Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 12. 17

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
avatar
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Thu Mar 08, 2018 4:14 pm

Ulice

Kdyby to bylo čistě jen na mě, už bych se nevracela k ničemu, co se stalo. Jenže Dante na to očividně pořád myslel. "Nikdy dřív se mi to nestalo, nevím proč to přišlo z ničeho nic." Odpověděla jsem šeptem a koukla na něj. "Tím si nejsem moc jistá. A navíc na to není čas, jsou tu důležitější věci." Věděla jsem, že by si to mohl špatně přebrat, takže jsem to musela nějak vysvětlit. Vzala jsem ho za ruku a pousmála se. "Děkuju za nápad, ale ty jsi pro mě v tuto chvíli přednější."
avatar
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 14. 01. 18

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Thu Mar 08, 2018 7:33 pm

Ulice
Zprvu se zamračil, avšak dál ji poslouchal a nic neřekl. Možná nebyl zrovna dobrý nápad se k tomu vracet. Přemýšlel o tom, jaké důležité věci by to mohli být, že zabírají tolik času, avšak na něco přijít bylo téměř nemožné. Střelil po Satchel pohledem, když jej vzala za ruku a nadzvedl koutek úst v náznaku úsměvu. Nechal ji mluvit dál, neb neměl ve zvyku skákat ostatním do řeči, i když měl na danou věc jiný názor. "Stejně by jsi to mohla zkusit, až nebudeš tolik zaneprázdněná." Zamrmlal tiše, nikoli však nepříjemně. Avšak to, že prozatím nijak nepříjemný nebyl neznamenalo, že by to neuměl. Když pak měl svůj den, nedokázal s ním v jedné místnosti vydržet téměř nikdo, ale už dlouhou dobu byl v klidu a snažil se tyhle výlevy ovládnout.
avatar
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Mar 09, 2018 11:13 am

Ulice

Naše názory se v lecčem rozcházeli ale nebylo tohle právě to krásný? Kdyby jsme spolu souhlasili ve všem, velmi brzy by to začínalo být hodně otravný.
Stále se držel svého ale to já taky. "Mohla bych.. ale nikdy nemám moc volného času." Uculila sem se. "Když se zrovna nebudu věnovat tobě, je tu spousta dalších kteří potřebují pomoct. Je potřeba aby jim někdo dával naději, že bude lépe." Nedivila bych se, kdyby měl nějaký proslov o tom, že musím být opatrná a že nemůžu zachránit všechny ale prostě jsem to brala jako můj úkol. Navíc jsem si byla jistá, že nebude chtít abych někam chodila sama.
Vlastně, spousta věcí se teď asi změní ale nemyslím si, že by to byl nějaký problém. Jen si na to budu muset zvyknout.
avatar
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 14. 01. 18

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Mar 09, 2018 12:45 pm

Ulice
Poslouchal ji, avšak tvářil se poměrně nesouhlasně. Jestli nechtěl, aby někam chodila sama? No, samozřejmě, že se mu to zrovna dvakrát nelíbilo. Ale pokud šlo o pomoc ostatním, už stihl pochopit, že to je naprosto zbytečné pokoušet se o to, vymluvit jí to. Jen si tedy povzdechl a pokrčil rameny. "No dobře. Chápu, že to vnímáš jako svou povinnost. Ale opravdu si alespoň dávej pozor, komu pomoc nabízíš." Nic jí zakazovat nemohl. Omezovat ji rozhodně neměl v úmyslu, ale prostě měl poměrně hrůzu z toho, že by mohla pomoc nabídnout nesprávnému člověku. Avšak, měl takový pocit, že už jí o tomhle někdo poučoval a nechtěl se k tomu člověku přidat.
avatar
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Mar 09, 2018 6:02 pm

Ulice

Ten jeho zamračený výraz jsem poslední dobou vídala celke často. Čím to asi bylo, že?
"Často o těch, kterým pomáhám nevím vůbec nic. Po pravdě, když mají nějaké vážnější zranění, tak se na nic neptám a automaticky jim prostě pomůžu. Vím že je to nebezpečné, ale zároveň je to i skvělý. Oni si o pomoc neříkají, ale jsou vděčný, když jim pomůžu." Tak nějak jsem tušila, že to nepochopí, protože na to měl stejný názor jako Angie ale nedivila jsem se. Hazardovala jsem se svým životem a nekoukala jsem na to, co se může stát. Proto jsem kolem sebe potřebovala lidi, které na mě budou dávat pozor.
avatar
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 14. 01. 18

