohlédl. Možná to bylo světlem v baru, ale ona barva vlasů co mi trochu neseděla se náhle zdála přijatelná a ona se mi líbila víc. Přimhouřil jsem oči a koukl se na to, jak seděla. Vypadala..hodně vyplašeně. "Děje se něco, štěně?" Promluvil jsem na ni, když se pomalu začala z té křečovité polohy uvolňovat. Narážkou jsem se pokusil uvolnit atmosféru, a až poté mě napadlo, že to možná nebyl dobrý tah. Nijak zle to myšlené ale nebylo. Že by se styděla? Nebo se prostě bála, že tu na ni něco vyskočí a udělá jí něco? Chm.. Neměl jsem mnoho prostoru na přemýšlení o tom, co by jí mohlo být, zeptala se, jestli chci zkusit to 'krmení'. "Ať to máme za sebou, ne?" Pousmál jsem se trochu a natáhl k ní ruku, abych mohl zkusit, jak mi po tom bude.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 9:57 pm

Dům
S hranou rozmrzelostí si povzdechl. "No tak fajn." Zazubil se, avšak během chvíle zvážněl. "Ne, raději jí otevřu sám. Ne, že bych ti nevěřil, ale nevěřím jí v některých věcech. Hodně se změnila od té bouračky." Broukl a na chvíli se zdál duchem nepřítomný, když si vzpomněl na to, jak tenkrát vyváděla. Zpátky do přítomnosti jej vtáhla až její otázka ohledně matčina příjezdu. Mrkl tedy na budík a poněkud spokojeně se usmál. "No, přijede tak za tři hodiny. Možná jí to bude trvat dýl, ale dřív se tu rozhodně neukáže." Vždy mu to vycházelo přesně a pletl se pouze v minutách, ale také se mohlo stát něco na silnicích, co její příjezd může zdržet.
Dnes se však mohl pouze modlit, aby si s sebou nechtěla vzít i svého přítele, kterého naprosto nemohl vystát. Byl mu protivný a navíc se k němu choval hrozně povýšeně. Požádal tak matku, aby jej nechala doma, ale kdo ví, co se jí může honit hlavou a co díky tomu dokáže udělat.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 10:30 pm

Dům

Čím více věcí mi prozrazoval, tím větší obavy jsem o něj měla. Opravdu by mu bya schopná udělat něco ošklivého? Vždyť to byla jeho matka.
"Pokud tě něco trápí, můžeš mi to říct." Za Danteho bych položila i život, kvůli němu jsem našla nový cíl v životě. Díky němu jsem konečně začala žít. Někomu by to přišlo jako hloupost, tak hluboké city k někomu, koho jsem sotva poznala a o kterém jsem téměř nic něvěděla. Jenže pro mě to byla láska a první pohled, ihned jsem věděla že on je ten, po jehož boku chci žít. A doufala jsem, že on to cítí stejně.
"Skvělé, takže máme ještě nějakou chvíli jen sami pro sebe. To je jako sen." Usmála jsem se. I kdyby jsme měli jen pár minut, nevadilo by mi to, ale čím více času s ním mohu být, tím lépe.
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82

Příspěvek pro Elissa Wayl za Sun Apr 08, 2018 10:34 pm

Foxův byt

Byla jsem teď malinko na vážkách. Bylo to úplně 50:50. Prostě buď se něco stane nebo ne. Jako moc přátel jsem neměla, takže nikomu když tak chybět nebudu. Nebudu, protože se nic moc nestane. Ujišťovala jsem se. Nesmím myslet negativně, jinak se to fakt stane a bude to v těch temných zadnicových místech. V prdeli, no jo. Jenže tak půl na půl mě zase rozhodil tou svojí odpovědi. Prosím tebe... vždyť už jsem ti vlastně řekl, jak si to vezmu. Pomyslela jsem si. Idiote, nic ti neudělá, všechno bude ok, přestaň už. Už mě to začínalo štvát, furt jsem se sama se sebou hádala kvůli jedné věci, která sice mohla ovlivnit můj život hodně, ale nemusela vůbec. "Tak děkuju, ale když tak jsem tu." Pousmála jsem se po chvilce ticha a sledovala ho, než jsem se podívala do stěny, jenže to zrovna promluvil. Na jeho otázku jsem malinko vytřeštila oči, než mi došlo, jak to všechno vypadá. Takže jsem se hned usmála a opřela jsem se o pohovku. Upřímně, malinko mě zaskočila ta přezdívka, nevěděla jsem, jak to myslí. "Ne, všechno je v pohodě, jenom jsem se tak zamyslela." Hlesla jsem a skousla si spodní ret, načež jsem se zhluboka nadechla a vydechla a pak jsem se jenom opět usmála a aby toho nebylo málo, promnula jsem si obličej a prohrábla vlasy. Nu, co vám budu povídat, nerada jsem lhala, ale že mám z toho všeho obavy? Bála jsem se to říct, nevěděla jsem, co by bylo pak, takže jsem mlčela do chvíle, než mi odpověděl na tu otázku s tím krmením, následně ke mně natáhl ruku, na kterou jsem se podívala a na jeho odpověď pokývla. Ať to máme rychle za sebou. A s nejistou jistotou jsem mu ruku dala a čekala jsem, co se stane.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 10:55 pm

