Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Thu Mar 08, 2018 4:14 pm

Ulice

Kdyby to bylo čistě jen na mě, už bych se nevracela k ničemu, co se stalo. Jenže Dante na to očividně pořád myslel. "Nikdy dřív se mi to nestalo, nevím proč to přišlo z ničeho nic." Odpověděla jsem šeptem a koukla na něj. "Tím si nejsem moc jistá. A navíc na to není čas, jsou tu důležitější věci." Věděla jsem, že by si to mohl špatně přebrat, takže jsem to musela nějak vysvětlit. Vzala jsem ho za ruku a pousmála se. "Děkuju za nápad, ale ty jsi pro mě v tuto chvíli přednější."
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Příspěvek pro Dante Molenaar za Thu Mar 08, 2018 7:33 pm

Ulice
Zprvu se zamračil, avšak dál ji poslouchal a nic neřekl. Možná nebyl zrovna dobrý nápad se k tomu vracet. Přemýšlel o tom, jaké důležité věci by to mohli být, že zabírají tolik času, avšak na něco přijít bylo téměř nemožné. Střelil po Satchel pohledem, když jej vzala za ruku a nadzvedl koutek úst v náznaku úsměvu. Nechal ji mluvit dál, neb neměl ve zvyku skákat ostatním do řeči, i když měl na danou věc jiný názor. "Stejně by jsi to mohla zkusit, až nebudeš tolik zaneprázdněná." Zamrmlal tiše, nikoli však nepříjemně. Avšak to, že prozatím nijak nepříjemný nebyl neznamenalo, že by to neuměl. Když pak měl svůj den, nedokázal s ním v jedné místnosti vydržet téměř nikdo, ale už dlouhou dobu byl v klidu a snažil se tyhle výlevy ovládnout.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Mar 09, 2018 11:13 am

Ulice

Naše názory se v lecčem rozcházeli ale nebylo tohle právě to krásný? Kdyby jsme spolu souhlasili ve všem, velmi brzy by to začínalo být hodně otravný.
Stále se držel svého ale to já taky. "Mohla bych.. ale nikdy nemám moc volného času." Uculila sem se. "Když se zrovna nebudu věnovat tobě, je tu spousta dalších kteří potřebují pomoct. Je potřeba aby jim někdo dával naději, že bude lépe." Nedivila bych se, kdyby měl nějaký proslov o tom, že musím být opatrná a že nemůžu zachránit všechny ale prostě jsem to brala jako můj úkol. Navíc jsem si byla jistá, že nebude chtít abych někam chodila sama.
Vlastně, spousta věcí se teď asi změní ale nemyslím si, že by to byl nějaký problém. Jen si na to budu muset zvyknout.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Mar 09, 2018 12:45 pm

Ulice
Poslouchal ji, avšak tvářil se poměrně nesouhlasně. Jestli nechtěl, aby někam chodila sama? No, samozřejmě, že se mu to zrovna dvakrát nelíbilo. Ale pokud šlo o pomoc ostatním, už stihl pochopit, že to je naprosto zbytečné pokoušet se o to, vymluvit jí to. Jen si tedy povzdechl a pokrčil rameny. "No dobře. Chápu, že to vnímáš jako svou povinnost. Ale opravdu si alespoň dávej pozor, komu pomoc nabízíš." Nic jí zakazovat nemohl. Omezovat ji rozhodně neměl v úmyslu, ale prostě měl poměrně hrůzu z toho, že by mohla pomoc nabídnout nesprávnému člověku. Avšak, měl takový pocit, že už jí o tomhle někdo poučoval a nechtěl se k tomu člověku přidat.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Mar 09, 2018 6:02 pm

Ulice

Ten jeho zamračený výraz jsem poslední dobou vídala celke často. Čím to asi bylo, že?
"Často o těch, kterým pomáhám nevím vůbec nic. Po pravdě, když mají nějaké vážnější zranění, tak se na nic neptám a automaticky jim prostě pomůžu. Vím že je to nebezpečné, ale zároveň je to i skvělý. Oni si o pomoc neříkají, ale jsou vděčný, když jim pomůžu." Tak nějak jsem tušila, že to nepochopí, protože na to měl stejný názor jako Angie ale nedivila jsem se. Hazardovala jsem se svým životem a nekoukala jsem na to, co se může stát. Proto jsem kolem sebe potřebovala lidi, které na mě budou dávat pozor.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Mar 09, 2018 6:18 pm