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Mar 09, 2018 6:18 pm

Ulice
Přejel Satchel pohledem. "Dobře. Ale co, když uděláš chybu a pomůžeš nesprávnému člověku?" Starost, kterou o ni měl se nyní projevila i v tónu jeho hlasu, což nemohl nijak změnit. Už je to dlouho, co se o někoho takhle zajímal a záleželo mu na něm. Avšak právě to mu přineslo více problémů, než dobrývh věcí. Ovšem lidé, kteří tohle způsobovali již patřili k jeho minulosti, neb se díky tomu stranil všech. A pokud měl na to, co Satchel dělala stejný názor, jako již někdo předtím, bylo mu to v tuto chvíli úplně ukradené. Ponořil se zpátky do myšlenek, mezi kterými trávil více času, než v reálném světě, ale Satchel vnímat ani na okamžik nepřestal.
avatar
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Mar 09, 2018 7:48 pm

Ulice

Protočila jsem oči ale stále jsem se usmívala. "To je možné.. ale co když jsem tu chybu už udělala? Co když mezi těmi, kterým jsem pomohla, byl někdo kdo po mě teď půjde? Nemůžu si být jistá nikdy, ale to už je život." Občas jsem musela znít jako naprostej idiot, jenže taková jsem prostě byla. Hloupoučká a s hlavou v oblacích. "Musíme to brát tak, jak to je. Žít přítomností a nemyslet na to, co může být. Ono se to nějak časem ukáže." Možná bylo zbytečné probírat stále to samé ale Dante se o mě musel přestat tolik bát. Jistě, v lese jsem to moc nezvládla ale už se to nebude opakovat.
avatar
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 14. 01. 18

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Mar 09, 2018 8:00 pm

Ulice
Nešlo si nevšimnout toho, že protočila očima. Nechal ji však domluvit a pak jen nad svou vlastní myšlenkou zavrtěl hlavou, když ji - jako mnoho dalších, které jí předcházely - zavrhl. "Štvu tě tím?" Optal se a naklonil hlavu ke straně. Rozhodně něco takového nezamýšlel, ale občas věci až moc okecával. "Avšak, i když souhlasím s tím, co jsi řekla.. stejně to nemění nic na tom, že se o tebe bojím. A to mi jen tak z hlavy nevytlučeš." Dodal tiše a zaměřil se na cestu, takže na Satchel přestal zírat.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Mar 10, 2018 9:52 am

Dům

Vítr, jenž foukal z otevřeného okna, si hrál s jejími vlasy. Jen tam tak stála se zavřenýma očima čekajíc, co se bude dít dál nebo za jak dlouho ho uslyší přicházet. Tiše si povzdechla a přemýšlela nad tím, jak bude nakládat se svým životem. Už ji aspoň dávali smysl ty neznáme pachy, i když.. jeden byl trochu povědomý. Tím se rozhodně zabývat nechtěla. Byla to minulost. Nechce ani bádat nad tím, co se přesně stalo. Zhluboka a co nejklidněji se pokoušela dýchat. Zaměřila se na to ticho kolujíc kolem ní, protože ničit se stále minulostí ji akorát ničí. Ano, na minulost nejde zapomenout, ale vrátit, či změnit taky nelze. Smetla pramen vlasů z obličeje a povedlo se ji myšlenky převést jinam. I přes to se snažila být opatrná, kdyby bylo nebezpečí poblíž. Nikdo neví, jaký šílenec by ji chtěl mrtvou, protože u okna stojí blízko. Ano, možná je to riskantní, ale tyhle myšlenky se snažila zahnat. To by snad musela být zavřená v protiatomovém krytu, kam ji rozhodně nikdo nedostane.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Mar 10, 2018 2:34 pm

