Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Feb 27, 2018 9:42 am

Dům
Povzdechl si, neb to vypadalo, že zřejmě neřekl to, co chtěla slyšet. S největší pravděpodobností v tom bylo ještě něco, ale aby se o tom zmínil.. to nepřipadalo v úvahu. O pocitech často nemluvil a navíc.. si to stále ještě nepřiznal, což také může nějakou dobu trvat. "A.. nechceš něco k jídlu nebo kafe, či čaj?" Zeptal se, aby se vyhnul obdobnému tématu. I když, je pravdou, že nejspíše měl zvolit jiná slova, přec to nedělal jen kvůli tomu, že mu nabídla pomoc. Sám v sobě se však v tuto chvíli z jemu neznámých důvodů dost špatně vyznal.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Feb 27, 2018 9:54 am

Dům

Nejspíš si všiml té maličké změny a ani úsměv ho neobalamutil. Ale nic dalšího k tomu neřekl, což bylo asi nejlepší. Prostě to necháme být a zaměříme se na to, proč jsme tu vlastně byli. Kvůli lovu a léčení. Na to bych neměla zapomínat. Musela jsem ho brát tak, jako ostatní i když jsem v tom viděla i něco jiného. "Díky ale ne." Zamumlala jsem a zachumlala se do deky.
Heh, teď by se mi asi hodilo jakékoliv vyrušení, abych se nějak dostala z téhle situace. Musel to vědět, nebo alespoň tušit. Zvířata dokáží vycítit téměř jakoukoliv změnu u lidí, no a když byl kočkodlak, musel to cítit taky. Přemýšlela jsem, jak to ukecat aby jsme se k tomu už nevraceli. Jenže pořád to tu bylo, i když jsem se snažila na nic nemyslet. Snažila jsem se potlačit veškeré myšlenky, jenže jako naschvál se pořád vraceli.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Feb 27, 2018 11:33 am

Dům
S díky odmítla, takže ještě chvíli zůstal sedět, než se zvedl a rukou zkontroloval, zda-li topení opravdu topí nebo si na to jen hraje. Byl spokojen, když zjistil, že opravdu topí, takže by tu za chvíli mělo být teplo. Bylo pro něj zvláštní dokonce i nechat tygra, aby se před někým ukázal. Držel jej hodně zkrátka a v podstatě na sebe bral jeho podobu jen v době novu. Satchel tedy bude od onoho incidentu jedním z prvních, kdo jeho tygra uvidí. Pokud tedy nepočítá to malé dítě na hřišti, kterému to stejně nikdo neuvěří. Samozřejmě, že cítil, že se u ní něco změnilo, ale prozatím tomu nevěnoval přílišnou pozornost, i když to bylo sakra těžké. Mávala mu tím přímo před nosem a on to měl jen tak nechat být. Tedy, ne že by nebyl patřičně zvědavý. To by nejspíše musel být opravdu divný.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Feb 27, 2018 12:25 pm

Dům

Vypadalo to, že se je zcela zabraný do svých myšlenek, neboť už nic neříkal. Víceméně se na mě už ani nedíval. Pokud to cítil, což opravdu musel, nedivila jsem se. Byl zvyklý být sám a pak jsem se mu do cesty připletla já. No, prostě katastrofa.
Moc dobře jsem totiž věděla, že i když se snažím své emoce kontrolovat, on to cítí a při lovu mu to pak bude na obtíž. Proto jsem se pomalu zvedla do sedu a koukla na něj. "Možná bych měla na chvíli odejít, abych tě zbytečně netušila." Mluvila jsem opravdu potichu ale bylo to spíš kvůli tomu, že jsem říkala něco co jsem nechtěla. Jenže takhle, když se nebude soustředit, můžu ohrozit jeho i svůj život. A byl vůbec dobrý nápad jít s ním na ten lov? Po tomhle jsem si nebyla vlastně jistá vůbec ničím.
Měla jsem být objektivní, brát věci tak jak mám a nezaplétat se s těmi, kterým chci pomoct. Jenže já to nedokázala.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Feb 27, 2018 12:41 pm

Dům
Otočil se na ni, když promluvila, díky čemuž si všiml, že sedí. Zatvářil se zaraženě a během chvíle se mu ve tváři vystřídalo ještě několik protichůdných pocitů. Možná to bylo hloupé, ale nechtěl, aby odešla. "To je v pořádku. Nerušíš mě." Broukl tiše, když přehodnotil to, co chtěl říct nejdříve. Samozřejmě jí v odchodu nebude bránit. Je to jen její rozhodnutí a on do toho nemá co zasahovat. Ani netušil, že se na několik chvil zatvářil naprosto nešťastně, než si rozmyslel, co jí na to říct, ale to byl jen takový detail.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Feb 27, 2018 6:11 pm