Ulice
Přejel Satchel pohledem. "Dobře. Ale co, když uděláš chybu a pomůžeš nesprávnému člověku?" Starost, kterou o ni měl se nyní projevila i v tónu jeho hlasu, což nemohl nijak změnit. Už je to dlouho, co se o někoho takhle zajímal a záleželo mu na něm. Avšak právě to mu přineslo více problémů, než dobrývh věcí. Ovšem lidé, kteří tohle způsobovali již patřili k jeho minulosti, neb se díky tomu stranil všech. A pokud měl na to, co Satchel dělala stejný názor, jako již někdo předtím, bylo mu to v tuto chvíli úplně ukradené. Ponořil se zpátky do myšlenek, mezi kterými trávil více času, než v reálném světě, ale Satchel vnímat ani na okamžik nepřestal.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Mar 09, 2018 7:48 pm

Ulice

Protočila jsem oči ale stále jsem se usmívala. "To je možné.. ale co když jsem tu chybu už udělala? Co když mezi těmi, kterým jsem pomohla, byl někdo kdo po mě teď půjde? Nemůžu si být jistá nikdy, ale to už je život." Občas jsem musela znít jako naprostej idiot, jenže taková jsem prostě byla. Hloupoučká a s hlavou v oblacích. "Musíme to brát tak, jak to je. Žít přítomností a nemyslet na to, co může být. Ono se to nějak časem ukáže." Možná bylo zbytečné probírat stále to samé ale Dante se o mě musel přestat tolik bát. Jistě, v lese jsem to moc nezvládla ale už se to nebude opakovat.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Mar 09, 2018 8:00 pm

Ulice
Nešlo si nevšimnout toho, že protočila očima. Nechal ji však domluvit a pak jen nad svou vlastní myšlenkou zavrtěl hlavou, když ji - jako mnoho dalších, které jí předcházely - zavrhl. "Štvu tě tím?" Optal se a naklonil hlavu ke straně. Rozhodně něco takového nezamýšlel, ale občas věci až moc okecával. "Avšak, i když souhlasím s tím, co jsi řekla.. stejně to nemění nic na tom, že se o tebe bojím. A to mi jen tak z hlavy nevytlučeš." Dodal tiše a zaměřil se na cestu, takže na Satchel přestal zírat.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Mar 10, 2018 9:52 am

Dům

Vítr, jenž foukal z otevřeného okna, si hrál s jejími vlasy. Jen tam tak stála se zavřenýma očima čekajíc, co se bude dít dál nebo za jak dlouho ho uslyší přicházet. Tiše si povzdechla a přemýšlela nad tím, jak bude nakládat se svým životem. Už ji aspoň dávali smysl ty neznáme pachy, i když.. jeden byl trochu povědomý. Tím se rozhodně zabývat nechtěla. Byla to minulost. Nechce ani bádat nad tím, co se přesně stalo. Zhluboka a co nejklidněji se pokoušela dýchat. Zaměřila se na to ticho kolujíc kolem ní, protože ničit se stále minulostí ji akorát ničí. Ano, na minulost nejde zapomenout, ale vrátit, či změnit taky nelze. Smetla pramen vlasů z obličeje a povedlo se ji myšlenky převést jinam. I přes to se snažila být opatrná, kdyby bylo nebezpečí poblíž. Nikdo neví, jaký šílenec by ji chtěl mrtvou, protože u okna stojí blízko. Ano, možná je to riskantní, ale tyhle myšlenky se snažila zahnat. To by snad musela být zavřená v protiatomovém krytu, kam ji rozhodně nikdo nedostane.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 285

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Mar 10, 2018 2:34 pm

Dům
V domě bylo ticho. Stále v podobě psa tedy seskočil z křesla a vysoukal se na schody. Popravdě, opustila jej veškerá chuť k tomu, cokoli dělat. Proměnil se až v patře a v tichosti prošel kolem pokoje, ve kterém byla Alex. Přesunul se ke dveřím na konci chodby a odemkl. Pomalu vešel dovnitř a nechal nastevřeno. Prpšel místností plnou zabalených krabic a usadil se na podlaze naproti obrazu, u kterého dokázal strávit hodiny. Byla na něm mladá žena s vlnitými havraními vlasy a jantarovýma očima. Ponořil se tak hluboko do svých myšlenek, že přestal vnímat vše, kolem něj. Nepřestal si vyčítat, co se tenlrát stalo, i když lidem, kteří o tom věděli, tvrdil opak. Avšak, moc o tom nemluvil. Vlastně ani s Alex ne. Zavrtěl nad tím hlavou, aniž by si to uvědomil. To byla blbost. Nikdo už o tom vědět nemusí.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Mar 10, 2018 3:31 pm