Dům
V domě bylo ticho. Stále v podobě psa tedy seskočil z křesla a vysoukal se na schody. Popravdě, opustila jej veškerá chuť k tomu, cokoli dělat. Proměnil se až v patře a v tichosti prošel kolem pokoje, ve kterém byla Alex. Přesunul se ke dveřím na konci chodby a odemkl. Pomalu vešel dovnitř a nechal nastevřeno. Prpšel místností plnou zabalených krabic a usadil se na podlaze naproti obrazu, u kterého dokázal strávit hodiny. Byla na něm mladá žena s vlnitými havraními vlasy a jantarovýma očima. Ponořil se tak hluboko do svých myšlenek, že přestal vnímat vše, kolem něj. Nepřestal si vyčítat, co se tenlrát stalo, i když lidem, kteří o tom věděli, tvrdil opak. Avšak, moc o tom nemluvil. Vlastně ani s Alex ne. Zavrtěl nad tím hlavou, aniž by si to uvědomil. To byla blbost. Nikdo už o tom vědět nemusí.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Mar 10, 2018 3:31 pm

Dům

Zhluboka se nadechla čerstvého vzduchu a nechala se unášet tím tichem, i když jej slyšela, jak šel nahoru. Nehodlala mu chodit na oči. Ani neví, co by mu řekla, či o čem by se bavila. Občas myšlenky i padly k tomu, zda by přeci jen neměla odejít. Je mu spíše na obtíž a po tom, co se tu v domě stalo.. I když si onen incident nepamatuje, je ji jasné, že se nic hezkého nestalo. Zranění jeho i její vlastní mluvilo za vše. Nakonec oči otevřela a opatrně vyskočila na okno. Nožky ji viseli ven, ale dávala pozor, aby nespadla. Bolest je pryč a zranění se pomalu hojí, takže v tom nevidí problém. Zastrčila neposedný pramen za ucho a rozhlédla kolem. Byl klid, ale i tak to tu nebylo bezpečný. Ono taky není ani místo, kde někdo "jiný" může dožít spokojený a klidný život. Ona už si tak nějak zvykla, že je spíše na útěku, ale klid by brala.. kdo by taky ne?? Rozhodně se nechce litovat, neb jsou určitě na tom lidi hůře než ona sama.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 283
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Mar 10, 2018 4:05 pm

Dům
Ani nevěděl, jak dlouho tam seděl a zíral na obraz, ale utřídil si myšlenky a v podstatě se i uklidnil. Avšak stejně se neměl k tomu, aby se zvedl a došel Alex říct to, co chtěl. Promnul si tedy oči a konečně se vyhrabal na nohy. Vyšel z pokoje a opět zamkl, přičemž klíč nechal v zámku. Nijak se tím netrápil, jelikož byl zvyklý, nechávat jej tam. "Alex? Můžu s tebou na chvíli mluvit?" Optal se,když se zaklepáním otevřel dveře. Našel ji sedět v okně, ale nijak to nekomentoval. Vlastně kromě otázky, kterou před chvílí vyřkl, neřekl už jediné slovo. Zůstal stát u dveří a vlastně ani nevkročil dovnitř. Samozřejmě ji nebude nutit,kdyby s ním mluvit nechtěla. Řekl něco, co rozhodně říct neměl, ale stalo se. K tomu už se vracet nechtěl. Pitvat se v tom by nejspíše nebyl zas tak dobrý nápad.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 760
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Mar 11, 2018 9:47 pm

Ulice
Naklonil hlavu ke straně a chvíli o tom uvažoval. "Chm.. nebylo by dobré tam jen tak vpadnout. Ale můžeme se tam zastavit a domluvit schůzku." Odpověděl zamyšleně a sklopil pohled. Přemýšlel o tom už vlastně od té doby, co mu o tom řekla. Ne, že by ji nechtěl nikam pustit, ale sakra se toho bál. Nakonec naposledy zatočil a pak Ninu zatáhl do nitra onoho obchodu. Měl několik nápadů, kam ji vzít,avšak nechtěl ji na druhé straně zbytečně tahat do příliš přeplněného obchodu. Tiše si povzdechl a rozhlédl se, než se k Nině sklonil. "Tak.. pokud budeš mít jakékoli námitky, nech si je na doma. Ale, chci aby sis vybrala nějaké oblečení." Vydechl a pousmál se.

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Sat Mar 17, 2018 11:43 am