Dům

Čekala jsem že se mnou bude souhlasit, ale opak byl pravdou. Sledovala jsem, jak se mu několikrát změnil výraz než promluvil. Dokonce v jednu chvíli vypadal i nešťastně, ale možná jsem si to jen namlouvala. Každopádně jsem mu to jen odkývala a nic neřekla. Nevěděla jsem totiž co bych měla říct. Že se omlouvám za ty hloupé řeči, nebo za to co cítím? To asi těžko.
Ticho které tu teď bylo se mi moc nelíbilo ale vlastně jsem se i bála něco říct. Slova mohou ubližovat, a mnohdy i více než jakákoliv zbraň. A já mu ublížit nechtěla.
Nakonec jsem se ale odhodlala promluvit, i když jsem si nebyla jistá, jestli to vůbec mám říkat. "Je to zvláštní.. ale mám tě ráda. Nechápu že pro mě tolik znamenáš, když jsme se teprve poznali..."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Feb 27, 2018 6:38 pm

Dům
Sedl si do křesla a pousmál se. Mlčet v tuto chvíli zřejmě teď nebylo úplně nejlepší volbou, ale jaksi nevěděl, co by dál řekl. Pak už by totiž mohlo jít o prosté přemlouvání, aby zde zůstala a to nechtěl. Když pak začala mluvit, soustředěně poslouchal a na první pohled se nedalo říct, jestli jej to pohoršilo, či naopak potěšilo. Nakonec se usmál a zvedl k ní pohled. "Popravdě, i když tě znám v podstatě jen chvilku, docela dost pro mě znamenáš a není to jen tím, že jsi mi nabídla pomoc." To byl zřejmě hlavní důvod toho, proč nechtěl, aby se jí cokoli stalo. "I když.. mi trvá, než si něco takového přiznám." Dodal pak tiše a sklopil pohled. Nejraději by se teď podplazil pod kobercem a někam se schoval, ale ne.. takový zbabělec zase není.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Feb 27, 2018 7:50 pm

Dům

Přišlo mi, že se oba chováme jak naprostí idioti. Vypadalo to, že on to cítí stejně ale oba jsme prostě dělali, že se nic neděje.
Překvapilo mě, když se na mě konečně podíval. Jeho slova mi téměř doslova vyrazila dech. Jistě, myslela jsem si že je na tom stejně jako já, ale když mi to řekl.. no nevěděla jsem jak reagovat. Prostě jsem na něj zírala a přemýšlela co na to říct.
Bylo na něm vidět, že se necítí moc příjemně, což mě donutilo se zvednout a přemístit k němu. Klekla jsem si před něj a vzala ho za ruce. "Děkuju, že jsi mi to řekl. Moc si toho vážím." Usmála jsem se. "Alespoň máme další důvod, proč by jsme spolu měli trávit více času. A jsem za to opravdu ráda."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Tue Feb 27, 2018 9:30 pm

Dům
Když se na ni odvážil podívat, zjistil, že na něj zírá. Napadlo jej, že udělal hloupost, když jí to řekl. Možná měl mlčet nebo říct něco jiného. Díky tomu jej také překvapilo, když se Satchel zvedla a přesunula se k němu s tím, že si před něj klekla a chytla jej za ruce. Sklopil k ní tedy pohled a pousmál se, načež její ruce zlehka stiskl, než po nic téměř automaticky začal přejíždět palci. "To já také.. Zamručel téměř až spokojeně a dokonce jej překvapilo, že tygr, který od kavárny stále vyvíjel menší tlak, s tím přestal. Avšak nemohl říct, že by jej i tohle nepotěšilo, neb se teď díky tomu mohl soustředit pouze na Satchel.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Wed Feb 28, 2018 6:34 pm

Dům

Měla jsem obavy, abych ho nějak nevyplašila, protože občas byli jeho reakce na danou situaci celkem zvláštní. Jenže se zdálo, že jsem udělala správný krok. "Seš si opravdu jistý, že do toho chceš jít?" Zeptala jsem se s úsměvem a stočila pohled někam stranou.
Bylo to zvláštní.. nečekala jsem, že během pár chvil najdu někoho jako je Dante. On byl někdo, koho jsem nechtěla ztratit, i když jsme se znali jen pár hodin. "Dante, ráda bych tu zůstala, schovaná před světem, ve tvé společnosti ale musíme jít. Čím dříve vyrazíme, tím lépe. Alespoň se pak budu moct věnovat léčení." Špitla jsem a uculila se.
Vůbec se mi nechtělo ven do té zimy, a když se na nás kdykoliv mohli vrhnout lovci.. nebylo to zrovna příjemný, jenže co jsme mohli dělat.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Wed Feb 28, 2018 6:50 pm