Dům

Zhluboka se nadechla čerstvého vzduchu a nechala se unášet tím tichem, i když jej slyšela, jak šel nahoru. Nehodlala mu chodit na oči. Ani neví, co by mu řekla, či o čem by se bavila. Občas myšlenky i padly k tomu, zda by přeci jen neměla odejít. Je mu spíše na obtíž a po tom, co se tu v domě stalo.. I když si onen incident nepamatuje, je ji jasné, že se nic hezkého nestalo. Zranění jeho i její vlastní mluvilo za vše. Nakonec oči otevřela a opatrně vyskočila na okno. Nožky ji viseli ven, ale dávala pozor, aby nespadla. Bolest je pryč a zranění se pomalu hojí, takže v tom nevidí problém. Zastrčila neposedný pramen za ucho a rozhlédla kolem. Byl klid, ale i tak to tu nebylo bezpečný. Ono taky není ani místo, kde někdo "jiný" může dožít spokojený a klidný život. Ona už si tak nějak zvykla, že je spíše na útěku, ale klid by brala.. kdo by taky ne?? Rozhodně se nechce litovat, neb jsou určitě na tom lidi hůře než ona sama.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Mar 10, 2018 4:05 pm

Dům
Ani nevěděl, jak dlouho tam seděl a zíral na obraz, ale utřídil si myšlenky a v podstatě se i uklidnil. Avšak stejně se neměl k tomu, aby se zvedl a došel Alex říct to, co chtěl. Promnul si tedy oči a konečně se vyhrabal na nohy. Vyšel z pokoje a opět zamkl, přičemž klíč nechal v zámku. Nijak se tím netrápil, jelikož byl zvyklý, nechávat jej tam. "Alex? Můžu s tebou na chvíli mluvit?" Optal se,když se zaklepáním otevřel dveře. Našel ji sedět v okně, ale nijak to nekomentoval. Vlastně kromě otázky, kterou před chvílí vyřkl, neřekl už jediné slovo. Zůstal stát u dveří a vlastně ani nevkročil dovnitř. Samozřejmě ji nebude nutit,kdyby s ním mluvit nechtěla. Řekl něco, co rozhodně říct neměl, ale stalo se. K tomu už se vracet nechtěl. Pitvat se v tom by nejspíše nebyl zas tak dobrý nápad.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Mar 11, 2018 9:47 pm

Ulice
Naklonil hlavu ke straně a chvíli o tom uvažoval. "Chm.. nebylo by dobré tam jen tak vpadnout. Ale můžeme se tam zastavit a domluvit schůzku." Odpověděl zamyšleně a sklopil pohled. Přemýšlel o tom už vlastně od té doby, co mu o tom řekla. Ne, že by ji nechtěl nikam pustit, ale sakra se toho bál. Nakonec naposledy zatočil a pak Ninu zatáhl do nitra onoho obchodu. Měl několik nápadů, kam ji vzít,avšak nechtěl ji na druhé straně zbytečně tahat do příliš přeplněného obchodu. Tiše si povzdechl a rozhlédl se, než se k Nině sklonil. "Tak.. pokud budeš mít jakékoli námitky, nech si je na doma. Ale, chci aby sis vybrala nějaké oblečení." Vydechl a pousmál se.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sun Mar 18, 2018 9:48 pm

Dům

Koukala někam do prázdna a o okolí se vůbec nezajímala. Čas bylo něco, co vůbec nevnímala a neřešila. Ničím špatným se zabývat nechtěla, akorát tím ničila sama sebe. Zhluboka se nadechla se zavřenýma očima, které otevřela až ve chvíli, kdy se ozvalo zaklepání a následně i jeho hlas. Cítila se o něco klidněji, čerstvý vzduch, klid a ticho ji opravdu pomohli. "O čem??" optala se, ale zatím zůstala k němu zády, než se po chvíli odlepila od okna a pohlédla na něj. Netuší, o čem by s ní chtěl ještě mluvit. Zastrčila si pramen vlasů za ucho, i když vítr si s vlasy hrál, až přes ně skoro neviděla. Prohrábla si je a čekala, co z něj vypadne. Byla trochu nedočkavá. Nakonec okno zavřela, jelikož ji bylo chladno, které začala vnímat až teď.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Mar 18, 2018 10:12 pm