Dům
Stočil k Satchel pohled a pousmál se. "Chm.. ani ne. Navíc, stalo se to už dávno." Pokrčil rameny. Nemusel všechny kolem zasypávat problémy z minulosti, i když možná kdyby se tohle nestalo, nebyl by k tygrovi takový a on by se možná také choval jinak.
Tentokrát byl z matčiny návštěvy nadšený o dost méně, než obvykle. Možná za to mohlo to, že se bál, aby nějakým způsobem neublížila Satchel. Nemyslel, že by ji dokázala uhodit, ale podle něj byla vždy horší psychická újma. Rány se vždy zahojí, ale co se hlavy týče, ta se napravuje o dost hůř. I tak se však bude alespoň snažit tvářit se, jako by se vůbec nic nedělo. A svou návštěvu pak bude moct odkládat v podstatě do nekonečna. A toho chtěl patřičně využít.
Pak se však musel usmát. "No jo. To rozhodně." Vydechl a hodil za hlavu všechno, o čem předtím přemýšlel. Může se k tomu vždy vrátit, ale zrovna teď se to moc nehodí.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Apr 08, 2018 11:08 pm

Dům

Těžko říct, proč o tom nemluvil, ale asi mě nechtěl zatěžovat minulostí. Nechtěla jsem ho do ničeho nutit, proto jsem se k tomu už nevyjadřovala. Byla to jeho věc a navíc, stačilo mi vidět jaké mu zůstali následky, takže jsem vlastně o jeho ošklivé minulosti ani moc slyšet nechtěla. Protože pak by se asi dostavila velká lítost, což on nepotřeboval.
Jenže i tak jsem věděla, že má starosti. Ale proč? "Dante, čeho se bojíš? Je to jen tvoje matka.. ne nějaká armáda." Možná jsem to příliš zlehčovala ale opravdu jsem nevěděla, proč se tolik bojí.
Byla pravda, že bych se raději věnovala příjemnějším věcem ale tohle mi opravdu vrtalo hlavou. I přes to jsem se k němu ale natáhla a políbila ho.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Apr 08, 2018 11:30 pm

Dům
Už se ho na to neptala, za což byl docela rád. Avšak, pak přišla otázka ohledně toho, čeho se bojí. Na chvíli tak zavřel oči a počítal do deseti, aby našel ztracený vnitřní klid. "To nejsem já, kdo se bojí. Jen se to na mě přenáší víc, než bych chtěl." Vydechl, neb tygr z ní opravdu strach měl, ale doteď pořádně nechápal proč, i když něco přeci jen tušil. Dokázal se od toho oprostit, když se přímo soustředil na problém, jenže se mu to teď moc nedařilo. Proto se ho alespoň snažil zaměstnat. To byl další z důvodů, proč občas vypadal duchem nepřítomně. Vymýšlet v duchu věci, které mohla kočka dělat se možná zdálo lehké, ale také dával pozor na to, aby se neproměnil, pokud to nebude sám chtít. Což už byl v tomto ohledu trochu problém.
Ve chvíli, kdy se k němu natáhla a políbila jen, napřed překvapeně zamrkal, ale polibek jí bez jakýchkoli protestů oplácel. A taky, proč by vlastně měl proti tomuhle něco mít? I když.. stále mu nelezlo do hlavy, jak se člověk může v některých případech zamilovat tak rychle.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Apr 09, 2018 12:18 am

Dům

Z jeho reakce jsem usoudila, že jsem se možná ptát neměla ale bylo pozdě to vzít zpět. "Dobře.. bude to v pohodě." Pro příště budu muset otázky volit lépe a nebo se ho nebudu tolik vyptávat.
Vracet se k minulosti většinou nemělo smysl. Je pravda, že občas se nějaké infromace hodili, ale v tuhle chvíli opravdu ne. A navíc jsem ho nechtěla trápit.
Když mi oplatil polibek, dokonale odvedl mou pozornost úplně jinam. Ačkoliv jsem si všimla, že pokaždé, když ho políbím je trochu překvapený. Ale proč? Snad jako by ve svém životě už nečekal nic dobrého a proto ho vždycky překvapím. No, na tom taky zapracujeme.
Zůstala jsem stulená u něj a zlehka ho hladila po tváři. "Nějak to spolu zvládneme. Už na to nejsi sám a já mám pár kouzel v rukávu.. doslova." Zazubila jsem se.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Apr 09, 2018 6:44 am

Dům
Když se od něj odtáhla, přejel ji zamyšleným pohledem. Pak však řekla něco, co jej donutilo se usmát. "Ty jsi učiněný poklad." Byl opravdu velmi rád, že vyrazil do města a, že ji neposlal do určitých míst, když na něj na ulici začala mluvit. Většinou nechtěl mít s cizími lidmi nic společného, ale ona mu od začátku přišla něčím zvláštní. A toho, že ji poznal, rozhodně nelitoval. Dávala mu něco, co předtím postrádal. Jeho život předtím ztrácel smysl a on už prostě, jen existoval a takový život se jednomu brzy omrzí. Pokud by se nepotkali, možná by v tuto chvíli už uvažoval o tom, že to tady skončí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:31 pm