Dům
Usmál se a zprvu jen pokrčil rameny. "Mám takový pocit, že by mi to teď už nejspíše nerozmluvilo nic." Byla to více méně pravda. Zprvu se zamračil, než se pomalu zvedl na nohy a Satchel, kterou ještě nepustil, tak vytáhl s sebou. Pustil ji a na několik chvil uhnul pohledem. "Pokud ti je dobře, nemám s tím sebemenší problém." Vydechl, i když popravdě.. už se mu nikam nechtělo. Všechnu snahu tak vložil do toho, aby nezněl otráveně. A to se mu nakonec povedlo. Jistě, nemohl ji tu nějak zdržovat.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Wed Feb 28, 2018 8:00 pm

Dům

To co řekl bylo.. super. Takže ať už jsem byla jakkoliv velký magor, neodežene ho to. Jupí.
Když mě vytáhl na nohy, necítila jsem se zrovna moc jistě ale nepraštila jsem sebou, což bylo dobré znamení. Dantemu se nikam nechtělo, to na něm bylo vidět i když se to snažil skrýt. Na jednu stranu jsem ho chápala, ale na druhou.. museli jsme jít ven.
Zlehka jsem Danteho pohladila po tváři a usmála se. "Já vím, že se ti to nelíbí, ale kočka to potřebuje. Až se vrátíme z lovu, klidně tu můžeme zůstat schovaný jak dlouho budeš chtít, ale teď musíme jít." Nečekala jsem, co řekne a pomalu vyrazila ke dveřím.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Wed Feb 28, 2018 8:18 pm

Dům - Ulice
Povzdechl si. Stejně by nejspíše nic nenamítl, a i kdyby náhodou ano, v jejím případě by to zřejmě nebylo nic moc platné. Proto na tohle nic neřekl a jen vyrazil za Satchel. Jakmile se ocitl venku ucítil, že kočka téměř okamžitě zpozorněla a znovu začala vyvíjet onen sotva patrný, přesto však stále otravný tlak. K lesu to odsud nebylo zrovna daleko a tak se občas proměnil už kousek od domu, ale to teď nemohl udělat. Nechtěl riskovat to, že by si tygr postavil hlavu a odmítl ho poslechnout, díky čemuž by se mohlo něco stát Satchel a navíc.. lovci mu nevadili jen za předpokladu, že se nacházel sám. Avšak ohrozit někoho dalšího nepřipadalo v úvahu. Prostě to bylo velmi špatné. Proto, jakmile zavřel dveře a zamkl, vyrazil pomalým krokem směrem k lesu.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Wed Feb 28, 2018 8:55 pm

Dům → Ulice

Navzdory jeho dřívějšímu přání, ten řetízek zůstal v domě. On měl jiné starosti a já si na to vzpoměla až teď. No, nevadí. Jakmile jsme byli venku, všimla jsem si u Danteho téměř nepatrné změny. V jeho očích se odrážela divokost kočky, což nebylo dobrý. Počkala jsem až vyrazí na cestu a pomalu ho následovala. Pro případ, že by se něco stalo, jsem mohla použít kouzla. "Po celou dobu lovu se budu držet stranou, tak se nelekni, když mě neuvidíš." Oznámila jsem jakoby nic a koukala kolem. Ono by pro mě bylo docela riskantní, kdybych se držela u něj. Přeci jen, i když se dobře ovládá, může se stát nějaká nehoda. Vždycky se může něco stát.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Wed Feb 28, 2018 9:06 pm

Ulice - Les
Párkrát zamrkal a nakonec se otočil na Satchel, která mu právě oznamovala, že se bude držet stranou. "V pohodě.. s tím jsem stejně počítal." Zamručel a jen nepatrně přidal do kroku. S tím, že se bude držet dál, neměl nejmenší problém. Kdyby to udělat nechtěla, nikam by nešel. Nebo by si sedl na zem a už by s ním nehla ani o píď. Ani se nerozhlédl, když zatočil a vešel do lesa již vyšlapanou cestou od zvědavé lesní zvěře. Kdyvy se otočil, vzbudil by až příliš nechtěnné pozornosti, neb se po chodníku naproti i navzdory zimě pohybovalo několik lidí. Pokud by se rozhlédl, jen by zvýšil pravděpodobnost toho, že se do lesa půjde někdo podívat, i když.. lovec mezi lidmi přeci být ani nemusel.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sat Mar 03, 2018 7:00 pm