Ulice

Čekala na jeho odpověď, načež pak na něj koukla. Znala jej už opravdu dobře, že jí bylo jasné, že by byl rád, kdyby byla spíše doma. Trochu se toho obávala, ale už z toho nechce couvnout. Zamyslela se nad jeho slovy, se kterými mohla jen souhlasit. “Dobře, to zní rozumně.“ zamumlala a až pozdě zaregistrovala, že ji vede do obchoďáku. Aby řekla pravdu, tohle se jí nelíbilo. Zrovna, když chtěla zaprotestovat, dá se říct, že ji zarazil. Místo toho si povzdechla, neb s tím nic nenadělá. Když chce jít do práce, musí zvládnout i tohle. Koukala jinam a především se snažila zůstat klidná. Pohledem těkala po obchoďáku a v hlavě si neustále namlouvala, že tady se ji nic stát nemůže. Mitzy by určitě nedopustil, aby se ji něco stalo, ale její obavy bohužel nejdou jen tak zahodit za hlavu.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Mar 18, 2018 10:50 pm

Dům
Čekal, dokud na něj nepromluví. Teprve tehdy měl jistotu, že jej opravdu poslouchá. Avšak, i tak vstoupil dovnitř až poté, co se na něj otočila. "No, jde tady o ten dům. Vím, že se tu necítíš nejlépe po tom, co se ti tu stalo a.. chápu to." Začal tiše s pohledem přilepeným k podlaze. "A to je jedna z věcí, kvůli které jsem koupil stavební parcelu a objednal firmu. Takže se.. budeme stěhovat." Teprve teď k Alex zvedl pohled, kterým přes ni zkoumavě několikrát přejel. "Je to několik bloků odsud." Dodal pak tiše tu poměrně nepodstatnou informaci. Pak zmlkl a nechal jí prostor k tomu, aby se i ona na toto téma mohla vyjádřit.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Mar 18, 2018 10:58 pm

Obchod
Dlouze se nadechl, aby zjistil, jestli v jejich nejbližším okolí nejsou žádní lovci, ale moc toho nepochytil. Do nosu mu stoupla přespříliš sladká vůně jedné z dam a následně několil dalších pachů, ve kterých se nevyznal, ale lovce necítil. Vzal ji za ruku, kterou opatrně stiskl. "Nemáš se čeho bát. Tady ti nikdo neublíží." Vydechl a pousmál se. Popravdě, nejraději by urazil hlavu každému, kdo se na ni jen špatně podívá, ale to bylo jen v jeho představách, které si nechával pro sebe. Stejně se rozhlédl, aby se utvrdil v přesvědčení, že tady Nině opravdu nikdo nemá šanci ublížit. Avšak, pohledem nenašel nikoho, kdo by toho mohl být schopen.
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Apr 02, 2018 9:49 pm

Byt Sarah - Ulice města - Nedaleký bar

Momentálně končil jeden z mých nudnějších dní v tomto roce. No, nudnějších v tomto roce. Od té doby, co odešla Sarah, jsem se bavila jenom s prodavačkami a to jsme se jen pozdravily. Smutné, že? Ale já nevěděla, s kým se bavit. Sarah jsem neviděla tak sto století, s tím zmíněným Sebem jsem se v tom jejím bytě taky nepotkala ani jednou, ale není divu, když jsem většinu času trávila spíše venku, než vevnitř.
Každopádně, byl podvečer a já výjimečně seděla u Sarah v bytě, konkrétně na parapetu okna a dívala se ven, načež mě napadla jedna šílená myšlenka - co jít do baru, tam bych mohla potkat někoho zajímavého, že? Haha, už se vidím, jak se s někým dám do řeči, ale můžu doufat, třeba to bude bff na tisíc let. S mým štěstím spíš smrt za pár minut, což už není tak haha. Tak či tak, prostě jsem se zvedla, nějak hezky se oblékla, vzala nějaký ten peníz a vydala se do ruchu města, přesněji do baru, který ač nebyl tak moc daleko, někdy se ta cesta do něj zdála jako dvě století. Ne, že bych v něm už byla, jenom vždy procházím tamtudy, když mám zrovna toulky ve městě.
Po asi 20 minutách jsem konečně dorazila do baru. Vešla jsem, načež na mě spočinulo pár pohledů, což jsem vždycky nesnášela a měla chuť se na patě otočit a jít zpět, ale naštěstí jsem to přetrpěla a zamířila jsem přímo k baru, kde jsem se doslova musela vyhoupnout na vyšší barovou stoličku, ze které jsem si po asi pěti minutách objednala zatím pouze colu. Jojo, nápoj pro velké holky. Avšak já si nebyla jistá, jestli se dnes večer chci alkoholu napít nebo se střískat a vzrušit si život a nebo zůstat alkoholem nepolíbena. Druhá možnost byla lehká, jelikož já a alkohol jsme se ještě mockrát nestřetli, proto jsem nemusela mít deset skleniček, abych byla opilá, stačilo mnohem méně.
Pak už jsem tedy dostala svou colu a mohla jsem si ji tam cucat na baru a porozhlížet se po lidech kolem, kdo by jen stál za to, abych na něho promluvila. Pokud to dokážeš. Haha, fakt vtipné, tak zle jsem na tom ale nebyla, uměla jsem promluvit úplně v klidu, ale v baru to ne vždycky šlo v klidu a většina, co jsem tak spatřila, tu měla společnost, já ne. Zatím, doufám.
Fox Reed