Les - Město
Nakonec se přiblížili k okraji lesa. Stále byl kolem klid a všechno proběhlo až příliš hladce. I když.. možná si všechno jen namlouvá a už se nic nestane. Tiše si povzdechl a pomalu vkročil na ulici. Do nosu jej okamžitě praštil stále ještě poměrně silný pach jedné z těch převoněných paniček se psy namísto doplňků, což jej donutilo se zašklebit. Nebylo snad horšího pachu. Když tedy nepočítá jisté druhy koření. Odfrkl si a zadíval se na Satchel. "Takže.. kam chceš jít?" Zeptal se a naklonil hlavu ke straně.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Mar 04, 2018 9:13 pm

Město

Když už jsme byli konečně mimo les, bylo mi o mnoho lépe. I tady mohlo číhat nebezpečí, to ano ale prostě jsem měla dobrý pocit. Nikoho jsem kolem neviděla ale kdo by tu v téhle zimě byl že. "Asi k tobě. Musím tě ještě zkontrolovat a ráda bych začala s léčením." Nedivila bych se, kdyby byl proti, neboť jsem teď už moc dobře věděla, že se o svůj život moc nestará. "A navíc si oba musíme odpočinout." Uculila jsem se a pomalu vyrazila vpřed. Cestu k němu domů jsem si pamatovala relativně dobře. Tedy snad.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Mar 04, 2018 9:28 pm

Les
Povzdechl si, a i když se zatvářil tak, jako by každým okamžikem chtěl něco namítnout, ale pak jednoduše rezignoval. "No dobře.. stejně asi nemá cenu se dohadovat." Zamručel, když se podrbal na zátylku a vyrazil za Satchel. Dohadování se bylo naprosto k ničemu a ještě k tomu by mohl říct nějakou blbost, jak se znal. Občas mu přišlo, že má dar si velice rychle z přátel udělat nepřátele a nebyl na to kdoví jak hrdý. Avšak, naučil se, kdy je lepší souhlasit nebo zavřít hubu a vůbec se k tématu nevyjadřovat. Zrovna o Satchel kvůli tomuhle přijít nechtěl. I když si samozřejmě myslel, že to zranění nebylo tak vážné a navíc si za to mohl sám. Nebo ne? Vlastně ani pořádně neví, co se tam v tu chvíli stalo, že se lovec ještě stihl trefit. A o jedu na zbraních také věděl. Překvapivě poměrně dost, ale touhle ranou se nezabýval z jednoho prostého důvodu. Netvářila se, jako otrávená. Tudíž by se zahojila sama a Satchel tak nemusela plýtvat energií.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Thu Mar 08, 2018 1:04 pm

Město

Bylo na něm moc dobře vidět, že bych chtěl něco říct ale pak se mnou stejně souhlasil. Jo, měl pravdu.. nemělo cenu se o tom dohadovat, protože by stejně bylo po mém.
Znovu to vypadalo, že se ztratil v myšlenkách.. nevěděla jsem to jistě ale vypadalo to tak. Nechala jsem ho být a místo toho se soutředila na cestu. Tu a tam jsem se po něm ohlédla abych si byla jistá, že jde stále za mnou. Celkem mě zajímalo, co mi pak řekne Angie. Možná se bude trochu zlobit, když jsem Danteho sotva poznala a hned jsem to s ním dala dohromady. Ale určitě ho bude mít ráda, až ho pozná. Nebo mi zakáže se s ním vídat. To je taky možný. Usmála jsem se a zavrtěla hlavou, asi to bude zajímavý.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Thu Mar 08, 2018 2:19 pm

Ulice
Dlouze se nadechl a přestal o tom přemýšlet. Všiml si, že Satchel kontroluje, zda-li za ní jde. Proto s ní brzy srovnal krok. "Předtím tě ty cizí emoce, či co to bylo, dost rozhodili, viď?" Zamručel. Samozřejmě, že nezapomněl, co mu o tomhle řekla předtím v kavárně. Jen se k tomu hned nevyjádřil, neb k tomu v podstatě v tu chvíli neměl, co by řekl. "Možná by ti s tím pomohla meditace.." Uvažoval o tom nahlas. Přemýšlel o tom v podstatě od té chvíle, co se o tom zmínila. Avšak velmi často se stalo, že i když se dobral k závěru a něco jej napadlo, často o tom neřekl nic a nechal si to pro sebe. Moc věcí lidem neříkal. Buď proto, že měli jiný názor nebo jej odbyli s tím, že rady ani pomoc nepotřebují.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:34 am