Poèet pøíspìvkù : 18

Příspěvek pro Fox Reed za Mon Apr 02, 2018 10:05 pm

Bar

Seděl jsem v jednom z těch zaplivaných barů a pil nějakou sračku, co mi barman nalil. Ani jsem si nebyl jistý, co to je. Byl to ale kekl. I tak jsem to tak nějak pocucával a přemýšlel, jestli mi to za to stojí a jestli to tomu kokotovi nemám chrstnout do ksichtu. Na druhou stranu jsem mohl být rád, že mi nalil a nechtěl občanku. Znuděně jsem sledoval zlatavou tekutinu v malé skleničce a přemýšlel, jak strávím dnešní večer. Viděl jsem to na moji obvyklou večerní rutinu - neužitečné poflakování se kolem a kolem a nakonec zajít do bytu a tam odpadnout na posteli. Nebo bych mohl jít do lesa. Dlouho jsem se neproběhl ani nelovil. Povzdechl jsem si poměrně nahlas a promnul si kořen nosu, už jsem tahal peněženku, že zaplatím když se vedle posadila nějaká dívka. Zarazil jsem se a přejel ji pohledem. Vypadala zajímavě. Na můj vkus trochu zvláštní barva vlasů, ale co jsem já mohl o tomhle říkat, že jo. Okamžik jsem ji sledoval, než jsem vzal svoji skleničku se žlutým cosi a posunul se na stoličku vedle ní. "Předpokládám, že není obsazená." Okomentoval jsem svoje přesunutí se na místo po její levici a koukl se na ni trochu detailněji.
Elissa Wayl
Admin

Poèet pøíspìvkù : 82

Příspěvek pro Elissa Wayl za Mon Apr 02, 2018 10:16 pm

Bar

Moje nepečlivá obhlídka baru se pomalu ale jistě blížila k nezdárnému konci. Neviděla jsem nikoho moc zajímavého, ale projížděla jsem to tu rychle, protože pocit, že se kouknu na nějakého opilého muže, ten to zjistí a půjde mi jednu vrazit, ne, díky, to se raději budu dívat jen do té svojí coly, z které jsem si mimochodem opět vzala pár doušků. Ha, už to mám! Opiju se, pak půjdu na parket tancovat a seznamování půjde samo, oujé. Jojo, jsem tak chytrý člověk, že bych se z toho normálně za chvíli nevím co ani.
Můj plán ale za pár krátkých chvil padl, když mě někdo oslovil. Wau, tak tohohle mladíka jsem nespatřila, jak je to možné? Vzhledově nebyl k zahození. Jo, jasně, a kdo ještě řekl, že si k tobě přišel povídat. Dostavila se vlna smutku. Ale ne, heh, nejsem přeci malá holka, která by si po pěti sekundách ve společnosti s nějakým klučinou hned představovala naší svatbu. Z toho už jsem dávno vyrostla, fakt že jo.
"Eh, ne, předpokládáte správně." Odpověděla jsem tišeji, než jsem chtěla, načež jsem se raději opět napila té coly, ALE! než jsem to udělala, podzvedla jsem tu skleničku směrem k němu. "Hezký večer." Vypadlo ze mě tak rychle, aniž bych si byla vědoma, zda-li mi bylo rozumět a napila jsem se. Každopádně jsem měla chuť se proplesknout. Co jsem to právě udělala? Proč jsem mu do psího zadku popřála hezký večer?! Jak?! Proč? Nevím proč, ale přišlo mi to debilní, takže jsem raději svůj pohled udržovala všude jinde, ne jen na něm.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:35 am